Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
Wydanie Główne
Jutro
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Jan Fijor zaprasza (6)
3 dni temu
Przeliczanie wynagrodzeń to nie taka oczywista sprawa!
O zagranicznych wynagrodzeniach, o tym co utrzymuje niemieck· gospodark· oraz czytanie listu s·uchacza. O tym wszystkim Jan Fijor!
Wydanie Główne (7)
7 dni temu
Absolutnie wszystko, dla każdego, za darmo
Kontynuujemy analizę programów wyborczych. Dziś KO i Lewica. Równouprawnienie w sporcie. Inflacja. Inteligencja elektoratu. Darmowy Internet.
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2013-04-23

Co się stało, gdy związki wynegocjowały płacę minimalną windziarzy?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Dziś rozmawiamy o tym dlaczego misją KonteStacji jest promowanie wolnego rynku. Czyli ile osób ginie od broni, dlaczego powstała państwowa edukacja i co ma do tego poczucie bezpieczeństwa.

KOMENTARZE

LordBlick 2013-04-23

Specjalnie dla Hugo - pensje i sposób zatrudnienia w Biedro: pieniadze.gazeta.pl/Gospodarka/1,125292,13746632,Wynagrodzeni­e_minimalne_w_Biedronce___2_ty­s__zl.html

sprae 2013-04-23

[Uwaga suchar] 
Ile kosztuje złoto? - Zależy która godzina! 
 
Nie ma stabilnego środka płatniczego, którego większość nie jest poddana wymianie handlowej za strukturę towarową. 
Dlatego najbardziej stabilną walutą są punkty w XBox Live ;-)))

Jed 2013-04-23

Z Panem Korwinem-Mikke jest problem.  
Ostatnio dostal jakas nagrode SZOWINISTA ROKU czy cos. 
On idzie w zaparte i ma bardzo szokujace poglady. 
On tego nie zmieni bo robi to swiadomie z pelnym przekonaniem. 
 
Trzeba znalezc innego ktory ma realne szanse trafic do ludzi.

Martin 2013-04-23

No to podaj mi datę, kiedy wartość złota spadła o 50% w ciągu 24 godzin.

eldamianos 2013-04-23

@Jed głosuj sobie UPR tam nie ma Korwina

LordBlick 2013-04-23

Najlepiej niech to będzie data przyszła... :P

darek 2013-04-23

Poglądy Wieśka : 
Lekarz państwowy to leczy dla dobra pacjenta, a ten podły prywaciarz to leczy ale w rzeczywistości szkodzi po cichu, aby tylko kasę wyciągnąć. I wszyscy kapitaliści to podli ludzie - zamiast produkować i za darmo rozdawać to chcą zysku - i nie dadzą ci jedzenia za darmo żebyś umarł z głodu. Tacy ci kapitalisci to zwyrodnialcy i dlatego trzeba wprowadzić komunizm.

Kapitalizm Głupcze 2013-04-23

@ Martin&Hugo 
 
Odnośnie akcji 1000 faktów Partii Libertariańskiej to na razie jest tylko 63 fakty, ponieważ ta akcja nadal trwa i zbierane są kolejne fakty.  
 
Byłem związany z PL przez jakiś okres czasu i muszę powiedzieć że niestety pomimo wolnorynkowych pomysłów ta organizacja nie ma żadnych szans zaistnienia w polityce, bardzo wątpliwe jest czy w ogóle zdołają się zarejestrować. Na ich grupie dyskusyjnej jest pełno trolli i chorych umysłowo ludzi, którzy mają podnietę że robią "politykę". Nie mają żadnego silnego lidera, który byłby w stanie ogarnąć ten cały "burdel", mimo że maja kilka sławnych osób ze środowiska libertariańskiego to niestety te osoby nie za bardzo chcą przewodzić i być twarzą PL, a jednocześnie nie chcą jakiegoś demokratycznego systemu w partii bo demokracja to zło. Kolejnym powodem, dla którego PL upadnie jest fakt że nikomu lub prawie nikomu z nich nie chce się nic zrobić, prace nad programem trwają od ponad pół roku i maja jedynie sporządzoną tylko część programu bez głównej części o reformie podatków, każdy wymiguje się mówiąc że nie ma czasu po czym zacięcie komentują jakiś wpis do 2 nad ranem. Prawie co drugi wpis ma po 200 - 300 komentarzy w ciągu 1-2 dni. Jak widać ta inicjatywa musi upaść prędzej czy później, wg mnie lepiej żeby to nastąpiło szybciej bo tylko skompromitują ruch wolnościowy, który i tak ma zszargane imię przez Korwina.

Paweł 2013-04-23

Co do Korwina - zamiast słuchać cwaniaczkowato zacytowanych fragmentów przez marcina "omajgudnys", przeczytajcie sobie cały wpis, gdzie pisze nawet nie o 72%, ale i 144%...

Cichy 2013-04-23

@Jed 
Z Januszem Mikke jest taki problem, że jego retoryka jest dosadna i często porównania są potwornie przerysowane (np. argumenty ad hitlerum). Przeciętny zjadacz chleba i ogórka kiszonego na samo słowo Hitler dostaje spazmu i mimo to, że merytorycznie porównaniu nie można nic zarzucić to emocje jakie się pojawiają z tyłu głowy kreują obraz rozpalanych piecy krematoryjnych i zlanych potem, smętnych palaczy (między innymi również żydów). 
W demokracji wygrywają emocje a nie logika. Gdyby było odwrotnie to był by to ustrój idealny. Premierem był by wolnościowiec . W czasach głupoty byle populista któremu do ucha szepcze Tymochowicz o społeczeństwie debili zostaje wystrugany na męża stanu.  
 
Jeśli demokracja się utrzyma to nie uratuje nas ani JKM, UPR czy nawet partia libertariańska. Bo problem nie jest w podaży tylko w popycie. To nie partie trzeba zmienić tylko społeczeństwo, przez edukacje ekonomiczną i podstawy arytmetyki. Na co się jednak nie zanosi.

Paweł 2013-04-23

Nie rozumiem jak stwierdzenie jakiegoś faktu, może być potwornie przerysowane. To tak jak stwierdzenie, że większość ministrów w msz jest pochodzenia żydowskiego - jest antysemityzmem;) - albo to jest prawda, albo nie i tyle;)

VoidReaper 2013-04-23

Świetna audycja. Szczególnie zaplusował u mnie Martin, który w tej konkretnej audycji zaprezentował siebie i swoje libertariańskie poglądy w sposób zarówno wyrazisty, jak i znacznie bardziej przyswajalny od Marcina i innych wolnościowców :)

Ninja 2013-04-23

@Cichy brawo 
sad bat true

Ostatni Europejczyk 2013-04-23

@8 
To nawet dobrze, że PL zniknie. Najważniejsze, że te wszystkie oddolne stowarzyszenia libertariańskie zostaną.  
Prawdziwe wolnościowe struktury należy budować oddolnie - w swoim otoczeniu, w najbliższej okolicy. Bez czekania na dyrektywy z góry. Jeśli ma to być masowy ruch - to na pewno nie powinien być projektowany jako jedna, partyjna organizacja. Może potem, kiedy te wszystkie kółka i organizacje rozmnożą się i urosną w siłę, zapuszczą korzenie w tych swoich mieścinach - wtedy dopiero można by myśleć o jakiejś unii, jakiejś wspólnej partii.

Nowos 2013-04-23

Sorry ale osoby "wyraziste" takie jak Kamil czy Janek zniechęcają normalnych ludzi do wolnego rynku. Powiedzą Ci ,że "człowiek jest tyle wart co zyski przez niego wypracowane", albo , że jak ty durniu 40 letni nie możesz sobie pracy znaleźć jak Ja byłem od zera milionerem w wieku 20 lat , nie biorąc dotacji . 
 
Potem dzieci takich 40 latków się odwracają od wolnego rynku bo jakiś buc jeden z drugim chciał wyrzucić swoje żale i połechtać ego. Dlatego ciężko jest kogokolwiek przekonać do wolnego rynku , bo ludzie się identyfikują w odniesieniu do takich wyrazistych postaw, oczywiście identyfikują się przeciw .  
 
Z resztą sam Janek napisał , że tak właściwie to nie zależy mu na przekonywaniu kogokolwiek , więc jest w tym konsekwentny. 
 
A np. pan Gwiazdowski nie jest wyrazisty ? No jest. Albo Mariusz Max Kolonko ? No jest. Można być ciekawym i wyrazistym bez tej całej chamówy.  
 
Pozdrawiam, świetna audycja .

Martin 2013-04-23

Hej, też jestem wyrazisty i nie zniechęcam mówieniem, że człowiek jest wart tyle ile jego zyski! 
 
Zniechęcam zupełnie czym innym.

NJNorbert 2013-04-24

Czesc 
Nawiazujac do historyjki Huga o windziarzach , przytocze temat z firmy C&S Wholesale Grocers warehouse z Usa .Firma zajmuje sie generalnie dystrybucja produktow spozywczych posiadala dwie siecie marketow spozywczych . Jak to w Usa to co Stan to obyczaj w Oddziale w New Jersey byly zwiazki zawodowe "Teamsters Local 863" jak to zwiazki caly czas podkrecaly srube firmie co do stawek , planow emerytanych itp az w 2010 po postanowieniu sprawy przez C&S na ostrzu noza zwiazki sie nie ugiely i C&S oglosil bankrucjie 2 sieci marketow  
A&P market i Pathmark w wyniku czego firma wcofala sie zupelnie ze stanu New Jersey i przeniesli oddzial do NH i RI , wyniku tego 1300 osob polecialo na bruk 
 
Dziekujemy !!! 
Teamsters Local 863 
 
A tu uzalanie sie zwiazkowcow na ich wlasnej stronie 
www.teamster.org

Paweł 2013-04-24

Dobrze mówi Marc(t)in - po pierwszych paru minutach, dalej już mi się nie chciało słuchać programu.

darek 2013-04-24

Jesteście zbyt merytorycznie nastawieni do przekonywania do wolnego rynku. Błąd w dyskusji waszmościów polega na tym, że nie doceniacie pewnych rzeczy - które dla was wydają się marginalne, a dla przeciętnego człeka są najważniejsze. 
 
Przeciętny Kowalski często ma dość zawężoną wizję świata i przykładowo pojmuje świat w kategoriach uczciwości i afer. Dlatego partia PIS nazywa się Prawo i Sprawiedliwość - czyli partia które obiecuje tropić afery za pomocą niskalanego Ziobry lub Kaczora albo kogoś innego. 
Nie jest to tylko polska przypadłość - w różnych krajach na świecie osoby, który wykryły jakąś aferę są z tego powodu wybierane na prezydenta czy premiera itp. Ostatnio taki człowiek został wybrany we Włoszech - nazywa się Peppe Grillo jego głównym osiągnięciem było wykrycie afery firmy Parmolat. 
 
Czyli mamy mit nieskalanego bojownika antyaferowego, dobrego gliniarza. Przeciętny człowiek często myśli, że jakby tylko wykryto wszystkie "afery" to byłoby dobrze i gospodarka by się rozwijała w najlepsze. Korwin pogardza takimi mitami społecznymi i dlatego nie zdobywa głosów.

Lord Ondrii 2013-04-24

Ja chciałbym odnieść się do studenta stomatologii :) 
Otóż, jeszcze nie zdarzyło mi się trafić do dentysty szybciej niż czekać kilka miesięcy w kolejce. 
Owszem, da się trafić w ciągu tygodnia do dentysty w przychodni przy uczelni (stomatolog tylko dla studentów tej uczelni). 
Albo do takiego dentysty, do którego trzeba specjalnie jechać 50km. 
I to też TYLKO w godzinach 11-13. 
 
Nie wiem gdzie ten student mieszka, że zauważa taki komfort związany ze stomatologią, ale nie jest tak w mojej okolicy (duże miasto).

darek 2013-04-24

A propos mitu szlachetnego prokurotora, który zaprowadzi porządek w państwie. 
Wykorzystywał go również Ronald Reagan - którego głównym hasłem byla walka z przestępczością w tym wojna z narkotykami.

Lord Ondrii 2013-04-24

Oj Hugo, Hugo. 
Jeśli chodzi o kłótnię z okolic 128 minuty, to przyznaję zupełną rację Martinowi. 
Hugo, urodziłeś się w Krakowie i tam też wychowywałeś. OK! Rozumiem, że bieda w dużym mieście Cię dziwi, bo można iść do sąsiada, który jest mądrzejszy i ma kasę. 
Ale wyjedź na wieś (nie każdą, wiele wiosek jest całkiem rozwiniętych, ale są zabite dechami dziury, są naprawdę miejsca, gdzie autobusy nie dojeżdżają, gdzie nie ma firm, a do najbliższego sklepu jest kilkanaście kilometrów, a nawet i w takim sklepie ludzie/właściciel nie potrafią obsługiwać komputera czy kasy fiskalnej). 
Owszem, problem, który napisałem dotyczy pewnie mniej niż 0,5% obywateli tego kraju, ale dotyczy. 
A Ci mądrzejsi, trochę bardziej przedsiębiorczy, spierd... z takiego zadupia w wieku 15-18 lat i tam nigdy nie wracają, całkowicie urywają kontakty nawet z własnymi rodzinami. Robią wszystko byle nie wracać nawet wspomnieniami do takiej dziury, w której mieszkali. 
Więc nie mają tacy ludzie kogo się poradzić, bo tacy ludzie z takich miejsc uciekają.

Casey 2013-04-25

ladnie prosze - ma-te-MA-ty-ka, LO-gi-ka i sta-TYS-ty-ka 
ciekawa rozmowa - gratuluje 
pozdrawiam sluchaczy

Kornek 2013-04-26

Pan Wiesław dobrze prawi. Służba zdrowia to nie to samo co produkcja mebli czy umywalek..

Maciek 2013-04-28

Hugo, ja za Internet z Orange (neostrada) płacę 40 zł za (!) 512 kb/s! No przecie to nienormalne jest :P

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - 3 tygodnie temu

10 groszy za indyka (1) - 4 tygodnie temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - 6 tygodni temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - 7 tygodni temu

Oddaje500plus chellange! (13) - 8 tygodni temu

Więcej audycji...

Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - 2 miesiące temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - 2 miesiące temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - 3 miesiące temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - 3 miesiące temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - 4 miesiące temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - 4 miesiące temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - 5 miesiące temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - 5 miesiące temu

Czy będą matury? (1) - 5 miesięcy temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - 6 miesięcy temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - 6 miesięcy temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - 6 miesięcy temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - 7 miesięcy temu

ROI z obywatela (9) - 7 miesięcy temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - 8 miesięcy temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - 8 miesięcy temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - 8 miesięcy temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - 9 miesięcy temu

Kiedy można zabić intruza? - 9 miesięcy temu

Magiczne szable i tarcze (1) - 10 miesięcy temu


Kto zaorał Hugo? - 10 miesięcy temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 10 miesięcy temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 11 miesięcy temu

Studia nie mogą być dla wszystkich (1) - 11 miesięcy temu

Dlaczego nie rządzą nami strażacy? (2) - 11 miesięcy temu

Polskie produkty mogą być gorsze (4) - 11 miesięcy temu

Matka Boska Dotacyjna (9) - ponad rok temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - ponad rok temu

Rozwody przez internet - ponad rok temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - ponad rok temu

Podatki, które się opłacają? (3) - ponad rok temu

RODO nie jest potrzebne! (2) - ponad rok temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - ponad rok temu

Autostopem na Kitaj (2) - ponad rok temu


Zdrajcy sprawy (4) - ponad rok temu


Czy istnieją niezależne media? (3) - ponad rok temu


Taxi zamiast PKS (4) - ponad rok temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - ponad rok temu

A może by się tak nie wcinać? (3) - ponad rok temu

Nie daj sie golić za muzykę (3) - ponad rok temu


Każdy w końcu umrze (2) - ponad rok temuZnajdź swojego alfonsa (11) - ponad rok temu

Zabić czy usunąć? (7) - ponad rok temu

Jak zostać Dworcem? (1) - ponad rok temu

Życie rodzinne kwitnie w kolejce. (5) - ponad rok temu


Jak pędzić bimber (10) - ponad rok temu

Czy bańka już pękła? (8) - ponad rok temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - ponad rok temu


Nie kupujcie polskich produktów (15) - ponad rok temu

Pracodawcy dziękują Morawieckiemu (22) - ponad rok temu

Darmowa edukacja jest za droga! (2) - ponad rok temu

Nowy, legalny hazard (2) - ponad rok temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - ponad rok temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - ponad rok temu

Black Friday po polsku (4) - ponad rok temu

Nowy próg podatkowy (11) - ponad rok temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - ponad rok temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - ponad rok temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 2 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 2 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 2 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 2 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 2 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 2 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 2 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 2 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 2 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 2 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 3 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 3 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 3 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 3 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 3 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 3 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 3 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (38) - 3 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 3 lata temu

Warto być biednym (8) - 3 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 3 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 3 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 3 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 3 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 4 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 4 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 4 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 4 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 4 lata temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 4 lata temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 4 lata temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 4 lata temu


"Te wybory to przełom" (24) - 4 lata temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 5 lata temu

Hugo w Business Misji (6) - 5 lata temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 5 lata temuObalamy mity nt. energetyki (42) - 5 lata temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 5 lata temu

Idziemy palić opony pod sejm (9) - 5 lata temuMożesz jeździć na gapę (10) - 5 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 5 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 5 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 6 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 6 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 6 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 6 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 6 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 6 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 6 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 6 lat temu


Jak kraść? (49) - 6 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 6 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 6 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 6 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 6 lat temu

MLM to ściema (67) - 7 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 7 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 7 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 7 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 7 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 7 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 7 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 7 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 7 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 8 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 8 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 8 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 8 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 8 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 8 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 8 lat temu

ACTA samo zło (87) - 8 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 8 lat temu

Naloty na graczy (17) - 8 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 8 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 8 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 8 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 8 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 8 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 8 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 8 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (22) - 9 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 9 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 9 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 9 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 9 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 9 lat temu
Świat wg PARP godzina druga (7) - 9 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 9 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 9 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 9 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 9 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 9 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 9 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 9 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 9 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 9 lat temu

Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 10 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 10 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 10 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 10 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 10 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 10 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 10 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 10 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 10 lat temu


O buncie informatyków (8) - 10 lat temuUE powstała! (2) - 10 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Blog o zarabianiu w internecie - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
Sklep bhp nowy sącz, tarnów - Volpex.pl - - 20.00
Grzegorz z Zielonej Góry - - 100.00
okna dako complex - - 20.00
Wypożyczalnia samochodów Nowy Sącz... - - 20.00
Rafał - - 100.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt