Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne
przedwczoraj
Czy Wiedźmin jest polski?
670 tys. pozwoli odpowiedzieć na to kluczowe pytanie. Przywłaszczenie kulturowe. Czy kapitał ma narodowość. Tarcza 2.1 - czyli dlaczego rząd znowu wspiera wielki biznes. Czy można...
Myśleć jak przedsiębiorca
przedwczoraj
O PROSTYM SPOSOBIE POZYSKIWANIA KAPITAŁU.
Rynek crowdfundingu udziałowego rośnie w siłę̨. W roku 2019 zainwestowano na nim ponad 40 mln zł., zaś́ w tym roku, mimo pandemii, już ponad 35 mln zł. Dzieje się tak, ponieważ...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2013-03-27

Jan Fijor - Geje są jak SB

Nadający: Jan Fijor

Janek broni Wałęsy, karci gejów i lewaków i w dodatku mówi, że emigracja jest zła.

KOMENTARZE

Łukasz 2013-03-28

Kto wymyślił ten tytuł? Ostatni taki był jak audycję prowadził Martin Lechowicz, ale dzisiaj prowadzącym jest (na szczęście) Kamil Cebulski.

Martin 2013-03-28

Ja nie wymyślałem tytułu, ale BARDZO mnie zachęcił, żeby posłuchać! 
 
Poza tym kurde za dobry ten tytuł wymyśliłem. Tak się podniosła słuchalność Janka, że wygryzł mnie z podium. Teraz już cały tydzień nie schodzi z pierwszego miejsca. Janek rządzi!

Łukasz 2013-03-28

Ogółem można by podyskutować z Panem Wiesławem, mimo, że socjalista, ale sprawia wrażenie w miarę kulturalnego i nie podaje argumentów, które wie sam, że są złe (tzw. udawanie głupiego), z tym, że nie na antenie, bo to dyskusja na co najmniej godzinę. Osobiście uważam, że jego argumenty są błędne, ale może gdzieś na forum bym z nim podyskutował. 
 
Panie Janie: 
wspomniał Pan o Zakopanym. Gdzie Pan lubi bądź poleciłby tam spędzać czas? Większość dnia przesiaduję na Krupówkach w kawiarniach ("Jagoda") czy knajpach by odpocząć, zjeść coś i porozmawiać z osobą towarzyszącą.

darek 2013-03-28

A może panie Janku zainstalować kamerę z połączeniem do Internetu na cmentarzu, to rodzina będzie mogła wejść i zobaczyć cmentarz. 
Albo kremacja i wtedy prochy można zabierać ze sobą w razie przeprowadzki z kraju do kraju.

darek 2013-03-28

A propos emigracji jeszcze - to jest to prawo, o które walczyliśmy za komuny. Przypomnijmy sobie mur Berliński i ludzi ginących aby wydostać się z systemu. 
Poza tym - dopóki jest prawo swobodnej emigracji - dopóty rząd nie może wprowadzić absolutnego ucisku, bo mu ludzie pouciekają. Czyli emigracja w praktyce ogranicza wszechłwadzę rządu.

Jarek1111 2013-03-28

A co byście doradzili w następującej sytuacji. Moi znajomi kupili w 2006 r dom za 400tys zł na kredyt we franku, potem w najgorszym momencie bank przewalutował im i zrobiło się 790tys zł. Teraz ta nieruchomość jest warta 500tys zł max. Znajomi nie spłacają kredytu bo rata ok 3500zł była dla nich za duża. Bank nie może sprzedać za 500tys zł bo musiałby różnicę hipoteki przenieść na inny majątek którego oni nie mają. Co teraz ?

Antoni od zaopatrywania dentystów. 2013-03-28

Jak ktoś chce zrozumieć co tak naprawdę się dzieje warto obejrzeć www.youtube.com Tam jest przedstawione jak steruje się tłumem, motłochem, jak ogłupia metodycznie,aby osiągnąć swoje cele. Pan Wiesław reprezentuje postawę wiary,że państwo mu wszystko da. Nie dociera do niego,że tak naprawdę dostaje ochłapy i ... obietnicę lepszego życia. Niech geje zostaną gejami,ale niekoniecznie musi wszędzie musi wdzierać się promocja tych zachowań. Co do emigracji - jest to ucieczka w nieznane. Kilka dentystek sobie chwali, Kuba informatyk sobie chwali,gdyż jest obywatelem świata. Boję się,że jak przyjdzie bum, bo żyjemy na kredyt i pakujemy się długi, których nigdy nie da się spłacić. Wtedy emigranci staną się winowajcami wszelkiego zła. Oczywiście telewizor zapewnia,że nigdy coś takiego się nie stanie? A Cypr?

Lord Ondrii 2013-03-28

Jarku, skoro bank nie może sprzedać za 500tys. zł, bo niemiałby skąd wziąć reszty to... to jest to PROBLEM BANKU, a nie znajomych. 
To bank musi tak wykombinować, żeby odzyskać pieniądze. 
Dlaczego Twoi znajomi chcą się martwić cudzymi problemami? 
Dobra, wiem, że gadam jakbyśmy byli w USA, a nie w Polsce. 
Może nie można tego podejścia zastosować jeden do jeden, ale w tym kierunku należy myśleć - to bank przewalutował w ch...ym momencie i zrobił sobie problem.

Jacek, Dania 2013-03-28

Coraz czesciej do audycji dzwoni niejaki Wiesiu. Wiesiu jest socjalista, dzwoni i dymi. I przy okazji "no przeprasza bardzo". Opowiada bzdury, a Hugo i Martin zwinelu ogony pod siebie gdy dzwonil do nich. 
 
Nareszcie Janek i Kamil sie z nim zmierzyli. Brawo Panowie, bo juz nie moglem tego goscia sluchac.

martunia 2013-03-28

hej, czy pan wiesław to ta sama osoba która kiedyś u martina powiedziała, że trzeba po prostu eutanować osoby starsze to się ładnie system socjalny domknie finansowo?

AREKB52 2013-03-28

" w najgorszym momencie bank przewalutował im i zrobiło się 790tys zł."- Jarek111 - o co chodzi???Bank im przewalutował????Chyba sami przewalutowali nie bank?

cracko 2013-03-28

Tutaj macie tego gościa od Rothbarda: 
www.youtube.com 
Tutaj go chyba nie było ale kojarze go z jakiegoś forum wolnościowego, chyba ze starej Frizony czyli najlepszego portalu, który już niestety nie istnieje. :(

kobza 2013-03-28

Bank przewalutował kredyt w takim momencie, aby im zrobić kuku a nie sobie. Ostatecznie to oni mają problem. 
 
Koszt emigracji? Hmmm, czy ci entuzjaści wyjazdów uważają, że to stawia ich w dobrym świetle kiedy oni zmuszeni są do wyjazdu z własnego kraju? Duża część emigrantów to ludzie zdesperowani, którzy imają się kazdego zajęcia - zastanówcie sie w jakim świetle to stawia naród? Naród ktory nie umie zrobić porządku we włąsnym kraju i musi z podkulonym ogonem szukać chleba za granicą, tułać się po swiecie, wspierać inne godpodarki.  
 
Gdziekolwiek nie pojade to mam łatkę ze jestem z bidnego kraju, gdzie faceci są niedomyci, chodzą w dresach i nadużywają słowa na k..., a kobiety to wiadomo, sprzątaczki lub prostytuki. Ostro? Ano ostro i nieprzyjemnie. A wy jeszcze sie cieszycie i tak szczycicie tą emigracją. Uwazam, ze emigracji należy się raczej wstydzić.

Pazura23 2013-03-28

Pan Wiesiu stary komunista, widać że w PZPR lub w innej podobnej "korporacji" zbierał szlify, a biblią dla niego jest czerwona książeczka MAO, w wydaniu partii Prawa...  
 
No cóż Panie Wiesiu - system jest sprawny dopóki Jelenie na niego robią, a jakby Pan pomyślał, a nie operował sloganami, to by Pan zrozumiał, że jedynym problemem emerytów są właśnie emerytury... 
 
Panie Wiesiu, Wiesławie - skoro Pan tak wychwala ustrój socjalistyczny i zdobycze tego systemu proponuję udać się na zasłużony wypoczynek do Kraju na dalekim wschodzie, gdzie już trzeci z rodu "Wybraniec" panuje od lat 50 XX wieku - toż to kraj mlekiem i miodem opływający, poziom przestępczości jest tam minimalny, "prosperyty" jest tak wielka, że ludzie ciagle muszą być na dietach cud, bo inaczej obywatele by się roztyli od tego nadmiaru dóbr... Czyż nie do tego Pan dążysz? 
 
Ten raj już Sołżenicyn opisał w takiej skromnej książeczce, zwanej "Archipelag gułag", gdzie każdy potrzebujący mógł iść do lekarza (a co ... ), gdzie każdy kto szukał miał zapewnioną pracę (Ci co nie szukali też mieli, tak nawiasem, niekoniecznie tam gdzie chcieli ...), gdzie przodownictwo pracy kwitło ... gdzie w końcu ... każdy miał emeryturę .... o ile do niej dożył ... te 20 mln w obozach chyba nie dożyło, że wspomnę tu tylko o kanale białomorskim, który po wybudowaniu okazał się za płytki i innych "wspaniałych budowlach" naszego ukochanego socjalizmu ...  
 
Panie Wiesiu widzę tu lekką niedyspozycję ekonomiczną ...

cracko 2013-03-28

@Janek 
Czemu Ty zdecydowałeś się na powrót z emigracji?

Maciej Bienert (care24.pl) 2013-03-28

ad15 O jakim powrocie piszesz? Przecież Janek znaczną czasu spędza za granicą. Gdyby naprawdę żył w Polsce tak przez cały rok to by szybko zmienił poglądy. Janek jest w świetnej sytuacji ,jest obywatelem USA .może podróżować bezproblemowo po całym świecie w stanach spędził najwydajniejszą część życia z czego dochody wystarczają na funkcjonowanie w Polsce na wysokim poziomie tylko jest jedna różnica ,że większość polaków żyje delikatne ujmując "inaczej".

KamilS 2013-03-29

Vattenfall wycofał się z Polski, co miał sprzedał PGNiG i Tauronowi.

kontestatornia 2013-03-29

Trzeba się zrzucić na bilet dla Wesia w jedną stronę do USA albo do Chin żeby zobaczył jak wyglądają miasta zbudowane z prywatnych środków. Mało widział, mało wie, żyje w abstrakcji.

NJNorbert 2013-03-29

Wieslaw Gomolka -Reaktywacja!!!

Jarek1111 2013-03-29

@AREKB52 
Właśnie tu jest problem że to bank przewalutował i wypowiedział kredyt wystawiając BTE. Teoretycznie tego już po prostu nie da się spłacić bo bank dolicza cały czas jakieś odsetki. Komornik umorzy postępowanie i za jakiś czas bank znowu wznowi i tak już chyba do końca życia będą mieli.

Miracidium 2013-03-29

Przepraszam za wyrażenie, ale pierdoły gadacie o tych gejach. To nie jest tak, że oni nie lubią kobiet. Janku, może ty, jako heteryk, czyli ten który nie lubi mężczyzn, powinieneś zachowywać się jak kobieta? 
 
A co do małżeństw, nie chodzi tylko o podatek, ale też o dziedziczenie, możliwość odwiedzania w szpitalu w przypadku nagłego wypadku czy zajmowania się pogrzebem. Małe rzeczy, ale nie tak zupełnie nieistotne.

Łukasz 2013-03-29

W piątek (5 kwietnia) jest premiera "Układu Zamkniętego", film na faktach o zatrzymaniu przedsiębiorców, m.in. Lecha Jeziornego (wykłada na ASBIRO) 
 
www.wykop.pl

Paweł 2013-03-29

@21 Sam piszesz pierdoły. Każdy zboczeniec ma prawo do wspomnianych przez ciebie czynności na podstawie odpowiedniego upoważnienia przez 2 zboczeńca. Nie powtarzaj tych palikociarskich bredni.

Lord Ondrii 2013-03-29

Miracidium, masz rację, tylko właśnie cały problem znów polega na państwie. 
To państwo wprowadziło tak debilne prawo, że ja nie mogę w testamencie komuś czegoś zapisać, bo państwo podzieli to pomiędzy moje dzieci, współmałżonka. A jeśli nie mam dzieci ani współmałżonka (czyli np. jestem gejem, lesbijką, siglem) to wszystko dziedziczą rodzice lub rodzeństwo i ch*@ kogo obchodzi, że ja w testamencie napisałem inaczej. 
Tak samo wygląda z odwiedzinami. 
Mogę uważać pewne osoby za ważne w moim życiu (wspólnicy, przyjaciele, kontrahenci, ktokolwiek inny) i nie mogę wydać pozwolenia (nawet notarialnego) na otrzymywanie informacji o moim stanie zdrowia i odwiedzin. 
TO JEST CHORE. 
I to powinno być zmienione. Alby testament był ważny i abym mógł niezależnie od związku małżeńskiego decydować kto może mnie odwiedzać i otrzymywać informacje o stanie mojego zdrowia. Wcale nie musi to być tylko rodzina. 
To, że jest debilne prawo rodzinne/małżeńskie, dające przywileje, których w inny sposób nie można w tym kraju osiągnąć, to nie znaczy, że wszystkim powinno się udostępniać małżeństwo. 
To raczej małżeństwom powinny być odebrane te przywileje i w normalny sposób udostępnione ludziom na zasadzie dobrowolności, oświadczeń, pełnomocnictw. Serio nic więcej nie potrzeba. 
Tylko, że państwo musi się we wszystko wpierd.. to potem są takie absurdy :/

jan M Fijor 2013-03-29

Tylko podatek; dochodowy i spadkowy. Reszta jest tolerowana. Mozna dziedziczyć, zajmowac się pogrzebem, odwiedzać w szpitalu, kochać, być wiernym etc.  
co do małzeństw, czy ja mogę mieć 3 żony? albo ożenić się z siostrą? jak równość, to równość. Dlaczego nie mógłbym pojąć za żonę 16 letniej dojrzałej dziewczyny? czy ktoś z powodu tych zakazów protestuje? Broń Boże. Potępia się muzułmanów za wielożeństwo; innych za kazirodztwo. No, więc równość czy nie?  
Wesołych Świąt!

Miracidium 2013-03-29

@24 Podzielam twoje zdanie, problem w tym, że sa dosyć małe szanse na to, żeby państwo się odczepiło. O wiele latwiej jest powiekszyć nieco tę "uprzywilejowaną grupę". Gdyby chodziło o moje zdanie, to w ogole mogłoby nie istnieć prawnie coś takiego jak małżeństwo. 
 
@25 Wg mnie nie ma nic złego w wielożeństwie czy posiadaniu młodej żony. To nie moja sprawa z kim kto chce żyć czy ślub brać.

MarcinB 2013-03-29

Marzenie każdego keysisty pieniądze, które byłyby ważne czasowo zmuszając ludzi do ich natychmiastowego wydania. (To odnośnie pana, który dzwonił)

Lord Ondrii 2013-03-29

@25 Miracidium. 
Ja jestem zdecydowanym libertarianinem. 
Państwo powinno dać spokój z małżeństwami, od tego powinny być związki wyznaniowe/religijne oraz stowarzyszenia (tzw. śluby humanistyczne). Jeśli we wszystkim byłaby dobrowolność i wszystkie strony umowy się na to zgadzają - to w czym problem? 
Najczęściej źródłem konfliktów społecznych jest właśnie państwo, które do czegoś przymusza (np. przymusza jednych do traktowania lepiej drugich, np. małżeństw).

Sławosz 2013-03-29

Ten Wiesiu to nie jest jakaś prowokacja? 
Ostatnio jakiś zmasowany atak lewakow

Alan 2013-03-29

Wiesław to nie czasem Kardaszewski?

Łukasz 2013-03-30

To nie kardaszewski, całkowicie inny ton głosu i proponuję nie robić temu socjaliście bez kultury rozgłosu, bo po prostu nie zasługuje na niego.

darek 2013-03-30

W Wielkiej Brytanii geje mają już związki parnerskie, ale domagają się małżeństw. 
To jest tylko pewien pretekst - jak zrobi się związki partnerskie, to zaczną się dalsze rządania i tak dalej.

Paweł 2013-03-30

Trzeba uważać, bo Kontestacja jeszcze straci sponsorów, jak biedny Bolek Wałęsa, którego nawet własny syn się wyparł w tvnie...

Tomasz 2013-03-31

Alleluja, pieniądz, alternatywny, istnieje, nie od wczoraj, www.youtube.com

Pawinho 2013-03-31

Problemem nie sa geje tylko "państwo". Ślubowanie powinno byc prywatne lub w zwiazkach wyznaniowych a "państwo" nie powinno sie wtrącać czy tez rozróżniać kto jest singlem a kto żoną czy wdowcem. Ślubować komus wierność i zatrudniać przy tym urzędnika państwowego jest dla mnie samym w sobie zboczeniem.

adas33 2013-04-01

panowie śpicie? 
 
bitcoin przekroczył 100usd, litecoin ponad 1usd, a audycji o kryptowalutach jak nie było tak nie ma

Jaroslaw 2013-04-03

Nie znam go ale to byl nasz czlowiek z napisem "Czytajcie austriackich oszolomow". Adama Smith byl urzednikiem, cale zycie przy matce, Ludwik von Mises mowil skandalicznie po angielsku, Hayek to samo, ich teorie sie nie sprawdzily. Liberalizm austriacki prowadzi do biedy i wyzysku czlowieka przez czlowieka.  
Prawdziwy anarchistyczy liberalizm mamy teraz w Polsce, reszta ma interwencjonizm i jakos sie jeszcze trzyma.

evilClown 2013-04-03

Najlepsza audycja w Polsce. Przesłuchuję już drugi raz całości, bo za rzadko nowe odcinki.

Aga 2013-04-04

Audycje tracą jednak na poziomie ostatnio. Ubolewam.  
Pana Wiesława zrzuca się z anteny prawie jak w Radiu Maryja, a myślę, że wielu z nas musi zmierzyć się z takimi dyskutantami we własnym życiu. Fajnie by było posłuchać, czy Jankowi uda się przekonać do wolnego rynku kogoś o wręcz przeciwnych poglądach. No ale nie dowiemy się, czy przekonać się uda dopóki takich słuchaczy będzie się zrzucać, zbywać i, mam wrażenie, nie traktować poważnie. No przykro, bo miła była mi myśl, że Kontestacja jest radiem dla wszystkich, również tych o innych poglądach i jej misją jest nawracanie ludzi na wolny rynek. Nawracanie nawróconych, to chyba mało ambitne. Ale rozumiem, sama nie jestem wielce ambitna.  
Pozdrawiam.

umpacha 2013-04-04

Polecam artykuł o SB prawica.net

Łukasz 2013-04-04

Odkrywca się znalazł... Dwie audycje na to poświęcono i artykuł na blogu.

Rysiek 2013-04-06

Ludzie cieszcie się że tacy człowiecy :) chcą się dzielić swoimi przemyśleniami chwała im za to, ale z drugiej strony wnika na to że ten system bankrutuje , tzn. ogólnie system monetarny w którym żyjemy w którego wierzą ludzie ( czytaj 80%) a reszta się dostosowuje , to jest nieporozumienie i to zrozumie nawet patifianin który zarabia piątkę :)

Tomasz 2013-04-06

@Aga - Dokładnie, cieszę się, że zauważają to inni słuchacze, choć nie każdy uważa, że 
jest to istotne, ale dla mnie własnie to podstawa, gdy 
ktoś pozwala nazywać się: milionerem, człowiekiem sukcesu,  
to pozwala też oczekiwać postawy człowieka sukcesu. 
 
Oczywiście dla zbrodniarza człowiek sukcesu to większy zbrodniarz,  
a dla większości słuchaczy kontestacji może takie zachowanie  
- graniczące z jakimkolwiek sukcesem jest niczym złym, a nawet i pożytecznym.  
 
Nie zgadzam się z tym,  
KONTESTUJĘ bylejakość na kontestacji.

evilClown 2013-04-08

Socjalistów trzeba jechać ostro na antenie. Takiego starego konia nie nawrócisz, on zadzwonił by się spierać, a nie poznawać poglądy wolnościowe. Oni są po to, by się z nich śmiać na antenie, to dodaje smaku i jest pozytywne.

Arek 2013-04-08

Właśnie czytam "Jak zostałem milionerem" Janka, kapitalne ! Kiedy audycja o bitcoin'ie?

Jed 2013-04-10

@ #45 
ja przesluchalem audiobooka i wylapalem kilka inspiracji. polecam jest spoko

Basia 2013-05-27

Nie tylko geje są podzieleni,ale każdy z nas.Panie Janku, co ma Pan na mysli mówiąc: czemu geje nie są za "równością strat"? Równością strat,ale jakich konkretnie? Czym się różni gej od zwykłego człowieka,który naprzykład wymienił pan ich w audycji "Ja tez mam drogi zegarek". Dlaczego Pan mowi,że geje nie tolerują kobiet?Bóg tak ich stworzył,że nie porządają ich kobiety,ale to nie znaczy,że ich nie tolerują.Bardzo mi się nie podoba,że tak inteligentny człowiek ,próbuje obrażać gejów,że robią źle,bo chcą równości. Ale dlaczego chcą równości? Bo nie chcą cierpieć przez takich ludzi jak Pan,którzy się z nich śmieją ich obrażają.Muszą uciekać z Polski przez takich ludzi jak Pan! Bo za granicą tolerancja osób homoseksualnych jest o wiele większa.Jak geje mają nie być poszkodowani skoro są tak nietolerowani przez ludzi? Proszę się zastanowić dokładniej nad tym o co geje walczą. Parada równości Pan myśli,że ogranicza się tylko do podatków? Z iloma homoseksualistami Pan rozmawiał? Jeśli wyświetla się mój e-mail proszę mi odpisć na maila. Pozdrawiam serdecznie!

Basia 2013-05-27

Nie tylko geje są podzieleni,ale każdy z nas.Panie Janku, co ma Pan na mysli mówiąc: czemu geje nie są za "równością strat"? Równością strat,ale jakich konkretnie? Czym się różni gej od zwykłego człowieka,który naprzykład wymienił pan ich w audycji "Ja tez mam drogi zegarek". Dlaczego Pan mowi,że geje nie tolerują kobiet?Bóg tak ich stworzył,że nie porządają ich kobiety,ale to nie znaczy,że ich nie tolerują.Bardzo mi się nie podoba,że tak inteligentny człowiek ,próbuje obrażać gejów,że robią źle,bo chcą równości. Ale dlaczego chcą równości? Bo nie chcą cierpieć przez takich ludzi jak Pan,którzy się z nich śmieją ich obrażają.Muszą uciekać z Polski przez takich ludzi jak Pan! Bo za granicą tolerancja osób homoseksualnych jest o wiele większa.Jak geje mają nie być poszkodowani skoro są tak nietolerowani przez ludzi? Proszę się zastanowić dokładniej nad tym o co geje walczą. Parada równości Pan myśli,że ogranicza się tylko do podatków? Z iloma homoseksualistami Pan rozmawiał? Jeśli wyświetla się mój e-mail proszę mi odpisć na maila. Pozdrawiam serdecznie! Jacku neguję co powiedziałeś,wogóle tu nie ma logiki.

Castiel 2013-06-16

Basiu geje sami robią sobie reklamę paradując z doczepionym dildo na czole w ramach "promowania równości" a później gdy sypią się na nich gromy to się nad sobą umartwiają jacy to oni nie są poszkodowani, biedni, a na świecie nie ma tolerancji dla odmienności... 
 
Nie wiem czy "Bóg tak ich stworzył,że nie porządają ich kobiety" ale oni nie pożądają kobiet i nikt im tego nie chce zabraniać. 
Oni nie chcą równości tylko PRZYWILEJÓW - jak np. na zachodzie, gdzie poprawność polityczna urosła do tego stopnia że każda próba zwolnienia geja kończy się posądzeniem o homofobię i ciężkim napiętnowaniem (również ze strony organów państwa bo sądy karzą takiego pracodawcę i nakazują przyjąć zwolnionego pracownika-geja). Niższa kwota rozliczeniowa miała w domyśle pomagać młodym małżeństwom, w wychowaniu dzieci a jakoś nie wydaje mi się aby 2óch facetów lub 2 kobiety w związku mogły się wzajemnie rozmnażać - więc jaki niby światły cel miałby przyświecać niższej kwocie rozliczeniowej dla gejów? No chyba, że w chorym domyśle mieliby oni adoptować i wychowywać dzieci...  
 
PS. ta "zachodnia" tolerancja nie potrwa już długo bo za 40 lat ilość muzułmanów przekroczy ilość ludzi o lokalnych wyznaniach (przeważnie chrześcijan) i wtedy geje zobaczą co to znaczy TOLERANCJA kiedy przybysze z bliskiego wschodu zaczną im pokazywać ostrą stronę noża do kebaba.

Castiel 2013-06-16

Wiesław żyje jeszcze w czasach propagandy PRL, gdzie wszystkie niepowodzenia "najlepszego z ustrojów" tłumaczyło się a) spekulantami b) sabotażem zachodniego krwiożerczego kapitalizmu: 
 
www.youtube.com 
 
Część ludzi faktycznie wierzyła w te brednie, a że nigdy nie wyściubili nosa poza granice "ojczyzny ludowej" to nie mają pojęcia w jakim absurdzie przyszło im żyć.  
 
Pan Wiesław niesłychanie mnie bawi swoimi twierdzeniami :) 
Po co oszczędzać, jak można żyć tu i teraz? - buahahaha To niech Pan Wiesław przepuści dorobek na wycieczki itp. a później zastanawia się "co będzie później?". Jest to ewidentny przykład podejścia do własnej osoby jak do bydlęcia - skoro właściciel puszcza samopas to, zeżre wszystko a gdy przyjdzie zima zdechnie z głodu, bo właściciel powinien myśleć ile krówka powinna zjeść trawy/siana a ile zmagazynować żeby starczyło na zimę. Jednak Pan Wiesław nie daje już mleczka bo jest za stary więc postępowe kraje jak np. Szwecja już wymyśliły co robić z takimi krówkami - eutanazja, i do biogazowni na prąd przerobić, oczywiście ku chwale proletariatu. 
 
System ZUS świetnie się sprawdza o ile takich Panów Wiesławów którzy wyszli z cyklu produkcyjnego będzie przerabiać się na kompost do biogazowni - zakład będzie miał same wpływy i żadnych strat, nawet przy ich (biurokratów) niewydolności w takich warunkach system będzie funkcjonował. Co prawda 99% środków będzie zmarnowana na pensje dla ludzi którzy będą dostawać pieniądze za przekładanie papierów z lewej kupki na prawą ale kto by się tym przejmował? Nie takie wyrzeczenia lud powinien robić dla dobra Państwa :) 
 
PS. następnym razem zapytajcie Pana Wiesława jakim prawem ZMUSZA on młodych ludzi aby płacili na JEGO emeryturę? I dlaczego jeśli to taki świetny system to nie jest dobrowolny?

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 10 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 10 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 10 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - 11 miesięcy temu

Jak się bogacić? (18) - 11 miesięcy temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - ponad rok temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - ponad rok temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - ponad rok temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 2 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 3 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 4 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 4 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 6 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 7 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 7 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 7 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 8 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 9 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 9 lat temu

Portugalia (17) - 9 lat temu

Wy ćwoki (15) - 9 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 9 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 10 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 10 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 10 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 11 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00
Konrad - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt