Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Spisek szlachetnych” i inne audycje ByteEatera (zwykle na żywo)
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
5 dni temu
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
Hemikryptomonokaidialog
Przez ok. pół odcinka zamówiona próbka ByteEatera gadającego bez głębszego przygotowania na różne tematy, jak to w audycji z założenia „luźnej”. Potem dzwoni Grzesiek (ten od pizzy) i...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2012-10-31

Kult Lecha Kaczyńskiego?

Nadający:

Czy istnieje coś takiego, jak kult Lecha Kaczyńskiego? Czy III Rzeczpospolita jest cokolwiek warta? Jak się podzieliliśmy jako społeczeństwo Polski? Czy warto być dumnym z naszej historii? O tym i nie tylko - rozmawiamy z bardem drugiego obiegu, Pawłem Piekarczykiem. Zainteresowanych organizacją koncertu - skontaktujemy. Piszcie na konserwa[at]preczzkomuna.pl

KOMENTARZE

Jabollissimus 2012-10-31

A w przyszłym tygodniu - jeśli nic złego się nie stanie - Konserwa z Tomaszem Terlikowskim. 
 
I, każdego, kto chce być na bieżąco, zapraszamy na https://www.facebook.com

Tomkiewicz 2012-10-31

No to będę pierwszy i z lekka humorystycznie;)) 
 
www.wearysloth.com 
newsbar.pl 
 
z pozdrowieniami dla Zakonserwowanych!

TTM 2012-10-31

"Walka dobra ze złem"? 
Litości... Nie mieszajmy głupoty z jakimiś filmowymi koncepcjami rodem z naiwnej fantastyki... 
 
Rozumiem, ze mozna chciec wyjasnic to, dlaczego samolot sie rozbil, osmieszyc wszystkich odpowiedzialnych i socjalistyczne, nieudolne panstwo. 
 
Ale co to ma wspolnego z fabułą bajki dla dzieci? Tak zwana 'moralnosc ludzka" to naprawde troche bardziej skomplikowana maszynka niz opcja "dobre" i "zle".

Ostatni Sprawiedliwy 2012-10-31

walka dobra ze złem albo zła z dobrem nie dotyczy tylko fantastyki ;)

idymarcowe 2012-10-31

Smoleńsk k%^&a !!!

michal 2012-10-31

Przepraszam, co ma wspólnego 5 artykuł traktatu waszyngtońskiego z procesem wyjaśniania przyczyn katastrofy smoleńskiej? Co ma piernik do wiatraka i dlaczego jest to takie ważne, żeby ktoś dzisiaj (w ramach otrzeźwienia(?)) mówił, jakie konsekwencji NATO wyciągnie wobec Rosji? Rozumiem, że ktoś kto wierzy, że Rosjanie zabili prezydenta RP, może nie spać przez to pytanie, ale czego oczekuje? Że dowodzący NATO powiedzą "drodzy Rosjanie, jeśli hipoteza wysuwana przez "poszukiwaczy prawdy" okaże się prawdziwa, to szykujcie się do wojny"? Dla mnie jest to szukanie awantury, a sam gość, zwłaszcza że zapewnia, że mówi tylko o faktach, jest niepoważny.

Witek 2012-10-31

Audycja niechybnie wybija się z kontestacji i mam wrażenie że w tę samą stronę co "teoria haosu". Jeżeli poszukiwacze prawdy już ją odkryją to poprosimy o niezbite dowody.... 
 
Gość jest tak bezstronny że jednego prezydenta tego samego państwa nazywa małym rycerzem ( oczywiście "nie ma kultu" a wszystko co złe "się zatarło" i prezydentowi się szacunek należy) a z innego sobie już kpi....

Mane 2012-10-31

@michal (#6) o ile dobrze się przysłuchałem, gość konserwy powiedział, że jeżeli okaże się, że Rosjanie zestrzelili prezydenta kraju członkowskiego NATO to to NATO w jakiś sposób powinno zareagować a polski rząd powinien jasno powiedzieć w NATO, że spodziewa się reakcji. Nikt nie mówił, że TERAZ ktoś ma iść do NATO i ich do czegoś przekonywać. I ja się z tym zgadzam - jeżeli ruscy zestrzelili - nie jestem zwolennikiem tej teorii, ale JEŻELI - to owszem PPA (Pakt Północno Atlantycki) powinien ostro zareagować. 
@Witek (#7) zawsze byłem przeciwnikiem PIS'u Kaczyńskich Macierewiczów i im podobnych, ale mimo to ich z PEWNYCH powodów [size=smaller]szanuję[/size] (tak jak i pewnego pana z wąsem, który nieźle namieszał w Europie ale na głos nie powiem kto to).  
 
PS. 
- Precz z komuną 
- Na wieki wieków

Skała 2012-10-31

Jak słucham z zewnątrz o tym drugim obiegu i słyszę to poczucie misji, to mi się wyć ze śmiechu chce...  
 
Pozdrawiam reprezentant zła.

Филипп 2012-10-31

Gdy zobaczyłem tytuł na RSSsie to myślałem, że martin nagrał tą audycję.

Ostatni Sprawiedliwy 2012-10-31

nie no poważnie, tw Bolek namieszał? :)

PolishKrumper 2012-10-31

Litości Panowie prowadzący!

Jaroslaw 2012-11-01

O co chodzi z tym kultem ? Byl kult Czlowieka z marmuru, potem Walesy, teraz Sp. Lecha.

mrolo 2012-11-01

Świetna audycja, jeszcze lepszy Gość. Chętnie przesłuchałbym płytę, Czy można się jeszcze po 1 sztukę zgłosić? 
pozdrawiam

Rodzina Radia Kontestacja 2012-11-02

To smutne, że zacni ludzie w dobrej wierze wciąż powołują się na "wzorce bohaterstwa" takie jak tzw. minister Beck. Ta kanalia i bufon zasługuje na to, by znaleźć się galierii hańby. Ów bredzący o honorze mężyk stanu pchnął naród Polski jak rzeźne zwierzę wprost pod nóż rzeźnika. Zamiast słuchać mądrzejszych od siebie i kierować się racją stanu, zarozumiały pseudointelektualista, pewien swojej dyplomatycznej biegłości, postąpił jak głupek. Nie tylko zlekceważył hitlerowskie Niemcy, ale dał się nabrać szczwanym Anglikom, którzy zrobili sobie z Polski zderzak na Hitlera. Mimo iż polski wywiad posiadał znakomity przegląd niemieckich planów, w których Polska wraz z Niemcami miała uderzyć na Sowiety i administrować znaczną częścią terenów zajętych na wschodzie, ów kretyn, który nazywał Hitlera malarzyną z Austrii, liczył na to, że tchórzliwi Francuzi i wyrachowani Anglicy będą się bić za Polskę! Zamiast iść z Hitlerem na Sowiety i zgnieść Stalina jak pluskwę, a dopiero potem zwrócić się przeciwko Niemcom, Polacy zostali zmiażdżeni, poddani eksterminacji i umożliwili sowiecką hegemonię w Europie wschodniej przez pół wieku... Do dupy z takim "bohaterem"!

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2012-11-02

No patrzcie nastepny Kelthuz.  
 
Skad wy te debilizmy bierzecie?  
 
Rece opadaja.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2012-11-02

“Że dowodzący NATO powiedzą "drodzy Rosjanie, jeśli hipoteza wysuwana przez "poszukiwaczy prawdy" okaże się prawdziwa, to szykujcie się do wojny"? Dla mnie jest to szukanie awantury, a sam gość, zwłaszcza że zapewnia, że mówi tylko o faktach, jest niepoważny.” 
Czyta czlowiek takie perelki i niezle sie mosi gimnastykowac zeby odruch wymiotny powstrzymac. Znaczy jak ta zgwalcona idzie do sadu i ciagnie przed sad gwalciciela to szuka awantury? Powinna sie zamknac i nastepnym razem grzecznie nogi rozlozyc, tak?

michal 2012-11-02

@ Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 
 
Otóż zgwałcona kobieta idzie do sądu i udowadnia winę swojemu oprawcy. Natomiast jeśli tylko pomawia o gwałt, to sama odpowiada przed sądem. W dodatku jej mąż, ojciec, kochanek czy też brat, który grozi, że pobije za to tego gościa, też ma problem, mimo że sam został wprowadzony w błąd przez ową kobietę.  
Nie wiem na jakiej podstawie robisz takie porównania. Na takiej, że zrobiłeś sobie jakieś założenie? Że zamach przecież już udowodniono? 
 
Nawiasem mówiąc powstrzymywanie się nie jest chyba Twoją mocną stroną.

Jabollissimus 2012-11-02

"Otóż zgwałcona kobieta idzie do sądu" 
No, do sądu, a nie do prawdopodobnego sprawcy, który jeszcze jej w twarz pluje.

Jabollissimus 2012-11-02
Tomkiewicz 2012-11-02

@ Jabollissimus, koment jaki podlinkowałeś... powiedz, czy nie masz ochoty obić mordę takiej łajzie?  
 
Dziwne, wkurza mnie taka postawa intelektualnego pierwotniaka, a z drugiej... przecież nie znoszę palantów z Wiejskiej, więc powinienem położyć lachę. Ale nie kładę, bo nie widzę ani jednej trzeźwej przesłanki świadczącej o klasycznym wypadku samolotowym.  
 
Już mi się nawet nie chcę powtarzać. Słyszałem o katastrofach, po których wydawałoby się, że wszyscy MUSIELI zginąć wskutek masywnych obrażeń wewnętrznych, lecz nie. Kilku lub jeden przeżywało pizdnięcie przy dużo większej prędkości, przy dużo mniej korzystnym kącie przywalenia w ziemię.  
 
To co podają w mediach kupy się od początku nie ima, natomiast inna sprawa z nawijką o walce dobra ze złem, zdradą o świcie i całą tego typu nomenklaturą rodem z ciemnej jaskini resentymentu.  
 
Prawda jest taka, że większość Polaków dała sobie modelowo zryć beret, więc zabiegi propagandowe udało się przeprowadzić wyjątkowo małym kosztem, co może świadczyć o fatalnej świadomości dużej części Polaków. 
 
Gdy pospólstwo słyszy "Kaczyński", dostaje mdłości graniczących z odruchem bezwarunkowym. Powiesz "Smoleńsk" - to samo.  
 
Założę się, że gdyby diagnoza tamtych wydarzeń była nieco odmienna czy nawet zupełnie inna, wystarczyłoby, żeby media nadały temu odpowiedni kierunek. I wtedy Kowalski mógłby z Nowakiem powiedzieć, że to nawet dobrze się stało, bo gdyby przeżyli, to by podpalili cały kraj, a my nigdy byśmy nie weszli do Europy (taka, kurwa, popaprana racja stanu). I prawie nikt nie zauważa w tej pomrocznej nienawiści jaką mu wdrukowano podprogowo do łba, że od długiego czasu RZĄDZI PO, a nie PIS do ciężkiej cholery!!!  
 
ps: Trza umieć oddzielić prawdziwy obraz rzeczywistości od własnych uprzedzeń, personalnych niechęci itp. A po to choćby, by nie utwierdzać rządu, że każdy kit nam można pocisnąć.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2012-11-02

Re 18: Pieprzysz o szukania awantury bo nie zalezy ci ani na sprawiedliwosci ani na znalezieniu winnego. Kiedy oczywistym jest ze Ruskie sa przynajmniej winne ostentacyjnego olewania swoich obowiazkow w samym sledzctwie, kiedy konsekwetnie pokazuja Polaczkom ze moga wszystko i Polaczki moga im skoczyc ci zalezy zeby ich nie obrazac. Dlaczego? Czy dla tego ze dla ciebie niewygodnym zdaje sie prawdobne wyjasnienie ze ruskie albo sa wspolwinne zaniedbania ale sa w 100% winne celowego mordu. Dlaczego? Bo okazaloby sie ze te mohery nie sa wcale glupsze od mlodych wyksztalconych z duzych osrodkow?  
 
A w ogole to dlaczego z ta zapita, patologicznie agresywna, zajebana dechami syberyjska dziecza nie szukac awantury? Dlaczego sciagnie spodni i lapanie sie za kostki ma byc wiecznie obtymalna postawa?

Tomkiewicz 2012-11-02

Nie... ten chłoptaś to jeszcze nic, za to Kapica z drugiego wpisu wbił mnie w podłogę dokumentnie........... przecieram gały, czy to naprawdę się dzieje???? Czy tacy ludzie naprawdę istnieją w kraju, gdzie mamy hipermarkety i starbaksa?!!! 
 
[beep...beeeeeep....beeeeeeeeeep]

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2012-11-02

No co? Typowy mlody wyksztalcony z duzych osrodkow. Bo te mohery to nieoswiecone prymitywy...

Jabollissimus 2012-11-03

Koment z pejsbuka jest genialny dlatego, że "reżymowe" medium pisze o prawdopodobieństwie zamachu na prezydenta... Turcji, sprzed 2 dekad. A komentujący parafrazują to właśnie medium... Cóż za sianie nienawiści! :D

feder 2012-11-03

"... biały człowiek ma szacunek do umarłych ...." 
"... ruscy zestrzelili samolot z polskim prezydentem ..." 
 
gratuluję gościa audycji !!!

Michał Łabuś 2012-11-03

ad. 17 
Taka jest generalnie mentalność Polactwa, która patrzy na państwo jak chłop pańszczyźniany na folwark - co tu by skubnąć by mieć dla siebie, oszukać pana, aby wymigać się od obowiązków. Folwark zostanie doprowadzony do ruiny, bądź pan umrze w dziwnych okolicznościach - nie jego problem. Polactwo kompletnie nie rozumie, że dobra organizacja folwarku (policja, wymiar sprawiedliwości, silna armia, dobra dyplomacja) i jego obrona przez zewnętrznymi bandytami będzie miała pozytywny wpływ także na jego życie. 
 
Jeśli ktoś oddaje bez walki swoje państwo sąsiedniemu państwu zorganizowanemu na wzór mafijny to niech się potem nie dziwi że bez wpływów w policji, prokuraturze, sądach czy służbach specjalnych nie będzie się dało prowadzić żadnej legalnej i uczciwej działalności. Żeby mieć wolność trzeba o nią stale walczyć. Jak ktoś nie jest gotów tego robić, to na nią nie zasługuje. Po wieczne czasy będzie czyimś niewolnikiem, na którego wszyscy będą pluć a on i tak nie zareaguje ze strachu przed ewentualną awanturą. 
 
ad. 23 
Przecież zdecydowana większość tych ludzi robi sobie jaja z Newsweeka. Przynajmniej za siebie mogę ręczyć z całą pewnością.:)

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2012-11-04

Re 17: Bardzo madry lomentarz. Pelna zgoda.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2012-11-04

a nawet "komentarz"...

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2012-11-04

a nawet to bylo re 27 
 
... juz wiecej nie bedel pisal po pijaku

Marcin Banach 2012-11-05

Tacy sami ludzie ciągnęli nas kiedyś na powstania niemające żadnej szansy, litości!!! Życzę sobie dwóch kadencji pisu. Po to żeby wylądowali tam gdzie ich miejsce, czyli na śmietniku historii.

NJNorbert 2012-11-05

Ten gosciu to LUNATYK !!! 
Przestancie zapraszac takich artystow  
FANTASTA z niego a piosenkarz  
Masakra 
Precz z takimi gosciami teraz i na zawsze

Jabollissimus 2012-11-05

"na powstania niemające żadnej szansy" 
Insurekcja '94 miała szanse. Listopadowe miało b. duże szanse. Wielkopolskie miało b. duże szanse i się udało. Możnaby wymieniać więcej zwycięskich lub o dużych szansach na zwycięstwo. 
W XIXw. brak powstań skutkował... większymi stratami w ludziach! Bo młodzież brano do wojsk zaborczych i ginęli gęściej - ale daleko od domu! 
 
@31, 32, ha, znakomicie. Treść, która nie wywołuje dysonansu nie rozwija. ;]

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2012-11-05

No i jeszcze to "niemajace zadnej szansy" bezsensowne Powstanie Warszawskie, co to tylko zatrzymalo front wschodni na dwa miesiace po miazdzacym udezeniu Rokosowskiego przez Bialorus. To powstanie co zaledwie uniemozliwilo Stalinowi wygranie wyscigu do Renu, na zawsze zmienilo mape Europy i uchronilo Polske od losu szkieletowego panstewka (praktycznie republiki) wcisniego pomiedzy Zwiazek Sowiecki i wielkie komunistyczne Niemcy...

Jaroslaw 2012-11-06

@ 27 labus 
 
Antypolonizm to bullshit. W Ameryce sie nie liczy. Polacy z USA mają tam w ręku wyrob kielbas i zrywanie azbestu, a nie telewizje, gielde, prasę, banki i Kongres posiadane przez Żydów. Antypolonizm nie robi więc w Stanach takiego wrażenia jak antysemityzm. Wręcz zadnego on nie robi. Antypolonizm uwiera tam tylko Polakow prezesa Moskala zorientowanych narodowo, ktorzy stanowia w amerykanskich oczach rownowaznik Zulusów zorientowanych antypigmejsko. 
Antysemitysm trzeba pielegnowac.. 
 
W Polsce cadyk Ziemkiewicz uzywa tego wyrazu nie rozumiejac ze wywoluje on efekt odwrotny do zamierzonego. To ideowa podszewka idioty. Polactwo to dla niektorych niezlomny partiotyzm, wspomnienie lania Zydow etc..

Dodaj komentarz...


Adam Kreator - konserwatywny liberał pracujący niestety na etacie. W wolnym czasie zajmuje się pomnażaniem w socjalizmie XXI wieku swojej nędzy i różnymi dziwnymi zainteresowaniami: numizmatyka, fuchy, grafika 3D, rysunki, rzeźba, malarstwo, design, stare komputery, pisanie artykułów, podróże, fotografia zabytków, konserwacja sztuki, zamki polskie, monarchiści, historia ogólnie a zwłaszcza mało znane ciekawostki które wyszukuję w książkach, internecie i wikipedii. Żeby określić dokładniej trzeba wypić z nim lampkę wina o cenie powyżej 8zł za butelkę.

Krzysztof Jabollissimus - wierszoklej (słowo "poeta" używał niejeden grafoman, on skromnie nie użyje). Węglomaz i farbiarz ("rysownik i malarz" zarezerwowane są raczej dla tych, co nieszpetnie uprawiają sztukę). Wydrzymord (zaiste, by być "wokalistą" trzeba umieć śpiewać!). By poznać fragmenty jego tfu-rczości - warto zajrzeć na stronę www.jabollissimus.pl Żeby poznać go lepiej, trzeba wypić z nim lampkę wina w cenie poniżej 8zł za butelkę.

Prowadzą audycję na żywo KonserwaInne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Liberland | Konserwa 2.0, #29 (1) - 5 lata temu
Równość - sruwność. (1) - 5 lat temu

Ludobójstwo - film - 5 lat temu

Dziwna wojna - c.d. (3) - 7 lat temu

Wojna 23 sierpnia? (12) - 7 lat temu


Trzecia wojna światowa? (6) - 7 lat temu

Plotki, ploteczki (1) - 7 lat temu


Zabory Ukrainy? (6) - 7 lat temu

Kabaret z Konserwą (4) - 7 lat temu

O masonerii (15) - 7 lat temu


Pisk eunuchów: Rosjo ratuj! (25) - 7 lat temu
Czarne święta! (11) - 7 lat temu


Właściciele Polski (12) - 7 lat temu


Na 11.11 - polub lewaka! (8) - 7 lat temu

Powrót emigranta - cz.1 (22) - 7 lat temuMrowisko masonerii (38) - 8 lat temu

Polska - Afryka Europy (13) - 8 lat temu


Litwo, Ojczyzno moja! (2) - 8 lat temuWlepy AgenTomasza (1) - 8 lat temu

Banksterzy nas okradną? (6) - 8 lat temu

Klasycy prawicy w konserwie! (10) - 8 lat temu

Jan Pietrzak (24) - 8 lat temu


Młodzież się organizuje! (11) - 8 lat temu

Punki i hipstery (16) - 8 lat temu

Szopka Noworoczna 2012/2013 (6) - 8 lat temuKornel Morawiecki w Konserwie (25) - 8 lat temu


Kult Lecha Kaczyńskiego? (35) - 8 lat temu

Europa poza Unią? (2) - 8 lat temu

Czy Polska jest konserwatywna? (19) - 8 lat temu


Korwinowe gadanie (29) - 9 lat temu

Wielki kryzys i konkurs (7) - 9 lat temu


Kto wygrał bitwę warszawską (29) - 9 lat temu


Konserwa - pełna humoru (11) - 9 lat temu

Krzyż w PE (47) - 9 lat temu

ACTA wciąż zagraża (9) - 9 lat temu

Anegdoty z uczelni... (24) - 9 lat temu


Potrzeba nam dekomunizacji (17) - 9 lat temu

Relacje polsko-żydowskie (11) - 9 lat temu

Rozbój! VIATOLL to hell! (9) - 9 lat temu


Kłamstwo smoleńskie (71) - 9 lat temu

Konserwa - Free Trade is Fair! (19) - 9 lat temu


Głodówka przeciw dysedukacji (25) - 9 lat temu
Konserwa: rozkład systemu (11) - 9 lat temuKonserwa pełna miłości (21) - 9 lat temu


Konserwa z nutką Naszości (9) - 9 lat temu

Konserwa protestacyjna! (28) - 9 lat temu

Konserwa w szkole (16) - 9 lat temu

Konserwa: ideologia a życie (13) - 9 lat temu


Karpiobójstwo i długi (12) - 9 lat temu


WRON won! 13 grudnia. (12) - 9 lat temu


Mały jubileusz Konserwy (13) - 9 lat temu

Konserwa: Solidarność (17) - 9 lat temu

Konserwa o 11.11.11 (20) - 9 lat temu


Precz z Halloween (69) - 9 lat temu
Konserwa chaosu (48) - 10 lat temuKonserwa II wojenna (22) - 10 lat temu


Konserwa: Kult siły (41) - 10 lat temu

Konserwa reedukowana (6) - 10 lat temu

Konserwa... satanistyczna! (20) - 10 lat temu

Atrapa puszki od konserwy. (3) - 10 lat temu

Konserwa w pytę! Pyta.pl (7) - 10 lat temuKonserwa o atomistyce (19) - 10 lat temu

Konserwa lwowsko-kresowa. (23) - 10 lat temu

Konserwa o sztuce (23) - 10 lat temuKonserwa - Na razie się bawmy (27) - 10 lat temuMaghreb i Lewant dalej kipi¹ (11) - 10 lat temu

Konserwa o pieskach, hau, hau! (10) - 10 lat temu

Konserwa - wódanie specjalne (9) - 10 lat temu

Konserwa - Wydanie Swiateczne (6) - 10 lat temuKonserwa (testowa) 2 (9) - 10 lat temu

Konserwa (testowa) 1 (16) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Jaro - - 20.00
numer faksu - - 30.00
Piotr_W - - 40.00
Robert - - 77.00
Donald z Brukseli - - 200.00
czk - - 56.00
Mateusz, War of Tanks - - 100.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt