Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
5 dni temu
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
3 dni temu
Sprzedaż online - Basia Piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2010-09-01

O problemach które nas dręczą, gdy przechodzimy na swoje

Nadający: Jan Fijor

Napisał do nas czytelnik, który bardzo dokładnie rozpisał swoje problemy, które są tożsame z wieloma mailami jakie do nas dochodzą. Dlatego dzisiaj poruszamy temat "witaj w życiu", czyli problemy w przechodzeniu w dorosłość. PS. Janek Fijor nadaje z Grecji i stąd niska jakość nagrania...

KOMENTARZE

Słuchacz 2010-09-02

Panie Janie 
 
Chciałbym Panu ze swojej strony podziękować za bardzo miłe spotkanie na KontestCampie i pouczającą rozmowę ,których na codzień z takimi ludźmi jak Pan prowadzić nie mam jeszcze możliwości. Mam nadzieję również ,iż będzie jeszcze okazja do kolejnych spotkań i jeszcze owocniejszych rozmów.  
 
Pozdrawiam Pana i przesympatyczną Małżonkę. 
 
P.S. Niestety muszę to wkońcu powiedzieć - audycje środowe są zdecydowanie za krótkie, szczegółnie jak ta ostatnia. Kiedy słuchacze dzwonią z taką częstotliwością i wykazują tak duże zainteresowanie audycją warto pomyśleć o wyjątkowym przedłużeniu audycji,tak aby lepiej wyczerpać temat.

Marcin 2010-09-02

Nie podoba mi się komentarz do wyboru "rodzina" czy "kariera" - wydaje mi się on trochę niesprawiedliwy. 
 
Prawda, że jeśli ktoś mówi że rodzina jest dla niego najważniejsza na narzeka na brak pieniędzy (i vice versa) to trochę to jest dziwne.  
 
Natomiast są tacy ludzie (widziałem może dwie takie rodziny więc to mało statystyczna próba), które twierdzą że "rodzina jest najważniejsza" i są względnie zadowolone ze swojej sytuacji finansowej - która jest +/- przeciętna. 
 
I wydaje mi się że niesprawiedliwe jest ocenianie takich ludzi jako gorszych. Jak ktoś nie bierze od państwa zasiłków, żyje z pracy swoich rąk i nie ma do wszystkich pretensji to jest to jego wybór i jego wolność i mi nic do tego. Każdy jest kowalem własnego losu.

Janusz 2010-09-02

Komentarz odnośnie końcówki audycji: Pamiętam, że JKM napisał kiedyś, że monopol, albo duża firma, z czasem zaczyna przypominać przedsiębiorstwo państwowe zżerane przez biurokrację. A ze starego gnijącego pnia ogromnego drzewa, kiełkują nowe... 
 
Mądrze Pan Jan powiedział o rodzinie i pieniądzach. To tak jak picie i jedzenie, wszystko musi być w odpowiednich proporcjach. Pójście tropem Kamila, mogło by doprowadzić do tragedii rodzinnych w przyszłości.

Agnieszka Kaczmarek 2010-09-02

Wasza ostatnia audycja bardzo mnie przejęła, ponieważ odnajduję w sylwetce autora listu siebie z jeszcze nie tak dawna. 
Oczywiście nie jestem żadnym autorytetem i mogę się mylić, chciałabym jednak spróbować ocenić, co jest przyczyną dotychczasowej porażki tego młodego człowieka. 
Na pierwszym miejscu postawiłabym przyjęcie obiegowego systemu przekonań. 
Z jego listu wynika, że według niego, chęć zadbania o siebie jest czymś negatywnym, ponieważ nazywa to „gonieniem za pieniądzem”. Uważa on, że najważniejsza jest miłość rozumiana tak jak w romantycznych książkach, jako okazywanie czułości i spędzanie czasu razem. Takie między innymi poglądy były przekazywane na lekcjach języka polskiego w mojej szkole. 
Druga przyczyna to zbyt późne wkroczenie w życie. Człowiek ten, ochraniany przez mamę, nie sprawdził, robienie czego sprawiałoby mu satysfakcję i dlatego nie ma teraz rozeznania, w którą stronę podążać. 
Trzecia przyczyna – bufor ochronny w postaci rodziców. 
Co dalej? Czytam teraz książkę Zandmana „Nigdy nie gaśnie nadzieja” i mam taką refleksję, że żeby przeżyć w obojętnie jak ciężkich warunkach to trzeba: chcieć przeżyć, wykorzystywać sytuacje, które zwiększają prawdopodobieństwo przeżycia a trzecie to odrobina łutu szczęścia. Przeciwieństwem tego stanu jest apatia i depresja. 
Myślę, że, jeśli ten człowiek będzie chciał sobie poradzić, to ma na to duże szanse. Po pierwsze napisał do Kamila, a to już jest sygnał, że on zdaje sobie sprawę, że coś nie działa. Po drugie ma, w mojej ocenie, dobry wyuczony zawód. (Mój kolega elektronik naprawdę dobrze zarabia). Po trzecie okrzepnie pod wpływem życia. Wydaje mi się jednak, że trzeba zacząć od przekonań na temat pieniędzy. Trzeba sobie powiedzieć, że ich zarabianie jest czymś pozytywnym: pozwala utrzymać rodzinę, poczuć się silnym – mam wartość, płacą mi, jestem ważny i potrzebny. 
Oczywiście to tylko moje opinie.

Kamil Cebulski 2010-09-02

@Janusz 
A co to znaczy mój trop? Bo nie łapię? 
 
Tak jak piszesz, wszystko w proporcjach ma być. Ale mamy przykład człowieka, którego nie stać się utrzymać nawet w kawalerce, do którego dokładają rodzice. Który ma poważne problemy finansowe, bo nie bierze nadgodzin aby się przytulać z rodziną i chodzić na spacery. Jeżeli radzę komuś aby pracował, to nie znaczy, że ma pracować wiecznie, ale chociaż do tego stopnia, aby było ich stać na życie, aby te proporcje się wyrównały.

Słuchacz 2010-09-02

Kamilu czy nie myślałeś (wiem,że jesteś cholernie zabieganym człowiekiem,ale jednak...) żeby za dzisiejszym przykładem Martina robić czasem drugą godzinę kiedy audycja cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem tak aby jak nalepiej wyczerpać temat ?

robert 2010-09-03

Też jestem za 120 minutami. 90 to mało.

Kamil Cebulski 2010-09-03

@Słuchacz 
Kocham rodzinę i nie biorę nadgodzin :) hehe 
A tak na poważnie, będę się widział na konferencji z Jankiem, poruszymy temat przedłużania.

Paweł 2010-09-03

120 minut to może za dużo... ale w zupełności powinno byc 90 minut. Na dobry początek można spróbowac tyle. 
 
Środowe audycje powinny trwac 90 minut ! :) 
 
21:00-22:30 
 
Ale jdna godzina to za mało.. gdyż pod koniec audycji.. audycja dopiero się  
 
rozkręca.. a tu nagle trzeba kończyc...

Tom 2010-09-04

Ja też wolałbym więcej wiadomo, audycje są świetne, Kamil i Pan Janusz robią je wspaniale. Ale z drugiej strony... jak kończą się w momencie największego zainteresowania to zaostrzają apetyt na kolejne ;)

STiL85 2010-09-04

Jesli dluzsze audycje nie wplyna na zycie prywatne panow Jana i Kamila. To tez prosilbym o wydluzenie audycji do 120 minut, wkoncu zawsze mozna zakonczyc audycje wczesniej i puscic muzyczke jesli temat sie wyczerpie. Pozdrawiam i bardzo dziekuje obojgu prowadzącym .

jan M Fijor 2010-09-04

Nigdy nie stawialem takiego wyboru: rodzina czy kasa. Chodziło mi o to, że to nie są to wcale wybory sprzeczne, lecz uzupełniające się. Powiedziałem wręcz, że ci miłośnicy rodziny spędzają przed telewizorem czas, któłry mogliby przeznaczyć na poprawę bytu rodziny. to oni najwięcej gardłują, starając sie swoje lenistwo pokryć "wartościami rodzinnymi". przykładem jest p. Jarosław Kaczyński, w rodzinie mam kilku takich nieudaczników. Zresztą gdy się ma więcej kasy, to można owocniej spędzić z rodziną czas, a także lepiej zabezpieczyć jej interesy. 
 
Pozdrawiam was 
 
 
P.S. Co do wydłuższenia audycji, odbieram to jako komplement i serdecznie dziękuję, ale to zależy od Hugo i Martina. Już i tak przedlużamy program średnio o kwadrans. Nie ma obawy, temat się nie wyczerpie. Najwyżej słuchacze mogą się znudzić.

jan M Fijor 2010-09-04

Przeczytajcier sobie to co napisała Agnizka Kaczmarek. To bardzo mądre stanowisko. Agnieszko dziękuję i gratuluje!  
 
Pozdrawiam

winetoo 2010-09-04

Skąd we wpisie wziął się Jarosław ? Moje sugestie: 
1. Fobia ( jej źródła nie znam )  
2. Generowanie ruchu na stronie dzięki komentarzowi z kosmosu ( to by dobrze o autorze nie świadczyło).

Mateusz z Kanady 2010-09-05

Zadnych swinek, kochani badzcie racjonalni i dorosli. Inflacja gwarantuje ze w skarpecie bedziecie mieli mniej z dnia na dzien.

Słuchacz 2010-09-05

Mateusz ,ale świnkę polecać należy osobom,które odkładając np na koncie oszczędnościowym w banku (chroniąc się przed inflacją) nie są w stanie zebrać więszkej kwoty np ze wzgledu na zbyt łatwy sposób wypłaty oszczędności. Banki ułatwiając ludziom dostęp do pieniędzy oferując usługi przez internet, wszechobecne karty, płatności komórką itd liczą właśnie ,że człowiek się skusi i zacznie obracać jak najwięszką częścią gotówki. W takich przypadkach, gdy możemy odłożyć jedynie małe kwoty np 50 zł/m-c ,ale nie jesteśmy pewni ,że stać nas będzie w tym na regularność to najlepsza jest właśnie świnka ,bo: 
 
- możemy odkładać dowolne kwoty 
- możemy odkładać zupełnie nieregularnie 
- żal nam rozbijać świnkę za 50 zł, bo wtedy mamy REALNE odczucie straty,a jak pieniądze są w postaci cyfrowej to straty już tak się nie odczuwa (np prowizja za wypłatę oszczędności z konta) 
- możemy śmiało bez większych konsekwencji sprawdzić czy umiemy oszczędzać regularnie,a jeśli nie to możemy nabyć ten nawyk 
 
Zatem ja osobiście polecam świnkę dla osób ,które wcześniej nie oszczędzały i chcą sprawdzić czy to potrafią lub poprostu wyrobić w sobie nawyk oszczędzania. Po 3 latach ,,świnkowania'' kiedy już wiemy,że jesteśmy w stanie oszczędzać regularnie np 200zł/m-c można nabyć już instrumenty finansowe np program oszczędnościowy (akumulacji kapitału) broniąc się przed inflacją. A jeśli przyjąć ,że inflacja przez pierwsze 3 lata wyniesie 3% r/r to stracimy w śwince przez to może 50-70 zł. 
 
Takie jest moje zdanie i Mateuszu nie obrzucaj błotem jak się nie zgadzasz, ale napisz zalety ewentualnego lepszego rozwiązania jakie poleciłbyś. A jak się zgadzasz to kciuk w górę ;)

Mateusz z Kanady 2010-09-06

Sluchacz, nie zgadzam sie przede wszystkim dla tego ze nie wierze ze swinka uratuje kogos kto nie jest wystrarczajaco racjonalny zeby otworzyc sobie osobne konto w banku i na przyklad przy kazdej wyplacie odkladac tam jakas z gory zalozona sumke. I poprostu tego konta nie ruszac.  
 
Nic nie jest latwiejsze do uplynnienia niz gotowka wiec nawet konto gdzie trzeba przynajmniej pojsc do bankomatu i wyciagnac z niego gotowke jest pewnym (aczkolwiek minimalnym) utrudnieniem.  
 
Nie wiem jakie sa ograniczenia z minimalnymi depozytami w Polsce itd – to moze byc jedyny powod jaki przychodzi mi do glowy przeciwko kontu odszczednosciowemu. W Kanadzie banki godza sie przyjac kazda sume.  
 
Przy okazji nie przypominam sobie zebym ciebie blotem obrzucal... no nie wazne.

Sebastian 2010-09-06

Ja też ani nie rozumiem ludzi którzy narzekają na swoją sytuację i nic nie robią ani ludzi, którzy mówią, że nie zależy im na pieniądzach, bo zależy im na rodzinie. Jak człowiekowi zależy na rodzinie to się pracuje ciężko. 
Pracuje się zasadniczo dla rodziny, więc takie narzekanie to jest gadanie głupot. Można pracować 8h dziennie na etacie i zarabiać całkiem rozsądne pieniądze. 
Ja sam kiedyś mieszkałem w 20 metrowej kawalerce z żoną i mało zarabiałem, ale znalazłem sobie lepszą robotę, a później następny i następną. Jak ktoś narzeka na swoją sytuację/robotę, to niech ruszy głową i zmieni swoją sytuację. Chcieć to móc!  
Jak się nie ma kasy to nie trzeba od razu zakładać firmę. Można pójść do jakiejś firmy i się czegoś nauczyć. Ja pracując na etacie bardzo wielu rzeczy się nauczyłem. I w sumie bardzo sobie chwalę taką pracą chociaż myślę już o swojej firmie, bo praca na etacie ma też duże minusy jak wszystko. :) 
Zresztą wiele ludzi krytykuje pracę na etacie a czasami to jest dobra sprawa chociaż wszystko zależy w jakiej firmie się pracuje. U siebie w firmie mam ludzi którzy pracują na etacie i mają swoje firmy, więc jak widać różne rzeczy są możliwe.

michał 2010-09-18

ksiegarniaprzedsiebiorcow.pl tu znajdziesz dobre książki

kobza 2012-01-22

Co to w ogole za gadka że kobieta pracuje, bo musi, a nie że chce. Normalnei roznosi mnie jak slysze takie coś - rozumiem, że przedszkola są złe, szkoły tak samo, ale bez przesady, że taki był sposób rządu na emencypacje kobiet.  
 
Wbijcie sobie do głów, kobiety nie myślą tylko macicą!!!!

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 9 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 10 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 10 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - 11 miesięcy temu

Jak się bogacić? (18) - 11 miesięcy temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - ponad rok temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - ponad rok temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - ponad rok temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 2 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 3 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 4 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 4 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 6 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 7 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 7 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 7 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 8 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 9 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 9 lat temu

Portugalia (17) - 9 lat temu

Wy ćwoki (15) - 9 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 9 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 10 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 10 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 10 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 11 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00
Konrad - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt