Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
5 dni temu
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
3 dni temu
Sprzedaż online - Basia Piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2013-02-12

Czy Polacy to kapusie?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Dziś gadamy o tym, co robimy, gdy postępowanie jakiejś firmy nam się nie podoba i o karze 121 tys. zł nałożonej na firmę Morele.net

KOMENTARZE

mariusz1 2013-02-12

heh ja kupilem u nich laptopa Lenovo TabletPC za 3k 
a w innych sklepach ten sam model byl miedzy 5-7 :) 
 
MORELE rulez

jarek 2013-02-12

Nakładanie kar finansowych ma na celu reperowanie dziurawego budżetu państwa i to jest chyba oczywiste. Jeżeli poszkodowany czuł się oszukany mógł dochodzić swoich praw w sądzie (haha), lub szukać innych metod tak jak wspomniał Hugo są fora internetowe, blogi itd. Wytoczył oczywiście największe działa, i walił na oślep nie patrząc na konsekwencje, a co gorsza na korzyści dla niego płynące. .Najgorsze jest to , że człowiek składający donos czy pozew nic nie zyskał poza satysfakcją a wyrok jest bardzo surowy, przecież kwota nałożonej kary jest nie współmierna do wartości zakupionego sprzętu.  
Poza tym ludzie i tak kupią tu gdzie taniej i wygodniej , tym bardziej że zarzuty są śmieszne, a im dłużej będzie trwał proces i im będzie głośniejszy tym większa reklama dla firmy.

zib 2013-02-12

Lubię wasze radio i życzę wam sukcesu na rynku medialnym, jednak zaskakuje mnie specyficzna retoryka Hugo i Martina. Nie znam się na dziennikarstwie, ale jak prowadzący audycję powie że nie jest np. patriotą (czy kimkolwiek innym) – no to ok, przyjmuję to do wiadomości. Jeśli powtarza to sporadycznie, to rozumiem, że widocznie zależy mu na tym żeby był odpowiednio odbierany i żeby nie przypisywano mu innej postawy niż ta którą rzeczywiście reprezentuje. Jeśli powtarza to co drugą audycję to zaczynam się zastanawiać czy facet nie ma …obsesji, ale jeśli gada o tym przy każdej okazji jaka się nadarzy, to zaczynam myśleć, że albo go zindoktrynowano, albo on mi wciska na siłę jakąś swoją ideologię – być może nawet nie zdając sobie sprawy, że sam działa jak „pożyteczny idiota”. Ciekaw jestem jak Hugo odebrałbyś wpis pod audycją w stylu: 
„… brawo Hugo masz rację z tym katolickim zaściankiem, powinieneś nawet mocniej walić w ten moherowy ciemnogród i tych głupich skundlonych polaczków” 
Czy potraktowałbyś to jako po prostu zwykłą opinię? Czy też zastanowiłbyś się PO CO ktoś cię tak komplementuje? Ja odnoszę wrażenie że mówiąc o manipulacji sami ją uprawiacie. Pada np. opinia, że katolicy uważają się za lepszych od innych i bywają nawet urzędnikami…( co rozumiem jest obelgą). No to ja zadam pytanie, czy uczestnicy audycji wyzywając wszystkich dookoła od idiotów – nie uważają się za lepszych od innych? Powtarzam, nie znam się na dziennikarstwie, ale czy to jest profesjonalne dziennikarstwo? Czy wolicie prowadzić radio na poziomie studenckiego radiowęzła? Piszę to nie po to żeby was krytykować, bo życzę wam powodzenia, ale żeby zasugerować , że możecie robić fajniejsze audycje (bardziej merytoryczne) za które chcielibyśmy was wysoko cenić. Temat audycji jest ciekawy, jednak potraktowany powierzchownie. To chyba oczywiste, że nieładnie jest donosić np. z zawiści chociażby w pracy na kolegę do przełożonego, ale gdy jakaś prywatna firma chce korumpować inną, albo na naszych oczach łamie prawo, np. wywalając odpady chemiczne w lesie (niszcząc dobro wspólne) – czy powinniśmy donieść o tym czy miłosiernie pozwolić na dewastację? Liczyłem że audycja właśnie nakreśli linię pomiędzy donosicielstwem a dbaniem o dobro wspólne. 
I jeszcze jedna kwestia. Wskazujecie na absurdalne decyzje czy to urzędów czy urzędników tłumacząc to ich głupotą. Z pewością bywają leniwi i głupi urzędnicy, ale ja postawiłbym inną tezę, że różne absurdy nie są przypadkowe i na pozór za głupimi przepisami lub decyzjami mogą stać pewne interesy i wydaje mi się że również zadaniem dziennikarza może być docieranie do ich wyjaśniania. Ja nie wierzę że posłowie są jedynie idiotami, są sprytnymi graczami dla których liczy się polityka – czyli władza, a ekonomia to tylko dziedzina w której można składać olśniewające obietnice (naiwnym) wyborcom. To dlatego wykłady ekonomiczne na płytce nic nie zmienią – bo politycy mają je w d…., a nie dlatego że są idiotami.

Bry 2013-02-12

Czas na audycje "Dlaczego Polacy ukrzyżowali Jezusa?"

Till 2013-02-12

@ Zib 
 
bardzo mądrze napisane. Chyba już wszyscy słuchacze wiedzą, co Martin i Hugo myślą o patriotyzmie itp., wałkowanie tego non stop po prostu męczy.  
 
Ciekawe, że jak Marcin Chmielowski powiedział, że jest patriotą (może nie cytuję dosłownie) to Hugo po nim nie pojechał tak, jak zwykle odnosi się do patriotów "anonimowych" (czyt.: nabija się z nich przy każdej okazji).

darek 2013-02-12

@Bry 
Takie audycje już Żydzi robią.

darek 2013-02-12

O ile wiem to w Niemczech, czy Szwajcarii donosi się częściej niż w Polsce, bo ludzie chętniej wykonuja polecenia władzy.

Bezimienny 2013-02-12

Zastanawiałeś się skąd się wzięli niezadowoleni klienci Morele .net ? Może to nie „kapusie” tylko po prostu osoby nie znające regulaminu totalnie olane przez sklep . Jak się ma do tego nauka Jana Fijora o "robieniu dobrze ludziom " i związanym z tym sukcesie? Czy nie należałoby raczej ganić sklepu za to że nie dostrzegł szansy pokonania konkurencji na tym polu ?

Tomasz 2013-02-12

jacy odbiorcy takie radio... nie pasuje do waszych odbiorców i kwestią czasu będzie, gdy powiem coś co was zaboli, ale to wy macie button [banuj]. MIMOTO lubię odmienne zdanie, ludzi, którzy mają coś do powiedzenia a nie do powielenia... xero jest przecież tak blisko. Od każdego można się coś nauczyć, każdy może coś zaoferować, nawet Hitler umiał wydobyć mydło z nieużytecznych nikomu body. Pozdrawiam ;)

Tailor 2013-02-12

Hugo, zmieniłeś imię na Marvin, czy literówka się wkradła w opisie pliku? :) Marvin Hugo Kosiński - ładnie!

Barrett 2013-02-12

Mam nadzieję, że obrażalscy narodowcy, którzy nazywają się wolnościowcami, bo mają obrazek Piłsudskiego powieszony na ścianie, bo ich przodkowie wyzwolili Polskę spod niemieckiej okupacji, którą teraz rozkradli prywaciarze, "a maki wciąż czerwone są pod monte Casino" jakoś ścierpieli tytuł tej audycji ;)

Hugo 2013-02-12

O, Marvin, brzmi duzo lepiej.  
 
ad. 8 
Każdy biznes ma jakichś niezadowolonych klientów. Czy ganić? Stał się jednym z największych sklepow w polsce, a właściciele zbudowali go od podstaw. Ja nie śmiem takich ludzi pouczać.  
 
ad 7.  
Mowilem o mniejszosciach narodowych.  
 
ad 3. 
Bycie urzędnikiem jest z pewnością obelgą.  
A generlanie dobrze mowisz w komentarzu.  
 
Co do patriotyzmu, to uważam to za szczegolnie szkodliwą ideologię, dlatego jestem tak negatywnie nastawiony. A dlaczego, wyjasnialem w audycjach poświęconych wlasnie temu tematowi.

sylwan112 2013-02-12

Powtórzę apel wielu użytkowników. Blacha, nie męcz konia co audycję. Dzwonisz non stop i marnujesz czas. Daj żyć.

Sebastian 2013-02-12

troche off topic, ciekawe czy w Polsce firmy boją się zaufać klientowi bardziej i nie traktować go jakby chciał coś wyłudzić oddając towar do sklepu? W takiej sieci ELKO (siec typu naszej nie dla idiotów) istnieje prawo 30 dniowego zwrotu towaru (nie potrzeba do tego załączać żadnych zaświadczeń odstąpienia od umowy sprzedażny). Ma to sens, jak jest to np. nie trafiony prezent, warunkiem jest idealny wygląd (jak nowy) oraz wszystkie akcesoria zakupione wraz z towarem. Ja po dwóch tygodniach oddałem aparat bo mi się po prostu nie podobał w działaniu co wyszło po kilkukrotnym użyciu. Sprzęt taki jest później sprzedawany jako towar po lekko obniżonej cenie (przy kupnie takich B-rzeczy już nie ma się prawa do 30 dniowego zwrotu pieniędzy). Dla dużej sieci nie powinien to być problem, a takie podejście do klienta powoduje ze z pewnością wróci on ponownie z zakupami do tego samego sklepu.  
Oczywiście rozumiem bezsens nałożonej kary, ale co by im szkodziło wymieniać rzeczy jeśli klient kupowałby na miejscu? Poza tym zwrot można rozwiązać na dwa sposoby, "stratny" (cash do ręki i bardzo zadowolony klient) i bezstratny (daje się bon o wartości na zakupiony przedmiot do wykorzystania ponownie w sklepie, ale klient już będzie mniej z tego faktu zadowolony).

Tailor 2013-02-12

Hugo, masz dobre podejście do urzędasów i kapusiów. Według mnie, do tych pierwszych powinno się podchodzić tak jak robiła to wesoła drużyna Robin Hooda w stosunku do ludzi szeryfa z Nottingham! Napinamy łuk, celujemy, koncentracja... FUUUCH! I o jednego bandytę mniej! Czym oni się różnią? I jedni i drudzy okradają nas z ostatnich pieniędzy, nasyłają "zbrojnych" itd. Kiedyś powiedziałem to zresztą komornikom szukającym pewnej osoby z mojej rodziny, która nie zapłaciła haraczu państwu. Powiedziałem im też, że wiem gdzie jest osoba której szukają ale nie powiem bo mam ich w dupie. Grozili, że za podawanie fałszywych informacji mogę odpowiedzieć karnie, czy cośtam... Wyśmiałem ich i zatrzasnąłem drzwi przed nosem.To naprawdę nie jest trudne! Leki stresik jest tylko za pierwszym razem, później już było lajtowo :) Gonić dziadów! A kapusiom powinno się wypalać rozpalonym żelazem wielkie "K" na czole :)

Barrett 2013-02-13

Marvin to imię brytyjskie, niejeden zdrajca z czasów drugiej wojny je nosił! 
 
Znowu obraziłeś ojczyznę niewdzięczniku - tę która dała pracę twoim rodzicom i Cię wyedukowała! ;)

evilClown 2013-02-13

Ja protestantyzm uważam za szczególnie szkodliwą ideologię.

Hugo 2013-02-13

ad 17.  
No i co z tego?

Bezimienny 2013-02-13

Lubie jak Hugo sie bulwersuje w audycjach :D

ostost81 2013-02-13

Hugo, da sie oszacowac koszt produktu. Zajmuje sie tym czesc wiedzy ktora nazywa sie po polsku nazywa rachunkowosc zarzadcza.

Hugo 2013-02-13

ad 20 
Wszystko zależy od przyjętych założeń. Nawet jeśli są jakieś normy przyjęte przez urzędników, to i tak jest to jakieś tam założenie, a nie realny koszt. Cała zresztą księgowość w swoich różnych modelach to też przyjmowanie pewnych założeń i różne wyniki można przy tych samych danych wstępnych wyczytać.

ostost81 2013-02-13

przyjmowanie zalozen jest konieczne, bo koszt produktu w znaczym zakresie odnosi sie do przyszlosci. poza bezposrednimi kosztami wytworzenia ktore relatywnie latwo policzyc, sa tez te posrednie jak wspomniales w audycji ktore czesto odnosza sie do okresu wykraczajacego w przyszlosc, a ktore sprzedawany produkt swoja cena oplaci. jest to sprawa subiektywna, w pelni sie z tym zgadzam, dlatego tez absurdalne jest by urzednik decydowal co ile kosztuje lub ile moze kosztowac i co jest sprzedawaniem ponizej kosztow, jesli nie zna oczekiwan i zalozen przedsiebiorcy, znajomosci niszy.

teryasic 2013-02-13

Kiedy będzie odcinek pod tytułem "Czy Żydzi to kapusie?" albo "Czy Rosjanie to oszuści?" lub "Czy Niemcy to mordercy"? 
 
Czy tylko kopanie Polaków jest dziś w modzie?

Hugo 2013-02-14

Pewnie jakbyśmy robili radio po hebrajsku to byśmy poruszali tematy ważne dla spolecznosci zydowskiej. Wtedy na pewno byśmy nie robili audycji o polakach, bo co ich polacy mają obchodzić. I vice versa.

Tailor 2013-02-14

@teryasic 
Popatrz na to z innej strony. Mówienie o innych źle nie przyniesie nam żadnego pożytku, a krytyczna postawa wobec nas samych powinna sprzyjać temu, że jako naród będziemy się doskonalić. Poza tym gadanie źle o innych jest raczej mało chwalebną i elegancką sprawą a zauważanie swoich błędów to wyraz pewnej dojrzałości, dystansu, a to są dobre cechy!

Idealista 2013-02-14

@zib 
Dziekje za super komentarz. 
Warto wyrazic konstruktywa krytyke. 
Lubie kontestacje i prasgne takze aby jej poziom wzrastal. 
Hugo moze juz czas wyjsc z poziomu radiowezla szkolnego na wyzszy poziom? 
Wiesz dobrze ze Cie na to stac, tylko wygodnie Ci w takiej pozie. 
Mozesz naprawde zrobic wiele dobrego... 
 
Pozdrawiam

Tomasz 2013-02-14

tak, to by było coś, audycja w stylu: Kieyd Hugo dorośnie? (a może tylko: CZY? )

Bezimienny 2013-02-14

E tam - nie zmieniajcie sie :D Dobra jest beka z katoli i polakow :D

RSA 2013-02-14

Ja jeszcze o morele.net. 
Prawo mówi, że klient ma prawo do 10 dniowego zwrotu, jeśli dokonał zakupu na odległość. Forma odbioru towaru nie ma znaczenia. Liczy się czas i forma zakupu. Pierwszy klient ogląda towar na stronie www, czyta opis, płaci przelewem, dostaje przesyłkę kurierem, otwiera paczkę w domu. Drugi klient robi to samo z tą różnicą, że zamiast czekać na kuriera sam jedzie po paczkę, którą też otwiera w domu. Dlaczego mają mieć różne prawa? 
Inna jest sytuacja klienta, który idzie do sklepu, i "maca" towar PRZED ZAKUPEM. 
 
Odbiór osobisty towaru nie wyklucza tego, że zakup został dokonany zdalnie. Decyzja urzędu jest dla mnie oczywista, tzn. oczywiście słuszna.

Hugo 2013-02-14

RSA 
Po pierwsze wszelka ingerencja prawa w dobrowolne umowy, gdzie nikt niczego nei ukrywa jest niedorzeczna.  
 
Po drugie, a jak kupujesz cos w sklepie i odbeirasz tam paczke z ich magazynu, to nie masz prawa zwrocic, jesli sprzedajacy nie wyrazi takiej zgody. To twoim jezykiem - dlaczego maja byc rozne prawa, niech wszystkich obowiazuje wlasnie to.

Jed 2013-02-15

Hej Hugo, 
1. Dobra audycja  
2. Twoja zona ma bardzo mily glos :) 
3. Polacy to niestety kapusie: problem->doniesc->urzad->ukarac->poczuc sie lepiej 
4.. Ja wole nie kupowac niz donosic ale moze jestem w mniejszosci? 
5. pozdro. Viva Kontestacja

Emper 2013-02-15

Mój sposób na niuczciwe firmy. W zależności od tego jak bardzo zaszły mi za skórę realizuję kolejne punkty: 
 
1. Nic więcej od nich nie kupuję 
2. Mówie wszystkim, żeby więcej u nich nie kupowali 
3. Obsmarowuje ich w internecie gdzie tylko się da 
4. Pozycjonuje moje obsmarowania dzięki czemu ludzie, którzy szukają ich strony trafiają na moje komentarze :) 
 
Zupełnie nie rozumiem jak ktoś dzwoni i mówi "była taka firma, która mnie oszukała, ale nie powiem jaka". No ludzie ! Krew zalewa. Jak Cię oszukali to masz moralny obowiązek mówić co to za firma wszem i wobec (oczywiście zgodnie z prawdą). Jak siedzisz cicho to hamujesz naturalny proces oczyszczania wolnego rynku, który powinnien promować najlepszych. 
 
PS. 
Zona Huga była już w KS - w audycji Beci 27.04.2012 opowiadała o swojej wyprawie do Sri Lanki.

Hugo 2013-02-15

No fakt, zapomnialem o tej Sri Lance.  
Choc poziom szumów był tam nieznosny :)

Bezimienny 2013-02-15

NIby wszyscy sa tacy jak nie-przecietni polacy, niby sami Polacy nie lubia Polakow, zaden Polak nie utozsamia sie z cechami narodowymi Polakow, a jakos jest jak jest :D 
Jak to jest z Wami Polacy? 
 
(Tak wiem nikt tu sie nie uwaza za Polaka tylko za obywateli swiata itp ;) )

RSA 2013-02-16

@30, Hugo, w tym "po drugie" - co by w sklepie nie mówili - zgodnie z prawem decyduje sposób zawarcia umowy na odległość. Ani forma odbioru towaru (np. z magazynu), ani forma płatności (np. gotówką na miejscu) nie ma znaczenia. 
 
A po pierwsze, to zachowanie sklepu było idiotyczne. Morele.net (wcześniej 1klik.pl - jestem klientem obu) handluje głównie elektroniką. W przypadku elektroniki dla nieuczciwego klienta nie jest żadnym problemem wygenerowanie niewykrywalnej przez sprzedawcę awarii, wystarczy sprzęt wypłukać i wysuszyć, oddać na podstawie rękojmi lub gwarancji. Sprzedawca traci wtedy sumę równą wartości towaru. W przypadku zwrotu 10 dniowego towar można sprzedać ponownie, a koszty ponownej przesyłki ponosi kupujący. Nie wiem, kto w morele.net podjął debilną decyzję o nie przyjmowaniu zwrotów towaru odbieranego osobiście - w każdym razie ten ktoś dał ciała. Porządne sklepy internetowe z odzieżą (trochę inna specyfika rynku) wydłużają okres zwrotu ponad minimalne 10 dni. Tu się akurat trafił uczciwy klient, którego sklep kopnął w dupę. Tyle że klient znał prawo lepiej niż sklep i teraz to morele.net boli noga. 
 
Jeszcze by tego brakowało, żeby sprzedawca narzucał klientom interpretację przepisów. Rynek na którym rządzi producent/sprzedawca jest niewiele lepszy od rynku, na którym rządzi biurokrata. A może nawet gorszy. 
 
To, że handel internetowy kwitnie, jest zasługą dwóch rzeczy - właśnie instytucji zwrotu 10-dniowego, bez której klienci bali by się kupować na odległość, oraz policji, która dość łatwo eliminuje sprzedawców wysyłających w paczce cegłę zamiast zamówionego towaru.

Bezimienny 2013-02-16

Tez mnie troche dziwi po co sklep dziala irracjonalnie? 
Zamiast zrobic zeby klient byl zadowolony sami wpieprzaja sie na mine i musza placic kare.

Bezimienny 2013-02-16

Amazon jakos nie zachowuje sie typowo po polsku (czyli: "kupiles - masz problem - to twoj problem!) i jakos radzi sobie na rynku bardzo dobrze :)

Hugo 2013-02-17

ad 35.  
 
Zawsze mnie fascynowało dawanie kategorycznych rad ludziom, którzy rozwinęli duże firmy swoją odwagą, pracowitościa i pomysłami przez gości, którzy mają czas pisać komentarze.

RSA 2013-02-17

ad 38. Dawanie rad pomyliło ci się z wyrażeniem opinii konsumenta. 
 
P.S. 
Ano... jak poświęciło się 2 godziny na wysłuchanie audycji, to 10 minut na 3 komentarze nie robi wielkiej różnicy. 
 
Pozdrawiam

Jed 2013-02-18

@38 do @35 
zaiste jest to porazajace

przecudny 2013-02-18

@zib, @Idealista 
świetne posty., pozdrawaiam

dudi 2013-02-21

Urzędy w regionie łódzkim toną w donosach :) www.dzienniklodzki.pl

Jed 2013-03-04

@dudi #42 
 
Psubraty. Polacy to niestety kapusie mamy piękną pozostałość po PRL

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 3 tygodnie temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 5 tygodnie temu

Unikaj szpitali (7) - 6 tygodni temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 7 tygodni temu

Więcej audycji...
25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 8 tygodni temu

Nauczyciele uciekają (6) - 8 tygodni temuNiskie podatki już były (15) - 3 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 3 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 4 miesiące temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 4 miesiące temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 4 miesiące temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 5 miesiące temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 5 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 5 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 6 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 6 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 6 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 6 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 6 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 7 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 7 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 7 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 7 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 8 miesięcy temu


Jestem na kwarantannie! (1) - 8 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 9 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 9 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 9 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 9 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 10 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 10 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 10 miesięcy temu


Bezpłatna komunikacja może być droga (4) - 11 miesięcy temu


Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - 11 miesięcy temu

Idzie drożyzna (2) - 11 miesięcy temu

Polacy nie zasługują na prywatność? (1) - 11 miesięcy temu

Muzeum z najwyższej półki (1) - 11 miesięcy temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - ponad rok temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - ponad rok temu

Kiedy można zabić intruza? - ponad rok temu

Magiczne szable i tarcze (1) - ponad rok temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 2 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 2 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 2 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 2 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 3 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 3 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 4 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 5 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 5 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 5 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 6 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 6 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 7 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 7 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 8 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 9 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 9 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 9 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 10 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00
Przemyslaw Teterycz - - 20.00
Blog technologiczny Wirtualny wojownik - - 20.00
wypełnianie płatnych ankiet na eankiety.pl - - 20.00
Agencja pracy Gorzów - Praca jako opiekun... - - 20.00
wypożyczalnia samochodów victoria nowy sącz - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt