Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne
wczoraj
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
5 rzeczy, które są źle nazywane w Kościele katolickim
Czym się różni dziewicze poczęcie od niepokalanego poczęcia? Dlaczego „grzech pierworodny” to niefortunne tłumaczenie „peccatum originale”? Czy Ofiara mszy świętej się powtarza na każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2013-05-31

Jestę wolnościowcę

Nadający:

O co chodzi wolnościowcom? O granicę, która została już dawno przekroczona. Młodzieży proszę obejrzyjcie od początku do końca.

KOMENTARZE

Piotr 2013-05-31

A czy byłbyś za możliwością jeżdżenia bez numerów rejestracyjnych lub chodzenia w kominiarkach? w imię wolności. Wystarczy spojrzeć na poziom chamstwa w komentarzach pod dowolnym artykułem i skorelować to z anonimowością/bezkarnością autora. Trzeba promować przyzwoite postawy bo debile jeżdżący ponad 100km/h w terenie zabudowanym bez chodnika i pobocza robią to tylko dlatego, że są bezkarni.

Ostatni Europejczyk 2013-05-31

J. W. 
A do kogo skierowany jest ten filmik? Jak na razie twoje produkcje oglądają głównie już przekonani do wolnościowizmu ( lub przynajmniej korwinizmu).

jan M Fijor 2013-05-31

Nie widzę powodu do sporu, poza tym, że należy dodać, iż do ludzkiej działalności potrzebna jest ziemia, na której ta się odbywa. Jeśli jestem właścicielem drogi, to mogę pozwalać na jazdę w kominiarkach tyłem z prędkością 200 km/h. Muszę jednak brać pod uwagę konsekwencje tego aktu, a więc np. konieczność pokrycia szkód, jakie on spowoduje. Nie ma żadnej sprzeczności między wolnością a odpowiedzialnością, o ile istnieją obok siebie równolegle. Kolega prowadzący jednak zapomniał o granicy wolności, jaką jest dobro drugiego człowieka. Bez niego nie ma wolności, jest przemoc. 
Ukłony

Faraday007 2013-05-31

@1 
Tutaj w ogóle nie chodzi o prawo drogowe. Nie zapinając pasów nie zaszkodzisz innym, tylko ewentualnie sobie. Wolność przynajmniej tak jak ja ją rozumiem kończy się tam gdzie zaczyna się wolność innych. 
 
Na jakiej podstawie mielibyśmy komukolwiek zakazać chodzenia w kominiarce?

Till 2013-05-31

A co masz do chodzenia w kominiarkach? Albo w maskach chirurgicznych? Pewnie, że byłbym za. Nie za chodzeniem, ale za tym, żeby można było tak robić.

jan M Fijor 2013-05-31

Panowie, nie zapinając pasów szkodzicie mnie. Ja muszę potem was leczyć, Mamy przecież uspołecznioną służbę zdrowia. Każdy z nas musi zniewolić drugiego, żeby mu ten drugi nie dokuczał swoją wolnością. jest znacznie gorzej niż sądzicie. Chociaż w tym ogolnym zniewoleniu jest nadzieja. Nie starcza kasy i dlatego ono się rozleci. Mam nadzieję. 
Ukłony

LordBlick 2013-05-31

Ale kogo i z czego trzeba leczyć ? Mogę się mylić, ale czy nie jest to pomylenie skutku z przyczyną ?

Kj 2013-05-31

@Piotr  
Noszenie kominiarki jeszcze jest legalne i nie powoduje moim zdaniem żadnych problemów. To nie kominiarki kradną, tak samo jak broń nie zabija, tylko ludzie. Widziałem minionej zimy kilka osób w kominiarkach i nie widzę powodu aby zmuszać ich do noszenia normalnej czapki i szala lub nawet marznięcia(bo przecież szal i czapka mogą w podobnym stopniu zasłonić twarz). Pytanie czy z rejestracjami nie jest tak samo? Nie zlikwidowały przecież jeżdżących jak "debile" z twojego komentarza, a ci którzy teraz jeżdżą normalnie pewnie jeździli by tak i bez rejestracji.

bfo 2013-05-31

@1: 
Nie wiem czy to ja już tak oceniam ton każdej wypowiedzi, czy to faktycznie tak jest, ale powiedz mi, proszę, jedną rzecz. Czy pytając: "a czy byłbyś za możliwością..." myślisz kategoriami "jak się zbierze wystarczająco dużo głosów 'za', to zasada będzie moralnie uzasadniona"? I czy bezosobowe słowa "trzeba promować przyzwoite postawy" mają w podtekście "uważam, że to jest dobre i chętnie widziałbym państwo w roli egzekutora"? 
Pzdr. 
bfo

sprae 2013-05-31

Pasy współczesnymi kajdanami ludzkości ;-)

Paweł 2013-05-31

No racja, w chorym systemie nie da się chyba zrobić wiele - to tak jak leczyć aidsowca aspiryną; dlatego niezapinanie pasów, które w normalnym systemie jest wyborem wolnego człowieka, w chorym systemie powodować może koszty leczenia pokrywane przez innych - dlatego nakazują zapinać pasy. Na tablice rejestracyjne patrzyłbym jak na numery broni - musi być jakiś tam sposób na zidentyfikowanie pojazdu/pistoletu. Broń oczywiście powszechnie dostępna jak samochody - po jakimś egzaminie na przykład. Kominiarki to już absurd , totalitaryzm. ps. na jednym forum była dyskusja i wypowiedziałem się, że invitro jak ludzie chcą, to niech robią (nie jestem lekarzem, nie wiem jak to się odbywa, nie chcę się wdawać w kwestie etyczne). ALE: NIE ZA MOJE PIENIĄDZE te zabiegi - jak Pan Jan kiedyś powiedział - kogoś nie stać na invitro, a na dziecko będzie go stać?? Zostałem wyzwany od samolubów itd - że ludzie muszą sobie pomagać i tego typu bzdety. Jakieś 95% ludzi z tego co widzę tak myśli.

Jacek W. 2013-05-31

@ jan M Fijor 
 
to nie jest film o pasach. tylko o SYMBOLU przekroczonej granicy wolności. 
 
po drugie skoro żyjemy w kraju w którym państwo dostarcza służbę zdrowia w całości z założenia to niech się do tego stosuje, a nie wybiórczo wprowadza nakazy i argumentuje to oszczędnością w służbie zdrowia. 
 
kierując się tą logiką powinniśmy: 
 
1. nakazać zakładać ochraniacze piłkarzom amatorom - oszczędność dla slużby zdrowia na złamaniach 
 
2. wprowadzić nakaz zakładania kasków i ochraniaczy dla dzieci - oszczędność j.w. 
 
3. nakazać mężczyznom po 50-tce biegać dziennie przez 30 minut - oszczędność na zawałowcach 
 
4. nakazać badania cytologiczne raz na 3 lata przez wszystkie kobiety - oszczędność na za późno wykrytym raku szyjki macicy 
 
5. wprowadzić nakaz zakładania ochraniaczy na zęby przez kiboli i uczestników dyskotek - oszczędność na oddziałach chirurgi szczękowej 
 
6. zakaz wychodzenia z domu - oczędność w ogóle na wypadkach jakich kolwiek 
 
mogę tak do jutra. 
 
@ Ostatni europejczyk 
 
dla ludzi z Kontestacji również jak widać po komentarzach.

Paweł 2013-05-31

Jacek W., ktoś tu chyba czegoś nie zrozumiał;)

Martin 2013-05-31

Właściwie to jest całkiem realne. 
Punkty 1-4 są już wprowadzone chyba tu i tam, nie? I to całkiem poważnie. 
 
Podejrzewam, że te punkty miało pokazywać absurd, ale ta filozofia naprawdę obowiązuje. Wcześniej czy później te punkty, albo podobne, będą w pełni spełnione.

Grabix 2013-06-01

@Jacek W.: "6. zakaz wychodzenia z domu - oczędność w ogóle na wypadkach jakichkolwiek" - tu się mylisz. 
Podobno zgodnie ze statystykami najwięcej wypadków zdarza się w domu. Więc należy zakazać WCHODZENIA do domu!

Faraday007 2013-06-01

@15 
Czepiasz się. Piszesz jakby zakazy narzucane przez państwo miały głębszy sens. Ważne jest jak się wydaję na pierwszy rzut oka, a nie jak jest. :) 
W którymś wydaniu głównym była przytaczana statystyka, że dużo więcej wypadków samochodowych powodują pijani piesi niż nietrzeźwi kierowcy. Kampanie społeczne są jakoś przeciwko tym drugim.

AS 2013-06-01

@12 Masz rację Jacek.  
Dla mnie opresyjność państwa jest jak najbardziej logiczna. Jeżeli traktuję swojego obywatela jak swoją własność, niewolnika i dojną krowę, to dba o niego i zakazuję mu palenia, picia, niezdrowego odżywiania się, itd. bo chcę zaoszczędzić na kosztach związanych z jego leczniem na raka płuc, marskość wątroby, czy otyłość.  
Państwo za to płaci bezpośrednio biorąc od nas kasę - mamy obowiązkową służbę zdrowia a w takim układzie taka służba będzie zawsze niewydolna a i przecież państwo potrzebuje kasy nie tylko na służbę zdrowia. 
Jak najbardziej można spodziewać się wprowadzenia punktów wspomnianych przez Ciebie. A na koniec będzie i eutanazja bo przecież stary obywatel choć zdrowy potrzebuje innej opieki (droższej) niż zdrowy i młodszy.  
Wszystko odbywa się pod hasłem troski o obywatela, eutanazja też bo to przecież troska o jego problemy starości. 
Każdy Wolnościowiec się zgodzi, że nie chce takiej troski ale kasa ma zostać w jego kieszeni i on sam zdecyduje, czy pić wódę, czy może jednak wodę. Ale ludzie się boją, że sobie nie poradzą i jednak wolą żeby państwo się nimi zaopiekowało, to trzeba zmienić, żeby przestali się bać ale muszą mieć narzędzie w postaci niezabranych im pieniędzy przez US i ZUS.

Faraday007 2013-06-01

Chciałem jeszcze dodać że dyskutujemy o rzeczach, o których nie raz dyskutowano w tym radiu, których wszyscy jesteśmy świadomi, a nie skupiamy się na istocie problemu. 
Właściwe pytanie brzmi: Czy powyższy filmik może być z powodzeniem użyty do promowania idei wolnościowych? 
 
Być może to że nie ma w nim mowy o NFZ to wada, bo nie oddaje całej prawdy, albo zaleta bo przedstawia jakiś uproszczony obraz który będzie lepiej przyswojony przez "nowo-przybyłego"?

Ostatni Europejczyk 2013-06-01

@18 Mam propozycje. Niech każdy, kto chce, podzieli się z nami, w jaki sposób został wolnościowcem. kiedy spotkał się z tym zbiorem idei i jak przebiegała jego ideowa ewolucja. 
 
Słowem, jakie postacie, książki czy emocje (a może wychowanie i środowisko) były TYM pierwszym kontaktem z TĄ IDEĄ? Co was ruszyło czy tknęło,że poszliście w tą stronę. Że w ogóle wykazaliście się zainteresowaniem?

Antoni od zaopatrywania dentystów. 2013-06-01

Panu Hoppe, w przerwie podczas niedawnego seminarium zadałem pytanie - czy nie obawia się NWO ? W ramach "bezpiecznego życia" - każdy będzie miał czipa. Władza wyłączając tego czipa może spowodować, że nawet do autobusu nie wejdziesz... Fikcja? Fantazja? Pan Hoppe był zbyt zmęczony , aby rozmawiać na ten temat...

Kierowca mechanik 2013-06-01

@autor audycji Jacek W.. 
Bardzo naściemniałeś. Producenci samochodów byli i są zmuszani do montowania takich ustrojstw nie z powodu popytu ze strony klientów, ale z powodu ścisłych regulacji i nakazów rządowych. W USA zajmuje się tym The National Highway Traffic Safety Administration.  
Od 1968 roku NHTSA nakazała seryjne montowanie pasów biodrowo ramiennych. W 1972 roku zarządzili, by w samochodach produkowanych w USA montować brzęczyki i lampki ostrzegawcze o niezapięciu pasów, które drażniłyby kierowcę co najmniej przez minutę. Sam nakaz montowania pasów, brzęczyków i lampek to jeszcze nic. Wprowadzili też przepis, że od 15 października 1973, każdy samochód osobowy produkowany w USA, który nie byłby wyposażony w automatycznie zapinające się pasy bezpieczeństwa, musi posiadać specjalny rodzaj prewencyjnej stacyjki, której czujnik zapobiegałby uruchomieniu samochodu w przypadku wykrycia niezapiętych pasów kierowcy i pasażera na przednim siedzeniu! Właściciele „niewolników” chyba za szybko chcieli przeskoczyć do następnego etapu tresury, bo wywołało to w USA olbrzymią burzę, która dotarła do Kongresu. Ludzie mieli wtedy jeszcze jaja. Kongres uznał, że taki nakaz jest niezgodny z prawem i rok później zabronił NHTSA wprowadzania w życie przepisów, które zakładałyby użycie faszystowskich stacyjek oraz brzęczyków, lampek, które wkurzałyby kierowców dłużej niż 8 sekund od przekręcenia kluczyków. W 1975 prawo to zostało zmodyfikowane i od tamtej pory nakazuje producentom amerykańskich samochodów montowanie brzęczyków i lampek, które w przypadku niezapiętych pasów muszą wkurzać kierowcę od 4 do 8 sekund. 
 
Tyle historii. Jak widzisz, nad tresurą obywateli do bycia posłusznymi niewolnikami, przynajmniej w USA i w odniesieniu do niezapiętych pasów i systemów ostrzegania, pracują rzesze biurokratów i robią to od dawna. 
 
Jeśli ktoś chce zweryfikować fakty, strona 20 i 21 onlinepubs.trb.org

sprae 2013-06-01

Zostałem wolnościowcem jako dzieciak na początku XXI wieku, czytając jakie pomysły ma SLD. 
Uzmysłowiłem sobie wtedy, że oni traktują nas jak barany i próbują wmówić, że sami nie jesteśmy do niczego zdolni. Potem zrozumiałem, że jest to im na rękę, bo za tą opiekę, którą sami wymyślają chcą się sowicie wynagradzać. 
 
Przyglądając się potem ruchom, próbującym zagospodarować moją chęć wolności, nachodzi mnie jedna myśl - strata czasu.

Ostatni Europejczyk 2013-06-01

@22 Masz na myśli Korwina i jego kolejne partie?  
 
Rzeczywiście, to jest dno. Setki tysiące idą na jakieś kampanie, a nawet nie pomyśleli o zbudowaniu portalu internetowego, który by w prosty sposób wprowadzał w idee wolnościowe. 
 
Ponadto tak zawsze jest z tymi wszystkimi think - tankami czy organizacjami jak koliber. Szybko zmieniają się w kółka dyskusyjne, na których smutni panowie chwalą się bardzo mądrymi książkami. 
 
No bo co mogą robić organizacje "polityczne" nieposiadające władzy?

Max 2013-06-02

Podoba mi się jak niektórzy ludzie kompletnie nie zrozumieli tego filmu, pozostaje się tylko śmiać ;D 
 
Film nie mówi o uregulowaniach dotyczących oznakowania, ubioru itd. 
ale ogólne o tym jak wymusza się na nas podporządkowanie do nawet najgłupszych przepisów w imię naszego "bezpieczeństwa". 
 
Przypominam że jakiś czas temu w imię "naszego bezpieczeństwa" pewien Donald Tuskisyn chciał wprowadzić cenzurę internetu. 
 
Pamiętajcie wielkie rzeczy ( zarówno te dobre jaki i ZŁE ) zaczynają się od małych kroków.

Libertariator 2013-06-02

A czemu niby nowe auta są obecnie takie drogie ? Znajomy pracujący dla jednego z koncernów samochodowych mówi jak to przygotowywują produkcyjne prototypy na kolejne lata i muszą się dostosowywać do coraz to głupszych obostrzeń i regulacji. Auta nie są drogie z powodu nowoczesnej elektroniki i bajerów (bo ta pochodzi z Chin) Auta są drogie bo muszą spełniać odgórnie narzucone a coraz bardziej restrykcyjne normy.

LordBlick 2013-06-02

Ten film jest genialny - 3:40 "Zobaczcie, co się stało" - i nadeszło 3 muzułmanów....

Paweł 2013-06-02

@23 
"Rzeczywiście, to jest dno. Setki tysiące idą na jakieś kampanie, a nawet nie pomyśleli o zbudowaniu portalu internetowego, który by w prosty sposób wprowadzał w idee wolnościowe." 
Wiesz ile ma członków KNP, ile osób płaci składki, jaki mają budżet, ile Korwin sam dokłada ze swojej kieszeni do interesu? Ile słuchaczy Kontestacji zapisało się do partii? Ile z tych jak to nazywam - korwinwyśmiechujków - wpłaciło jakieś pieniądze, lub ruszyło dupę zbierać podpisy, rozklejać plakaty itp?

Bullshit 2013-06-02

Wolalbym taki system, w którym oplacilbym nawet dosc wysoki komplet ubezpieczen w prywatnej firmie, ktora mialaby konkurencyjne ceny (wolny rynek ubezpieczycieli) i wtedy moglbym nie zapinac pasow, palic i pic co mi sie podoba, kupic w aptece taki lek, jaki potrzebuje bez recepty itp, po prostu byc wolny, nie szkodzic innym bo ewentualne szkody na zdrowiu sam bym oplacil, Oczywiscie nie robilbym tych rzeczy bardziej niz teraz ale chodzi o ZASADY i wolnosc w decydowaniu o sobie i swoim ciele. Ciagle mamy czasy niewolnictwa.

Ostatni Europejczyk 2013-06-03

@27 Okej, masz rację. Mea Culpa. 
Jednak nadal nie rozumiem. Dlaczego nadal nie ma takiego portalu? Przecież on jest niezbędny.

Paweł 2013-06-03

@29 luz;) Ja tam sobie myślę, że taki portal wiele by i tak nie zmienił, co innego jakiś program w telewizorni, reżimowej i innych tvnach i polsatach. Teraz jest dostęp nieograniczony do wiedzy, prasy, opinii, blogów rozsądnych ludzi, choćby do Kontestacji;) A ludzie i tak będą słuchali tokfm, czytali GW i na dobranoc oglądali przesłuchania u stokrotki.

Marian 2013-06-04

Poziom rośnie, chyba najlepszy odcinek jak do tej pory IMO. Jasny i prosty przekaz, poparty przykładami. Jest git!

Piotr 2013-06-04

@22Sprae "Zostałem wolnościowcem jako dzieciak na początku XXI wieku, czytając jakie pomysły ma SLD" 
Mniej piwa, a więcej wdzięczności dla minionych pokoleń, bo dajmy na to prąd masz tylko dlatego, że w PRL, którego ideowym spadkobiercą jest SLD, przeprowadzono elektryfikację miejsc, które w warunkach wolnego rynku nigdy by nie były zelektryfikowane. Podobnie z telefonią komórkową, wybrano równomierny rozwój zamiast wolnej amerykanki, aby nie tracić potencjalnej energii mniej więcej jednego pokolenia ludzi spoza większych miast. Jeśli się przyjrzysz uczciwie to ile rzeczy wybierasz, a ile jest uwarunkowanych podażą, brakiem informacji i czasu? Tak naprawdę jesteś tylko drobnym trybikiem. Nie wybrałeś sobie ani rodziców, ani miejsca, w którym byłeś wychowywany. Ja jestem zdania, że do pewnego wieku człowiek jest z natury zwierzęciem i tylko głód, ból, ostracyzm sprawia, że zachowuje się przyzwoicie. Różnimy się tylko tym jakie otoczenie nas wytresowało. 
 
I tak ogólnie, to że retoryka jest "w imię bezpieczeństwa" nie oznacza, że jest to cokolwiek więcej poza retoryką. Tak naprawdę chodzi o operację mającą na celu wprowadzenie, sposobu myślenia, że ludzie są jedną wielką rodziną - czyli restaurację republiki weneckiej z dożą jako ojcem na skalę globalną.

Nowos 2013-06-05

" przeprowadzono elektryfikację miejsc, które w warunkach wolnego rynku nigdy by nie były zelektryfikowane" 
 
Należy także więc podziękować amerykańskim, brytyjskim, francuskim komunistom , że im też doprowadzili elektryczność do domów, kiedy to kapitaliści siedzieli w domach obżerając się pizzą i hamburgerami, oni dzielnie walczyli z wiatrem i wysokością kładąc kable.

Ostatni Europejczyk 2013-06-05

@32 Piotrusiu? Człowiek zwierzęciem? 
Strach, głód, popęd? Determinizm? 
 
Ty w to naprawdę wierzysz?

Paweł 2013-06-12

Ostatni Europejczyk, minęło 10 dni od kiedy zadałem retorycznie te pytania - założę się, że żaden mądrala nie kiwnął palcem, ani nie zrobił przelewu... Takie to właśnie są te wolnościowę, internetowę pier#olenia.

Ostatni Europejczyk 2013-06-13

@35 Niektórzy ze słuchaczy tego radia to studenci, niektórzy zaledwie licealiści. Nie mają z czego.  
 
A tak po za tym... Masz rację. W Polsce jest przynajmniej kilkaset tysięcy wolnościowców. Szkoda tylko, że są potwornie niezorganizowani.

Dodaj komentarz...


Po samobójczej śmierci Jacka Wrocka prowadzenia studia podjął się Leszek Neymno. "10% odcinków ma dotyczyć seksu analnego" - mówi testament Jacka.

Jego audycja to 3:21 Raport

Medale:

Rozrywacz miesiąca
złoty!

Program miesiąca
brązowy
Inne audycje tego autora:

Jestem w lesie (9) - 7 lat temu

Taśmy prawdy (5) - 7 lat temu

Sposób na drzwi (2) - 7 lat temu


Śmierć Trynkiewicza (2) - 7 lat temu

Tęczowy wyścig zbrojeń (1) - 7 lat temu

Spowiedź pastafarianina (5) - 7 lat temu

Więcej audycji...
1000 lat świetlnych (2) - 7 lat temu

Porno posłów (+18) (2) - 7 lat temu

10 x Australia (część 1) (10) - 7 lat temu

Złoty Skur*ysyn (1) - 7 lat temu

Dylemat patelni (5) - 7 lat temu

Ogłoszenie (12) - 7 lat temu

Agencik Tomasz (9) - 7 lat temu

Syndrom Senyszyn (6) - 7 lat temu

Coming out narodowca (10) - 7 lat temu

The Walking Wyborca PO (5) - 7 lat temu


Photoshop w służbie prawdy (8) - 7 lat temu

Lapsus językowy (12) - 7 lat temu

Demokracja zmienna jest (6) - 7 lat temu

SKRAJNA "PRAWICA" mówi... (7) - 7 lat temu

SKRAJNA? LEWICA mówi... (6) - 7 lat temu

South Park masakruje lewaków (19) - 7 lat temu

Imagine there is no "Imagine" (60) - 7 lat temu

Warszawa maszeruje RELACJA (10) - 7 lat temu


I Bóg stworzył kobietę (13) - 8 lat temu

Are you my nigga? (26) - 8 lat temu


Won od naszych działek! PLUS (25) - 8 lat temu

Won od naszych działek! (7) - 8 lat temu

Hejter w domu PLUS (19) - 8 lat temu

Hejter w domu (20) - 8 lat temu

Jestę wolnościowcę PLUS (9) - 8 lat temu

Jestę wolnościowcę (36) - 8 lat temu

Musicforlife PL z piwnicy PLUS (24) - 8 lat temu

Musicforlife PL z piwnicy (5) - 8 lat temu

Tu jest Polska PLUS! (9) - 8 lat temu

Tu jest Polska! (14) - 8 lat temu

Uczynek mobilizujący PLUS (9) - 8 lat temu

Uczynek mobilizujący (24) - 8 lat temu

Rybnik troluje Polskę PLUS (9) - 8 lat temu

Rybnik troluje Polskę (18) - 8 lat temu

Startup smoleński PLUS (14) - 8 lat temu

Startup SMOLEŃSKI (12) - 8 lat temu

Globalne Ociplenie PLUS (6) - 8 lat temu

Globalne Ociplenie 2013 (17) - 8 lat temu

Zapominają po kupie PLUS (19) - 8 lat temu

Zapominają po kupie (14) - 8 lat temuSpowiedź Korwi*eba PLUS (61) - 8 lat temu

Spowiedź Korwi*eba (46) - 8 lat temu

300 mld Donalda (6) - 8 lat temu

Harlem Shake w Polsce - 8 lat temu
Pieprzona hipokryzja - 8 lat temu

30 filmów o WIELKIM Bracie (2) - 8 lat temu

Lenin w Heyah - Prolog - 8 lat temu

Oto słowo nie-boże - 8 lat temu

Nie jesteś Bogiem - 8 lat temu

A co z biednymi? (1) - 8 lat temu

Szczuka kocha Zawiszę (1) - 8 lat temu

Marsz do lasu - 8 lat temu

Europa gnije - 8 lat temu


RESTECP Polacy - 9 lat temu

Śpiący Królewicz nie śpi (2) - 9 lat temu

Tankujesz pedałujesz (1) - 9 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Na makaron i pizze - - 50.00
dominik - - 100.00
Jacek tak trzymać - - 50.00
gman - - 20.00
na pomnik dla Zośki - - 50.00
Aliktus - - 20.00
Przemek z Poznania - - 100.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt