Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
5 dni temu
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
3 dni temu
Sprzedaż online - Basia Piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2012-08-14

To je Brudstok - tego nie domyjesz

Nadający:

Tajne sprawozdanie referuje nasz agent konserwatywny wśród (m.in.) lemingów - Jabollissimus. Opowiada swoje przygody, które przeżył podczas niedawnego wódstoku. Odwiedził 'Dziadka woodstockowego' w szpitalu, spotkał sporo ciekawych ludzi i mniej ciekawych też. Co najważniejsze, spróbował zanalizować sposób oddziaływania na lemingów, stoisk propagandy i "autorytetów" wystepujących cyklicznie, tworzących nie podobające się nam efekty w młodych mózgach.

KOMENTARZE

tom 2012-08-15

Specjalista Jabol i chłopaki z Kontestacji przy centralno-lewicowym Browarze pod chmurką, świetnie : D 
Ale poza tymi smaczkami bardzo dobra audycja, dzięki.

mrolo 2012-08-15

Prawicowy żul? Słucham zawsze, napić się mogę ale słabe... 
Owsiak SUCK ale nie jadę

Kaelthas 2012-08-15

Zaraz będzie ciemno!

psychowico 2012-08-15

Jabollissimus, nie woodstock się stacza, ale Ty się starzejesz ;) sam jeżdzę od sześciu lat i od zawsze byli ludzie, którzy powtarzali w kółko - kiedyś to był woodstock, teraz to już nie ma.  
 
A żulki w wiosce piwnej byli w standardowych ilościach, może już zbyt wstawiony chodziłeś, żeby ich dojrzeć :P

psychowico 2012-08-15

A trochę się pospinam, a co. 
 
Po dosłuchaniu audycji do końca stwierdzam, że ostro się starzejesz, chłopie. Posłuchaj końcówki, tego co mówisz o osobach analizujących emocjami i wypierających prawdę etc. a potem przesłuchaj dokładnie tego, co sam mówiłeś we wcześniejszych fragmentach audycji. Wszędzie spiski i lewacka propaganda, taaa..  
 
Żyje w socjalistycznym świecie, ale bez przesady. Na woodstocku każdy jest dopuszczany ze swoimi poglądami, wystarczy się postarać. Że niby tych co dopuszczają z poza lewej strony to tylko dla zmyłki? A nie pomyślałeś, że po prostu nasze środowiska są zbyt mało aktywne i mają tylko tyle do pokazania tam? Że tylko tyle ludzi potrafi się zmobilizować, żeby tam jechać i rozmawiać z "brudasami"? A to co mówiłeś o ASP też jest ostrym przegięciem. O tym, że są znani muzycy i uczą grać, że można malować, pouczyć się rzeźbić, odwiedzić mini muzeum Powstania Warszawskiego, pójść na kabaret etc. to zapomniałeś wspomnieć? Na starość dziadziejesz i tyle. 
 
Poza tym w moich oczach różnica między Przystankiem Jezus a Wioską Kryszny jest na plus tego drugiego - krysznowcy nie chodzą i nie zaczepiają ludzi dla ich dobra, odpowiadają tylko gdy sam do nich przyjdziesz.  
 
Co do argumentu, że nigdzie poszanowanie jednostki nie rozwinęło się tak jak w chrześcijańskich krajach równie dobrze możesz powiedzieć, że nigdzie nie rozwinął się tak socjalizm, mechanizmy legalnej grabieży.

Marek 2012-08-15

Tak ale Krysznowcy mają system moralny, który skutkuje pogardą dla każdego co ma gorzej od nas a chrześcijaństwo nie (w oba raczej nie wierzę). To Brytole podbili Indie a nie one nas, nie bez powodu. Owszem to nasza część świata się rozpasła, ale dlatego, że w ogóle się wzbogaciła, czego tamci jeszcze osiągnąć nie są w stanie (biurokracja indyjska to lata na założenie czegokolwiek). 
 
Tak się po prostu tłumaczysz, dla ateisty bycie samemu obok 40M krysznowców jest mniej przyjemne niż obok 40M chrześcijan. Nie lubię ich systemu moralnego i śmierdzi mi cała ta zasada robienia ludziom dobrze (na WS), bo ludzie wtedy będą się odwzajemniać (tak mają) a ogólny rachunek może być jak z UE, niby dali ale i tak źle na tym wyszliśmy.

Marek 2012-08-16

Te rzeczy o sposobie myślenia to: 
a) tchórzliwość 
b) dysonans poznawczy 
c) poddawanie się manipulacji 
d) brak krytycyzmu 
 
a) bo nie chcemy w jakimkolwiek stopniu stanąć po stronie wroga jedynie słusznych b) jest oczywiste c) bo TVN sączy ten jad tak pięknie, że trzeba aktywnie używać mózgu, aby zauważyć co tam jest (np. nie patrzyć na obraz a słuchać tego) d) jest oczywiste 
 
Nie lubię słowa leming, bo jest to masturbacyjne określenie PiSowców, które pozwala im się nazwać tymi oświeconymi, ale oczywiście w dużym stopniu oddaje ono to o co chodzi.

Jabollissimus 2012-08-16

@3 "Zamknij się!" 
 
@5, 6 
"Poza tym w moich oczach różnica między Przystankiem Jezus a Wioską Kryszny jest na plus tego drugiego - krysznowcy nie chodzą i nie zaczepiają ludzi dla ich dobra, odpowiadają tylko gdy sam do nich przyjdziesz." 
Od kiedy zagadanie do kogoś jest przejawem "agresji(?)"? I oczywiście, Krysznowcy "zaczepiają" ludzi. 
"A żulki w wiosce piwnej byli w standardowych ilościach, może już zbyt wstawiony chodziłeś, żeby ich dojrzeć :P" 
Od 2008 na samym festiwalu jestem zawsze trzeźwy.  
"Na starość dziadziejesz i tyle." 
Dziękuję. 
"równie dobrze możesz powiedzieć, że nigdzie nie rozwinął się tak socjalizm, mechanizmy legalnej grabieży." 
Proszę waści o poznanie historii świata najpierw...

psychowico 2012-08-16

eh, szkoda jak widać słów moich. odnieś się może do ASP przykładowo. co do krysznowców przez 6 lat jak jeżdżę żaden mnie nie zaczepiał, jezusowcy tak - i widziałem z ich strony zachowania agresywne, które po prostu Ty nazwiesz obroną prawdy (bo to Twoja prawda).  
Nie wiem jak byłeś trzeźwy, opowiadałeś w trakcie, że paliliście coś - zresztą co to zmienia? Byłem w tym roku i spotkałem w cholerę żulów. Skoro byłeś trzeźwy, nie piłeś piwa - więc po co mieli Cię zaczepiać? 
A co z pasażem i odniesieniem się do tej "wszechogarniającej" socjalistycznej propagandy na woodstocku? Powiedziałem, że dziadziejesz, bo to typowe u starszych osób które chcą dostrzegać tylko to co pasuje pod ich system moralny. Ja jestem wolnościowcem i po części konserwatystą, ale to nie znaczy, że muszę być ślepy i powtarzać regułki z tej dziedziny nazywając to samodzielnym myśleniem.

psychowico 2012-08-16

@6 Ta, z tego co kojarze krysznowcy mają poryte wiele rzeczy i bazowe zasady są lepsze w chrześcijaństwie. Oceniałem jedynie odbiór tych grup na woodstocku.

tom 2012-08-16

@6 
"To Brytole podbili Indie a nie one nas, nie bez powodu." 
Ja, ja! Ja znam powód! To "chrześcijański brak pogardy dla innych co mają gorzej od nas".

Emper 2012-08-16

Niestety ponownie musze wejść w polemikę, bo byłem na Woodstocku też już nie pierwszy raz i mam swoje zdanie.  
 
Oprócz, Twoim zdaniem, dominującej propagandy lewicowej pełno na Woodstocku tego czego tak nienawidzą lewacy - agresywnego kapitalizmu (zwanego przez niektórych cyt. "komerchą").  
Jest to jeden z kierunków, w którym zmierza ten festiwal i jednym się to może podobać a innym nie, jednak warto o tym wspomnieć. 
 
Jeśli komuś przeszkadz wszędobylski kurz i brud to tym razem (w odróżnieniu od lat wcześniejszych) dużo łatwiej było skorzystać z czystego Toi-toi'a i zapłacić kilka złotych za ciepły prysznic.  
Myślę, że to jakie wrażenia wyniesie się z PW zależy w dużym stopniu od tego w jakim środowisku się obracasz.  
 
Korzystając z okazji wrzucam kilka linków: 
1. Nasza wspólna relacja z PW 2011: 
www.kontestacja.com 
2. Wywiad z dziadkiem: 
www.youtube.com 
3. Fotki z PW 2012- Piwo pod Chmurką: 
https://www.facebook.com 
https://www.facebook.com 
4. Strona Piwa pod Chmurką na której można znaleźć formularz i pomóc zbierać podpisy. Bardzo liczymy na wasza pomoc ! 
piwopodchmurka.pl 
5. Wolny Browar: 
www.wolnybrowar.pl 
Piwo pod chmurką

Emper 2012-08-16

Piwo pod chmurką w Sejmie: 
www.youtube.com

Jabollissimus 2012-08-16

@9 "Powiedziałem, że dziadziejesz, bo to typowe u starszych osób" 
Zostałem "osobą starszą". O w pytę. xD 
 
"eh, szkoda jak widać słów moich. odnieś się może do ASP przykładowo." 
Odniosłem się w czasie audycji. Robienie "przyjemnej atmosfery", robienie wrażenia "neutralności światopoglądowej" (rozniesienie wystawy antyaborcyjnej jest jednak przykładem, że z tą neutralnością to trochu nie na serio), a przekaz propagandowy ciąży wyraźnie w danym kierunku. 
 
"co do krysznowców (...) (bo to Twoja prawda)." 
Przez te wszystkie lata u nich przesiedziałem chyba więcej niż na Przystanku Jezus. Trochę z nimi podyskutowałem i poczytałem o nich ICH książek... 
"przez 6 lat jak jeżdżę" 
Ja jeżdżę od 7 lat i spędziłem tam (na szybko szacuję) około 100 dni. 
 
"to nie znaczy, że muszę być ślepy i powtarzać regułki z tej dziedziny nazywając to samodzielnym myśleniem." 
Dziękuję! Rozumiem, że tam nie byłem, nie rozumiem co się tam dzieje, nie uczestniczyłem w tym. Ok. 
 
Czuję jakąś pararelę... 
www.youtube.com 
 
"To Brytole podbili Indie a nie one nas, nie bez powodu."  
Ja, ja! Ja znam powód! To "chrześcijański brak pogardy dla innych co mają gorzej od nas". 
No, argument świetny. W Indiach jedyni ludzie, którzy prowadzili jakąkolwiek działalność charytatywną czy humanitarną prowadzili chrześcijanie. Matka Teresa z Kalkuty np. 
Wartości w polityce widać w polityce wewnętrznej... ;]

Jabollissimus 2012-08-16

@12 Emper, świetnie! Komercjalizacja też mi się podoba! Przynosi to dużo korzyści. To też ważna część. 
Spoglądam jednak na festiwal bardziej, jak na zjawisko kulturowe i to o dużej sile oddziaływania. ;) I próbuję wyciągać z tego obserwacje i wnioski. ;)

psychowico 2012-08-17

bardziej już się nie dało pociąć mojej wypowiedzi ;) cóż, utrzymuje swoje zdanie, że naciągasz rzeczywistość pod własne poglądy.

Kreator z koczowiska :) 2012-08-17

Dobrze, że ja nie mam takich problemów bo największy koncert na jakim byłem to Metalmania a tam żarcie, kibelki i wszystko (w spodku był wtedy) to była kulturka. 
 
Co do komercjalizacji jednym się podoba innym nie. Ja wole niszowe koncerty dla małej grupy słuchaczy. Tanie, krótkie i ekstremalne. Co do propagandy ja nie lubię lewicowej, więc mnie z opowieści Jabollissimusa najbardziej takowa irytuje. Wystawa antyaborcyjna została zdjęta a z drugiej strony przystanek Jezus nadal jest. 
 
Ciężko jednoznacznie źle ocenić propagandowy wydźwięk Wódstoku, ja tam nie byłem i nie będę pewnie nigdy. Co do wolnego browaru - trzeba to przeforsować nawet dając spijać piankę palikmiotom, ale są istotniejsze sprawy jak podatki i to też trzeba do sejmu wciskać. Akcja np. pokazująca ile w piwie jest podatku na woodstoku by była skuteczna i otworzyła przynajmniej części uczestników oczy na sprawy świata dorosłych a nie dziecinadę z piwem.

Marius 2012-08-19

Jak słucham wywodów Jabola o tym, że Buddyzm dąży do zagłady człowieka, to mi się przypominają wywody Cejrowskiego o tym, że wyznawcy buddyzmu modlą się do swojego pana Lucyfera, aby ten wyzabijał wszystkich niewiernych (w tym chrześcijan), a ich samych oszczędził. 
 
Czyli; jedno usłyszę, drugie dopowiem, a że ich nie lubię to od razu zdyskredytuję.

Tomkiewicz 2012-08-19

Marius,  
Klasyczny buddyzm nie jest religią, to bardziej system etyczny. Jabol ma poniekąd rację, ale użył niewłaściwych słów. Buddysta wierzy, że ostatecznym celem człowieka jest redukcja swego bytu do stanu nieistnienia lub całkowitego wkomponowania się w kosmos.  
 
Budda był bardziej psychologiem, który remedium na cierpienie widział w uzyskaniu postawy obojętnej na potrzeby "ja", a nie w konfrontacji. Dalej już można się domyślić, że ontologicznie chodziło o coś w rodzaju dążenia ku nie-byciu. 
 
Więc Jabol generalnie ma rację. Zapoczątkowany przez Junga trend na new-age święci obecnie szczyty popularności. Postawa, jaką kreują wszelakiego rodzaju samorodni guru, autorytety, coache i nauczyciele, polega na wbiciu ludziom do łbów przeświadczenia, że prawdziwą cnotą jest rozwój duchowy i minimalizm materialny. 
 
A rozwój ten ma polegać na rezygnacji z własnego "JA".  
I to jest straszne. Ci ludzie namawiają do rezygnacji z siebie, z własnych emocji i uczuć oraz z odpowiedzialności za swoje czyny. Częścią wspólną z chrześcijaństwem jest tu pogarda do materii, pożądania i zdrowego egoizmu, choć idę o zakład, że w Biblii idzie znaleźć odpowiedni fragment temu przeczący. 
 
Potępianie w czambuł buddyzmu jest takim samym błędem, jak twierdzenie, że za kondycję etyczną cywilizacji zachodniej odpowiada jedynie chrześcijaństwo. Warto pamiętać, że główne zasady etyczne chrześcijaństwa są konsekwencją złotych wierszy pitagorejskich, o ile jeszcze dobrze pamiętam i czegoś nie pomyrdoliłem. 
 
Cechy Boga w kościele katolickim zostały zagruntowane poprzez fuzję arystotelizmu (cechy Nieruchomego Poruszyciela) z ówczesną teologią katolicką. Mam na myśli "adopcję", jakiej dokonał Tomasz Akwinata.  
 
A "Woodstock"? Byłem 3 razy, lecz już dawno temu.  
Pamiętam kapitalny, nocny występ Houk. To było gdzieś między 96 a 99. Wrażenie mam do tej pory jedno: muzyka jest ostatnim celem, dla którego ludzie tam masowo przyjeżdżają.  
 
Generalnie, to zgadzam się z Jabolem co do istoty. Zwrócił uwagę na mocne upolitycznienie PS i nie widzę w tym żadnego zafałszowania. Mam wrażenie, że Owsiak idealnie odnalazłby się w kreowanym właśnie Państwie Europejskim jako taki usypiacz umysłów i Odwracacz Uwagi. Koleś jest modelowym przykładem oddziaływania na tłuszczę - bez urazy oczywiście.

Marek 2012-08-19

Budda nie był żadnym psychologiem a kimś kto oferuje drogę na skróty zamiast mozolnej reinkarnacji wzwyż. Bardzo możliwe, że z tego buddyzmu zrobiło się 10 różnych odmian, ale jeden przynajmniej aspekt dobrze pokazywał filmik Cejrowskiego. 
 
Co do podboju jednej cywilizacji przez inną to nie miałem na myśli samego chrześcijaństwa. Grecja wymieszała się kulturowo z Babilonem (czy dziedzictwem). Rzymianie podbili Grecję. Rzym się rozpadł. W średniowieczu wyszło z tego jeszcze co innego. Później na przód wysunęła się Brytania. Potem USA. Przez długi czas cywilizacja "europejska" po prostu zbierała doświadczenia wcześniejszych kultur i nieźle na tym wychodziła w porównaniu do takich np. Chin czy Indii. Samo nawet "chrześcijaństwo" zasymilowało mnóstwo obrzędów pogańskich.

Marek 2012-08-19

@Marius luzuj wacka, bo strasznego straw mana robisz.

Jabollissimus 2012-08-20

@18, Marius 
Jak rozumiem - wolisz chować głowę w piasek? Albo zachowywać się jak maleńkie dziecko: "zamknę oczy - to mnie nie widać! i problemów nie ma"? Bo tylko insynuujesz mi "nietolerancję(?)" i "niewiedzę(?)" - tylko, że nie dajesz żadnych kontrargumentów. Cejrowski wtedy podał źródła. Ja też mogę swoje odnaleźć. 
 
Z drugiej strony rozumiem, że nazywanie rzeczy po imieniu może wywoływać dysonans poznawczy... 
 
Zagadnienie nie sprowadza się do kwestii "ograniczania własnych potrzeb" - to występuje wszędzie na świecie. Ale w postawie "uzyskania jedności ze światem - zlaniem się z rzeczywistością". To jest dehumanizujące. 
 
 
@19, Tomkiewicz 
"Potępianie w czambuł buddyzmu jest takim samym błędem, jak twierdzenie, że za kondycję etyczną cywilizacji zachodniej odpowiada jedynie chrześcijaństwo. Warto pamiętać, że główne zasady etyczne chrześcijaństwa są konsekwencją złotych wierszy pitagorejskich, o ile jeszcze dobrze pamiętam i czegoś nie pomyrdoliłem. " 
Cywilizacja łacińska opiera się na 3 fundamentach. Kulturze greckiej, prawie rzymskim i etyce chrześcijańskiej. Wróciłem niedawno do lektury historii filozofii. Trochę uprościłeś. ;) Tomizm przywrócił na stałe elementy Stagiryty, ale wcześniej przez kilka wieków filozofia chrześcijańska opierała się na augustianizmie (korespondującym z neoplatonizmem). I oba wywarły trwały wpływ. 
Pitagorejskie wiersze chyba nie. Ale przyznaję się, że moja wiedza z filozofii jest póki co zbyt płytka by wydawać ostre osądy.

Jagnella 2012-08-20

No a neoplatonizm sięga do pitagoreizmu, ten do orfizmu i jeszcze po drodze trzeba dodać hermetyzm, a i nawet stoicyzm. Taką to mieszankę zafundowały nam przeszłe wieki.

Tomkiewicz 2012-08-20

Jabollissimus, 
 
No uprościłem, ale nie chciałem rozwałkowywać tematu w komentarzach. Platonizm odpowiada m.in. za pogardę dla ciała w chrześcijaństwie. W końcu do Platon gadał, że ciało więzi duszę. I znów: zapewne w Biblii odnajdzie się stosowny fragment temu przeczący.  
 
Ale nie o tym chciałem. O religiach mogę gadać jedynie z punktu widzenia niewierzącego. W każdym razie, żaden system religijny nie istnieje w pełni autonomicznie, jeśli chodzi o wpływy z innych systemów, czy tylko wierzeń - albo nawet rytów. 
 
Może warto pociągnąć temat festiwalu, bo Twoje Jabolu wnioski są zasadne.

GPC88 2012-09-01

Konserwa rzadzi po prostu!

Kaloryferek 2012-09-02

miałeś przy mnie namiocik, bojlerku :P

Dodaj komentarz...


Adam Kreator - konserwatywny liberał pracujący niestety na etacie. W wolnym czasie zajmuje się pomnażaniem w socjalizmie XXI wieku swojej nędzy i różnymi dziwnymi zainteresowaniami: numizmatyka, fuchy, grafika 3D, rysunki, rzeźba, malarstwo, design, stare komputery, pisanie artykułów, podróże, fotografia zabytków, konserwacja sztuki, zamki polskie, monarchiści, historia ogólnie a zwłaszcza mało znane ciekawostki które wyszukuję w książkach, internecie i wikipedii. Żeby określić dokładniej trzeba wypić z nim lampkę wina o cenie powyżej 8zł za butelkę.

Krzysztof Jabollissimus - wierszoklej (słowo "poeta" używał niejeden grafoman, on skromnie nie użyje). Węglomaz i farbiarz ("rysownik i malarz" zarezerwowane są raczej dla tych, co nieszpetnie uprawiają sztukę). Wydrzymord (zaiste, by być "wokalistą" trzeba umieć śpiewać!). By poznać fragmenty jego tfu-rczości - warto zajrzeć na stronę www.jabollissimus.pl Żeby poznać go lepiej, trzeba wypić z nim lampkę wina w cenie poniżej 8zł za butelkę.

Prowadzą audycję na żywo KonserwaInne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Liberland | Konserwa 2.0, #29 (1) - 4 lata temu
Równość - sruwność. (1) - 5 lata temu

Ludobójstwo - film - 5 lata temu

Dziwna wojna - c.d. (3) - 6 lat temu

Wojna 23 sierpnia? (12) - 6 lat temu


Trzecia wojna światowa? (6) - 6 lat temu

Plotki, ploteczki (1) - 6 lat temu


Zabory Ukrainy? (6) - 7 lat temu

Kabaret z Konserwą (4) - 7 lat temu

O masonerii (15) - 7 lat temu


Pisk eunuchów: Rosjo ratuj! (25) - 7 lat temu
Czarne święta! (11) - 7 lat temu


Właściciele Polski (12) - 7 lat temu


Na 11.11 - polub lewaka! (8) - 7 lat temu

Powrót emigranta - cz.1 (22) - 7 lat temuMrowisko masonerii (38) - 8 lat temu

Polska - Afryka Europy (13) - 8 lat temu


Litwo, Ojczyzno moja! (2) - 8 lat temuWlepy AgenTomasza (1) - 8 lat temu

Banksterzy nas okradną? (6) - 8 lat temu

Klasycy prawicy w konserwie! (10) - 8 lat temu

Jan Pietrzak (24) - 8 lat temu


Młodzież się organizuje! (11) - 8 lat temu

Punki i hipstery (16) - 8 lat temu

Szopka Noworoczna 2012/2013 (6) - 8 lat temuKornel Morawiecki w Konserwie (25) - 8 lat temu


Kult Lecha Kaczyńskiego? (35) - 8 lat temu

Europa poza Unią? (2) - 8 lat temu

Czy Polska jest konserwatywna? (19) - 8 lat temu


Korwinowe gadanie (29) - 8 lat temu

Wielki kryzys i konkurs (7) - 8 lat temu


Kto wygrał bitwę warszawską (29) - 8 lat temu


Konserwa - pełna humoru (11) - 8 lat temu

Krzyż w PE (47) - 9 lat temu

ACTA wciąż zagraża (9) - 9 lat temu

Anegdoty z uczelni... (24) - 9 lat temu


Potrzeba nam dekomunizacji (17) - 9 lat temu

Relacje polsko-żydowskie (11) - 9 lat temu

Rozbój! VIATOLL to hell! (9) - 9 lat temu


Kłamstwo smoleńskie (71) - 9 lat temu

Konserwa - Free Trade is Fair! (19) - 9 lat temu


Głodówka przeciw dysedukacji (25) - 9 lat temu
Konserwa: rozkład systemu (11) - 9 lat temuKonserwa pełna miłości (21) - 9 lat temu


Konserwa z nutką Naszości (9) - 9 lat temu

Konserwa protestacyjna! (28) - 9 lat temu

Konserwa w szkole (16) - 9 lat temu

Konserwa: ideologia a życie (13) - 9 lat temu


Karpiobójstwo i długi (12) - 9 lat temu


WRON won! 13 grudnia. (12) - 9 lat temu


Mały jubileusz Konserwy (13) - 9 lat temu

Konserwa: Solidarność (17) - 9 lat temu

Konserwa o 11.11.11 (20) - 9 lat temu


Precz z Halloween (69) - 9 lat temu
Konserwa chaosu (48) - 9 lat temuKonserwa II wojenna (22) - 9 lat temu


Konserwa: Kult siły (41) - 9 lat temu

Konserwa reedukowana (6) - 9 lat temu

Konserwa... satanistyczna! (20) - 10 lat temu

Atrapa puszki od konserwy. (3) - 10 lat temu

Konserwa w pytę! Pyta.pl (7) - 10 lat temuKonserwa o atomistyce (19) - 10 lat temu

Konserwa lwowsko-kresowa. (23) - 10 lat temu

Konserwa o sztuce (23) - 10 lat temuKonserwa - Na razie się bawmy (27) - 10 lat temuMaghreb i Lewant dalej kipi¹ (11) - 10 lat temu

Konserwa o pieskach, hau, hau! (10) - 10 lat temu

Konserwa - wódanie specjalne (9) - 10 lat temu

Konserwa - Wydanie Swiateczne (6) - 10 lat temuKonserwa (testowa) 2 (9) - 10 lat temu

Konserwa (testowa) 1 (16) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Jaro - - 20.00
numer faksu - - 30.00
Piotr_W - - 40.00
Robert - - 77.00
Donald z Brukseli - - 200.00
czk - - 56.00
Mateusz, War of Tanks - - 100.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt