Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
audycja odwołana
Jutro
21:00
Jan Fijor zaprasza
Słuchaj radia
Wydanie Główne
wczoraj
Absolutnie wszystko, dla każdego, za darmo
Kontynuujemy analizę programów wyborczych. Dziś KO i Lewica. Równouprawnienie w sporcie. Inflacja. Inteligencja elektoratu. Darmowy Internet.
Jan Fijor zaprasza (1)
6 dni temu
Obligacje dla debili
(Janek już do Kraju Dziadów powrócon.) Absurdy polityki monetarnej. Przechowywanie wartości w złocie a inne aktywa. Za usterki techniczne przepraszamy – pogorszony dźwięk i urwana końcówka.
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady 2010-07-07

Marek Kawecki - o tym jak uwodzić kobiety...

Nadający: Kamil Cebulski

Rozmowa z Markiem Kawneckim, założycielem www.sagio.pl, w którym kobiety tłumaczą na ekranie jak mężczyźni mają się w stosunku do nich zachowywać.

KOMENTARZE

Radek 2010-07-08

Ciekawy wywiad i ciekawy biznes.  
Polecam wszystkim też objejrzenie wywiadu ze znanym uwodzicielem Feniksem. 
www.amazingvictory.com 
Oraz polecam odwiedzenie jego strony oraz zapisanie sie na newslettter.  
www.feniks 
Prezentuje On arcyciekawą metodę uwodzenia kobiet dotykiem. Bez zbędnych gadek "otwieraczy" na opinię i innych głupot. Ciekawa sprawa.

Radek 2010-07-08

A jeszcze jedna rada do Marka. Strona Sagio jest trochę brzydka pod względem kolorystyki designu itp. Wygląda na lekka amatorszczyznę postawioną na szybko najakiejś Jomli. Polecam zerknąć na strone Feniksa. Ładny i ciekawy design. Dobrze by było jak byście troche polepszyli design strony.

Bezimienny 2010-07-08

Radek dodałeś arcyciekawy spam:)

Radek 2010-07-08

Bezimienny możesz rozwinąć o CI chodzi ze spamem? nie jestem w żaden sposób związany z Feniksem. Wrzuciłem linka związanego z tematem. Może dodasz ciekawszy komentarz bezimienny bo ani nie skomentowałeś audycji tylko wrzuciłęś smieciowy komentarz. To ty spamujesz takimi komentarzami.

Radek 2010-07-08

Bezimienny daj sobie nicka "internetowy troll".

Bezimienny 2010-07-08

Nie denerwuj się tak, w każdym miejscu w internecie, na każdym forum twój kometarz byłby uznany za spam - nie wątpię w to, że będziesz zaprzeczał, generalnie do spamowanie nikt się nie przyznaje. Proponuję zakończyć temat a poprzednie komentarze łącznie z tym usunąć.  
 
Jeśli chodzi o audycje to bardzo mi się podobała, coś urwało ok. 39 minuty ale, fajnie posłuchać młodych ludzi, którym coś już wychodzi w biznesie, bo bez powodu go tu nie zaprosili.

Radek 2010-07-08

Jeżeli po przesłuchaniu audycji chcę wstawić linka odnoszącego się tematycznie do tematu audycji. Linka pod ktorym są informacje pod którym ludzie zainteresowaniu uwodzeniem czy mający kłopoty w kontaktach z kobietami mogą zasięgnąć nowych infromacji. To nie mogę zamieścić takiego linka dlatego ,że nickowi Bezimienny to się nie podoba? Przecięż cały internet polega na tym że ludzie podają sobie linki do miejsc gdzie jest coś ciekawego. Nie slyszałem też jakoby Martin zakazywał umieszczania linków w komentarzach. Za to on ma negatywny stosunek do wszelakich trolli internetowych którym wszystko się nie podoba. Chyba masz problemy z rozpoznaniem tego co jest spamem a co nim nie jest. Jak już pisałem nie mam nic wpólnego z Panem Feniksem i nic nie reklamuje. Poprostu zaciekawiły mnie tresci które on rozpowszechnia( m.in darmowy ebook) i poprostu polecam. Myślę ,że jest to konkurencja dla Sagio ale tak nie wprost. Sagio z tego co widzę pomaga zrozumieć chlopakom myślenie kobiet a Feniks mówi wprost jak uwodzić i jak zaciągnąć kobiętę do łóżka :)...!!!

Bezimienny 2010-07-08

istotnie wcale nie spamujesz - masz rację przepraszam i zapraszamy wszystkich na strony fenikasa po darmowe ebooki i arcyciekawe techniki uwodzenia kobiet dzięki którym zaciągniesz je do łóżka.  
 
Już mówiłem nie ma się co denerwować to po pierwsze, a po drugie zwyczajnie trzeba skasować cała te dyskusje.

Radek 2010-07-08

Po pierwsze pierwszego linka ktory dalem to nie jest strona Feniksa a strona AmazingVictory strona Michała Sobczyka który robi bardzo ciekawe wywiady z przedsiębiorcami. Bardzo podobna forma do tego co robi Kamil tylko mamy do tego obraz i to bardzo dobrej jakości. Polecam wszystkim posiedzieć i obejrzeć tam wszystkie wywiady warto :). Po drogie naszczęscie nie Ty tutaj adminujesz i nie jestes od osuwania postów. Przecież nie po to tutaj się produkuję i tworzę kontent w komentarzach (mertytoryczny) ,żeby ktoś to usuwał. I tym końcę polemikę z trollem. Uff....

Bezimienny 2010-07-08

uff, dobrze ze nie przyspamowałeś w ostatnim komentarzu...

Radek 2010-07-08

A jeszcze do tego Feniksa to linkuję ponieważ przeczytałem troche jego tekstów(darmowych) i zauważam ,że jest w tym "WARTOŚĆ". Całkowicie nowe spojrzenie na uwodzenie, zapoznawanie kobiet, relacje mężczyzna kobieta. Sam byłem raczej sceptycznie nastawiony do wszelkich podrywaczy ale to co on prezentuje jest całkowiecie inne. I nie chodzi tutaj o "zaliczenie" kogo kolwiek ale raczej o podniesienie jakości życia w różnych aspektach. Strona Sagio też mnie zainsteresowała chociaż już chyba wypadam z targetu. Mam 30 lat :).

wierny słuchacz 2010-07-09

Pomysł jest niezły, Kamil podał kilka nowych pomysłów ciekawe co z nimi będzie ( : 
Na pewno bym skorzystał z sagio gdyby była możliwość płatności sms.

Dodaj komentarz...

Kamil Cebulski

Człowiek, który swoją przygodę z biznesem rozpoczął w wieku 17 lat, kiedy to założył swoją pierwszą firmę. W wieku 18 lat zatrudnił pierwszego pracownika, a rok później miał ich dziesięciu. W wieku 21 lat wydał książki w których opisał swoją drogę do sukcesu, które stały się bestsellerami. Prasa zaczęła nazywać go najmłodszym milionerem w Polsce.

W wieku 23 lat założył fundację promującą przedsiębiorczość, a kilka lat później szkołę biznesu ASBIRO, w której wykładają wyłącznie przedsiębiorcy.

Prowadzi audycję na żywo Świat Kamila C., w którym przeprowadza wywiady z biznesmenami.

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...
Byłem na Gender Fluid Poly Party (2) - 6 miesięcy temu

O świętach #5 Jan Kubań - 9 miesięcy temu

O świętach #4 Jan Fijor - 9 miesięcy temu

O świętach #3 Piotr Motyl - 9 miesięcy temu

O świętach #2 Tad Witkowicz (1) - 9 miesięcy temu

O świętach z Jackiem Gniadkiem (2) - 9 miesięcy temu

Otwarcie Roku 2018/2019 (1) - 11 miesięcy temuWojciech Siryk - Namzalezy.pl (4) - ponad rok temuMarta Marzec - Mój Dietetyk (1) - 3 lata temuGrzegorz Myszor- JakZagrac.pl (3) - 3 lata temuAdam Sulimski - Ekolog relacji (2) - 3 lata temuTomasz Grzelak - People Helper (1) - 3 lata temu


Dawid Szeląg - Szkoła tańca (1) - 4 lata temu


Religia vs Bezpieczeństwo (8) - 4 lata temuPrawda z Dziadów - Q&A | # 06 (4) - 4 lata temu
Patryk Borowski - Edengrad (3) - 4 lata temu
Michał Dymarczyk - Moc Konopi (1) - 4 lata temu


Biznes z PASJĄ - Q&A | # 02 (5) - 4 lata temu

Fundacja - Q&A | # 01 (3) - 5 lata temuJózef Kajta - Mistrz Wynajmu (3) - 5 lata temuDamian Redmer - Rozwojowiec (6) - 5 lat temu
Maciek Gudan (3) - 6 lat temu

Kamil Kosior (14) - 6 lat temu
Sprawdzanie pomysłu na handel (11) - 6 lat temu

Z kasą fiskalną na wakacje (1) - 6 lat temu
Rusza ASBIRO w UK (5) - 7 lat temuJak schować majątek? (31) - 7 lat temu
Adam i firma turystyczna (13) - 7 lat temu


Łukasz Harazim - Klaun Hary (9) - 7 lat temu


Irena Borucka - Survival (15) - 7 lat temu


Tomasz Dąbrowski - Poligrafia (10) - 7 lat temu


Błażej Kozioł (6) - 8 lat temu
Krawiec, co szył reklamy (9) - 8 lat temu
Kamil, kobiety i sukces (8) - 9 lat temu

SKC#7 - Piotr Mazurowski (8) - 10 lat temu
A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Express Taxi Nowy Sącz - - 20.00
Album drewniany na zdjęcia - - 20.00
klatki weterynaryjne - - 20.00
zarabianie przez internet - - 20.00
elektronarzędzia sklep, narzędzia, pasy... - - 20.00
Mieszkania i apartamenty Torrevieja, Costa... - - 20.00
Praca przez internet - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt