Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Spisek szlachetnych” i inne audycje ByteEatera (zwykle na żywo)
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
4 dni temu
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
4 dni temu
5 rzeczy, które są źle nazywane w Kościele katolickim
Czym się różni dziewicze poczęcie od niepokalanego poczęcia? Dlaczego „grzech pierworodny” to niefortunne tłumaczenie „peccatum originale”? Czy Ofiara mszy świętej się powtarza na każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2012-07-30

Czy uczciwi ludzie zostają urzędnikami?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Rozmawiamy o tym, czy ktoś przy zdrowych zmysłach chciałby pracować w urzędzie w Polsce i wymagać od uczciwych ludzi przestrzegania prawa.

KOMENTARZE

Enslaved Eagle 2012-07-31

W komórkach jak najbardziej działa, tylko w 128 kbps trochę ciężko odtwarzać tam, gdzie sięga tylko EDGE. :P

Jaroslaw 2012-07-31

Tylko uczciwi ludzie zostaja urzednikami. 
 
Jeszcze nie sluchalem Waszej audcji bo czas nie pozwala. 
 
Bajania o braku uczciwosci sa mocno przesadzone. Nie zrozumieja tego ludzie przychodzacy do urzedu jako petenci. Urzednik niskiego szczebla wbrew pozorom nie moze sie podrapac w ucho bez zgody Naczelnia urzedu. 
Struktura urzedu jest autokratyczna. Jesli Naczelnik jest idiota to moze isc w zaparte nawet gdy sprawa jest do wygrania przed sadem.

darek 2012-07-31

Co do mentalności urzędników przypomnę pewne spotkanie. 
Na Youtube pewno jest jeszcze wideo z debaty w sprawie wejścia Polski do UE, która odbyła się w jakiejś wyższej szkole administracji europejskiej. Został zaproszony Korwin, profesor Winiecki i chyba jeszcze ktośtam. Było to w ramach kampanii przed referendum. Temat bodajże : zalety i wady wstąpienia do UE. Najśmieszniejsze było to, że na początku debaty wyszła na środek jakaś studentka - pewno przewodnicząca samorządu i otwarła debatę następującymi słowami : "Dziś chyba już nikogo nie trzeba przekonywać o plusach wstępowania do UE - pytanie brzmi tylko jak szybko tam wstąpimy." 
Mało co z krzesła nie spadłem na tak dziwaczne stwierdzenie, że tu niby ma być debata a tu baba niejako mówi nam jaka ma być konkluzja - zanim ktoś mordę otworzyć zdążył. Co ciekawe nikt ze studentów za bardzo nie zaśmiał się z tego idotyzmu. Dalej debata przebiegała tak, że studenci praktycznie nie brali udziału w dyskusji - to znaczy nie wysuwali żadnych argumentów tylko mówili o jakichś sprawach technicznych - jakie stołki dla nich i gdzie będą utworzone itp. Jeden ze studentów zaczął opowiadać o wycieczce do biurowca UE w Brukseli i że spotkał ich tam niesamowity zaszczyt bo jakiś komisarz znał trochę język polski i osobiście ich oprowadził po budynku - student był z tego powodu ucieszony jakby mu ktoś na głowę nasrał. Na koniec zabrał głos dyrektor tejże szkoły - trochę starał się usprawiedliwić studentów, że oni dlatego nie biorą udział w dyskusji, że reprezentują typowe podejście urzędnicze - to znaczy są ślepymi wykonawcami - i nie debatują nad rozwiązaniami.  
Nad studentami unosił się pewien duch karierowiczostwa i służalczośći, interesowała ich wyłącznie perespektywa stołków.

Faraday007 2012-07-31

Tu Łukasz z osiemdziesiątej którejś minuty audycji. Chciałem jeszcze dodać słowo w obronie "starych wyjadaczy". 
 
Jeżeli ktoś dziesięć lat spędził na stanowisku sędziego i nagle stwierdził że to jest złe , albo chore, a ta praca niema już sensu. To czy zmieniłby zawód? Raczej nie. Ciężko jest dokonywać w swoim życiu istotnych zmian, zwłaszcza rezygnacja z dobrze płatnej stałej pracy, a tym bardziej jak ma się rodzinę. Nie wiem jak Wy, ale ja potrafię zrozumieć takich ludzi. 
 
Co do historii o Rumunie to rzeczywiście szokująca sprawa, wynikające ze złego wykonywania swojego zawodu. Wydaję mi się że to wynika z pewnego wypalenia i tępoty. Ich starania się na siłę uproszczenia sobie życia i pracy typu: "Sędzina kazała złapać Rumuna to jakiegoś tam złapaliśmy". Mi się wydaję że tacy ludzi są wszędzie, tylko są lepiej zauważalni na stanowiskach odpowiedzialnych np. w prokuraturze, lub służbie zdrowia, gdzie są najbardziej szkodliwi. 
 
Czyli można by zastosować ostracyzm co do ludzi o pewnym "beznadziejnym" sposobie myślenia, podczas gdy z urzędnikami powinno się rozmawiać jeżeli ma się do tego sposobność.

Casey 2012-07-31

Przy okazji krzyza w PE wspomniano w komenatrzach teorie historozoficzne Feliksa Koniecznego. Jako ceche charakterystyczna cywilizacji zydowskiej wymienia on apriorycznosc prawa, ktora sprowadza sie miedzy innymi do percepcji swiata w aspekcie aksjologii poprzez zapisy i normy, a nie poprzez moralnosc. Osobiscie odnosze wrazenie, ze prawo - jakiekolwiek by ono nie bylo - wciaz czesto idzie o lepsze z normami moralnymi w umyslach ludzi. 
 
Interesujacy temat wart kontynuacji. Gratulacje dla Hugo, pozdrowienia dla sluchaczy.

Jaroslaw 2012-07-31

@ 5 
Poruszyles ciekawy watek. Apriorycznosc polegala w tym przypadku na stosowaniu zalozenia jako dogmatu. Bylo to tzw. myslenie dedukcyje. Dedukcja to przechodzenie od ogolu do szczegolu np: Ania posiada dowod osobisty.Ania ma ukonczone 18 lat i kropka.---Ania ma w rzeczywistosci 13 lat i ma tymczasowy dowod osobisty.  
Albo wszystkie ptaki mają skrzydła. Bocian ma skrzydła. A co z kiwi nie ma skrzydeł---tzn ma ale jakoby ich nie było bp ma szczatkowe i schowane pod piórami wiec ich nie ma. 
 
Jest to myslenie pokretne, i trudno to przelozyc na moralnosc, ktora jest stosunkowo prosta-to pewien uporzadkowany wzor postepowania wyznawanych przez dane spoleczenstwo. 
 
Mnie w cywilizacji ydowskiej zastanawia cos innego o czym nie pisze prof.Konieczny, to jest jej ZDOLNOSC ODRADZANIA SIE ! 
 
Jest to jakimis sposobem najstarsze istniejace plemie na ziemi. Mieszali sie z innymi narodami i przetrwali. Ciekawe ... ???

Bry 2012-08-01

@darek +1 
Po prostu jakbyś powiedział coś za mnie. Znam osobiście te łachudry i nie mam nic wiecej do dodania, no moze tylko jedno... oni mysla ze robia cos pozytecznego!

keneida 2012-08-01

zazwyczaj ludzie idą do urzędu bo lekka praca i reszta ich nie obchodzi

sparrow 2012-08-01

Myślę, że większość z nas zgodzi się ze stwierdzeniem, że większości ludzi nie interesują sprawy wyższe tj. idee, wartości etc. Prosta konstrukcja - zaspokoić potrzeby rzędu najniższego. Pospólstwo było, jest i będzie - tego nie zmienimy. Trudno mieć pretensje do kogoś kto stara się zapewnić sobie i swojej rodzinie byt (nie on, to ktoś inny znajdzie zatrudnienie w budżetówce). Winni są ci na górze. Trudno mieć więc pretensje do pani Krysi przekładającej PIT-y z półki na półkę o to, że nas okrada. To jakieś kuriozum (a stosowanie wobec niej jakiegoś ostracyzmu to już zahacza o fanatyzm). Problemem polskiej biurokracji jest raczej skomplikowane, niejasne prawo. Nie wydaje mi się też, żeby przeciętny urzędnik miał jakąś wielką moc wykonawczą. Domagać należy się profesjonalnej obsługi petenta - zgoda, tępić należy wszelkie przejawy nadużywania władzy - zgoda, ale nie można kogoś skreślać za sam fakt pracy w urzędzie. Może dla osób świadomych i ambitnych nie jest to praca wymarzona, ale dla takiego szaraka to praca jak każda inna.

mrolo 2012-08-01

HOGO zrob cos z tym K.... MAĆ 
na intenet explorerze link do CHATA prowadzi do: 
www.liberty  
ale działa. Link z jakiego prowadzi z Fire Foxa: 
kontestacja.cbox.ws 
na Fire Foxie link chata prowadzi do kontestacja.cbox.ws 
ale nie dziala.... 
 
Wiec żeby zadziałało muszę odpalić najpierw firefoxa skopiować link do internet explorera. 
 
ZRÓBCIE Z TYM PORZĄDEK!

Hugo 2012-08-02

Wyluzuj sie mrolo.  
Przeciez nie chcesz brzmiec, jak osoba, ktora czegos od nas wymaga.  
 
Bo i dlaczego ktos ma czegos od nas wymagać? 
 
A jak spokojnie napiszesz maila, bez poczucia, ze caly swiat ma ci pasc do stop i rozwiazywac twoje problemy, to latwiej sie bedzie razem wspolpracowac.

Martin 2012-08-02

Link do czata na każdej przeglądarce prowadzi gdzie trzeba, czyli do czat.kontestacja.com. 
 
Masz, widać, starą wersję strony zapamiętaną w przeglądarce, albo na poziomie routera, albo proxy albo podsieci albo providera albo czego tam jeszcze używasz. 
 
Tak czy inaczej to nie jest powód, żeby się wydzierać jak wykładowca UJ na studentów pierwszego roku. Wakacje są, nie?

Bbrzydal 2012-08-03

Moje pytania do audycji .Jaka jest definicja urzędnika?Każdy kto pracuje dla państwa?No i czy są jakieś zawody urzędnicze ,które można by ewentualnie "rozgrzeszyć" jak lekarz,pielęgniarka,strażak?

darek 2012-08-05

Czy urzędnicy powinni mieć ideały ? W sumie większość przedsiębiorców również działa motywowanych interesem własnym. Jednak w kapitaliźmie ten interes własny przemieniany jest przez rynek w chęć produkowania czegoś dla innych i w służenie klientom. 
Urzędnicy jednak głównie myślą o braniu.  
 
Czy słyszeliście kiedykolwiek o urzędniku, który byłby podniecony ideą dawania więcej klientom urzędu ?

NJNorbert 2012-08-08

Dzwoniacy "Tomkiewicz " chyba mial jakies ciezkie "przezycia" , bardzo mu pasowalo slowo "cwele"

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:
Premier znowu bredzi (2) - 3 tygodnie temu


Czy pomaganie ma sens? - 5 tygodni temu

Czy to już komunizm? (2) - 6 tygodni temu

Więcej audycji...
Czy Wiedźmin jest polski? (1) - 7 tygodni temu

90% Kontestacji będzie zaorane (2) - 8 tygodni temu

Państwo przepłaca za celebrytów? (1) - 2 miesiące temu

Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 miesiące temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 3 miesiące temu

Unikaj szpitali (7) - 3 miesiące temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 3 miesiące temu

25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 4 miesiące temu

Nauczyciele uciekają (6) - 4 miesiące temuNiskie podatki już były (15) - 5 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 5 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 5 miesięcy temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 6 miesięcy temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 6 miesięcy temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 7 miesięcy temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 7 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 7 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 7 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 8 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 8 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 8 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 8 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 9 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 9 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 9 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 9 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 10 miesięcy temu

Pomagał bez zgody stosownych organów! (6) - 10 miesięcy temu

Jestem na kwarantannie! (1) - 10 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 10 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 11 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 11 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 11 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 11 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 11 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 11 miesięcy temu
Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - ponad rok temu

Idzie drożyzna (2) - ponad rok temu


Muzeum z najwyższej półki (1) - ponad rok temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temuEmigranci psują nasze dzieci! (7) - 2 lata temu


Magiczne szable i tarcze (1) - 2 lata temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 3 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 3 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 3 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 3 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 4 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 4 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 5 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lat temu


Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 6 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 6 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 6 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 7 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 7 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 8 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 8 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 9 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu


AgenTomasz mówi całą prawdę (49) - 10 lat temu

Ile zarabia młody dziennikarz? (17) - 10 lat temu

Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 10 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 10 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 10 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 11 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 11 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 12 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Nikitoys sklep z zabawkami dla dzieci - - 20.00
nowy sącz rozwody sprawy - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
giełdy pracawsieci.net - - 20.00
Rozyc - - 20.00
biuro rachunkowe lider sc nowy sącz - - 20.00
rzeczoznawca majątkowy i wycena... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt