Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
4 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
4 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: AGENTOMASZ 2013-05-03

SOCJALISTYCZNA PROSTYTUCJA

Nadający: Tomasz Agencki

Gratulujemy gejom ich homoseksualizmu, potępiamy sprzedaż broni pięciolatkom, żądamy zwrotu zagrabionych unijnych dotacji, wybieramy rząd Islandii, zakazujemy pseudo dziennikarstwa antyunijnego, nakazujemy znaleźć imigrantom pracę, łączymy Afrykę w jeden twór, walczymy z globalnym ociepleniem prostytucji, wyłączamy lodówki, opodatkowujemy sport, samochody, parking, wodę, światło, dom, śmieci, dworce, radio i bankomaty. Kontakt: [email protected] Muzyka: DjFunkyKoval

KOMENTARZE

Jacek, Dania 2013-05-04

Agencie, to bylo Alternatywy 4!

darek 2013-05-04

Co do tych gejów to jak się zastanowiłem to doszedłem do wniosku, że obecna polityka wcale nie ukręci bicza na gejów - jak twierdzi Fijor, ale ich kompletnie zlikwiduje. 
 
W następnym pokoleniu nie będzie gejów. Do tej pory jak społeczeństwo wywierało presję na gejów, aby się żenili, to geje mieli dzieci. A teraz jak presji nie będzie to geje nie będą mieli dzieci i tym samym wymrą śmiercią naturalną.

Ostatni Europejczyk 2013-05-04

@2 
Darek, uległeś Homo-propagandzie. Nie ma czegoś takiego jak homoseksualizm wrodzony, genetyczny - nie ma na to żadnych dowodów naukowych. To wszystko kwestia psychiki. Homosie zawsze będą - tak samo jak będą rodziny patologiczne.

darek 2013-05-04

Skąd wiesz, że nie ma ? To jest sprawa pewno dotąd nie wyjasniona. Nie wiadomo skąd powstaje gejostwo ?

Ostatni Europejczyk 2013-05-04

@4 Wystarczy się zastanowić, dlaczego tak wielki jest odsetek homoseksualnych "aktów" w więzieniach i w wojsku (np. w Rosyjskim). W tych miejscach jest to po prostu plaga. A przecież są tam zwyczajni mężczyźni, średnia statystyczna. No ale najwyraźniej jak się nie ma, co się lubi, to się lubi co się ma.

Hal Bregg 2013-05-04

Ja czytałem parę lat temu, że homoseksualizm jest chorobą genetyczną, udowodnili to naukowcy z Azji (nie pamiętam, z jakiego kraju), którzy wykryli u myszy gen, odpowiedzialny za orientację seksualną. Osobniki ze sprawnym genem były heteroseksualne, ale na skutek uszkodzenia tego genu ich mózgi zmieniały się (np. jeśli chodziło o mapę temperaturową) na bardziej podobne do płci przeciwnej i zaczynały się interesować osobnikami tej samej płci. Po wszczepieniu sprawnie działającego genu stawały się znowu normalne. Więc jeśli już to nie jest kwestia tego, że homoseksualizm jest dziedziczny, bo nie ma żadnego genu homoseksualizmu, ale wadliwie działającego genu orientacji płciowej i wszystko wskazuje na to, że jest to choroba w pełni uleczalna.

Kasia Te 2013-05-04

Bardzo fajna gra słów z Creative Commons na początku:)

Hal Bregg 2013-05-04

W więzieniach i wojsku (zwłaszcza takim, jak ruskie), bardziej chodzi o ,,cwelenie", niż o to, że ktoś tam faktycznie zostaje homoseksualistą.

Kasia Te 2013-05-04

Oczywiście, wszystkie cięcia powinny dotyczyć tylko podatników w krajach członkowskich, ale eurokraci dalej muszą zachować wszystkie przywileje. Pffr!  
Dobra wiadomość jest taka, że w Wielkiej Brytanii w czwartek były wybory lokalne w wielu okręgach i UKIP, partia kierowana przez Nigel'a Farage'a zdobyła około 25 % (1/4) głosów.

Kasia Te 2013-05-04

To rzekomo duże bezrobocie w Wielkiej Brytanii to fikcja. Mój mąż w trzy dni od przyjazdu miał zaproszenie na 6 (słownie: sześć) rozmów kwalifikacyjnych.

Ostatni Europejczyk 2013-05-04

@8 Czyli nie czerpią oni ani podniety, ani z przyjemności z tego co robią? Chodzi tylko o sadystyczną przyjemność ze "zrobienia na złość" współwięźniom lub współtowarzyszom? Kuźwa, ciekawe... 
 
Ale z tym genem bym uważał. Niedawno pewien przedstawiciel szacownego brytyjskiego gejowskiego lobby przyznał, że homo jest uwarunkowane psychicznie. Oczywiście wypowiedź od razu zdjęto z panelu, jednak internet czuwa... 
 
A tak w ogóle to co pewien czas pokazują się jakieś badania o rożnych mózgach Hetero i Homo, o genach itd... I ponoć nigdy nie ma potwierdzenia innych środowisk naukowych. 
Chociaż kto wie, tyle wokół propagandy z obu stron, że trudno się czegokolwiek dowiedzieć.

Hal Bregg 2013-05-04

Gwałt na innym więźniu to przede wszystkim forma degradacji w hierarchii więziennej, a dla bandziorów najlepsza okazja do pokazania, jacy to nie są źli i groźni, co ich niejako awansuje, co więcej, więzień gwałcący tzw. ,,cwela" nie jest wcale uważany za homoseksualistę, to ofiara jest tak traktowana. Zresztą, jeśli cię to interesuje, to sobie o tym poczytaj, bo co ja tam się będę rozpisywał o chorym świecie chorych ludzi. 
 
A jeśli chodzi o to wytłumaczenie, które wspomniałem, to ze wszystkich wytłumaczeń ono właśnie może być najbliżej prawdziwe bo to geny w dużej mierze warunkują naszą psychikę i zachowanie, np. skłonność do agresji, uzależnień itp. Praktycznie wszystko jest zapisane w naszym DNA i tam należy szukać odpowiedzi. A ten ,,brak potwierdzeń" to przede wszystkim efekt tego, że żaden naukowiec nie chce, aby homoinkwizycja dorobiła mu opinię nazisty, a potem zabrano mu dotacje, więc pojedyncze badania niezależnych naukowców giną w jazgocie homoinkwizytorów. Zresztą, co się dziwić, cały światek naukowy tak dzisiaj wygląda, są ,,niepodważalne prawdy" naukowe, istne religijne dogmaty, których nie wolno ruszać, bo wysoko postawieni psychozwolennicy rzuca się na ciebie z pianą na mordzie i zagryzą.

darek 2013-05-04

A propos dorzucę jeszcze, że Keynes był gejem - Hoppe kiedyś powiedział, że jego gejostwo mogło mieć wpływ na poglądy, bo nie myślał o przyszłości będąc bezdzietnym gejem. 
Ciekawostką jest fakt, że Keynes jednak był żonaty mimo gejostwa. 
 
Hoppego oskarżyli za to o obrazę gejów - nima lekko na amerykańskim uniwerku.

darek 2013-05-04

darek 2013-05-04

Co do potwierdzenia przez genetykę - to o ile wiem sytuacja jest taka, że genetyka nie jest w stanie tego wytłumaczyć, bo istnieje kolejna warstwa komplikacji zagadnienia - jest nawet na ten temat specjalna nauka - zajmuje się ekspresją genów, czyli kiedy są aktywne, a kiedy nie. Samo posiadanie jakiegoś genu nie oznacza wystapienia jakiegoś zjawiska.

Hal Bregg 2013-05-04

Twierdzisz, że genetyka nie jest w stanie wytłumaczyć tego, co zbadała i potwierdziła doświadczalnie?:P

darek 2013-05-05

Były wielkie nadzieje, że zbadanie genomu ludzkiego spowoduje przełom w medycynie i nic takiego się nie stało.

Hal Bregg 2013-05-05

Heheheh, między odczytaniem genomu, a dowiedzeniem się co robi każdy z genów i wykorzystaniem tego w medycynie jest jeszcze dłuuuuuga droga, mnóstwo pracy i mnóstwo wynalazków, które dzisiaj nie istnieją jeszcze nawet na papierze.:P

Faraday007 2013-05-05

@6 
Wiem, że genetycznie otrzymywano homoseksualne muszki owocowe. Dokonano tego przy sztucznej manipulacji barwy oczu. Wówczas naukowców bardzo to zaskoczyło, że zmieniając kolor z czerwonego na biały zmienili orientację. Można było poprzez krzyżowanie wyhodować muszki o białych oczach które są hetero. Nikt nie widział wcześniej połączenia , w sumie nie wiem czy w końcu doszli, czemu tak się stało. 
Chętnie bym poczytał o tych szczurach. 
 
Co do ludzi to znam profesora genomiki który twierdzi że homoseksualizm u ludzi nie może wynikać z czynników genetycznych. Jest na to zbyt częsty i dlatego jak próbując modelować dziedziczność genów zwiększającą predyspozycję do homoseksualizmu to im wychodzi że ludzkość powinna wymrzeć dawno temu. Twierdził że homoseksualizm ma podstawę rozwojową. Jakiś błąd z pewnym prawdopodobieństwem zachodzi w życiu płodowym powodując zmiany. 
Tak naprawdę nikt nie wie. Jakby ktoś wiedział to nie opublikuje, bo będzie się bał bycia politycznie nie poprawnym. 
 
@10 
Chodzi o porównanie z tym co było kiedyś. Wiem od swoich sióstr, które siedzą od lat w UK, że kiedyś było łatwiej. 
 
Też pewnie zależy jaki Twój mąż ma wach. Może też trochę od szczęścia.

darek 2013-05-05

Odnośnie tego błędu rozwoju w życiu płodowym - to słyszalem wzmiankę o tym - ktoś coś opublikował , że gejostwo może wynikac z jakiś przeżyć kobiet w ciąży - strachu czy coś w tym rodzaju. 
Ale nie pamiętam kto to opublikował.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-05-05

A gdzies ja czytalem (chyba na scianie w publicnzym kiblu) ze jak ksiadz niedostatecznie poswieci brzuch kobiety w czasie ciazy to moze sie urodzic pedal...

darek 2013-05-05

Konkretnie to słyszałem o tym w podkaście Stefana Molyneux na YT - on się powoływał na jakąś publikację.

Ostatni Europejczyk 2013-05-05

@21 Rozumiem ironię. 
 
Ale proszę cię, zrozum. Jest to naprawdę ciekawy temat. I do tego wszechstronny. Czy potrafiłbyś znaleźć inną dziedziną. gdzie miesza się wiedza z biologii, genetyki, psychologii, psychiatrii, seksuologii z socjologią, politologią, ideologią, polit-poprawnością, religią i inżynierią społeczną? 
 
Dziwisz się więc laikom, że dyskutują?

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-05-06

Sorry, ale po prostu dyskusja na temat zastepczy majaca na celu naprawienie zycia ludziom ktorzy sobie tego nie zycza zasluguje na szyderstwa.

Ostatni Europejczyk 2013-05-06

@24 A czy ktoś tu zaproponował leczenie gejów? Czy ktokolwiek wyraził tu ochotę na jakiś przymusowy program "reseksualizacji"? 
 
Nie. Po prostu zwiększamy swoją wiedzę o świecie - nie mamy zamiaru go naprawiać. 
 
Tak samo, gdy dyskutujemy o narkomanach, ich nawykach, uzależnieniach i wynikających tego skutkach, nie znaczy od razu, że mamy zamiar łapać ich na ulicy i strzelać do ich Dilerów.  
 
Mateusz, jesteś przewrażliwiony.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-05-06

Ja przewrazliwiony?  
 
Powaznie?  
 
Nie jestecie negatywnie nastawieni do pedalstwa? Samego w sobie. nie mowie to paradach i aktywistach. Mowie tu o samych pedalach. Nie uwazacie tego za cos zlego? Ja uwazam to za cos obzydliwego ale nie zlego. Dla mnie jest to ochydne ale ok, nie moja dupa wiec co mnie to obchodzi? Mam wrazenie, moze sie myle, ze dla was jak by sie dalo zwalczyc pedalstwo to byscie zwalczyli.

darek 2013-05-06

A w Biblii mieszkańcy Sodomy i Gomory ty byli pedałami ? tak spytam prowokacyjnie ?

Ostatni Europejczyk 2013-05-06

@26 Jak zrozumiałem z twojej wypowiedzi, ty też jesteś "nastawiony negatywnie" do pedalstwa. Po prostu nie oceniasz moralnie - ale oceniasz estetycznie. Nie czyni cię to jednak "pedałobójcą".

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-05-06

Nie podobma mi sie pedalstwo tak samo jak nie podobaja mi sie francuskie samochody. Nie jestem zainteresowany smakiem kutasa tak samo jak nie jestem zainteresowany hinduska kuchnia. To nie znaczy ze pedalstwo uwazam za cos zlego. I tu sie chyba roznimy.

Faraday007 2013-05-07

@29 
 
Tutaj nikt nie wartościuje czy jest to dobre czy złe. Zastanawiamy się tylko z czego to może wynikać. 
 
Co do "zwalczania", czy "naprawiania" to po co o tym dyskutować skoro nie wiadomo czy to możliwe. Na pewno nie przy obecnym stanie wiedzy, który długo się nie zmieni. Choćby przez ten cały pseudonaukowy biznes, który obiecuję gejom że da się ich "wyleczyć". 
 
Nawet jakby ktoś zebrał przekonywające dowody że "wyleczenie" jest nie możliwe, to ten biznes by przetrwał. Wmawiali by że zmianę można wymodlić w jakimś ich sanktuarium za pewną opłatę itd. Gdyby jednak znalezioną skuteczną potwierdzoną naukowo metodę "leczenia" to byłby jego koniec. Uratowałoby to nie jedną osobę przed szarlatanami i otworzyłoby nowe możliwości przed tymi ludźmi. Co jest raczej pozytywne. 
 
Oczywiście zaraz będą głosy żeby wszystkich od razu zmieniać siłą , ale jak pisałem wyżej za wcześnie na takie dyskusję. Jeżeli ktoś się utożsamia z misją kontestacji to stwierdzi na pewno że to wybór gejów.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-05-07

No to jak nikt nie wartosciuje to sorry ze sie czepiam :p

Loony 2013-05-08

ten film to Brunet wieczorową porą :-D Na pewno, ostatnio oglądałam :D

Iulius 2013-05-08

Skoro już o broni i UE mowa: 
 
www.wykop.pl

Casey 2013-05-31

Brunte wieczorowa pora Barei 
dobry program, jak zawsze; gratulacje, Agencie 
 
pozdrowienia dla sluchaczy

Dodaj komentarz...

Tomasz Agencki

30 lat,
kawaler,
stosunek do służby wojskowej uregulowany.
magister po kierunku menadżersko artystycznym.

...czyli...
tu naprawdę nie ma o czym mówić.

- "Mógłbym prowadzić dwudziestoczterogodzinny komentarz radiowy prosto z garażu wielkiego brata. Udało mi się ujarzmić gadulstwo i zrobić z niego coś co zaczyna przypominać walor".

Prowadzi audycję pod zaskakującą nazwą AgenTomasz czyli cotygodniowe zestawienie 10 niusów opisujących naszą rzeczywistość, ale w jakiś sposób pominiętych.

Medale:

Informator miesiąca
srebrny

Kulturalnik miesiąca
srebrny

Rozrywacz miesiąca
brązowy
Inne audycje tego autora:

Wieści Pominięte /// 801 (1) - 2 lata temu

Wieści Pominięte /// 720 (1) - 3 lata temu

Wieści Pominięte /// 719 (2) - 3 lata temu

Wieści Pominięte /// 718 (1) - 3 lata temu

Wieści Pominięte /// 717 (2) - 3 lata temu


ROZMOWA - Wojciech Siryk (1) - 3 lata temu

Więcej audycji...

Więści Pominięte /// 715 (1) - 3 lata temu

Wieści Pominięte /// 714 (1) - 3 lata temu
Wieści Pominięte /// 709 (2) - 3 lata temu
Wieści Pominięte /// 707 (5) - 3 lata temu

WIEŚCI POMINIĘTE /// 706 (3) - 3 lata temu


WIEŚCI POMINIĘTE /// 705 (1) - 3 lata temu

AGENTomasz - Łukasz Warzecha (3) - 3 lata temu
Radio czy Podcast? - 3 lata temu

KATALONIA (2) - 3 lata temu

Wieści Pominięte /// 701 (8) - 3 lata temu


Wonder Woman - video recka (2) - 3 lata temu


Finał Szóstego Sezonu - 4 lata temu

Idą piękne dni - 4 lata temu

Prosimy Nie Lajkować - 4 lata temuPierwsza Wojna Trumpowa (4) - 4 lata temu

Pięciopak Allaha (1) - 4 lata temu

Uberem do Cyber-Burdelu - 4 lata temuKolejna Cegła W Murze (5) - 4 lata temu

Trump - wolnościowy faszysta (15) - 4 lata temuAllah Akbar i do przodu! (1) - 4 lata temu

Dobra Zmiana w Poezji - 4 lata temu

Liga Obrony Kontynentu (4) - 4 lata temuCo mnie ominęło - Polska (3) - 4 lata temu

Co mnie ominęło? Świat. (3) - 4 lata temu

W Obronie Kapitalizmu VIDEO (2) - 4 lata temu


Make Britain... raz jeszcze. (2) - 5 lata temu

Po Złej Stronie Historii (12) - 5 lata temu

Kulturowe Wzbogacenie Uranu (4) - 5 lata temu

Make Britain Great Again! (5) - 5 lata temu

F. Bastiat PRAWO (3/3) - 5 lata temu

F. Bastiat PRAWO (2/3) (3) - 5 lata temu

F. Bastiat PRAWO (1/3) (1) - 5 lata temu

Je Suis Not Me - 5 lata temu

Imperium Kontrkapituluje (4) - 5 lat temu


Drożdżówką w Emigranta (2) - 5 lat temuRozmowa po projekcji (6) - 6 lat temu


Niedzielny Wyborca (4) - 6 lat temu

Jelita Narodu (4) - 6 lat temu

Styczniowe wieści z frontu (1) - 6 lat temu


Nie Karm + Korwin (3) - 6 lat temu

KALECY MISTRZOWIE (4) - 7 lat temuBananowy Gaj (6) - 7 lat temu

Spod Pekinu (10) - 7 lat temu


Londyn Wita (6) - 7 lat temu

DONALD POTRAFI (8) - 7 lat temu

Korwin-TheMovie-odc.2 (2) - 7 lat temu

Korwin. The Movie. (1) - 7 lat temu

IN-DEPENDENCIA (4) - 7 lat temu

IN-DEPENDENCIA - zapowiedź (2) - 7 lat temu

Dług Horror Obczyzna (8) - 7 lat temu


Znowu Cisza - 7 lat temu

O SOTU CHODZI (4) - 7 lat temu

UTRZYMYWYWALNOŚĆ (1) - 7 lat temu


STO ZŁOTYCH ZA WOLNOŚĆ (4) - 7 lat temu


VOULEZ-VOUS TAXER AVEC MOI ? (13) - 7 lat temu

Orły, Elfy i Walka Klas (7) - 7 lat temu

KOMENTARZE (5) - 7 lat temu

Love Me Gender (16) - 7 lat temu

Skąd ta cisza (24) - 7 lat temu

Akcyza na wiersze (10) - 7 lat temu

Lesbijek walka z wąsami (4) - 7 lat temu

AKCYZĄ W MROK (2) - 7 lat temu

OBAMA[doesn't]CARE (9) - 7 lat temu


Raport z Polski. Powrót. (5) - 8 lat temuRAPORT Z POLSKI 01 (5) - 8 lat temuATRW - RZĄD TO MY (2) - 8 lat temu


Peace My Ass (2) - 8 lat temu

Kubek Agentowy Drugi (11) - 8 lat temu

Nieporada Europy (21) - 8 lat temu

papierowa zemsta chaveza (5) - 8 lat temu

SOCJALISTYCZNA PROSTYTUCJA (34) - 8 lat temu

MAXIŹDZIERSTWO FINANSÓW (7) - 8 lat temuPo Wielkanocy, słów kilka (2) - 8 lat temuDodrukowani Bogowie (13) - 8 lat temu

Zbanowana Republika (3) - 8 lat temu

beamtenstaat (4) - 8 lat temu


coraz mniejsza micha (15) - 8 lat temu

Coraz krótsza smycz (6) - 8 lat temu

HipoKryzys (7) - 8 lat temu

ROK WĘŻA (w kieszeni) (37) - 8 lat temu

Raport Przedświąteczny (5) - 8 lat temu

Opodatkować niezadowolonych (14) - 8 lat temu

Wręcz Przedziwnie (8) - 8 lat temu


Americant Dream (13) - 8 lat temu

MultiTusking (3) - 8 lat temu

bo-sie-na-le-rzy (18) - 8 lat temu

Barackudum Obamundi (11) - 8 lat temu

Ten system nie lubi ludzi (13) - 8 lat temu

MINDkampf (16) - 8 lat temu

Manifestacja Katalonii (3) - 8 lat temu

Wakacyjny Raport - 10 (23) - 9 lat temu

Wakacyjny Raport - 09 (5) - 9 lat temu

Wakacyjny Raport - 08 (7) - 9 lat temu

Wakacyjny Raport - 07 (5) - 9 lat temu

Wakacyjny raport - 06 (2) - 9 lat temu

Wakacyjny Raport - 05 (29) - 9 lat temu

Wakacyjny Raport - 4 (13) - 9 lat temu

Wakacyjny Raport - 03 (2) - 9 lat temu

Wakacyjny Raport - 02 (6) - 9 lat temu

Wakacyjny Raport - 01 (1) - 9 lat temu

INTERREGNUM 1 (2) - 9 lat temu

UEFAszyści (12) - 9 lat temu

EKONOMISTYCY (13) - 9 lat temu

Wada Postawy Obywatelskiej (3) - 9 lat temu

Czerwone cel, zielone pal. (1) - 9 lat temu

Konstytucja 3 maja (2) - 9 lat temu
Madzia vs Madziary (12) - 9 lat temu

ZIELONA WSYPA (8) - 9 lat temu

JAK NIE Z NAMI, TO Z BANKAMI (7) - 9 lat temu

FAKTY PO AKTACH (11) - 9 lat temu

BUNT FEDERACJI ELFÓW (11) - 9 lat temu


Biurokracja albo śmierć (24) - 9 lat temu

OSTATNI RAZ W TYM ROKU (22) - 9 lat temuORE-ORE, ATOR-ATOR (11) - 9 lat temu

SZCZYTY POLITYCZNEJ GŁUPOTY (8) - 9 lat temu


AGENTomasz - knpTV - 9 lat temu

AGENTomasz s02e04 (3) - 9 lat temu

AGENTOMASZ - s02e03 - top X (6) - 9 lat temu

AGENTomasz - 25 czerwca - 2011 (1) - 10 lat temu

AGENTomasz - 11 czerwca - 2011 (2) - 10 lat temu

AGENTomasz - 28 maja 2011 (7) - 10 lat temu

AGENTomasz - 21 V 2011 - TOP10 (1) - 10 lat temu


AGENTomasz - 7 maja - 2011 (5) - 10 lat temu

AGENTomasz - 1 V 2011 (2) - 10 lat temu

AGENTomasz 16-IV-2011 top ten (8) - 10 lat temu

AGENTomasz - 2 kwietnia 2011 (6) - 10 lat temu

AGENTOMASZ - 26 marca - top10 (4) - 10 lat temu

AGENTomasz 19 marca - top ten (2) - 10 lat temu

AGENTomasz - 12marca - TopTen (4) - 10 lat temuPODSUMOWANIE 19-LUT-2011 (8) - 10 lat temu

AGENTomasz (4) - 10 lat temu

TOP 10 - 5 Lutego - 2011 (4) - 10 lat temuTOP 10 minionego tygodnia (5) - 10 lat temu


TOP 10 minionego tygodnia (2) - 10 lat temu

podsumowanie 24gru2010 (7) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Platformy Forex - - 20.00
Filmy Reklamowe Onyxx Studio - - 20.00
ZarabiajPrzez24.pl - - 20.00
Wistyna - - 20.00
Ataman - - 500.00
Alex - - 20.00
Hmm - - 7.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt