Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne
wczoraj
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
5 rzeczy, które są źle nazywane w Kościele katolickim
Czym się różni dziewicze poczęcie od niepokalanego poczęcia? Dlaczego „grzech pierworodny” to niefortunne tłumaczenie „peccatum originale”? Czy Ofiara mszy świętej się powtarza na każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2013-08-13

Niewątpliwie biały Polak katolik jest lepszy

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

O muzułmanach i ich zalewie. I o utożsamianiu ludzi z otoczeniem. I o tym, czy prawo własności jest uniwersalne?

KOMENTARZE

Alcar 2013-08-13

Chciałbym poruszyć jeszcze dwie sprawy niewyjaśnione we wczorajszej audycji. 
1. "Lepszości" kultur 
2. Dlaczego mamy się martwić już dziś kiedy Muzułman jest u nas niewielu. 
 
Nie ma czegoś takiego jak lepsza kultura. Nie można też stwierdzić, że ta jest zła a ta dobra. Kultura jaka jest taka jest, a ludzie wychowani pod jej wpływem uważają ją za właściwą na zasadzie "bo tak jest". I ten sam błąd popełniają nasi prowadzący. 
Każda kulturę oceniamy subiektywnie. I tak też powinniśmy podejść do tej sprawy. Gdzie Mi się by lepiej żyło. W Arabii czy raczej w Polsce? 
Otóż drodzy Hugo i Martinie wy uważacie, że tak jak jest teraz będzie zawsze. Przyjmujecie za dogmat, że wolność wypowiedzi i działania jest prawem przyrodzonym, nierozłącznym z ludzkimi oczekiwaniami. 
To teraz zobaczcie jakie oczekiwania kryły się pod sztandarami "wolności" w czasie rewolucji w krajach islamskich. Rewolty te były skierowane, w gruncie rzeczy, przeciw naleciałościom przejętym przez elity rządzące. W ramach nich była walka z "zachodnimi stylem bycia", w tym laicyzacją. 
Zwróćcie uwagę, że w wyniku przewrotów "wolnościowych" władzę przejęli islamiści, mniej lub bardziej radykalni. 
Jak teraz wygląda przebieg frontu w wojnie domowej w Syrii. Po jednej stronie "wolnościowi" rewolucjoniści pod hasłami prawa koranicznego, po drugiej dyktator Alawita. Czyli przedstawiciel mniejszościowej "sekty" islamskiej, która dopuszcza wolność wyznania. 
 
Muzułmanie w gettach europejskich, żyjących z zasiłków są podatni na skrajne ideologie. Jest to normalny proces wykorzystany już przez socjalistów. Jak myślicie jakie skrajne ideologie mogą oni przejąć? Oczywiście prawo koraniczne. 
 
Zaś praktyka tego prawa w dzisiejszym, skrajnym wydaniu nie dopuszcza wolności wypowiedzi i poglądów. 
Porównajcie sobie co można w dzisiejszym Chrześcijaństwie zrobić z wizerunkiem Jezusa czy Boga. Obraza krzyża jest bardziej odbierana jako wygłup czy coś pozbawionego gustu. Bardziej oburzenie z powodu głupoty. 
A teraz co się działo gdy w Danii opublikowano karykaturę Mahometa. 
A Mahomet to "tylko" prorok, nie Bóg jak Jezus. 
 
Przez 2 tys. lat w trudach i często przez upływ krwi udało nam się wypracować model cywilizacji chrześcijańskiej z wolnością słowa i wyznania. Wolną wolą. 
Nie przeczę, że Islam z czasem też nie może wypracować sobie takich poglądów, zwłaszcza, że u swych początków był niezwykle liberalny, wolnomyślicielski i wolnowyzwaniowy. 
I to w czasach kiedy Chrześcijaństwo było restrykcyjne i konserwatywne. 
 
Oceniamy jednak obecny potencjał tych kultur. I wybaczcie, ale ja nie mam ochoty skazywać siebie i naszych potomków na kolejne 100 czy 500 lat walki o zmianę Islamu. 
Mamy wypracowany pewien standard myślowy, o który powinniśmy dbać, jak o dobrą inwestycję. 
 
Też jak w dobrej inwestycji i dobrym biznesie powinniśmy planować długoterminowo. Więc zarzut, że przejmujemy się kiedy jeszcze nie widzieliśmy islamistów jest z czapy. 
Dobry przedsiębiorca przejmuje się potencjalnymi zagrożeniami i zawczasu na nie reaguje. Zabezpiecza się itp. 
Promujecie taką postawę, a w tej sprawie zachowujecie się jak szeregowy "robol", tj. nie patrzycie dalej jak do wypłaty, pierwszego.

lukaszz 2013-08-13

Odnośnie przylepiania łatek do przestępców w newsach: określone ludzkie zachowania są determinowane przez określone czynniki. Jest rzeczą oczywistą, że pewien czyn człowieka może wynikać po części z religii jaką wyznaje (w tym przypadku islam). Jeżeli w danym przypadku tak faktycznie jest to jest rzeczą naturalną, aby poinformować we wiadomości, że przestępca był muzułmaninem. Tak przynajmniej powinno być jeżeli news ma być próbą jak najbardziej obiektywnego przedstawiania rzeczywistości. 
 
Mam wrażenie, że właśnie do tego odnosił się Max Kolonko - przestępstwa o których opowiadał miały w pewnym stopniu podłoże religijne, natomiast media zupełnie przemilczały tę kwestię. Dziwie się, że nie widzicie w tym nic niestosownego.

Martin 2013-08-13

No widzicie. 
Wychodzi na to, że ludzie gwałcą nie dlatego, że są napalonymi zboczeńcami, tylko dlatego, bo należą do jakiejś religii. 
 
I cała moja prosta wizja świata legła w gruzach...

Alcar 2013-08-13

Nie bój nic Martin. Twoja wizja dalej aktualna (: 
"Ludź" gwałci bo jest napalonym zboczeńcem. Tyle, że człowiek to istota na tyle dziwna, że do każdego czynu potrzebuje pretekstu czy usprawiedliwienia. Stąd tyle szlachetnych idei zostało przeinaczonych. 
 
A religia jest świetną wymówką. Nie ma wszak nic szlachetniejszego niż postępować zgodni z nakazem Boga... odpowiednio zinterpretowanym.  
Tak, świetnym casus beli dla Krucjat i dla Dżihadu była i jest religia. Ale religia ma z tym tyle wspólnego co nic. W obu przypadkach ideę walki ze swoimi słabościami i ograniczeniami wykorzystano do uzasadnienia zwykłych podbojów terytorialnych. 
 
Myślę, że właśnie z obawy przed przesadą Kościół dziś udaje głupa w sprawie antykoncepcji czy eutanazji. 
Wszyscy wiedzą, że to się dzieje, ale nikt tego nie usankcjonuje bo idea może zostać wykrzywiona. 
 
Gdy Luter i Kalwin, jako autorytety religijne, usankcjonowali swoimi osobami palenie czarownic, fama poszła taka, że pomysł ten dotarł z osadnikami do Nowego Świata. 
Tak samo było z usankcjonowaniem kamieniowania cudzołożnic przez Żydów czy zabijaniem pogan przez Krzyżowców. 
A dziś z zabijaniem pogan przez Islamistów. 
 
Po prostu wymówka.

lxlxlx 2013-08-13

@Martin 
 
Dokładnie jest tak jak mówisz, że chodzi o religie :) 
 
Były wypowiedzi muzułmanów, którzy byli skazani za gwałty. Tłumaczyli się tym, że ich religia/kultura na to zezwala. Sędzina była w szoku i powiedziała, że tutaj jest inne prawo. 
 
Rzecz jasna jest, że oni wiedzieli o tym prawie, jednak pretekst jest zawsze dobry, aby wyjść z tego cało. W tym przypadku pretekstem była RELIGIA :] 
 
I WSZYSTKO :) Całkowicie @ALCAR mówi prawdę. Dokładnie tak :)

Pakun 2013-08-13

Po pierwsze, np. we Francji w roku 2000 muzułmanie stanowili 10% społeczeństwa, w 2010 już zatrważające 10,7% (Dane za Wikipedią). Nawet jeśli ten trend powiększył się dwukrotnie i utrzymał do końca wieku (co się raczej nie zdarzy) to będzie to ciągle około 25%. Czyli mniej niż ilość mniejszości religijnych w II RP. 
 
Po drugie, to co w audycji mówiliście o różnym prawie dla różnych ludzi to totalna bzdura. Największym osiągnięciem klasycznego liberalizmu jest realizacja postulatu równości wszystkich wobec prawa, w odróżnieniu od stosunków feudalnych. Bo wiecie, nim w XIX wieku zapanował "terror państwa" to panował, bardziej sprywatyzowany, terror feudalny. Wolności nie mierzy się brakiem zasiłków.

RADesign 2013-08-14

Panowie nie ogarniacie bardzo prostej rzeczy - muzłumańskich podwójnych standardów. 
W ich własnych słowach - oni się śmieją z władz krajów zachodnich (czy skandynawskich) - uważają ich (władze) za słabeuszy, którymi należy pomiatać i wykorzystać. 
To SĄ prości ludzie w większości, ze zwyczajami plemiennymi we krwi. A te zwyczaje mówią, że jeśli ktoś wystawia kuper, to ten plemienny muzłumanin powinien ten kuper wyruchać. 
Zachowanie, które opisują słuchacze, to właśnie takie wykorzystywanie kupra, który nadstawiają kraje zachodnie polityką multi-kulti. 
Ale muzłumanie wcale nie zamierzają się dostosowywać do standardów tolerancji multi-kulti, bo oni mają swoją muzłumańską kulturę jedności i jedynie słusznego prawa - ich prawa. 
 
Mówiąc prosto,jeśli jeszcze nie ogarniacie - muzłumanie postępują wg. zasady Kalego: 
Muzłumanian mieć własne prawa zgodnie z multi-kulti - dobrze. 
Niemuzłumanie mieć ich własne prawa zgodnie z multi-kulti - źle. 
 
Jeśli nadal nie ogarniacie, to chyba siedzicie zbyt wysoko w chmurach i oparach własnego bezrefleksyjnego idealizmu.

Jaroslaw 2013-08-14

Jedna z niewielu rzeczy jaka mi sie podoba w religii Arabow to to ze zabraniaja lichwy tak uwielbianej przez ich sasiadow. 
 
Regulacje anty -lichwiarskie podobno sa nawet w Zydo- Polsce, a ich dzialanie bylo widac na przykladzie kredytow we franku ? 
 
Co do gwaltow to nie ma to nic wspolnego z sexem i religia..

lukaszz 2013-08-14

@3 
 
Być może nie wyraziłem się dostatecznie jasno. W mojej wypowiedzi odnosiłem się do przypadków typu zarżnięcie człowieka maczetą na ulicy. Jeżeli zaś chodzi o przypadki gwałtów to oczywiście - podpinanie tego pod religię jest sprawą mocno naciąganą.

mgr inż. BlackEmperor 2013-08-14

Mark Egde w Kontestacji ? Zajebiście. Będę na 100% dzwonił

Marek 2013-08-14

Jakim to trzeba być ignorantem, żeby nie wiedzieć co to jest islamizacja? Dziwię się, że w tak wolnościowym radiu, ten problem jest tak bagatelizowany. Tu nie chodzi o to czy muzułmanów w Europie będzie 20%, 60% czy 99%. Tu chodzi o to, że są oni zagrożeniem dla wolności, której i tak już mamy niewiele. Chcą siłą narzucić swoje prawo szariatu, które z wolnością nie ma nic wspólnego.

Martin 2013-08-14

Rozumiem, że "muzułmańskie podwójne standardy" różnią się czymś istotnym od "katolickich podwójnych standardów"? 
 
Tak, religia jest wymówką. Dokładnie. 
 
Więc dlaczego w notkach prasowych podają wymówkę jako przyczynę?

Martin 2013-08-14

Marek, jak na razie to znacznie większym zagrożeniem dla wolności w Polsce są katolicy. 
 
Przedsiębiorcy się wynoszą z tego kraju wcale nie z powodu prawa szariatu, tylko prawa polskiego. Skupiamy się na tym - to jak na razie daleko ważniejsze.

koszatniczka 2013-08-14

różnica między muzułmanami a katolikami jest subtelna, mianowicie katolicy od paru setek lat nie mordowali nikogo za wiarę, w przeciwieństwie do muzułmanów, którzy dopuszczają się tego coraz częściej.  
Blacha ma rację. Jak się przychodzi do czyjegoś domu to się przestrzega zasad gospodarza. Gospodarzem w Europie jesteśmy my - różni biali ludzie wychowani w duchu judeochrześcijańskim. Są tu ateiści, socjaliści, wolnościowcy, centrowcy, słowem różni ludzie, którzy mimo różnic nie mordują 'niewiernych' wedle własnego światopoglądu. 
W Arabii Saudyjskiej obowiązują zasady narzucone przez mieszkańców - gospodarzy tego kraju i każdy kto tam przyjeżdża musi się do nich dostosować, bo zna konsekwencje, które grożą za odstępstwa. 
Problem z islamizacją polega na tym, że muzułmanie nie przestrzegają zasad panujących w domu gospodarza.

mgr inż. BlackEmperor 2013-08-14

To nie islamizacja, czy katolizacja są problemem tylko fanatyzm, czyli nawracanie siłą na swoją religię, czy poglądy gospodarcze.

Alcar 2013-08-14

"Więc dlaczego w notkach prasowych podają wymówkę jako przyczynę?" 
 
To jest jak z wojną i żołnierzami. 
Żołnierz to taki gość jak ja i ty tyle, że wsadzony w pewną rolę, która już dopuszcza inne zachowanie. I w odbiorze wewnętrznym przez tego chłopaka (sam fakt założenia munduru wpływa na jego zachowanie) jak i zewnętrznym (społeczeństwo w swoim bydlęcym myśleniu akceptuje inne zachowania u gościa w mundurze niż bez). 
 
To jest jeden poziom warunkowania. 
Kolejny to stan wojny. Stan wojny przesuwa granice dopuszczalności. To co było zabronione w czasie pokoju w czasie wojny z automatu u tych samych osób staje się jak najbardziej normalne czy nawet konieczne. 
Ludzie Ci sami, w różnych warunkach dopuszczają inne standardy. Zmiana bodźców uwalnia "napalonych zboczeńców". 
Takie gwałty w czasie wojny... uchodzą. Są akceptowane jako coś co jest prawem wojny. Dlatego też lista gwałtów w czasie działań wojennych jest taka duża. 
 
Podobnie kształtuje nas religia i uwarunkowania kulturowe. 
Nam, wychowywanym w obecnej cywilizacji chrześcijańskiej wbija się do łba wolność wyboru, słowa, wyznania, duszy. Także i zakaz zabijania, szanowania przekonań innych, tolerancji czy nawet równouprawnienia płci. 
 
W kulturze islamskiej jest z tym "trochę" inaczej.  
Czy wyobrażasz sobie jakiegoś księdza, który by nawoływał publicznie do walki z niewiernymi i ich zabijania. Ja nie. U nas by to nie przeszło. Za to w internecie jest wielu duchowych przywódców muzułmańskich, którzy tak robią. I po prawdzie część Muzułman ich słucha. 
 
Są ukształtowani i oddziałują na nich inne standardy tego "co uchodzi".  
Dlatego też można za to obwiniać religię.  
 
Oczywiście w notatkach prasowych nie rozpatrują tego pod tym względem. Chodzi o głośnie hasło i uproszczenie.

Jed 2013-08-14

@13 Martin wytlumacz mi prosze co rozumiesz tu pod pojeciem katolika? Moze masz na mysli jakas konkretna grupe katolikow ktora zaszla Ci za skore? Nie pojechales za ostro z tym zagrozeniem dla wolnosci? 
 
Wielu przedsiebiorcow bedacych katolikami jest za wolnym rynkiem, niemieszaniem sie panstwa do gospodarki, demaskowaniem zlotego spisku i dzialalnosci bankow; przeciw ZUSowi, reżimowym podatkom, uciazliwosci administracyjnej. 
 
Chyba ze Twoj zarzut polega na tym ze Kosciol katolicki sprzeciwia sie aborcji i eutanazji? A to dwie zupelnie inne sprawy.

Paweł 2013-08-14

@14 Socjalistyczna swołocz z pewnością nie jest wychowana w duchu "judeochrześcijańskim";)

mgr inż. BlackEmperor 2013-08-14

@Jed  
Mi na przykład się nie podoba, że fanatycy katoliccy sprzeciwniają się handlowi w niedzielę, LGBT i temu jakie substancje chcę wprowadzać do mojego ciała. Najgorsze, że uważają, że to jest "katolicki" kraj i dlatego mają prawo używać państwa do narzucania innym swojej moralności.

Pakun 2013-08-14

Ta dyskusja pokazuje praktyczną realizację idei wolnorynkowych. Właściciele państwa, czyli w praktyce polskie społeczeństwo (albo inne społeczeństwa w Europie), nie życzy sobie przyjazdu Innych (muzułmanów). Dlaczego ktoś miałby naruszać wolę właściciela? W tym kontekście według logiki którą zaprezentowali Martin i Hugo, w dobie "szalejącego socjalizmu" Kontestacja powinna bronić ich praw, które są rzekomo święte. Tak jak broni się praw tworzenia rasistowskich knajp. Można powiedzieć, że państwo do nikogo nie należy. Praktycznie jednak, rzecz należy do tego kto nim dysponuje, czyli w tym wypadku państwo jest własnością kolektywnie do całego społeczeństwa.  
 
Oczywiście, poza wolnorynkowymi dogmatami istnieją inne wartości chrześcijańskie czy nawet czy humanistyczne. Ale to co godzi w "święte prawo własności" to wredny socjalizm, prawda?

zib 2013-08-14

Martin powiedział w audycji: 
„…większość białych kobiet na ulicy to dziwki” . Dżentelmen … 
Nie polemizuję z meritum, bo dyskusja na poziomie liceum. Gdybyście jednak chcieli kiedyś na poważnie zrobić audycję o cywilizacjach, to podpowiadam, należy zacząć od teorii cywilizacji F. Konecznego.  
A nauka o cywilizacjach to nasza polska specjalność ( widać jednak, że prowadzący o tym nie wiedzieli i „pojechali z czapy”). A teoria Konecznego jest bardzo diagnostyczna, co pozwala interpretować często na pierwszy rzut oka niezrozumiałe fakty, zamiast babrać się w swoich własnych koncepcjach co chwilę zaprzeczając samemu sobie.

kiwi 2013-08-14

Jeśli Polak mieszka w muzułmańskiej dzielnicy, to pewnie dlatego, że nie stać go na mieszkanie w innej części miasta. W przeciwieństwie do Turka, którego rodzina mieszka tam od paru pokoleń, nie zdążył się dorobić. No to jak ma otworzyć sklep? Na kredyt? Przecież nie dostanie.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-08-14

Re 6: zamknij sie: www.freerepublic.com

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-08-14

1. Sa dwa rodzaje muzulmanow, ci agresywni ktorzy chce cie zabic, i ci nie agresywni, ktorzy chca zeby ciebie zabili agresywni muzulmanie. 
2. Islam to nie jest religja, to ruch polityczny i spoleczny to ideologia. Ideologja w kazdym pierwiastku wroga wolnosci. Nazywanie tego raligja pozwala worgowi falszywie zdefiniowac wymiar konlfiktu.  
3. Nie ma wolnosci dla wrogow wolnosci. Nie ma powodu zeby tolerowac Islam w krajach nie islamskich. Wpierdalaj bekon, albo wypierdalaj z kraju powinno byc wymagane. Bycie muzulmaninem w krajach cywilizowanych to wybor nie mos. To wybor wrogi cywilizacji i wolnosci, nalezy zwalczac bezlitosnie.  
4. Nie trzeba byc ani Polakiem, ani katolikiem ani bialym zeby byc lepszym od muzulmanow... trzeba po prostu nie byc muzulmaninem. Zapytajcie sie Sikhow, Filipinczykow, Ormian, Zydow albo Tajow co sadza o Islamie.  
 
Prowadzacym zelcam zainwestowanie w kaski albo stanie na miekkim podlozu. Patologiczna potrzebva wkladania glowy w piasek moze zaskutkowac uszkodzeniami czaszki w przypadku stania na asfalcie lub betonie.  
 
No coz moje samowygnanie z Kontestacji potrwa jeszcze chwile bo cierpliwoci mi brak. Radze przesluchac ostatni kawalek Maxa Kolonko jest sporo na ten temat in a temat poprawnosci politycznej.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-08-15

"Tak, świetnym casus beli dla Krucjat i dla Dżihadu była i jest religia." 
 
Bzdura kompletna krucjaty byly odpewiadzia na atak Islamu na prastare ziemie chrzescijanskie. To byla proba (w pewnym stopniu skuteczna) zatrzymania potopu ilamskiego ktory zalal chrzecijanska Polnocna Afryke i Azje mniejsza a wiec ziemie chrzescijanskie starsze niz sam Rzym. Sukcesem krucjat bylo w duzym stopniu przejecie inicjatywy w basenie Morza Srodziemnego i zapewnienie bezpieczenstwa od Islamu w Poludniowo Zachodniej Europie.

Marek 2013-08-15

@13 Martin:Nie pisałem o Polsce, tylko o Europie.  
 
A jakie prawa katolickie powodują, że przedsiębiorcy z Polski się wynoszą za granicę? Ja dotąd myślałem, że robią to przez prawa socjalistyczne...

Jaroslaw 2013-08-15

24,25 Mateusz dotknales Istotnego rozroznienia religia a ideologia. Czasami uzywamy nieswiadomie tych pojec wymiennie. 
 
Religia wiaze czlowieka z absolutem, ideologia jest tylko narzuceniem zbioru przyziemnych dogmatow. 
 
Zyjemy w swiecie idelogii np multikulturalizmu ( wszystkie kultury sa rownorzedne). Muzulmanie i ich idelogowie bronia sie przed ta nadbudowa lewicowego liberalizmu i udaja konserwatystow. 
 
Problem moim zdaniem lezy w tym ze ideologia islamu nie jest oparta na dobrej woli, prawdzie, godnosci jednostki ludzkiej ( kobiety sa podrzedne). 
 
Problem wspolczesnego czlowieka lezy w tym jak byc wolnomyslicielem pokornym oddzielonym od idelogi liberalizmu, libertynizmu, komunizmu, materializmu naukowego.  
 
Coraz wiecej ludzi bladzi, trwa w glupocie albo umyslnie czyni zlo w imie i sluzbie idelogii

Jaroslaw 2013-08-15

@ 1 Alcar, dlaczego uwazasz ze nie mozna wartosciowac kultur? Czy twoim zdaniem wszystkie kultury sa rownorzedne?

chuligan 2013-08-15

Jak Hitler dochodził do władzy to żydzi nie wierzyli, że zacznie realizować swoje plany. Część jednak nie myślała życzeniowo i zwiała do USA. 
 
Czy muzułmaninie stanowią zagrożenie? Tak, są tak samo prymitywni jak katolicy w średniowieczu. Otwarcie gardzą naszą kulturą, nie chcą się integrować. Arab urodzony w Niemczech, który na oczy nie widział swojej ojczyzny, głośno mówi, że białe kobiety to kurwy. Zadają się tylko ze swoimi, tworzą się getta, państwo w państwie. Już teraz muzułmanie próbują przeforsować swoje prawa. Są jednak na to na razie za słabi. 
 
Czy każdy muzułmanin jest oszołomem? Nie. Jednak u nich nie istnieje coś takiego jak powszechna krytyka zachowań fundamentalnych, wręcz przeciwnie i do tego przyjeżdża do 'nas' najgorsza hołota skuszona socjalem. 
 
Kościół katolicki nie jest lepszy jednak dostał przez ostanie stulecia mocno po dupie i spokorniał. I tak w kościele leczenie gejów polega na praniu mózgu i zmuszeniu do życia w 'normalnej' rodzinie, tak u muzułmanów gejów się torturuje i zabija np. zakleja odbyt klejem i daje środki przeczyszczające - śmierć jest niesamowicie bolesna. U nas gwałt jest całkowicie potępiany, u nich kobieta prowokuje (dlatego muzułmanki chodzą tak bardzo pozasłaniane) i gwałt jest czasami ich winą. 
 
Jako agnostyk dziwię się, że lewacy tępią konserwatystów katolickich a jednocześnie bronią praw arabów, którzy są 10 razy gorsi :)

Alcar 2013-08-15

"Bzdura kompletna krucjaty byly odpewiadzia na atak Islamu na prastare ziemie chrzescijanskie. To byla proba (w pewnym stopniu skuteczna) zatrzymania potopu ilamskiego ktory zalal chrzecijanska Polnocna Afryke i Azje mniejsza a wiec ziemie chrzescijanskie starsze niz sam Rzym. Sukcesem krucjat bylo w duzym stopniu przejecie inicjatywy w basenie Morza Srodziemnego i zapewnienie bezpieczenstwa od Islamu w Poludniowo Zachodniej Europie." 
 
Pierdolisz (: 
W czasie pierwszych krucjat te "prastare ziemie chrześcijańskie" były pod panowaniem Islamu dłużej niż wcześniej po panowaniem Chrześcijan. W dodatku przeważali tam, jak i w Egipcie Monofici. Swoją drogą dlatego Arabom udało się tak łatwo zająć te ziemie. Monofici byli w VII wieku skonfliktowani z Konstantynopolem, a co za tym idzie z Rzymem, któremu Justynian wchodził w dupę aby dostać pozwolenie na odbici Italii. Ale to nie na temat. 
 
Bezpośrednią przyczyną krucjat było zajęcie Jerozolimy przez Turków Seldżuckich, którzy zaczęli utrudniać pielgrzymki do Grobu Bożego katolikom. Seldżucy odebrali ją egipskim Fatymidą, którzy byli tolerancyjni względem innych religii. W XI wieku Jerozolima była miastem trzech religii. A Chrześcijan było tam tylu co Muzułman. Jak nie więcej. Nie pamiętam teraz liczba. 
W każdym razie jednym z casus beli było zajęcie miasta przez ortodoksów Seldżuków, drugim zaś prośba cesarza bizantyjskiego do braci w wierze o przesłanie ochotników celem odbicia ziem w centralnej Anatolii też zagarniętych przez Seldżuków. Z tym, że on raczej się spodziewał najemników do swej własnej armii i walki w Anatolii. 
 
Papież na tą prośbę ochoczo odpowiedział, gdyż dawało to możliwość ponownego przejęcia zwierzchnictwa nad Kościołem wschodnim po schiźmie oraz dwa, pozwalało rozwiązać pewien poważny problem, który wykrwawiał Europę. 
Mianowicie plagę "drugich synów". Wiek XI-XIII to apogeum systemu feudalnego. Władcy rozdrobnili swe ziemie już na tyle, iż nie istniała możliwość dalszego dzielenia i drudzy i dalsi synowie o ile starszy brat żył zostawali z niczym. A wszak rycerzowi nie przystoi parać się handlem czy rękodziełem. On ma walczyć. 
 
W ten tacy "drudzy synowie" z terenów Francji, Anglii, Niemiec, Włoch i Hiszpanii słyszą o nieprawdopodobnej okazji. Papież wzywa ich do walki z Islamem w imię Boże i oferuje zbawienie duszy za to 
Oni dodatkowo widzą chwałę wojenną, łupy i ... ziemie nad którymi można panować. 
 
Sam papież i cesarz byli przerażeni liczbą ochotników.  
Zresztą Cesarz z nich pożytku nie miał. Wylądowali w Anatolii i zamiast oddać się mu pod komendę pomaszerowali na wschód. Ani on ich powstrzymać nie mógł, ani lokalni władcy muzułmańscy. W efekcie Krzyżowcy zdobyli wpierw Niceę na następnie Antiochie.  
Gdy zaś dotarli oni do Jerozolimy okazało się, że wróciła ona pod panowanie tolerancyjnych Fatymidów. Krzyżowcy niezrażenie tym faktem wyrżnęli załogę dotąd przyjaznych chrześcijanom Fetymidów, no i mieszkańców przy okazji. 
 
Nie gadaj mi tu o powstrzymywaniu kogokolwiek. W tedy tak nie myślano. To był zwyczajny podbój. Inicjatywy też nie przejęli Chrześcijanie. O czymś takim można mówić dopiero od Lepanto. 
 
"@ 1 Alcar, dlaczego uwazasz ze nie mozna wartosciowac kultur? Czy twoim zdaniem wszystkie kultury sa rownorzedne?" 
 
Jak najbardziej wszystkie kultury są równorzędne pod względem obiektywnym. To subiektywnie się różnią. 
 
Tacy Aztekowie swoją kulturę uważali za najlepszą na świecie i czuli się w niej dobrze. Do czasu, póki nie zetknęli się z Chrześcijanami. W tedy się zorientowali, że można jednak żyć inaczej i masowo zaczęli się nawracać. Bo Chrześcijaństwo dawało im możliwość innego, lepszego życia. 
 
Ale czy to oznacza, że ich dawne wierzenia były gorsze? Nie. Umożliwiła wszak im życie i pewien poziom rozwoju. 
Nie można oceniać "lepsza" "gorsza" co najwyżej inna, skuteczniejsza, adekwatna do sytuacji. 
 
"Jako agnostyk dziwię się, że lewacy tępią konserwatystów katolickich a jednocześnie bronią praw arabów, którzy są 10 razy gorsi :)" 
 
Mnie też często zaskakuje głupota i krótkowzroczność ludzi. 
Oni na prawdę niczego się nie uczą z historii.

chuligan 2013-08-15

Podziwiam jednak arabów za siłę i solidarność. Jak Niemcy próbowali niemczyć ich dzieci, to zagrozili, że ich zabiją albo podpalą ich domy :) I cóż przestali. A polaczki są w Niemczech bezsilni i mogą się jedynie skarżyć, co i tak każdy zlewa. 
 
Jak obrazisz albo pobijesz jakiegoś turka to istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostaniesz później oklepany. To druga strona medalu ich prymitywizmu i trzymania się razem. 
 
Trzymają również kobiety na smyczy i traktują jak podludzi, jednak nie istnieje u nich problem z potomstwem. Jak kobieta się rzuca albo jest za bardzo wyzwolona to wylewa jej się kwas na twarz i problem załatwiony :)  
 
Ogólnie nie rozumiem tego fenomenu wychodzenia zachodnich kobiet za arabów. Nie wiem, może lubią być traktowane jak gówno.

Jaroslaw 2013-08-15

@Alcar 
Aztekowie jak juz to byli nawracani sila, a nie sami przechodzili na chrzescijanstwo. 
Wiadomo, ze wartosciowanie lepsza religia czy gorsza jest nie ma sensu i pachnie typowym relatywizmem.Mnie bardziej chodzilo o to ze wspolczesne muliticulure ideology zaklada ze kazdy sobie w cos tam wierzy w kota, w krowe, reinkarnacje, Budde i jest dobrze. Mozna klamac w pracy, w domu, mozna stosowac podwoja moralnosc do swoich i nieswoich ( zydzi i arabowie), w ogole wszyscy moga nasrac na glowe i rozetrzec tym nieszczesnym katolika. 
Co do tych krucjat, to mi one bokiem wychodza. Ludzie, kiedys papiestwo mialo armie i obalalo monarchow. Co mieli pojsc podbijac Jerozolime z rozancem.

Majron 2013-08-15

Jeszcze nie przesłuchałem audycji, ale mam już za sobą lekturę komentarzy. Ciekawie prawicie, ale zastanawia mnie ilu z Was żyje/żyło wśród muzłuman gdziekolwiek na świecie a ilu ma wiedzę pewnie w większości z internetu. Otóż mieszkam i pracuję od 7 miesięcy jakieś 100km na zachód od Frankfurtu nad Manem. Mała miejscowość, średnie przedsiębiorstwo, ok 30% to muzłumanie (głównie Turcy, ale też Serb, Kosowianie, Marokańczyk), czyli powiedzmy ok 100 osób. To jest moja reprezentatywna populacja :). Tylko jedna (!) kobieta przychodzi do pracy w chuście na głowie (nie w burce, ona ma normalnie odkrytą twarz). Reszta wygląda i zachowuje się po europejsku. Z facetami podajemy sobie ręce, żartujemy, rozmawiamy o dupach; kobiety też nie mają specjalnych hamulców żeby pożartować nawet ostrzej czy niewinnie poflirtować. I się nie obrażają! Zachowują się jak normalne europejskie kobiety a niektóre mają tu też swoich mężów w pracy.  
Może się mylę, ale mam wrażenie, że to cały ten "piękny" socjal niemiecki ściąga to szumowiny muzłumańskie, ale też polskie czy ruskie i inne, i to oni robią najwięcej szumu i są najbardziej wyraziści, przez co psują opinię pozostałym, którzy są spokojni i pędzą normalne życie. Przykład polski: koleżanki siostra mieszka w Gorlitz z polskim mężem, mają dwójkę dzieci i na całą czwórkę dostają ok 2000 euro miesięcznie. Tylko za posiadanie dzieci i brak pracy, a taka podstawowa płaca gdzieś w fabryce w Gorlitz to ok 1000 euro! To po cholerę iść do pracy!!! I tak on cały dzień poza domem z kolegami a ona cały dzień z dziećmi i deprecha:) - cud pomocy socjalnej!

Pakun 2013-08-15

@23 Interpretacja danych na tej stronie jest mocno kontrowersyjna. Fakt, że kiedyś przyrost liczby muzułmanów był większy w przeszłości nie oznacza utrzymania się tego trendu. Wręcz przeciwnie, dane z ostatniej dekady pokazują, że ten trend wyhamowuje. Przyrost o jeden punkt procentowy od roku 2000 lepiej nadaje się do prognozowania przyszłości niż np. zmiana między latami 70 i 80. 
 
I jeszcze z ciekawości kto decyduje o tym, kto jest wrogiem wolności?

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-08-15

“W czasie pierwszych krucjat te "prastare ziemie chrześcijańskie" były pod panowaniem Islamu dłużej niż wcześniej po panowaniem Chrześcijan. “ 
Bzdura kompletna Chrzescijanstwo dotarlo do polnocnej Afryki juz jak Wandale zeszli z Iberii.  
 
Przed Islamskim rakiem Alexandria, czy Antioch byly centrami chrzecijanskim o porownywlanym znaczeniu do Rzymu i Konstantynopola.  
 
Chrzescijansto ponioslo nieprawdopodobne straty na rzecz Islamu. Krucjaty to byla tylko niewielka na skale Islamskiego podbvoju proba ratowania cywilizacji. gatesofvienna.blogspot.ca 
 
Powtarzasz politycznie poprawne mity, Spencer je po kolei rozlicza w “Politically Incorrect Guide to Islam” nie chce mi sie powtarzac.  
 
Tak krucjaty przejely inicjatywe i odwrocily uwage. Przed Krucjatami Islam rozlal sie na Polnocna Afryke, Hiszpanie, Bliski Wschod, doszlo do pierwszego oblezaenia Konstantynopolu. Potem byly krucjaty i napor Islamu gdzie indziej sie generalnie zatrzymal bo muzulmanie skupili sie na krzyzowcach. Tak bylo mniej wiecej az do okresu Warny i Kosowa a wiec do po Krucjatach.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-08-15

Re 30: przyjzyj sie co niszczyl Islam:  
en.wikipedia.org 
No wlasnie, same korzenie chrzescijanstwa

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-08-15

Przyrost procentowy ktory pokazales jest wyssany z palca. features.pewforum.org 
Przeczytaj co na ten temat pisze Mark Steyn i co pisala Oriana Fallaci.  
 
To juz ma pare lat ale jest fajne bo pokazuje co na ten temat mowili sami Muziulmanie zanim temat przestal byl politycznie poprawny: www.islamicbulletin.org

Alcar 2013-08-15

Ad 32 Jarosław 
"Aztekowie jak juz to byli nawracani sila, a nie sami przechodzili na chrzescijanstwo. " 
 
A Martce Boskiej z Guadalupe nie słyszałeś?  
sanctus.pl 
"Gdy rozeszła się wieść o objawieniach, o niezwykłym obrazie i o tym, że Matka Boża zdeptała głowę węża, Indianie zrozumieli, że pokonała Ona straszliwego boga Quetzalcoatla. Pokorna młoda Niewiasta przynosi w swoim łonie Boga, który stał się człowiekiem, Zbawicielem całego świata. Pod wpływem objawień oraz wymowy obrazu Aztekowie masowo zaczęli przyjmować chrześcijaństwo. W ciągu zaledwie sześciu lat po objawieniach aż osiem milionów Indian przyjęło chrzest. Dało to początek ewangelizacji całej Ameryki Łacińskiej." 
 
Ten cud, że właśnie uzasadnia masowe nawracanie Azteków. 
I dajcie już spokój z tymi "krwawymi konkwistadorami". 
 
No i nie twierdzę, że chrześcijaństwo wszędzie się przyjęło. 
Na ten przykład nie spasowało koczownikiem z Wielkich Stepów. Nestorianie próbowali ochrzcić koczowników. Klan czy dwa przyjęły chrzest, ale religia się nie utrzymała. Po prostu nie pasowała do stylu życia koczownika. 
Tak sam nie udało się Nestorianom w Chinach. Po początkowych sukcesach cesarze chińscy uznali, że bardziej przysłuży im się Buddyzm i jego zaczęli forować na religie państwową. Chrześcijaństwo w Chinach dopiero teraz zaczyna się rozwijać. 
 
Ad 35. MIZK 
"Bzdura kompletna Chrzescijanstwo dotarlo do polnocnej Afryki juz jak Wandale zeszli z Iberii.ę 
 
Pln. Afryka jak i Palestyna przyjęła Chrześcijaństwo za oficjalną religię wraz z całym Imperium rzymskim, w roku 380. Równouprawnioną religią było od roku 313. Wandalowie swoje państwo w Afryce założyli w roku 439. Więc pojęcia nie mam do czego chcesz mnie przekonać. 
Zwłaszcza, że gadaliśmy o Jerozolimie. Ale jak już. 
Podbój Arabski Afryki zakończono w 709 roku. 
Podbój Palestyny i Syrii w 640. 
 
Jerozolimę zdobyto w 1099 roku. 
Nie próbuj więc forować swoich teorii wbrew faktom. bo nijak nie wyjdzie Ci dłuższy okres. 
A trzeba wziąć poprawkę na to, że za czasów rzymskich i późniejszych chrześcijaństwo nie dość, że było podzielone na konkurencyjne sekty to w dodatku istniały też inne wyznania i to liczne. Dawni rzymscy bogowie, wyznawcy Mitry, Atona czy Artemidy, Zarustranie, Żydzi i cholera wie co jeszcze. 
Nijak Ci nie wychodzi, że to były starożytne chrześcijańskie ziemie. 
 
"Przed Islamskim rakiem Alexandria, czy Antioch byly centrami chrzecijanskim o porownywlanym znaczeniu do Rzymu i Konstantynopola. " 
 
Nom, pisałem wyżej że Arabowie pomogli wygrać biskupom Rzymu rywalizacje o dominację. 
 
"Chrzescijansto ponioslo nieprawdopodobne straty na rzecz Islamu. Krucjaty to byla tylko niewielka na skale Islamskiego podbvoju proba ratowania cywilizacji. gatesofvienna.blogspot.ca  
 
Powtarzasz politycznie poprawne mity, Spencer je po kolei rozlicza w “Politically Incorrect Guide to Islam” nie chce mi sie powtarzac." 
 
Więc nie jesteś wiarygodny. 
I Krucjaty to żadna próba ratowania cywilizacji. Tylko bieżąca polityka. Na skutek rozdrobnienia Islamu była możliwa i konkwista Hiszpanii i podboje Normańskie na Sycylii jak i sukces Krucjat. Tyle, że to nie była jakaś skoordynowana wojna cywilizacji. W takiej Hiszpanii nie raz i nie dwa hrabstwa katolików sprzymierzały się z kalifami muzułmańskim przeciw chrześcijanom i odwrotnie. To nie była żadna wojna cywilizacji tylko najzwyczajniejsze polityka książąt. 
Seldżucy w czasie Krucjat nie zagrażali ani Rzymowi ani Bizancjum. Po wojnach z Bizancjum zwrócili się oni przeciw Muzułmanom z Egiptu, a w czasie I krucjaty walczyli z Bagdadem. 
A że Chrześcijanie ponieśli straty to prawda. Byli słabsi to i ponieśli. Europe przed podbojem uratowało tak na prawdę Bizancjum i późniejsze tarcia w Kalifacie, 
 
"Tak krucjaty przejely inicjatywe i odwrocily uwage. Przed Krucjatami Islam rozlal sie na Polnocna Afryke, Hiszpanie, Bliski Wschod, doszlo do pierwszego oblezaenia Konstantynopolu. Potem byly krucjaty i napor Islamu gdzie indziej sie generalnie zatrzymal bo muzulmanie skupili sie na krzyzowcach. Tak bylo mniej wiecej az do okresu Warny i Kosowa a wiec do po Krucjatach." 
 
Ideologiczne pierdoły. Już wyżej na ten temat pisałem. 
Islam był w redy wewnętrznie skłócony i tracił przewagę względem chrześcijan. Cofał się w Hiszpanii, Normanowie odbili południowe Włochy i Sycylię. 
Gdyby nie Turcy Osmańscy już by żadnych podbojów na zachodzie nie miał.  
I przestań to rozważać w kategoriach walki cywilizacji. To były małe sojusze często zawierane pomiędzy przedstawicielami tych religii przeciw innym 
 
"Re 30: przyjzyj sie co niszczyl Islam:  
en.wikipedia.org  
No wlasnie, same korzenie chrzescijanstwa" 
 
Skoro chrześcijaństwo powstało tam to nie dziwne, że "niszczył" korzenie. Tyle, że chrześcijaństwo na tej samej zasadzie niszczyło wcześniej korzenie Judaizmu czy bogów rzymskich, egipskich, a tamte wyznania miały dużo dłuższą historię "zakorzenienia".  
Dlatego uważam, że argument "prastarych ziem chrześcijańskich" jest najzwyczajniej głupi.

Pakun 2013-08-15

@37 Tak, ten przyrost ma charakter orientacyjny. Znacznie zawyża ilość muzułmanów. Dokładne dane są różne, wszystkie zamykają się w przedziale 8-10%. Nikt (poza oszołomami, jak ci z twojego pierwszego źródła) we w miarę dającej się przewidzieć przyszłości (najdalej 20 lat, choć to już jest długo) nie przewiduje wzrostu liczby muzułmanów do liczb zagrażających większości społeczeństwa.  
 
Twoje źródło mówi w 2030 - 6,8( Muzułmanów we Francji)/65 (Obecna Populacja Francji)=10,5%. Naprawdę, zatrważająca liczby. W normalnej sytuacji 10% społeczeństwa nie jest wstanie rządzi resztą, chyba że ta reszta im na pozwoli. A jeśliby chcieli to co nam do tego?

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-08-16

Re 38, Tak oczywiscie krucjaty byly wlasnie czescia globalnego konflicktu cywilizacyjnego, tego same co ratowanie przez Normanow Sycyli i reconquista (nie conquista politycznie poprawny demagogu). Udawanie ze jedno nie mialo nic wspolnego z drugim jest typowo politycznie poprawna propaganda. Mozesz mydlic ile chcesz niczego tutaj nie zmieniasz. To ze muzulmanie byli ze soba czesto skluceni, to ze chrzescijanie byli nie raz ze soba skluceni nic tu nie zmienia. Tak jedni i drudzy czasami przechodzili na strone wroga, i co z tego? To nadal byl wlasnie konflikt cywilizacji i nadal krucjaty byly wlasnie proba ratowania chrzecijanstwa, zatrzymania potopu islamskiego i odzyskania to co Islam zabral. Dla tego z calej Europe szli ochotnicy na krucjaty a nie dla tego ze bylo za duzo synow (paranoja). 
 
Tak samo faktem jest ze Chrzescijanstwo we wczesnym okresie bylo podzielone na sekty i co z tego? I czetso na tych ziemiach bylo duzo religii na raz. No i nie raz chrzecijanie zniszczyli wczesne poganskie religje. Co to zmienia? Nic. Nadal pozostaje faktem ze to Islam zalal kozenie chrzecijanstwa i zniszczyl najwazniejsze chrzescijanskie centra. A to ze dlugo okupowal nic nadal nie zmienia.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-08-16

“Nikt ... nie przewiduje wzrostu liczby muzułmanów do liczb zagrażających większości społeczeństwa. “ 
 
Peter Hammond to ladnie zsumowal: 
 
www.freerepublic.com 
 
Islam is not a religion, nor is it a cult. In it's fullest form, it is a complete, total, 100% system of life. 
 
Islam has religious, legal, political, economic, social, and military components. 
 
The religious component is a beard for all of the other components. 
Islamization begins when there are sufficient Muslims in a country to agitate for their religious privileges. 
 
When politically correct, tolerant, and culturally diverse societies agree to Muslim demands for their religious privileges, some of the other components tend to creep in as well. Here's how it works. 
As long as the Muslim population remains around or under 2% in any given country, they will be for the most part be regarded as a peace-loving minority, and not as a threat to other citizens. This is the case in: 
United States -- Muslim 0.6% 
Australia -- Muslim 1.5% 
Canada -- Muslim 1.9% 
China -- Muslim 1.8% 
Italy -- Muslim 1.5% 
Norway -- Muslim 1.8% 
 
At 2% to 5%, they begin to proselytize from other ethnic minorities and disaffected groups, often with major recruiting from the jails and among street gangs. This is happening in: 
Denmark -- Muslim 2% 
Germany -- Muslim 3.7% 
United Kingdom -- Muslim 2.7% 
Spain -- Muslim 4% 
Thailand -- Muslim 4.6% 
 
From 5% on, they exercise an inordinate influence in proportion to their percentage of the population. For example, they will push for the introduction of halal (clean by Islamic standards) food, thereby securing food preparation jobs for Muslims. They will increase pressure on supermarket chains to feature halal on their shelves -- along with threats for failure to comply. This is occurring in: 
France -- Muslim 8% 
Philippines -- Muslim 5% 
Sweden -- Muslim 5% 
Switzerland -- Muslim 4.3% 
The Netherlands -- Muslim 5.5% 
Trinidad & Tobago -- Muslim 5.8% 
 
At this point, they will work to get the ruling government to allow them to rule themselves (within their ghettos) under Sharia, the Islamic Law. The ultimate goal of Islamists is to establish Sharia law over the entire world. 
 
When Muslims approach 10% of the population, they tend to increase lawlessness as a means of complaint about their conditions. In Paris , we are already seeing car-burnings. 
Any non-Muslim action offends Islam, and results in uprisings and threats, such as in Amsterdam , with opposition to Mohammed cartoons and films about Islam. Such tensions are seen daily, particularly in Muslim sections, in: 
Guyana -- Muslim 10% 
India -- Muslim 13.4% 
Israel -- Muslim 16% 
Kenya -- Muslim 10% 
Russia -- Muslim 15% 
 
After reaching 20%, nations can expect hair-trigger rioting, jihad militia formations, sporadic killings, and the burnings of Christian churches and Jewish synagogues, such as in: 
Ethiopia -- Muslim 32.8% 
 
At 40%, nations experience widespread massacres, chronic terror attacks, and ongoing militia warfare, such as in: 
Bosnia -- Muslim 40% 
Chad -- Muslim 53.1% 
Lebanon -- Muslim 59.7% 
 
From 60%, nations experience unfettered persecution of non-believers of all other religions (including non-conforming Muslims), sporadic ethnic cleansing (genocide), use of Sharia Law as a weapon, and Jizya, the tax placed on infidels, such as in: 
Albania -- Muslim 70% 
Malaysia -- Muslim 60.4% 
Qatar -- Muslim 77.5% 
Sudan -- Muslim 70% 
 
After 80%, expect daily intimidation and violent jihad, some State-run ethnic cleansing, and even some genocide, as these nations drive out the infidels, and move toward 100% Muslim, such as has been experienced and in some ways is on-going in: 
Bangladesh -- Muslim 83% 
Egypt -- Muslim 90% 
Gaza -- Muslim 98.7% 
Indonesia -- Muslim 86.1% 
Iran -- Muslim 98% 
Iraq -- Muslim 97% 
Jordan -- Muslim 92% 
Morocco -- Muslim 98.7% 
Pakistan -- Muslim 97% 
Palestine -- Muslim 99% 
Syria -- Muslim 90% 
Tajikistan -- Muslim 90% 
Turkey -- Muslim 99.8% 
United Arab Emirates -- Muslim 96% 
 
100% will usher in the peace of 'Dar-es-Salaam' -- the Islamic House of Peace. Here there's supposed to be peace, because everybody is a Muslim, the Madrases are the only schools, and the Koran is the only word, such as in: 
Afghanistan -- Muslim 100% 
Saudi Arabia -- Muslim 100% 
Somalia -- Muslim 100% 
Yemen -- Muslim 100% 
 
Unfortunately, peace is never achieved, as in these 100% states the most radical Muslims intimidate and spew hatred, and satisfy their blood lust by killing less radical Muslims, for a variety of reasons. 
 
'Before I was nine I had learned the basic canon of Arab life. It was me against my brother; me and my brother against our father; my family against my cousins and the clan; the clan against the tribe; the tribe against the world, and all of us against the infidel. -- Leon Uris, 'The Haj' 
 
It is important to understand that in some countries, with well under 100% Muslim populations, such as France, the minority Muslim populations live in ghettos, within which they are 100% Muslim, and within which they live by Sharia Law. The national police do not even enter these ghettos. 
 
There are no national courts nor schools nor non-Muslim religious facilities. In such situations, Muslims do not integrate into the community at large. 
 
The children attend madrases. They learn only the Koran. To even associate with an infidel is a crime punishable with death. Therefore, in some areas of certain nations, Muslim Imams and extremists exercise more power than the national average would indicate. 
 
Today's 1.5 billion Muslims make up 22% of the world's population. But their birth rates dwarf the birth rates of Christians, Hindus, Buddhists, and Jews, and all other believers. Muslims will exceed 50% of the world's population by the end of this century. 
 
Adapted from Dr. Peter Hammond's book: 
Slavery, Terrorism and Islam: 
The Historical Roots and Contemporary Threat

koszatniczka 2013-08-16

A ja Wam jeszcze podam przykład z życia wzięty, bo się tak historycznie zrobiło... 
Mianowicie parę lat temu mieszkałam w UK i tak się składa, że miałam okazję pomieszkać sobie trochę z małżeństwem z Iraku i poopiekować się ich dziećmi.  
Ta para miała ciekawy podział obowiązków. Facet handlował nieruchomościami (jak większość Arabów, których spotkałam mieszkając kilka lat na wyspach), a babka siedziała całe dnie w domu i jedyne co robiła to obiad. Dziećmi zajmowałam się ja, przez 12 godzin dziennie, a sprzątać przychodziła Kurdyjka, która sprzątała wszystkie domy należące do tej rodziny.  
To małżeństwo kłóciło się bez przerwy. Gdyby nie to, że byłam w bardzo nieciekawej sytuacji finansowej i nie miałam zupełnie żadnego wyjścia nie zostałabym tam ani minuty. 
Nie byli w stanie dogadać się w żadnej sprawie, a facet bez przerwy ją zdradzał gdzie popadło i groził, że wywali ją na ulicę, jeśli się nie zamknie i nie zaakceptuje jego wyborów. To była jego druga żona, z pierwszą się niby rozwiódł, ale ich sprzątaczka powiedziała mi, że oni tak robią, bo w krajach zachodnich nie można mieć kilku żon i dlatego obchodzą prawo biorąc cywilny rozwód i kolejny ślub.  
Oczywiście obydwoje rozkładali dywanik koło południa i bili pokłony w stronę Mekki czy tam Medyny.  
Po kilku tygodniach, kiedy już byłam pewna, że nic mi nie pomoże i że gorzej być nie może - wyrzucili mnie z pracy i z domu bez przyczyny.  
Miałam jeszcze szereg innych "przygód" z muzułmanami, które raz na zawsze wyleczyły mnie z myślenia jak to fajnie, że społeczeństwo brytyjskie jest takie multikulturowe.  
Jak chcecie, to mogę opowiedzieć więcej o tym, jak Pakistańczyk ukradł mi depozyt za mieszkanie (garść praktycznych porad, jak to się robi w UK), o tym jak murzyn wyznania muzułmańskiego ukradł mojej koleżance paszport i telefon oraz pieniądze, o tym jak łazili za mną różnej maści ciapaci i próbowali namówić na seks uważając, że każda Europejka to dziwka... itp itd...

Alcar 2013-08-16

"To nadal byl wlasnie konflikt cywilizacji i nadal krucjaty byly wlasnie proba ratowania chrzecijanstwa, zatrzymania potopu islamskiego i odzyskania to co Islam zabral. Dla tego z calej Europe szli ochotnicy na krucjaty a nie dla tego ze bylo za duzo synow (paranoja)." 
 
Dlatego też Ci ochotnicy ratujący chrześcijaństwo przed potopem islamskim splądrowali Konstantynopol. 
A mi się do tej pory wydawało, ze powodem było niezapłacenie przez cesarza żołdu. No ale w tedy to by byli zwykli najemnicy nie ochotnicy i obrońcy Europy. 
Dobrze, że mnie wyprowadziłeś z błędu... 
 
Żadna polityczna poprawność, tylko realia. 
Pewnie, że linia podziału musi jakoś przechodzić, a jak najlepiej to zrobić jeśli nie poprzez podział religijny? 
Tyle, ze to nie było na zasadzie my/oni, bo Islam w tedy już nie była żadnym zagrożeniem.  
Wojna cywilizacji, taa. Ochotnicy równie ochocze szli na krucjaty przeciw pogańskim Bałtom i Litwinom czy później na Krucjaty luksemburczyka przeciw Husytom. 
 
Europa miała w tym czasie liczną klasa wojaków, którzy najzwyczajniej w świecie szukali zajęcia, łupów, chwały. 
I szli gdzie to było możliwe. A że krucjaty poza możliwymi najliczniejszymi łupami miały jeszcze dobry PR to i ochotników szło dużo. 
Wielcy panowie robili wielką politykę i realizowali swoje ambicje. Rycerze szukali chwały. Na hasła walki za wiarę łapał się co najwyżej plebs. 
No ale jak skończyły się te krucjaty ludowe? 
Krucjaty dziecięce zostały rozsprzedane przez kupców włoskich, którzy mieli dowieść dzieci do Ziemi Świętej. Dzieci często sprzedawano do niewoli muzułmańskiej... 
Poprzedzająca I krucjatę Krucjata Ludowa była prowadzona przez znanego awanturnika i skupiła się przede wszystkim na grabieniu Gmin żydowskich w Rzeszy... Żydów w Spirze musiał ratować biskup... Podobnie było w Wormacji, ale tam "krzyżowcy" przeprowadzili szturm na pałac biskupi i wszystkich tam zgromadzonych wybili, itd. 
"Krzyżowcy" podobnie zaczęli sobie poczynać i na Węgrzech w swojej drodze na wschód. Tyle, że Węgry, które w tedy były najpotężniejszym królestwem Europy, nie pozwoliły sobie na coś takiego.  
Rycerstwo Węgierskie rozbiło więc tę "Krucjatę". 
 
"Co to zmienia? Nic. Nadal pozostaje faktem ze to Islam zalal kozenie chrzecijanstwa i zniszczyl najwazniejsze chrzescijanskie centra. A to ze dlugo okupowal nic nadal nie zmienia." 
 
Pewnie, że zalał. Choć to niszczenie to dopiero okres trochę późniejszy. To samo mogą powiedzieć jednak Żydzi. A oni byli tam wcześniej i dłużej. 
Czy według twojego rozumowania nie uprawnia to do stwierdzenia, że "chrześcijaństwo zalało i zniszczyło prażydowskie ziemie" i oni powinni je otrzymać?

Alcar 2013-08-16

Co do Normanów i Sycylii to tam dopiero było ciekawie. 
Sycylia wpadła w ręce Arabskie tylko dlatego, że jej bizantyjski namiestnik wszczął bunt, gdyż cesarz chciał go ukarać za ślub z zakonnicą (: 
Namiestnik ów więc zabił generała, który miał go ukarać, następnie uciekł do Tunezji, gdzie poprosił o pomoc ówczesnego emira w opanowaniu wyspy. Emir zgodził się w zamian za hołd.  
Nim jednak podbój dobiegł końca buntownik zmarł. 
Mimo to po ciężkich bojach podbój wreszcie dobiegł końca. Sycylia jednak długo nie pobyła pod panowaniem Arabskim. 
Normanowie z południowych Włoch wykorzystali konflikt wewnętrzny na wyspie i rosnąca tam liczbę chrześcijan i wyspę zajęli.  
A skąd się wzięli "Wikingowie" we Włoszech spytacie? Otóż zostali tam sprowadzeni przez Longobardów do walki z bizantyjczykami, którzy mieli posiadłości i w Italii i na Sycylii. 
Później zyskali na sile, gdyż uznali się za wasali papieży i dostali błogosławieństwo do opanowania południa Włoch. Papież zaś potrzebował ich zbrojnego ramienia do walki z Cesarzem Niemieckim o prymat w świecie chrześcijańskim. 
 
Po zajęciu Sycylii ostatni jej muzułmański władca przyjął chrześcijaństwo ! I został jednym z liczących się jej możnowładców. 
Zaś sami Normanowie zaczęli nękać bizantyjską Grecję. 
Prawda jest taka, że Normanowie bardziej zaszkodzili Bizancjum niż Islamowi. 
A to właśnie Bizancjum powstrzymywało Islam z dala od Europy przez te wieki. 
 
Ten przykład chyba nawet lepiej niż Hiszpania obrazuje złożoność ówczesnej polityki i relacji. 
Nawet upadek Konstantynopola w 1453 był możliwy jedynie dzięki chrześcijańskim rzemieślnikom. 
A później statki tureckie miały swe bazy w portach Francji w czasie wojen z Habsburgami. 
 
Więc nie pieprz mi tu o wojnie ideologii czy cywilizacji.

Majron 2013-08-16

@42 Koszatniczka 
Dlaczego tych wszystkich wymienionych przez Ciebie ludzi sprowadzasz do wspólnego mianownika, jakim jest muzłumanin? Przecież np w Polsce tak samo zachowują się grube tysiące Polaków!!! Kradną, nie tylko paszporty, wyzywają od dziwek, czy kłócą się w domach i poza nimi. Od razu dodam, że w polskich rodzinach występuje też przemoc fizyczna :o. Wszystkie inne nacje i kultury mają takich obywateli również. To kto tu jest zły?!

Kreator z koczowiska :) 2013-08-16

Islam nigdy nie był bardziej tolerancyjny ani cywilizowany niż Europa to religia plemion pasterskich z półwysku arabskiego. Czego się po nich spodziewać. 
 
Od kiedy powstał Islam toczy wojny ze wszystkimi dookoła. To skorumpowany system terroru, który tylko dzięki chrześcijaństwu i postepowi na świecie został zmarginalizowany do początków XX wieku. Teraz wymyślili nową metodę walki z nami. To wojna partyzancka i trzeba stosować taktykę Amerykanów na Filipinach na początku XX wieku czyli oko za oko. Albo Hindusów z XVI wieku czyli całkowite ignorowanie i wojna na każdym froncie z Islamem.

chuligan 2013-08-16

Co do multi-kulti. Człowiek z natury jest nietolerancyjny i garnie do podobnych sobie. Religia, kultura oraz patriotyzm są metodą na wypracowanie wspólnych wartości, które zapewniają integracje, co w konsekwencji owocuje większą 'siłą' narodu. Bo grupa podzielona jest bardzo słaba i może się łatwo rozpaść.  
 
Jeśli ktoś wychował się w Polsce zawsze będzie tęsknił za krajem, tak samo jest Chińczyk będzie tęsknił za Chinami. Nie bez przyczyny powstał Chinatown, nie bez przyczyny istnieją polskie czy meksykańskie dzielnice w USA. 
 
Państwo to grupa; więc zadam wam pytanie. Czy widzieliście kiedyś silną grupę w której każdy członek ma inne wartości i światopogląd? Ja z katolikami nie mogę się dogadać chociaż ta religia jest u mnie silnie zakorzeniona i naleciałości katolickich nigdy się nie pozbędę. 
 
Oczywiście na poziomie pieniędzy czyli handlu skrajnie różne kultury są wstanie się porozumieć, ale na głębszych poziomach to nie wystarczy.i jest lipa. 
 
Unia Europejska, której celem było stworzenie kraju europejskiego zawiodła. Pomijając kwestie gospodarcze okazało się, że taki Niemiec bardzo różni się od Francuza czy Polaka chociaż wszyscy zostali wychowaniu w podobnym duchu chrześcijańskim. 
 
Moim zdaniem muti-kulti albo spowoduje wymieszanie się wszystkiego i powstanie nowa 'globalna' kultura albo wybuchną wojny domowe i część krajów ulegnie podzieleniu lub zostanie wchłonięta przez sąsiadów w imię zasady gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.

Majron 2013-08-16

Z tego co wiem, dosyć znany polski raper - Eldo - też jest Muzłumaninem. I pewnie jakaś grupa Polaków też przyjęła tę religię. Ich też byście z automatu wysłali do krajów arabskich? Ja staram się patrzeć na każdego człowieka indywidualnie. Dopóki mi nie ogranicza mojej wolności to nie mam nic do niego, a jak ogranicza to dopiero zaczynam w jakiś sposób działać, ale nie ważne czy to Muzłumanin, Polak czy Żyd. Ważne są czyny a nie poglądy.

Judgement 2013-08-16

Islamiści wcale nie musieli podbijać Azji Mniejszej. Bizantyjski historyk Theophanes w swoich kronikach z lat 284-813 pisze, że 18 stycznia 749 roku w wyniku trzęsień ziemi od Mezopotamii do Izraela wygineła większość tamtejszej ludności, a tereny zostały zasiedlone przez ludzi o organizacji życia najbardziej odpornej na zniszczenie czyli rodowo-plemiennych muzułmanów. 
 
books.google.pl 
 
strona 270

chuligan 2013-08-16

Wielu ludzi zaczynało od wyrażania swoich poglądów a kończyło na ich realizacji. Znowu podam przykład Hitlera. Facet od początku, otwarcie mówił co chce zrobić, napisał mein kampf. Inteligencja niemiecka uważała go w większości za oszołoma i debila, który jest niegroźny. Kanclerz Niemiec nawet uspokoił ówczesnego prezydenta i powiedział, że można hitlera dopuścić do władzy, że go wykorzystają do swoich celów :) 
 
Mnie historia nauczyła dwóch rzeczy: 
- nic nie jest trwałe 
- nigdy nie lekceważ wrogów i oszołomów

Jaroslaw 2013-08-17

Skad tytul tej audycji ? 
 
W Polsce jest tylu muzulmanow co kot naplakal. Temat nie istnieje. Za granica bywa roznie.  
 
Zajmijcie sie lichwa polskich bankow, dyktatura Tuska, sukcesem Wiktora Orbana etc

koszatniczka 2013-08-17

@ Majron: dlatego, że żyłam w Polsce wiele lat i nigdy nikt mnie w pracy nie złapał za tyłek ani nie nagabywał chamsko mimo wielokrotnych odmów i nie nazywał dziwką mnie ani żadnej mojej koleżanki. 
Ciężko mieć inne wrażenia, kiedy praktycznie każdy kontakt z muzułmanami kończył się dla mnie delikatnie mówiąc nieprzyjemnie w postaci zupełnie niesprowokowanych ataków.  
@ Jaroslaw: nie przyszło Ci do głowy, że świat nie kończy się na Polsce? Ten temat jest dość ważny tuż za zachodnią granicą, gdzie mieszka wielu naszych rodaków.

Jaroslaw 2013-08-17

@ 52 
Dyskutujemy o sprawach Polski czy sprawach Polakow w Wielkiej Brytani. Tematy zastepcze takie czy inne rozlewaja sie po mediach typu Najwyzszy Czas i innej tzw.prawicy. 
 
Nie demonizujmy muzulmanow, cala rasa semicka jest taka sama.  
 
@ 48 Majron, nie poznales muzulmanow. Oni sie sami to ciebie "zglosza". Bede zaczepiac zone, dziewczyne. Ty sie rzucisz, i draka gotowa. Jest to dzicz. I szczegolnie dla kobiet jest to giant problem w pracy.. 
 
@ 47 Chuligan, co do twoich wnioskow. Mysle ze EU tak jak multi-culti jest sztucznym tworem i powinno upasc. Kazdy jest dumny ze swoich korzeni, a tu sie promuje malzenstwa mieszane, pedalstwo i inne wynaturzenia.

Kot 2013-08-17

@Alcar 
@1 
 
A propo kultur piszesz tak niejasno, że ciężko cię zrozumieć. Przede wszystkim nie piszesz, jak kulturę rozumiesz. Jeśli socjologicznie, to tezy, że są one równe (równodobre) lub przeciwnej nie sposób obronić, bo socjologia nie zajmuje się wartościowaniem. 
 
Obiektywność czy subiektywność nie ma tu nic do rzeczy. 
 
Chodzi ci więc pewnie o sens filozoficzny, ale nie o kulturę w sensie...filozofii kultury, tylko etyki. Ale i tu nie możesz mieć racji, bo kultury w sposób oczywisty się różnią jeśli chodzi o stosunek do dobra. 
Np. w kulturze muzułmańskiej można niewierną oblać kwasem albo zgwałcić, a w katolickiej nie. Chyba że twierdzisz, że powyższe alternatywy są jednowartościowe.

sprae 2013-08-18

Fajna sesja zdjęciowa youtu.be

SL 2013-08-25

Zasada symetrii, panowie. 
Troche pierdolicie niczym na zjezdzie krytyki politycznej w zupelnym oderwaniu od realizmu. 
 
Dobry przedsiebiorca planuje biznes a nie idzie na zywiol liczac na szczesciea tak wyglada wasze podejscie do multi-kuliti, nie przewidujecie przyszlosci nagradzajac dobrodziejstwami wolnosci jej wrogow ktorzy daza do demontazu wolnosci wypracowanej przez Cywilizacje Lacinska. 
 
W Arabi zapierdola was za drobnostke ktora u nas wywola usmiech lub chwilowe zgorszenie, to podstawowa roznica ze mamy do czynienia z dwoma cywilizacjami-odmienna kultura, religia, historia, etyka, estetyka, sztuka... 
 
Dlatego warto zwracac uwage na migracje oraz zwalczac socjalne systemy zasilkow-patrzcie na jedno z najbardziej wolnosciowych panstw na Swiecie, Australie oraz wypowiedz jeje premiera wobec muzulamanow. Prosto i celnie, inaczej powoli rozpoczyna sie proces utraty wolnosci (ktora wczesniej trzeba miec). 
 
 
Jak tego nie ogarniacie to za klasykiem: 
ZABIJCIE SIE! 
 
;)

Antyszwed 2013-09-27

Kasia głupoty gada straszne

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:
Premier znowu bredzi (2) - 3 tygodnie temu


Czy pomaganie ma sens? - 5 tygodni temu

Czy to już komunizm? (2) - 6 tygodni temu

Więcej audycji...
Czy Wiedźmin jest polski? (1) - 7 tygodni temu

90% Kontestacji będzie zaorane (2) - 8 tygodni temu

Państwo przepłaca za celebrytów? (1) - 2 miesiące temu

Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 miesiące temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 3 miesiące temu

Unikaj szpitali (7) - 3 miesiące temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 3 miesiące temu

25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 3 miesiące temu

Nauczyciele uciekają (6) - 4 miesiące temuNiskie podatki już były (15) - 5 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 5 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 5 miesięcy temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 6 miesięcy temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 6 miesięcy temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 7 miesięcy temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 7 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 7 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 7 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 8 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 8 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 8 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 8 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 8 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 9 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 9 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 9 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 10 miesięcy temu

Pomagał bez zgody stosownych organów! (6) - 10 miesięcy temu

Jestem na kwarantannie! (1) - 10 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 10 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 10 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 11 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 11 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 11 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 11 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 11 miesięcy temu
Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - ponad rok temu

Idzie drożyzna (2) - ponad rok temu


Muzeum z najwyższej półki (1) - ponad rok temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu


Emigranci psują nasze dzieci! (7) - 2 lata temu


Magiczne szable i tarcze (1) - 2 lata temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 3 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 3 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 3 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 4 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 4 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 5 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lat temu


Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 6 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 6 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 6 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 7 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 7 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 8 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 8 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 9 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu


AgenTomasz mówi całą prawdę (49) - 10 lat temu

Ile zarabia młody dziennikarz? (17) - 10 lat temu

Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 10 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 10 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 10 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 11 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 12 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

nowy sącz rozwody sprawy - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
giełdy pracawsieci.net - - 20.00
Rozyc - - 20.00
biuro rachunkowe lider sc nowy sącz - - 20.00
rzeczoznawca majątkowy i wycena... - - 20.00
Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt