Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Nie
20:00
Firma na emigracji
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne (6)
przedwczoraj
Unikaj szpitali
Zaczyna brakować miejsc dla chorych. Nielogiczne zakazy. Czerwona vs żółta strefa. Zamknięte szkoły. Nadawanie nielegalne? Jawne zarobki w TVP? Nowy pomysł na ławki. Bieszczady bez 5G....
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
wczoraj
Analiza rynku nieruchomości - Maciej bis |#560
Maciej Bis Analityk rynku nieruchomości. Posiada doświadczenie psychologiczne. Przez 6 lat pracował jako trener umiejętności psychospołecznych. Obecnie pomaga klientom zarobić i...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2013-10-12

Lorem Ipsum 3

Nadający:

Początek 3 serii a w nim między innymi Warsztaty Krawieckie, z których dowiesz się wszystkiego o Lewaku. Posłuchaj pięknej pieśni Lewaka Północnokoreańskiego i Lewaka Rosyjskiego Czerwonego. Gościnnie: Pan Gucwiński! Jak zwykle nie zabrakło ciekawych dyskusji ze słuchaczami.

KOMENTARZE

TomMcFly 2013-10-12

Panie, Panowie, doceńcie należycie audycję, a Krawcowi mimo wszystko życzę powodzenia, od uja komentów i wpłat. 
 
Ponieważ zaś nie znoszę wpieprzania się tylnymi drzwiami, a właśnie to zrobiłem, pozdrawiam przy okazji słuchaczy i już mnie tu nie ma.  
 
Tomkiewicz

Rafiał 2013-10-12

Chyba najlepszy debiut kiedykolwiek. Możesz być z siebie dumny PanKrawcze! I do tego taaaka słuchalność, aż się uszy trzęsą :> 
Teraz będzie jeszcze mocniej :D

Radziu 2013-10-12

Właściwy człowiek, na właściwym stanowisku!

Andrewww 2013-10-12

To już po 1 odcinku jest najlepsza audycja w Kontestacji ;-) I tak trzymać!

whisper 2013-10-12

Podcast wyraźnie odmienny od innych prezentowanych w Kontestacji. Tchnie świeżością i typem humoru, którego to radio dawno nie widziało. Trzymam kciuki za dalszy rozwój audycji.

Hagal 2013-10-12

Na bogatości, jak zwykle. 
 
Planujesz w przyszłości, tak w ramach równowagi Warsztaty Krawieckie na temat Prawakus Pospolitus, zwanego Prawakiem?

Marius 2013-10-13

Tak jest! Opowiedz nam o młodej polskiej prawicy, zwanej prawiczkami.

Tailor 2013-10-13

No może, może... Zapytam Pana Gucwińskiego czy by nie wpadł jeszcze raz.

Suszarka 2013-10-13

Całkiem udane wejście kątem w stację, Tailorze. Powszechnie wiadomo jednak, że to jeszcze nie jest Everest twoich możliwości. Hugo musiał oczywiście przydzwonić na początek i pozostawić niesmak.

Marcinos 2013-10-13

Najlepszy debiut, piękny wykład o lewakach! Ucz nas, prowadź Krawcze niczym Kim :D

Grzegorz 2013-10-13

A zauważyliście, że logo 30fingers krawiec z komesa przerysował. Co za leń ;)

Skała 2013-10-14

@Grzegorz Do Krawca fikasz to znikasz.

Flash Gordon 2013-10-14

Krawiec świetna audycja, ubawiłem się

Andrewww 2013-10-14

Krawiec, piszę, ale pewnie wiesz, że Tymon biografię swoją niedługo wydaje: tymontymanski.bloog.pl

Tomasz 2013-10-14

Krawcze, tak skrojonej audycji jeszcze nie słyszałem! 
odleciałem w pracy :) 
gratuluję!!! 
Stolarz, Stolarz, niech żyje żyje nam!!!

Judgement 2013-10-15

ma ktoś nagranego aftera?

Pakun 2013-10-15

Krawiec, po co ograniczać się do jednej grupy? Świat zwierząt jest przebogaty. Ja też mam swoje ulubione 
 
Firmus Tasakus - atakuje każdego, kto chce od niego pieniądze za pracę którą ten ktoś dla niego wykonał, najczęściej atakuje palce i próbuje zakopać swoją ofiarę, uwaga często kąsa rękę która go karmi 
 
Umowus śmiecius - na szczęście w polskich warunkach przedstawiciele tej grupy nie żyją długo bo są naturalnymi przeciwnikami Emerytus Zus, ich ulubionym żerowiskiem są zielona wzgórza Irlandii i zmywaki Wielkiej Brytanii, zabawne jest, że ich największym wrogiem jest milionerus mercedes choć oni atakują różne rodzaje lewaków

LordBlick 2013-10-15

Krawiec, ktoś ci z klatki spitolił... ;) 
Ma manię prześladowczą na punkcie mercedesów...

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-10-16

Re 17:  
 
Jest jeszcze Lewakus Pakunus Bubelus Geneticus Niedojebus. Gatunek znay z trolowania i straszenia przemoca. Pochodzi prawdopodobnie ze skrzyzowania malpy z meda lub lewaka z lewakiem. To bliski kuzyn Lewakus Protestus Smierdzielus. Naszczescie Pakunus Niedojebus nie wystepuje publicznie i nie jest stadny, niestety Pakunus Niedojebus w odroznieniu od Protestus Smierdzielus nie hibernuje sie na zime na strychu lub w piwnicy rodzicow.

Jaroslaw 2013-10-16

Prowadzacy jest krypto lewakiem. Unika pracy, tworzy absurdalne teorie i eksperymenty, udaje dziennikarza, nie wspolczuje bogatym.  
P.S 
Swiezy powiew w zatechlej stajni Kontestacji

Pakun 2013-10-16

Mercedesy są podejrzane, to od dawna wiadomo. Jak można ufać samochodom mającym na masce celownik?

LordBlick 2013-10-16

Pakun, chyba za dużo ci się kojarzy, ani koło nowoczesnego mercedesa nie stałeś... ;) 
Pamiętaj o tym, ze im większa pojemność silnika, tym większa akcyza za paliwo, jak już się czepiać...

Pakun 2013-10-16

Wiesz co to jest kamuflaż? Mercedesy to naprawdę takie Transformery, tylko do uciskania klasy robotniczej.

LordBlick 2013-10-16

A wiesz ile ta "klasa" zarabia przy montowaniu tego sprzętu ?

Pakun 2013-10-16

Nie wprowadzaj zamętu. Wszyscy wiedzą, że Transformery przyleciały z kosmosu. Krawiec powinien zrobić jakieś Hero, bo jakieś herezje się tu szerzą.

evilClown 2013-10-17

Bardzo dobre warsztaty o lewakach.

evilClown 2013-10-17

#20 Nie był lewakiem. Prowadził działalność gospodarczą. To ile pracuje, nie ma znaczenia - ważne, że nie żyje kosztem innych z budżetu. Jednak to się zmieniło i Krawiec weźmie dotacje unijne. 
To samo pastor przedsiębiorca, mówił dopiero co, że będzie robił przy projekcie finansowanym ze środków unijnych. Jan Fijor też chciał brać dotacje, tylko Kamil nie wchodził w taki biznes. Hugo bierze becikowe. Niebawem się okaże jeszcze, że Martin jest ateistą, tylko sobie jaja robi. Ideały ideałami, ale w świecie realnym każdy orze jak może, to i dotacje bierze. Autorytety dzisiaj padają. 
 
Ostatni sprawiedliwy, co się został, to Kamil Cebulski. Waleczny, nieugięty rycerz, nie splamiony dotacjami. Chyba, że o czymś nie wiemy. Zawsze powinien być jakiś ostatni, niezdobyty bastion.

Marius 2013-10-17

Bo Kamil to taki nasz Hank Rearden (Atlas zbuntowany).

Tasior 2013-10-17

Dawno się tak nie zrelaksowałem słuchając kontestacji... Aż miło odpocząć od tematów Huga i sraczki Martina ;)

Suszarka 2013-10-17

Nie śmiałbym się z Północnych Koreańczyków. Nie są lewakami, tylko niewolnikami, a to różnica. Ten ustrój to nie socjalizm, tylko tyrania i to dziedziczna. Chyba najstraszniejszy kraj na ziemi obecnie do życia. Wolałbym już chyba żyć w postapokaliptycznym świecie The Walking Dead, niż w obecnej Korei Północnej. Wiem Krawiec, że przed audycją trzeba wyjąć kij z dupy, a czy śmiałbyś się z bohaterów filmu "Man behind the sun" o którym sam wspominałeś?

evilClown 2013-10-17

Z przegranych zawsze się śmiejemy.

LordBlick 2013-10-17

@Suszarka: Każdy socjalizm tak dogorywa, gdy brakuje kasy na socjal i zamordyzm pilnuje żeby nikt z tego raju nie zwiał. A obśmiewać idealizm zamordystów zawsze warto.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-10-18

Re 30: 
 
Suszarka a dowcipow o Oswiecimiu tez bys zakazala, takich klasykow jak “Hans na cekaemie ma nowa tasmie” i “W dzisiejszym zydolotku padly nastepujace numery” tez byc nie powinno?

Suszarka 2013-10-18

A czy ja chcę czegoś zakazywać? Piszę, że mnie nie śmieszy sytuacja w Korei Północnej. Nie śmieszą mnie również dowcipy o Oświęcimiu. Odwołuję się też moim pytaniem do wrażliwości prowadzącego, nie mam ambicji jemu, czy też słuchaczom niczego zakazywać - to byłoby śmieszne. 
Wątpię aby w Korei Północnej kiedykolwiek rozdawano socjal, bo raczej nie było czego rozdawać. To jest totalitaryzm od samego początku istnienia tego państwa. Przywódcy Korei Północnej raczej nie byli idealistami, tylko zwykłymi bandytami. A, że inaczej to wszytko się oficjanie nazywa i propanganda przedstawia co innego, to nie zanczy, że powinniśmy się to nabierać.

LordBlick 2013-10-18

Każdy "czysty ideowo" socjalizm będzie totalitaryzmem. Nagradzani najpierw są ci, co najładniej klaszczą partii wiodącej lub przywódcy. 
Nawet mniej ideowe realizacje też mają bandytyzm w sobie - zakaz wyrażania jakichś poglądów i narzucanie zachowań niezgodnych z przekonaniami. 
www.youtube.com

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-10-19

No dobra nie zabraniasz tylko sie czepiasz w imie poprawnosci. Super. A wiesz jakie byly najpopularniejsze samochody w Oswiecimiu? Zespol rockowy? Co to jest pasozyt, albo AK? Ciekawe ze ja ktory Zydow kocham, i jestem bezczelnym fanem Izraela, (kupowalem nawet przez internet pizze dla IDF) potrafie sie z tego glupkowato rechotac i nawet nie czuje sie ani troche winny.  
No dobra nie wazne, pewnie jestem po raz kolejny zbyt prymitywny zeby zrozumiec subtelnosc ludzi delikatniejszych. Wazniejsze to pytanie od kiedy socjalizm cos daje? Socjalizm z definicji zabiera a nie daje. Im silniejszy socjalizm tym wiecej zabiera, Korea Polnocna to wlasnie doskonaly, perfekcyjny wrecz socjalizm.

Suszarka 2013-10-19

Mateuszu. Twoja agresja zaszkodzi tylko tobie. W swoim pierwszym komentarzu wyraziłem tylko swoje zdanie, że "ja nie śmiałbym się z pewnych tragicznych sytuacji" oraz zapytałem o wrażliwość prowadzącego. Wmawiasz mi, że chcę czegoś zabronić, że się czepiam w imię poprawności. Czuję się niekomfortowo będąc w ten sposób atakowanym przez ciebie. Wygląda to tak, jakbyś swoją agresją właśnie starał się zabronić mi wyrażania własnego zdania.  
Gdzieś tam, bardzo głębko czujesz się właśnie winny, bo agresja to taka przykrywka dla poczucia winy właśnie.

LordBlick 2013-10-19

Agresja to nie jest przykrywka poczucia winy, takie pitolenie jest z dupy. To naturalny objaw poczucia zagrożenia. Może to być wywołane również sytuacjami z przeszłości, teraźniejszości oraz uprawdopodobnionej przyszłości, a w przypadku osób niezrównoważonych emocjonalnie również tej mniej uprawdopodobnionej. 
Kto urodził się troszkę wcześniej niż pewni marzyciele z koziej dupki i miał do czynienia z socjalizmem na własnej skórze, temu zawsze się włos będzie jeżył jak ktoś będzie snuł takie tam. 
Co do kontekstu Korei Północnej, to nie zauważyłem beki z szarych ludzi tam mieszkających, nie ma dowcipów w rodzaju ilu się rzuci na spleśniały bochenek chleba czy coś takiego. Beka jest tylko z nośnika idei, zwanego pieśnią, która w oryginale zawiera peany na cześć narodowego komunizmu... Sama oficjalna nazwa tego państwa też chyba o czymś świadczy. 
pl.wikipedia.org 
www.youtube.com 
Polecam trochę dystansu, lub dużo wazeliny na kij...

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-10-19

Re 37: Nie mam pojecia z kad ci sie wziela agresja. Ani przez chwile agresywny nie bylem. Nic tez ci nie wmawialem, Zgoda nie zabraniasz. Tak czepiasz wyrazajac swoje zdanie. Tak samo ja wyrazajac swoje zdanie szydze sobie z ciebie w najlepsze.  
 
"Czuję się niekomfortowo będąc w ten sposób atakowanym przez ciebie. " 
Powaznie? Ty na prawde w ten sposob gadasz na forach??? Czy gdzies sie kiedys zdazylo ze twoj komfort byl tak wazny dla anonimowego rozmowcy ze ten zmienil ton zeby ci dogodzic? Pytam z ciekawosci.

evilClown 2013-10-19

ha ha

Dodaj komentarz...


Audycja nieco głupawa, ale też i niesamowicie mądra. Wesoła, ale zarazem poważna. Krawiec udziela się jako domorosły filozof i psycholog amator (a także specjalista od deserów).

Uwaga! Przed włączeniem należy wyjąć kij z tyłka, w przeciwnym razie słuchanie może źle odbić się na zdrowiu psychicznym.

Inne audycje tego autora:


Mikołajów wielu (6) - 7 lat temu

Chłop i baba (10) - 7 lat temu

Kierunek kosmos (47) - 7 lat temu

Czy warto (49) - 7 lat temuWięcej audycji...
Zwyczaje człowieków (33) - 7 lat temu


Lorem Ipsum 3 (41) - 7 lat temu

Od piątku w Kontestacji... (43) - 7 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

LordBlick - - 50.00
LordBlick - Składka członka... ;) - - 10.00
Na leki dla Zuzi - - 100.00
Rafael from Silesia - - 30.00
Cezary(c69) - - 10.00
Za pomyślność sprawy słusznej - - 37.00
Glen - - 10.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt