Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
4 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
4 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2013-12-11

Do sądu za kamerowanie

Nadający:

Zostałem bezprawnie zatrzymany z wykorzystaniem środków przymusu bezpośredniego za filmowanie jawnych czynności straży miejskiej w Poznaniu.

KOMENTARZE

Artur S 2013-12-11

Dzieki za video. 
 
Mam nadzieje, ze sprawa bedzie mial swoj dalszy ciag w sadzie i Pan Straznik poniesie konsekwencje.

czepol 2013-12-11

4:33 
 
"Czy Pan zna prawo?" 
"Nie proszę Pana" 
 
Padłem!

Tomasz 2013-12-11

niby prosta sytuacja, ale pewnie nawet kilka procent w PL nie miało by odwagi w w ogóle z nimi gadać.  
Brawo!

Tailor 2013-12-11

Dobre te strażniki, grubas przebiegł 10 metrów i zadyszka :-D Tak to jest jak się tylko siedzi przy fotoradarach i żre kiełbachę. Po co oni w ogóle są? Tylko dręczą nas obywateli i wyciągają kasę dzięki durnym przepisom. Jak ktoś spokojny i kulturalny popija sobie piwko w parku to zaraz podejdą i dadzą mandacik, ale jak już dwóch dresów chleje zaczepiając przy okazji ludzi i niszcząc wszystko dookoła to boją się pisnąć tchórze zasrane. Nawet jakby się któremuś zebrało na odwagę, to i tak nie potrafią się bić, broni nie mają... A tak wygląda ochrona straży miejskiej na dworcu: 
www.youtube.com 
Dlaczego tylko stoją i gapią się jak biją kolesia? Dyrekcja dworca broni tych paralityków: przepisy zabraniają im interweniować. Ten kraj to jedna wielka porażka, w dupę zawsze dostaje ten najsłabszy i najgrzeczniejszy, a żul, kibol i inny bandzior to święta krowa... Każdy partacz zawsze ma po swojej stronie przepisy, które zabraniają mu zachować się jak normalny człowiek. Dlaczego nie pomógł pan wstać staruszce która leżała na ziemi? A bo to nie leży w zakresie moich obowiązków. Znam tego typu przypadki z życia. Znajomą mojej matki np. koleś sterroryzował nożem i ukradł samochód na parkingu Carrefoura. Ochrona stała, gapiła się i nawet nie zadzwonili po policję. Dlaczego? Bo to już nie ich rewir. Innym razem grupę moich kolegów zaatakowały dresy, policja stała, czekała aż bandziorki sobie pójdą, dopiero potem podeszli i zaczęli spisywać moich ziomów, bo wyglądali na mniej szkodliwych. Znalazło by się więcej tego typu przykładów. Nie oszukujmy się, w Polsce do Policji idą największe głupki i nieudacznicy z zabitych dechami wiosek, ludzie którzy nie mają szans na inna pracę. A kto idzie do straży miejskiej? Ci którzy są za ciency nawet na policjanta. Jak się trafi porządny i skuteczny gliniarz, to go wcześniej czy później w coś wrobią jak Sławka Opalę. Policja i straż miejska w Polsce to totalne dno, dlatego zawsze będę ich wyśmiewał, pluł na nich i obsmarowywał w swoich audycjach! TFU! TFU!

Tailor 2013-12-11

A tak przy okazji: wielki szacunek i respekt dla wszystkich co nagrywają straż miejską! Szczególne wyrazy uznania dla tych najbardziej upierdliwych i stawiających się! To są prawdziwi herosi! Konkretna i do tego zgodna z prawem walka z tym ch... systemem! Przeszkadzać ile się da, denerwować, wypytywać o wszystko. Jak kuba Bogu... Cieszy fakt, że nagrywaczy jest coraz więcej! Może dało by się takie działania jakoś przenieść na grunt np. urzędniczy? Chodźcie zrobimy jakąś akcję z zasypywaniem urzędów tonami zapytań, wniosków or something? Może jakiś flashmob w siedzibie ZUSu albo inna nie typowa akcja, której jedynym celem będzie przeszkadzanie urzędasom?

Pi-not 2013-12-12

Jest reakcja Stowarzyszenia Prawo na Drodze. 
prawonadrodze.org.pl 
Powinien być ciąg dalszy...

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-12-12

Oczy krwia zachodza w reakcji na widok tych kundli w trakcie wykonywania obowiazkow sluzbowych. No coz, powiem w ten spposob: jakby jakims cudem ja bym sie znalazl na jury w procesie ososby ktora tych panow skrzywdzila, to, bez roznicy o co poszlo, i bez roznicy jak bardzo ci panowie zostali skrzywdzeni osoba ktora ich skrzywdzila nigdy by nie zostala skazana...

Dodaj komentarz...


Emil Rau jest przedsiębiorcą, który od wielu kilku lat prowadzi nieustającą batalię z plagą fotoradarów w Polsce. Piętnuje patologiczne zachowania Straży Miejskiej, policji i w szczególności Inspekcji Transportu Drogowego. Od roku 2010 legitymuje się, jako dziennikarz radia KonteStacja.

Od roku 2013 do teamu pogromców dołączyli ZPeFeR i mo do.

Jego audycja Pogromcy Fotoradarów

Medale:

Informator miesiąca
złoty!

Kulturalnik miesiąca
złoty!

Rozrywacz miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:


7 miesięcy później - 7 lat temu


Więcej audycji...
Sądowy Tinki Winki - 7 lat temu
Kieszonkowy fotoradar - 7 lat temu
Referendum odwołujące (3) - 7 lat temu

Do sądu za kamerowanie (8) - 7 lat temu

Biznes w Czersku (2) - 7 lat temu


Obrońcy fotoradaru? (1) - 7 lat temu
Cuda się zdarzają - 7 lat temu

Koszmar Vincenta - 7 lat temu

Atak z kotem w koszu (10) - 7 lat temu

Co ma piernik do wiatraka (1) - 7 lat temu

Ogłoszenie wyroku (8) - 8 lat temu


Strażnik bez munduru - 8 lat temu


Jadą pieniądze - 8 lat temu


Kropki na płocie i chodniku (26) - 8 lat temu

Lipa zamiast fotoradaru (4) - 8 lat temuPrawie 100 km/h na wstecznym (3) - 8 lat temu

Super kamuflaż (2) - 8 lat temu
KARGOWA i FOTOKASOWNIK (3) - 8 lat temu
KARLINO i PŁOTY - 8 lat temu

Iskra-1/błędy pomiaru (1) - 9 lat temu
FOTOLASER Krosno O. - 10 lat temu

Dystrykt SM Sulechów - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Wirtualne biuro Kraków - - 20.00
dominik - - 100.00
bfo - - 100.00
jordan202 - - 15.00
Dominik - - 100.00
Paweł - - 1.00
Kj - - 50.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt