Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
przedwczoraj
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Myśleć jak przedsiębiorca
3 dni temu
HISTORIA PEWNEGO SUKCESU.
„Zamiast gadać o faktach, opowiadaj ludziom historie! Fakty nikogo nie interesują, to historie sprzedają.” Tak uczył mnie dawno temu jeden z moich mentorów. W związku z tym chciałbym...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2013-08-02

Czy okienko blokuje kolejkę?

Nadający: Jan Fijor

Janek smutny, bo pojechał do Stanów i stał 2 godziny w kolejce.

KOMENTARZE

Łukasz 2013-08-01

Działa wam cała audycja? Mi ścięga się plik 24,49 MB zamiast 53.5 MB

INWRBN 2013-08-01

mam tak samo  
czekam na ponowna wrzutkę bo zapowiada sie ciekawie

INWRBN 2013-08-01

mam tak samo

wojwojt 2013-08-01

to samo, odgrywa tylko 30 minut

KrzychuLibertarianin 2013-08-01

Część o kolejkach - przestańcie narzekać !

Tomasz 2013-08-01

a aaabonament radiowo telewizyjny zapłacony????

Robi 2013-08-02

mam do Pana pewną sprawę. To problem delikatnej natury, ale i bardzo wazny. Zwracam się do pana,bo ma pan pewną pozycje w ruchu wolnościowym w Polsce, (chodzi mi o pozycje konserwatywno-liberalne). 
Zanim napisze o co mi chodzi ( a sprawa będzie mocna, gwarantuje), to chciałbym zapytać Pana, czy "nasz środowisko" potzrebuje bohaterów i tzw. świadectwa potwierdzajacego nasze przekonania w praktyce. Czy widzi pan taka potrzebę? Bo mi się wydaje, ze jest wielka potrzeba. czesto zreszta nam się zarzuca, ze jesteśmy dobrzy tylko w gadce, w teorii...

Łukasz 2013-08-02

@7 Też mam takie myśli, ale codziennie coś, a to, że mnie złapią, że więzienie... ;p

KamilS 2013-08-02

@7 
 
Jak jest ważny to napisz bezpośrednio wiadomość, a nie w komentarzach :D

Piotrek 2013-08-02

Oczywiście, że Janek czekałby średnio krócej. Może niedużo ale jednak, bo skoro to pierwsze okienko pracuje 15h i przerobi np. 150 petentów w tym czasie, to każdy stracił średnio po 6 min.

Robi 2013-08-02

@ 9 
ale to tak poruszające, że ja chciałbym, aby o tym wszyscy się dowiedzieli. od razu napiszę, że to nie ma nic wspólnego z panem Janem. Jednak jest to tak poruszająca historia, że chciałbym, aby Pan Jan o tym napisał, choć boję się, że uzna cała historię za niegodną tego, aby o tym pisać. Ja uważam inaczej...

mgr inż. BlackEmperor 2013-08-02

Nawet gdyby stał tyle samo to numerek jest 100 razy lepszy. Możesz zabrać numerek i np. zrobić sobie w tym czasie zakupy, a tak stoisz jak dureń i czekasz.

Piotr 2013-08-02

Z odcinka na odcinek audycja zamienia się w małą farsę .Te wasze przekomarzania są męczące. Razem jesteście jak dwaj zgryźliwi tetrycy. Bez Kamila - z innymi współprowadzącymi audycja jest po prostu lepsza ...

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2013-08-02

A mi się podoba. Gdy dwaj wybitni przedsiębiorcy się nie zgadzają i wynajdują argumenty za swoimi pozycjami, to jest pouczające, a przy tym atrakcyjniejsze niż same monologi, których jest tu dość (podobnie jak u Sławka Muturi i Maćka Bienerta).

ERwinOZ 2013-08-02

Naprawicie ?? Naprawimy !!!

Tomasz 2013-08-02

@ Piotr  
- zgadzam się z Tobą, nie raz już też o tym pisałem, ale lepsza taka audycja niż żadna. 
 
@ Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater  
- nie wyczułeś z rozmowy tych dwóch milionerów, że nie odpowiadali na pytania tylko na siłę starali się przekonać? 
 
Z tej "rozmowy", wynika tylko to, że Kamil nie zrozumiał Janka. Bo użył schematu myślowego, nie znając sytuacji jaka przydażyła się Jankowi. 
 
Po prostu szkoda czasu, gdy jedna ze stron nie rozumie tego co miało miejsce. 
 
Jedyna korzyść to ta, że audycja nagle urwała się.

jan M Fijor 2013-08-03

KONFLIKT JEST OSIĄ DRAMATU. JEŚLI SŁUCHACZE NIE DZWONIĄ, TO NIE MAM SIĘ Z KIM SPRZECZAĆ.  
@Piotr audycja zmienia się w farsę. No, to co? Tak czy owak spróbuję poprowadzić audycję z kimś innym. Zobaczymy, co się wtedy wydarzy.  
 
pozdrawiam 
www.fijor.com

Kwiat126p 2013-08-03

Sprzeczać się można ale na poważne tematy. Najlepiej jak o tej stracie społecznej :) O takie duperele jak o kolejke gdzie Kamil znal sytuacje z niedokonczonego opisu Janka to nie warto. Jak prowadzi Hugo to Janek tylko mowi ile chce. Jak jest Kamil to słychać też inne zdanie. Byle było na poważne, interesujące tematy te sprzeczki :)

Piotrek 2013-08-03

Też to zauważyłem, ale to nie znaczy, że trzeba od razu Kamila zmieniać na kogoś innego. Słuchacze też tworzą konflikty na antenie. Proponuję, żeby punkty sporne zostawiać do rozważenia poza anteną i podsumowanie w następnej audycji. Skoro Janek może dla nas poświęcić 1h, to szkoda ma co marnować. 
 
Może stworzyć forum i tworzyć tematy dla każdej audycji?

Robi 2013-08-03

Widzę, że nie ma odzewu, nie ma zainteresowania. Pan Jan tez nie raczył odpowiedzieć... 
Historia jest wstrząsająca zapewniam i nie mogę o niej napisać ot tak, nie mając pewności, ze ktoś to czyta...

Dylu 2013-08-03

Robi przestań pieprzyć i w końcu wyduś to z siebie albo zniknij. Janek od kilku lat czyta te komentarze odpowiada na nie odpowiada na mejle i porusza większość z ciekawszych pytań które dochodzą do niego na emaila. Dodatkowo zawsze można z nim porozmawiać raz w tygodniu na antenie kontestacji. Czego Ty jeszcze chcesz?? PRYWATNEJ AUDIENCJI??

jan M Fijor 2013-08-03

@ myslalem, ze zadales pytanie retoryczne. napisz, co masz do napisania i zobaczymy. 
pozdr

bochma 2013-08-03

Odwalcie się od duetu Janek&Kamil. Na pewno lepiej sie go słucha, niż duetu Janek&Hugo. Kamil ma jaja, nie pozwala sobie narzucać czyjegoś zdania (a Janek ma przecież gadanego) i co najwazniejsze, potrafi swoje racje uzasadnić! Ostatnio Jankowi zdarza się za bardzo teoretyzować, przyjmować rzeczywistość panującą w USA za rzeczywistośc panującą również w Polsce i UE. I wtedy Kamil szybko sprowadza go do pionu. Natomiast Hugo wypada przy Janku niczym maluch przy leksusie ;)

Robi 2013-08-03

OK, piszę, tylko proszę o poważne pochylenie się nad sprawą.  
Od kilku lat oglądam program "sprawa dla reportera". Oczywiście na pewno powiecie, że jest to program o wydźwięku socjalistycznym. Tak, zgadza się, ale w ostatnich latach jest z tym trochę lepiej, kiedyś było znacznie gorzej. "Ludzie biednieją , a krwiopijcy się bogacą. Panie ministrze może ustawa?" - tak było przez lata. Ja jednak oglądam program, bo moja babcia jest wielbicielką tego programu i trochę się wciągnałem. Zobaczyłem jedną czy druga kłótnię o majątek i nieźle się ubawiłem. To jak ludzie potrafią się kłócić przed kamerami jest szokujące. Pewnego razu, to było bodajże 2 maja, oglądam program i widzę 20-letniego chłopaka, który opowiada o swoim życiu. Żebyście tylko mogli to usłyszeć i zobaczyć. Facet wstrząsnał swoimi wyznaniami wszystkich. Było to nadzwyczaj mądre. Chłopak mówił o tym, że zmaga się z depresją od wielu lat. Nie widzi sensu w życiu i nie wierzy już w Boga. Było to tak wstrząsajace, że nawet moja babcia powiedziała po programie, że "jeszcze takiego programu nie było". Prowadząca program - Elżbieta Jaworowicz tez był zdziwiona inteligencją chłopaka. On zwierzył się jej, że kiedyś był w takim stanie psychicznym, że wstrzyknął sobie tabletkę ze środkiem przeciwbólowym i od tego dostał jakiegoś zakażenia i musiano mu amputować rękę. Faktycznie był bez jednej ręki. Od razu dziennikarka zaczęła mówić o socjalu i zasiłkach. Chłopak kategorycznie odmówił. Powiedział, że wstydziłby się brać zasiłki, gdyż może pracować 1 ręką, a poza tym, nie z takim kalectwem ludzie pracują. Juz w studiu, Jaworowicz ogłosiła, że chłopak rzucił się z wieżowca i popełnił samobójstwo. Mnie ten program przez długi czas nie dawał spokoju. Zacząłem szukać informacji o tym chłopaku. Co się okazało? Że to był ktoś z nas! Czytałem jego wpisy na forum instytutu Misesa. Widziałem jego profil na NK, gdzie miał w znajomch KNP, Korwina i rozne ośrodki wolnorynkowe, np. Cato Institute. Słuchajcie, ten chłopak dał świadectwo. Do samego końca pisał w duchu konserwatywnego liberała. Przeciez mógł narzekać i domagać się zasiłków. On tylko zwracał sie z prywatną prośbą do darczyńców o pomoc na jakieś stronie jakiejs tam fundacji. Dla mnie to bohater. Czy znacie podobny przypadek? podobną historię? Na pewno nie. Domagam się wieć, aby ktoś władny docenił tego chłopaka. Napisał o nim artykuł. Pokazał jego przykład tym niedowiarkom, którzy mówią, ze nasze przekonaią wolnościowe mają tylko ludzie bogaci, lub ludzie , którzy są zdrowi i silni. Wcale tak nie jest!!!

jan M Fijor 2013-08-03

Mocne! Ja znałem kiedyś janka Kałużę, który korzystał z mojego pola, gdzie hodował kozy. Janek miał amputowaną nogę (rak kości) i 34 lata. Nigdy z żadnej pomocy nie korzystał, brzydził się socjalem, przerżyl na kozach ok. 5 lat i zmarl wskutek przerzutów. Różnica jest taka, że Janek Kaluża był przytomny i psychicznie zdrowy. 
W opisanej przez ciebie sytuacji uważam, że źle się stało, iż nikt nie pomogł chłopakowi wyjść z depresji. To jest mozliwie. jesli depresji się nie leczy, to się na nią umiera. Przypadek jest mocny, ale obawiam się, żeby się obrócił przeciwko bohaterowi, z ktorego zrobiono by wariata. Chyba, żeby pokazać bezduszność otoczenia wobec cierpienia tego niezłomnego i dzielnego człowieka. Pomodlcie sie za nich obu! RIP

KamilS 2013-08-04

@24 Robi 
 
A gdzie ten duch konserwatyzmu u tego chłopaka? Chyba nie tylko tam, że sympatyzował z KNP?

Paweł 2013-08-04

@26 co tam duch konserwatyzmu, gdzie bohaterstwo?

Robi 2013-08-04

@ 26 
A ilu przed kamera w obliczu swojego kalectwa powie, że nie chce żadnego zasiłku? Ilu przyzna się, ze wszystko to jego wina, nikogo innego? Ilu nie chcąc być na garnuszku innych ludzi, skończy ze sobą? Zrobiłbyś tak? bo ja nie. Bałbym się. Ty pewnie tez byś stchórzył. A on nie. Podjął męską decyzję i skończył ze sobą. Ty byś pewnie schronił się pod spódnice mamusi, żeby cię utrzymywała w takim stanie przez lata. 
Ja podziwiam tego faceta przede wszystkim dlatego, że mówił prawdę i że tej prawdzie pozostał wierny do końca. Był już dorosły i mógł podjąć taką decyzję. JKM na pewno by to lepiej zrozumiał. Wy widzę, ze nie do końca to wszystko rozumiecie...

KamilS 2013-08-04

Równie dobrze jest to postawa liberała, a nie musi od razu być konserwatywnego liberała (co w zasadzie nie do końca te dwa słowa pasują obok siebie), a napisałeś jeszcze, że nie wierzy w Boga wiec się dlatego pytam dlaczego od razu mu przypisałeś konserwatywnego liberała?

Paweł 2013-08-04

Przypomniał mi się fragment programu Martina (Lewaktywa...) - temat był o bumelantach... Opowiadał jak jakiś koleś za granicą odciął sobie stopę, żeby dostać zasiłek i nie pracować. Tutaj może mamy cięższy przypadek (także psychiczny - rozdwojenie jaźni) - gość amputował sobie rękę, ale też zasiłku nie chciał... jak do niego dotarło, że trzeba jednak za coś żyć, postanowił się zeutanazować. Ale dobra, nie chcę żeby ktoś pomyślał, że sobie robię jaja. Jaja prędzej robi Robi - nie pierwszy raz zresztą. Za takich "bohaterów" można się jedynie modlić, jak ktoś jest wierzący.

Taki Owaki 2013-08-04

@KamilS 
To, że nie był wierzący nie znaczy od razu, że nie był konserwatywny (zależy też, co przez to rozumiesz) - ale czy był, tego nie wiem, może Robi wie? 
Upodobanie do KNP mogłoby na to wskazywać (ale to nic pewnego)

Pakun 2013-08-04

Mam nadziej, że Paweł ma rację co do postawy Robiego bo w przeciwnym razie zaczyna się to chyba robić niebezpieczne. Jeśli ktoś w imię ideologii dopuszcza się samookaleczenia i następnie popełnia samobójstwo to coś z tą ideologią jest nie tak. Naprawdę ktoś myśli, że dobrą reklamą gospodarczego liberalizmu jest pokazywanie przypadku: "nie dajesz sobie rady w życiu, skocz z wieżowca"? Życie w prawdzie jest ważne, ale poświęcanie go tylko dla niej jest sporą przesadą.  
 
Nie mniej, chłopaka na pewno szkoda.

Robi 2013-08-05

Szczerze mówiąc wasze podejście do tematu mnie trochę zniechęca. Ja tą sprawą jestem bardzo przejęty. Chłopak był naprawdę rozsądny i pozostał wierny swoim przekonaniom do końca. Oczywiście, że można być konserwatystą nie wierząc w Boga. Ktoś może w Boga nie wierzyć, ale przyjmować do wiadomości i akceptować kilkusetletni dorobek społeczeństwa i cywilizacji. 
Mirek był rozsądnym i nadzwyczaj inteligentnym człowiekiem, ale w genach dostał słaby charakter i psychikę, a mimo to potrafił przyznać się do tego, że to w nim jest wina. Jeśli chodzi o amputację ręki, to był to nieszczęśliwy wypadek. Chcą uśmierzyć sobie ból wstrzyknął sobie tabletkę przeciwbólową i zrobił się jakiś zator, czy zakażenie. (nie znam się na tym). Dlatego musiano mu amputować. on nie zrobił tego dla zasiłku!!! Właśnie cały czas tłumaczę , ze on był przeciwnikiem socjalu. 
Tutaj macie jego prośbę i zdjęcie:  
www.fundacjaavalon.pl

Paweł 2013-08-05

Mógł tę tabletkę po prostu połknąć, jak robią rozsądni ludzie, a nie próbować wstrzykiwać.

Korinogaro 2013-08-05

Panie Kamilu, dlaczego ten sam układ z 64 i 256 bitową szyną danych będzie działał z różną wydajnością (ten drugi szybciej)? Bo pomimo tego, że układy wykonują obliczenia z tą samą wydajnością, to otrzymują dane z inną. Tak samo z okienkami, wyeliminowanie okienka pośredniczącego umożliwiłoby szybszy przepływ petentów do innych okienek. Dodatkowo okienko które teraz zajmuje się rozdzielaniem petentów mogłoby przejąć część zadań najbardziej obleganego okienka dalej zwiększając wydajność urzędu.

Paweł 2013-08-05

Korinogaro - jeżeli Janek przyszedł (powiedzmy 58 tego dnia) i czekał w kolejce po numerek, następnie poszedł do odpowiedniego okienka i czekał w kolejce - bo przed nim były 3 osoby, czy tam ile ---> to wniosek z tego taki, że jak by nie czekał w kolejce po numerek, tylko od razu poszedł do tego okienka - to tych 3 osób by nie było, tak?

Korinogaro 2013-08-05

A) nie wiesz jak sytuacja wyglądała w innych kolejkach (mogły być kolejki w tym momencie sztucznie puste ze względu na to wąskie gardło), B) Utrata jednego okienka które mogłoby wypełniać jakieś przydatne zadania, C) Dłuższa kolejka przy danym okienku zwiększa presję na pracownika który nieco zwiększa swoją wydajność. D) Losowe pojawianie się petentów powoduje, że u jednej osoby np. nie ma nikogo a u innej jest tłum, przeszkolenie pracownika do wykonywania zadań jeszcze kogoś połączone z systemem komputerowym pozwoliłoby na dynamiczne rozmieszczenie petentów dla osiągnięcia maksymalnej wydajności, i uniknięcia zatorów czego urzędnik w tym jednym okienku (rozdzielającym) nie jest w stanie zrobić).

Paweł 2013-08-05

No nie wiem jak wyglądała;) zamiast 3 osób, mogłoby być wtedy 10;) 
Idealnie byłoby, gdyby wszystkie okienka robiły wszystko i to jeszcze dynamicznie się dostosowywały do ilości petentów. Np raz pracują 3 osoby w okienkach, raz 16 - tylko weź zatrudnij jakichś pracowników w taki sposób. Pomysł, żeby wszyscy robili wszystko też jest chyba mało trafiony (mam na myśli np urzędy w pl) - jedna osoba zajmuje się meldunkami, sprawami gospodarczymi, komunikacyjnymi i co tam jeszcze jest - już to widzę...

Paweł 2013-08-05

Kiedy będzie udostępniona audycja w całości, bo aktualna się urywa w pewnym momencie i nie można wysłuchać jej do końca :(

Korinogaro 2013-08-05

Dałem przykład żeby tylko parami kompetencje były wspólne. Zauważ że zakładając 8h dzień pracy i każde okienko załatwia 1ego petenta na godzinę. To w optymistycznym przypadku (załatwienie każdej sprawy trwa tyle samo, do każdego okienka tyle samo osób) przy 120 petentach dziennie z działającym okienkiem rozdzielającym każdy zostanie obsłużony. Przy pesymistycznym (wszyscy w jednej sprawie) obsłużenie tych 120 petentów zajmie 15 dni pracy jednego okienka. Przy bilecikach, dynamicznym przydzielaniu i sparowanych urzędnikach w ciągu dnia załatwisz 8miu petentów więcej (bo masz wolne okienko) ale w wypadku pesymistycznym załatwisz 120 klientów w 7.5 dnia. 50% wzrost wydajności! Oczywiście zastosowałem mnóstwo uproszczeń (1. po co nadmiernie komplikować. 2. W tych systemach nawet dobra teoria rozwiązania problemu kosztuje krocie a ja nie jestem św. Mikołaj ;p) ale w wielu dużych firmach takie systemy się stosuje z powodzeniem.

Paweł 2013-08-05

@39 ooo ktoś ma taki sam nick jak ja;) spoko, byleby mądrze gadał. Przyłączam się do prośby o wgranie całej audycji.

jan M Fijor 2013-08-05

Problem w tym, ze wiekszosc ludzi wie, czego chce i sami moga sie przydzielic do odpowiedniego okienka. Nie potrzebuja czekac az ich ktos przydzieli.Biora numerek i czekaja. Oszczedzaja na czekaniu w kolejce po numerek. 
Pisalem do Kamila o tym, ze audycja jest ucieta, ale widocznie jest zajety, wyjechal na bizneskam.  
 
Ukłony

Paweł 2013-08-05

To jest oczywista racja - głupotą jest, kiedy ludzie czekają w kolejce np, żeby opłacić samochód, bo przed tą osobą stoją po numerek inni np w sprawach meldunkowych (a w tym czasie okienka do opłat komunikacyjnych są puste). Jeżeli tak tam było i o to chodzi, to nic nie ma do dodania. Pozdrawiam.

MK 2013-08-06

KURDE no audycja nadal nie jest poprawnie wgrana - jest tylko 24 minuty. Dajcie całość ! Ludzie kochani!!!

mgr inż. BlackEmperor 2013-08-06

@ Tutaj wspomniany odcinek Sprawy dla Reportera 
vod.tvp.pl

Biały Miś 2013-08-06

@24 Robi 
Napisz artykuł o tym chłopaku. Chętnie go opublikuję u siebie na portalu www.polskiepiekielko.pl Napisz do mnie maila, to wspólnie zastanowimy się jak uczcić chłopaka.

Jan Strzecha 2013-08-06

Co do kwestii okienek, kiedyś byłem w PUPie (Urząd Pracy, nie część ciała, chociaż akurat tam się nadaje) w moim mieście, ok 27 tys. mieszkańców. Jest w biurze z 10 okienek, tylko Panie przyjmują petentów wybiórczo. Mają podział na miejscowości i nazwiska, np od K do P. Taki podział jest kompletnie bez sensu, bo co wtedy, gdy przyjdzie kilka osób o podobnie brzmiących nazwiskach albo z jednej miejscowości? Stoją w kolejce do jednego okienka, a 9 Pań się obija. Wniosek: każda próba usprawnienia skutkuje spadkiem wydajności.

evilClown 2013-08-06

odcinek nie jest cały

kobza 2013-08-08

Robi chcesz z bohatera robić goscia tylko dlatego, ze nie chciał socjalu i byl wierny swoim poglądom? Ja sie pytam, w jaki sposób byl wierny? Wiesz, gadać, to sobie mozna wszystko. Tu sie litujesz nad gosciem, bo było Ci go szkoda. To, ze gość popierał Korwina może robić nawet za anty reklame dla całego środowiska:  
 
kwejk.pl

Paweł 2013-08-08

@49 antyreklamę?? Za dużo się Lewaktywy nasłuchałeś kolego.

kobza 2013-08-11

Taaa Paweł, jestem lewakiem bo podchodzę sceptycznie do "złotych mysli" korwina. Wg słyszałam, ze Korwin jest amatorem "białej kreski" i lubi sobie zapalić, a jak wiadomo systematycznie te specyfiki prostują zwoje ;)

kobza 2013-08-11

no ale plus dla Korwina za wykształcenie, choć dla niektórych takie "nierynkowe"...., dlatego chłop wiedział jak sobie znalezc własną nisze

Paweł 2013-08-12

Kobza, których "złotych myśli", daj jakiś przykład, albo dwa. Wg słyszałem, ze Korwin to ruski agent Ozjasz Goldberg i kiedyś był murzynem, ale się przefarbował jak Michael Jackson - bo jak inaczej by mógł zostać agentem w PL. 
ps. lubię się pośmiać razem z małymi ujadającymi wyśmiechujeczkami - szkoda tylko, że nie macie nic do zaoferowania w zamian;) Korwin wam się nie podoba, to gdzie jest wasza partia bezkorwinowa, ile macie %? 
A wracając do audycji Janka - czekamy na wrzucenie całej przedostatniej i ostatniej (jeżeli była, bo niestety nie mam możliwości słuchania na żywo). Pozdrawiam.

Animus 2013-08-12

Janek, w DMV sa kioski które wydają stickery, skanuje się kod z kartki którą wysłali, płaci kartą i jest. Czas operacji - parę minut, bez kolejek.

Hugo 2013-08-14

Z duuuuzym opoznieniem, bo nikt nie napisal a bylem na biznescampie z Kamilem - poprawione.

Łukasz 2013-08-14

@55 Hugo 
error 404

Łukasz 2013-08-14

Poprawny link: 
www.kontestacja.net 
 
(.net zamiast .com)

Łukasz 2013-08-14

(usuniety komentarz)

Łukasz 2013-08-14

Przepraszam, za ten SPAM, nie moge usunąć komentarzy, 
 
ten wyżej link, który podałem jako poprawny to ten stary, urwany

Marek 2013-08-18

Audycji dalej nie da się ściągnąć.

kobza 2013-08-18

Paweł dla ciebie wszystko jest czarne albo białe!

Taki Owaki 2013-08-20

Albo się jest w ciąży albo się nie jest 
 
Audycja teraz w ogóle nie chce mi się ściągnąć. Szkoda, bo wydaje się, że jedna z ciekawszych.

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 9 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 10 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 10 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - 11 miesięcy temu

Jak się bogacić? (18) - 11 miesięcy temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - 11 miesięcy temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - ponad rok temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - ponad rok temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 2 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 3 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 4 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 4 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 6 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 7 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 7 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 7 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 8 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 8 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 9 lat temu

Portugalia (17) - 9 lat temu

Wy ćwoki (15) - 9 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 9 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 10 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 10 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 10 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 10 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00
Konrad - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt