Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
4 dni temu
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
przedwczoraj
Sprzedaż online - Basia Piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2013-11-05

Jak przedsiębiorca ma znaleźć sensowną kobietę?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Dziś rozmawiamy z Maciejem Postępskim z serwisu ZdobadzKobiete.pl nt. relacji przedsiębiorców z kobietami.

KOMENTARZE

mgr inż. BlackEmperor 2013-11-05

Bardzo ciekawa audycja ! 
 
Nie dałem rady słuchać, więc może tutaj zadam pytanie: 
Dużo było mowy o szukaniu właściwej kobiety na całe życie, o zawieraniu długotrwałych związków itp. Bardzo fajnie, tylko dlaczego w takim razie na stronie zdobadzkobiete.pl kreujesz Maćku odwrotny przekaz? Czy to nie sprawia, że mijasz się z targetem?

mysz 2013-11-05

Kiedy przed odsłuchaniem zajrzałam na serwis pana Macieja, to mi włosy stanęły dęba, że oto Kontestacja będzie promować jakiegoś niespełnionego "artystę podrywu", który kompleksy próbuje rekompensować sobie liczbą dyskotekowych podbojów, a połowę ludzkości uważa za puste maszynki, bo 10 lat temu jakaś babka złamała mu serce i do dziś się nie pozbierał. 
 
Jak dobrze, że się srogo myliłam :) 
 
"Człowiek, który uczy jak tworzyć relacje" to bardzo odpowiedni tytuł. I osoba bardzo potrzebna w społeczeństwie. 
Odświeżające jest usłyszeć (takie oczywiste, a jednak jest to dla niektórych tajemnica nieobjawiona), że kobiety należy traktować jak normalnych ludzi, a wtedy zacznie się z nimi układać. Jak i taką ilość zdrowego i dobrego podejścia do randek, związków, partnerstwa, seksu i życia w ogóle. No nie mam z czym się nie zgodzić, a żyję od 5 lat w szczęśliwym i rozwijającym dla obu stron związku. Też z wolnościowcem. 
 
Szkoda tylko, że zapewne większość panów oleje tę audycję bo "fuj, związki temat dobry dla bab, lepiej pogadajmy o dostępie do broni". A powinni nie tylko starannie ją wysłuchać, ale i robić notatki.  
 
PS. Tylko skąd taki rozrzut między przekazem serwisu, a przekazem pana Macieja?

Martin 2013-11-05

No ja mam, szczerze mówiąc, podobne wrażenie. Po posłuchaniu wszedłem na stronę, a tam całkiem inny przekaz niż w audycji. 
 
Ten z audycji do mnie trafia. 
Ten ze strony jest odpychający. 
 
Ale to tylko moja opinia i nie powinna się liczyć, bo akurat nie mam problemów w dziedzinie zagadania do dziewczyny, heh. Sorry.

Tomasz 2013-11-05

ostatnie dwie audycje bardzo dobre i teraz pytanie, czyja to zasługa? Gościa, Hugo, dzwoniących?

Corewin Rage/ 2013-11-05

Jan Fijor w swojej audycji o kobietach był zdziwiony, że dzisiejsi młodzi, początkujący przedsiębiorcy ignorują zupełnie temat kobiet. 
 
Zaś tej audycji padło stwierdzenie, że facet "NIE może być gorszy" od kobiety z którą tworzy związek.. 
 
Więc Janku Fijorze nie dziw się, że przedsiębiorcy wyznają zasadę "najpierw biznes, potem kobiety" . Tak jest świat ułożony, że mężczyzna musi być bogatszy, mądrzejszy od kobiety, aby tworzyć z nią stabilną rodzinę,

Piotrek 2013-11-05

Szkoda, że kobieta nie była gościem. Może Hugo udałoby Ci się kontynuować ten temat z jakaś zaprzyjaźnioną przedsiębiorczynią.

RAdesign 2013-11-06

@ Martin - mam przypuszczenie, że strona jednak musi tak wyglądać, aby zdobyć więcej...klientów. 
 
Wyobraź sobie np. stronę kuracji odchudzającej 
-"Łykaj nasze pigułki i bezwysiłkowo schudniesz 20 kilo w miesiąc!" 
i inną: 
-"Wyciśniemy z Ciebie wszystko, będziesz płakał i wzywał mamusi, ale jak będziesz ciężko pracował, to schudniesz 5 kilo" 
 
Która strona przyciągnie więcej klientów ? 
A w idealnej, złotej proporcji, na stronie będzie 2/3 obietnic z przykładu 1 i 1/3 "gróźb" z przykładu 2, aby klienci nie poczuli się obrażeni prymitywizmem przekazu i kupili usługę. 
 
@ mysza - no bo przy normalnej socjalizacji człowiek umie się spotkać i pogadać z jedną i drugą płcią. 
Niestety u nas braki w wychowaniu, ale ja myślę, że w wychowaniu kobiet także. 
Mianowicie - wychowuje się panie w przekonaniu, że facet to tępa maszynka do zarabiania pieniędzy wyposażona jedynie w instynkt ruchania i jedzenia, i że ta biedna wysublimowana kobieta musi jakoś okiełznać tę bestię, najlepiej manipulacją i rozmaitymi nieszczerymi gierkami. 
To jest patologia narosła na tzw."tradycyjnym podziale ról" - konserwatyści pewnie warkną, ale brak umiejętności socjalnych facetów to wprost wynik tego konserwatywnego podziału i drobnomieszczańskiej ciemnoty. 
Kiedyś było jeszcze gorzej (czy lepiej - jak uzna zapewne przeciętny jaskiniowiec) - jakby powiedział angielski gentelman - o czym mężczyzna ma rozmawiać z kobietą, skoro ta jest głupia i rządzą nią instynkty ? 
Tak bywało - i bywa - w wielu krajach, w konserwatywnej "upper class" zwłaszcza ! 
Mam dwóch kolegów, którzy w życiu nie mieli żadnej koleżanki, jeśli nie jest to ich cudem zdobyta dziewczyna to nie wychodzą poza "cześć-cześć", no bo "o czym można z babą pogadać". Lekka mizoginia to był dla nich stan normalny =) 
 
Tak więc porada - mrukliwi faceci - w ramach ćwiczeń w socjalizacji wychodźcie z kobietami do kina, na kawę, na piwo, do parku, gdziekolwiek - jak ktoś ma problemy to na początek z tymi, które absolutnie wam się nie podobają, żeby po prostu spędzić czas, poznać się, pomarudzić, pochwalić się. Jest sporo takich pań, które uważają stosunki koleżeńskie za coś całkowicie normalnego, i nie mają mózgów zrytych konserwatywnymi przesądami.

JacekVelBlacha 2013-11-06

Gość mega sympatyczny ,samej rozmowy też się świetnie słucha ale pod naporem przekazów około marketingowych czy wręcz treści PR-owy zupełnie zostały zagubione konkrety a może tych konkretów wogóle nie ma? Taka wydmuszka dla samotnych wygłodniałych?  
Nie dowiedziałem się jak Maciej pracuje z swoim klientem , nie dowiedziałem się przede wszystkim ile to kosztuje i wedle jakich stawek jest naliczane , nie dowiedziałem się jakie kompetencje posiada by posługiwać się językiem z zakresu psychologi (robić z siebie psychologa?) .Przy tak nietypowej usłudze jaka świadczy to sa kwestie podstawowe, fundamentalne. 
 
Widzę, że eksperci od wychowania, od kobiet też się ujawnili momentalnie....:-)  
 
Przegladajac stronkę mam wrażenie, że jest to serwis dla kobiet a nie dla mężczyzn przynajmniej estetycznie, wizerunkowo.Do kogo Panie Macieju kieruje Pan swój przekaz? Hm?  
Nie ma tam ani słowa o dyskrecji po stronie firmy a świadczac usługi para matrymonialne lub podobne jeśli o mnie chodzi jest to zupełnie elementarna kwestia.Dlaczego? 
Nie wiem czy jakikolwiek facet chciałby się dowiedzieć gdzieś np: podczas imprezy ,spotkania towarzyskiego czy nawet od partnera biznesowego tekstu typu " Słyszałem, że Maciej uczy Cię obsugiwania się z panienka ?[salwa śmiechu] "  
Później jeszcze tu coś dopiszę....

Kostman 2013-11-06

Przecież ten gość nie ma pojęcia o czym mówi. Kolejny polski guru który przeczytał Gre, Neila Straussa, zripował materiały od innych i sprzedaje jako własne pomysły, w dodatku nieudolnie i w kiepskiej oprawie. Wisienką na torcie to kanał na YT gdzie swoim mentorskim tonem nawija o technikach sprzed 10 lat do zmieniających się w na ekranie jpgów modelek. Nigga please.

dretter 2013-11-06

naprawdę, niby ogarnięci przedsiębiorcy, a są w stanie wydać kasę na takie bzdurne szkolenia? zdecydowanie im się przelewa! może powinni płacić więcej na zus, lol.

Corewin Rage/ 2013-11-06

@JVB 
 
No właśnie, gdzie są papiery! Niech mi pokaże, że jest magister, bo jak nie to SKANDAL! ;) 
 
Bo jak to może być, że np. Kamil Cebulski może być rektorem bez wykształcenia rektorskiego, albo jak można być gruzownikiem bez wykształcenia gruzowego? 
 
Kontrola musi być! ;)

zajadacz 2013-11-06

Faktycznie, prawie wszystkiego co było w audycji można dowiedzieć się czytając "Grę" Neila Straussa. Jak dorzucicie do tego "Zwab piękną kobietę do łóżka" Mystery'iego, z "Gry" oraz "Zasady gry" Straussa (do ćwiczeń praktycznych) to jedyne co ma gość audycji to doświadczenie. I tu właśnie może być siła jego szkolenia. Niejako zmusi uczestnika do interakcji z kobietą. Sama wiedza, że tak się da i tak to działa to chyba troszkę mało bez odpowiednio długiej praktyki. Czemu ludzie chodzą na siłownie i zatrudniają trenerów osobistych? Bo potrzebują kogoś, kto będzie ich pilnował i zmuszał do wysiłku. Podobnie jest w tym przypadku, udział w takim szkoleniu, wizyta w polu z kimś dużo bardziej doświadczonym kto Ci powie "masz podejść do tej kobiety i powiedzieć jej to i to" może zdziałać cuda przy pokonywaniu braku pewności siebie.

JacekVelBlacha 2013-11-06

@Corewin Rage 
 
Cytat z tego co napisałem do czego jak sadzę się odnosisz : 
" nie dowiedziałem się jakie kompetencje posiada by posługiwać się językiem z zakresu psychologi (robić z siebie psychologa?) " 
 
Posłużę się tutaj przykładem jednego z nadajacych w Kontestacji a mianowicie Macieja Bienerta by Ci chłopcze wytłumaczyć.... 
Otóż jak w audycji "Firma na emigracji" wchodza od czasu do czasu watki psychologiczne czy pedagogiczne to nadawacz jaki posługuje się pewnym specjalistycznym językiem mówi o swoim doświadczeniu o tytułach nabytej wiedzy.Po co ? Ano po to by właśnie nie powstało choćby wrażenie, że jest bajkopisarzem, pseudo inteligentem. 
Człowiek zaproszony jako gość do powyższego nagrania z wielka troska podchodzi do swojego klienta nawet dokonuje selekcji spośród tych, którzy ewentualnie mogliby skorzystać z jego usług wskazujac tych jakimi jest zainteresowany, jakich może obsłużyć...Zapomina w tym wszystkim o jednym o WIARYGODNOŚCI - przy najmniej dla mnie, w mojej opinii. 
 
Tutaj przydałby się Martin w tej audycji by zadać parę takich dociekliwych i prostych zarazem pytań do gościa audycji np: "Co to jest profilowanie?" . Mi często Martin zadaje takie pytania jak używam niestandardowych pojęć, trochę mnie to irytowało na poczatku ale słuchajac tej audycji w Wydaniu Głównym zaczynam to doceniać i to bardzo.

RAdesign 2013-11-07

@ 13 - Blacha, przeczytaj historię Gerta Postela. 
Historia dzieje się w Niemczech, kraju biurokracji i kontroli. 
 
wolnemedia.net 
 
Papier to jest coś, co potwierdza, że osoba miała możliwość uczenia się od osób podających się za jakichś tam specjalistów w danej dziedzinie. 
Bycie specjalistą dziedzin "miękkich" jest w zdecydowanej mierze oparte na tzw. dowodzie społecznym. 
Nawet fałszywemu inżynierowi może się przez lata most nie zawalić....a co dopiero oceniać kompetencje psychiatry, psychologa czy też bardziej ekstremalnych tzw. bullshit jobs. 
 
Np, kto jest lepszy - drętwy kujon psychiatra, któremu udało się dzięki psychopatycznemu zacięciu skończyć studia i dochapać profesury, czy empatyczny terapeuta który skończył kurs wieczorowy, ale ma talent i od razu wyczuwa problemy i dobrze otwiera ludzi ? 
Zauważ, że w dziedzinach tzw "miękkich" są dwie drogi, które się wykluczają - wspięcie się na szczeble feudalnej drabiny hierarchii tytułów i papierów wymaga odczłowieczenia się, a idealnie - bycia psychopatą. 
Zaś bycie dobrym terapeutą czy trenerem wymaga cech całkowicie przeciwnych...

JacekVelBlacha 2013-11-08

@RAdesign 
 
Nie zauważyłeś, że ja nie odnoszę się tylko i wyłącznie do dyplomu a raczej w mniejszej części do dyplomu.Mam na myśli dokładnie to, że jak się posługuje jednostka pewnym precyzyjnym językiem to chciałoby się(jest takie oczekiwanie) by miała pojęcie dlaczego i po co, oraz czy właściwie się nim posługuje.Na przykład ja nie będę legitymował dajmy na to zrzeszenia programistów bo się na tym nie znam i nie będę używał ich języka, mimo iż mógłbym, by dać złudzenie tego, że się właśnie znam.Każdy nawet średniej czy wręcz niskiej klasy koder od razu zapyta mi się a gdzie ja kodziłem w czym kodziłem i dlaczego klasy jezyka X sa w danym przypadku lepsze od klas języka Y. 
Dlatego zastanawia mnie czy Gość w audycji ma jakiekolwiek podstawy by mówić to co mówi, dlatego też wydaje mi się ,że jest tu więcej PR-u, taniego marketingu niż rzeczywistej wiedzy. 
Cytat :  
 
"Nawet fałszywemu inżynierowi może się przez lata most nie zawalić.."  
 
koniec cytatu. 
Jasne, teoretyzuje się pięknie.Nie sądzę by tak lekko Ci to przyszło gdybyś miał takiemu zapłacić. 
Cytat: 
 
"Np, kto jest lepszy - drętwy kujon psychiatra, któremu udało się dzięki psychopatycznemu zacięciu skończyć studia i dochapać profesury, czy empatyczny terapeuta który skończył kurs wieczorowy, " 
 
koniec cytatu. 
Masz jakieś dane co potwierdzają,że tak jest czy po kontestacyjnemu wyjąłeś to z rękawa? To tak jak z tą Somalią najbardziej libertariański region, wolność pełną gębą tylko jakoś w czołówce Doing Business nie istnieje :-)  
 
Nawiasem mówiąc ciekawe do jakiego lekarza chodzą kontestatorzy gdy muszą? Do szamana-czarownika co to ludzie na mieście mówią, że wyleczy wszystko czy do tego co to jednak skończył te studia i słono płaci za konferencje naukowe by na nich być właśnie po to by słuchać co ci kujoni profesorowie mają do powiedzenia, do przekazania.Ja osobiście szamanów i czarowników wolę się wystrzegać i do takiej postawy też zachęcam innych - finalnie niech każdy wybiera jak mu lepiej. 
 
Odczłowieczenie ... rzeczywiście to nieludzie, że w prywatnej klinice czy nawet w tym państwowym szpitalu płaci się więcej niż u Józka Zbawiciela co to ma EKG w dłoniach a ilość toksyn we krwi to po zapachu ocenia. Prawdziwa dehumanizacja ! :-D  
Może później jeszcze coś o samej hierarchii nabazgram....

Alcar 2013-11-08

Janek miał rację. 
Wymrzemy. 
 
Audycja o tym jak zdobyć kobietę/wyrwać dupę a wy tutaj rozpoczynacie gadkę o tym ile jest wart papier. 
 
A wydawać by się mogło, że na zdecydowanie męskim forum, choć tu będzie gadane o sex'je.

kobza 2013-11-10

Chłopak fajnie opowiada, ale jak się przyglądnąć dokłądnie, to to taki stek bzdur. hehe "cześć, niesamowicie mi sie spodobałaś" jako tekst na imprezie branżowej? Sugestia, ze kazda przestrzeń publiczna jest poligonem podrywu. Dla mnie taki tani tekst na podryw np jest żałosny i dojrzały facet, który rzuca takim tekstem do nieznajomej kobiety jest po prostu smieszny i skreśliłabym go z miejsca. Jeśli to tekst w jakims nocnym klubie to ok, ale na konferencji? Zal! Tekst pasujący do taniego playboya, który rucha co popadnie - tacy faceci nie mają skrupułow przed "rwaniem" na prawo i lewo.  
 
Kolejny kwiatek "Kobiety żyją emocjami, kontrowersją; my jesteśmy logiczni, o faktach rozmawiamy: - dobre, znów chłopak sypie stereotypami. W sumie w tym środowisku to często spotykane, że kobiety traktuje się jak glupie kuchty, ew rodzicielki, z którymi mozna co najzywej o harlekinie pogadac. Masakra!  
 
Z moich obserwacji wnioskuję, że gość w ogole nie rozumie kobiet. Koleżanka Hugo np. tym "flirtem" odrzuca zwykłych egocentryków po prostu! Dla niego to jest dowód, że kobiety są takie rozemocjonowane. Daleko chłopcze jest Ci do poznania kobiet jeśli uważasz, że jesteśmy takie "rozemocjonowane".  
 
Kolega tak się dwoił i troił mówiąc, że tu nie chodzi o zwykłe zaliczenie, ale o zdobywanie w celach poważniejszej relacji. A co dla Ciebie znaczy "uwieść"? Brzmi to dla mnie jak teksty na tani podryw, skierowane do trochę przygłupawej, trochę wstawionej panienki.  
 
Najlepsze jest to 15 letnie doświadczenie hahahahahaahaha. Jakim trzeba byc desperatem, aby łapać się na takie tanie rady? 
Naprawde z całym szacunkiem, ale zajmij sie czyms poważnym!

kobza 2013-11-10

Dosłuchałam do końca, ale cięzko było - of course, to nie ja jestem tym targetem ;P 
 
W kazdym razie, kolejny tekst na tzw "kontrowersje" - przy barze, mowi do panienki, ze mu jej buty do torebki nie pasują! Sorry,ale do jakiej kategorii kobiet celuje gość, który wyskakuje z takim tekstem? Jakim trzeba byc pustakiem, aby dać się zaintrygować takim "inteligentnym" "uwiedzeniem"?Tu była mowa o poznawaniu kobiet, czy uwodzeniu?  
 
Facet 28 letni z 15 letnim doswiadczeniem "w braniu" i oczywiście, z ogromnym stażem w związku, aż.... 2 letnim lol. No ale powyrywał w liceum, to jest wielkim ekspertem.  
 
Sorry,nie mogłam się powstrzymać!

kobza 2013-11-10

Jeszcze jeden wątek mi się nasunąl - rodzielność majątkowa, któa dla Ciebie jest taka oczywista. Moim zdaniem ludzie wchodzą w związki, aby wlasnie prowadzić wspolne godpodarstwo domowe, a nie ja sobie, a ty sobie...., a dzieci tez sobie, tak? 
 
W ogole problem typu on chce inwestować w nieruchomosci, a ona konsumować, można byłoby łatwo rozwiązac juz w momencie, gdyby na etapie spotykania się, ci ludzie rozmawiali o takich kwestiach, a nie o tematach miekkich, emocjonalnych - jak sam zaleciles. Randkowanie jest wlasnie tym etapem, aby pewne sprawy wysądować!  
 
Wogole smieszy mnie takie "demonizowanie" kobiet, obchodzenie sie z nimi jak z jajkiem, czy wręcz potrzeba posiadania "instrukcji obsługi". To sa takie dylematy gimnazjalisty, który jeszcze nie wie, ze kobieta jest zwykłym człowiekiem (no tak, to srodowisko, uwaza, ze czlowiekiem jest tylko mezczyzna), ze swoimi problemami, nastrojami, pragnieniami itd. Jak facet zaczyna bawić się w NLP lub jakies specjalne techniki uwodzenia, czy chadzac na kursy lub szukac w tym względzie osobistego trenera, zaczytywac sie jakąś papką informacyjną, zapominając, ze kobiety przecież nie są zamknięte w zoo, ale są na wyciągnięcie reki - to dostanie niezłego kopa od losu.

Corewin Rage/ 2013-11-10

Tania alternatywa dla prostytutek: 
 
Jeżeli kogoś interesuje jak spędzić 7 nocy z dziewczynami w cenie 3 nocy z prostytutkami można wypożyczyć Porshe w pakiecie tygodniowym już za 1999 zł i do tego jakiś hotel. 
 
 
www.topcarrental.pl 
 
Potwierdzenie skuteczności metody: 
 
www.youtube.com

kobieta 2013-11-11

Audycja ciekawa. Według mnie gość wie, o czym mówi. Hugo okazał się dobrym rozmówcą. Pozdrowienia i powodzenia dla szukających kobiety:)

aras 2013-11-20

trzymcie sie od tych chochsztaplerów jak najdalej z dala,pierwszą ich manipulacją której używają jest to,że wmawiają nam że my faceci mamy jakis problem(tworzenie potrzeby-produktu-taka technika sprzedażowa)...a rzeczywistość jest taka że laski tak samo nie wiedzą kogo chcą,mają wygórowane wymagania,są nieśmiałe,boją sie,wolą zadawać sie z kimś kogo znają-z własnego otoczenia,w polsce takie cos jak podryw na ulicy nie jest normalne i nie będzie-to samo tyczy sie centrów handlowych itp,generalnie żadna technika czy tekst nam nic nie da bo nie przeskoczysz pewnych społecznych zachowań...generalnie po takim szkoleniu obojętnie jakim przychodzi rzeczywistość,poza tym taki podryw "wszędzie" to strzelanie ślepakami-to jest tak jakbyś chciał ludziom cos sprzedać na chybił trafił...

aras 2013-11-23

ten pan i pozostali sprytnie wykorzystują techniki sprzedażowe i wmawiają facetom że mają jakiś problem,a rzeczywistosć jest taka że w naszym pięknym kraju podryw na ulicy to nie jest normalna rzecz,owszem podejdziesz do stu to może się jakas znajdzie,ale zdecydowana większosć ludzi w polsce poznaje sie po tzw znajomości...

aras 2013-11-23

a po takch stu podejściach będziesz rzygał tymi laskami i ich reakcjami,a wyobraście sobie jakby właśnie tak faceci robili(ci panowie twierdzą że to ma właśnie byc nasza tajna broń-podryw uliczny),to laski by chyba uciekały na kilometr jakby non stop ktoś do nich podbijał...acha i jeszcze kwestia braku zwrotów ich produktów-raz znalazłem taką stronke w necie z technikami sprzedażowymi i właśnie tam pisało że ludzie często po takich tranzakcjach chcą o tym zapomnieć i nie upominają sie o te pieniądze,że dali sie tak nabic w butelke,lub uwazają że taki trenerek jednak cos im tam pomógł,więc dają se spokuj z zwrotem kasy...

kobza 2013-11-24

Mysle ze najzwyczajniej takim facetom wstyd jest dochodzic kasy, gdyż już i tak dali się nabić w butelke oszustom.  
 
Niewyobrazam sobie sytuacji, ze na ulicy np 30 letni gość zagaduję kobiete, chyba ze mamy na mysli dresa, ktory startuje do zwykłej niuni - teksty zaproszonego goscia tej audycji, własnie obnażyły taką mentalność dresa plus cwane sztuczki jak wyciągnąc kase od zdesperowanych gości.

Marek Zegarek 2014-01-13

Pan Maciej z audycji to specyficzny człowiek. Poznałem go i mogę potwierdzić, że umie manipulować ludzkim myśleniem. To czego uczy to jakaś kompletna porażka nie mająca odzwierciedlenia w prawdziwych relacjach między kobietą a mężczyzną. Najszczęśliwsze pary tworzą ludzie którzy budują swoje znajomości na byciu prawdziwym, uczciwym i przede wszystkim możnością bycia sobą w toważystwie owej drugiej osoby. To, że kobiety są emocjonalne nie jest tajemnicą i łatwo to w podrywie można wykorzystać... Ale czy o manipulowanie emocjami chodzi? Czy może warto dłużej szukać tej "jedynej" opierając się na wartościach a nie na zranionych emocjonalnie kobietach nie budując za wiele a raniąc dalej...

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 3 tygodnie temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 5 tygodnie temu

Unikaj szpitali (7) - 5 tygodni temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 7 tygodni temu

Więcej audycji...
25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 7 tygodni temu

Nauczyciele uciekają (6) - 8 tygodni temuNiskie podatki już były (15) - 3 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 3 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 4 miesiące temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 4 miesiące temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 4 miesiące temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 5 miesiące temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 5 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 5 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 6 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 6 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 6 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 6 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 6 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 7 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 7 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 7 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 7 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 8 miesięcy temu


Jestem na kwarantannie! (1) - 8 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 9 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 9 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 9 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 9 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 10 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 10 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 10 miesięcy temu


Bezpłatna komunikacja może być droga (4) - 11 miesięcy temu


Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - 11 miesięcy temu

Idzie drożyzna (2) - 11 miesięcy temu

Polacy nie zasługują na prywatność? (1) - 11 miesięcy temu

Muzeum z najwyższej półki (1) - 11 miesięcy temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - ponad rok temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - ponad rok temu

Kiedy można zabić intruza? - ponad rok temu

Magiczne szable i tarcze (1) - ponad rok temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 2 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 2 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 2 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 2 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 3 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 3 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 4 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 5 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 5 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 5 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 6 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 6 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 7 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 7 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 8 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 9 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 9 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 9 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 10 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00
Przemyslaw Teterycz - - 20.00
Blog technologiczny Wirtualny wojownik - - 20.00
wypełnianie płatnych ankiet na eankiety.pl - - 20.00
Agencja pracy Gorzów - Praca jako opiekun... - - 20.00
wypożyczalnia samochodów victoria nowy sącz - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt