Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
4 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
4 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2012-11-05

Jan Fijor - Ja się wycofuję

Nadający: Jan Fijor

Dalej zajmujemy siętematem gospodarstwa z któego wycofał się Janek Fijor.

KOMENTARZE

Artur S 2012-11-05

Janku, strasznie słabo Cie slychac, zrób coś z mikrofonem!

haratyna 2012-11-05

Może warto kupić nowy, bo audycja dużo traci na jakości w ten sposób, wielu słów się zrozumieć nie da.

Ihacz 2012-11-05

To prawda, jakość dźwięku jest mizerna, niekiedy chętnie by się Was posłuchało, ale jeśli trzeba na siłę wsłuchiwać się "co on tam mówi", to nie ma to najmniejszego sensu - apeluję o dodatkowe 10 minut regulacji mikrofonu przed każdą audycją: tak niewiele, a jak może zaprocentować:) 
 
Pozdrawiam serdecznie!

pio 2012-11-05

Panowie na górze niestety mają rację, ja od siebie dopiszę że mimo wszystko warto posłuchać, bo merytorycznie Janku jest oczywiście na bardzo dobrym poziomie. Szkoda żeby taka audycja marnowała się przez słabą jakość nagrania

sprae 2012-11-05

Włączcie se "Loudness Equalization" w Windows to będziecie mieli głośno.

Kamil Cebulski 2012-11-05

@ihacz 
a ja apeluje o to, abyś nam w tej regulacji pomógł bo my nie umiemy :) 
A tak na poważnie Janek podróżuje i zapomniał w podróż wziąć dobrego mikrofonu.

Koras 2012-11-05

Partia Libertariańska już się formuje : ) https://www.facebook.com

Castiel 2012-11-06

Biogazownia - pomysł dobry ale za późno w ogóle wyszedł, UE pociągnie jeszcze ze dwa trzy lata o ile nie wrócą do koncepcji Unii dwóch prędkości, w takim układzie trochę dłużej - więc cały plan z dopłatami raczej nie ma szans na wypalenie w dłuższej perspektywie, a bez dopłat to ta "eko"energia zamortyzuje się za wiele lat, nie wspominając o kosztach ziemi i upraw.  
 
Biogaz można uzyskiwać też z odpadów, czy ścieków czyli robimy sortownie odpadów, a organiczne odpadki lądują w Biogazowni, gdzie bakterie mogą je przerabiać na metan, powstałą masę po uzyskaniu z niej gazu sprzedawać na kompost. Najlepiej taką inwestycję umieścić w niewielkiej odległości od dużego wysypiska i fabryki zajmującej się przetwórstwem warzyw/owoców = stały dopływ odpadowej biomasy. Można też zatrudnić do sortowni kilku niepełnosprawnych = mamy zakład pracy chronionej czyli + do dofinansowania i granty niezależne od UE a nikt nie przyczepi się do pomagania niepełnosprawnym (patrz sprawa Korwina i wielkie oburzenie przy jakiejkolwiek ingerencji w sprawę "walki" o "usprawnianie" niepełnosprawnych). Niepełnosprawnym można kupić stroje robocze z napisem "Prawdziwi twardziele nie boją się żadnej pracy", w razie gdyby ktoś czepiał się do warunków ich pracy... w skrócie robimy z nich herosów ludu pracującego. 
 
Mamy więc kilka plusów: 
-odzyskane ze śmieci szkło, metale, plastik itp. można z powodzeniem sprzedawać,  
-w większości śmieci znajduje się pokaźna ilość biomateriału (ogryzki, skórki, ścinki, zepsute jedzenie itp.), 
- zakład przetwórczy nie musi płacić za utylizację swoich odpadów produkcyjnych (lub za niewielką opłatą w zależności od warunków na rynku) za co małym kosztem mamy "wodę do napędzania młyna", 
- odchodzi koszt zakupu maszyn rolniczych i uprawy lub wynajmowania rolników i ich sprzętu, 
- osoba na wózku siedząc przy taśmie (w sortowni) pracuje niemal równie wydajnie jak osoba zdrowa, zapewnione są zniżki i granty niezależnie od sytuacji politycznej (ma chyba partii która poważyłaby się podnieść rękę na niepełnosprawnych), 
- dodatkowo prestiż działaczy (żeby nie powiedzieć wolnorynkowców) z sercem, 
- bony za ekologiczną inwestycję zmniejszającą udział "carbon source" czyli zmniejszamy pośrednio emisję CO2 przez korzystanie ze źródeł odnawialnych vel odpadów,  
- sprzedaż kompostu 
- zatrudnienie dość sporej ilości osób 
- brak większego zainteresowania ze strony kontrolerów niezbyt skorych na wizytacje w zakładach "gdzie śmierdzi" 
-nawet w razie interwencji Jaworowicz "bo komuś przeszkadza", wysuwamy naszego asa w rękawie tj. niepełnosprawnych a na nich już nikt nie poważy się podnieść głosu w obawie przed atakiem wrażliwych na "społeczną niesprawiedliwość" 
 
Minusy:  
-duże koszta rozpoczęcia inwestycji,  
-potrzeba uzyskania zezwoleń na gospodarowanie odpadami,  
-dogadanie się z lokalnymi władzami (problem z lokacją "śmierdzącego biznesu") 
-obrotna, godna zaufania osoba do wprowadzenia planu inwestycyjnego w życie 
 
Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości co do korzystania z redystrybucji, to trzeba zdać sobie sprawę że zmuszeni jesteśmy na nią płacić bezpośrednio lub pośrednio... a jeśli się płaci to można korzystać. 
 
Wg. mnie wolnorynkowcy powinni działać jednocząc się w zmaganiach przeciwko otaczającym nas ludziom o innych poglądach i wydzieramy im rynek kawałek po kawałku, zaczynając od takich jego elementów które albo są pogardzane, albo niechętnie zajmowane przez główne siły naszych przeciwników. Takim elementem z pewnością są odpady, pogardzane przez "magistrów Europeistyki", i władze promujące pismaków i siermiężne gałęzie przemysłu jak kopalnictwo.  
 
Jeśli doczytaliście do końca to chciałbym się dowiedzieć jak widzicie mój pomysł? 
 
Startuje z blogiem o ekonomii więc wasze opinie pomogą stworzyć coś konstruktywnego. 
Serdecznie zapraszam: 
ekonomistyka.blog.pl 
 
============================== 
 
Co do samej audycji podzielam zdanie Kamila co do opinii wyrażonej w liście o potrzebie łączenia się środowisk prawicowych i tworzenia bloku ze zlepku PJN z KNP - działanie bez większego efektu, poza kompromisami vel odchodzeniem od daleko idących postulatów KNP. Potrzebne jest po pierwsze solidne wsparcie finansowe, po drugie porządny frontman bo JKM opatrzył się, osłuchał, i nie ma większych szans na zwycięstwo - media wyrobiły mu na tyle niestosowną markę, że samo wspomnienie o nim budzi niesmak wśród większości wyborców. Jako eseista, bloger, ideowiec Korwin spisuje się świetnie, jako polityk jest już bez szans. 
Pomysł z elektrownią wodną w Polskich warunkach bez większych szans na realizację, trzeba realnie patrzeć na świat.  
PS. do biogazowni też przydałby się inżynier - bo trzeba kogoś z głową na karku aby wyliczał zapotrzebowanie i zużycie na materiał produkcyjny, maszyny itp. 
 
====================================== 
 
Dobrym tematem na kolejną audycję byłaby debata: "uwolnić bankowość, wprowadzić 100% rezerwę, czy może wzorem Friedmana oprzeć się na wzorach wzrostu gospodarczego i połączenie ich z pieniądzem fiducjarnym w celu ustabilizowania waluty??". To byłby ciekawy temat z uwagi na te właśnie kwestie w których różnią się wolnorynkowcy, którzy w większości są słuchaczami kontestacji. Kolejna audycja o tym, że UE jest zła, Obama jeszcze gorszy a maszyny drukarskie nie stygną nikogo nie zainteresuje, bo większość słuchaczy dobrze zna ten temat a niektórzy już nim rzygają.  
 
Pozdrawiam i sory za długość wpisu ale jak już tak mam, że nie lubię niedomówień.

Castiel 2012-11-06

Specjalnie dla Janka jutro wieczorem wyprodukuję wpis o Chinach bo mówienie o nich "wolnorynkowe" czy "kapitalistyczne" to wielkie nadużycie: 
pl.wikipedia.org 
 
Chiny 140 miejsce, Polska 71.

NJNorbert 2012-11-06

Nie oszczedzaj na sprzecie panie farmer

Jaroslaw 2012-11-06

Pozdrawiam wszystkich chlopakow z wydzialu IV MSW

???? 2012-11-06

Bociany nie jedzą żab!!! To legenda.

Radek Olszak 2012-11-06

Janku, 
Dzięki za rewelacyjny artykuł "Gdzie tu żyć?". 
Z żartem a jednocześnie wszystko prawda :) 
Poczytajcie sobie. 
polskiepiekielko.pl

jan M Fijor 2012-11-06

Sorry za jakosc dzwieku. Nadawalem za Zakopanego, a tam za kazdym razem jakas nowa niespodzianka.  
 
pozdr 
jmfijor

Marriusz 2012-11-07

W końcu udało mi się wysłuchać i... 
chyba nie ma sensu tego komentować. 
Żal mi Janka.Chłop chciał dobrze a tu mu jakiś facet na forum wygarnął że chce 
"za pomocą słuchaczy skupić ziemię a następnie zatrzymać ją dla siebie" ludzie miejcie litość dla Janka.Nie rzucajcie takich podejrzeń bezpodstawnie... 
Widać że przedsięwzięcie było niezwykle przemyślane i poważne osoby się za nie zabierały.może dobrze że zakończyło się na tym etapie. 
Koniec komentarza bo co tu komentować. 
Pozdrawiam słuchaczy.

kobza 2012-11-09

Eh, flaki się wywracają jak słyszę ze kobiet np musi przebywac z dzieckiem caly czas. Z całym szacunkiem panie Janie, ale i mezczyzna tez jest ojciem i ocjostwo to coś wiecej niz tylko rzucić kase na stół i zarządac upranych gaci i gotowego obiadu na stole.  
Ludzie czy wy tak na poważnie? Sami takimi tekstami zniechęcacie do siebie ponad połowe ludziej populacji, czyli KOBIETY!!!!  
Nie ignorujcie kobiet bo wam to sie odbije czkawką - gwarantuje.  
Kobiety także interesuja się ideą wolnorynkową, nie marzą wyłącznie o zasmarkanych dziciach czy gotowaniu zupek/dupek. Jeśli już, robią to z musu. Zresztą o czym my mowimy, kobiety są rozne, tak jak faceci. Kierują sie roznymi potrzebami, maja rozne charaktery. A wy z uporem maniaka chcecie zaciągnąc baby do garów, najlepiej przytrzymac je tam lancuchami, bo z patelnią nam do twarzy lol. I z dziciarnią pod pachą - to tak wracamy do 19 wieku - co niestety nie jest tu komplementem. A mogloby być, gdyby tacy jak Korwin zostawił na bok kwestie obyczajowe, no ale trzeba robić szum wokol siebie... 
 
Ja dopiero niedawno przekonałam się do Korwina, gdyż wczesniej nawet nie brałam jego poglądów pod uwagę, to dzięki kontestancji uzałam, ze może jendak ten gość gada z sensem? Korwin ma wiele racji w wielu sprawach, kwesti obyczajowych nie chcę analizować, bo czasmi są naiwne uproszczenia (Korwin "naczytal" się Schopenhauera, co zresztą zgodne jest z jego kierunkiem wyksztalcenia). Uwazam, ze jesli mowa o wolnym rynku to dla dobra nadrzędnego, nie powinno się poruszac kwestii obyczajowych (jesli przyjmujemy wolnosc, to zostawmy ja rowniez w rodzinie itd, niech zona sobie pracuje jak chce, bron boze nie poruszajcie argumentu, ze zona pracuje na podatki męza - strzał w kolano). Wolny rynek nie dba o poprawny PR stad wiele nieporozumien, pogbłebianie podziałów itd.  
 
Powiem tak, im częściej wolnorynkowcy wnikają w kwestie obyczajowe, tym mocniej sobie szkodzą.

kobza 2012-11-09

sorry, miało byc, ze nie "wolny rynek nie dba..." tylko wolnorynkowcy of course 
lol

kobza 2012-11-09

Panie Janku podziwiam pana PRACĘ U PODSTAW! To jest rewelacyjna metoda aby zmienic swiadomosc, nie mniej jednak tak jak ten ostatni adresat listu zaznaczyl, ze prawica winna się zjednoczyć w kwestii nadrzędnej. Potrzebny jest także dobry PR w przeciwnym wypadku socjalisci beda dominować!

Castiel 2012-11-09

kobza - JKM przeważnie idzie po najmniejszej linii oporu i jeśli lewica mówi "kobiety na traktory!" to on kontratakuje głosząc "kobiety schodzić z traktorów!". Swoje poglądy obyczajowe wygłasza ostro, często z pominięciem empatii co przy dzisiejszym stylu prowadzenia polityki co prawda podbija oglądalność i zainteresowanie, niestety kosztem poparcia. "Lepiej niech mówią o Tobie źle niż mieliby nie mówić wcale". 
 
Fakty są takie, że dzięki poprawieniu produktywności ludzie zdobywają wolność wyboru - jeśli mężczyznę stać utrzymać całą rodzinę to kobieta może zostać w domu i odwrotnie! Odpada problem urlopu macierzyńskiego/tacierzyńskiego kiedy rodzinny budżet nie jest uzależniony od wspólnych zarobków. 
A nic nie poprawia produktywności lepiej od wolnego rynku. 
www.youtube.com 
 
Moim zdaniem uderzając w taki ton JKM zyskałby większe poparcie. 
 
PS. nikt nikogo zaciągnąć do garów w wolnym kraju nie może, ba w najbardziej wolnorynkowych zakątkach świata jedzenie w knajpach jest porównywalnie kosztowne co gotowanie w domu i nie stanowi żadnego problemu dla domowego budżetu (tak jest np. w Singapurze). Znów mamy zwiększenie wyboru - kto lubi gotować lub atmosferę przy rodzinnym stole ten gotuje w domu, kto woli jeść w knajpie je w knajpie, wszyscy są zadowoleni.

kobza 2012-11-09

Korwin, mimo, ze od niedawna z nim sympatyzuję, wprowadził niezręczny klimat, prosząc się, aby kobiety hurtem go bajkotowały, co jest kompletnie niepotrzebne. Kobiety Korwina niestety nie znoszą, nawet nie próbują słuchać tego co ma do powiedzenia! Jego starcia np z feministkami są niepotrzebnie, Korwin marnuje czas i energie na pierdoły, zamiast zając się kwestiami milion razy ważniejszymi. Zresztą z faministami jeśli ma już ktoś "walczyć", to powinna to robić inna kobieta - dla opienii publicznej lepiej to wyglada. A fakt jest, że feministkom chodzi o stołki - ale tego zarzutu Korwina nikt już nie słyszy:(  
 
Korwin to bardzo mądry facet, ale kompletnie nie wie jak obrobić swój wizerunek. Na skandalach, robieniu szumu wokoł siebie to można podtrzymać zainteresowanie w show biznesie, jeśli jednak robi to polityk, który tak naprawdę ma wiele do przekazania - strzela sobie w pięte.  
 
Korwin zamiast kojarzyć się z wolnym rynkiem (mówię tutaj o większości ludzi), kojarzy się ze złosliwymi tekstami na temat kobiet, niepełnosprawnych itd. Środowisko prawicowe się z nim zgadza i go rozumie, ale większość ludzi nietraktuje go jak poważnego kandydata/LUDZIE NIE SLYSZĄ TEGO CO ON MA DO POWIEDZENIA!

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...Nie kupuj baryłek ropy (tylko alkoholu) (28) - 10 miesięcy temu


Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 11 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 11 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 11 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - ponad rok temu

Jak się bogacić? (18) - ponad rok temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - ponad rok temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - ponad rok temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 2 lata temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 3 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 4 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 5 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 5 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lat temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lat temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 7 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 8 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 8 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 8 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 9 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 9 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 9 lat temu

Portugalia (17) - 10 lat temu

Wy ćwoki (15) - 10 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 10 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 11 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 11 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 11 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 11 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00
Konrad - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt