Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
5 dni temu
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
3 dni temu
Sprzedaż online - Basia Piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2013-11-19

Dostał zarzut czynnej napaści... a nie napadł

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Łukasz Korycki ujawnia, jak było na Marszu Niepodległości i dlaczego został zatrzymany. Poza tym rozmawiamy o tym czy policja powinna móc zatrzymywać ludzi na 48 godzin i gdzie są granice wolności słowa w "napaści słownej" na kogoś, a "groźbach karalnych".

KOMENTARZE

Thomas z Köln 2013-11-19

A propos zniesienia limitow prędkości:  
Badania niemieckie wzkayują że: 
1. ograniczenie w mieście maks. prędkości z 50 do 30km/h wydłuża dojazd do pracy (średnia 20km dojazdu do pracy) o 2,5 min. 
2. różnica w drodze hamowania między 50 a 30 km/h na suchej nawierzchni i dobrym asfalcie to około 26metrow. Kiedy kierowca rozpoczynajacy hamowanie z 30kmh juz stoi, kierowca udeza, n.p. w dziecko z predkoscia.... 50kmh z powodu czasu reakcji! Samochod zatrzymuje sie 12m dalej. Dziecko ma zero szans przezycia. 
www.adac.de 
 
A kto w Polsce jezdzi w miescie 50tka? 60-70 to norma, a Pulawska nie jeden pedzi i 150 kmh. 
 
Wolnosci, wolnoscia, ale przed idiotami trza sie jakos chronic.

evilClown 2013-11-19

Dwa niepotrzebne kłamstwa.  
Narodowcy nigdzie nie chodzą z pałkami rozwiązywać problemów, a zwłaszcza do sądów. Uczyć się obiektywizmu od pastora: www.youtube.com 
 
Zarzucanie Radiu Maryja albo słuchaczom antysemityzmu myślałem, że już wyszło z mody - ale co tam, zawsze można wspomnieć, bo to dobra broń na zwalczanie kogokolwiek, np. Korwina w TVP: www.youtube.com 
Ostatnio jak słuchałem RM, ojciec Tadeusz nazywał żydów braćmi. Każdy kto obraża kogoś, czy to żydów, czy katolików, jest zrzucany z anteny. Co też wam się nie podoba, bo ciągle puszczacie dżingla - "cenzura? nie w kontestacji", odnoszącego się do Radia Maryja. Nie można domagać się jednocześnie od kogoś cenzury i braku cenzury, bo to gwałt na logice. 
 
Może warto wspomnieć natomiast o komunikacie Antify: niezalezna.pl 
 
"będziemy was mordować na ulicach"  
"Od dziś każdy podejrzany typ w szaliku Legii na ulicach Warszawy jest narażony na to że zostanie bez ostrzeżenia pocięty kosą albo poważnie okaleczony w inny sposób. Warszawiacy nie będą tolerować faszyzmu w swoim mieście. Jeżeli trzeba będzie was wszystkich wymordować nie zawachamy się żeby to zrobić. Do zobaczenia. ANTIFA WARSZAWA"

Mateusz 2013-11-19

"Dziecko ma zero szans przezycia. " 
 
A dorosły już przeżyje?  
 
Jak ktoś używa dziecko jako argumentu to należy się 2 razy zastanowić czy inne jego argumenty są prawdziwe.  
Trzeba sobie zadać pytanie dlaczego kierowca uderza w DZIECKO? Ja myśle, że w większości wypadków jest tak, że kierowca z premedytacja jak widzi dziecko to jeszcze przyśpiesza i zabija bezbronne dziecko które miało całe życie przed sobą, mógło zostać lekarzem, prawnikiem. A on poprotsu je zabił... Ale czy ograniczenie prędkości powstrzyma takiego świra? Napewno nie. Prawda jest jednak inna. Potrącenia najczęście spowodowane są przez nieuwagę i kierowcy i dziecka, tudzież rodziców którzy mają w dupie swoje dzieci.  
 
Druga sprawa ograniczenie do 30 na osiedlach obowiązuje wiec, nie ma co dyskutować

Moneetor 2013-11-19

Żeby uratować życie kilku pijaczkom, którzy nie potrafią normalnie przejść przez jezdnię, autorzy sugerują nam haniebną prędkość 30km/h. Tą prędkość przekraczam nawet bezwiednie gdy jadę rowerem z niezbyt dużej górki. Każda minuta spędzona niepotrzebnie na drodze to minuta zabrana rodzinom tysięcy ludzi stojących jeszcze dłużej w korkach. Absolutnego bezpieczeństwa nie ma, tak samo jak idealnej sztywności, precyzji itd. PRECZ Z FANATYKAMI BEZPIECZEŃSTWA!!

RAdesign 2013-11-19

@ 1 
www.youtube.com 
zawsze aktualne. 
 
a gdyby..a gdyby....a gdyby. myślę, że taki Stalin też często posługiwał się "logiką" a gdyby, która to w skrajnym przypadku jest logiką osoby chorej na ciężką paranoję. 
Stalin - "A gdyby Jeżow, a gdyby inni towarzysze spiskowali przeciwko mnie ? A! Już wiem! Wymorduję wszystkich potencjalnych spiskowców!" 
 
Filozofia "a gdyby" jest dobra do pasania owiec, bydła albo innych umysłowo tępych i powolnych stworzeń. 
Jak ktoś chce ją stosować do pasania ludzi, to jakoś mnie wzdryga...

Thomas z Köln 2013-11-19

Różnica jest następująca: dorosły ma wieksze szanse przeżycia aniżeli dziecko bo ... Wydawało mi się bardziej oczywiste! 
Tak tylko te "świry" szybciej bedą wzłapane jak będą kontrole. To chyba jedyny kraj, Polska, gdzie fotoradary muszą być oznakowane! W Stanach są bezwzględne limity, w Niemczech radykalne kary i od 1.1. już tylko 8 punktów do utraty prawa jazdy. 8 punktów na 2 lata. Do tego gminy zarabiają na fotoradarach i efekt jest taki ze najmniej wypadow śmiertelnych tu mamy... 
Oczywiście że winne są dla wielu zawsze inni & inne czynniki. Zły stan dróg itd. ale jadąc dopasowaną do nawieszchni i sytuacji prędkością jeździ się bezpieczniej... 
Zresztą ryby zawsze śmierdzą od głowy. Nie do pomyślenia żeby w Niemcech tak jak w Polsce coniektórzy Politycy słyneli z tego że uważają się za równiejszych i nie płacili mandatów. 
Pamietajcie że to zawsze może być wasz bład, to może być wasze dziecko które może popełnić błąd jako pieszy. 
www.rp.pl 
www.tvp.pl 
warszawa.gazeta.pl

Thomas z Köln 2013-11-19

Na polskich drogach ginie ponad 2x wiecej Polakow aniyeli Niemcow w na niemieckich drogach.... 
 
5 najważniejszych informacji: co wiemy już na temat poważnych obrażeń? 
Według dostępnych obecnie szacunkowych danych: 
 
Każdego roku około 250 000 osób zostaje ciężko rannych w wypadkach drogowych w UE — dla porównania, w 2012 r. odnotowano 28 000 ofiar śmiertelnych wypadków drogowych. 
 
Mimo iż liczba ofiar śmiertelnych wypadków drogowych zmniejszyła się o 43 proc. w ciągu ostatniego dziesięciolecia, liczba osób ciężko rannych spadła tylko o 36 proc. 
 
Najczęściej występujące ciężkie obrażenia odnoszone w wypadkach drogowych to urazy głowy i mózgu. Drugie w kolejności są urazy nóg i kręgosłupa. 
 
Na ciężkie obrażenia ponoszone w wypadkach drogowych narażeni są zwłaszcza szczególnie zagrożeni uczestnicy ruchu drogowego, np. piesi, rowerzyści, motocykliści oraz przedstawiciele niektórych grup wiekowych — w szczególności osoby starsze. Przypadki poważnych obrażeń odnoszonych w wypadkach drogowych mają miejsce częściej na obszarach miejskich niż na drogach wiejskich. 
 
Dokument roboczy służb Komisji pt.: „Pierwsze kluczowe działania dotyczące strategii na rzecz zmniejszenia liczby rannych w wypadkach drogowych” - zob. 
 
ec.europa.eu

Thomas z Köln 2013-11-19

Czy Kontestacja stosuje cenzurę? 
Znikł mój wpis "statystyczyny"...

Thomas z Köln 2013-11-19

Sorry, wycofuje. Komentarze znikly a teraz znow sa... hmmmm....

Hugo 2013-11-19

Nie popadajmy w paranoję panowie.  
Thomas, rozwiązaniem na wypadki drogowe jest zniesienie ruchu samochodowego w ogóle. 
 
Jesteś nieczułym draniem, że pozwalasz, by niewinne dzieci ginęły każdego roku z powodu istnienia ruchu drogowego. Należy go zakazać.

Mateusz 2013-11-19

@6  
 
Nie wiem czy ma mniejsze szanse. Calkiem możliwe, że tak. Dziecko za to regeneruje się szybciej i lepiej, wiec zakładając, że w wypadku zostanie złamana ręka to pewne jest to iż osoba powiedzmy po 50 będzie miała dużo mniejsze prawdopodobieństwo odzyskania sprawności złamanej kończyny niż dziecko. Czyli patrząc pod tym kątem lepiej żeby dziecko miało wypadek niż osoba dorosla. Oczywiście chciałbym żeby nie bylo wypadków, ale to niemożliwe. Zostawmy może kwestie dzieci, rozumiem o co chodziło. 
 
Świry są na drogach. Moim zdaniem lepszą metodą byłaby wysoka kara za spowodowany wypadek (obojętnie czy potrącenie czy kraksa), którego przyczyną byłaby szaleńcza jazda. Nie można karać pozostałych kierowców ograniczeniami z powodu kilku procent uczestników ruchu.  
Za błędy trzeba płacić. Wtargnięcie przez pieszego np. piszącego sms`a na jezdnie jest tak samo nierozważne i głupie jak pisanie sms`a przez kierowce nie patrzącego na droge. Oba te przypadki mogą skonczyć się smiercią.  
 
@7  
 
Tak z ciekawości 2 razy więcej proporcjonalnie do liczby kierowców/aut?  
Przypuszczam, że te dane wynikają głównie z 3 powodów: 
1. zły stan dróg. 
2. Polacy jeżdżą gorszymi autami 
3. Polacy jeżdżą gorzej - mają gorszą kulturę jazdy. Oczywiście jest to uogólnienie.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-11-19

"To chyba jedyny kraj, Polska, gdzie fotoradary muszą być oznakowane! " 
 
Co ciekawe w Kanadzie ich w ogole nie ma, jak Ontario wprowadzilo to sie takie obuzenie podnioslo ze nastepne wybory przegrali i juz wiecej nie wrocili. 
 
"W Stanach są bezwzględne limity, ..." 
 
Mozesz mi powiedziec w ktorych stanach, bo ja orzejechalem przez wiekszosc i zadnego nie znalazlem?

RAdesign 2013-11-19

Porównanie wypadków drogowych z Niemiec a Polski to jak porównanie możliwości i dzielności morskiej supertankowca i szalupy. I narzekanie, że należy zakazać całkowicie transportu morskiego, bo prowadzi to utraty towarów. 
Czyli porównanie z dupy. 
Niemcy mają potężną sieć super sprawnego transportu międzymiastowego i między dzielnicowego (obwodnice miejskie to standard) - na tych drogach nie ma limitów prędkości, a jeśli są odcinkowe to na zasadzie odpowiedzialności kierowcy (jak poniesie szkodę w wyniku zignorowania limitu to ponosi karę. Ale dopiero JAK będzie ta szkoda - brak szkody=brak konsekwencji). 
Do tego niezła sieć kolei.  
I połączeń lotniczych - wszystko w cenach względnie znośnych w stosunku do zarobków. 
 
Jak to wygląda w Polsce ? Połączenia między miastami polegają często na przejeździe dziurawą i wąską krajówką przez kilkadziesiąt wsi-ulicówek, z domami obsranymi losowo wzdłuż drogi (zamiast jakichkolwiek założeń urbanistycznych).  
Dlatego nie pierdzielcie mi tutaj, że stan dróg nie ma znaczenia - ma znaczenie kolosalne, a wręcz główne. 
 
Do tego piesi, rowerzyści i kierowcy - lokalni - postępują w myśl kretyńskiej zasady "jestem u siebie co mi się może stać jak wtargnę na drogę". 
To nie tylko kierowcy są idiotami. Równie często są nimi piesi czy rowerzyści, tyle, że oni ponoszą bardziej koszta swojego skretynienia i braku wyobraźni. Nagłe wtargnięcie, poruszanie się nocą bez zachowania ostrożności - zresztą po drogach które czasem nawet nie mają pobocza - używanie drogi jako placu zabaw, placu targowego, przystanku do pogaduszek, czy zwyczajne pijaństwo i głupota. 
 
Gdyby w Polsce było normalne, narzucone odgórnie planowanie urbanistyczne - jak w takich właśnie Niemczech - to część tych problemów można by było usunąć przez zastosowanie właściwych rozwiązań.... 
 
A ponieważ nie ma planowania - jest chaos. Oraz nie ma dróg - jest chaos - to ponosimy koszty tej dziwnej zbiurokratyzowanej anarchii. 
 
A co do dzieci - dzieci się wychowuje. A jak dzieci nie są w jakiejś materii wychowane - to się nad nimi sprawuje opiekę i kontrolę.  
W naszej dość zaawansowanej już kulturowo części Globu śmierć dziecka - choćby nie wiadomo jak tragiczna - najczęściej jest kosztem ewolucyjnym posiadania rodzica-idioty.  
Względnie zamiast rodzica można uznać idiotyzm osoby sprawującej tymczasową nad dzieckiem opiekę. 
Jeśli jakiś rodzic zapomina, że dzieci w pewnym okresie bywają bardzo głupie i wymagają opieki, to po prostu sam się prosi o kłopoty.  
Bo już kilkuletnie dziecko można odchować na względnie rezolutne, jeśli tylko oczywiście dopełnia się obowiązku rodzicielskiego.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-11-20

Hugo, generalnie dobra audycja (przynajmniej pierwsz godzina tyle na razie zdazylem przesluchac), ale okolo 1:07 mowisz o tych trzech dresach w ciemniej uliczce i ze sie ich boisz. Ale nie boisz sie ze cie obraza tylko ze cie skopia. Pelna zgoda tez tego sie normalny czlowiek boi. I co? I zakladamy ze kara za obrazanie ma zapobiec skopaniu?

Bezimienny 2013-11-20

Imperialista był ewidentne w innych Stanach aniżeli ja, oraz w innych Niemczech aniżeli ja od 30lat żyje. 
Tak, w teorii w Niemczech NA AUTOSTRADACH nie ma teoretycznie limitu prędkości... W praktyce, szczegolnie tam gdzie jest duży ruch, na obwodnicach jest limit miedzy 80 a 100kmh. A nawet jezeli nie ma limitu to jest zalecane maks. 130 km/h i jezeli przekraczasz ta prędkość jesteś zawsze współwinny wypadku. Zreszta co znaczy dopasowanie prędkości do warunków dróg? Zniesienie wszelkich limitow, albo ograniczenie w uzależnieniu od stanu drogi i zabudowania? Zreszta mam genialny pomysł dla wolnosciowcow. Dlaczego nie znieść całkowicie limitow prędkości? Przecież każdy z nas nie chce ograńiczenia swojej wolności i uważa sie za najbardziej odpowiedzialnego obywatela. 
 
Panuje tu bardzo tania polemika na racjonalne i fizyczne argumenty. Wyszukać jakies absurdalne antyprzyklady, ze przecież (w ekstremalnym przypadku) na drogim końcu swiata coś funkcjonuje, całkowita wolność, w Polsce nie, a więc Polska jest chorym krajem lewicowym ograniczającym wolność obywateli. Hugo a gdzie wolność demonstranta na to by sie na drugim człowieku wyżyć werbalnie lub fizycznie? To przecież tez ograniczenie wolności. Daj sie demonstrantowi skopał, bo to jego wolnośc. 
Żyjąc w społeczeństwie zyjemy w normach i jeżeli w Polsce jeżdżą samochody w opłakanym stanie technicznym, na tanich i słabych, do tego starych oponach to prędkośc powinna byc ograniczona do maks. 20 km/h by sie nie oparli o drzewo, ktore jest własnością publiczna i przynajmniej tu w Niemczech kierowcy za uszkodzone drzewo wystawia sie fakturke... FIZYKA JEST NIEUBŁAGANA i 25metrow różnicy w drodze hamowania przy prędkości 30 lub 50 km/h decyduje nie tylko życiu i przeżyciu ale rownież czy wylecisz z zakrętu lądując n.p. w sypialni domu przy drodze. 
Pomimo ze powtarzanie tą mantrę ze w Polsce są głownie czynniki zewnętrzne odpowiedzialne za wypadki, w Niemczech odnosimy sie do odpowiedzialności kierowców. Winnym nigdz nie jest stan drogi, nigdy nie jest lód, tylko prędkość ktora z wolnej woli obrał kierowca. I pomimo lepszych samochodów, dróg i bóg wie czego jeszcze w nocy w terenie zabudowanym nie ma podwyższonego limitu prędkości, wręcz przeciwnie, tak jak na autostradach, zalecane jest zwolnienie prędkości, ponieważ widoczność jest ograniczona i na nieswietlonych drogach limit wystarcza tylko do tego by zauważyć co lub kogo sie przejeżdża ...

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-11-20

“Imperialista był ewidentne w innych Stanach aniżeli ja, “ 
 
Przejechalem z Toronto do Miami i z powrotem, caly czas przekraczajac dozwolony limit, jechalem spokojnie i szybko ani razy mnie nie zatrzymali. Albo trasa Toronto-Huston-LA-Denver-Chicago-Toronto, znowu caly czas powyzej limitu (w miastach nie) ani jednego mandatu. Nie raz bylem w Stanach, jak jezdzisz spokojnie ale szybko i przekraczasz limit na autostradzie o jakies 15 mil to praktycznie sie nie zdaza zeby cie zatrzymali. W miescie moze byc inaczej ale jak nie moje miasto i go nie znam to na pewno nie bede za szybko jezdzil wiec nie wiem. Tak samo jest w Kanadzie na autostradach. Przez wiele lat robilem jakies 25 tysiecy rocznie i w ciagu dwoch dekad dostalem dwa mandaty w obu wypadkach jak glupio bez dyskusji jechalem za ostro w miescie. Na autostradach czekaja jak ktos jedzie bardzo ostro zeby go sciagnac wiec na reke im zeby wszyscy lamali limi o jakies 20 nawet 30km bo dzieki temu ci co chca zaszpanowac lamia o 50 i ich juz sciagaja i punkty leca.  
 
Tak jak mowilem nie ma czegos takiego jak bezwzgledne limity predkosci.  
 
 
“oraz w innych Niemczech aniżeli ja od 30lat żyje. “ 
 
Ani slowem sie na temat Niemiec nie wypowiadalem. Skup sie prosze.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-11-20

“... a gdzie wolność demonstranta na to by sie na drugim człowieku wyżyć werbalnie lub fizycznie? To przecież tez ograniczenie wolności. Daj sie demonstrantowi skopał, bo to jego wolnośc. “ 
 
Wytlumaczyc ci dlaczego prezentujesz tani argument idioty czy sam sobie poradzisz?

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-11-20

Jeszcze odnosnie audycji: 
 
A z psami (tymi czteronogimi) to zawsze policja bezczelnie naciaga. Psy sa szkolone zeby na minimalny gest trenera natychmiast indentyfikowac i dawac policji powod do przeszukania i tak to policja szuka narkotykow. Domyslaja sie kto ma, ale zeby miec probable cause do przeszukania kaza pieskowi (czteronogiemu) zaszczekac.  
 
1:33 i znowu o tych dresach co przyszli po characz. I ja jeszcze raz sie pytam czy sadzisz ze prawo zakazujace dresom grozenia zatrzyma ich przed sciaganiem characzu?

aras 2013-11-20

trzymcie sie od tych chochsztaplerów jak najdalej z dala,pierwszą ich manipulacją której używają jest to,że wmawiają nam że my faceci mamy jakis problem(tworzenie potrzeby-produktu-taka technika sprzedażowa)...a rzeczywistość jest taka że laski tak samo nie wiedzą kogo chcą,mają wygórowane wymagania,są nieśmiałe,boją sie,wolą zadawać sie z kimś kogo znają-z własnego otoczenia,w polsce takie cos jak podryw na ulicy nie jest normalne i nie będzie-to samo tyczy sie centrów handlowych itp,generalnie żadna technika czy tekst nam nic nie da bo nie przeskoczysz pewnych społecznych zachowań...generalnie po takim szkoleniu obojętnie jakim przychodzi rzeczywistość,poza tym taki podryw "wszędzie" to strzelanie ślepakami-to jest tak jakbyś chciał ludziom cos sprzedać na chybił trafił...

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-11-20

@ aras: 
 
Moze warto palic troche mniej ziol przed komentowaniem?

Thomas z Köln 2013-11-21

@aras > pomyliłeś audycję... 
 
A co "wolnościowcy" powiedzą na pomysł niemiecki ażeby zamiast drogiej finansowo dla państwa kary wiezienia, zamieniać karę pozbawienia wolności na pozbawienie prawa jazdy? 
 
www.bild.de

Mateusz 2013-11-21

@21 
 
Świetny pomysł :)  
Błyskawicznie wpadłem na jeszcze lepszy. Piszą ze kara ma być dotkliwa... Niech Niemcy zaczną zakładać za kare pas cnoty. Może sprawi to że przestaną się rozmnażać i tworzyć takie pomysły.  
 
Tomaszu z Koloni a tak z Ciekawości co ty o tym pomyśle sądzisz?

Judgement 2013-11-26

@EvilClown 
Przy takim regulaminie: www.radiomaryja.pl spróbuj cokolwiek tam opublikować poza "Pan Stanisław jak zwykle ma rację".

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 3 tygodnie temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 5 tygodnie temu

Unikaj szpitali (7) - 6 tygodni temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 7 tygodni temu

Więcej audycji...
25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 8 tygodni temu

Nauczyciele uciekają (6) - 8 tygodni temuNiskie podatki już były (15) - 3 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 3 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 4 miesiące temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 4 miesiące temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 4 miesiące temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 5 miesiące temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 5 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 5 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 6 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 6 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 6 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 6 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 6 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 7 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 7 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 7 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 7 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 8 miesięcy temu


Jestem na kwarantannie! (1) - 8 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 9 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 9 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 9 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 9 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 10 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 10 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 10 miesięcy temu


Bezpłatna komunikacja może być droga (4) - 11 miesięcy temu


Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - 11 miesięcy temu

Idzie drożyzna (2) - 11 miesięcy temu

Polacy nie zasługują na prywatność? (1) - 11 miesięcy temu

Muzeum z najwyższej półki (1) - 11 miesięcy temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - ponad rok temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - ponad rok temu

Kiedy można zabić intruza? - ponad rok temu

Magiczne szable i tarcze (1) - ponad rok temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 2 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 2 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 2 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 2 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 3 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 3 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 4 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 5 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 5 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 5 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 6 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 6 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 7 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 7 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 8 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 9 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 9 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 9 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 10 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00
Przemyslaw Teterycz - - 20.00
Blog technologiczny Wirtualny wojownik - - 20.00
wypełnianie płatnych ankiet na eankiety.pl - - 20.00
Agencja pracy Gorzów - Praca jako opiekun... - - 20.00
wypożyczalnia samochodów victoria nowy sącz - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt