Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
3 dni temu
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
wczoraj
Sprzedaż online - Basia Piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2013-03-05

Pobili go. Stracił oko i ucho, więc muszą go przeprosić

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Seria ChWDP: O babci z marihuaną, kibolach z kijami, kierowcy z promilami, straży miejskiej z wykroczeniami, prokuratorze z nocnymi przesłuchaniami i Krzysztofem M. z siekierą.

KOMENTARZE

Don Camilo 2013-03-05

Oprócz kary finansowej i kary śmierci dobrym "straszakiem" jest chłosta. Ma ona ten plus, że dupa milionera boli podobnie jak dupa żebraka. Nie trzeba (jak w przypadku grzywny) kalkulować jaka suma będzie odpowiednio dolegliwa a jednocześnie możliwa do uiszczenia. I tylko masochiści....

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-03-05

Oh jak fajnie Becie znowu uslyszec. :D

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-03-05

No nareszcie, takie audycje uwielbiam. Slucham i komentuje.  
 
Kara dla kiboli powinno byc nie grzywna, nie pozbawienie wolnosci tylko pozbawianie nerki i pluc i watroby. Sprzedac na rynku przeszczepow i pieniadze przekazac ofiarze. Za okrotne okaleczenie, bogu ducha winnego przypadkowego czlowieka nalezy sie zero litosci dla takich zwierzat.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-03-05

Do wypadu doprowadzil kierowca nie policja. Nie wazne ze jechal po pijaku. Zawsze jestem odpowiedizalny za kazda krzywde jak wyzadze trzeciej osobie. Ja jak sie np bronie przed rabunkiem i postrzele trzecia osobe jestem winny ze ja postrzelilem. Nie wazne ze byla to obrona konieczna. To ze prawa dotyczace jazdy po pijaku sa debilne nie zmienia faktu ze skrzywdzil i okaleczyl trzecia osobe.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-03-05

Za granica.... Beciu, sorry ale nie masz pojecia. Jeszcze moze dekade temu zdazalo sie ze za jazde po pijaku to kazali dzwonic po rodzine zeby cie odebrali. Teraz im poodbijalo i zabieraja, samochod, nie tylko prawo jazdy ale samochod (po jakims czasie mozna go odzyskac).  
 
A jezeli chodzi o zamkniecie na maks 48 godzin w Stanach to moga cie zamkanc na tyle na ile im sie podoba. Doslownie, bez prawa do skontaktowania sie z rodzina, bez prawa spotkania adwokata. Na tyle na ile im sie podoba... wystarczy tylko oskarzenie o terroryzm.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-03-05

... potem moga cie zwolnic, tak o, i powiedizec ze juz nie jastes oskarzony ale z powodu bezpieczenstwa narodowego detale sprawy mosza zostac zatajone.

Mariusz 2013-03-05

O Becia! fajnie znowu słyszeć ten miły głos :)

sprae 2013-03-06

My tu gadu gadu, a Hugo umarł - Hugo Czawez.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-03-06

re 8: 
 
Wystarczy rano 
Otworzyć oczy 
Świat jest wspaniały 
Świat jest uroczy 
Każdy dzień 
Budzi mnie do czynu 
Pobudką ulicznego gwaru 
Muszę przeżyć jeszcze paru skurwysynów 
Muszę przeżyć skurwysynów jeszcze paru 
 
Sorry, nie moge sie powstrzymac od swietowania.

bochma 2013-03-06

Oj Hugo, Hugo, demagogią wieje z dwóch przykładów: 
1. W przypadku pijanego kolesia uciekającego przed policją (przy okazji zaliczającego czołówkę z innym pojazdem) istotną nie jest gorzała, którą wlał w siebie, ale fakt, że nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Gdyby jechał trzeźwy i scenariusz wydarzeń byłby taki sam, to też byś powiedział, że gdyby go policjanci nie gonili, to nie wjechałby w inne auto? W każdym kraju policja ma prawo do przeprowadzania kontroli drogowych i m.in. po to jest! 
2. Przykład z rowerzystą wiozącym dzieciaki (a zwłaszcza sposób argumentacji tego gościa) to już się nadaje do audycji w TOK FM www.tokfm.pl - istne lewactwo i rozczeniowość. Argumenty o nadmiarze samochodów zatruwających środowisko, zajmujących miejsca na parkingach świadczą o tym, że każdy kierowca kupuje auto dla szpanu i pozerstwa, a nie po to, aby służyło do przemieszczania się i na siebie zarabiało. Natomiast co do braku ścieżek rowerowych to niech sobie ten facet je sobie wybuduje za własne pieniądze. Ścieżki rowerowe są absurdem, zamiast nich powinny być budowane dodatkowe pasy drogowe z pierwszeństwem dla rowerzystów, a jak nie będzie na drodze żadnego cyklisty, to samochód będzie mógł jechać bez problemu! Poza tym można się spierać, czy na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną (gdzie to światła regulują zachowania użytkowników ruchu drogowego) rowerzysta ma prawo przejechać na drugą stronę, czy też nie. Natomiast na zwykłym przejściu dla pieszych (bez sygnalizacji) absolutnie powinien zejść z roweru z bardzo prostego powodu: porusza się szybciej, niż pieszy, a kierowca nie jest w stanie zareagować, kiedy nagle wtargnie mu przed maskę. Wczoraj miałem taki przypadek w centrum mojego miasta, kiedy to na pasy wjechał mi nagle dziadek o posturze Pudziana jadącyb składakiem "Wigry 3" i do tego się chwiejący na wszystkie strony. Dobrze, że akurat zjeżdżałem z ronda, toteż nie jechałem szybko i zdązyłem zahamować - inaczej bym go stuknął:( 
Reszta przykładów w audycji o'k, zwłaszcza te o mordercy mającym na koncie już 3 ofiary:(

Hugo 2013-03-06

Ad 10.  
No właśnie. Ty zakładasz, że mają prawo. A ja zakładam, że nie mają prawa. Naturalnego oczywiście, bo formalnie mają prawo. Tak samo, jak mają prawo cię wsadzić do więzienia na okres nieokreślony bez postawienia zarzutów i bez przesłuchania.  
 
Mają prawo?  
Mają.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-03-06

Hugo, czy masz prawo naturalne skrzywdzic w obronie koniecznej trzecia osobe?

Orish 2013-03-06

A mnie ciekawi Hugowa wizja aparatu przymusu.

Kasia Te 2013-03-06

Świetna audycja :) 
Ja dorzucę przykład z zagramanicy: 
otóż, pewien mój znajomy jechał swoją hondą pod wpływem marihuany z kolegą, który był pod wpływem lsd i marihuany. Jechali o kilkanaście km/h za szybko. Zostali zatrzymani, grzecznie zjechali na bok, wylegitymowali się wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Policjantom nie spodobał się zapach z auta, przeszukali ich, znaleźli narkotyki, skonfiskowali je, zabrali znajomemu kluczyki od auta i odholowali je na policyjny parking. Znajomy został wezwany przed sąd i odebrano mu prawo jazdy na rok. Wyznaczono mu grzywnę w wysokości 1000 funtów, a koszt odebrania pojazdu z policyjnego parkingu wyniósł ponad 500 funtów.  
Ten znajomy ma specyficzny stosunek do marihuany - pali ją codziennie. Nie oceniam, czy to zdrowe czy nie, ale nie wydaje mi się, żeby w tej sytuacji kara była współmierna do przewinienia. Jak myślicie?

Kasia Te 2013-03-06

A w ogóle to dzieci do któregoś roku życia mają prawo przejechać po pasach na rowerze. Dorosły, który ich pilnuje musi zejść z roweru, co jest chyba głupie?

Hugo 2013-03-06

Jak ją uszkodzę, to powinienem zadośćuczynić.  
Paweł, który wylał piwo na mój komputer, zapłacił za jego naprawę. Choć zrobił to bardzo niespecjalnie.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-03-07

Acha, czyli zgadzamy sie ze wina byla jego.  
 
A tak z ciekawpsci, jak by on wjechal w twoj samochod i nie daj Boze zabil twoje dziecko, to ile wynosi zadoscuczynienie?

Hugo 2013-03-07

ad 17. 
Tak, a mi powinien koszty te zrekompensowac napastnik.  
 
Drugi argument rzeczywiscie na poziomie tokfm.

bochma 2013-03-07

Ad 11: 
Hugo, uporządkujmy dyskusję. Otóż policja ma prawo wsadzić każdego na 48 godzin bez postawienia zarzutów. Później musi wypowiedzieć się prokurator i to on podejmuje decyzję o tymczasowym aresztowaniu (nawet bez postawionych zarzutów). Oczywiście jest to zwyczajne k******o, ale nie przypisujmy policji grzechów, których nie popełnia. 
Natomiast co do prawa policji do zatrzymywania aut do kontroli drogowej, to cóż... jest to kwestia organizacji państwa i przyznania jej organom konkretnych uprawnień. Ja bym jednak policjantom tych akurat uprawnień (a więc możliwości kontroli drogowej) nie zabierał, bowiem przy wszelkich minusach ich działalności to jednak im łatwiej będzie zatrzymać jakiegoś świra na drodze (np. jadącego z niezabezpieczoną wersalką i szafą na dachu, albo jadącemu pod prąd drogą jednokierunkową), aniżeli samemu ganiać go kilkadziesiąt kilometrów (ów świr, jak każdy inny zresztą, nie ma obowiązku zatrzymania się na rządanie zwykłego zjadacza chleba).

bochma 2013-03-07

Ad 15 Kasia Te: 
Masz rację, ów przepis jest głupi, ale ja jestem zdania, ze w przypadku przejścia dla pieszych bez sygnalizacji świetlnej rowerzystę powinien obowiązywać bezwzględny nakaz zejścia z jednośladu (powody przedstawiłem w komentarzu nr 10). Tak samo, jak kompletnym idiotyzmem (w ramach walki z kirowcami, co inaczej nazywa się troską o bezpieczeństwo pieszych) jest próba wprowadzenia nakazu zatrzymywania się kierowców przed pasami w momencie, kiedy pieszy dopiero zbliża się do przejścia. Dzisiaj wyjeżdżałem z parkingu w Lublinie (przy Lidlu, na ul. Diamentowej) i tuż przy pasach stała młoda niewiasta. Jechałem powoli i kontrolowałem sytuację, ale byłem święcie przekonany, że chce ona przejśc na drugą stronę. Tymczasem ona sobie spokojnie czekała na koleżankę, która szła z drugiej strony chodnika. Nie wiem co mnie powstrzymało od otwarcia okna i podsumowania jej zachowania epitetem, który aż cisnął się na usta:( 
P.S. W poprzednim komentarzu zrobiłem błąd ortorgaficzny (cóż, polska język trudna język, do tego pośpiech), więc zgłaszam taki racjonalizatorski wniosek do Administratora/ów strony, aby umożliwili edycję autorom owych komentarzy:)

Hugo 2013-03-07

ad 19.  
Jeśli chodzi o dalszy areszt to nie decyduje prokurator, a sąd. Prokurator wnioskuje. Tyle z teorii.  
 
W praktyce - policjant aresztuje, prokurator wnioskuje, sąd przyklepuje - i ludzie siedzą kilka lat bez postawienia zarzutów i przesłuchania.  
 
Może komuś to pasuje. Mi nie.  
 
A co do zatrzymywania na drodze - to jest czysta prewencja i jestem przeciw. Równie dobrze mogliby kogoś zatrzymywać na chodniku. Bo czasem trafią na jakiegos przestępcę.

Michal 2013-03-07

Dziwi mnie to ze albo nikt nie umie liczyc lub nikt nie zauwaza pewnych bledow? Moze za duzo tv? ;P mianowicie Hugo mowisz o tych 10% wypadkow spowodowanych przez pijanych uczestnikow ruchu i ze to malo, ja Ci jednak powiem ze prawdopodobnie to bardzo duzo. Zapytacie czemu? Ja zapytam jak duzy procent uczestnikow ruchu to pijani ludzie. Jak podejzewam moze to byc nawet ponizej 1% czyli 1% uczestnikow ruchu powoduje AZ 10% wypadkow, nie chce mi sie dokladnie tego liczyc, zreszta nie znamy i nie poznamy tych statystyk. Chwalicie sie tutaj logicznym mysleniem a ciagle stawiacie takie babole w audycjach (nie nie bede wytykal wszystkich, chyba ze za pieniadze ;P ) na koniec oczywiscie sie zgadzam z nie karaniem za jazde po pijaku, ale nie zgadzam sie na wprowadzanie ludzi w blad, nie umiesz liczyc? nie wypowiadaj sie.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-03-07

Re 18: 
 
Wprost przeciwnie. Arguemnt ze da sie wszystko zalatwic odpowiednio wysokim czekiem jest argumentem kawiarnianych libertarian.  
 
Za gwalt ma kobieta przyjac zaplate? “Masz kurwo pieniadze za usluge wiec sie zamknij, jutro tu znowu wpadne z nastepnym czekiem”. 
 
Za okaleczenie/zamordowanie bliskiej osoby przyjmiesz zaplate? 
 
Sa krzywdy za jakie nie ma zadoscuczynienia niezaleznie od ilosci srebrnikow. Czasami pozostaje tylko zemsta i nie ma w samej zemscie nic jednoznacznie zlego. 
 
Unforgiven sie przypomina.

Dziurek z Gdyni 2013-03-10

Jeśli ktoś chce rzucać statystykami ile to wypadków powodują pijani czy tam nietrzeźwi kierowcy powinien najpierw przeanalizować poszczególne wypadki i udowodnić jednoznacznie że przyczyną wypadku był alkohol. Jeśli ktoś jedzie slalomem, wjedzie na sąsiedni pas i dojdzie do czołówki to sytuacja jest jasna. Ale gdy ktoś kto wypił dwa browce do obiadu a potem przekroczy prędkość lub wymusi pierwszeństwo przez co spowoduje wypadek to po badaniu alkomatem wrzucą go do statystyki wypadków powodowanych przez nietrzeźwych. Tyle że w żaden sposób nie da się udowodnić że bez tych dwóch piw też by nie złamał przepisów i nie spowodował wypadku. Jeżeli alkohol spowalnia czas reakcji to czemu się nie bada po prostu czasu reakcji? Zapewne dlatego że wielu trzeźwych jak świnia miałoby gorszy czas reakcji niż gościu po piwie czy dwóch i cały propagandowy mit by runął. Na mój gust to najostrożniej jeżdżą kierowcy którzy jadą rano, mają lęki na kacu i boją się kontroli bo może coś im tam jeszcze wykazać. I właśnie oni padają najczęściej ofiarami policji. Natomiast osobnikom pijanym w sztok włącza się nieśmiertelność i są przekonani że policji nie spotkają, nie przeszkadza im że prawko stracili trzy miesiące wcześniej. Zabiją kogoś lub siebie zanim ktokolwiek zorientuje się że wyjechali na drogę i nikt nic na to nie poradzi a policja będzie gnębiła leszczów po piwie czy dwóch.

joozio 2013-04-03

W polskim busie nie podaje się danych pasażera. Są dane tego kto robi przelew (tam mi w informacji powiedzieli i tak jeżdżę). Więc nie wiadomo kto jedzie.  
 
Podajecie statystyki, ale z nich źle korzystacie (z resztą tak jak wczyscy). Mówicie, ile wypadków powodują piani a ile trzeźwi w sumie. i to jest błąd. Ale powinno być procentowo. Czyli na 100 kierujących pianych ilu spowodowało wypadek i na 100 trzeźwych ilu. A wiadomo, że pijaków za kierownicą się nie policzy. 
 
I policja nie ścigała pianego, tylko kierowcę który nie zatrzymał się do kontroli. Że był piany to żaden argument łagodzący.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 tygodnie temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 4 tygodnie temu

Unikaj szpitali (7) - 5 tygodni temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 6 tygodni temu

Więcej audycji...
25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 7 tygodni temu

Nauczyciele uciekają (6) - 8 tygodni temuNiskie podatki już były (15) - 3 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 3 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 4 miesiące temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 4 miesiące temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 4 miesiące temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 5 miesiące temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 5 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 5 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 5 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 6 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 6 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 6 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 6 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 7 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 7 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 7 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 7 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 8 miesięcy temu


Jestem na kwarantannie! (1) - 8 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 9 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 9 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 9 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 9 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 10 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 10 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 10 miesięcy temu


Bezpłatna komunikacja może być droga (4) - 11 miesięcy temu


Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - 11 miesięcy temu

Idzie drożyzna (2) - 11 miesięcy temu

Polacy nie zasługują na prywatność? (1) - 11 miesięcy temu

Muzeum z najwyższej półki (1) - 11 miesięcy temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - ponad rok temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - ponad rok temu

Kiedy można zabić intruza? - ponad rok temu

Magiczne szable i tarcze (1) - ponad rok temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 2 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 2 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 2 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 2 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 3 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 3 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 4 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 5 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 5 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 5 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 6 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 6 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 7 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 7 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 8 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 9 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 9 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 9 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 10 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00
Przemyslaw Teterycz - - 20.00
Blog technologiczny Wirtualny wojownik - - 20.00
wypełnianie płatnych ankiet na eankiety.pl - - 20.00
Agencja pracy Gorzów - Praca jako opiekun... - - 20.00
wypożyczalnia samochodów victoria nowy sącz - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt