Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
Wydanie Główne
Jutro
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
6 dni temu
Kiedy wreszcie te pieniądze będą moje?
Czy da się uczciwie płacić podatki? Lewandowski zdradzony. Norki i rozpad rządu. Analiza nowelizacji o ochronie praw zwierząt. Koniec cyrków? W kagańcu czy bez? Maczety. Dzira budżetowa...
Jan Fijor zaprasza
3 dni temu
KRYZYS 2020. ODC #31 TWORZYMY GRUPY PRZETRWANIA
Sytuacja pandemiczna panująca w Izraelu, Argentynie, Australii, Nowej Zelandii, a ostatnio także w Wielkiej Brytanii i na Węgrzech pokazuje, że "sielanka" może się w każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2012-09-18

Ogłaszamy koniec wolności słowa w Polsce

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Gadamy o wyroku na Robercie Fryczu, twórcy strony antykomor.pl i sensie przestrzegania prawa. A poza tym rozmawiamy dlaczego Kamil i Janek mogą zostać liderami UPR.

KOMENTARZE

no_contest 2012-09-18

pierwszy

darek 2012-09-18

Właśnie zobaczyłem newsa, że Nigela Farage też ukarali grzywną za to że powiedział, że szef EU ( chyba chodzi o Rampuja lub innego wuja ) ma charyzmę zużytej szmaty - The Charisma Of A Damp Rag - chyba to się tak tlumaczy? 
Grzywna wynosi ok 4000 euro.

darek 2012-09-18

Czy nie sądzicie, że język Faraga jest znacznie bardziej agresywny od Korwina - natomiast wszyscy krytykują Korwina, a nie Faraga za niewyparzony język.

darek 2012-09-18

A może słowa Faraga należy przetłumaczyć metaforycznie jako - "charyzma starej kurwy" ?

Jabollissimus 2012-09-18

Tylko, że Farage nie bredzi. ;)

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2012-09-18

I Piknik Konopny w Bielsku-Białej 
22 września 
www.facebook.com 
 
Marsz Wyzwolenia Konopi 2012 Bielsko-Biała 
6 października 
www.facebook.com

darek 2012-09-18

O ile wiem to Farage prawie same bzdury mówi - w porównaniu z Korwinem Farage to dno - moja opinia.

Orish 2012-09-18

A ja myślę, że różnica jest gdzie indziej - Farage'owi coś się udało.

Nieprzygoda 2012-09-18

Ciekawe Wydanie Główne! :)  
 
1. "Jaką twarz ma PO" zapytał Martin - no właśnie, raczej nie żadnej idei czy chociaż większego planu działania. Mi się kojarzy z Małgorzatą "mam świetne samopoczucie" Kidawą - Błońską, mało który polityk budzi we mnie taką agresję.. 
www.youtube.com 
 
2. Co do tego, czy ludzie się boją - to chyba zależy głównie od wieku. Ostatnio byłam w Pułtusku i zrobiłam zdjęcie miejscowej "atrakcji", porozklejanym naklejkom "Jestem z Pułtuska, pierdolę Tuska", nic wielkiego ale kiedy mój ojciec oglądał zdjęcia z wyjazdu zmusił mnie do zapewnienia, że nie wstawię zdjęcia w internecie "bo teraz to każdego da się znaleźć i on nie chce mieć problemów". Myślałam, że sobie żartuje, kiedyś drukował bibułę w garażu a teraz sieje panikę o takie rzeczy?  
 
3. Co do nieprzestrzegania prawa, to mógłby być temat na audycję: granica między nieprzestrzeganiem głupiego prawa i niepłaceniem marnotrawionych podatków a byciem zwykłym oszustem? 
 
4. Co do Frycza, to myślę, że w następnej instancji go uniewinnią. Dziwię się, że PO psuje sobie pijar jakimś nieistotnym internautą.

darek 2012-09-18

Przecież Korwin jakby chciał to też byłby w sejmie tylko musiałby Kaczorowi stopy całować.

darek 2012-09-18

Poza tym to Ron Paul też startował w wyborach prezydenckich ze 6 razy i przegrał - i jakoś nikt nie robi z tego problemu.

SKŁ 2012-09-18

"Tylko, że Farage nie briąto bredzi. ;)" 
 
Jakoś Martin i Hugo ciągle narzekają na język, PR i styl Korwina, i mówią że sami robią to inaczej. 
W jezyku JKMa słyszałem może tylko raz jak przeklnął słowem dupa, na jakimś niszowym spotkaniu moze raz użył słowa skur&*&*^ny 
A u was ciągle słyszę KOLOKWIALIZMY, dupy, pipy i inne żenujące zwroty. No chociażby ostatnio piosenka jak Korwin pierdzi. No rzeczywiście macie "styl"! Chociaż jak hugo sam jest to się próbuje trochę hamować.  
Właśnie przez ten jezyk waszych audycji może słuchać tylko młodzież. Raczej wszystkim wolnośiowciom którym puszczałem niektóre odcinki wydania głownegoz martinem to nie mogli słuchać , mówili "kloaka" pomimo że mają poglądy wolnorynkowe. Tak więc korwin może mówi ultra-kontrowersyjne poglądy, ale kindersztube trzyma.  
Mam nadzieje że za 49 lat wy też przestanie używam kolokwializmów i wulgraryzmów.

shark_z_Krakowa 2012-09-18

Darku, mylisz się. Damp/wet rag znaczy po prostu wymoczek, niedojda, mięczak lub coś w tym stylu. 
 
dictionary.reference.com 
 
Co do Rona Paula i Nigela Farage'a to pierwszy jest kongresmenem od wielu lat i do tego wychował następcę, który jest teraz senatorem. Drugi jest liderem największej uniosceptycznej grupy w europarlamencie. 
 
Korwin? Z czym do ludzi?

ADAM 2012-09-18

Taki offtop. 
 
Zarejestrowałem się na https://mamzdanie.org.pl 
 
wysłali me na GMAIL potwierdzenie rejestracji, 
jednak gmail głupi nie jest..... wysłał potwierdzenie rejestracji do spamu......

darek 2012-09-18

A co to jest ten europarlament - więszośc ludzi w ogóle nie wie że coś takiego istnieje. Co dopiero mówić o grupie eurosceptycznej w europarlamencie. Co taka grupa robi - wygłasza puste przemówienia nasączone przekleństwami aby sciągnąć uwagę mediów. Czy jest choć jedna konkretna rzecz która ta grupa eurosceptyczna zrobiła.

Debilostan 2012-09-18

A to w polsce jest wogóle jakaś wolnoś słowa..?

Marek 2012-09-18

Kidawa "dobre samopuczucie" Błońska wzbudza we mnie taką odrazę, że największa głupota Korwina tego nigdy nie przebije.

Krzysiek 2012-09-18

Ron Paul w przeciwieństwie do Korwina z roku na rok ma coraz to więcej zwolenników, którzy już zaczynają samodzielnie myśleć i nie zmieniają swoich poglądów wolnorynkowych. Ten wzrost poparcia dla RP jest widoczny z dnia na dzień. Dodatkowo jako kongresmen próbuje naprawiać USA np. ostatnio przeprowadzony audyt FED-u to jego dzieło. Jeszcze odnosząc się do Randa Paula to nie sądzę żeby jego ojciec w jakiś sposób chciał go "namaszczać" na swojego następce. Ron zostawia wolną rękę synowi i nie zmuszał go nigdy aby został politykiem to była decyzja samego Randa więc nie róbmy z RP monarchisty , który chce przekazać synowi swoje "królestwo" bo prawdziwa wolność nie zna więzów krwi. 
 
Co do Farage'a to osobiście uważam, że jeśli jego przewidywania by się spełniły dotyczące rozpadu UE i czekającego Europę głębokiego kryzysu to miałby bardzo duże szanse na zdobycie władzy w UK wraz z resztą wolnościowców więc on nie wygłasza żadnych pustych przemówień.  
 
Ale cóż zaraz się od korwinistów dowiemy że tylko Korwin jest jedynym i słusznym wolnościowcem, który żyje na Ziemi.

DanielPiesto 2012-09-19

Jest jeden UPR z Bartoszem Józwiakiem na czele. Swary między prezesami były 2 lata temu. Sprawdz Martin z kiedy był ten artykuł o którym mówiłeś.

darek 2012-09-19

Wszyscy narzekają na Korwina, ale jak umrze to wszyscy zapłaczą gorzko

AREKB52 2012-09-19

Hugo, to ulepszanie o jakim mówiłeś w kontekście owego przedsiębiorcy "wyciskającego" o 1% więcej, to stara japońska filozofia kaizen.Zdaje się ze Toyota zastosowala to jako jedna z pierwszych firm.

Radek Olszak 2012-09-19

Proponuję przekształcić Kontestację w ruch polityczny i partię.  
Martina dać na lidera. I wtedy zobaczymy czy Martin podskoczy powyżej 2%. 
Nie rozumiem Korwina , po co on przyjeźdza na Kontestcampy. Czy Korwin nie wie że Martin i przyboczni kamienują go za uszami?

Krzysiek 2012-09-19

" Nie rozumiem Korwina , po co on przyjeźdza na Kontestcampy. Czy Korwin nie wie że Martin i przyboczni kamienują go za uszami?" 
 
O mój Boże święty jak oni mogą to robić naszemu nieomylnemu, wiedzącemu najlepiej, naszej wyroczni Korwinowi Nieomylnemu ja bym ich za to ukamienował lub powiesić na drzewie. Komu to w ogóle przyszło żeby go obrażać. 40 godzin prac społecznych jak Fryczowi.  
 
Nie można już nic powiedzieć na Korwina???

Lord Ondrii 2012-09-19

@DanielPIesto, wczoraj wysłałem do Hugo i Martina dość obszernego maila, trochę opisałem jak widziałem funkcjonowanie UPRu jako osoba z boku (nie członek partii), która rozmawiała z kilkoma dość ważnymi członkami tej partii (chociażby dlatego, że znam kilka osób ze 'Straży' partii, znam aktualnego prezesa UPRu i w moim domu kilkukrotnie przebywał pan Korwin (w trakcie prawyborów we Wrześni). 
Opisałem historię rozłamu UPRu na 3 frakcje. 
I podałem link do listu otwartego byłego skarbnika KNP, który ma dość burdelu jaki robią ludzie Korwina (dokładnie CI sami, którzy narobili bałaganu w UPRze i doprowadzili do jego podziału). 
Wiem, że teraz bardzo dużo ludzi odchodzi z KNP, odcina się od Korwina i wraca do UPRu. 
Choć moim skromnym zdaniem to i tak niczego nie zmieni, bo w świadomości społeczeństwa UPR i KNP jeszcze przez wiele wiele lat będzie kojarzyło się z Korwinem i brakiem organizacji (całe szczęście, że nie wiedzą o przekrętach finansowych). 
Więc sprawa nie wygląda zbyt pięknie :/ 
 
Ogólnie jestem zwolennikiem powstania nowego ruchu/partii złożonego z ludzi z Instytutu Misesa, Centrum Adama Smitha i innych podobnych.

marcin z 2012-09-19

Miałem okres praktyk w sądzie, to mogę powiedzieć z autopsji jak sędzia reaguje na tego typu sprawy: 
 
dosł. "Ja pierdolę." 
 
Serio. Oni nie znoszą tego, że MUSZĄ się zajmować takimi pierdołami.

Barrett 2012-09-19

@23 
 
Można.... chyba, że nie zakłóca to jego świętego pierdnięcia! 
 
Korwin, Korwin uber alles!

darek 2012-09-20

Na przykładzie sporu w sprawie Korwina widać moim zdaniem prawo autorytetu społecznego. Ludzie chętnie słuchają nie tych co mówią sensownie ale tych co są postrzegani jako ludzie sukcesu. 
Taki Farage postrzegany jest jako ktoś kto odniósł jakiś "sukcesik" dlatego go słuchają - Korwin jest teraz postrzegany jako ktoś bez szans na sukces więc teraz lekcceważą to co mówi. 
 
Co ciekawe do obozu lekceważących Korwina dołączyła Kontestacja - bo liczba zwolenników Kontestacji jest już może większa od liczby zwolenników Korwina? Prowadzący Kontestację poczuli wiatr w żaglach i sugerują, że wiedzą lepiej jak działać od Korwina. 
Troche to i dobrze, bo Korwin nie jest wieczny i niedługo go zabraknie. Ale z drugiej strony jak Korwina zabraknie to nie będzie na kogo zgonić porażki.

Martin 2012-09-20

Jak sędzia mówi "ja pierdolę", to widocznie na sali sądowej była tylko młodzież (zgodnie z komentarzem nr 12). 
 
A czegoś takiego jak "obóz" Kontestacji nie ma. Tutaj nie ma wodzów, nie ma dyktowania linii poglądowej, zdania są podzielone a zmiany poglądów mile widziane. 
 
Co mówię ja, to mówię ja - a nie Kontestacja. Jestem właścicielem radia - ale nie sumień.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2012-09-20

Mark Steyn kiedys idealnie podsumowal podstawowa ceche ustroju totalitarnego: “arbitrary criminalization of decent from state orthodoxy”. Do polskich sadow pasuje jak w morde strrzelil.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2012-09-20

Krzysiek, po raz kolejny rozbawiasz mnie ta swoja wiara w Ronka. On prubuje naprawiac panstwo? Bo co? Bo glosuje przeciwko kazdemu budzetowi ale tez do kazdego budzetu wprowadza poprawki sciagajace federalne dotacje to swego dystryktu? Jest za a nawet przeciw. 
 
Jego popularnosc rosnie? On jest aktywnym politykiem od polowy lat 70-tych!  
 
On jest skuteczny? Siedzi w kongresie od 15-tu lat. Prosze pokaz jedna powazna reforme jaka udalo mu sie przepchac.  
 
Z jednym sie zgodze, Rand wcale nie jest jego wychowankiem. Ba malo tego, juz wiecej osiagnol, i w odroznieniu od tatusia rozumie znaczenie polityki miedzynarodowej.  
 
“Ale cóż zaraz się od korwinistów dowiemy że tylko Korwin jest jedynym i słusznym wolnościowcem, który żyje na Ziemi.” 
 
No pekne ze smiechu, zamienic “Korwin” na “Ronek” i bedzie motto paulbotow.

darek 2012-09-21

Zobaczcie - Rona Paula umieścili na liście najbardziej skorumpowanych członków kongresu. Oczywiście przedstawiona jest jego twarz mimo, że na liście jest wiele nazwisk. 
 
www.businessinsider.com

darek 2012-09-21

Na głównej stronie www.businessinsider.com 
jest nawet wyłącznie fotka Rona Paula - z podpisem :PRESENTING: The Most Corrupt Members Of Congress

Grabix 2012-09-23

Nie "Rzeczpospolita Urzędnicza", bo to nie ma sensu, tylko: "Rzeczurzędnicza Polska" - bo słowo rzecz-pospolita oznacza rzecz, którą należy do wszystkich, a rzecz-urzędnicza to rzecz, która należy do urzędników.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:Niskie podatki już były (15) - 4 tygodnie temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 5 tygodnie temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 7 tygodni temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 2 miesiące temu

Więcej audycji...
Mieszkania za 50% ceny (1) - 2 miesiące temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 3 miesiące temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 3 miesiące temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 3 miesiące temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 4 miesiące temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 4 miesiące temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 4 miesiące temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 4 miesiące temu

Gazem w przedsiębiorców - 4 miesiące temu

Węgiel jest święty (1) - 5 miesiące temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 5 miesiące temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 5 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 5 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 6 miesięcy temu


Jestem na kwarantannie! (1) - 6 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 7 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 7 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 7 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 7 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 8 miesięcy temu


Byle by przeżyć (2) - 8 miesięcy temu
Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - 9 miesięcy temu

Idzie drożyzna (2) - 10 miesięcy temu

Polacy nie zasługują na prywatność? (1) - 10 miesięcy temu

Muzeum z najwyższej półki (1) - 10 miesięcy temu

WK nareszcie wchodzi na giełdę! - 10 miesięcy temu

Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - 11 miesięcy temu

Zabił świnię, a odpowie... - 11 miesięcy temu

Hugo zostaje kurem domowym (3) - 11 miesięcy temu

Kto nas będzie leczył? (4) - 11 miesięcy temu

Upadli politycy, imperia i konsumenci (7) - 11 miesięcy temu

Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - 11 miesięcy temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - 11 miesięcy temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - 11 miesięcy temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - ponad rok temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - ponad rok temu

Kiedy można zabić intruza? - ponad rok temu

Magiczne szable i tarcze (1) - ponad rok temu


Kto zaorał Hugo? - ponad rok temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - ponad rok temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - ponad rok temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 2 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 2 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 2 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 2 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 2 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 2 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 2 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 2 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 3 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 3 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 3 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 3 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 3 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (44) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 4 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 4 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 5 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 5 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 5 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 5 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 6 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 6 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 7 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 7 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 7 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 8 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 8 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 8 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 9 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 9 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 9 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 9 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 9 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 10 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 10 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 10 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Przemyslaw Teterycz - - 20.00
Blog technologiczny Wirtualny wojownik - - 20.00
wypełnianie płatnych ankiet na eankiety.pl - - 20.00
Agencja pracy Gorzów - Praca jako opiekun... - - 20.00
wypożyczalnia samochodów victoria nowy sącz - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
Likwidacja szkody z oc sprawcy, naprawa... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt