Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Spisek szlachetnych” i inne audycje ByteEatera (zwykle na żywo)
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
5 dni temu
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
Hemikryptomonokaidialog
Przez ok. pół odcinka zamówiona próbka ByteEatera gadającego bez głębszego przygotowania na różne tematy, jak to w audycji z założenia „luźnej”. Potem dzwoni Grzesiek (ten od pizzy) i...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2014-02-24

Pracuje jeden dzień w tygodniu

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Dziś gościem jest Kuba Bączek, przedsiębiorca, który woli niszowe biznesy, a teraz w wieku 31 lat już nie musi pracować więcej niż raz w tygodniu. Potem poruszyliśmy temat Ukrainy, Trymkiewicza i wiecznie piszących policjantów.

KOMENTARZE

Paweł S 2014-02-24

Trynkiewicza

JKMalenieten 2014-02-24

kiedyś widziałem w dragonsden gościa który chciał sprzedawać Podpierak dla ludzi :) polecam obejrzec:D

Adalbert 2014-02-25

www.youtube.com 
+ inne wykłady Dr Rath www.youtube.com 
 
No i oczywiście książka: 
www.relay 
 
Czytać Lemingi !

whisper 2014-02-25

Audycja na wysokim poziomie. Formuła z dodatkowym komentatorem, jak tutaj z Martinem, sprawdza się znakomicie. Być może Martin powinien się zastanowić ponownie nad stałymi występami w Kontestacji i to niekoniecznie nawet jako prowadzący, ale stały komentator.

Rafales 2014-02-25

Kosiński udaje, że nie rozumie dlaczego ludzie lubią podróżować. Poza tym ludzie nie muszą podróżować tylko CHCĄ.

Rysiek 2014-02-25

dzięki za audycje, pokazuje nowe pokolenie Y :) ludzi którzy z nudów gdzieś jadą nie wiadomo po co , bez celu bez tołku :( , bez jaj :) , ogólnie to 4 godzinny tydzień pracy ferisa jak to ostatnio wszyscy wdrażają ciekawie opisuje tutaj gość daje trochę do myślenia jak to mówią nie wszystko złoto co się świeci 
 
milkthepigeon.com

bieniujol 2014-02-26

Bardzo ciekawa audycja.

Tom 2014-02-26

W kwestii Ukrainy zgadzam się w 100% z ByteEaterem.

MK 2014-02-26

Czy to znaczny że w pozostale 6 dni facet marnuje czas?

Piter 2014-02-26

Dajcie spokój - zaniżacie poziom . Pan Jakub Bączek zarabia na mówieniu o tym jak zrobić biznes. Czyli TYLKO na mówieniu. Zero konkretów odnośnie działalności . Ściema na maxa - zarabianie na kitowaniu jak można zarobić nic nie robić.  
Godzina "coachingu" to prawie 1200 zł - naiwnych zawsze można znaleźć . Shemat działania "trenerów biznesu" jest zawsze ten sam ; najpierw opowieść jak to stworzyli swój biznes i im się udało a potem zarabianie (to właściwe) na opowiadaniu innym jak robić biznes. Jak się przyjrzeć bliżej to zarabiają tylko na "trenowaniu" innych ) Żeby to jeszcze coś było warte , ale zwykle to są jakieś banały , rzeczy o których można przeczytać albo które po prostu się wie. 
Nie żebym się czepiał ale shemat działania "trenerów biznesu" jest już po prostu NUDNY i nastawiony na ludzi bardzo naiwnych. 
Swoja wysoko się cenią chyba 10 razy wyżej niż profesorzy na uczelniach czy inżynierowie z olbrzymim doświadczeniem w konkretnych branżach.  
I to jest chyba sposób na biznes !

Nikosis 2014-02-26

Rysiek, też ten artykuł znalazłem kiedyś, nawet napisałem do autora bo jest fenomenalny. Szczególnie polecany jako kuracja PoTimoferrisowa.

Martin 2014-02-26

Ja mam całkiem inne podejście do pracy, według którego "wolność finansowa", do której dąży wielu, to jedna z bardziej żałosnych rzeczy. Toż przecież nic innego jak marnowanie życia. To śmierć cywilna na własne życzenie. 
 
Wartość człowieka mierzy się przecież tym co zrobił dla innych, nie tym ile na tym zarobił. Biorąc to pod uwagę spędzanie połowy życia na wakacjach... 
 
Ale ściemy to ja tu nie widzę, bez przesady. To naturalny porządek rzeczy, że starość człowiek spędza na uczeniu młodych. Bogatego od biednego odróżnia nie ilość pieniędzy, bo to rzecz wtórna - ale wiedza, nawyki, sposób myślenia. Ci co już przeszli przez praktykę przekazują to innym - i to jest edukacja. 
 
Edukacja, której w Polsce prawie nie ma, a jak jest. to jest mocno niedoceniana. 
 
Ale ja ostatnio coraz chętniej słucham zapracowanej babki klozetowej a coraz bardziej nudzi mnie gość co zrobił 3 biznesy i spędza życie na wakacjach. Z milionerów to chętnie słucham tylko Janka Fijora. 
 
No ale to ja. Ja mam całkiem inne priorytety i całkiem inne rzeczy uważam za cenne. Co kto lubi. 
 
Ale o tym to ja wam kursu nie zrobię. :-P

Hugo 2014-02-26

ad 10. 
Piter, mylisz się waść. Zapewne nie przesłuchałeś audycji, którą polecałem w czasie tej, by się nie powtarzać: www.kontestacja.com to praktyk,a nie trener teoretyk.  
 
A co kto robi ze swoim życiem, jak ma wybór, co robić, a nie musi zarabiać na kolejny czynsz, to już up to him i nic nam do czyjegoś życia.

Sylwek 2014-02-26

@Martin #12 
 
"Ja mam całkiem inne podejście do pracy, według którego "wolność finansowa", do której dąży wielu, to jedna z bardziej żałosnych rzeczy. Toż przecież nic innego jak marnowanie życia. To śmierć cywilna na własne życzenie. 
 
Wartość człowieka mierzy się przecież tym co zrobił dla innych, nie tym ile na tym zarobił. Biorąc to pod uwagę spędzanie połowy życia na wakacjach... " 
 
Podzielam to zdanie.

Filip 2014-02-27

ad 10. 
Ten teoretyk zatrudnia kilkaset osób stary. Trochę podzielam twoje zdanie o "trenerach" i ekspertach 7 boleści, ale tu się piter pomyliłes grubo

Piter 2014-02-27

No może za ostro pojechałem ale sam temat jest dość prowokujący i trochę mąci w głowach mlodym ludziom. Na pewno udaje się jednostkom osiągnąć wolność finansową . Na przykład twórca Facebooka zarobił miliardy. Tyle że takich "facebooków" można zrobić tysiące i wcale nie trzeba być geniuszem tylko średnio zdolnym programistą. I bardzo wątpię żeby Pan Zuckerberg mógł coś sensownego doradzać w biznesie. Po prostu znalazł się we właściwym czasie i miejscu...  
 
Niestety 99% ludzi nie ma co liczyć na taki splot okoliczności. Co mówią topowi miliarderzy : “miałem jednego $”, “pracowałem 12 godzin dziennie” , “ kształciłem się” itp, itd. Po prostu banały o których każdy wie. Ale dlaczego zarobili miliardy? O i tu jest problem. Bo jakby chcieli dać komuś realną receptę na sukces to nie są w stanie - nie ten czas, nie to miejsce .  
Dlatego też z dużą rezerwą podchodzę do wszelkich “przepisów na biznes”. Zwykle jest to ciężka harówa i o wczesnej emeryturze nie ma co myśleć. Trzeba też pamiętać że z czasem każda nisza rynkowa przestaje nią być bo konkurencja zaczyna kombinować podobnie i zaczyna się walka o przetrwanie na rynku.  
Jednym słowem jest bardzo mało prawdopodobne że to co sprawiło że dana osoba odniosła sukces finansowy sprawdzi się też w naszym przypadku. Co nam może naprawdę pomóc to prawdziwy kapitalizm gdzie umiejętności, wykształcenie czy pracowitość zaczną się liczyć. Wtedy wolność finansowa ale rozumiana jako praca dla siebie a nie dla Państwa stanie się powszechnie dostępna.

Heikinashi 2014-02-28

@Piter : 
 
/Co mówią topowi miliarderzy : “miałem jednego $”, “pracowałem 12 godzin dziennie” , “ kształciłem się” itp, itd. Po prostu banały o których każdy wie./  
 
Wydaje mi się, że przeceniasz ludzi, lub obracasz się w bardzo zagłębionym w temacie towarzystwie. Oczywiście jest masa ludzi którzy słuchają Briana Tracy w internecie, czy audycji kontestacji i wiedzą to wszystko. Jak Ty czy ja. I dla nas są to banały. 
 
Jednak wierz mi cała "nieuświadomiona masa" której mamy większość czy to w Stanach czy w Polsce nie myśli o tym i nie interesuje się. Nie przejawia żadnej inicjatywy. Żadnego zastanowienia. I nie ma pojęcia o tych banałach. 
 
Większość ludzi wydaje tyle ile ma, nie inwestuje w nic. Pieniądze kisi na rachunkach 2,5% przed panicznym strachem "by nie stracić" a jak im powiesz, że inwestujesz, że chcesz się rozwijać, biznes otworzyć to pierwsze co to spieszą do Ciebie z "genialnymi radami" byś lepiej nie inwestował bo brat ich babci też otworzył biznes i tylko stracił.... lepiej na lokacie trzymać i tak jest bezpiecznie. I na etacie pracować...  
 
I do takich mas bez inicjatywy są takie szkolenia, myślą, że posłuchają raz wykładu za 1000$ i to zmieni ich życie...

Karolmarks 2014-02-28

No Panowie wstyd mi za Was. 
Widzę że jesteście ekspertami w rynku usług pocztowych (zwłaszcza Martin). Procedury sądowe też macie w jednym paluszku. 
Najlepiej byłoby żeby do końca życia obsługiwał nas państwowo-związkowy moloch "Poczta Polska". Tylko ci wybrańcy szkoleni przez samego Hermesa mają kompetencje żeby obsługiwać wielce czcigodny aparat sądowniczy w Polsce. 
 
Jeśli już Martin chce zabierać głos to może niech zapozna się z tematem głębiej, a nie czerpie wiedzę z TVN.  
Myślicie że poczcie to jest na rękę że zostali pozbawieni dużego kontraktu przez prywatną firmę zbudowaną od zera? 
Całej zresztą śmietance prawniczej też nie na rękę takie zmiany. Przecież też się już przyzwyczaili, a teraz trzeba się nauczyć inne dokumenty nadawcze wypisywać. 
Adwokaci zaś nie mogą już kazać listonoszowi zostawić awizo żeby odebrać sobie zawiadomienie po 14 dniach. 
Toż to SKANDAL. 
Przecież im wcale nie chodzi, aby uwalić kogoś, kto im wchodzi w drogę. 
 
Myślę że jak na 5mln przesyłek miesięcznie i początek kontraktu doręczalność mają i tak wysoką. 
 
Błagam, nie zachowujcie się jak 38 mln ekspertów naszego kraju, którzy potrafią, lubią i mogą się wypowiadać w każdym temacie. 
 
Trzymajcie jakiś poziom Panowie!

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:
Premier znowu bredzi (2) - 4 tygodnie temu


Czy pomaganie ma sens? - 6 tygodni temu

Czy to już komunizm? (2) - 7 tygodni temu

Więcej audycji...
Czy Wiedźmin jest polski? (1) - 8 tygodni temu

90% Kontestacji będzie zaorane (2) - 2 miesiące temu

Państwo przepłaca za celebrytów? (1) - 2 miesiące temu

Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 miesiące temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 3 miesiące temu

Unikaj szpitali (7) - 3 miesiące temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 3 miesiące temu

25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 4 miesiące temu

Nauczyciele uciekają (6) - 4 miesiące temuNiskie podatki już były (15) - 5 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 5 miesięcy temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 6 miesięcy temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 6 miesięcy temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 6 miesięcy temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 7 miesięcy temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 7 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 7 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 7 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 8 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 8 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 8 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 8 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 9 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 9 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 9 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 9 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 10 miesięcy temu

Pomagał bez zgody stosownych organów! (6) - 10 miesięcy temu

Jestem na kwarantannie! (1) - 10 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 10 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 11 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 11 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 11 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 11 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 11 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 11 miesięcy temu
Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - ponad rok temu

Idzie drożyzna (2) - ponad rok temu


Muzeum z najwyższej półki (1) - ponad rok temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temuEmigranci psują nasze dzieci! (7) - 2 lata temu


Magiczne szable i tarcze (1) - 2 lata temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 3 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 3 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 3 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 3 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 4 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 4 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 5 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lat temu


Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 6 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 6 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 6 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 7 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 7 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 8 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 8 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 9 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu


AgenTomasz mówi całą prawdę (49) - 10 lat temu

Ile zarabia młody dziennikarz? (17) - 10 lat temu

Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 10 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 10 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 10 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 11 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 11 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 12 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 12 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Nikitoys sklep z zabawkami dla dzieci - - 20.00
nowy sącz rozwody sprawy - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
giełdy pracawsieci.net - - 20.00
Rozyc - - 20.00
biuro rachunkowe lider sc nowy sącz - - 20.00
rzeczoznawca majątkowy i wycena... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt