Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
przedwczoraj
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
dziś
Sprzedaż online - Basia piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: AGENTOMASZ 2013-08-10

Agent na trasie wywiadów - Janusz Korwin Mikke

Nadający: Tomasz Agencki

Wraz z prezesem Nowej Prawicy czekamy na ziarenko. W między czasie staram się w mało wygodnych warunkach wyciągnąć od JKM odpowiedzi na kilka jeszcze mniej wygodnych pytań. Kontakt: [email protected]

KOMENTARZE

Faraday007 2013-08-10

Szkoda, że wywiad był taki krótki. W sumie w internecie jest już tyle wypowiedzi JKM, że ciężko jest zadać mu jakieś pytanie które jeszcze nie padło. 
 
Co do przegrzania roztworu to Panu Januszowi pomieszały się pojęcia. Wiem, że to miała być metafora , wiec w sumie to mało istotne, ale dla potencjalnie zainteresowanych sprostuję. 
 
Przegrzanie roztworu następuję wtedy gdy roztwór zakumuluje ilość energi/temperatury wystarczającą, aby zmienić stan skupienia z ciekłego do lotnego, ale z powodu braku warunków do formowania się pęcherzyków ( brak rys w naczyniu i klarowność roztworu) ta zmiana nie zachodzi. W takiej sytuacji równowagę może zakłócić nawet mały pyłek wpadający do roztworu, powodując nagłą i gwałtowną zmianę skupienia, która rozpryskuję resztki płynu na wszystko w około. 
To zjawisko jest dość rzadkie, ale czasem udaję się je zaobserwować podgrzewając płyny w mikrofalówce.

Max 2013-08-10

Problem w tym że "medialny-liberał" jest tylko jeden w Polsce, a medialnych-lewaków jest od groma i jeszcze trochę. 
Pytanie gdzie właściwie obecnie zmierza KNP ?

Paweł 2013-08-10

"Czasem"? Podgrzej wodę w szklance na pełnej mocy mikrofali, a później wrzuć do szklanki np łyżeczkę... (ps. nie róbcie tego w domu).

sprae 2013-08-10

KNP idzie tam gdzie UPR. Jako średniej wielkości MLM dla publikacji Korwina ;-)

Faraday007 2013-08-11

@3 
Znasz kogoś komu przez przypadek w domu tak "wystrzeliło"? Ja nie mam takiej przyjemności, więc zakładam że wypadki z tym związane są rzadkie.

Barrett 2013-08-11

Kolejny raz sam Wielmożny Pan Janusz Korwin Mikke którego ze wszech miar podziwiam potwierdza to o czym piszę w komentarzach od dłuższego czasu. 
 
Do kurwy nędzy - nie dziwcie się, że popularność Korwina nie rośnie. Ona nie ma rosnąć (zgodnie z wszelkimi prawami psychologii społecznej)! Radykalne partie wygrywają, ale tylko wtedy kiedy jest KRYZYS. Januszowi Mikkemu nie chodzi o dostanie się do sejmu w obecnych, względnie jeszcze spokojnych czasach. Jest co włożyć do garnka, w co się ubrać, każdy Polak ma w domu telewizor i tableta, jest jeszcze sporo naiwnych przedsiębiorców w tym kraju których można okraść. Pijawki będą głosować na PO, kijem Wisły nie zawrócimy, takie są realia demokracji, 
 
Zobaczymy, co krytycy Korwina powiedzą, kiedy przepowiednia Martina o upadających bankach z poprzedniego odcinka Polish Jokes się spełni! Na kogo ludzie zagłosują kiedy będzie trzeba strzelać zamiast studiować socjologię?  
 
Polecam film z KontestKina "www.youtube.com traktujący o psychologii motłochu. Dobranoc.

Łukasz 2013-08-11

@5 
często mi się zdarza, z tym, że nie z wodą, tylko trochę gęstszymi płynami np. mlekiem sojowym

Martin 2013-08-11

A kiedy to trzeba będzie strzelać, przepraszam bardzo?

Paweł 2013-08-11

@8 Marcin... "Kiedy przyjdą podpalić twój dom, ten, w który mieszkasz - Polskę" heh:P

evilClown 2013-08-12

Ze 20 osób już mu zadało to pytanie, o którym myślałeś, że zadałeś jako pierwszy :)

Rist 2013-08-12

"Włączać" drogi Agencie, nie "włanczać", od razu będzie przyjemniej słuchać. Pozdrawiam

Suszarka 2013-08-12

- jak ginie szara komórka w mózgu blondynki? 
- samotnie. 
Szybka i trafna odpowiedź. Zaskoczyłeś go tym trochę. 
Na przykładzie tego wywiadu widać, jak Korwin inaczej rozmawia z liberałem, a inaczej jak wygłasza kazania mające przekonać lud. Chodzi mi o stopień emocji i ekspresji. Przedałoby mu się trochę wyluzować również w rozmowach z socjalistami. Myślę, że wtedy zostałby lepiej odebrany.

Martin 2013-08-12

Rist, zapraszamy do prowadzenia własnych audycji. 
To naprawdę łatwiejsze niż poprawianie innych.

Paweł 2013-08-12

@13 poprawianie jest złe Marcinie, że każesz Ristowi spadać i zająć się swoimi audycjami? Agentomasz potrzebuje agentów do obrony, czy jak? 
Apropo "poprawiania" innych - koleżko drogi, założyłeś już swoją partię? - w końcu lubisz "poprawiać" krula....;) 
Pozdrawiam i luzik.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-08-12

Pawelku a ty nie widzisz ronicy pomiedzy kims kto w dzialanosc wklada w cholere wysilku i kims kto pierdzi w komentarzach? Martin mial racje i jego zaporszenie powinno sie odniesc takze to eClowna.

Martin 2013-08-12

@Martin 
 
Kiedy nastąpi kryzys ekonomiczny spowodowany obecną polityką gospodarczą USA i UE. Jak wiemy z historii turbulencje ekonomiczne z reguły kończą się wojnami. Tak było zarówno w przypadku IIWŚ, podczas rozpadu Jugosławii i w wypadku większości współczesnych wojen domowych. Kiyosaki zapowiedział już kilka lat temu największy kryzys w historii jaki może nastąpić w okolicach 2016 roku (Przepowiednia Bogatego Ojca). 
 
Co przemawia za tym, że w przypadku przyszłego kryzysu emerytalno-walutowo-ekonomicznego nie będzie walk zbrojnych?

Paweł 2013-08-13

@15 Mateuszku kto pierdzi w komentarzach? Zwrócenie uwagi, że się nie używa włancznika, tylko włącznika to powód do obrażania się:)? Nie bądź dziecinny misiu.  
@16 to tak ps. szkoda, że mogą się powtarzać nazwy użytkowników w portalu - nie wiadomo z kim się dyskutuje;(

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-08-13

Nie obrazania sie tylko szydzenia z upierdliwej medy, sam fakt ze ktos sie do takich perdol przyczepia zasluguje na wysmianie.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-08-13

“Co przemawia za tym, że w przypadku przyszłego kryzysu emerytalno-walutowo-ekonomicznego nie  
będzie walk zbrojnych?” 
 
Oczywiscie nic. I dlatego ci co licza na wielkie pierdolniecie powinni przestac sie ludzic ze to wlasnie oni magicznie obejma wladze bo durny motloch raptem zacznie myslec.  
 
Na jednogo Pinocheta przypadaja dziesiatki Pol Potow.  
 
Biorac pod uwage ze Europe Zachodnia czekaja lata wojny religijnej, reset nastapi tak czy inaczej, jaki bedzie tego wynik nie jestem optymistyczny chociaz na pewno w rezultacie bedzie wtedy mniej muzulmanow.

Barrett 2013-08-13

Koment 16 do usunięcia, nie wiedzieć czemu podpisałem się jako Martin. 
 
@Martin  
 
Kiedy nastąpi kryzys ekonomiczny spowodowany obecną polityką gospodarczą USA i UE. Jak wiemy z historii turbulencje ekonomiczne z reguły kończą się wojnami. Tak było zarówno w przypadku IIWŚ, podczas rozpadu Jugosławii i w wypadku większości współczesnych wojen domowych. Kiyosaki zapowiedział już kilka lat temu największy kryzys w historii jaki może nastąpić w okolicach 2016 roku (Przepowiednia Bogatego Ojca).  
 
Co przemawia za tym, że w przypadku przyszłego kryzysu emerytalno-walutowo-ekonomicznego nie będzie walk zbrojnych?

Seba 2013-08-13

"Krul" :) wyraznie sie podekscytowal gdy Agent poruszyl watek Maxa Kielonko, czyzby chcial uzyc jego kanalu jako trampoliny? 
@wlacznikow, profesjonalista nie powinin sie obrazic na konstruktywna krytyke, by doskonalic swoj warsztat. Sam czesto mowie "wlaczac" chociaz wiem ze nie jest to poprawne i dobrze byloby to zmienic

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-08-15

re 21: 
Profesjonalista sie nie obrazil, nie profesjonalista (ja) wysmial bufonade.

nikodem 2013-08-21

Nie mam za grosz szacunku dla ludzi, którzy twierdzą, że coś się roz..padnie i jednocześnie nie zamierzają temu zapobiec, bo wolą poczekać aż się to stanie i z dumą stwierdzić, że mieli rację. Jeżeli JKM woli czekać w cieniu zamiast wprowadzić partię do sejmu i działać realnie - to znaczy, że sam nie wierzy w to, co głosi.

RADesign 2013-08-21

dobry cover The Cure ;>

Paweł 2013-08-21

@23 Co za bełkot nikodem - 
1. "nie zamierzają temu zapobiec" - czemu? 
2. "to się stanie" - co? 
3. "wprowadzić partię do sejmu" - jak? wziąć za mordę i zaprowadzić do urny, czy nałgać jak wszyscy pozostali? 
4. "działać realnie" - tzn. jak?...... 
Nikoś, w jaki sposób Ty działasz "realnie" - gdzie jest Twoja partia, jak się nazywa, na co mam głosować...? Czy mam mieć do Ciebie szacunek, czy nie, powiedz mi.

nikodem 2013-08-22

@25 
1. To nie do mnie pytanie, tylko do JKM. Czemu woli podziwiać upadek kraju zamiast działać w demokratycznie wybranym parlamencie? Sam to przyznał w wywiadzie - jak kraj upadnie to ludzie zobaczą, że miał rację - to jest jego cel i z tego będzie miał satysfakcję. 
2. Pisałem ogólnie, jeśli potrzebujesz przykładu to wyobraź sobie czołgi na ulicach przeciwko ludziom, którzy protestują, bo zabrano im połowę oszczędności całego życia. Tego chcesz, Pawle? 
3. Jest do wyboru: 
- Możemy długo narzekać na wady demokracji i nic z tym nie robić, czekając aż się samo zmieni (postawa leminga). 
- Możemy przyjąć obowiązujące zasady gry, zrobić to, co Donek - przemówić do prostych ludzi (tych, których JKM nazywa hołotą) ich językiem, jak będzie trzeba - naobiecywać gruszki na wierzbie, ale ostatecznie zdobyć odrobinę władzy i możliwość wpływania na rzeczywistość, może nawet zmiany zasad gry.  
4. JKM jest cholernym idealistą. Ma w swojej głowie wizję perfekcyjnego świata i tylko jeden pomysł jak go wprowadzić - zburzyć wszystko i zrobić od nowa. Przy takim podejściu nigdy nie będzie miał poparcia, bo ludzie unikają radykalnych rozwiązań. 
Ludzie chętniej zaakceptują powolne zmiany. Na przykład, jeśli JKM jest bezwzględnie przekonany, że wszystko, co prywatne będzie lepsze od państwowego - niech postuluje, żeby pozwolono tworzyć prywatne przedsięwzięcia obok państwowych struktur. Z czasem, jak ludzie przekonają się, że jedne są lepsze i przestaną korzystać z tych drugich, to się te drugie same znikną. Proste, wolnościowe i realne.  
 
Pawle, według mojej ideologii - lepiej jest sprowadzić na ziemię takiego Korwia i pomóc jemu, niż tworzyć nową partię. Podział w kręgach wolnościowców i tak jest za duży.

Paweł 2013-08-22

Nikodem ja wolę, żeby Korwin był do końca życia idealistą, niż zaczął teraz kłamać jak inni - wiesz co by się stało? Zbłaźniłby się. Zniknął.  
Zresztą jest przecież UPR bez Korwina - dlaczego cienko przędą? 
Dziwny jest dla mnie ten np pogląd, że super(?)Korwin jak tylko nie będzie mówił np o Hitlerze to zaraz cud miód dostanie się do parlamentu;)  
Czy ktoś czeka na pozwolenie od Korwina na tworzenie prywatnych przedsięwzięć obok państwowych struktur?  
"zburzyć wszystko i zrobić od nowa" - chyba nie.... co najwyżej zburzyć to co jest złe.  
Ja bym doradzał co innego niż "sprowadzanie Korwina na ziemię" - tzn.: doradzanie mu tego, żeby kłamał. Zamiast robić jakieś wyśmiechujkowe programy o gównianej tematyce anty-hitlerowsko-korwinowej (nie mam tu teraz na myśli agentomasza) dla gimnazjalistów - lepiej wpłacać pieniądze na partię, iść samemu w teren, organizować spotkania, przekonywać ludzi itd.

Michał Adam 2014-04-16

Ładnie to tak the Cure wykorzystywać? :)

Dodaj komentarz...

Tomasz Agencki

30 lat,
kawaler,
stosunek do służby wojskowej uregulowany.
magister po kierunku menadżersko artystycznym.

...czyli...
tu naprawdę nie ma o czym mówić.

- "Mógłbym prowadzić dwudziestoczterogodzinny komentarz radiowy prosto z garażu wielkiego brata. Udało mi się ujarzmić gadulstwo i zrobić z niego coś co zaczyna przypominać walor".

Prowadzi audycję pod zaskakującą nazwą AgenTomasz czyli cotygodniowe zestawienie 10 niusów opisujących naszą rzeczywistość, ale w jakiś sposób pominiętych.

Medale:

Informator miesiąca
srebrny

Kulturalnik miesiąca
srebrny

Rozrywacz miesiąca
brązowy
Inne audycje tego autora:

Wieści Pominięte /// 801 (1) - 2 lata temu

Wieści Pominięte /// 720 (1) - 3 lata temu

Wieści Pominięte /// 719 (2) - 3 lata temu

Wieści Pominięte /// 718 (1) - 3 lata temu

Wieści Pominięte /// 717 (2) - 3 lata temu


ROZMOWA - Wojciech Siryk (1) - 3 lata temu

Więcej audycji...

Więści Pominięte /// 715 (1) - 3 lata temu

Wieści Pominięte /// 714 (1) - 3 lata temu
Wieści Pominięte /// 709 (2) - 3 lata temu
Wieści Pominięte /// 707 (5) - 3 lata temu

WIEŚCI POMINIĘTE /// 706 (3) - 3 lata temu


WIEŚCI POMINIĘTE /// 705 (1) - 3 lata temu

AGENTomasz - Łukasz Warzecha (3) - 3 lata temu
Radio czy Podcast? - 3 lata temu

KATALONIA (2) - 3 lata temu

Wieści Pominięte /// 701 (8) - 3 lata temu


Wonder Woman - video recka (2) - 3 lata temu


Finał Szóstego Sezonu - 3 lata temu

Idą piękne dni - 4 lata temu

Prosimy Nie Lajkować - 4 lata temuPierwsza Wojna Trumpowa (4) - 4 lata temu

Pięciopak Allaha (1) - 4 lata temu

Uberem do Cyber-Burdelu - 4 lata temuKolejna Cegła W Murze (5) - 4 lata temu

Trump - wolnościowy faszysta (15) - 4 lata temuAllah Akbar i do przodu! (1) - 4 lata temu

Dobra Zmiana w Poezji - 4 lata temu

Liga Obrony Kontynentu (4) - 4 lata temuCo mnie ominęło - Polska (3) - 4 lata temu

Co mnie ominęło? Świat. (3) - 4 lata temu

W Obronie Kapitalizmu VIDEO (2) - 4 lata temu


Make Britain... raz jeszcze. (2) - 5 lata temu

Po Złej Stronie Historii (12) - 5 lata temu

Kulturowe Wzbogacenie Uranu (4) - 5 lata temu

Make Britain Great Again! (5) - 5 lata temu

F. Bastiat PRAWO (3/3) - 5 lata temu

F. Bastiat PRAWO (2/3) (3) - 5 lata temu

F. Bastiat PRAWO (1/3) (1) - 5 lata temu

Je Suis Not Me - 5 lata temu

Imperium Kontrkapituluje (4) - 5 lata temu


Drożdżówką w Emigranta (2) - 5 lat temuRozmowa po projekcji (6) - 5 lat temu


Niedzielny Wyborca (4) - 6 lat temu

Jelita Narodu (4) - 6 lat temu

Styczniowe wieści z frontu (1) - 6 lat temu


Nie Karm + Korwin (3) - 6 lat temu

KALECY MISTRZOWIE (4) - 7 lat temuBananowy Gaj (6) - 7 lat temu

Spod Pekinu (10) - 7 lat temu


Londyn Wita (6) - 7 lat temu

DONALD POTRAFI (8) - 7 lat temu

Korwin-TheMovie-odc.2 (2) - 7 lat temu

Korwin. The Movie. (1) - 7 lat temu

IN-DEPENDENCIA (4) - 7 lat temu

IN-DEPENDENCIA - zapowiedź (2) - 7 lat temu

Dług Horror Obczyzna (8) - 7 lat temu


Znowu Cisza - 7 lat temu

O SOTU CHODZI (4) - 7 lat temu

UTRZYMYWYWALNOŚĆ (1) - 7 lat temu


STO ZŁOTYCH ZA WOLNOŚĆ (4) - 7 lat temu


VOULEZ-VOUS TAXER AVEC MOI ? (13) - 7 lat temu

Orły, Elfy i Walka Klas (7) - 7 lat temu

KOMENTARZE (5) - 7 lat temu

Love Me Gender (16) - 7 lat temu

Skąd ta cisza (24) - 7 lat temu

Akcyza na wiersze (10) - 7 lat temu

Lesbijek walka z wąsami (4) - 7 lat temu

AKCYZĄ W MROK (2) - 7 lat temu

OBAMA[doesn't]CARE (9) - 7 lat temu


Raport z Polski. Powrót. (5) - 7 lat temuRAPORT Z POLSKI 01 (5) - 7 lat temuATRW - RZĄD TO MY (2) - 8 lat temu


Peace My Ass (2) - 8 lat temu

Kubek Agentowy Drugi (11) - 8 lat temu

Nieporada Europy (21) - 8 lat temu

papierowa zemsta chaveza (5) - 8 lat temu

SOCJALISTYCZNA PROSTYTUCJA (34) - 8 lat temu

MAXIŹDZIERSTWO FINANSÓW (7) - 8 lat temuPo Wielkanocy, słów kilka (2) - 8 lat temuDodrukowani Bogowie (13) - 8 lat temu

Zbanowana Republika (3) - 8 lat temu

beamtenstaat (4) - 8 lat temu


coraz mniejsza micha (15) - 8 lat temu

Coraz krótsza smycz (6) - 8 lat temu

HipoKryzys (7) - 8 lat temu

ROK WĘŻA (w kieszeni) (37) - 8 lat temu

Raport Przedświąteczny (5) - 8 lat temu

Opodatkować niezadowolonych (14) - 8 lat temu

Wręcz Przedziwnie (8) - 8 lat temu


Americant Dream (13) - 8 lat temu

MultiTusking (3) - 8 lat temu

bo-sie-na-le-rzy (18) - 8 lat temu

Barackudum Obamundi (11) - 8 lat temu

Ten system nie lubi ludzi (13) - 8 lat temu

MINDkampf (16) - 8 lat temu

Manifestacja Katalonii (3) - 8 lat temu

Wakacyjny Raport - 10 (23) - 8 lat temu

Wakacyjny Raport - 09 (5) - 8 lat temu

Wakacyjny Raport - 08 (7) - 8 lat temu

Wakacyjny Raport - 07 (5) - 9 lat temu

Wakacyjny raport - 06 (2) - 9 lat temu

Wakacyjny Raport - 05 (29) - 9 lat temu

Wakacyjny Raport - 4 (13) - 9 lat temu

Wakacyjny Raport - 03 (2) - 9 lat temu

Wakacyjny Raport - 02 (6) - 9 lat temu

Wakacyjny Raport - 01 (1) - 9 lat temu

INTERREGNUM 1 (2) - 9 lat temu

UEFAszyści (12) - 9 lat temu

EKONOMISTYCY (13) - 9 lat temu

Wada Postawy Obywatelskiej (3) - 9 lat temu

Czerwone cel, zielone pal. (1) - 9 lat temu

Konstytucja 3 maja (2) - 9 lat temu
Madzia vs Madziary (12) - 9 lat temu

ZIELONA WSYPA (8) - 9 lat temu

JAK NIE Z NAMI, TO Z BANKAMI (7) - 9 lat temu

FAKTY PO AKTACH (11) - 9 lat temu

BUNT FEDERACJI ELFÓW (11) - 9 lat temu


Biurokracja albo śmierć (24) - 9 lat temu

OSTATNI RAZ W TYM ROKU (22) - 9 lat temuORE-ORE, ATOR-ATOR (11) - 9 lat temu

SZCZYTY POLITYCZNEJ GŁUPOTY (8) - 9 lat temu


AGENTomasz - knpTV - 9 lat temu

AGENTomasz s02e04 (3) - 9 lat temu

AGENTOMASZ - s02e03 - top X (6) - 9 lat temu

AGENTomasz - 25 czerwca - 2011 (1) - 10 lat temu

AGENTomasz - 11 czerwca - 2011 (2) - 10 lat temu

AGENTomasz - 28 maja 2011 (7) - 10 lat temu

AGENTomasz - 21 V 2011 - TOP10 (1) - 10 lat temu


AGENTomasz - 7 maja - 2011 (5) - 10 lat temu

AGENTomasz - 1 V 2011 (2) - 10 lat temu

AGENTomasz 16-IV-2011 top ten (8) - 10 lat temu

AGENTomasz - 2 kwietnia 2011 (6) - 10 lat temu

AGENTOMASZ - 26 marca - top10 (4) - 10 lat temu

AGENTomasz 19 marca - top ten (2) - 10 lat temu

AGENTomasz - 12marca - TopTen (4) - 10 lat temuPODSUMOWANIE 19-LUT-2011 (8) - 10 lat temu

AGENTomasz (4) - 10 lat temu

TOP 10 - 5 Lutego - 2011 (4) - 10 lat temuTOP 10 minionego tygodnia (5) - 10 lat temu


TOP 10 minionego tygodnia (2) - 10 lat temu

podsumowanie 24gru2010 (7) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Platformy Forex - - 20.00
Filmy Reklamowe Onyxx Studio - - 20.00
ZarabiajPrzez24.pl - - 20.00
Wistyna - - 20.00
Ataman - - 500.00
Alex - - 20.00
Hmm - - 7.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt