Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
5 dni temu
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
3 dni temu
Sprzedaż online - Basia Piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2012-09-03

Oni też chcą twoich pieniędzy

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Rozmowa z Piotrem Trudnowskim, współzałożycielem serwisu Beesfund.com, czyli takiej małej, prywatnej konkurencji Giełdy Papierów Wartościowych.

KOMENTARZE

darek 2012-09-04

Chyba jest problem z kosztami formalności ?  
Jeżeli ktoś ma kupić udziały w projekcie to czy to polega na dostaniu udziałów w spółce. 
To domyślam się, że trzeba najpierw zarejestrować spółkę co stwarza od razu koszty. Czy to się opłaca ? 
Za co osoba nie mająca pieniędzy i o nie starająca się ma zarejestrować spółkę - nie bardzo rozumiem ?

Martin 2012-09-04

Ja lubię w firmach pokroju Amazon to, że jak z nimi gadam, to czuję, że tam są ludzie. 
 
Natomiast w większości polskich firm mam wrażenie, że są same zakrawatowane automaty, które rozmawiają ze mną niczym rzecznik prezesa urzędu ministrów. 
 
Dlatego na przykład lubię "Polak Potrafi", bo gadam tam z luźnym, fajnym facetem, który robi to co lubi, a nie ekspertem od zarządzania, marketingu, PR, HR, z którym nie czuję żadnego kontaktu. Jak tacy do mnie coś mówią to czuję się jak ktoś, kto je lody przez szybę. 
 
I Beesfund jakoś też nie polubiłem po tej audycji.

Grzegorz 2012-09-04

A nie lubię typowego, polskiego marketingu. Zrobić wszystko żeby nie powiedzieć ile kosztuje. 
Klikam "szukam finansowania", pokazuje mi tylko jakąś infograficzkę (co to za moda? starożytny egipt mamy?) i nic o cenach, tylko rejestracja. Dopiero jak sobie wśród malutkich linczków znajdę pomoc i przeczytam ją to widzę ceny 30-90zł za tydzień - w audycji Piotr mówił o 120. To cena od wczoraj się obniżyła, czy się nie chciało zaktualizować strony? 
To jest taki rodzaj internetowej firmy, że żeby się coś dowiedzieć to musisz zadzwonić.

-Blacha 2012-09-04

@Martin 
 
Bywam od czasu do czasu na Polak Potrafi i nie widziałem tam jeszcze poważnego projektu biznesowego to raczej serwis pod tytułem "Daj mi kasę bo chce zrobić coś fajnego". 
Gość programu potencjalnie zwraca się do akcjonariatu z jakiego popłynie kasa do jego biznesu do ludzi jacy będą zobowiązani po obu stronach na podstawie konkretnych umów a Beesfund jest swego rodzaju gwarantem dotrzymania ów zobowiązań i celów.Ciężko wymagać od kogoś takiego by w mediach występował w roli luzaka.Jeśli w Polsce powstanie potencjalny odpowiednik Google , Amazon czy Facebooka i jego kariera zacznie się na Polak Potrafi Ci co wpłacili kasę będą mieli jedynie satysfakcje ,że pomogli komuś wystartować w genialnym projekcie natomiast jeśli zacznie się na Beesfund wpłacający swoje pieniądze poprzez wykup udziałów realnie będą czerpać benefity dzięki dywidendzie z posiadanych udziałów tudzież ich sprzedaży. Jakoś mnie nie dziwi ,że nie polubiłeś konkurencji dla Polak Potrafi w dodatku tak zdolnej i dającej możliwość zysku nie tylko twórcom projektu.Zęby by rozbolały (zgrzytały!) jakbyś musiał się dzielić co ? :-D  
polakpotrafi.pl 
 
Pozdrawiam JacekVelBlacha

Emper 2012-09-04

Co do finansowania samego portalu beesfund.com 
 
to chętnie bym w to wszedł, ale cena akcji jest moim zdaniem zdecydowanie zawyżona ! Panowie sprzedają 5% za 50tys. a to oznacza, że za 100% ktoś musiał by zapłacić 1mln zł i to za serwis, który w tej chwili raczkuje i nie bardzo widać tam duży ruch.  
 
W czasie gdy spółka debiutuje na giełdzie to cena debiutu jest tak dobierana, żeby trafić trochę poniżej aktualnej (a nie potencjalnej za 5 lat) wartość spółki. Czasami ta cena jest nieco nie trafiona i wtedy jest korekta, ale nigdy o taki rząd wielkości. 
W większości przypadków zaś mamy wzrost cen akcji po debiucie na czym korzystają zarówno akcjonariusze jak i właściciel (dobry PR) 
 
Przyszli akcjonariusze muszą liczyć na spory sukces beesfund.com w przyszłości, żeby rzeczywiście na swoich akcjach cokolwiek zarobić.

CD 2012-09-04

Też to widzę w ten sposób. Jeśli portal się rozkręci to może zacznę tam inwestować, ale w mojej ocenie nie ma tam na razie ciekawych projektów, a z tą wyceną swojego start-upu na milion złotych, to założyciele grubo przesadzili.

darek 2012-09-04

Jeśli Beesfund jest warty milion złotych mając - ile użytkowników ? kilkaset ? 
 
W ten sposób Kontestację możnaby wyceniać na dziesiątki lub nawet setki milionów , bo ma użytkowników kilkadziesiąt tysięcy.

MDK 2012-09-04

Czy firma jest warta tej wyceny? Nie wiem, bo nie słuchałem jeszcze audycji i nie przeglądałem dokładnie ich strony więc odniosę się tylko do waszych komentarzy. 
 
#5 Wyobraźmy sobie sytuację, że wymyślisz pomysł jak sprawić, aby czajnik zagotował wodę szybciej i zużywając do tego mniej energii. Masz pomysł, przygotowałeś wszystko jednak jeszcze nic na tym nie zarobiłeś, bo nie sprzedałeś żadnego "nowego" czajnika.  
Myślisz sobie "Potrzebuje pomocy - sprzedam komuś 25% akcji w tym biznesie". Za ile sprzedasz? Za 25% wartości twojego biznesu (25% z 0 to nadal 0) czy za tyle ile może być warte za 5 lat?  
 
#6  
Można kupić pole w Arabia Saudyjska i poszukać tam ropy. Można też poczekać, aż ktoś kupi, znajdzie ją i wtedy się przyłączyć. Trzeba jednak się liczyć z tym, że cena będzie wyższa i interes będzie mniej zyskowny.  
 
#7  
Nie wszystko co jest w internecie może być ocenianie jedynie przez pryzmat "ilości użytkowników".  
Jeżeli głównym źródłem zarobków jakiegoś biznesu w internecie, nie są reklamy na stronie czy inne sposoby zarabiania na użytkownikach w sposób pośredni - to nie ma ona, aż tak dużego znaczenia. Nie można tak prostolinijnie porównać 2 firm, która jest lepsza, która gorsza jedynie na podstawie ilości użytkowników.  
Firma A ma 10 użytkowników, którzy dziennie zostawiają tam po 2 złote, a firma B ma 1000 użytkowników którzy dziennie zostawiają tam po 1 groszu. Która firma będzie bardziej rentowną inwestycją (prognozując, że nie będzie dużych zmian) ?  
 
 
Podsumowując już i przy okazji odpowiadając na wcześniejsze pytanie "Czy firma jest warta tej wyceny".  
Każda firma jest warta tyle ile jest w stanie za nią zapłacić klient!  
I tego nie zmienią nawet wyliczenia światowych finansowych guru, a tym bardziej krytykowanie w komentarzach na kontestacji.

darek 2012-09-05

Domyślam się, że autorzy wycenili to w ten sposób, że szacują na przykład, że ten rynek w Polsce może za parę lat wynieść parę milionów złotych - więc jakby oni zdobyli większośc rynku to byłoby kilka milionów. Od tych paru milionów prowizje wyniosłyby kilkaset tysięcy. I dlatego taka wycena firmy . Od wyceny rynku, ale rynku który jeszcze nie powstał i którego nie opanowali na dzień dzisiejszy.

chrobacja.prohosts.org 2012-09-05

Ale tak szczerze.... 
 
to byla audycja sponsorowana ? ;-) 
 
czy nie ?

GPC88 2012-09-05

Nie lubie takiego typowego polskiego podejscia typu: "miej zaufanie, nie pytaj sie o to czy serwis gwarantuje cokolwiek, wszyscy jestesmy ludzmi, czemu mielibysmy cie oszukac, to tylko 30 zl itp." jak inwestuje moje pieniadze to robie to z glowa i patrze zawsze kto za co odpowiada i kto jest odpowiedzialny jesli kontrahent nie wywiazuje sie z umowy - i zwykle dobrze na tym wychodze :)

GPC88 2012-09-05

A tak BTW: Hugo nastepna audycje zrob o prawach autorskich w kontekscie kopalniawiedzy.pl

Hugo 2012-09-05

A juz bylo o prawach autorskich sporo. I w rozmowie z Martinem i z Maćkiem Miąsikiem.  
 
Nic nowego. Powtórzymy za pol roku :)

Crzszman 2012-09-05

Naprawdę przyjemna audycja i fajna strona. Bardzo mi się takie akcje podobają :)

MDK 2012-09-06

Mógłbyś mi Hugo podać adres strony, na której kolorywy Vloger zbierał pieniądze na p. Jana?  
Bo z tego co widzę strona ze zbiórką na indiegogo.com została zamknięta, a po kilku godzinach link do tej strony został też zlikwidowany z opisu pod filmikami na YT.  
Istnieje jakieś inna strona gdzie można monitorować tą akcje? Na jego FB większość to pierdolenie o szopenie, a jak coś się znajdzie o p. Janie to jest to napisane w stylu "Odpierdolcie się ode mnie".

SOCZ 2012-10-07

Dzięki za audycję, daje do myślenia. ;)

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 3 tygodnie temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 5 tygodnie temu

Unikaj szpitali (7) - 6 tygodni temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 7 tygodni temu

Więcej audycji...
25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 8 tygodni temu

Nauczyciele uciekają (6) - 8 tygodni temuNiskie podatki już były (15) - 3 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 3 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 4 miesiące temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 4 miesiące temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 4 miesiące temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 5 miesiące temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 5 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 5 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 6 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 6 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 6 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 6 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 6 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 7 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 7 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 7 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 7 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 8 miesięcy temu


Jestem na kwarantannie! (1) - 8 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 9 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 9 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 9 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 9 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 10 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 10 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 10 miesięcy temu


Bezpłatna komunikacja może być droga (4) - 11 miesięcy temu


Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - 11 miesięcy temu

Idzie drożyzna (2) - 11 miesięcy temu

Polacy nie zasługują na prywatność? (1) - 11 miesięcy temu

Muzeum z najwyższej półki (1) - 11 miesięcy temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - ponad rok temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - ponad rok temu

Kiedy można zabić intruza? - ponad rok temu

Magiczne szable i tarcze (1) - ponad rok temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 2 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 2 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 2 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 2 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 3 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 3 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 4 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 5 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 5 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 5 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 6 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 6 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 7 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 7 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 8 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 9 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 9 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 9 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 10 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00
Przemyslaw Teterycz - - 20.00
Blog technologiczny Wirtualny wojownik - - 20.00
wypełnianie płatnych ankiet na eankiety.pl - - 20.00
Agencja pracy Gorzów - Praca jako opiekun... - - 20.00
wypożyczalnia samochodów victoria nowy sącz - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt