Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
Jan Fijor zaprasza
Nie
20:00
Firma na emigracji
Słuchaj radia
Wydanie Główne (3)
przedwczoraj
Absolutnie wszystko, dla każdego, za darmo
Kontynuujemy analizę programów wyborczych. Dziś KO i Lewica. Równouprawnienie w sporcie. Inflacja. Inteligencja elektoratu. Darmowy Internet.
Jan Fijor zaprasza (3)
7 dni temu
Obligacje dla debili
(Janek już do Kraju Dziadów powrócon.) Absurdy polityki monetarnej. Przechowywanie wartości w złocie a inne aktywa. Za usterki techniczne przepraszamy – pogorszony dźwięk i urwana końcówka.
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2013-12-20

Jan Fijor - ukradli połowę serwera

Nadający: Jan Fijor

Na różen tematy rozmawiamy z Jankiem. Poruszamy tematy związane z L.E.A.P. oraz tym, że ktoś ukradł połowę serwera kontestacji.

KOMENTARZE

LordBlick 2013-12-20

Hmmm, jak tu dać się zrozumieć Jankowi... 
Po pierwsze są też inne nowe drogi bez opłat, np. S7, nazwałbym ją roboczo "tuskówka" (od gierkówki i drogi Tuska do domu) ;) Powrót nią z koferencji o demokracji do domu zajął mi jedynie 5 godzin (w większości dozwolona prędkość 120km/h). Są też inne alternatywy. 
Z tego co wyczytałem na wspomnianej wcześniej i w audycji stronie, budowy "flagowych" autostrad mają częściowe udziały w prywatnym kapitale i z tego tytułu pobierane są opłaty. Cały moja "burza w szklance wody" wynika jedynie z braku takowej informacji i jakiegokolwiek bezpośredniego odniesienia się do niej, np. na ile można takowej informacji ufać itp. Przypisywanie mi z tego tego tytułu postawy, że sobie chwalę obecny system redystrybucji jest już zbyt daleko idące, to są argumenty rodem z piaskownicy. Jestem świadomy marnotrawstwa. Ja tylko chciałbym, żeby już na starcie pewne argumenty ludzi, którzy sobie chwalą system były jednocześnie już jakoś obrobione, no chyba, że konwencją audycji ma być klepanie się po plecach ludzi już właściwie przekonanych, a nie konstruktywne przekonywanie oportunistów. 
Chodzi w końcu o to, aby było lepiej i taniej każdemu w kraju. 
Co do chińczyków, którzy się nie wywiązali, to była państwowa chińska firma, jeśli wierzyć Korwinowi. 
Ukłony.

RAdesign 2013-12-20

właśnie te udziały prywatne w państwowych są "genialnym" przejawem polityki PPP - "zyski nasze, długi wasze". 
wasze, czyli "państwa" czyli podatników. 
 
przykładem, jak to było robione, była A4, którą zarządza konsorcjum, nazwijmy je S. dziwnym trafem dla konsorcjum bardzo długo pracował minister Emil W, który za czasu swojego mnistrowania załatwił temu konsorcjum S nadzór nad autostradą. 
w postaci tajnej umowy. 
 
tego rodzaju uwłaszczenia czy bycie zdolnym biznesmenem typu Kulczyk, który jest zdolny tylko dlatego że składają się na jego geszefty wszyscy podatnicy, to był standard w latach 80-90. 
teraz też. 
 
i to jest przyczyną rozgoryczenia wielu Polaków - powiedzonko "pierwszy milion trzeba ukraść" odnosi się właśnie do takiego typowego "biznesu" budowanego na cudzym majątku, którego przykładem jest rynek autostradowy w Polsce. 
 
nie ma co sobie dworować z "pierwszy milion trzeba ukraść", bo odnosi się to do całkiem realnych przypadków, z których właśnie nad jednym sam, Dżanku, załamujesz ręce. 
 
na ile LEAP przejdzie, to odetnie całą tę kulę kleszczy, pijawek i politycznego robactwa od lewych, cudzych pieniędzy - i przeciw temu będą rzucać kłody pod nogi budowniczym LEAP. 
 
pierwszym argumentem będą pewnie "dążenia separatystyczne" i "dążenie do naruszenia integralności granic RP". 
czyli, mówiąc krótko - oskarżenie o terroryzm. 
 
bo pijawkom dziś żyje się całkiem wygodnie - jak jakiś lewy przepis z luką prawną się opatrzy, to uchwali się inny. 
np. konieczność noszenia przez pieszych odblaskowej czapki z pomponem marki "Michał Tusk", pod karą grzywny 500 zł. 
 
LEAP z samą odrębną jurysdykcją odetnie klasę POlityczną od łatwych konfitur, i na pewno będą chcieli to uwalić...

Piotrek 2013-12-20

Może by się udało zaprosić pana Gowina do Kontestacji ? 
 
Słuchacz pewnie nigdy nie był w organizacji politycznej, skoro chce leczyć alkoholika wódką =D

zajadacz 2013-12-20

@LordBlick: W normalnym kraju 100% podatków z paliwa szło by na drogi, bo przecież temu te podatki (jeśli już muszą być) powinny służyć. A zobacz sobie jaka część podatków z paliwa idzie w Polsce na drogi... Co więcej jeśli jest 100% prywatna autostrda (np. ta Kulczyka) to chyba logiczne jest że powinni przy tej autostradzie sprzedawać paliwo bez podatków drogowych, bo już raz na bramkach zapłaciłem za przejazd tą autostradą.

LordBlick 2013-12-20

Mnie nie trzeba przekonywać do tego, co się bardzie sprawdzi od obecnej rzeczywistości politycznej, chodziło mi tylko o obraz całości, z wyjaśnieniem niejasnych haseł.

TheCosiestalo 2013-12-20

Przy okazji pytania jednego ze słuchaczy o Hongkong poruszyliście ważny problem. 
Załóżmy, że mamy już tą strefę LEAP i prowadzimy w niej nasze firmy, natomiast nasi kontrahenci znajdują się albo w pozostałej części Polski albo w innych krajach. Jak organy państwowe (skarbowe) będą się odnosić do naszych faktur? Przecież mogą nas próbować wykluczyć tak jak to obecnie robią z "rajami podatkowymi".

cracko 2013-12-20

Na forum zrobiłem temat w którym będziemy organizować działania dotyczące EPPA: forum.kontestacja.com

Edon 2013-12-20

Taa, w Hongongu nie ma dobrego chińskiego jedzenia, bzdury i manipulacje.

Adam 2013-12-21

Prawdziwi twardziele: 
naszesudety.pl

Cezary 2013-12-22

Pomysł wciągnięcia w to KNP jest bardzo dobry, ale nie w ten sposób. Trzeba przekonywać innych działaczy. Korwin nie będzie miał nic przeciwko, jeśli działacze jego partii będą popierać ten pomysł. Działacze z różnych okręgów nowej prawicy zjeżdżają się co jakiś czas w swoim rodzimym mieście i wówczas po prostu trzeba na takie spotkanie pójść i pogadać.

Michał 2013-12-22

Jak można się podniecać lazaretem dla zdechlaczków z innym partii pt.Polska razem. Ta pseudo wolnościowa partyjka powstała z woli bezpieki po to by postraszyć PO oraz zagospodarować zwolenników KNP. Jak myślicie dlaczego nagle ma tak duże poparcie i jest tak promowana w mediach ? Korwin przedziera się od wielu lat ciągle ignorowany. 
Zresztą to już nie pierwszy raz p.Fijor daje popis swojej naiwności. Wałęsie tez niedawno podlizywał się.

jan M Fijor 2013-12-22

@11 Gowin ma tak duże poparcie, dlatego: że  
 
a. jest alternatywą dla PO, PiS, SDKPiL etc.  
b. ma odwagę cywilną; 
c. dobrze wygląda (nie jest ani rudy, ani kurdupel); 
d. ładnie mówi; 
e. jest konserwatywny, a dodatkowo dość liberalny; 
Nie wystarczy? pozdr

Coffeayers 2013-12-22

Panie Fijor, 
 
Kiedy można liczyć na ebooki? 
 
Proszę pomyśleć o tych, którzy mają alergie na papier;) 
 
Pozdrawiam

Adam 2013-12-22

Janek, Gowin i ta zbieranina nie jest żadną alternatywą. I nigdy nie będzie. To jak wybieranie pomiędzy Żubrem i Tyskiem - obrzydlistwo po pierwszym kontakcie, przy większej ilości oszołomienie kończące się zawsze bólem głowym i gadaniem, że już nigdy więcej. 
Jak jem kromkę chleba, to okruchy nigdy nie są daniem głównym - chyba że dla robaków. ;) 
Polsce potrzebna jest partia ludzi młodych (maks. 35 lat - powyżej won) i partia przedsiębiorców (min. 3 lata prowadzenia DG). 
Janek, gdyby JG nie mówił rzeczy, które Ci się podobają, to czy nadal uważałbyś, że posiada on "odwagę cywilną"?

jan M Fijor 2013-12-22

APEL

jan M Fijor 2013-12-22

APEL 
Prosiłem mnie Mark Klugmann, by podać listę ewentualnych kandydatów do Rady Zarządzającej ZEDE (czyli LEAP/EPPA) w Hondurasie. Chodzi o osoby, które nie tylko cieszą się autorytetem, ale równocześnie będą zwolennikami ZEDE. Macie jakieś swoje typy, to podajcie. Ja podałem: Leszka Balcerowicza, Roberta Gwiazdowskiego, Hermanna H. Hoppe, Jesus H. de Soto, Davida Friedmana, Marka Skousena. Takich osób ma być 21. 
 
Ukłony

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2013-12-23

Tad Witkowicz, Glenn Cripe, może Stefan Oleszczuk (choć jego osobiście nie poznałem, a nie wiem też, jak z jego międzynarodową renomą).

cracko 2013-12-23

@Janek, mimo rozsądnych słów które ostatnio padają ze strony Balcerowicza trzymałbym się od niego z daleka. To jest człowiek tego systemu czyli IIIRP który robił to co robił kiedy był u władzy... 
Do propozycji dodałbym Witolda Kwaśnickiego, Andrzeja Sadowskiego, Ireneusza Jabłońskiego (przy założeniu że nie wszyscy muszą tam mieć tytuły naukowe w dziedzinie prawa/ekonomii).

LordBlick 2013-12-23

Mały pozytyw: 
nczas.com

Kwiat126p 2013-12-23

Bzdura. konkretnie co takiego Balcerowicz zrobil dla ukladu III RP? Świadomie. Balcer był specialistą a te elektryki wszystkie co nie mialy pojecia o gospodarce potrzebowaly jakiegoś profesorka od ekonomii i grupe komunistow, ktorzy sie znali na władzy w przeciwieństwie do nich. Wiec z dwojga Gowin i Balcer wybralbym zdecydowanie drugiego. Balcer to zwolennik austriackiej szkoły i Misesowiec, ekonomiczny mózg i postać historyczna a Gowin to najpierw dobrze wygląda a potem te wszystkie inne zalety.

LordBlick 2013-12-24

@cracko: Jak dla mnie, w Hondurasie Balcerowicz nie powinien tobie przeszkadzać... ;)

Cezary 2013-12-25

Korwin o EPPA: 
 
youtu.be 
youtu.be

Marius 2013-12-25

Ja bym proponował Tomasza Bortkiewicza do tej rady zarządzającej.

Leszek B. 2013-12-27

troche nie na ten temat, ale na temat ogolny/mysl przewodnia 
 
https://www.youtube.com

jan 2013-12-27

www.kontestacja.com 
 
Super audycja. Posłuchajcie.

kobza 2013-12-28

Na Honduras ostrzy pazurki kilka meksykańskich mafii, jest to kolejny dobry szlak tranzytowy i rynek zbytu dla narkotyków, ale co tam, na pewno nowe "prywatne miasto" wykalkulowało ryzyko i zaopatrzyło się w prywatną armie ;)

kobza 2013-12-28
kobza 2013-12-29

Gdzie Martin? Chciałam sięgnąć do jego wywiadów w jez. angielskim. Zresztą, tylko z Martinem audycje Huga były znośne.

kontestatornia 2013-12-29

@Kobza 
Martin dostał kopa za notoryczne obniżanie poziomu intelektualnego.

kobza 2013-12-29

Nie chcę być złośliwa czy niemiła, ani tym bardziej zbanowana ;), ale może Martin najzwyczajniej w świecie nie jest współwyznawcą jedynej właściwej ideologii - a napewno nie takim fundamentalistą jak coponiektorzy tutaj wszystkowiędzący panowie :) 
 
ekonomiaigospodarka.blogspot.com 
 
Tu jest odpowiedz jak się buduje silne kraje i wolne rynki! Darwinizm ekonomiczny w wydaniu Adama Smitha jest prawdziwy, ale tylko w połowie, zapomniał podkreślić najwazniejsze.  
 
Panie Janku, niech Pan wyda po polsku książke Friedricha Lista, niemieckiego ekonomisty, który wydał w 1841 r.„The National System of Political Economy"!  
 
Przeczytajcie sobie tego bloga i zastanówcie się na ile LEAP ma szanse zaistnieć w Polsce!

Dobromir 2013-12-29

Balcerowicz mial swoje 5 minut, czyli mowil jedno robil drugie i temu panu dziekujemy. Nie musze chyba przypominac jego "wspanialych" operacji gwarantujacych kurs USD/PLN dla panow lichwiarzy przy wychodzeniu z obligow. Za takie zapisy idzie sie pod sciane a nie na salony, ale co tam podatnik za wszystko przeciez zaplaci. Podobna sprawa z Gowinem to takie dzielenie PZPR na troje i dzisiaj w PO tez to sie odbywa, zawsze trzeba mies swoich w opozycji i negocjowac jak Kiszczak z Kiszczakiem dla zmylenia przeciwnka z Walesa.

kobza 2013-12-29
Dark Druid 2013-12-30

O przepraszam bardzo. Kupiłem przed świętami dwa pakiety promocyjne książek i czytam je. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam Pana Janka.

Łukasz 2013-12-30

@jan M Fijor 
moja propozycja odnośnie tematu audycji: koszty uzyskania przychodu w firmie i jak je tanio podwyższyć

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!

Program miesiąca
brązowy
Inne audycje tego autora:

Obligacje dla debili (3) - 7 dni temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - 5 tygodni temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - 7 tygodni temu

40 lat i fajrant! (27) - 8 tygodni temu

Więcej audycji...
Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - 2 miesiące temu

Życie w Hiszpanii dla początkujących (13) - 2 miesiące temu

Rekordowo krótki odcinek (3) - 3 miesiące temu

Mocz to moc (11) - 3 miesiące temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - 3 miesiące temu

Hiszpania pod dokładniejszą lupą (1) - 4 miesiące temu

Wystarczy języczek u wagi (8) - 4 miesiące temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - 4 miesiące temu

O strajku nauczycieli (20) - 5 miesięcy temu

Wady i zalety UK (13) - 6 miesięcy temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - 6 miesięcy temu


Szkolenia z nieruchomości to ściema (25) - 7 miesięcy temu

Żydzi, nieruchomości i dolary (15) - 7 miesięcy temu

Rynek złota w Polsce wciąż raczkuje (20) - 7 miesięcy temu

Pełzająca detronizacja dolara (2) - 7 miesięcy temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - 8 miesięcy temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - 8 miesięcy temu

Janka porady na nadwagę (13) - 8 miesięcy temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 8 miesięcy temuJan Fijor - Delfin z torebką foliową (16) - 10 miesięcy temu


Jan Fijor - Wybory w USA i w Polsce (9) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Listy (1) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Norweski Klub Inwestycyjny. (5) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - To wszysto leci w dół (8) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 11 miesięcy temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - ponad rok temu

O wyższości gór nad morzem (11) - ponad rok temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - ponad rok temu


Co zacząć, jak nie skończyć (7) - ponad rok temu

Jan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - ponad rok temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - ponad rok temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - ponad rok temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - ponad rok temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - ponad rok temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - ponad rok temu


Jan Fijor - Na policji mnie trzymali (10) - ponad rok temu


Jan Fijor - Co chwila leci w dół (28) - ponad rok temu

Jan Fijor mówi, że się zaczyna (42) - ponad rok temu


Jan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - ponad rok temuJan Fijor - deformy podatkowe Trumpa (14) - ponad rok temu

Amerykański fiskus a Polacy (11) - ponad rok temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - ponad rok temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - ponad rok temu

Jan Fijor - Zarobki i molestowanie (63) - ponad rok temu

Jan Fijor - Wolność (104) - ponad rok temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 2 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 2 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 3 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 3 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 3 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 3 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 3 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 3 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 3 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 3 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 3 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 4 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 4 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 4 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 4 lata temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 4 lata temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 4 lata temuBierzcie zasiłki (31) - 4 lata temuJan Fijor - Pomysły na biznes (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - o tematach z debaty (18) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wybory (19) - 4 lata temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 5 lata temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 5 lata temu


Jan Fijor - O pisaniu książek (31) - 5 lata temu


Jan Fijor - Franek (14) - 5 lata temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 5 lata temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 5 lata temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 5 lata temu


Jan Fijor - O wizycie Stockmana (16) - 5 lata temu

Jan Fijor - Złoto (9) - 5 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 5 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 5 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 5 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 6 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 6 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 6 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 6 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 6 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (87) - 6 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 6 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 6 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 6 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 6 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 6 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 6 lat temu

Ostro (64) - 6 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 6 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 6 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 6 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 6 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 6 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 6 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 6 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 7 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 7 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 7 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 7 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 7 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 7 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 7 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 7 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 7 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 7 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 7 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 7 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 7 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 7 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 7 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 8 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 8 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 8 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 8 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 8 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 8 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 8 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 8 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 8 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 8 lat temu


Oburzeni (11) - 8 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 8 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 8 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 8 lat temu

Portugalia (17) - 8 lat temu

Wy ćwoki (15) - 8 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 8 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 8 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 8 lat temuJan Fijor o gejowych (50) - 8 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 8 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 8 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 8 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 9 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 9 lat temu


Żona milionera (10) - 9 lat temu

Afryka Afryka (27) - 9 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 9 lat temu


Janek o szpitalach (7) - 9 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 9 lat temu

Fijor w Californi (17) - 9 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 9 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 9 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 9 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 9 lat temu
O "wygranych" na loterii (15) - 9 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 9 lat temuPaństwowe akcje (20) - 10 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 10 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 10 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 10 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

BASMAR PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE - - 50.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Tomasz Rawski - - 50.00
Konrad - - 50.00
Tomasz Rawski - - 50.00
Szkoła rysunku format studio kraków - - 20.00
Tomasz Rawski - - 50.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt