Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
przedwczoraj
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Myśleć jak przedsiębiorca
3 dni temu
HISTORIA PEWNEGO SUKCESU.
„Zamiast gadać o faktach, opowiadaj ludziom historie! Fakty nikogo nie interesują, to historie sprzedają.” Tak uczył mnie dawno temu jeden z moich mentorów. W związku z tym chciałbym...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2013-05-26

Jan Fijor - Ja też mam drogi zegarek

Nadający: Jan Fijor

Zgadnijcie ile warty jest zegarek Janka.

KOMENTARZE

Grzesiek 2013-05-27

Ciekawa i dość treściwa audycja ... kto jeszcze nie słuchał gorąco polecam ;)

nikt 2013-05-27

W usługach PayPal czy PayU, chodzi o wygodę klienta. Wyobraź sobie Janku, że zakładam sklep internetowy małysklepik.pl i Ty chcesz coś kupić w tym sklepiku płacąc kartą. Czy podałbyś dane karty, nie mając pewności, kto stoi za tym sklepem? Przecież informacje na stronie mogą być fałszywe. Wiem, że można iść na policję, ale w praktyce, to i tak nic nie da, sprawca pozostanie bezkarny, a Ty tracisz środki z konta, chyba, że miałeś ubezpieczenie, które nie jest za darmo. I właśnie po to są zaufani pośrednicy, których każdy zna i nie boi się przekazać im danych karty. Poza tym pośrednicy ci pełnią też rolę prywatnych sądów (arbitrażu), jeśli jedna ze stron czuje się oszukana (programy ochrony kupujących i sprzedawców).

jan M Fijor 2013-05-27

@2 mam kazrte kredytowa od 1985 roku i zawsze podaję swoje dane i nic sie nie dzieje,jeśli ktoś chce mnie oszukać,. zrobi to. Moja karta kredytowa odpowiada za straty wynikłe z oszustwa. nie widzę sensu istnienia pośrednika, ale jeśli ktoś inny widzi, por favor. Niech ma co chce. 
pozdr

Michal 2013-05-27

Paypal sluzy tez do wyplacania pieniedzy zarobionych w internecie... 
Przynajmniej ja tak robie. 
Byc moze dlatego, ze nie mam innego wyjscia:) 
Po prostu na stronach, na ktorych mozna zarobic np. poprzez wykonywanie uslug z zakresu sektora IT, nie ma mozliwosci wyplacenia pieniedzy bezposrednio na konto bankowe. 
I tutaj paypal jest potrzebny.

Pawlasty 2013-05-27

Moze umknelo to Pana uwadze, ale produkcja wina na wlasny uzytek nie jest w Polsce zabroniona (ustawa z dnia 2 marca 2001r. o wyrobie alkoholu etylowego). 
Pozdrawiam.

Marriusz 2013-05-28

Nie na temat ale ciekawe o unikaniu podatków na świecie i rajach. 
www.tokfm.pl 
:-)

Marriusz 2013-05-28

Odnośnie tego pana od zegarka i jego kompetencji. 
www.sejm.gov.pl 
:-)) 
I co, i nic. 
Mierny ale wierny.... 
Przypomnę tylko że DSS to spółka giełdowa.

eney 2013-05-28

A dlaczego zakup drogiego zegarka przez kogoś kogo na to stać to skandal?? Widocznie ma potrzebę podsiadania takiego zegarka i zaspokaja ją. Coś jakoś wybiórczo stosujecie prawa ekonomii szkoły austriackiej.

lisek517 2013-05-28

59:00 - nie miał się od kogo nauczyć? Minutę przed tym było napisane(powiedziane) "te z kolei NIE były spowodowane tym że rodzice mieli 2 lewe ręce"

Piotrek 2013-05-29

Dzięki ! Też postaram się coś motywującego skrobnąć i wysłać.

Dawid 2013-05-29

Z przykrością stwierdzam, że podawanie sprawy Stelli Liebeck vs. McDonald świadczy jako przykładu absurdalności amerykańskiego systemu prawnego świadczy o braku zapoznaniu się z materią sprawy i jej powierzchownym traktowaniem. W Polsce jako w kraju w którym za poważny uszczerbek na zdrowiu wypłaca się śmieszne odszkodowania ta sprawa szczególnie wzbudza wielkie rozbawienie. W rzeczywistości sprawa ta jest bardziej złożona i może z pewnością świadczyć o wyższości amerykańskiego systemu prawnego.  
 
Po pierwsze Stella Liebieck w chwili poparzenia się kawą miała 79 lat.  
 
Po drugie poparzenia którym uległa na pewno nie powodowały u niej rozbawienia. W ramach oględzin lekarskich stwierdzono u niej oparzenia trzeciego stopnia na 16% powierzchni ciała, poparzone zostały m.in. krocze i inne dolne części ciała. Jej stan był tak poważny, że w trakcie pobytu w szpitalu przez 8 dni utraciła 20% masy swojego ciała. Jej leczenie trwało ponad 2 lata. 
 
Po trzecie prawnicy Stelli Liebeck proponowali McDonaldowi ugodę najpierw na 90.000$ a mediator później na 225.000$, Mc Donald jednak odmówił i sprawa trafiła do procesu. 
 
Po czwarte w systemie amerykańskim jest instytucja tzw. "odpowiedzialności zastraszającej" - punitive damages, która ma zmusić podmiot wyrządzający szkodę do podjęcia działań mających na celu wyeliminować ryzyko ponownego powstania szkody. Instytucja ta jest polskim systemie całkowicie nieznana. 
 
Po szóste odszkodowanie w rozumieniu polskiego systemu prawnego zasądzone na rzecz Stelli Liebieck to kwota 200.000$ natomiast 2,7 mln to tzw. punitive damages, czyli odszkodowanie zastraszające z powodu z bezczynności McDonalda, który uprzednio przez bardzo długi okres czasu nie robił nic w tym zakresie pomimo kilkuset zgłoszeń poparzenia kawą ok. 700 przypadków w skali 10 lat. 
 
Po siódme wysokość punitive damages w kwocie 2,7 mln stanowiło dwudniowy utarg ze sprzedaży kawy przez McDonald na terenie USA. 
 
Mając powyższe na uwadze uważam osobiście, że przykład Stelli Liebeck nie stanowi o absurdalności systemu amerykańskiego, lecz co najwyżej o odrębności od polskiego systemu prawnego. A sama jej sprawa z tego co się orientuję jest sprawą dość typową w tamtym systemie.

elpiwo 2013-05-29

Odnośnie zegarków Nowaka - niech sobie ma ich i tysiąc. Ale jego zas***ym obowiązkiem jest wpisać to w deklarację majątkową bądź jak mu się to nie POdoba zrezygnowć ze stanowisk gdzie takowa obowiązuje. 
Natomiast wymieniony szczyl najpierw wydaje sz siebie głupawy tekst o POżyczaniu zegarków od kolegów, a potem o rodzinnej dwuletniej ściepie rodzinnej na wymarzony chronometr!  
 
To juz nie jest nawet żałosne!

Piotr 2013-05-30

Czy da się coś zrobić aby beznadziejnie,zaszumione i totalnie nie pasujące do audycji intro w końcu znikło ...

Paweł 2013-05-30

@11 Dawid, 79 letnia osoba chyba już wie, że gorącą kawą w kubku można się poparzyć jak się to na siebie wyleje? Czy 79 lat to za mało.

jan M Fijor 2013-05-30

@Dawid Nie cjhciałem dokopywać dawidowi, ale wydaje mi się, że jego agresja wobec McDonald'sa ma swoje źródło w niechęci do kapitalizmu. Nie chodzi tylko o wiek Stelli Liebeck, lecz także o sposób, w jaki doszlo do poparzęnia - ona trzymała kubek z kawą między udami. Proponowanie przez MCD 90K tytułem odszkodowania świadczy o firmie wspaniale. Co do wysokości utargu ze sprzedaży kawy, to jest on dowodem, że kawa w McDonald jest wyśmienita (ja ją wolę znacznie od Starbucksa), a nie - Dawidzie - o wyzysku staruszków. Ludzie płacą za to, co im odpowiada. Chyba, że tak jak chce Dawid, każe się im inaczej. Ukłony

jan M Fijor 2013-05-30

@Piotr intro zniknie wraz z moją audycją. Po moim trupie! Ręce precz od intro!  
jmf

mecenas 2013-05-31

@ 15 sorry Janek trochę mnie rozczarowałeś swoją odpowiedzią, ponieważ nie wiem na podstawie czego doszedłeś do wniosku, że jestem agresywny w stosunku do McDonalda? Tylko dla tego, że napisałem że Stella w chwili zdarzenia miała 79 lat? To tylko fakt, a nie moja opinia. Co do samego McD to korporacja jak każda inna i jest mi ona całkowicie obojętna. I co w ogóle ta sprawa sądowa oraz mój komentarz ma wspólnego z kapitalizmem, naprawdę nie wiem? Nie rozumiem na podstawie czego doszedłeś do wniosku, że pałam niechęcią do kapitalizmu? Domyślam się że McD jest przez Ciebie traktowany jako symbol kapitalizmu, w zw. z czym jakiekolwiek komentowanie tej korporacji i jej działań to atak na sam kapitalizm. W moim mniemaniu jest zupełnie inaczej. 
Wracają co meritum, w moim komentarzu przedstawiłem tylko okoliczności sprawy sądowej i fakty które są powszechnie dostępne w internecie bez jakichkolwiek emocjonalnych komentarzy do tego stanu rzeczy, a tym bardziej w stosunku do McDonalda czy samego kapitalizmu. Jedyne co wskazałem to to że sprawa Pani Liebeck jest po prostu złożona i nie taka prosta jaka by mogła się wydawać na pierwszy rzut oka. 
 
Wydaje mi się Janku że również nie przeczytałeś ze zrozumieniem tego co napisałem. To prawnicy Stelli proponowali ugodę na 90K (początkowo sama Stella chciała 20K póki nie poszła do prawników) a nie prawnicy McDonalda. McDonald zaproponował 800 $. Natomiast zasądzone odszkodowanie 2,7 mln $ tytułem punitive damages to już sprawka ławy przysięgłych która się wściekła na 10-letnią bezczynność McD, gdyby więc McD załatwił poszedł na ugodę to sprawa pewnie zakończyła by się na 20K i nikt by się nawet nie dowiedział o tej sprawie.

mecenas 2013-05-31

@ 17 coś mi wywala dziwny nick, nie wiem dlaczego, w rzeczywistości to dalej Dawid

mgr inż. BlackEmperor 2013-05-31

Co do EKG to dzisiaj był zaproszony prof. Blikle. Nie jest tak źle :)

Robi 2013-05-31

Powiedział Pan, że wszyscy ludzie chcą być bogaci. polemizowałbym. Znam ludzi, którzy nie lubią tego porzadku, ale nie maja pretensji do nikogo, poza stwórcą tego wszystkiego. Znam ludzi, którzy widza coraz wyraźniej bezsens nieustannej konsumpcji. To co w niektórych domach dzieje się pod tym względem jest śmieszne. Niedługo będą miec ogromne plazmy w ogrodach, aby przy grillu sobie TVN oglądac. Podoba wam się teaki swiat? Bo mnie naprawdę to już męczy. 
Ta cała konsumpcja ma zamaskować pytania o sens i wypełnić pustkę, brak miłości itp. Takż eniech Pan nie opowiada, ze wszyscy ludzi itp. Sam wyznaję zasadę, ze dobra materialne - tak, ale nie za wszelką cenę. Jesli mam zapieprzać jak głupi i robić to czego nie lubię, to ja to pierdole. ale do nikogo nigdy nie miałem pretensji!!!! Nigdy, do zadnego Balcerowicz, czy kogos takiego...

Jacek K. 2013-05-31

Janku, możesz zdradzić w jakie akcje zainwestowałeś i kiedy? 
Pozdrówki.

RADesign 2013-06-01

odpowiadając na pytanie w podtytule - 50.000 $ ?

jan M Fijor 2013-06-01

@22 czy ja wyglądam na idiotę, ktory się faszeruje błyskotkami, aby zyskać uznanie otoczenia? 10 procent tej kwoty i tylko dzięki gwałtownej zwyżce cen złota. 
 
Pozdrówko 
ps. nie mogę podawać swoich typów, ponieważ nie chcę nikogo skrzywdzić. jeśli jednak ktoś się uprze, to niech napisze maila. wtedy podam, ale nie odpowiadam za skutki. Tylko dla zaspokojenia ciekawości. Robi, co ci się stało? Chcesz być biedny, czy leń cię opanował i robić ci się nie chce? Co ma konsumpcja do sensu życia? Biedny jest zwykle znacznie bardziej bezsensowny, jak chodzi o życie, niż ktoś, kto się dorobił. Przemyśl to sobie, albo Zamość..

Robi 2013-06-02

@ 23 
Robić to mi nigdy specjalnie nie chciało Panie Janie. Pracuję tylko tak, aby się utrzymać. Nowy sweter, czy adidasy, to nie jest coś co mnie kręci. Bozia talentu nie dała, więc co się będę szarpał...

Bezimienny 2013-06-03

A czemu niby czlowiek ktory kupil sobie zegarek za 35tys i go nosi jest idiota?Jesli kogos stac na to spokojnie to nie widze problemu.Jak ktos luksusowym autem za 350tys jezdzi to tez jest idiota?Czlowiek powinien zarabiac ale tez korzystac z zycia tak jak lubi.

Jed 2013-06-04

a tak o wklejam: www.youtube.com

Marcin 2013-06-04

Hej, nie ukrywam ale zawiodłem się na jakości i merytoryce audycji. Zarówno prowadzący jak sam Jan Fijor swoim samym sposobem wypowiedzi sprawiali wrażenie jak by do końca nie wiedzieli o czym mówią. Gdybym nie przeczytał książki Fijora stwierdził bym że to płytka tandenta rozmowa dwóch kolesi z baru... Słabo.

hns 2013-06-05

PayPal jest wygodny gdy nie ma się konta walutowego dolarach a chce się kupować za granicą.

TomaszM 2018-12-02

Polacy nie potrafią przywalić kiedy trzeba i uciekają? Polacy się poddają, a Czesi odwrotnie? Nie mówcie takich bzdur!

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 9 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 10 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 10 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - 11 miesięcy temu

Jak się bogacić? (18) - 11 miesięcy temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - 11 miesięcy temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - ponad rok temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - ponad rok temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 2 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 3 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 4 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 4 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 6 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 7 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 7 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 7 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 8 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 8 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 9 lat temu

Portugalia (17) - 9 lat temu

Wy ćwoki (15) - 9 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 9 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 10 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 10 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 10 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 10 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00
Konrad - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt