Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Spisek szlachetnych” i inne audycje ByteEatera (zwykle na żywo)
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
5 dni temu
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
Hemikryptomonokaidialog
Przez ok. pół odcinka zamówiona próbka ByteEatera gadającego bez głębszego przygotowania na różne tematy, jak to w audycji z założenia „luźnej”. Potem dzwoni Grzesiek (ten od pizzy) i...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2012-09-18

Ogłaszamy koniec wolności słowa w Polsce

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Gadamy o wyroku na Robercie Fryczu, twórcy strony antykomor.pl i sensie przestrzegania prawa. A poza tym rozmawiamy dlaczego Kamil i Janek mogą zostać liderami UPR.

KOMENTARZE

no_contest 2012-09-18

pierwszy

darek 2012-09-18

Właśnie zobaczyłem newsa, że Nigela Farage też ukarali grzywną za to że powiedział, że szef EU ( chyba chodzi o Rampuja lub innego wuja ) ma charyzmę zużytej szmaty - The Charisma Of A Damp Rag - chyba to się tak tlumaczy? 
Grzywna wynosi ok 4000 euro.

darek 2012-09-18

Czy nie sądzicie, że język Faraga jest znacznie bardziej agresywny od Korwina - natomiast wszyscy krytykują Korwina, a nie Faraga za niewyparzony język.

darek 2012-09-18

A może słowa Faraga należy przetłumaczyć metaforycznie jako - "charyzma starej kurwy" ?

Jabollissimus 2012-09-18

Tylko, że Farage nie bredzi. ;)

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2012-09-18

I Piknik Konopny w Bielsku-Białej 
22 września 
www.facebook.com 
 
Marsz Wyzwolenia Konopi 2012 Bielsko-Biała 
6 października 
www.facebook.com

darek 2012-09-18

O ile wiem to Farage prawie same bzdury mówi - w porównaniu z Korwinem Farage to dno - moja opinia.

Orish 2012-09-18

A ja myślę, że różnica jest gdzie indziej - Farage'owi coś się udało.

Nieprzygoda 2012-09-18

Ciekawe Wydanie Główne! :)  
 
1. "Jaką twarz ma PO" zapytał Martin - no właśnie, raczej nie żadnej idei czy chociaż większego planu działania. Mi się kojarzy z Małgorzatą "mam świetne samopoczucie" Kidawą - Błońską, mało który polityk budzi we mnie taką agresję.. 
www.youtube.com 
 
2. Co do tego, czy ludzie się boją - to chyba zależy głównie od wieku. Ostatnio byłam w Pułtusku i zrobiłam zdjęcie miejscowej "atrakcji", porozklejanym naklejkom "Jestem z Pułtuska, pierdolę Tuska", nic wielkiego ale kiedy mój ojciec oglądał zdjęcia z wyjazdu zmusił mnie do zapewnienia, że nie wstawię zdjęcia w internecie "bo teraz to każdego da się znaleźć i on nie chce mieć problemów". Myślałam, że sobie żartuje, kiedyś drukował bibułę w garażu a teraz sieje panikę o takie rzeczy?  
 
3. Co do nieprzestrzegania prawa, to mógłby być temat na audycję: granica między nieprzestrzeganiem głupiego prawa i niepłaceniem marnotrawionych podatków a byciem zwykłym oszustem? 
 
4. Co do Frycza, to myślę, że w następnej instancji go uniewinnią. Dziwię się, że PO psuje sobie pijar jakimś nieistotnym internautą.

darek 2012-09-18

Przecież Korwin jakby chciał to też byłby w sejmie tylko musiałby Kaczorowi stopy całować.

darek 2012-09-18

Poza tym to Ron Paul też startował w wyborach prezydenckich ze 6 razy i przegrał - i jakoś nikt nie robi z tego problemu.

SKŁ 2012-09-18

"Tylko, że Farage nie briąto bredzi. ;)" 
 
Jakoś Martin i Hugo ciągle narzekają na język, PR i styl Korwina, i mówią że sami robią to inaczej. 
W jezyku JKMa słyszałem może tylko raz jak przeklnął słowem dupa, na jakimś niszowym spotkaniu moze raz użył słowa skur&*&*^ny 
A u was ciągle słyszę KOLOKWIALIZMY, dupy, pipy i inne żenujące zwroty. No chociażby ostatnio piosenka jak Korwin pierdzi. No rzeczywiście macie "styl"! Chociaż jak hugo sam jest to się próbuje trochę hamować.  
Właśnie przez ten jezyk waszych audycji może słuchać tylko młodzież. Raczej wszystkim wolnośiowciom którym puszczałem niektóre odcinki wydania głownegoz martinem to nie mogli słuchać , mówili "kloaka" pomimo że mają poglądy wolnorynkowe. Tak więc korwin może mówi ultra-kontrowersyjne poglądy, ale kindersztube trzyma.  
Mam nadzieje że za 49 lat wy też przestanie używam kolokwializmów i wulgraryzmów.

shark_z_Krakowa 2012-09-18

Darku, mylisz się. Damp/wet rag znaczy po prostu wymoczek, niedojda, mięczak lub coś w tym stylu. 
 
dictionary.reference.com 
 
Co do Rona Paula i Nigela Farage'a to pierwszy jest kongresmenem od wielu lat i do tego wychował następcę, który jest teraz senatorem. Drugi jest liderem największej uniosceptycznej grupy w europarlamencie. 
 
Korwin? Z czym do ludzi?

ADAM 2012-09-18

Taki offtop. 
 
Zarejestrowałem się na https://mamzdanie.org.pl 
 
wysłali me na GMAIL potwierdzenie rejestracji, 
jednak gmail głupi nie jest..... wysłał potwierdzenie rejestracji do spamu......

darek 2012-09-18

A co to jest ten europarlament - więszośc ludzi w ogóle nie wie że coś takiego istnieje. Co dopiero mówić o grupie eurosceptycznej w europarlamencie. Co taka grupa robi - wygłasza puste przemówienia nasączone przekleństwami aby sciągnąć uwagę mediów. Czy jest choć jedna konkretna rzecz która ta grupa eurosceptyczna zrobiła.

Debilostan 2012-09-18

A to w polsce jest wogóle jakaś wolnoś słowa..?

Marek 2012-09-18

Kidawa "dobre samopuczucie" Błońska wzbudza we mnie taką odrazę, że największa głupota Korwina tego nigdy nie przebije.

Krzysiek 2012-09-18

Ron Paul w przeciwieństwie do Korwina z roku na rok ma coraz to więcej zwolenników, którzy już zaczynają samodzielnie myśleć i nie zmieniają swoich poglądów wolnorynkowych. Ten wzrost poparcia dla RP jest widoczny z dnia na dzień. Dodatkowo jako kongresmen próbuje naprawiać USA np. ostatnio przeprowadzony audyt FED-u to jego dzieło. Jeszcze odnosząc się do Randa Paula to nie sądzę żeby jego ojciec w jakiś sposób chciał go "namaszczać" na swojego następce. Ron zostawia wolną rękę synowi i nie zmuszał go nigdy aby został politykiem to była decyzja samego Randa więc nie róbmy z RP monarchisty , który chce przekazać synowi swoje "królestwo" bo prawdziwa wolność nie zna więzów krwi. 
 
Co do Farage'a to osobiście uważam, że jeśli jego przewidywania by się spełniły dotyczące rozpadu UE i czekającego Europę głębokiego kryzysu to miałby bardzo duże szanse na zdobycie władzy w UK wraz z resztą wolnościowców więc on nie wygłasza żadnych pustych przemówień.  
 
Ale cóż zaraz się od korwinistów dowiemy że tylko Korwin jest jedynym i słusznym wolnościowcem, który żyje na Ziemi.

DanielPiesto 2012-09-19

Jest jeden UPR z Bartoszem Józwiakiem na czele. Swary między prezesami były 2 lata temu. Sprawdz Martin z kiedy był ten artykuł o którym mówiłeś.

darek 2012-09-19

Wszyscy narzekają na Korwina, ale jak umrze to wszyscy zapłaczą gorzko

AREKB52 2012-09-19

Hugo, to ulepszanie o jakim mówiłeś w kontekście owego przedsiębiorcy "wyciskającego" o 1% więcej, to stara japońska filozofia kaizen.Zdaje się ze Toyota zastosowala to jako jedna z pierwszych firm.

Radek Olszak 2012-09-19

Proponuję przekształcić Kontestację w ruch polityczny i partię.  
Martina dać na lidera. I wtedy zobaczymy czy Martin podskoczy powyżej 2%. 
Nie rozumiem Korwina , po co on przyjeźdza na Kontestcampy. Czy Korwin nie wie że Martin i przyboczni kamienują go za uszami?

Krzysiek 2012-09-19

" Nie rozumiem Korwina , po co on przyjeźdza na Kontestcampy. Czy Korwin nie wie że Martin i przyboczni kamienują go za uszami?" 
 
O mój Boże święty jak oni mogą to robić naszemu nieomylnemu, wiedzącemu najlepiej, naszej wyroczni Korwinowi Nieomylnemu ja bym ich za to ukamienował lub powiesić na drzewie. Komu to w ogóle przyszło żeby go obrażać. 40 godzin prac społecznych jak Fryczowi.  
 
Nie można już nic powiedzieć na Korwina???

Lord Ondrii 2012-09-19

@DanielPIesto, wczoraj wysłałem do Hugo i Martina dość obszernego maila, trochę opisałem jak widziałem funkcjonowanie UPRu jako osoba z boku (nie członek partii), która rozmawiała z kilkoma dość ważnymi członkami tej partii (chociażby dlatego, że znam kilka osób ze 'Straży' partii, znam aktualnego prezesa UPRu i w moim domu kilkukrotnie przebywał pan Korwin (w trakcie prawyborów we Wrześni). 
Opisałem historię rozłamu UPRu na 3 frakcje. 
I podałem link do listu otwartego byłego skarbnika KNP, który ma dość burdelu jaki robią ludzie Korwina (dokładnie CI sami, którzy narobili bałaganu w UPRze i doprowadzili do jego podziału). 
Wiem, że teraz bardzo dużo ludzi odchodzi z KNP, odcina się od Korwina i wraca do UPRu. 
Choć moim skromnym zdaniem to i tak niczego nie zmieni, bo w świadomości społeczeństwa UPR i KNP jeszcze przez wiele wiele lat będzie kojarzyło się z Korwinem i brakiem organizacji (całe szczęście, że nie wiedzą o przekrętach finansowych). 
Więc sprawa nie wygląda zbyt pięknie :/ 
 
Ogólnie jestem zwolennikiem powstania nowego ruchu/partii złożonego z ludzi z Instytutu Misesa, Centrum Adama Smitha i innych podobnych.

marcin z 2012-09-19

Miałem okres praktyk w sądzie, to mogę powiedzieć z autopsji jak sędzia reaguje na tego typu sprawy: 
 
dosł. "Ja pierdolę." 
 
Serio. Oni nie znoszą tego, że MUSZĄ się zajmować takimi pierdołami.

Barrett 2012-09-19

@23 
 
Można.... chyba, że nie zakłóca to jego świętego pierdnięcia! 
 
Korwin, Korwin uber alles!

darek 2012-09-20

Na przykładzie sporu w sprawie Korwina widać moim zdaniem prawo autorytetu społecznego. Ludzie chętnie słuchają nie tych co mówią sensownie ale tych co są postrzegani jako ludzie sukcesu. 
Taki Farage postrzegany jest jako ktoś kto odniósł jakiś "sukcesik" dlatego go słuchają - Korwin jest teraz postrzegany jako ktoś bez szans na sukces więc teraz lekcceważą to co mówi. 
 
Co ciekawe do obozu lekceważących Korwina dołączyła Kontestacja - bo liczba zwolenników Kontestacji jest już może większa od liczby zwolenników Korwina? Prowadzący Kontestację poczuli wiatr w żaglach i sugerują, że wiedzą lepiej jak działać od Korwina. 
Troche to i dobrze, bo Korwin nie jest wieczny i niedługo go zabraknie. Ale z drugiej strony jak Korwina zabraknie to nie będzie na kogo zgonić porażki.

Martin 2012-09-20

Jak sędzia mówi "ja pierdolę", to widocznie na sali sądowej była tylko młodzież (zgodnie z komentarzem nr 12). 
 
A czegoś takiego jak "obóz" Kontestacji nie ma. Tutaj nie ma wodzów, nie ma dyktowania linii poglądowej, zdania są podzielone a zmiany poglądów mile widziane. 
 
Co mówię ja, to mówię ja - a nie Kontestacja. Jestem właścicielem radia - ale nie sumień.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2012-09-20

Mark Steyn kiedys idealnie podsumowal podstawowa ceche ustroju totalitarnego: “arbitrary criminalization of decent from state orthodoxy”. Do polskich sadow pasuje jak w morde strrzelil.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2012-09-20

Krzysiek, po raz kolejny rozbawiasz mnie ta swoja wiara w Ronka. On prubuje naprawiac panstwo? Bo co? Bo glosuje przeciwko kazdemu budzetowi ale tez do kazdego budzetu wprowadza poprawki sciagajace federalne dotacje to swego dystryktu? Jest za a nawet przeciw. 
 
Jego popularnosc rosnie? On jest aktywnym politykiem od polowy lat 70-tych!  
 
On jest skuteczny? Siedzi w kongresie od 15-tu lat. Prosze pokaz jedna powazna reforme jaka udalo mu sie przepchac.  
 
Z jednym sie zgodze, Rand wcale nie jest jego wychowankiem. Ba malo tego, juz wiecej osiagnol, i w odroznieniu od tatusia rozumie znaczenie polityki miedzynarodowej.  
 
“Ale cóż zaraz się od korwinistów dowiemy że tylko Korwin jest jedynym i słusznym wolnościowcem, który żyje na Ziemi.” 
 
No pekne ze smiechu, zamienic “Korwin” na “Ronek” i bedzie motto paulbotow.

darek 2012-09-21

Zobaczcie - Rona Paula umieścili na liście najbardziej skorumpowanych członków kongresu. Oczywiście przedstawiona jest jego twarz mimo, że na liście jest wiele nazwisk. 
 
www.businessinsider.com

darek 2012-09-21

Na głównej stronie www.businessinsider.com 
jest nawet wyłącznie fotka Rona Paula - z podpisem :PRESENTING: The Most Corrupt Members Of Congress

Grabix 2012-09-23

Nie "Rzeczpospolita Urzędnicza", bo to nie ma sensu, tylko: "Rzeczurzędnicza Polska" - bo słowo rzecz-pospolita oznacza rzecz, którą należy do wszystkich, a rzecz-urzędnicza to rzecz, która należy do urzędników.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:




Premier znowu bredzi (2) - 4 tygodnie temu


Czy pomaganie ma sens? - 6 tygodni temu

Czy to już komunizm? (2) - 7 tygodni temu

Więcej audycji...
Czy Wiedźmin jest polski? (1) - 8 tygodni temu

90% Kontestacji będzie zaorane (2) - 2 miesiące temu

Państwo przepłaca za celebrytów? (1) - 2 miesiące temu

Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 miesiące temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 3 miesiące temu

Unikaj szpitali (7) - 3 miesiące temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 3 miesiące temu

25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 4 miesiące temu

Nauczyciele uciekają (6) - 4 miesiące temu



Niskie podatki już były (15) - 5 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 5 miesięcy temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 6 miesięcy temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 6 miesięcy temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 6 miesięcy temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 7 miesięcy temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 7 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 7 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 7 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 8 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 8 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 8 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 8 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 9 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 9 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 9 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 9 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 10 miesięcy temu

Pomagał bez zgody stosownych organów! (6) - 10 miesięcy temu

Jestem na kwarantannie! (1) - 10 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 10 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 11 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 11 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 11 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 11 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 11 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 11 miesięcy temu




Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - ponad rok temu

Idzie drożyzna (2) - ponad rok temu


Muzeum z najwyższej półki (1) - ponad rok temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu




Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temu



Czy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu



Emigranci psują nasze dzieci! (7) - 2 lata temu


Magiczne szable i tarcze (1) - 2 lata temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu




Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 3 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 3 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 3 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 3 lata temu




Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temu



Znajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temu



Jak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu





Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu






Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu






O jedna wyplatę mniej (3) - 4 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 4 lata temu




A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temu



Twoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu




Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temu



Chcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu








Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu









Polska skazała terrorystę (6) - 5 lata temu








Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temu















Bandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lat temu






Jak unikać długów? (1) - 5 lat temu







Bluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu






Majonezowi mówimy NIE (16) - 6 lat temu





Koniec z handlem dziećmi (10) - 6 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 6 lat temu










"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temu



Po co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu




Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temu



Obalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temu







Czy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu




















Możesz jeździć na gapę (10) - 7 lat temu



Korwinowsko i emigracyjnie (14) - 7 lat temu










Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu





Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temu







Przepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu






Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu








Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 8 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 8 lat temu





Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temu







Jak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu





Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temu







Czy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu






Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu




Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temu











Czy rolnicy nas okradają? (43) - 9 lat temu





Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu





Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu






Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu












ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu


AgenTomasz mówi całą prawdę (49) - 10 lat temu

Ile zarabia młody dziennikarz? (17) - 10 lat temu

Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 10 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 10 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 10 lat temu






Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temu



Nowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu





Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu






Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temu



Demaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temu



Bereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temu



Czy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temu



Ta złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temu







Telewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 11 lat temu




Czy media kłamią? (38) - 11 lat temu






Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu








Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu










ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temu



Tylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu





Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temu



Krzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temu







UE powstała! (2) - 12 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 12 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Nikitoys sklep z zabawkami dla dzieci - - 20.00
nowy sącz rozwody sprawy - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
giełdy pracawsieci.net - - 20.00
Rozyc - - 20.00
biuro rachunkowe lider sc nowy sącz - - 20.00
rzeczoznawca majątkowy i wycena... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt