Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Spisek szlachetnych” i inne audycje ByteEatera (zwykle na żywo)
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
4 dni temu
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
4 dni temu
5 rzeczy, które są źle nazywane w Kościele katolickim
Czym się różni dziewicze poczęcie od niepokalanego poczęcia? Dlaczego „grzech pierworodny” to niefortunne tłumaczenie „peccatum originale”? Czy Ofiara mszy świętej się powtarza na każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2013-02-27

Bogaty może dłużej

Nadający: Jan Fijor

W tym odcinku Jan Fijor opowie jak żyją bogaci, co jedzą i ile mają łazienek. Ale wcześniej będzie coś o stopach procentowych, dolarach i Chinach.

KOMENTARZE

Kamil P. 2013-02-27

@Janek, to kup sobie bitcoiny, jak Bernanke daje Ci 0,2% rocznie hehe

Barrett 2013-02-28

@1 Bitcoiny to waluta dla ćpunów ;).

darek 2013-02-28

Panie Janku - powiedział pan, że te 0,25% to na koncie do oszczędzania na emeryturę. Znaczyłoby to, że obecna polityka Bernanake puści w skarpetach przyszłych emerytów amerykańskich. 
Wot i wyjasniło się, kto na tym popłynie.

darek 2013-02-28

Jak w końcu skończyło się z tym artykułem w Gazecie Wyborczej ?

Paweł 2013-02-28

Panie Janku, argument z Microsoftem kompletnie nie trafiony. Niestety, pod kierownictwem p. Ballmera, nie już to taka wspaniała firma, jak Pan ją określił, a już na pewno, nie można nazwać ją innowacyjną. Microsoft przespał kompletnie "boom" na urządzenia mobilne, nowy Windows też nie okazał się sukcesem rynkowym, a i inne projekty, nie licząc Xboxa, okazały się niewypałami. 
 
Prawda jest taka, że to nie przez Gatesa akcje nie idą w górę, a patrząc na raporty finansowe i analizy udziału w rynkach, to Office utrzymuje ich cenę przed spadkiem. Tak, to dział zajmujący się pakietem biurowym, jest jedynym generującym stały i wysoki dochód.

Robert z Richmond 2013-02-28

To dobra waluta.

jan M Fijor 2013-02-28

@4 w końcu artykuł się ukazał, a przyczyną opóźnień były - zbyt prokapitaoistyczne - poglądy bohatera wywiadu. Co nie znaczy, że Zandman nie wspłpacował z rządem. Tyle, że z izraelskim. Zandman był współtwórcą izraelskiego czołgu Merkava. 
 
Ukłony

Łukasz 2013-02-28

Martin: 
- plus za pomoc przy przygotowaniu audycji 
- minus za tytuł rodem z Onetu, boli mnie to i martwi co pomyślą nowi słuchacze

Łukasz 2013-02-28

co Pan robił w gabinecie Pana Krauzego? Był jakiś wywiad, jest gdzieś dostępny?

Martin 2013-02-28

Nowi słuchacze oczywiście pomyślą, że bogaty może dłużej wydawać pieniądze.

John Galt 2013-02-28

To już wiem od kogo będę kupować kondensatory :)

Antoni od zaopatrywania dentystów. 2013-02-28

Janku! Słyszałem taką opinię, że gdyby Amerykanie za pomocą akcji politycznych ograniczyli zakupy produktów chińskich,to wybuchła by w Chinach rewolucja. Czas pracuje na rzecz Chin, ale dwa kolosy nie chcą zrobić sobie kuku. Zbliżamy się do ciekawych czasów.... Pozdrawiam! Świetna audycja!

AREKB52 2013-02-28

Jakie tam medale, medale furda, audycja dobra i słuchana. 
PS.Co ze Skokiem????

Jaroslaw 2013-02-28

Historie przedstawione powyzej pokazuja ze bogactwo prowadzi do skretynienia i moze byc to zarazliwe.  
Nie kupil biletu na autostrade bo mu szkoda albo bal sie ze kierowca sie przyzwyczai. 
 
Bieda jest realna. Kazdy bidak wie czy stac go na szluga a jak nie wie to pogrzebie w kieszeni albo pozyczy. Taki Bill Gates biedny sam juz nie wie ile ma mild dolarow. Paranoja. 
 
Bogaty nigdy nie przecisnie sie swoim zadem przez ucho igielne... 
Jesli wam zbywa, rozdajcie wszystko co macie a poczujecie sie wolni.

darek 2013-03-01

Bieda prowadzi do skretynienia. Zobacz jak żyją ludzie na zasiłkach, oglądają w kółko telewizor, grają w totka i piją piwo lub inne trunki.

Jaroslaw 2013-03-01

Picie piwa przed telewizorem i granie w totka to nie jest bieda. Prawdziwa bieda wystepuje na przyklad w Indiach i rzuca sie ludziom do gardla. Mimo tego jest to przyjmowane z pokora.

Jaroslaw 2013-03-01

Gromadzenie rozlicznych dobr i tzw bogacenie sie ma w sobie cos z leczenia kompleksow. Ile kont, ile domow, ile samochodow potrzebuje czlowiek. Pytanie jest retoryczne.  
Bez mitu o bogaceniu sie caly kapitalizm wali sie wraz z jego fundamentami

Maciej Bienert (care24.pl) 2013-03-01

ad.14 Tak Jarosławie popieram "bieda czyni wolnym"

Jaroslaw 2013-03-01

@18 Wymaga to sporej refleksji zajrzenia wglab siebie i absolutnej szczerosci. Wolnosc to stan ducha i srodki materialne moga tu zarowno ograniczac, jak i przeszkadzac.  
Kazdy powinien sam sobie odpowiedziec, czym jest dla niego wolnosc. Dorabianiem sie, konsumowaniem, odcinaniem kuponow, posiadaniem albo nie posiadaniem !  
 
 
Mysle, ze sie zgodzisz ze meszczyzna staje sie zalosny gdy nie ma wolnego czasu. ...

Sebastian Bu 2013-03-01

Janku, według moich obserwacji (pomimo słuszności twojego wywodu o mechanizmie kształtowania stopy procentowej) to w Polsce ruch w dół nastąpił bezpośrednio po rozpoczęciu przez RPP serii obniżek stopy procentowej. (nie przed - więc nie sam rynek ustalał (niestety) jej poziom)

Kamil 2013-03-01

@Jaroslaw Twoje komentarze mozna podsumowac- sam nie mam , zazdroszcze tym co maja, niech sie ze mna dziela(czyli jestem gotowy krasc) a reszta to tylko racjonalizacja czyli ple ple ple.

adas33 2013-03-01

Kilka pytań do Pana Janka, może się uda coś nawiązać w kolejnej audycji: 
 
1) Co Pan sądzi o walucie jaką jest Bitcoin? 
2) Czy warto inwestować w metale na giełdach typu BullionVault? (albo co w ogóle Pan sądzi o inwestowaniu w metale) 
 
Dzięki za świetne audycje

Martin 2013-03-01

Jaroslaw, masz rację w kwestii wolności - bogactwo częściej ją zmniejsza niż zwiększa. Ale to kwestia człowieka, a nie ilości jego pieniędzy. 
 
Ale że po tylu wywiadach, audycjach, opowieściach co bogatszych gości radia dalej nie rozumiesz? Wszyscy - i ci co mają mało, jak ja, i ci co mają więcej, jak Janek, i ci obrzydliwie bogaci powtarzają w kółko na czym polega to bogacenie się, które uważasz za jakiś chory wyścig i gonitwę za wiatrem. A chodzi o chęć zbudowania czegoś, co służy innym. O zaspokajanie potrzeb ludzi, o zrobienie świata lepszym, zdrowszym, tańszym, wygodniejszym, lepiej zorganizowanym. 
 
To jest ta prawdziwa motywacja. 
 
A bogactwo idzie za tym, bo kiedy zrobisz coś naprawdę użytecznego to ludzie dobrowolnie za to płacą. 
 
Przecież tyle razy o tym tyle osób mówiło, powtarza się ten schemat w nieskończoność, nawet i w tej audycji była o tym mowa. 
 
I wcale nie uważam, że w prześciganiu się w czynieniu świata lepszym miejscem dla ludzi jest coś nagannego, smutnego czy żałosnego, gdy ci co mają więcej, mają dlatego, że więcej i lepiej służyli innym.

Sebastian 2013-03-01

Doskonala koncowka, w temacie nawykow zywieniowych 
poge polecic swietna scena filmu O czym rozmawiaja mezczyzni... trzeba tylko znac rosyjski oraz mentalnosc rosyjskich oligarchow, ktorych chyba staraja sie nasladowac rodzimi biznesmeni oraz gwoazdy showbiznesu 
 
www.youtube.com

Jaroslaw 2013-03-01

@ 21 
Nie zazdrosze ludziom pieniedzy, niech sobie maja.. Nie jestem tez gotowy krasc.. Mam za soba pare lat pracy w korporacji zagranica i jakos wiaze koniec z koncem. Ale nie to tutaj chodzi zeby sie licytowac.. 
 
@ Martin, gdyby to co piszez bylo prawda, to ja sie pod tym podpisuje.  
Bez watpienia bagacenie sie jest pewna filozofia zycia, ogniskuje pewne nasze marzenia, niezaspokojone potrzeby.  
 
W pewnym sensie przyswieca temu potrzeba zmiany swiata. 
 
"Zrobienie swiata, lepszym tanszym, wygodniejszym" to sa dla mnie jakies mityczne bajki. Cel uswieca srodki.  
 
Jesli jednak naprawde w to wierzysz, moge to zrozumiec.

JMF 2013-03-01

Dla jednego swiat jest tanszy, dla innego lepszy, chodzi o to, byczlowiek sam wybieral swoje wartosci. Bydazyldo szczescia. Czy nie uwazasz Jaroslawie, ze dzisiaj mimochciwosci ibogactwa jednak mamy wiecej mozliwosci? No wiec o coci naprawde chodzi? Nie podoba ci sie ta wieksza dawka wolnosci? Uwazasz, ze ona pichodzi z biedy, lenistwa, z kudzkiego skretynienia? S a m sobie odpowiedz. Uklony

Mariusz 2013-03-02

Dzięki Janku i Martinie za świetną audycje. Bardzo ciekawa. 
 
Martin świetnie z Jankiem sobie "radzi", potrafi mu przerwać gdy trzeba (telefon słuchacza etc). I sam zadaje dobre (wg mnie interesujące) pytania.

Barrett 2013-03-03

Wolność to kwestia wyboru. Mieszkaniec biednej indonezyjskiej wioski ma większy wybór w kwesti świeżych kulinariów (które nie smakują jak proszek do prania) i większy dostęp do cudów morskiej przyrody niż jakikolwiek bogaty europejczyk. 
 
Jedni wolą budować wieżowce, a inni nurkować w Indonezji - i obaj mają rację.

Heikinashi 2013-03-03

Janku - dziękuje bardzo za podjęcie tematu z mojego komentarza, byłem mile zaskoczony słuchając audycji. Żałuję tylko, że nie mogłem jej słuchać na żywo bo chętnie bym zadzwonił. Dzięki raz jeszcze. 
 
Jeśli chodzi o kwestie WOLNOŚCI. To człowiek bez pieniędzy może być jedynie naprawdę wolny w dżungli. Może zbudować szałas gdzie chce bez pieniędzy, jeść owoce bez pieniędzy itp. 
 
W naszym świecie pieniądz jest tylko nośnikiem wartości i trudu nic więcej, nie demonizujmy go tak.  
 
Masz pieniądz możesz mieszkać tam gdzie Tobie się podoba nawet w centrum a nie tam gdzie musisz bo jest tanio. Możesz iść do najlepszego dentysty, szpitala, itp.  
 
Jarosławie jeśli nada uważasz, że pieniądz ogranicza pozbądź się wszystkiego zobaczymy czy będziesz miał większe czy mniejsze możliwości?

jmf 2013-03-03

To nie pieniadz nas ogranicza, leczrzadkosc dobr. Po prostu brakuje wszystkiego i dlatego trzeba dobra reglamentowac. Najskuteczniej robic to poprzez rynek, ale jak ktos woli system kartkowy, przydzialy, losowania etc. Por favor. Mozna sobie tez robic dobra samemu. Polacy w PRL robili sobie samochody Syrenka. Pozdr jmf

sprae 2013-03-03

Super audycja. Bardzo dziękuję :-)

Łukasz 2013-03-03

@30 świetne rozwinięcie tej wypowiedzi Pana Fijora można znaleźć na wykładzie z MJM 2009 (CD1), cena dość śmieszna z 30 kilka zł, jak na 32 nagrania.

Jaroslaw 2013-03-04

Zycie milionerow jak pelne paradoksow. Biedny moze miec przyjaciol. Milioner ma ludzi ktorych sie oplaca -kierowcow, pokojowki, ogrodnikow etc. Bogaci sa nieufni wobec ludzi ktorych nie mozna przekupic. 
Biedny wiedzie zycie beztroskie, walnie sobie skreta albo konia. Bogaty zapierdala ostro cale zycie zeby np. Przejac jaka firme albo oplacic pobyt syna narkomana w drogiej klinice.

jmf 2013-03-04

Ty Jaroslawie przyjaciol na pewno nie masz, bo ty nie cenisz przyjazni. Dla ciebieczlowiek to pieniadze, ktorych ci brak. To na tym nie polega. Uklony

Jaroslaw 2013-03-04

@ 34 
 
Przyjaciol mam sie w zyciu paru, jak sie ma szczescie. Przyjaciol wirtualnych mozna miec wiecej.  
Czy moge byc Pana wirtualnym przyjacielem, redaktorze.. ?

mysz 2013-03-04

Drogi Jarosławie 
Są milionerzy, którzy nieustająco pomnażają majątek, czy to z pasji, czy z potrzeby wewnętrznej lub zewnętrznej. Niektórzy się trzesą i o niego i o siebie, ale jak wynika ze słów pana Janka, to zdecydowana mniejszość. 
 
A są też milionerzy, którzy zapewnili sobie po prostu stałe wpływy, które dają im prawdziwą wolność - niezależność finansową. Pieniądze nie są i nie powinny być celem samym w sobie, to tylko środek pozwalający swobodnie spełniać zachcianki i potrzeby. 
Człowiek biedny, który musi liczyć każdy grosz, bo nie wie czy mu starczy jeszcze na fajkę czy nie - to dopiero niewolnik.  
 
A argument, że biedny ma przyjaciół, a bogaty tylko sługi, to takie same banialuki jak gadanie, że rudzi są fałszywi, a blondynki głupie...

Heikinashi 2013-03-04

Jarosław jak dla mnie trzeba sięgnąć do powstania pieniądza by zrozumieć czym on jest a czym nie jest.  
 
Dawniej ludzie [jak dziś np. amisze] byli samowystarczalni. Każdy produkował dla siebie jaja, ser, buty i inne niezbędne do życia i wygody przedmioty. Następnie wymieniali się tymi przedmiotami bo jeden był lepszy w robieniu butów inny w oprawianiu skóry jeszcze inny w robieniu sera. Dziś też mamy taką specjalizację, ale zamiast wymieniać się kurą wyciągasz banknot.  
 
Moim zdaniem to cała idea i nie rozumiem za bardzo sugestii, że bycie bogatym jest złe. Niby z jakiej racji? Czy ktoś kto wyhodował więcej kur niż inny jest zły? Sądzę, że wręcz przeciwnie. 
 
Pieniądz to narzędzie, Jarosławie jak narzędzie może być złe?

Jaroslaw 2013-03-05

W kwestii milionerow na koniec, zastanawiam sie dlaczego ich tak cholernie boli wydawanie pieniedzy. 
 
Potwierdza to powyzsza audycja o polskich zydach emigrantach.

Barrett 2013-03-05

@32 
 
Please, starajmy sie dodawać linki bo czas jest nieskończenie wartościowym dobrem: www.asbiro.pl ;).

Maks 2013-03-05

Panie Janie, 
 
Bardzo dziękuję za audycję. Temu Panu, który prowadził również, tylko nie pamiętam jak ma na imię... 
 
Pozdrawiam!

Pawlasty 2013-03-05

Panie Janku, moze po powrocie do Polski udaloby sie wystapic w telewizji? Np. z kims o pogladach zblizonych do p. Guza, jego widok wijacego sie w rozpaczy byl istnym kabaretem. 
 
Pozdrawiam, tak trzymac.

jan M Fijor 2013-03-06

@SKOK dla tych, ktorzy pytaja mnie nt. postepu prac organizacyjnych przy powstawaniu SKOK Atlas podaję bezposredni adres mailowy do organizatorow: 
 
1. zakł[email protected] 
2. [email protected] 
 
Ukłony Jan M Fijor

tick 2013-03-06

BLAHA powiedz mi... DLACZEGO ciągle dzwonisz?!?

Bogaty 2013-03-08

Obniżanie stóp procentowych zwiększa podaż waluty na rynku, co doprowadza do inflacji. Wtedy waluta traci na wartości. Inflacja jest więc podatkiem, który płacą wszyscy posiadający tę walutę, na korzyść rozwoju kraju - emitenta danej waluty. Jeżeli zastanawiasz się jak zostać bogatym, to odpowiadam: nie trzymaj nigdy waluty na lokacie, bo oprocentowanie jest niższe od prawdziwej inflacji, wyrażonej za pomocą wskaźnika M3. Prawdziwa inflacja wynosi obecnie 13%.

Łukasz 2013-03-09

@44  
M3 nigdy nie wynosił 13%, a obecnie to 3,5%

kobza 2013-03-23

tick jak ci nie pasuje ze ktos dzowni do "wolnego radia" to zrezygnuj z odsłuchiwania audycji. Ja lubie słuchac blachy.  
 
Martin powiedział, ze bogaci chcą po prostu stowrzyć swiat lepszym - no tak, swój swiat napewno!! Wszystko zależy od tego jakie zmienne przyjmiemy, dla mnie ważniejsze od garstki miliarderów i tego, aby im było dobrze, są dobra naturalne tego świata, czyli czysta woda, czyste powietrze, gleba, różnorodność gatunkowa zwierząt i roślin, zrodla naturalne - a z tym już tak różowo nie ma. Są rzeczy wazniejsze niż tzw wolny rynek - który chyba nigdy nie istniał i nie istnieje - zawsze najsłabyszym elementem tego "wolnego rynku" bedzie człowiek.

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...Nie kupuj baryłek ropy (tylko alkoholu) (28) - 11 miesięcy temu


Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 11 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 11 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 11 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - ponad rok temu

Jak się bogacić? (18) - ponad rok temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - ponad rok temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - 2 lata temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 2 lata temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 3 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 4 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 5 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 5 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lat temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lat temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 7 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 8 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 8 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 8 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 9 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 9 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 10 lat temu

Portugalia (17) - 10 lat temu

Wy ćwoki (15) - 10 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 10 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 11 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 11 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 11 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 11 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 11 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

rolety dako nowy sącz - - 20.00
Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt