Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Spisek szlachetnych” i inne audycje ByteEatera (zwykle na żywo)
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
5 dni temu
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
Hemikryptomonokaidialog
Przez ok. pół odcinka zamówiona próbka ByteEatera gadającego bez głębszego przygotowania na różne tematy, jak to w audycji z założenia „luźnej”. Potem dzwoni Grzesiek (ten od pizzy) i...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2014-03-03

Czy Uraińcy powinni dać się wystrzelać?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Rozmawiamy ze Stanisłwem Kwiatkowskim z Instytutu Misesa i Arturem Królem, psychologiem. nt. prawa do posiadania broni.

KOMENTARZE

Andrew 2014-03-04

Brodzisław, dobrze podsumowałeś o tych sztukach walki, tych ludzi pewnie też gościu by na psychoterapię wysłał, a najlepiej to pozabierać broń policji i wojsku i też wszyscy razem za rączke na psychoterapię bo się nie pewnie czują bez niej ;-) 
 
To taka filozofia gender, tyle, że w kwestii bezpieczeństwa osobistego :-)

Sasza 2014-03-04

Co za lewactwo...

Pcimek 2014-03-04

życzę Panu A. Królowi długiego bezrobocia. Kurza twarz czemu jakiś ktoś decyduje za mnie czy jest mi potrzebna broń i czy umiem się nią posługiwać. Dla tego mądrusia polecam studium przypadku wypadku w Kamieniu Pomorskim - gościu na wieść o rozstaniu z kochanką chciał się zabić w samochodzie a zabił 6 osób niewinnych. Jakby miał broń stuknął by siebie i może niewierną dziwkę.

darek 2014-03-04

Odnośnie posiadania broni, to w tej sprawie miało miejsce pewne zdarzenie, dość istotne, którego nikt nie zauważył. 
 
Pamiętam czasy za starej komuny na wiatrówkę potrzebne były specjalne pozwolenia, miałem sam takie pozwolenie. Argument był taki, że przecież nie można pozwolić, aby każdy miał w domu wiatrówkę, bo se zrobi krzywdę. 
 
Jednakże w pewnym momencie zniesiono pozwolenia (nie na wszystkie wiatrówki, jest jakieś ograniczenie ) i teraz niektóre wiatrówki można sobie kupić od ręki, nawet na Allegro. I nikt nawet tego nie zauważył, nagle zniesiono jakiś zakaz i nikomu nawet włos z głowy nie spadł. 
 
Zastanawiam się dlaczego nikt nie dostrzegł tego przykładu ? Nigdy nie słyszałem , aby jakieś media wspomniały o tym fakcie.  
 
Wcale nie musiała się wytworzyć żadna "kultura posiadania broni", nie trzeba było nikogo edukować itp.

Dante 2014-03-04

A ja dla odmiany nie popieram tego by istniało prawo do posiadania broni. A to dlatego, że prawo nie od tego powinno być. Posługiwać się prawem należy gdy komuś stała się krzywda wyrządzona na skutek działań innego człowieka ale prawo nie powinno w ogóle regulować tego, że ktoś może mieć broń.  
 
Jak dla mnie to każdy może mieć świetnie wyposażone zbrojownie w piwnicach, trucizny, bazooki, narzędzia tortur etc i innym nic do tego.  
 
A skoro teraz jedni zakazują posiadania broni drugim to nie ma absolutnie czegokolwiek na przeszkodzie by za kilka lat stwierdzono, że aby ograniczyć gwałty to każdy człowiek ma brać środki chemiczne eliminujące popęd seksualny, a jak ktoś nie będzie brał to będzie karany np poprzez aresztowanie i zamknięcie w celi, natomiast w przypadku gdy np dwoje czy więcej ludzi chciałoby se sobą iść do łóżka to trzeba by było ten fakt zgłosić i poprosić o środek stymulujący (oczywiście dodatkowo płatny). 
 
Że absurdalne? Kiedyś absurdem było pozwolenie na zarabianie pieniędzy, a jednak teraz żeby mieć własną działalność to trzeba latać po urzędnikach i prosić o zezwolenia, spełniać pierdyliardy norm etc.

dudi 2014-03-04

Wg mnie każdy polski obywatel po ukończeniu 21 lat, nigdy niekarany za umyślne przestępstwa przeciwko życiu i mieniu oraz zdrowy psychicznie, powinien mieć prawo zapisać się na kurs przygotowujący do zdania egzaminu teoretycznego z prawa o posiadaniu broni, jak i praktycznego na strzelnicy. Po jego zdaniu otrzymujemy zezwolenie na broń krótką i tyle w temacie. Za jednym zamachem odpada argument o braku przeszkolenia i łatwości w dostępie do broni, bo jednak jakieś warunki trzeba spełniać, nie kupisz broni jak bułki w sklepie, a wymóg niekaralności wyeliminuje przynajmniej w jakimś stopniu przestępców. To dobry kompromis.

Magic 2014-03-04

@6 
Stanisław Lem, Powrót z gwiazd

Merlin 2014-03-04

Zakaz stawiania wyższych niż 2 kondygnacyjne budynków (i zburzenie wszystkich takich istniejących) również drastycznie zmniejszyłby ilość popełnianych samobójstw. Przymusowa wymiana pasków do spodni na takie, które nie wytrzymają ciężaru ciała podobnie. Zamknięcie wszystkich ludzi w dmuchanych poduszkach, albo na przykład dodawanie do wody pitnej w całym kraju psychotropów stymulujących dobry nastrój wyeliminowałoby problem w całości. Po co tracić czas na półśrodki? 
 
Problem jest moim zdaniem natury filozoficznej i na tyle fundamentalny, że nie może być zgody pomiędzy "wolnościowcami" a takim człowiekiem. Otóż pan Artur (nie on z resztą jedyny w światku "medycznym") jest przekonany że zna uniwersalny wzór na szczęście, to znaczy: długie i zdrowe życie. U podstaw filozofii wolnościowej jest odwrotne przekonanie - nie chcemy nikomu niczego narzucać - nie znamy takiego wzoru i uważamy, że najlepiej będzie pozostawić jednostkę samą sobie, aby sama wypracowała własną definicję szczęścia. Tylko czekać aż ludzie pokroju pana Artura zakażą np himalaizmu, czy rekreacyjnych skoków na spadochronach (są to jedne z najbardziej śmiercionośnych nałogów). 
 
Swoją drogą Hugo - zapraszasz faceta zajmującego się hipnozą i NLP i nazywasz go sceptykiem?:D niezłe...

wierny słuchacz 2014-03-04

Król Artur naprawdę jest sceptykiem. Sprawił, że sam zwątpiłem w wiele spraw ( : Polecam na jego blogu "Popularne argumenty" i cykl "Anty-guru". Chętnie posłucham go więcej w Kontestacji, zwłaszcza, że nawet w tej audycji nie poznałem do końca jego poglądów nawet na temat posiadania broni. Jak się da zauważyć jest całkiem niezłym adwersarzem i da się z nim rozmawiać bez zacietrzewienia.

temeraire 2014-03-05

Zastanawia mnie dla czego w dyskusjach z przeciwnikami dostępu do broni zawsze używa się argumentu typu Stany, Szwajcaria itp który jest w sumie łatwy do zbicia. Proponuję używać przykładu z naszego podwórka który będzie trudniejszy do obalenia. Trochę historii, w 2004 roku mieliśmy pierwszą liberalizację ustawy o broni i amunicji mianowicie została uwolniona broń i repliki rozdzielnego ładowania z przed 1850 roku, oznacza to że każda osoba która ukończyła 18 lat może zakupić taką broń bez żadnych przeszkód i używać jej wyłącznie na strzelnicy. W 2011 data graniczna została przesunięta do 1885 roku. Zmierzam do tego że przez 10 lat obwiązywania ustawy spora liczba osób nabyła taką bron organizowane są nawet zawody, dodatkowo policja nie prowadzi nawet statystyk bo przestępczości z jej udziałem nie ma. Więc jak to się ma do twierdzenia pana Króla że danie ludziom broni palnej powoduje automatycznie więcej śmierci, skoro od 10 lat obowiązuje ustawa która daje każdemu takie prawo, a ulice jakoś krwią nie spływają. Żałuję że nie słuchałem audycji na żywo bo jestem ciekaw odpowiedzi, chyba że pan Król czyta komentarze i mi odpowie.

Sknerus 2014-03-05

Specjalnie odczekałem aby nie pluć tutaj jadem i nienawiścią, bo bezpośrednio po odsłuchaniu szlag mnie jasny trafiał. Teraz też mnie w sumie trochę trafia. 
Zawsze uważałem psychologów za jakiegoś rodzaju szarlatanów, czy osoby które same potrzebują tego rodzaju pomocy. No i kurczę zdania jakoś nie zmieniłem. Taki pan psycholog mówi, że jeśli chcę mieć czym się bronić, to mam problem z zaufaniem i powinienem poszukać pomocy jakiegoś, a jakże, psychologa. No oczywiście, w końcu człowiek bez problemów psychicznych by się nie odważył podważać zdania pana psychologa. Cóż zatem, czuję się pokonany. 
Wszak gdy na przykład zostanę napadnięty i pobity to powinienem telepatycznie przyzwać policję, zwinąć się w kłębek i mieć nadzieję, że ci co mnie kopią nie przesadzą i skończy się co najwyżej na trwałym kalectwie. Przecież jakbym miał broń to czysto idealistycznym założeniem jest, że zdążyłbym ją wyjąć, i użyć w obronie, mam w końcu dwie lewe ręce, o parę minut opóźnioną szybkość reakcji, typowy podludź Polak.  
A o samobójcach to już nawet nie wspomnę, bo jeszcze dojdę do jakichś głupich wniosków, nie wiem zakazu obrotu sznurem? Aaach... Najgorsze jest to, że żyjemy w świecie w którym musimy dyskutować z takimi ludźmi na temat tego, czy MY możemy mieć broń.  
 
Na koniec chciałbym zwrócić uwagę, że broń, jak sama nazwa wskazuje, ma służyć do obrony, i w tym celu ją chcemy legalizować. Broń masowego rażenia w żaden sposób nie może służyć do obrony, co najwyżej do krwawego odwetu. 
 
Szlag mnie trafił i tak. Kurczę, nie mam na celu nikogo obrażać, więc jeśli ktoś chce poczuć się obrażony, to niech w swej uprzejmości przestanie :P

Andrew 2014-03-05

Komentarz Maćka Miasika do całej sytuacji na Ukrainie i posiadania broni: www.miasik.net

KREDOX 2014-03-05

Ciekawy choc troche oklepany temat.Pierwszy gosc krotko i na temat.Natomiast krol Artur moze i ma zdrowe spojrzenie na inne tematy ale jest strasznie poraniony lewackim chorym mysleniem.Czlowieku kim Ty jestes zebys chronił mnie przed mną samym? Daj ludziom broszure do kazdej sztuki broni z informacja ze w razie dołka mozna sie zabic w 2 sekundy i czesc! Jeszcze jedno do Huga: a Ty sie boisz tego Artura czy jak,bo taką delikatną rozmowe prowadziles,taką aby aby nie urazić goscia...powinieneś go zniszczyć argumentami..;-) moze baleś sie ze sie obrazi? Pozdrawiam :-)

darek 2014-03-05

Ja bym zwrócił uwagę, że chęć zakazywania broni jest sprzeczna z innym lewicowym hasłem - chodzi mi o hasło "SUSTAINABILITY", czyli samowystarczalność. 
Lewicowcy zwykle chcą, ażeby ludzie uprawiali własną pietruszkę na balkonie i tym podobne. 
Własna broń to przykład właśnie SUSTAINABILITY - obywatel staje się w wielu przypadkach samowystarczalny, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo. Okazuje się, że zwolennikom SUSTAINABILITY taka samowystarczalność się nie podoba. 
 
Czy nie powinniśmy mówić, że broń to sustainability w dziedzinie bezpieczeństwa, aby przekonać media.

karos 2014-03-05

@11 
www.wykop.pl 
Gościu na TED zastanawia się co jest szaleństwem, a co normalnoscią i jak się do tego ma psychologia

Rysiek 2014-03-05

Urlop "na żądanie" to część płatnego urlopu wypoczynkowego - proponuję zapoznać się z kodeksem pracy (wiem, dla Was to porównywalne gówno do Koranu) - warto wiedzieć, o czym się mówi ewentualnie warto nie mówić o czymś, o czym nie ma się pojęcia.

Radek W 2014-03-06

Nie wiem czy to wiecie, w każdym razie ocena tego co za moment napiszę jest chyba jednoznaczna. W 1919 roku wraz z odzyskaniem niepodległości i utworzeniem państwa polskiego nowo utworzony polski rząd wydał dekret o konfiskacie wszelkiej broni palnej pod karą roku wiezienia lub 5000 marek grzywny. W 1932 wydano ustawę o broni i amunicji, która!!! w niezmienionym kształcie przetrwała do lat 60tych - ( czyli komuniści nie musieli jej nawet zmieniać tak była restrykcyjna ). Polak pozbawiony był dostępu do broni i co się działo po 39 roku wszyscy wiemy. A teraz mam pytanie - jak wyobrażacie sobie okupację niemiecką w Polsce jeśli każdy polak ma broń - krótką i maszynową, jaką chce? Nie tak łatwo spalić wioskę i wymordować mieszkańców, nie tak łatwo zrobić łapankę, nie tak łatwo walić komuś w drzwi o 5tej nad ranem jak można z każdej strony dostać kulkę miedzy oczy. Ja sobie nawet napaści na Polskę nie wyobrażam. Moim zdaniem każdy rząd ograniczający dostęp do broni ma krew na rękach swoich obywateli w przypadku ich eksterminacji przez okupanta podczas wojny. Co ciekawe niemieccy żydzi mieli dużo prywatnej broni i hitlerowcy po dojściu do władzy w 33roku wydali rozporządzenie o dostarczeniu tej broni do najbliższego komisariatu w celu jedynie aktualizacji spisów posiadaczy broni - po dostarczeniu broń skonfiskowano i nie oddano jej już nigdy - po co to zrobiono - każdy z Was może się domyślić.

Emper 2014-03-06

Nie wiem skąd Pan Król posiadał tak rozległe dane na temat broni, ale chyba nie z USA: 
www.justfacts.com 
 
Proponuję zjechać sobie na dół do wykresów obrazujących ZMIANY przestępczości i ilości morderstw w USA po wprowadzeniu zakazu i po wprowadzeniu pozwolenia na posiadanie broni.  
 
Rzeczywiście rozmawianie w kategoriach "tu jest zakaz i jest taka przestępczość i tu jest pozwolenie i jest taka przestępczość" jest jałowe. 
 
Idąc dalej natkniemy się na ilość wypadków spowodowanych w USA przez broń 0,5% - dla porównania komunikacyjne 34%, zatrucia 24% itp. następnie przyczyny hospitalizacji - wypadek z bronią 0,4%, upadek 45%, komunikacyjne 11% ... 
 
Polecam tą stronę każdemu kto chce się wypowiadać na powyższy jak i inne tematy. Nie jest ona ukierunkowana na jedną stronę. Nie ma interpretacji ... Just Facts ! 
 
Pitolenie pt. "moim zdaniem na pewno będzie tak, .... a moja ciotka słyszała, ... a w Afryce biją Murzynów..." jest niegodnie inteligencji i godności człowieka.

Radek W 2014-03-06

More guns less crime - dostępne w internecie w pdh. Autor John Lott. Ciężko się czyta bo setki tabel, wykresów, statystyk itd. Ale jak się chce cokolwiek wiedzieć odnośnie tego co się dzieje jak wszyscy mogą legalnie mieć broń to trzeba przeczytać. Autor prześwietla temat dostępu, wypadki, liczbę przestępstw, wszystko co tylko można na podstawie realnego dostępu i realnego kraju, wniosek jest oczywiście jeden - taki jak tytuł książki.

Pawinho 2014-03-06

Ciezko sie slucha pana Artura. Kazdy argument musi byc potwierdzony kopia zrodla a sam strzela banalami takimi jak mala gestosc zaludnienia w Szwajcarii,sorry ale jest to jedno z najgesciej zaludnionych panstw w Europie,pomijajac malenkie ksiestwa europejskie. 
Alaska wzieta pod lupe... okazuje sie ze tam jest statystycznie duzo gwaltow ale przestepstwa z bronia to wcale nie odbiegaja od normy. 
Z jednym moge sie zgodzic ten pan jest niebezpieczny i mistrzem demagogi jak na razie w Kontestacji.  
Oprocz tego audycja udana i na wysokim poziomie wypowiedzi dzwoniacych.

RAdesign 2014-03-07

Porównując dane publikowane i te, którymi posługuje się Pan Król, wychodzi na to, że albo ma on jakieś stare dane, albo zwyczajnie kłamie w żywe oczy (uszy). 
 
W ten sam sposób jak Pan Król, tłumaczy się każdy bandyta - bandyta będzie ludzi "chronił". Najlepiej za 49,99 PLN/godzinę. 
W ten sam sposób tłumaczył się każdy masowy morderca - Stalin, Hitler, Mao, Che Guevera, Pinochet - każdy obstawał przy tym, że "chroni ludzi", żeby sobie krzywdy nie zrobili. 
Ludzie nie potrzebują żadnej ochrony, zwłaszcza w obecnym stanie dominującego gatunku na Ziemi. 
Ludzie potrzebują wolności, żeby mogli w końcu dorosnąć i dojrzeć.

namek 2014-03-07

To ciekawe, że populacja lubi budować statystykę na kilku przykładach. A jeszcze ciekawsze, że to stwierdzenie zbudowałem na parudziesięciu przykładach.

namek 2014-03-07

To ciekawe, że jednostka lubi budować statystykę na kilku przykładach. A jeszcze ciekawsze, że to stwierdzenie zbudowałem na parudziesięciu przykładach.

Judgement 2014-03-09

"Nikomu nie opłaca się zdobywać miejscowości jedna po drugiej" - ale tak już kiedyś zrobiono co opisał dokładnie Gabriel Maciejewski. 
 
Przykładów jest wiele. 
Sojusz rodzinny monarchi angielskiej i czeskiej z 12 wieku zaowocował powstaniem bardzo dobrze wyszkolonej grupy rozbójników o nazwie husyci, która wymuszała haracze od Wielkopolski po Węgry. 
Tzw. powstanie chłopskie Marcina Lutra gdyby było spontaniczne to nie objęło by tylko pewnych księstw niemieckich, sąsiadujacych z tymi należącymi do rodziny Hohenzollerów. 
Szwedzi za pieniądze anglików zorganizowali nam potop podczas którego dosłownie niszczyli warsztaty produkcyjne jeden po drugim. 
 
Wolna konkurencja może istnieć tylko w drobnych niszach ze szklanym sufitem.

Jakub 2014-03-10

Luter wypowiadał się przeciwko powstaniu chłopskiemu,jego przywódcą był Tomasz Münzer,tego nawet w szkole uczą.Husyci to XV wiek...

Judgement 2014-03-12

Trudno przypuszczać, żeby ubogi mnich miał środki pokrywające koszty druku pism starożytnych żydów. Sami głosiciele teorii o których bezpośredni spadkobiercy starożytnych ludów nic nie wiedzieli nie pojawili się wszędzie tylko w tych księstwach względem których wcześniej zaplanowano operacje obrabowania klasztorów i wprowadzenia na to miejsce systemu bankowego gdzie człowiek jest tyle warty ile wypracuje kapitału dla lokalnego kacyka. A sojusz Bohemii z Anglią jest starszy niż operacja wymuszania haraczy na masową skalę przez tabory husytów.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:
Premier znowu bredzi (2) - 4 tygodnie temu


Czy pomaganie ma sens? - 6 tygodni temu

Czy to już komunizm? (2) - 7 tygodni temu

Więcej audycji...
Czy Wiedźmin jest polski? (1) - 8 tygodni temu

90% Kontestacji będzie zaorane (2) - 2 miesiące temu

Państwo przepłaca za celebrytów? (1) - 2 miesiące temu

Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 miesiące temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 3 miesiące temu

Unikaj szpitali (7) - 3 miesiące temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 3 miesiące temu

25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 4 miesiące temu

Nauczyciele uciekają (6) - 4 miesiące temuNiskie podatki już były (15) - 5 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 5 miesięcy temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 6 miesięcy temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 6 miesięcy temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 6 miesięcy temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 7 miesięcy temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 7 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 7 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 7 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 8 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 8 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 8 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 8 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 9 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 9 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 9 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 9 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 10 miesięcy temu

Pomagał bez zgody stosownych organów! (6) - 10 miesięcy temu

Jestem na kwarantannie! (1) - 10 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 10 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 11 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 11 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 11 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 11 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 11 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 11 miesięcy temu
Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - ponad rok temu

Idzie drożyzna (2) - ponad rok temu


Muzeum z najwyższej półki (1) - ponad rok temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temuEmigranci psują nasze dzieci! (7) - 2 lata temu


Magiczne szable i tarcze (1) - 2 lata temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 3 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 3 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 3 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 3 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 4 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 4 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 5 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lat temu


Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 6 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 6 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 6 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 7 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 7 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 8 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 8 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 9 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu


AgenTomasz mówi całą prawdę (49) - 10 lat temu

Ile zarabia młody dziennikarz? (17) - 10 lat temu

Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 10 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 10 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 10 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 11 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 11 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 12 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 12 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Nikitoys sklep z zabawkami dla dzieci - - 20.00
nowy sącz rozwody sprawy - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
giełdy pracawsieci.net - - 20.00
Rozyc - - 20.00
biuro rachunkowe lider sc nowy sącz - - 20.00
rzeczoznawca majątkowy i wycena... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt