Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
4 dni temu
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
przedwczoraj
Sprzedaż online - Basia Piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2013-06-04

Czy Polacy wiedzą co to jest urozmaicony seks?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Dziś mniej o prawie, a więcej o mentalności. Czy Polacy mają fobię seksu? Czy nudzi im się w łóżku? Dlaczego pończochy bardziej ich bulwersują niż nagie nogi? I o całowaniu na ulicy w dzisiejszej audycji.

KOMENTARZE

darek 2013-06-04

Od porządku ludkowie moi jest Pan Bóg, a diabeł chce zmieniać, ulepszać ...Chłop z chłopem spać będzie, baba z babą. Oszukaństwo, kurestwo, złodziejstwo. 
 
youtu.be

KamilS 2013-06-04

W rzeczywistości w której żyjemy Boga nie ma, tak samo jak Szatana więc głupotą jest mieszać ich do czegokolwiek. Sądzisz inaczej? Udowodnij mi ich istnienie? Och, nie umiesz, wiec nie odwołuj się do wyimaginowanych bytów.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-06-04

Is sex dirty?  
Only if it is done right. ~ Woody Allen

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-06-04

Slucham i komentuje: 
Chcialem zaznaczyc ze zdecydowana wiekszosc szmat powinna chodzic w burkach ze wzgledow estetycznych. Nikt szczerze nie obuza sie ze ladne dziewczyny paraduja pol nago. Ludzie maja dosyc tego ze pol gole biegaja okazy podobno (ale nie na pewno homo sapiens) ktorym na bezludnej wyspie kazalibyscie znosic kokosy i dziury w nich wiercic ale dopiero po tym jakby sobie szczelny przenosny namiot z lisci palmowych uszyly. To sa potwory ktore moglyby pasowac do obsady w niemieckich filmach dla doroslych z udzjalem psow i duza iloscia kupy.  
 
Jakby te (podobno) panie chcialyby sie przeciwstawic gwaltom to powinny domagac sie powszechnego dostepu do broni palnej.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-06-04

Uwaga tu sa zdjecia z owego marszu (lepiej nie otwierac w pracy, lepiej nie otwierac na pelny zaladek). 
https://www.google.ca

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-06-04

Dlaczego nikt z dzwoniacych nie zapyta sie Hugo czy moglby sie publicznie onanizowac w obecnosci jego dziecka?

mgr inż. BlackEmperor 2013-06-04

No nie. Ale mnie temat ominął. Teraz mogę tylko przesłuchać w offline. Smuteczek :(

karpii 2013-06-04

Daaaaaaaaaawno nie słuchałem wydania głównego. Ale po tym odcinku znów dłuuuuuuuugo nie posłucham. Nudzisz Hugo i próbujesz wskazać problem tam gdzie go nie ma. A dodatkowo wspierasz lewackie środowiska, ponieważ Marsz Szmat to po prostu ich prowokacja, która miała pokazać jakie to społeczeństwo jest nietolerancyjne i nienormalne. Wróć lepiej do prawa i ekonomii a szaleńców zostaw z ich szaleństwem.

darek 2013-06-04

Ludzie mówili, że Urban pokazywał na YT dupę - czy nie jest to strefa erogenna i "nieobyczajne zachowanie" ? Czy nie powinni go ukarać ?

mysz 2013-06-04

Marsz Szmat jak widać po reakcjach to głupio zorganizowana i kompletnie nietrafiona inicjatywa, ale i tak jestem zaskoczona poziomem ignorancji, który go otacza.  
Podstawowym hasłem, które protestujące chciały przekazać (a które kompletnie zginęło pod podnieceniem mediów, że gołe baby) jest "ofiara nie jest winna". Stąd nazwa jak i forma, to gra na stereotypie, że ofiarami gwałtów padają prowokujące idiotki w kusych kieckach, które "są same sobie winne". Jak widać, stereotyp taki nadal w polskiej mentalności jest faktem niepodważalnym, mimo że statystyki nie mogą być bardziej od niego różne. Jak choćby to, że największy odsetek gwałtów jest w krajach muzułmańskich, gdzie kobiety nie kuszą absolutnie niczym - za to kultura promuje traktowanie ich jak podludzi. 
 
Przenoszenie odpowiedzialności za gwałt na kobietę jest nienormalną codziennością - nawet tutaj w Kontestatcji, gdzie nietykalność cielesna każdego człowieka powinna być absolutnie jednym z najważniejszych priorytetów myśli wolnościowej. Bo była źle ubrana, bo pewnie sprowokowała, bo może była pijana, bo powinna być uzbrojona, bo poszła w złe miejsce o złej porze. Ze zdarzenia całkowicie wykreśla się sprawcę, albo umniejsza jego rolę, jakby był niepoczytalnym zwierzęciem reagującym na płachtę. 
 
Czy jak ktoś obrabuje staruszkę, która wraca z poczty odebrawszy emeryturę, to pojawiają się insynuacje, że "pewnie szastała banknotami", albo "mogła wybrać mniej rzucający się w oczy portfel"? Oburzamy się na kiboli z maczetami, a przecież może zamordowany "jest sam sobie winny", bo posiadał szalik przeciwnej drużyny? 
 
Nikt nie ma prawa zabrać staruszce pieniędzy, choćby trzymała naręcze stuzłotówek w rękach, i tak samo nikt nie ma prawa tknąć mnie jako kobiety, choćby mi pół tyłka spod spódnicy było widać.  
 
A wartościowania kobiet podług ich urody przez Martę żonę Marka to nawet nie skomentuję...

kamiński 2013-06-04

jasne, ale czy będziemy się oburzać albo specjalnie dziwić, że ktoś został obrabowany, po tym jak chodził ze złotym zegarkiem tam i siam wzdłuż ulicy, albo że zostawił otwarty samochód i mu ukradli ? 
"To że zostawiam otwarty samochód, to wcale nie znaczy, że chcę, żeby mi ukradli" 
Heh.

pudzian 2013-06-04

@10 Ale tak wlasnie jest, ze sytuacja stwarza zlodzieja, okradany robi z siebie "latwy lup". Dla wiekszosci "kuso ubranych" (chociaz predzej o "styl" tu chodzi) panienek ciuchy tudziez ich brak stanowi element caloksztaltu zachowania. Kazdy oczywiscie sam ustala sobie granice - patrzac na statystyki - dosc rozsadnie. 
 
@9 - a co podnieciles sie? 
 
Dopoki naga wiekszosc nie narzuca mi swoich pogladow wsystko jest ok.

darek 2013-06-04

Spotkałem się w zetknięciu z policją z częstym lekceważeniem doniesień na kradzieże - jest bodajże w prawie jakiś pragraf na który powołuje się policja, że mienie nie było dostatecznie zabezpieczone czy cos takiego ? 
Albo to samo mamy w przypadku kierowcy, który jechał szybko, albo wyprzedzał i zdarzył się wypadek nie z jego winy. Policja w tych sprawach podchodzi w ten sposób, że ten gość sam jest sobie winien. 
Czy obnażanie się nie jest sprowadzaniem dodatkowego ryzyka ? Nieostrożnością. 
 
Wyobraźmy sobie, że bank przewoxiłby duże sumy gotówki bez uzbrojonych konwojentów, czy nie traktuje się tego jako nadmiernego ryzyka ?

darek 2013-06-04

Miałem kiedyś taki przypadek, że ukradziono mi auto z garażu, ale kluczyki były w stacyjce. 
Wówczas policja usilowała nawet mnie oskarżyć - że to ja sam sobie ukradłem sobie samochód - aby oszukać na ubezbieczeniu lub czymś innym.

darek 2013-06-04

Wydaje mi się, że chyba istnieją jakieś paragrafy o "nieostrożności" czy stworzeniu okoliczności ułatwiającej przestepstwo ?

Don Camilo 2013-06-04

Zgwałcona roznegliżowana panna, zmasakrowany koleś w koszulce Wisły na warszawskiej ulicy czy obrabowany snob wymachujący plikiem banknotów w penerskiej dzielnicy SĄ SAMI SOBIE WINNI na tej samej zasadzie, co człowiek, który wsadził paluchy do gniazdka elektrycznego, w wyniku czego poniósł śmierć.  
Tradycji i psychologii tłumu można nie akceptować ale one są realnymi czynnikami życia społeczności. Tu nie ma już reakcji ludzi, tu jest reakcja żywiołu. Kto liczy na to, że żywioł zmieni swoje naturalne zachowanie jest po prostu głupi. 
Oczywiście, że gwałciciel czy złodziej powinni być ukarani. Dla ich ofiar zaś wystarczającą nauczką jest trauma.  
Oddzielmy winę na płaszczyznie prawnej, moralnej od tej na płaszczyznie intelektualnej.

Faraday007 2013-06-04

Przemyślałem sobie sprawę obyczajowości i doszedłem do wniosku że Martin ma rację. Wolność najlepiej określi granicę tego co wypada, a co nie. Wynika to z tego jak ludzie sobie wartościują rzeczy. Jeżeli jest coś nam trudno osiągnąć, lub zdobyć to cenimy to bardziej niż coś szybkiego/łatwego. Z kobietą jest dokładnie tak samo. Każdego ciągnie do dziwki, ale jakoś mało kto chcę się z nią żenić. 
 
Teraz weźmy sobie 2 skrajne przypadki. W świecie gdzie otaczały by nas same łatwe i chętne dziewczyny seks straciłby na znaczeniu, bo byłby wyprany z emocji. Nikomu więcej by się nie chciało już tego robić. W drugim przypadku jakby kobiety ubierały się w "namioty" to byśmy chodzili w kółko sfrustrowani z powodu rozdarcia pomiędzy tym czego nas uczono że wypada, a czego naprawdę pragniemy. Ja się wcale nie dziwię że wśród muzułmanów jest więcej gwałtów. 
 
Granica zawsze będzie, bo kobietą zależy żeby coś znaczyć dla facetów, a mężczyźni chcą czuć podnietę z obcowania z płcią piękną. Te potrzeby zawsze się ze sobą zejdą niczym popyt i podaż, ustalą w miarę akceptowalną granicę dla aktywnie seksualnie elementu społeczeństwa. Mieszanie się do tego rządu, kościoła, albo sfrustrowanych bab których nikt już nie chcę może szkodzić innym ludziom.

darek 2013-06-04

A pamiętacie audycję o squatersach - tam coś takiego było, że oni twierdzili, że jak budynek "nie ma zamków" to oni weszli i sobie zamieszkali.  
Oczywiście to trochę naciągane usprawiedliwienie, ale władze niejako to przyjęły.

mysz 2013-06-04

Ech, napisać cztery paragrafy o tym, że dokonywanie gwałtów na roznegliżowanych "proszących się" panienkach jest MITEM, ale i tak się czepią ostatniego zdania, bo akurat pasuje do ich światopoglądu. 
 
Naprawdę niewielki procent gwałtów jest popełnianych przez obcych facetów "pod wpływem chwili" na ulicy - zresztą i wsród tych jest zapewne duży odsetek zwykłych psychopatów, których bardziej interesuje przemoc niż seksualna zdobycz. 
 
Według danych amerykańskiego CDC to zaledwie 13.8%: 
www.cdc.gov 
 
A i większość innych źródeł potwierdza taką proporcję. 
 
Ale nie, twierdźmy, że "szmaty se zasłużyły, mają nauczkę, żeby nie ubierać się jak dziwki". Spoko.

Tomasz 2013-06-04

to są własnie Wasze polskie problemy, ojej, och.

darek 2013-06-04

O ile wiem to w Polsce mamy do czynienia raczej z przesadną ochroną kobiet twierdzących, że zostały zgwałcone.  
 
Przecież nawet łamie się cywilizowane zasady prawa polegające na domniemaniu niewinności i w przypadkach o gwałt karze sie mężczyznom udowadniać swoją niewinność. W przypadkach wątpliwych skazuje się mężczyzn czasami niewinnych - jawnie drwiąc sobie ze sprawiedliwości. 
 
Więc czego mogą jeszcze chcieć te babsztyle - może wysłać wszystkich mężczyzn do Oświęcimia i zagazować ?

darek 2013-06-04

No ale tu nie chodzi tylko o gwałty. Gołe babki mogą być problemem w przypadku obecności małych dzieci, które mogą to zachowanie naśladować. 
A poza tym o ile wiem najwięcej protestują przeciw temu nie mężczyźni ale pozostałe kobiety - które nie chcą aby mąż był atakowany (wizualnie) przez gołe baby.

Chaos 2013-06-04

W pełni zgadzam się z wypowiedzią internauty karpii. 
Beznadziejna audycja. Hugo podobnie jak Martin pogubili się ostatnio, ciężko wysłuchiwać tych wypocin do końca.  
Ostatnią audycję wyłączyłem po kilkunastu minutach. 
Sposób argumentacji jest na wyjątkowo żenującym poziomie, jak dla mnie szukanie dziury w całym, połączone z pseudointeligentnymi wywodami. Ogarnijcie się panowie!

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-06-04

Re 19: 
"Ale nie, twierdźmy, że "szmaty se zasłużyły, mają nauczkę, żeby nie ubierać się jak dziwki". Spoko." 
 
Zaczelo sie w Toronto. A mianowicie na York University gdzie zdazyla sie serja napadow i gwaltow. No coz, jak uniwerek jest zaraz kolo czarnego blokowiska to mozna przewidziec konsekwencje w temacie narkotykow, rabunkow, kradziezy i gwaltow. Po serji napadow i (prob) gwaltow pare lat temu cos trzeba bylo zrobic.  
 
I tak sie zdazylo ze na sale pelna rozhisteryzowanych feministek i zakochanych w sobie idiotek wszedl policjant ktory spedzil ostatnie pare dekad tropiac gwalcicieli. Opowiadal jak zachowuja sie gwalciciele, jak znajduja sobie ofiary, co nalezy robic zeby zminimalizowac szanse bycia ofiara. Tlumaczyl ze bardzo wiele dziewczyn staje sie ofiarami gwaltu dzieki wlasnej naiwnosci i glupocie. Nie twierdzil ze one sa winne ale sugerowal ze prawdopodbienstwo gwaltu moze miec cos wspolnego z tym ze sie nie zklada majtek na impreze zeby nie przeszkadzaly i chleje sie do nieprzytomnosci w otoczeniu nie znanych sobie facetow.  
 
Padlo miedzy innymi okreslenie “don’t dress like sluts”.  
 
No i sie zaczelo. Natychmiast podniosla sie burza. Jak on stary facet (ktory posiwial wsadzajac za kratki gwalcicieli) smie winic ofiary? Toz one moga paradowac, ciemnymi ulicami z cipami kapiacymi sperma i nikt nie ma prawa zasugerowac ze moze ich zachowanie zwieksza prawdopodobienstwo gwaltu. Szowinista. “Wszystkiemu winni sa faceci ktorzy zachowuja sie jak zwierzeta” to jest jedynie slusznym wytlumaczeniem. Nie wolno przypominac ze biala pinda, studjujaca conflict resolution, pozbawiona jakichkolwiek street smarts, wychowana w cieplarnianych warunkach nie powinna sie szlajac sie po getcie?  
 
Policjant przepraszal, tlumaczyl, staral sie sprostowac ale rozjuszonych feminazistek nic nie powstrzyma, postanowily ze mu i innym meskim swiniom pokaza. Wiec zorganizowaly slutwalk (czyli marsz szmat) im mniej atrakcyjne tym bardziej nagie zaczely maszerowac demosntrujac ze to nie ich wina jak zostana zgwalcone. No i coz tradycja ktora zaczela sie w Toronto doszla juz do Polski i wyraznie polskie feminazistki sa takimi samymi kretynkami...

zib 2013-06-04

@10 
Zgadzam się z twoją opinią. Co więcej, nikt jakoś (nie tylko w TVN ale i w Kontestacji) nie przytoczył postulatów marszu. A był tam np. postulat zmian w procedurach prawniczych. Marsz wypadł jako pokaz nachalnych i niezbyt pięknych "bab". Później Pawłowicz (zupełnie bez sensu) skrytykowała marsz. Bez sensu, ponieważ pis ma podobne postulaty. Więc media sprytnie skanalizowały problem sprowadzając dyskusję na "obrzydliwą" osobowości pani poseł. A kto skorzystał ? Prawnicy i ...faceci.  
Aktywistki zostały ośmieszone i ograne - jak idiotki. Jako facet nie ubolewam nad tym, tymbardziej że zmiany legislacyjne mogłyby zacząć wprowadzać nam państwo matryjalchalne - a delikatnie mówiąc nie jestem zwolennikiem - "totalitaryzmów" :)

mysz 2013-06-04

Okej, nikt tu obecny nie zadaje sobie trudu czytania ze zrozumieniem, tylko wałkuje to co przeczytał na jednym czy drugim prawicowym portalu. Sprawdzenie jakichkolwiek danych to już dantejski wysiłek.  
Najwyraźniej jestem feminazistką, bo uważam, że problem jest bardziej skomplikowany niż "siedź w domu na starannie przykrytej dupie, to nic się nie stanie".  
 
PS. Fałszywe oskarżenia o gwałt to jakieś 5% wszystkich zgłoszeń. Natomiast szacuje się, że od 50 do nawet 75% dokonanych napaści seksualnych nigdy nie zostaje zgłoszona autorytetom. No ale trzeba by wyjść ze swojego bezpiecznego internetowego kółka, żeby się o tym dowiedzieć.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-06-05

Sloneczko ja nic nie przyczytalem w prawicowych portalach, Ja mieszkam w Torono i rozwoj sytuacji sledzilem na biezaco.  
 
Widze ze nie stac cie na logiczna odpowiedz i wolisz popisywac sie pseudoelokwencja.  
 
Nikt nie sugeruje ze masz zaslaniac dupe, wprost przeciwnie jak masz ladna dupe to z przyjemnoscia sie jej przyjze (zgadzam sie z Alem www.youtube.com ) ale jak swiadomie stawiasz sie w sytuacji gdzie wzrasta zagrozenie dla twojej ososby to zachowujesz sie jak idiotka. Obojetnie czy upijasz sie na imprezie pelnej nie znanych ci facetow, czy pozyczasz cudza igle, czy paradujesz w srodek strzelaniny gangow bo przeciez masz prawo tam spacerowac.  
 
Slutwalk to nie jest protest przeciwko gwaltom to jest protest przciwko odpowiedizalnosci za wlasna glupote. To jest demosntrowanie ze bedziesz zachowywac sie jak idiotka i odmawiasz przyjecia konsekwencji twojego zachowania. Bo tak ma byc i kropka. I jak ktokowiek stara sie ci zwrocic uwage ze tak nie jest (no kurwa nie jest chcialbym zeby tak bylo, ale ni chuja, no nie jest) i ze moze warto by uniknac zagrozenia to on jest szowinista i neandertal.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-06-05

I myszko, zeby nie bylo watpliwosci, czy zrobilas wszystko zeby gwaltowi zapobiec, czy wszystko zeby gwalt ulatwic to nadal gwalt i gwalciciela nalezy nabic na pal (jak lubi agresywna penetracje to niech ma). To tak na wszelki wypadek, zeby nie bylo ze usprawiedliwiam gwalt.  
 
... 
 
a jak zrobilas wszystko zeby ten gwalt ulatwic to jestes idiotka. I tyle.

mgr inż. BlackEmperor 2013-06-05

Wyborna audycja! Więcej takich.  
Bardzo chętnie zadzwonię i pownerwiam prawaków ("Wolność musi być, ale przecież są jakieś granice..." :)  
 
Pozostałym polecam libertariańskie podcasty z USA, gdzie prawie non-stop poruszane są te tematy i o dziwo w ruchu jest "trochę" więcej kobiet niż u nas... 
 
Sex, Lies & Anarchy 
www.sexliesanarchy.com 
 
Ladies In Keene 
ladiesinkeene.com 
 
Puke and the Gang 
pukeandthegang.com

mgr inż. BlackEmperor 2013-06-05

Wygląda, że radio WNET kradnie nam prawicowych słuchaczy: 
www.youtube.com

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-06-05

Re 29: To pownerwiaj, zacznij od odpowiedzi na wpis #6.

mgr inż. BlackEmperor 2013-06-05

@31 
W takim razie odpowiadam na pytanie: 
Ponieważ nikt z dzwoniących nie miał pomysłu na takie pytanie, ewentualnie nie miał ochoty go zadawać.

Pawinho 2013-06-05

warto sobie zadać pytanie: czy chciałbyś aby twoje dziecko zachowywało sie w dany sposób lub żyło w takiej a nie innej rzeczywistości? czesto właśnie to pytanie kieruje na właściwą odpowiedż,i tu sie zgadzam z Mateuszem który je zadał prowadzącemu w jednym z komentarzy  
 
wyglada że Hugo uważa zrzucanie ubrania za postęp a chyba jest to powrót do prymitywnych form i sensu trudno dostrzec w jego wypowiedziach.Idąc dalej, kopulowanie czy załatwianie potrzeb fizjoliogicznych wszedzie gdzie sie da jest te ok w imie szeroko pojętej wolności ? Przeciez to jest żenujące ale skoro szczere, to mamy przynajmniej możliwość poznania blizej poglądów prowadzącego. 
Ostatnie tytuły niektórych audycji sa na poziomie pudelka czy babola.pl....chyba cza sie ogarnać. 
 
I wielki wolnościowiec: gołe cycki "czemu nie" stare mohery=lipa,niech spadaj z ulic. To jak w koncu radio wolnościowe? 
Proponuje walnąc w jajo zanim pomyśli sie o kolejnej takiej audycji ;-)

wierny słuchacz 2013-06-05

BlackEmperor jakbyś jeszcze polecał konkretne epizody, byłbym tym bardziej wdzięczny. 
Także innych podcastów które polecasz.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-06-05

Re 32: Cieniutki unik.

Steven 2013-06-06

Niesamowita audycja! Bo słuchacze kasowali swoim poziomem prowadzącego - gdyby nie oni byłaby to ZUPEŁNA strata czasu!

Hugo 2013-06-06

Chyba zmienię nazwe audycji.  
Bo każdy: 
 
1. 
skupia się na aspektach prawnych.  
 
2. 
i na zboczeńcach, a nie na tym co widzi dookoła.  
 
Jakby nikt nie widział, że świat się trochę zmienił w stosunku do tego, co można zobaczyć w "Przeminęło z wiatrem". I mam wrażenie, że nikt nie chodzi po ulicy, a jeżeli chodzi, to tylko na marsze niepodległości. A już broń boże żaden wolnościowiec nigdy nie toczył życia nocnego w żadnym mieście.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-06-06

Hugo, cala audycje prowokowales “prawakow” ktorzy (nieporadnie) argumentowali ze gdzies mosi byc granica. Mieli racje. Zawsze bedzie jakas granica obyczajowosci, i zawsze ona bedzie arbitralna i zawsze ktos bedzie przez to pokrzywdzony.  
Czy mi przeszkadza jak panie chodza skapo urbane? W ogole, nawet jak typowo im brzydsza tym bardziej odkryta. No coz, taka cene jestem gotowy placic zeby miec na czym zawiesic oko.  
Czy chcialbys zeby twoje dziecko w drodze do szkoly podziwialo kopulujacych ekshibicjonistow (przed wlasnym domem na ich trawniku – zeby uprzedzic argument o prawach wlasnosci)?  
No wlasnie. Czyli sam uwazasz ze jakies granice powinny istniec.  
Marsz szmat, z kad sie wziol i jaki to kretynizm wytlumaczylem powyzej.  
Dodam jeszcze ze wedlug sadazy najbardziej zadowoleni z zycia seksualnego sa Mormoni i Ortodoksyjni Zydzi. I wcale sobie niczego nie domawiaja i wedlug wszelkich sadazy prywatnie sa bardzo wyuzdani... square that circle.  
Dziekuje skonczylem.  
P.S. Moja zona sama sobie kupuje majtki i ma w kazdym kolorze teczy i wszystkie piekne (normalnie w sklepie nie trzeba do sex shop chodzic).

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-06-06

A w ogole co to za gadanie o zboczencach Hugo ty prawaku? Potem sobie jakies arbitralne granice wprowadzisz i mianujesz mnie zboczencem (a ja tylko jestem swintuchem).

Steven 2013-06-06

Wygląda na to,Hugo,że jesteś podłamany tym,że ludzie są ciągle jeszcze normalni i nie dali się wpuścić w maliny tej KRETYŃSKIEJ poprawności politycznej i teraz jako jej ofiara czujesz się osamotniony...i - oby! - oszukany. Twoje wysiłki aby sprowokować rozmówców były tyleż rozpaczliwe co żałosne. Martin - w końcu też, mniej lub bardziej, krypto-lewak! - ma chociaż swoją klasę i choć się myli to jednak szuka,jest prawdziwy. Nienawidzę lewactwa...chyba,że w wydaniu Martina. A,że choć pajac,jednak to mądry gość więc wierzę,że zmądrzeje i wyjdzie z choroby lewicowości. Nawet jestem tego pewien!  
A co do Ciebie? Wiesz jaka jest różnica między dziennikarzem a propagandystą? Propagandysta,to dziennikarz skurwiony. 
Ale cóż...Rozmowy Nocą są dużo gorsze.

Hugo 2013-06-07

Steven, naprawdę nie ma przymusu słuchania ludzi, których nie lubisz.  
 
A już obrażanie ich bez cienia chęci porozmawiania i dojścia do czegoś, skazuje cię na pobyt w serwisach typy youtube czy wykop, czyli miejscu, gdzie lęgną się trolle przekonane o swojej wyższości nad światem, a nie reprezentujące swoją osobą nic ponad możliwość wystukania paru zdań na klawiaturze.

Tailor 2013-06-07

@Steven - Rozmowy w Nocy jeśli już. Poza tym swoja fanatyczną nienawiścią nie robisz dobrej reklamy ideom, które wyznajesz. Ludzie raczej odwracają się od tych, którzy plują na wszystkich dookoła jadem. Widać, że strasznie rozjuszyło niektórych to, że Hugona nie razi goły cycek. Talibowie normalnie! A za propagandystów to uważasz po prostu tych dziennikarzy, którzy nie mówią akurat tego co chcesz usłyszeć w danym temacie...

Oskar_aka_Godfather 2013-06-07

Hugo - byłeś w tej audycji cholernie irytujący, za sprawą twojego sposobu rozmowy z słuchaczami, co zazwyczaj sobie w Tobie chwaliłem. 
 
Przerywasz ludziom, kpisz z nich, sprowadzasz wypowiedzi do ekstremum (jak przy wypowiedzi Marka wspomniałeś o krajach arabskich to miałem ochotę całą audycję wyłączyć...). Dopytujesz się o sprawy prywatne (vide seksowna bielizna), a kiedy ludzie nie mają ochoty o tym gadać na antenie to sugerujesz, że to nudziarze. Może nie wszyscy mamy obyczajowe tabu w takim zaniku jak Ty. 
 
A przy okazji - ciekaw jestem bo sam tego nie powiedziałeś - kiedy to Ty kupowałeś żonie seksowną bieliznę? Skoro jesteś takim wzorcem odwagi to pochwal się też, jakie pozycje seksualne lubisz najbardziej, hmm? Tak publicznie, przy wszystkich, w następnej audycji, ok? Podobnych odpowiedzi wymagałeś od słuchaczy tutaj... 
 
Co do tematu: 
Nie chodzi o to, że jestem superkonserwatywny, bo... nie jestem, co wiedzą chyba ludzie, którzy mnie poznali :) Jeśli ktoś chwaliłby się tym wszystkim, nie przeszkadza mi to, jednak równie dobrze nie nazwę go nudziarzem, kiedy tajemnice alkowy woli zachować dla siebie... 
 
Najbardziej rozsądny w całej dyskusji wydał mi się głos... Martina.

0101 2013-06-07

Fakt, ze trudno od Hugona uslyszec chocby w malym procencie tak odwazne wypowiedzi, jakich sam oczekuje od sluchaczy. 
Pyta o rzeczy cholernie prywatne, sugerujac ze nie ma sie czego wstydzic, a sam unika tematu. 
Tak samo bylo, kiedy twierdzil ze Polacy wstydza sie mowic ile zarabiaja (w innej audycji sprzed lat) i naklanial do zwierzania sie z tego na antenie, a sam do konca sie nie przyznal. 
 
Co to wogole jest za problem - ze ktos inny jest nudny w seksie? WTF?

dudi 2013-06-09

Przesłuchałem właśnie audycję offline i łapałem się za głowę, co wygadywali niektórzy dzwoniący słuchacze. "Tego nie wolno, tego bym zakazał" - ktoś chyba pomylił radia.

Leszek 2013-07-17

Moim skromnym zdaniem audycja rozkręciła się tak od połowy. I ok. Uważam, że warto porozmawiać jeszcze na temat obyczajowości, tego co uznajemy za akceptowalne a czego nie tolerujemy. Proponuję tylko, żeby słuchacze, którzy dzwonili dali sobie na wstrzymanie. Ja niestety dopiero dziś sobie odsłuchałam i żałuję, że nie mogłam się włączyć. 
Jeśli chodzi o marsz szmat to chyba już wszystko zostało powiedziane w komentarzu nr 24 i nie ma sensu się powtarzać :) 
Pozdrawiam,  
Kasia

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 3 tygodnie temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 5 tygodnie temu

Unikaj szpitali (7) - 5 tygodni temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 7 tygodni temu

Więcej audycji...
25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 7 tygodni temu

Nauczyciele uciekają (6) - 8 tygodni temuNiskie podatki już były (15) - 3 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 3 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 4 miesiące temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 4 miesiące temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 4 miesiące temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 5 miesiące temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 5 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 5 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 6 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 6 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 6 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 6 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 6 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 7 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 7 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 7 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 7 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 8 miesięcy temu


Jestem na kwarantannie! (1) - 8 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 9 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 9 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 9 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 9 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 10 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 10 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 10 miesięcy temu


Bezpłatna komunikacja może być droga (4) - 11 miesięcy temu


Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - 11 miesięcy temu

Idzie drożyzna (2) - 11 miesięcy temu

Polacy nie zasługują na prywatność? (1) - 11 miesięcy temu

Muzeum z najwyższej półki (1) - 11 miesięcy temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - ponad rok temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - ponad rok temu

Kiedy można zabić intruza? - ponad rok temu

Magiczne szable i tarcze (1) - ponad rok temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 2 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 2 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 2 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 2 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 3 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 3 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 4 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 5 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 5 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 5 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 6 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 6 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 7 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 7 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 8 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 9 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 9 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 9 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 10 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00
Przemyslaw Teterycz - - 20.00
Blog technologiczny Wirtualny wojownik - - 20.00
wypełnianie płatnych ankiet na eankiety.pl - - 20.00
Agencja pracy Gorzów - Praca jako opiekun... - - 20.00
wypożyczalnia samochodów victoria nowy sącz - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt