Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne
przedwczoraj
Czy Wiedźmin jest polski?
670 tys. pozwoli odpowiedzieć na to kluczowe pytanie. Przywłaszczenie kulturowe. Czy kapitał ma narodowość. Tarcza 2.1 - czyli dlaczego rząd znowu wspiera wielki biznes. Czy można...
Myśleć jak przedsiębiorca
przedwczoraj
O PROSTYM SPOSOBIE POZYSKIWANIA KAPITAŁU.
Rynek crowdfundingu udziałowego rośnie w siłę̨. W roku 2019 zainwestowano na nim ponad 40 mln zł., zaś́ w tym roku, mimo pandemii, już ponad 35 mln zł. Dzieje się tak, ponieważ...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2012-09-13

Jan Fijor - Prywatne miasta w Hondurasie

Nadający: Jan Fijor

Janek opowiada nam o prywatnych miastach jakie zamierza utworzyć Honduras.

KOMENTARZE

no_contest 2012-09-13

Dajesz Janek, daaaaaajesz!

Tomasz 2012-09-13

Jan Wielki

mofo 2012-09-13

W Stanach fiasko panstwowej szkoly wersus prywatnej jest szczegolnie widoczny w szkolnictwie wyzszym (gdzie nie ma monopolu panstwowego). Tzw. Community Colleges, bardzo czesto tez State Universities sa na nieporownywalnie nizszym poziomie niz universytety prywatne. Pomijajac tzw Ivy League Colleges praktycznie kazdy prywatny college jest lepszy od panstwowych (grastka ma poszczegolne programy na dobrym poziomie jak Penn State czy w Boulder).  
Koszt czesnego jest tez duzo wiekszy w prywatnych szkolach, ale gdyby wziasc pod uwage ile placi sie podatkow na panstwowe, potem wczesne emerytury i pensions dla nauczycieli, - roznica wychodzi niewielka...

Robi 2012-09-13

Wysłuchałem tylko pierwszych 15 min., ale muszę szczerze napisać, że chyba formuła się wyczerpała, bo nie chce mi się dosłuchać do końca. Kiedyś tak nie było. Radziłbym zmienić coś. Kamil wyjątkowo nie nadaje się do prowadzenia audycji razem z Jankiem. Nudziarz nie z tej ziemi. Dla Pana Janka potrzeba osoby z rozległymi zainteresowaniami tak aby łapała tematy jakie rzuca Pan Jan. Tymczasem Kamil - z cały szacunkiem - ma wąskie zainteresowania i często nie podchwytuje ciekawych wątków Janka i przez to nie tylko, ze nie ciągnie audycji do góry, ale wręcz przeciwnie.

Radek Olszak 2012-09-13

Ponawiam Ogłoszenie Jan Fijora z poprzedniej audycji: 
 
UWAGA:  
 
Zwolniło się 1 miejsce na wyjazd do Afryki (Zambia, Malawi) w dniach 22 XI do 11 grudnia 2012. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na [email protected]  
 
pozdrawiam

Jogi 2012-09-13

Male sprostowanie:Honduras walczyl w `Wojnie futbolowej` nie z Gwatemala tylko oczywiscie z Salwadorem.Pozdrawiam

TYMUŁ 2012-09-13

Janek!! Słuchacze prawie nie śpią po nocach żeby was słuchać:) a nie wstają o 10.00 ;)

Marriusz 2012-09-13

@4ojtam ojtam od razu wyczerpała.Kamil spał podczas audycji,Janek powiedział że jak się nie podoba to se sam zrób audycję to zobaczysz jak wyjdzie a zmian raczej nie będzie bo to wspólnicy(chyba że sami dojdą do wniosku że dla nich i ich spółki będzie to lepsze).

pio 2012-09-13

niespodziewanie, ale sukcesywnie audycja Janka stała się moją ulubioną w Kontestacji. Tak trzymać!

Barrett 2012-09-14

Polska libertariańskim rajem? 
 
pl.wikipedia.org

Jaroslaw 2012-09-14

PRYWATNE MIASTA W POLSCE 
 
Zastanawiam sie czy to parcie libertarian do samostanowienia ma cos wspolnego z panstwowoscia zydowska i tzw. kahalami. 
 
"Wybitny badacz dziejów Tykocina i Sejmu Czterech Ziem Mordechaj Nadav z Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie porównał stosunki kahału okręgowego i gmin podległych do spółki akcyjnej. Uważał bowiem, że mniejsze kahały wnosząc podatki i różnorodne daniny do kahału głównego, otrzymywały w zamian proporcjonalny do wkładu zysk, w postaci pomocy we wszystkich dziedzinach życia religijnego, społecznego i gospodarczego" 
 
Wiadomo z historii ze miasta niegdys lokowanow w Polsce na prawie magdeburskim i lubeckim, zastanawiam sie na jakim "prawie" maja powstawac te miasta w Hondurasie. 
 
Nie sluchalem jeszcze audycji, ale mam nadzieje ze to nie sa miasta prywatne karteli narkotykowych.

darek 2012-09-14

Odnośnie edukacji to nauczyciele w USA właśnie strajkują - www.youtube.com 
Buntują się przeciw "merit pay" czyli płaceniu w zależnośći od wyników. Nauczycielka oświadczyła, że zaakceptowaliby "merit pay" jak politycy ustanowiliby dla siebie "merit pay" najpierw.

darek 2012-09-14

Panie Janku - czy w Afryce jest telewizja ? 
Cos mi się zdaje, że murzyni są rozsądni w sprawie płacenia za edukację, bo chyba nie mają telewizji. Jak będą mieli telewizję to im wodę z mózgu zrobią.

JMF 2012-09-15

Można powiedzieć, że telewizja jest w Afryce w formie szczątkowej. jest jej mało. Mecze sportowe, bo to jest dominujący powód do korzystania z TV, ogląda się w pubach, na placach czy tp.Byłem w kilku domach prywatych w Afryce i telewizji nie widziałem. Jadę za 2 miesiące znowu, przyjrzę sie dokładniej. W kwestii edukacji rodzice afrykańscy są - co mnie osobiście zaskoczyło - bardzo rozsądni. Tym samym naprawdę dbają o dobro swoich dzieci. Namawiam do odwiedzin Afryki, nie tylko z tego powodu. jest to świat fascynujący, trudny do obejrzenia samemu czy z biurem podróży, a jeśli już, to bardzo drogo. Nasze wyjazdy są tanie i bezpieczne. Jest 1 miejsce na koniec listopada/początek grudnia 2012. pozdrawiam

LIGHTOWSKI 2012-09-15

Jestem pod ogromnym wrażeniem poziomu dyskusji i podejmowanych ostatnio tematów przez Pana Janka na antenie. Działające na wyobraźnie rozważania bogato doświadczonego człowieka.  
Z pewnością tematów do kolejnych audycji ma Pan Janku mnóstwo co prawdopodobnie może opóźnić zaspokojenia ciekawości na temat zimnej fuzji niklu z wodorem, o której nie wiem czy Pan Janek słyszał i czy by chciał opowiedzieć o np. sprzedaży włoskiego patentu za około 1 MLD $ rządowi USA i w ogóle o tym co Pan sądzi. I co się z tym wynalazkiem wiąże jak to wpłynie na los gospodarki świata zdominowanej obecnie przez źródła energii jak ropa i gaz. A może to szwindel i wynalazek nie działa? a jeśli działa to może patent trafi do szuflady na lata... choć czytałem, że Grecy opracowali podobną technologię zimnej fuzji. Cena takiego urządzenia ma być docelowo niska a paliwo w postaci paska z niklem ma kosztować 33$, gdzie ciepło ma służyć do ogrzania domu jednorodzinnego a produkowany prąd ma starczyć na ok. 6 miesięcy na jednym takim pasku.  
Taką mam skromną propozycję i prośbę o audycję w tym temacie. ;) 
 
przykładowe publikacje: 
zimna 
odkrywcy.pl 
kopalniawiedzy.pl 
 
Łączę pozdrowienia, 
Piotr Wojciech Dynak

darek 2012-09-16

Przecież ten włoski profesor wystąpił z odkryciem "zimnej fuzji" około rok temu i obiecywał, że wkrótce pojawią się tego typu urządzenia, które się nie pojawiły. Więc prosty wniosek, że to bałach.

Marriusz 2012-09-16

Ja ostatnio słyszałem że złoto we wszechświecie jest tak powszechne jak na Ziemi piasek.Czy w związku z dynamicznym rozwojem cywilizacji,techniki i spodziewanej eksploracji kosmosu 
należy się spodziewać załamania cen tego kruszcu? 
Bardzo bym prosił o odpowiedź ;-)

JMF 2012-09-16

Ja nie znam odpowiedzi na tak wyuzdane pytania. Jeśli złota jest tak dużo, to trzeba znaleźć inny pieniądz. Może platyna? srebro? Co do zimnej fuzji, to musicie pytać fizyków. Włosi są wyśmienitymi badaczami i wnieśli wiele do fizyki, ale zimna (kontrolowana) fuzja termonuklearna, to jedno z głównych wyzwań nauki. Czyli zagadnienie trudne. 
 
pozdrawiam

LIGHTOWSKI 2012-09-16

Masz rację Darku, dokładnie ponad 21 miesięcy temu w styczniu i też tak myślałem jak Ty, że to pic na wodę fotomontaż. A tutaj słyszę i czytam o sprzedaży patentu za 1 000 000 000 $ w czerwcu. Skoro ten wynalazek to puszka ołowiana i trochę blachy (bez urazy Blacha) z kablem "od żelazka" :D to po co go kupować za tak "rozsądną" cenę? (choć oczywiście ta sprzedaż też może być ściemą, wiadomo?) :D 
 
Łączę pozdrowienia z życzeniami produktywnego działania, 
Piotr Wojciech Dynak 
 
PS: prąd i gorąca woda dla ludzkości? i co się z tym wiąże produkcja ziemniaków i buraków koło domu i w piwnicy cały rok przez każdego? Co z energetyką, elektrowniami węglowymi, kopalniami węgla, rosyjskim gazem, i zanikającą powoli ropą? i transportem buraków, węgla i ziemniaków. ;p Nawet wojny mogły by przestać istnieć no bo po co by się prać? No chyba, że o rację ale to już inna historia.

darek 2012-09-16

Poczytaj sobie po prostu w Wikipedii, że coraz więcej doniesień, że to mistyfikacja 
en.wikipedia.org

Michał Łabuś 2012-09-16

Jeśli chodzi o edukację to fundamentem powinny być trzy zmiany: 
- zniesienie obowiązku szkolnego 
- zniesienie podstawy programowej w nauczaniu domowym 
- deregulacja zawodów. 
Cóż mi po prywatyzacji i bonie oświatowym skoro w szkole nadal będą nauczane te same pierdoły. To nadal będzie ten sam Fiat 126p, a konkurencja będzie polegała na doborze do niego części i lakieru. 
Zniesienie obowiązku szkolnego oraz podstawy programowej to byłby już spory krok do przodu. Żeby jednak legalnie wykonywać wiele zawodów (prawnik,lekarz, inżynier) nadal byłoby konieczne uzyskanie państwowych certyfikatów, co jak wiadomo jest dość uciążliwe i czasochłonne. 
Jeśli natomiast natomiast udało by się przeprowadzić te 3 etapy to państwowe szkolnictwo stałoby się znośne. Wystarczyłoby opłacić haracz na cudze dzieci, a nie trzeba by było wysyłać dziecka do kołchozu, tylko samemu uczyć w domu tego co potrzeba. 
 
Zaś jeśli chodzi o reklamę szkoły biznesowej to moim zdaniem jest to proste. Wystarczy, że wykażecie potencjalnym klientom, iż jesteście skuteczni w tym co jest celem waszej działalności – nauczeniu prowadzenia firmy przyszłych przedsiębiorców. Pochwalcie się losami Waszych absolwentów. Nic tak nie działa na ludzi jak suche fakty. Zróbcie zestawienie kilku najważniejszych danych: 
- ilu macie absolwentów 
- ilu z nich prowadzi firmy 
- ilu z nich ma obroty powyżej miliona zł 
- ilu z nich ma obroty powyżej 10 mln zł 
- ilu z nich zatrudnia powyżej 10 ludzi 
- w jakich branżach działają 
- dajcie linki do stron ich firm bądź jakieś inne dane kontaktowe, aby sami powiedzieli ile się nauczyli dzięki ASBIRO. 
Według mnie taka reklama byłaby o wiele skuteczniejsza niż skupianie się na tym, iż wykładają u Was tylko przedsiębiorcy (to istotna przesłanka co do poziomu szkoły, ale jeszcze nie twardy dowód).

darek 2012-09-16

Co do złota to nie wiem czy uczyłeś się w szkole chemii, złoto ma liczbę atomową 78. 
W przyrodzie pierwiastki najobficiej wystepują im mniejszą mają liczbę atomową.Stąd najobficiej występuje wodór - który ma najmniejszą liczbę atomową. 
Wydaje mi się że nie jest możliwe aby złoto występowało obficie, bo ma wysoką liczbę atomową.

darek 2012-09-16

Widzę, że Michale popełniasz błąd. Nie rozumiesz tego, że zło edukacji państwowej wynika z tego, że jest ona "państwowa". 
 
"Państwowość" szkoły powoduje ,że działa ona w próżni oderwana od potrzeb kilentów. 
 
Prywatna firma utrzymuje się ze sprzedaży więc ciągle stara się pytać swoich klientów - czego chcecie, bada rynek, testuje. Szuka informacji zwrotnej - co sądzą o danym produkcie klienci, co kupują a czego nie. Innymi słowy klienci codziennie robiąc zakupy wybierają produkty - w ten sposób ciągle mają władzę nad tym co ta firma robi. 
 
Natomiast jak coś jest państwowe to nie ma sprzedaży i nie bada się czego chce klient. Klienci czyli rodzice nie mają władzy. Dlatego państwowe szkoły działają ignorując potrzeby klientów. Brak jest głosowania klientów swoimi pieniędzmi. 
 
Pewną protezą głosowania pieniędzmi być może mogłaby być władza bezpośrednia. 
I tutaj pytanie do pan Janka.  
Z tego co czytałem to w USA jest taki system, że rodzice po prostu rządzą szkołami podstawowymi. Czyli jest rada szkoły - shoolboard - składająca się z rodziców. Podobno członków rady wybiera ogół rodziców w głosowaniu. Rada po prostu wybiera dyrektora. A nie jakiegoś człowieka przysyłają z góry. 
Z tym, że słyszałem, że ten system biurokraci chcą zlikwidować i wprowadzić zarząd odgórny. Być może już zlikwidowali ? 
 
Jak to jest z zarządzaniem szkołami przez rodziców w USA - to jest właśnie moje pytanie? czy moje informacje są prawdziwe ?

JMF 2012-09-16

Nie będzie państwowa, byle nie była monopolem. Są ludzie, który wolą edukację państwową, Niech ją mają. Monopol (czyli brak, ograniczanie konkurencji) to jest zasadniczy mankament.  
 
pozdrawiam

Barrett 2012-09-17

@24 
 
Byleby nie zmoich podatków! ... 
 
Dlaczego Polscy mafiozi nie wyświadczą społeczeństwu przysługi tworząc takie miasto jak kartele w Hondurasie?  
 
Na wolności są tacy, do których obecnie sądzeni członkowe gangu Pruszkowskiegu mówili per "wujek". Pierwotna mafia miała służyć lokalnej społeczności, być buforem między władzą a ludźmi, tak jak jest to w Neapolu gdzie Camorra zorganizowała kilka lat temu sprzątanie miasta.  
 
Według badań jej członkowie cieszą się sporym poparciem nawet wśród dzieci. Podobnym szacunkiem darzy się w Japonii Yakuzę oraz na Sycylii lokalną Mafię - mimo, iż pobierają "podatek" to jest on wielokrotnie mniejszy od państwowego.

Barrett 2012-09-17

No, może Mafia Sycylijska aktualnie ma zawyżone stawki w stosunku do niegdysiejszych ;) Mam tu raczej na myśli pierwotną Mafię z kilkudziesięciu lat wstecz i sentyment jakim jest darzona.

cracko 2012-09-18

@Janek 
Odnośnie Twojego spotkania z Klausem. Czesi chcą drukować: 
rafalhirsch.blogspot.ie 
Jestem ciekaw jaka będzie jego reakcja

JMF 2012-09-19

Jeśli Chilijczycy, gdzie gospodarka kwitnie domagają się powrotu do socjalizmu, to co się dziwić Czechom. Guru wie skąd jest inflacja i wie też, że może jej nie być. Wielu Czechow skrzy sie na Klausa od 1991 roku, a mimo to go wybrali powtórnie. Oby smy my mieli tylko takie problemy z władzą. 
 
pozdrawiam

evilClown 2013-04-30

@JMF Przesłuchałem audycje The Mont Pelerin Society, nigdzie nie mogę znaleźć w internecie informacji na temat opisywanego tam eksperymentu w Salwadorze, opisywanego przez Ciebie mniej więcej tak: 
"Podobnego eksperymentu dokonano kiedyś w Salawdorze, jednak władze wystraszyły się szybkiego rozwoju i przenoszenia się ludności do wolnego rejonu i zamknęły ekperyment. 
Chcieli wydzielić jedną prowincję i tam wprowadzić rząd minimum. Nie było ceł, zerowe prawie podatki, bez przymusu ubezpieczeń, emerytur. 
Lata 96' 97' de-la-mena; biedniejse wojewodztwo; wprowadzili takie zasady; w ciagu 1,5 roku liczba ludnosi z 200tys do 1mln; 
więc zamknęli to;" 
 
Możesz podać jakieś namiary, gdzie o tym piszą?

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 10 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 10 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 10 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - 11 miesięcy temu

Jak się bogacić? (18) - 11 miesięcy temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - ponad rok temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - ponad rok temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - ponad rok temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 2 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 3 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 4 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 4 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 6 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 7 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 7 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 7 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 8 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 9 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 9 lat temu

Portugalia (17) - 9 lat temu

Wy ćwoki (15) - 9 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 9 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 10 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 10 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 10 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 11 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00
Konrad - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt