Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Jutro
20:00
Firma na emigracji
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne (7)
5 dni temu
Absolutnie wszystko, dla każdego, za darmo
Kontynuujemy analizę programów wyborczych. Dziś KO i Lewica. Równouprawnienie w sporcie. Inflacja. Inteligencja elektoratu. Darmowy Internet.
Jan Fijor zaprasza
wczoraj
Przeliczanie wynagrodzeń to nie taka oczywista sprawa!
O zagranicznych wynagrodzeniach, o tym co utrzymuje niemieck· gospodark· oraz czytanie listu s·uchacza. O tym wszystkim Jan Fijor!
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2012-10-08

Obniżył podatki, zlikwidował żłobki i opiekę społeczną

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Dziś gościem jest Stefan Oleszczuk, burmistrz Kamienia Pomorskiego, który przeprowadził w tym mieście wolnorynkową rewolucję.

KOMENTARZE

Don Camilo 2012-10-09

ad 36 min.  
Nowa Sól nie ma burmistrza. :)

TUL 2012-10-09

DonCamilo, Wadim Tyszkiewicz to by się też nadawał do audycji w KS na gościa, o tej swojej firmie komputerowej poopowiadać, ale to bardziej chyba do Kamila.

-Blacha 2012-10-09

@Don Camilo :  
wyborcza.biz

Hugo 2012-10-09

Sorry za brak początku. Moja wina.

Marius 2012-10-09

Oby więcej takich gości w KS :]

SKŁ 2012-10-09

O co chodzi z tym greyfrutem podczas operacji ??? Nie można jeść PRZED operacją? Bo się można wykrwawić? 
 
Ja bardzo bym prosił Pana Gościa by mógł dać źródło do porad właśnie takich PODSTAWOWYCH - że jak ktoś bierze leki na rozrzedzenie krwi to nie może brać CZOSNKU,POKRZYWY,SZPINAKU i in. 
Na Pana stronie uleczyc-nieuleczalne.pl są tylko 6 filmikow i reklamowki ksiazek. 
Pozdrawiam 
Ciekawy gość 
 
PROSZE O TO INFO O GREYFRUTACH bo nigdy nie zjem tego owaca a lubie!!!

tom 2012-10-09

7:20, coś koło tego: gulagbound.com

Jaroslaw 2012-10-09

Proponuje zeby Pan Stefan Oleszczuk pozostal przy ziololecznictwie. 
Gmina, samorzad terytorialny, to takie mini panstewko w ktorym obowiazuje "dobro ogolu" czyli zaspokajanie potrzeb spolecznych. Gmina czy panstwo nie sluzbyc INTERESOM MNIEJSZOSCI ZA PIENIADZE WIEKSZOSCI. 
Gmina nie moze dzialac jak firma w ktorej zlobek i opeke spoleczna sa kosztem.  
Koncepcja panstwa jako umowy spolecznej jest prosta: panstwo zbiera od obywateli pieniadze, zeby za nie zaspokajac potrzeby tychze obywateli w dziedzinie administrowania, szkolnictwa, lecznictwa, bezpieczenstwa, infrastruktury, pomocy spolecznej etc. Zadaniem panstwa nie jest zarabianie na zaspokajaniu tych potrzeb – lecz po prostu ich zaspokajanie. Jezeli panstwo zleca te zadania firmom, których celem jest zysk – to radykalnie zmienia priorytety dzialan wykonywanych za pieniadze obywateli.

Till 2012-10-09

Jarosław, co ty bredzisz? Jaka umowa społeczna, powiedz może kiedy ją podpisałeś i pokaż mi jej zapisy.  
 
Zadaniem państwa jest zaspokajanie potrzeb? A jak ktoś woli sam się zaspokajać?

aNDRZEJ 2012-10-09

Stefan Oleszczuk na prezydenta!

Jaroslaw 2012-10-09

@ 9 
 
Co do umowy spolecznej to zawierana jest w formie konstytucji na ktora przysiegaja organy panstwa. 
 
Till - rece mi opadly

LordBlick 2012-10-10

Jarosławie, jeśli coś jest z góry narzucone, to nie możną tego nazywać umową... No chyba że umowa społeczna ma się tak do umowy, jak krzesło elektryczne do zwykłego krzesła... Organy dobra wspólnego nie powinny mieć prawa zadłużania się i tyle. A od dobroczynności to powinny być oddolne organizacje wspierane dobrowolnie przez obywateli, którym zdjęłoby przymusowe jarzmo. Tzw. "opieka społeczna" to jest z punktu normalnej psychologi środek utrwalania wyuczonej bezradności. Państwo to nie wielka mamusia z nieskończenie wielkim cycem dla bidulek, tylko dobro wspólne wszystkich obywateli, które powinno być rozporządzane mądrze i rzetelnie. Socjalizm po prostu się nie sprawdza i stąd kryzys.

Jaroslaw 2012-10-10

@ 12 
 
Dobro wspolne jest wazne dla wszystkich gwarancja sprawiedliwosci spolecznej i racjonalnosci prawa dla libralow, socjalistow, republikanow i innych. 
 
Pisze o tym wasz guru Ludwig von Mises w tekscie Liberalizm. 
 
A tak w gole nie zrozumiales mojego wpisu. Powiedz mi co panstwo zamierza zrobic z nadwyzka srodkow jaka zostanie po skasowaniu zlobkow, przytulkow, basenow i innych koszto chlonnych przedsiewziec. 
 
Wielki cyc dla bidulek zamieni sie w wodopoj dla niewydarzonych biznesmenow, dotacje dla supermarketow, subwencje dla bankow prywatnych.

Rafał 2012-10-10

@Till @LordBlick Wydaję mi się, że @Jaroslaw ma niezły ubaw, widząc że odpisujecie na jego prowokacje:) Czyżby "nick" @Jaroslaw nie był przypadkowy:)?

LordBlick 2012-10-10

Nie twierdzę, że nie ma być dóbr wspólnych, ale niech to funkcjonuje po prostu na zasadzie braku przymusowej tyrani. Rozejrzyj się jak żyją ludzie w Szwajcarii, Honkongu... 
I jakie dotacje ? To wymysł papierkojadów z UE, aby było jak najwięcej bezproduktywnych etatów. Biznes bez nadmiernych obciążeń fiskalnych nie potrzebuje żadnych dotacji. 
Co z nadwyżkami ? Na utrzymanie profesjonalnej policji i szkolenia wojskowe obywateli, tak jak w Szwajcarii. Tamten kraj zachował neutralność w obu wojnach światowych właśnie dzięki temu, że nikt nie śmiał tam wkroczyć - mógł się spodziewać obrony w każdym z domów. www.szwajcaria.net Nadwyżki należy także przetrzymywać na wypadek różnych kataklizmów. 
Wbrew pozorom rozumiem twój wpis, tylko cały problem w tym, że bronisz obecnego system politycznego w Polsce który staje się tyranią dla ludzi. Nie wmówisz mi, że regulowany ręcznie system pseudoubezpieczeń socjalnych i zdrowotnych oraz istnienie podatku dochodowego, którego lwia część idzie na koszty ściągania, są w porządku. W takim układzie jest tendencja narastająca w tworzeniu nowych regulacji prawnych i dostawianiu nowych biurek aby te regulacje pilnie strzec na koszt pracującego obywatela. Procenty obciążeń ze strony fiskusa/ZUS po złożeniu sięgają 73% tego co musi wypracować. Ten system łupie obywateli bardziej, niż by robiła jakakolwiek "przestępczość zorganizowana". 
Polecam książkę F. von Hayeka "Droga do zniewolenia".

Adam z Hessen 2012-10-10

@Jarosław: Jak budżet jest na plus to sie obniża podatki. Albo sie odkłada na procent aby część podatków płaciła się sama. Mozna tez je zachować jako majątek na czarną godzine, ot na wypadek powodzi. Każda z tych opcji jest lepsza niz robienie nierównej konkurencji prywatnym żłobkom.

Robert 2012-10-10

Może trochę nie na temat, ale muszę się wyżalić i zapytać jak jest na innych uczelniach, otóż: miałem właśnie pierwszy wykład z ekonomii na studiach i od razu pani doktor inżynier wystrzeliła z cudownym poglądem na temat: 'kupujcie polskie produkty/system dotacji państwowych pozwala uratować wiele miejsc pracy'... myślałem, że w szkole wyższej posłucham czegoś mądrego, a tu takie bzdury.

SKŁ 2012-10-10

@Robert a coto nie mozna kupować pl produktow? Moze ja chce wspierac pl presiebiorcow? Moze zakażesz mi?!

Robeert 2012-10-10

Oczywiście, że można. Jestem jak najbardziej za tym jeśli produkt jeśli ten produkt jest dobry jakościowo, tani, albo po prostu Ci się podoba. Tyle tylko, że nie prowadźmy fałszywej polityki, że jeśli nie kupujemy polskich produktów to zabieramy prace polakom.

Kreator z koczowiska :) 2012-10-10

Historia rządów w skrócie w linku: 
 
Może realia tak różowe nie były, jak przedstawia artykuł (wiem bo bywałem w Kamieniu) ale sporo się zmieniło. Gdyby jeszcze stare miasto tam odbudować do końca - przynajmniej w rejonie rynku - byłoby to jedno z najładniejszych miasteczek na Pomorzu. 
 
tomcuk.w.interia.pl

iskra 2012-10-11

Ale super posłuchać. Nawet nie dlatego, że pan mądrze mówi, ale dlatego, że go nie ukatrupili zanim cokolwiek sensownego zrobił (i to w sferze publicznej) - to bardzo pocieszające.

Till 2012-10-11

Jarosław, czym się różni sprawiedliwość od "sprawiedliwości społecznej"? Dla mnie to, że ktoś leniwy przymiera głodem jest sprawiedliwe, ale dla niektórych (nie wiem czy dla Ciebie) będzie to "niesprawiedliwe społecznie". To jest rozmywanie pojęć i tworzenie takiego bełkotu, w którym dyskusja staje się niemożliwa.

Jaroslaw 2012-10-12

@ 22 
Till masz jakies imie ? Lubie wiedziec do kogo pisze. 
 
Nie jestes bardzo orginalny z tak sformulowana idea sprawiedliwosci. Wbrew powszechnemu mniemaniu, liczni ludzie w kapitalizmie pracuja kiedy trafi sie mozliwosc i nie ma to nic wspolnego z tym czy sa leni czy tez nie sa. Wszystko to poglebia niesprawiedliwosc jednostki.

SOCZ 2012-10-13

Zapraszam Pana do mojej gminy. 
 
WRESZCIE KTOŚ KTO NIE TYLKO UWAŻA, ŻE NALEŻY COŚ ZMIENIĆ - tylko to zmienia. 
 
Siedział Pan w więzieniu... 
Może tak przeszkolić życia innych polityków ten sposób? 
 
Świetna audycja. 
 
Ps. Blacha, Nowa Sól, to historia, którą warto zbadać na miejscu, jest ktoś stamtąd?

Kasia Templewicz 2012-10-16

Jarosławie,  
a co Ty na to, że w naszej konstytucji jest zapis o tym, że nauka w szkołach publicznych jest bezpłatna? 
Skoro jest bezpłatna to nie powinno się na nią płacić w podatkach. Skoro jest bezpłatna, to nauczyciele powinni być wolontariuszami, a budynki szkolne powinny być użyczane bezpłatnym szkołom przez wspaniałomyślnych filantropów.  
Jakoś zawsze wychodzi na to, że to co opłacamy z podatków jest wiele razy droższe, niż gdybyśmy kupili to na wolnym rynku. Podam Ci przykład: Otóż w Warszawie bilet normalny komunikacji miejskiej kosztuje 3,80 zł. Prywatna firma BAGS, która świadczy usługi transportowe od przystanku Warszawa Ochota i dojeżdża między innymi do Mińska Mazowieckiego za przejechanie takiego kawałka trasy, jaki możesz za pomocą ZTM Warszawa przejechać za 3,80 zł pobiera opłatę ok 1,80 zł. Nie bierze na to żadnych dotacji, co więcej - musi zapłacić szereg podatków. Do biletu 'firmy' ZTM musimy dorzucić z naszych podatków ponad 5 zł. 
Kolejny przykład to TVP, który żeby puszczać w kółko 'Czterech pancernych', 'Stawkę większą niż życie', 'Klan' i 'M jak mdłości' potrzebuje 8 000 ludzi, natomiast Polsat, żeby na siebie zarobić jakoś daje radę z 250 pracownikami...

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - 3 tygodnie temu

10 groszy za indyka (1) - 4 tygodnie temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - 6 tygodni temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - 6 tygodni temu

Oddaje500plus chellange! (13) - 8 tygodni temu

Więcej audycji...

Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - 2 miesiące temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - 2 miesiące temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - 3 miesiące temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - 3 miesiące temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - 4 miesiące temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - 4 miesiące temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - 5 miesiące temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - 5 miesiące temu

Czy będą matury? (1) - 5 miesięcy temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - 6 miesięcy temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - 6 miesięcy temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - 6 miesięcy temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - 7 miesięcy temu

ROI z obywatela (9) - 7 miesięcy temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - 8 miesięcy temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - 8 miesięcy temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - 8 miesięcy temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - 9 miesięcy temu

Kiedy można zabić intruza? - 9 miesięcy temu

Magiczne szable i tarcze (1) - 9 miesięcy temu


Kto zaorał Hugo? - 10 miesięcy temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 10 miesięcy temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 11 miesięcy temu

Studia nie mogą być dla wszystkich (1) - 11 miesięcy temu

Dlaczego nie rządzą nami strażacy? (2) - 11 miesięcy temu

Polskie produkty mogą być gorsze (4) - 11 miesięcy temu

Matka Boska Dotacyjna (9) - ponad rok temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - ponad rok temu

Rozwody przez internet - ponad rok temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - ponad rok temu

Podatki, które się opłacają? (3) - ponad rok temu

RODO nie jest potrzebne! (2) - ponad rok temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - ponad rok temu

Autostopem na Kitaj (2) - ponad rok temu


Zdrajcy sprawy (4) - ponad rok temu


Czy istnieją niezależne media? (3) - ponad rok temu


Taxi zamiast PKS (4) - ponad rok temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - ponad rok temu

A może by się tak nie wcinać? (3) - ponad rok temu

Nie daj sie golić za muzykę (3) - ponad rok temu


Każdy w końcu umrze (2) - ponad rok temuZnajdź swojego alfonsa (11) - ponad rok temu

Zabić czy usunąć? (7) - ponad rok temu

Jak zostać Dworcem? (1) - ponad rok temu

Życie rodzinne kwitnie w kolejce. (5) - ponad rok temu


Jak pędzić bimber (10) - ponad rok temu

Czy bańka już pękła? (8) - ponad rok temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - ponad rok temu


Nie kupujcie polskich produktów (15) - ponad rok temu

Pracodawcy dziękują Morawieckiemu (22) - ponad rok temu

Darmowa edukacja jest za droga! (2) - ponad rok temu

Nowy, legalny hazard (2) - ponad rok temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - ponad rok temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - ponad rok temu

Black Friday po polsku (4) - ponad rok temu

Nowy próg podatkowy (11) - ponad rok temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - ponad rok temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - ponad rok temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 2 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 2 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 2 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 2 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 2 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 2 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 2 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 2 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 2 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 2 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 3 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 3 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 3 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 3 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 3 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 3 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 3 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (38) - 3 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 3 lata temu

Warto być biednym (8) - 3 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 3 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 3 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 3 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 3 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 4 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 4 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 4 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 4 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 4 lata temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 4 lata temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 4 lata temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 4 lata temu


"Te wybory to przełom" (24) - 4 lata temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 5 lata temu

Hugo w Business Misji (6) - 5 lata temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 5 lata temuObalamy mity nt. energetyki (42) - 5 lata temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 5 lata temu

Idziemy palić opony pod sejm (9) - 5 lata temuMożesz jeździć na gapę (10) - 5 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 5 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 5 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 5 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 6 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 6 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 6 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 6 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 6 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 6 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 6 lat temu


Jak kraść? (49) - 6 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 6 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 6 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 6 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 6 lat temu

MLM to ściema (67) - 7 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 7 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 7 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 7 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 7 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 7 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 7 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 7 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 7 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 8 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 8 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 8 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 8 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 8 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 8 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 8 lat temu

ACTA samo zło (87) - 8 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 8 lat temu

Naloty na graczy (17) - 8 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 8 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 8 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 8 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 8 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 8 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 8 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 8 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (22) - 9 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 9 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 9 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 9 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 9 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 9 lat temu
Świat wg PARP godzina druga (7) - 9 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 9 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 9 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 9 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 9 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 9 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 9 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 9 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 9 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 9 lat temu

Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 10 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 10 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 10 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 10 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 10 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 10 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 10 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 10 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 10 lat temu


O buncie informatyków (8) - 10 lat temuUE powstała! (2) - 10 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Blog o zarabianiu w internecie - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
Sklep bhp nowy sącz, tarnów - Volpex.pl - - 20.00
Grzegorz z Zielonej Góry - - 100.00
okna dako complex - - 20.00
Wypożyczalnia samochodów Nowy Sącz... - - 20.00
Rafał - - 100.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt