Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
3 dni temu
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
wczoraj
Sprzedaż online - Basia Piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2013-12-20

Jan Fijor - ukradli połowę serwera

Nadający: Jan Fijor

Na różen tematy rozmawiamy z Jankiem. Poruszamy tematy związane z L.E.A.P. oraz tym, że ktoś ukradł połowę serwera kontestacji.

KOMENTARZE

LordBlick 2013-12-20

Hmmm, jak tu dać się zrozumieć Jankowi... 
Po pierwsze są też inne nowe drogi bez opłat, np. S7, nazwałbym ją roboczo "tuskówka" (od gierkówki i drogi Tuska do domu) ;) Powrót nią z koferencji o demokracji do domu zajął mi jedynie 5 godzin (w większości dozwolona prędkość 120km/h). Są też inne alternatywy. 
Z tego co wyczytałem na wspomnianej wcześniej i w audycji stronie, budowy "flagowych" autostrad mają częściowe udziały w prywatnym kapitale i z tego tytułu pobierane są opłaty. Cały moja "burza w szklance wody" wynika jedynie z braku takowej informacji i jakiegokolwiek bezpośredniego odniesienia się do niej, np. na ile można takowej informacji ufać itp. Przypisywanie mi z tego tego tytułu postawy, że sobie chwalę obecny system redystrybucji jest już zbyt daleko idące, to są argumenty rodem z piaskownicy. Jestem świadomy marnotrawstwa. Ja tylko chciałbym, żeby już na starcie pewne argumenty ludzi, którzy sobie chwalą system były jednocześnie już jakoś obrobione, no chyba, że konwencją audycji ma być klepanie się po plecach ludzi już właściwie przekonanych, a nie konstruktywne przekonywanie oportunistów. 
Chodzi w końcu o to, aby było lepiej i taniej każdemu w kraju. 
Co do chińczyków, którzy się nie wywiązali, to była państwowa chińska firma, jeśli wierzyć Korwinowi. 
Ukłony.

RAdesign 2013-12-20

właśnie te udziały prywatne w państwowych są "genialnym" przejawem polityki PPP - "zyski nasze, długi wasze". 
wasze, czyli "państwa" czyli podatników. 
 
przykładem, jak to było robione, była A4, którą zarządza konsorcjum, nazwijmy je S. dziwnym trafem dla konsorcjum bardzo długo pracował minister Emil W, który za czasu swojego mnistrowania załatwił temu konsorcjum S nadzór nad autostradą. 
w postaci tajnej umowy. 
 
tego rodzaju uwłaszczenia czy bycie zdolnym biznesmenem typu Kulczyk, który jest zdolny tylko dlatego że składają się na jego geszefty wszyscy podatnicy, to był standard w latach 80-90. 
teraz też. 
 
i to jest przyczyną rozgoryczenia wielu Polaków - powiedzonko "pierwszy milion trzeba ukraść" odnosi się właśnie do takiego typowego "biznesu" budowanego na cudzym majątku, którego przykładem jest rynek autostradowy w Polsce. 
 
nie ma co sobie dworować z "pierwszy milion trzeba ukraść", bo odnosi się to do całkiem realnych przypadków, z których właśnie nad jednym sam, Dżanku, załamujesz ręce. 
 
na ile LEAP przejdzie, to odetnie całą tę kulę kleszczy, pijawek i politycznego robactwa od lewych, cudzych pieniędzy - i przeciw temu będą rzucać kłody pod nogi budowniczym LEAP. 
 
pierwszym argumentem będą pewnie "dążenia separatystyczne" i "dążenie do naruszenia integralności granic RP". 
czyli, mówiąc krótko - oskarżenie o terroryzm. 
 
bo pijawkom dziś żyje się całkiem wygodnie - jak jakiś lewy przepis z luką prawną się opatrzy, to uchwali się inny. 
np. konieczność noszenia przez pieszych odblaskowej czapki z pomponem marki "Michał Tusk", pod karą grzywny 500 zł. 
 
LEAP z samą odrębną jurysdykcją odetnie klasę POlityczną od łatwych konfitur, i na pewno będą chcieli to uwalić...

Piotrek 2013-12-20

Może by się udało zaprosić pana Gowina do Kontestacji ? 
 
Słuchacz pewnie nigdy nie był w organizacji politycznej, skoro chce leczyć alkoholika wódką =D

zajadacz 2013-12-20

@LordBlick: W normalnym kraju 100% podatków z paliwa szło by na drogi, bo przecież temu te podatki (jeśli już muszą być) powinny służyć. A zobacz sobie jaka część podatków z paliwa idzie w Polsce na drogi... Co więcej jeśli jest 100% prywatna autostrda (np. ta Kulczyka) to chyba logiczne jest że powinni przy tej autostradzie sprzedawać paliwo bez podatków drogowych, bo już raz na bramkach zapłaciłem za przejazd tą autostradą.

LordBlick 2013-12-20

Mnie nie trzeba przekonywać do tego, co się bardzie sprawdzi od obecnej rzeczywistości politycznej, chodziło mi tylko o obraz całości, z wyjaśnieniem niejasnych haseł.

TheCosiestalo 2013-12-20

Przy okazji pytania jednego ze słuchaczy o Hongkong poruszyliście ważny problem. 
Załóżmy, że mamy już tą strefę LEAP i prowadzimy w niej nasze firmy, natomiast nasi kontrahenci znajdują się albo w pozostałej części Polski albo w innych krajach. Jak organy państwowe (skarbowe) będą się odnosić do naszych faktur? Przecież mogą nas próbować wykluczyć tak jak to obecnie robią z "rajami podatkowymi".

cracko 2013-12-20

Na forum zrobiłem temat w którym będziemy organizować działania dotyczące EPPA: forum.kontestacja.com

Edon 2013-12-20

Taa, w Hongongu nie ma dobrego chińskiego jedzenia, bzdury i manipulacje.

Adam 2013-12-21

Prawdziwi twardziele: 
naszesudety.pl

Cezary 2013-12-22

Pomysł wciągnięcia w to KNP jest bardzo dobry, ale nie w ten sposób. Trzeba przekonywać innych działaczy. Korwin nie będzie miał nic przeciwko, jeśli działacze jego partii będą popierać ten pomysł. Działacze z różnych okręgów nowej prawicy zjeżdżają się co jakiś czas w swoim rodzimym mieście i wówczas po prostu trzeba na takie spotkanie pójść i pogadać.

Michał 2013-12-22

Jak można się podniecać lazaretem dla zdechlaczków z innym partii pt.Polska razem. Ta pseudo wolnościowa partyjka powstała z woli bezpieki po to by postraszyć PO oraz zagospodarować zwolenników KNP. Jak myślicie dlaczego nagle ma tak duże poparcie i jest tak promowana w mediach ? Korwin przedziera się od wielu lat ciągle ignorowany. 
Zresztą to już nie pierwszy raz p.Fijor daje popis swojej naiwności. Wałęsie tez niedawno podlizywał się.

jan M Fijor 2013-12-22

@11 Gowin ma tak duże poparcie, dlatego: że  
 
a. jest alternatywą dla PO, PiS, SDKPiL etc.  
b. ma odwagę cywilną; 
c. dobrze wygląda (nie jest ani rudy, ani kurdupel); 
d. ładnie mówi; 
e. jest konserwatywny, a dodatkowo dość liberalny; 
Nie wystarczy? pozdr

Coffeayers 2013-12-22

Panie Fijor, 
 
Kiedy można liczyć na ebooki? 
 
Proszę pomyśleć o tych, którzy mają alergie na papier;) 
 
Pozdrawiam

Adam 2013-12-22

Janek, Gowin i ta zbieranina nie jest żadną alternatywą. I nigdy nie będzie. To jak wybieranie pomiędzy Żubrem i Tyskiem - obrzydlistwo po pierwszym kontakcie, przy większej ilości oszołomienie kończące się zawsze bólem głowym i gadaniem, że już nigdy więcej. 
Jak jem kromkę chleba, to okruchy nigdy nie są daniem głównym - chyba że dla robaków. ;) 
Polsce potrzebna jest partia ludzi młodych (maks. 35 lat - powyżej won) i partia przedsiębiorców (min. 3 lata prowadzenia DG). 
Janek, gdyby JG nie mówił rzeczy, które Ci się podobają, to czy nadal uważałbyś, że posiada on "odwagę cywilną"?

jan M Fijor 2013-12-22

APEL

jan M Fijor 2013-12-22

APEL 
Prosiłem mnie Mark Klugmann, by podać listę ewentualnych kandydatów do Rady Zarządzającej ZEDE (czyli LEAP/EPPA) w Hondurasie. Chodzi o osoby, które nie tylko cieszą się autorytetem, ale równocześnie będą zwolennikami ZEDE. Macie jakieś swoje typy, to podajcie. Ja podałem: Leszka Balcerowicza, Roberta Gwiazdowskiego, Hermanna H. Hoppe, Jesus H. de Soto, Davida Friedmana, Marka Skousena. Takich osób ma być 21. 
 
Ukłony

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2013-12-23

Tad Witkowicz, Glenn Cripe, może Stefan Oleszczuk (choć jego osobiście nie poznałem, a nie wiem też, jak z jego międzynarodową renomą).

cracko 2013-12-23

@Janek, mimo rozsądnych słów które ostatnio padają ze strony Balcerowicza trzymałbym się od niego z daleka. To jest człowiek tego systemu czyli IIIRP który robił to co robił kiedy był u władzy... 
Do propozycji dodałbym Witolda Kwaśnickiego, Andrzeja Sadowskiego, Ireneusza Jabłońskiego (przy założeniu że nie wszyscy muszą tam mieć tytuły naukowe w dziedzinie prawa/ekonomii).

LordBlick 2013-12-23

Mały pozytyw: 
nczas.com

Kwiat126p 2013-12-23

Bzdura. konkretnie co takiego Balcerowicz zrobil dla ukladu III RP? Świadomie. Balcer był specialistą a te elektryki wszystkie co nie mialy pojecia o gospodarce potrzebowaly jakiegoś profesorka od ekonomii i grupe komunistow, ktorzy sie znali na władzy w przeciwieństwie do nich. Wiec z dwojga Gowin i Balcer wybralbym zdecydowanie drugiego. Balcer to zwolennik austriackiej szkoły i Misesowiec, ekonomiczny mózg i postać historyczna a Gowin to najpierw dobrze wygląda a potem te wszystkie inne zalety.

LordBlick 2013-12-24

@cracko: Jak dla mnie, w Hondurasie Balcerowicz nie powinien tobie przeszkadzać... ;)

Cezary 2013-12-25

Korwin o EPPA: 
 
youtu.be 
youtu.be

Marius 2013-12-25

Ja bym proponował Tomasza Bortkiewicza do tej rady zarządzającej.

Leszek B. 2013-12-27

troche nie na ten temat, ale na temat ogolny/mysl przewodnia 
 
https://www.youtube.com

jan 2013-12-27

www.kontestacja.com 
 
Super audycja. Posłuchajcie.

kobza 2013-12-28

Na Honduras ostrzy pazurki kilka meksykańskich mafii, jest to kolejny dobry szlak tranzytowy i rynek zbytu dla narkotyków, ale co tam, na pewno nowe "prywatne miasto" wykalkulowało ryzyko i zaopatrzyło się w prywatną armie ;)

kobza 2013-12-28
kobza 2013-12-29

Gdzie Martin? Chciałam sięgnąć do jego wywiadów w jez. angielskim. Zresztą, tylko z Martinem audycje Huga były znośne.

kontestatornia 2013-12-29

@Kobza 
Martin dostał kopa za notoryczne obniżanie poziomu intelektualnego.

kobza 2013-12-29

Nie chcę być złośliwa czy niemiła, ani tym bardziej zbanowana ;), ale może Martin najzwyczajniej w świecie nie jest współwyznawcą jedynej właściwej ideologii - a napewno nie takim fundamentalistą jak coponiektorzy tutaj wszystkowiędzący panowie :) 
 
ekonomiaigospodarka.blogspot.com 
 
Tu jest odpowiedz jak się buduje silne kraje i wolne rynki! Darwinizm ekonomiczny w wydaniu Adama Smitha jest prawdziwy, ale tylko w połowie, zapomniał podkreślić najwazniejsze.  
 
Panie Janku, niech Pan wyda po polsku książke Friedricha Lista, niemieckiego ekonomisty, który wydał w 1841 r.„The National System of Political Economy"!  
 
Przeczytajcie sobie tego bloga i zastanówcie się na ile LEAP ma szanse zaistnieć w Polsce!

Dobromir 2013-12-29

Balcerowicz mial swoje 5 minut, czyli mowil jedno robil drugie i temu panu dziekujemy. Nie musze chyba przypominac jego "wspanialych" operacji gwarantujacych kurs USD/PLN dla panow lichwiarzy przy wychodzeniu z obligow. Za takie zapisy idzie sie pod sciane a nie na salony, ale co tam podatnik za wszystko przeciez zaplaci. Podobna sprawa z Gowinem to takie dzielenie PZPR na troje i dzisiaj w PO tez to sie odbywa, zawsze trzeba mies swoich w opozycji i negocjowac jak Kiszczak z Kiszczakiem dla zmylenia przeciwnka z Walesa.

kobza 2013-12-29
Dark Druid 2013-12-30

O przepraszam bardzo. Kupiłem przed świętami dwa pakiety promocyjne książek i czytam je. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam Pana Janka.

Łukasz 2013-12-30

@jan M Fijor 
moja propozycja odnośnie tematu audycji: koszty uzyskania przychodu w firmie i jak je tanio podwyższyć

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 9 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 10 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 10 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - 11 miesięcy temu

Jak się bogacić? (18) - 11 miesięcy temu


Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - ponad rok temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - ponad rok temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 2 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 3 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 4 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 4 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 6 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 7 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 7 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 7 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 8 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 8 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 9 lat temu

Portugalia (17) - 9 lat temu

Wy ćwoki (15) - 9 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 9 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 10 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 10 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 10 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 10 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00
Konrad - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt