Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
audycja odwołana
Nie
20:00
Firma na emigracji
Słuchaj radia
Wydanie Główne (4)
wczoraj
Nauczyciele uciekają
bo boją się koronawirusa. Jak zorganizować edukację? Szumowski chory. Górnycy znowu wygrali. Gdzie jest nasza elektrownia jądrowa? Poczta Polska zwalnia. Praca w IT security ... w...
Jan Fijor zaprasza
4 dni temu
KRYZYS 2020. ODC #31 TWORZYMY GRUPY PRZETRWANIA
Sytuacja pandemiczna panująca w Izraelu, Argentynie, Australii, Nowej Zelandii, a ostatnio także w Wielkiej Brytanii i na Węgrzech pokazuje, że "sielanka" może się w każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2012-10-29

Sprawa tak absurdalna, że aż się wydarzyła

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Gościmy szefa Projektu Wspierania Przedsiębiorczości, Bartka Ślazyka, który stał się przestępcą gospodarczym za wylosowanie dwóch wizytówek.

KOMENTARZE

GPC88 2012-10-29

Kocham te audycje o Waszym kraju :) Jak tu sie nie smiac co sie tam u Was wyrabia :D Swietna audycja! Tak trzymac!

Don Camilo 2012-10-30

Student na egzaminie ustnym losuje kartkę z pytaniami. Wylosował pytania na które się świetnie przygotował; ominęły go pytania z tematu, do którego się nie zdążył przygotować. Uzyskał bardzo dobrą ocenę, dzięki której osiągnął średnią pozwalającą na uzyskanie "stypendium naukowego". 
Czy profesor-egzaminator i/lub student złamali przepisy "ustawy anty-hazardowej"???????

LordBlick 2012-10-30

DonCamilo, niezbędna do spełnienia przesłanek tej bzdurnej ustawy jest wynikająca z reguł nagroda. 
Mam kilka pomysłów na to aby walczyć z tą ustawą: 
- Należy zgłaszać, wręcz zalewać zgłoszeniami, do urzędów celnych wszelkie losowania z nagrodami, przeprowadzane przez jak najbardziej wpływowych urzędników. 
- Należy poszukać ekspertów od probabilistyki i psychologii, którzy wspólnie udowodniliby, że demokratyczne głosowania również zawierają element losowości zależny np. od pogody która ma wpływ na frekwencję i nastroje - gdy jest więcej słońca bardziej obstawiamy poglądy związane z tworzeniem zasobów/zapasów, a gdy jest niekorzystnie, bardziej kierujemy się poglądami związanymi z przetrwaniem - zużywaniem zasobów/zapasów.

Seba 2012-10-30

Heja, to ja tak z innej beczki... autentyczna histora na egzaminie z elektroniki na Politechnice Szczecinskiej. Ja juz siedzialem piszac odpowiedzi do swojego zestawu, wchodzi do sali moj kolega, losuje zestaw pytan, profesor sie zadaje standardowe pytanie...  
- Jaki numer zestawu?  
Kolega po chwili zastanowienia odpowiada:  
- Ale tutaj nie ma zadnego numeru, tylko jakies ixy widze.  
(nr zestawu XX ). 
 
Pozdrowka

oscarr 2012-10-30

Po pierwsze. Nie od dzisiaj wiadomo, że w Polsce konkursy z losowaniami (czyli loterie) muszą mieć zezwolenie od ministra finansów. 
Właśnie dlatego wszystkie konkursy radiowe gdzie losowanie ma wyłonić wygranego zakończone są pytaniem finałowym. To chroni nadawców przed sądem. 
 
Po drugie: Jaki to konsultant w businessie który nie wie, co wolno, a co nie wolno ? Taki konsultant doradzi zrobienie loterii dla klientów w ramach promocji czy pokazu i wpakuje klienta w bagno. 
 
Po trzecie: Takie zjazdy businessmanów to pachną zmowami. Szczególnie, gdy są to businessmani z tej samej branży. 
 
Ostatecznie oczywiście zgadzam się, że przepis jest śmieszny. Dziwi mnie natomiast to, że urzędnicy tak rzetelnie działają. 
To karze mi sądzić, że mamy na prawdę rzetelnych urzędników, a przyczyną bezprawia w Polsce są BRAKI KADROWE (haha) w urzędach. Urzędnicy po prostu nie dają rady obsłużyć wszystkich na tych samych standardach.

TTM 2012-10-30

LordBlick, z tymi wyborami to troche nietrafiony pomysl - myslisz losowosc ze statystyka. Fakt, ze na dana decyzje wplywa wiele czynnikow jeszcze nie swiadczy o tym, ze jest ona losowa.  
 
Ogolnie samo pojecie 'losowosci' jest dosyc sztuczne (choc intuicyjnie proste) i jest uzywane do zjawisk, ktore w zaden inny sposob nie umiemy opisac oraz nie umiemy wskazac (lub zmierzyc) czynnikow odpowiedzialnych za to, co sie dzieje. 
 
Wynik wyborow w tym sensie nie jest losowy, bo gdyby zapytac kazda konkretna osobe, dlaczego glosowala tak lub inaczej, potrafilaby podac jakis argument (chyba, ze wiekszosc rzucalaby moneta przy stawianiu krzyzyka ;) 
 
Jednak, co prawda do wyborow to sie nie nadaje, ale mozna by podobna rzecz zrobic w ministerstwie finansow/ NBP, gdyz wszystkie ich 'prognozy' opieraja sie o losowe modele ekonometryczne. I tutaj nie bedzie zadnych watpliwosci ;) Rostowski uprawia twardy hazard 'przewidujac', ile to podatku wplynie za rok 2013 i to na jaka kwote! 
 
(podobnie jest zreszta w przypadku wszystkich instytutcji ubezpieczeniowych)

Faraday007 2012-10-30

Zadziwiające. Ja na miejscu gościa nie potrafiłbym postawić wszystko na jedną kartę i pewnie zapłaciłbym te 400 zł.

Rafał 2012-10-30

Ręce opadają słysząc takie urzędnicze absurdy;/ Ale jeżeli już przebywamy w tych "toksycznych oparach", to co sądzicie o wykorzystaniu generatora liczb pseudolosowych by ominąć prawo?:) wiem, brzmi głupio, ale zwykła funkcja random() generuje liczby na podstawie pewnych zależności(niewidocznych gołych okiem) co oznacza, że wynik nie jest losowy. Może to oręże do walki z ustawą antyhazardową?;p

Irek 2012-10-30

Miałem kiedyś podobną sytuację. Podczas kontroli spółki, której byłem wspólnikiem urzędnicy doszukali się jakichś drobnych nieprawidłowości księgowych. Jako że była to podstawa do przeprowadzenia skrupulatniej kontroli zaproponowano mi poddanie się dobrowolnej wpłacie "na poczet przyszłej kary" mógłbym się nie zgodzić ale wtedy w sytuacji gdyby podczas tej skrupulatniej kontroli okazało się, że coś znaleziono to mogą mnie wciągnąć do rejestru skazanychmza przestępstwa skarbowe. Zapytałem ile mam wpłacić więc Pani powiedziała mi, że to wpłata dobrowolna. Powiedziałem że wpłacę 50 zł. Okazało się że jednak nie do końca jest to wpłata dobrowolna i muszę wpłacić minimum 100 zł. Tyle też wpłaciłem. Kontrola nie wykazała nic wielkiego. Dokładnie nawet już nie pamiętam ale chyba skończyło się na tej wpłacie dobrowolnej. Jak widzę inni mają podobne doświadczenia. To straszenie wpisem do rejestru działa pewnie na większość kontrolowanych.

SKŁ 2012-10-30

BARDZO MI SIĘ PODOBA POSTAWA GOŚCIA ŻE CZUJE ŻE MUSI ZOSTAĆ I ZMIENIĆ TEN KRAJ BY TAK NIE BYŁO!!! BRAWOOOOOOOOOOO! 
TRZYMAM KCIUKI!!! 
POZDRAWIAM CIEPLO!!!!!

CD 2012-10-30

Hm... może po prostu należało powiedzieć, że osoba, która "losowała" wizytówkę kierowała się własnymi preferencjami, których nie chciała ujawnić. Może wielkością lub grubością wizytówki? Mogła przecież starać się wybrać ta najgrubszą, a wtedy nie jest to już losowanie. 
 
Mam nadzieję, że uda się sprawę należycie nagłośnić.

darek 2012-10-31

A czy to nie jest prawo szariatu przypadkiem z tym surowym zakazem hazardu ? 
Ciekawa jestem jakie wyroki dają w Arabii Saudyjskiej za takie rzeczy ? 
Po prostu wprowadzają szariat.

darek 2012-10-31

A propos mój kolega za czasów stanu wojennego miał podobną sytuację. 
Stał na bazarze z jakimiś kosmetykami, podeszo do nich dwóch gości po cywilu i spytali - Po ile te dezodoranty ? On odpowiedział po ile. Na to funkcjonariusz z truimfalnym uśmiechem wyjął legitymację i oświadczył : Mam cię spekulancie. Idziesz z nami na komisariat. 
Kolega dostał wtedy kolegium za nielegalny handel czy coś takiego. Wówczas było to równie absurdalne jak dzisiaj. Jakby się miał utrój komunistyczny zawalić z tego powodu, że jakiś gość sprzeda kilka dezodorantów na bazarze. Na szczęście ojciec kolegi był architektem i zapłacił kolegium i go nie zamknęli ani nic takiego. 
 
Myślę, że cię skażą, bo jest dowód w postaci miniprowakacji policyjnej - Baby cię spytały czy była loteria ? A ty potwierdziłeś. Czyli dokonały prowokacji pod przykrywką tak samo jak milicjanci u mojego kolegi. Z ich punktu widzenia wszystko jest OK. 
Podejrzewam, że mają teraz prawo tak robić. Oczywiście kiedyś obiecywano, że prowokacje pod przykrywką miały być stosowane tylko wobec terrorystów i mafii ale nie na codzień ale jak widać jak zwykle kłamią. 
 
Należy się spodziewać, że inne obietnice co podłuchów i inwigilacji oraza inne, że to tylko wobec terrorystów i mafii też już są łamane. Jak to mówią : dać mu palec, a weźmie całą rękę.

darek 2012-10-31

Ja bym argumentował przed sądem ewentualnie tak, że wymienione kobiety zastosowały taktykę prowokacji pod przykrywką, która jest dopuszczalna jedynie w nadzwyczajnych przypadkach - terroryzmu i mafii.  
W tym przypadku jest to nadużycie , błąd procedury, nie można stosować wobec oskarżonego dowodów zebranych drogą prowokacji policyjnej. Wobec tego dowody są nieważne.

Maciej Bienert (care24.pl) 2012-10-31

Znalazłem ciekawy materiał o realiach prowadzenia firmy w Polsce https://www.youtube.com Czy ma sens dalsze pozostanie w tym kraju? Każdy musi sobie sam odpowiedzieć. Po tym czasie wiem ,że podjąłem dobrą decyzję.

darek 2012-10-31

Przecież o ile wiem Macieju w Niemczech urzędasy również czepiają się głupot - typu niepomalowany płot, nieskoszona trawa, nieposprzątane liście i za coś takiego też cię mogą skazać. Ty masz jakby psychiczny uraz na polskim punkcie - idz lepiej do psychologa z tym.

darek 2012-10-31

O ile wiem w Niemczech nawet jak jedziesz brudnym samochodem mogą cię ukarać.

koromysło 2012-10-31

najlepiej żeby wszystkich zamknęli i zrobili zamknięty ekosystem, a na końcu siebie. w oparach absurdu....

GPC88 2012-10-31

Zgadzam sie z Maciejem Bienertem - Wasz kraj jest niestety chory i jak opowiadam przyjaciolom z Japonii, Niemiec czy Australii jakie tu panuja absurdy to zwyczajnie w to nie wierza co sie tam wyrabia! Sadze ze w zadnym kraju takie cyrki by nie przeszly!

Eliaszsz 2012-11-01

Kluczowe wydaje się słowo "nabycie". Tutaj nikt losu nie nabył. Mógł dać wizytówkę, mógł nie dać. 
Ogólnie absurd.

Maciej Bienert (care24.pl) 2012-11-01

Darku "o ile wiem" w Twoim wydaniu to bardzo wąskie pojecie i ma niewiele wspólnego z faktami. Postaraj się systematycznie rozwijać wiedzę na temat otaczającej Cię rzeczywistości wtedy: "o ile wiem" nie będzie potrzebne.

GPC88 2012-11-01

Niedlugo Wasz rzad bedzie Wam plul w twarz oficjalnie i naliczy od tego podatek dla Was :)

SOCZ 2012-11-02

Znam ten absurd, konkursy na FB (w Polsce) też się borykają z tą ustawą, omija się je tak, że losuje się np. co drugą osobę czyli czynnik losowy jest "zatarty" i niby jest wtedy ok...

Jaroslaw 2012-11-03

Urzednicy nie sa po zeby byc mili. Urzad celny to matecznik zepsucia, lapownictwa i SB cji. Panowie sie nudza bo nie ma juz cel i obrot towarowy z zagranica zanika. Jesli nasz bohater mowil prawde to powinien sie odwolywac.

Tomkiewicz 2012-11-03

W ogóle oczekiwanie od urzędnika by był miły (ja to kumam w zasadzie), jest być może tylko oczekiwaniem na Ludzkiego Pana. Coś w myśl zasady - Oooo! Uśmiechnął się i zezwolił, załatwił! A przecież mógł zabić!

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:

Nauczyciele uciekają (4) - wczorajNiskie podatki już były (15) - 4 tygodnie temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 5 tygodni temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 7 tygodni temu


Więcej audycji...
Strzelać czy resocjalizować? (2) - 2 miesiące temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 2 miesiące temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 3 miesiące temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 3 miesiące temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 3 miesiące temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 4 miesiące temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 4 miesiące temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 4 miesiące temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 4 miesiące temu

Gazem w przedsiębiorców - 4 miesiące temu

Węgiel jest święty (1) - 5 miesiące temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 5 miesiące temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 5 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 5 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 6 miesięcy temu


Jestem na kwarantannie! (1) - 6 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 7 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 7 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 7 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 7 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 8 miesięcy temu


Byle by przeżyć (2) - 8 miesięcy temu
Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - 9 miesięcy temu

Idzie drożyzna (2) - 10 miesięcy temu

Polacy nie zasługują na prywatność? (1) - 10 miesięcy temu

Muzeum z najwyższej półki (1) - 10 miesięcy temu

WK nareszcie wchodzi na giełdę! - 10 miesięcy temu

Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - 11 miesięcy temu

Zabił świnię, a odpowie... - 11 miesięcy temu

Hugo zostaje kurem domowym (3) - 11 miesięcy temu

Kto nas będzie leczył? (4) - 11 miesięcy temu

Upadli politycy, imperia i konsumenci (7) - 11 miesięcy temu

Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - 11 miesięcy temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - 11 miesięcy temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - ponad rok temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - ponad rok temu

Kiedy można zabić intruza? - ponad rok temu

Magiczne szable i tarcze (1) - ponad rok temu


Kto zaorał Hugo? - ponad rok temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - ponad rok temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - ponad rok temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 2 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 2 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 2 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 2 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 2 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 2 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 2 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 2 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 3 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 3 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 3 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 3 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 3 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (44) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 4 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 4 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 5 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 5 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 5 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 5 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 6 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 6 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 7 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 7 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 7 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 8 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 8 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 8 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 9 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 9 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 9 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 9 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 9 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 10 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 10 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 10 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Przemyslaw Teterycz - - 20.00
Blog technologiczny Wirtualny wojownik - - 20.00
wypełnianie płatnych ankiet na eankiety.pl - - 20.00
Agencja pracy Gorzów - Praca jako opiekun... - - 20.00
wypożyczalnia samochodów victoria nowy sącz - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
Likwidacja szkody z oc sprawcy, naprawa... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt