Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
Jan Fijor zaprasza
Nie
20:00
Firma na emigracji
Słuchaj radia
Wydanie Główne (3)
przedwczoraj
Absolutnie wszystko, dla każdego, za darmo
Kontynuujemy analizę programów wyborczych. Dziś KO i Lewica. Równouprawnienie w sporcie. Inflacja. Inteligencja elektoratu. Darmowy Internet.
Jan Fijor zaprasza (3)
7 dni temu
Obligacje dla debili
(Janek już do Kraju Dziadów powrócon.) Absurdy polityki monetarnej. Przechowywanie wartości w złocie a inne aktywa. Za usterki techniczne przepraszamy – pogorszony dźwięk i urwana końcówka.
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2014-04-03

Jan Fijor - Społeczności Start-Upowe

Nadający: Jan Fijor

A dzisiaj Janek opowiada o seminariach. Jedno się właśnie zakończyło, a drugie organizujemy w maju.

KOMENTARZE

Dawid_UK 2014-04-03

Kiedy w końcu ta audycja leci, w środy, czy we wtorki i czwartki jako w tym tygodniu? Powiadomienia nie przychodziły z bambusera, więc skąd ludzie mają wiedzieć że coś czasem nieregularnie nadajecie.

Sasza 2014-04-03

nieregularność audycji na żywo ja osobiście potrafię przeboleć, no cóż Janek i Kamil prócz Kontestacji robią też dużo innych rzeczy jednak złość mnie straszna nachodzi gdy podcasty do odsłuchania ukazują się z tygodniowym opóźnieniem. Ale mimo wszystko dzięki chłopaki za te audycje ;)

Martin 2014-04-04

Hihi. 
Martin zaprasza! Janek, jakby co, to masz w Enklawie zawsze ciepłe miejsce. 
 
Wolny rynek, ni ma letko. Konkurencja zawsze czyha za rogiem.

Sarmata 2014-04-04

Janku, na tej liscie osob przedsieborczych wz sukcesem jest czarna owca tj. L Czarnecki. No chyba ze w tym klubie jest tez miejsce dla R.Krauze i Kulczyka, bo to ten sam miot i namaszczenie.

Cezary 2014-04-05

Dobry pomysł z tymi start-up'ami

animus 2014-04-06

Janku, do zobaczenia na Freedom Fest 2014. Mieszkam w Las Vegas więc nie wliczajcie mnie do statystyk, dojadę lokalnie do centrum. Będę pełnym uczestnikiem konferencji i mam nadzieję że znajdzie się okazja do porozmawiania przy piwku. Rok temu narzekałem do Kamila, że nie przyjechałeś! :) Pozdrawiam serdecznie, Grzesiek.

jan M Fijor 2014-04-06

@animus. Jeśli się nas nie wstydzisz, to podamy cię do składu Polish Team na FF. Piwka się chętnie napiję, pod warunkiem, że będzie to Samuel Adams..  
 
pozdrówko

Robi 2014-04-06

Panie Janie, chciałbym zapytać o fenomen przemysłu odzieżowego! Zawsze wydawało mi się, że w tej branży konkurencja jest ogromna, a marże niskie i popyt jest mały ( w końcu przecież społeczeństwo nie jest tak zamożne, aby szmaty zmieniać często). Tymczasem od kilku lat obserwuje się triumf tej branży. Pan na pewno wie, ale słuchacze nie wiedzą, że spółka pewnych gdańszczan, zajmująca się sprzedażą odzieży robi się tak wielka, że wkrótce jej wartość może być większa niż PKN Orlen! O ile juz nie jest większą. Mam na myśli oczywiście spółkę LPP, właściciela m.in. salonów Reserved. Firma warta jest obecnie ok. 16 mld zł. To jest tylko odzwierciedlenie tego, co się na świecie dzieje. Amancio Ortega, właściciel sieci ZARA, to jeden z 3 najbogatszych ludzi na świecie! Jegoż była żona równiez jest wysoko.W pierwszej 10 najbogatszych jest jeszcze właściciel sieci H&M - Stefan Persson, z majątkiem ponad 30 mld dolarów. We Włoszech triumfy święci rodzinna Benettonów, a w USA- Fisherów (Gap), i wielu innych. Co jest w tej branży Panie Janie? Bo to fenomen. Nigdy tak nie było.

animus 2014-04-07

Janku, jak najbardziej piszę się do Polish Team! Samuel Adams popularny więc problemu nie będzie :) pozdrawiam.

Kamilu - przesadziłeś! 2014-04-10

Kamilu, 
 
Jest mi bardzo przykro,że w 11 minucie puściłeś tak prostacki,dyskryminacyjny i niesprawiedliwy w swojej treści „utwór muzyczny”. 
 
Mój ociec odszedł od nas jak miałem kilka lat.Byłem dzieckiem planowanym (nie wpadką,czy urodzonym w celu wyciągnięcia socjalu).Moja mam ciężko zapierdzielała w szpitalu jako pielęgniarka,żeby nas utrzymać.Wtedy zarobki były rażąco niskie i gdyby nie praca mamy i niskie zasiłki,to bym zmarł z niedożywienia.Wszystkiego sobie odmawiała,żeby mnie nakarmić i wychować,a Ty puszczasz piosenkę w której słyszę,że biorąc pomoc od Państwa legalnie okradała innych - podłe z Twojej strony. 
 
Uważasz,że okradała Państwo biorąc zasiłek na mnie? Gdyby nie pomoc Państwa to bym zdechł z głodu. 
 
Popieram kapitalistyczno-antysocjane poglądy,ale w tym przypadku popadłeś w skrajności,rażąco niesprawiedliwe i egoistyczne poglądy.Zapędziłeś się za daleko.Trochę wrażliwości by Ci się przydało,ewentualnie dziecko.Są pewne przypadki,wyjątki kiedy trzeba wykazać się solidarnością społeczną i pomagać ludziom. 
 
Chcesz odbierać w Polsce matkom samotnie wychowującym zasiłki,a budować chaty w Afryce.To niegodziwe. 
 
 
"legalnie okradać za to,że zaszło się w ciąże” - podłe,cyniczne i niegodziwe.

Robi 2014-04-10

Przestań bajki opowiadać. Z głodu byś nie zmarł. To są takie slogany tylko. Nikt w Polsce nie umarł z głodu. Miałbyś gorzej - tu się mogę zgodzić, chociaż do końca nie wiemy, jakby było. Ale że z głodu byś zdechł, to w takie bajki nie uwierzę. Jest niemożliwością umrzeć z głodu w kraju, gdzie się wyrzuca tyle jedzenia. Wystarczy podejść do pierwszej z brzegu restauracji, by ci z pocałowaniem ręki dali niezjedzone przez klientów rzeczy. 
Także bez takich sloganów, bo wielu ludzi wszystko dosłownie bierze. Ja słyszę w TV, że jakaś protestująca krzyczy, że chce podwyżki, by mieć na chleb dla dzieci, to mnie cholera bierze. Wiadomo, że nie na chleb, tylko np. na nową pralkę. To się tylko tak mówi. To tak jak mówi się, że "ja cię zabiję" - ale wiadomo, że nie chce się zabić...

jan M Fijor 2014-04-10

@10 Już tak nie histeryzuj. Jeśli to był zasiłek po śmierci ojca, to był on częścią ubezpieczenia społecznego, na które czerwony zabierał sobie z pensji. A więc było to świadczenie zapłacone tak jak emerytura. Kamil nie pisał tej piosenki. Mój ojciec umarł w wieku 45 lat, została na trójka, mama nie miała szkoły powszechnej ukończonej, poszła do szkoły, potem do pracy i bez zasiłku przeżyliśmy.  
pozdr

Kamilu - przesadziłeś! 2014-04-11

- ojciec żyje i wisi mi 20 tyś nieściągalnych alimentów 
- bilans i tak jest na plus dla Państwa biorąc pod uwagę,że moja mama całe życie płaci wysoki ZUS a prawie nic do niej nie wróciło 
- no tak zawsze lepiej skazywać ludzi na żebractwo niż im pomóc w przejściowych problemach w imię zbawczego kapitalizmu 
- popadacie w skrajności.Nie można całkowicie zlikwidować socjalu.Jak przedsiębiorca tak nienawidzący pomocy Państwa i socjalu straci dochody,firma mu upadnie i zachoruje na raka...to do kogo wyciągnie rękę? Oczywiście do publicznej służby zdrowia..... i taka jest antysocjalna hipokryzja kapitalistów.Europa to nie Ameryka Panie Janie.Bardzo Pana szanuje,ale proszę zrozumieć,że Europa zawsze była,jest i będzie trochę opiekuńcza. 
 
Jestem Waszym wiernym słuchaczem i serio podzielam 99% Waszych poglądów i jestem za totalnie minimalnym socjalem,ale serio przegięliście pałę z najazdem na matki samotnie wychowujące i to w taki sposób... 
 
Facet sobie zrobi dziecko i ma wszystko w dupie,a potem to kobieta zapierdziela całe życie żeby dziecko wychować,a facet przychodzi na gotowe.Wykazujecie się brakiem empatii i szowinizmem.Może brakuje w Waszym gronie kobiety i to jest powód tej ignorancji i braku empatii? 
 
Z góry przepraszam jeżeli ktokolwiek poczuł się urażony moją wypowiedzią,ale matek samotnie wychowujących zawsze będę bronił.Ich becikowe,to i tak pikuś przy sponsorowanych emeryturach,sponsorowanym ubezpieczeniu zdrowotnym i dopłatach dla rolników.

kobza 2014-04-11

@13 - zgadzam się w pełni, ale wojujący radykał nigdy nie zrozumie, że totalnie wolny rynek "zjada" sam siebie i takiemu pierwszemu czy drugiemu bezmyślnemu anarchiście-libertarianowi prędzej czy później dostanie się po dupie od cwańszych, silniejszych, bardziej bezwzględnych.

Tomasz 2014-04-11

Cała tragedia socjalu polega na tym, że nie działa w PL, inne nacje dają radę. 
 
Co do faktu: "facet sobie zrobi dziecko i ma wszystko w dupie,a potem to kobieta zapierdziela całe życie żeby dziecko" 
 
- facet może je zrobić, kobieta może je zabić. 
 
Na tym świecie sam wytyczasz granice, albo inni robią to za Ciebie. 
Problemem w tym przypadku nie jest facet, ale kobieta, która daje sobie zrobić to dziecko. 
Tragedia jest, winnych można szukać, jedyna matka madzi wie o co w tym wszystkim chodzi...

Gej 2014-04-11

Tomasz nie troluj. Poczekaj aż Ciebie dziewczyna zostawi i powiedz,że to przewidziałeś,to padnę z śmiechu.Rozstania są nie do przewidzenia na początku związku.Nie gadał głupot o zabijaniu - populizm

Tomasz 2014-04-12

piszę o możliwościach drogi Geju. 
Od zostawiania dziewczyn, czy też kalkulacji, czy to dobra inwestycja w moim życiu jestem ja, zostawiła mnie dziewczyna to obce pojęcie dla mnie, ponieważ od początku staram się kalkulować co mi się opłaca. 
Kobiety to same problemy, no ale orgazm kosztuje, więc czasem warto płacić za przyjemności (sposób zapłaty każdy ustala sam). 
 
Nie płacz nade mną, ale nad sobą.

Gej 2014-04-12

Tomaszu nie bądź taki cyniczny i wyrachowany - nie można wszystkiego przeliczać na to czy się opłaca.Czasem coś się nie opłaca - np.pomaganie ludziom - ale warto. 
 
"Orgazm kosztuje" - mistrz haha. Moim zdaniem jak dobrze pokombinujesz to nic nie kosztuje.Nie macie portali randkowych? 
 
My mamy i wybierasz na nich status: randka,związek,przyjaźń,nic,nie wie,spotkanie lub sex. 
 
Ustawiasz status sex i jak masz ładną fotę to piszą cały dzień - do wyboru do koloru. 
 
Ja jeszcze na taki opis się nie odważyłem haha

Tomasz 2014-04-13

Drogi Geju pomaganie ludziom się opłaca, oczywiście to komu się pomaga też trzeba kalkulować. 
 
Co do orgazmu to kosztuje, poczytaj komentarze użytkownika: "Kamilu - przesadziłeś!" 
 
Wydaje mi się, że nie do końca zrozumiałeś co miałem na myśli pisząc o tym, że orgazm kosztuje. 
Twój pomysł nie uwalnia od odpowiedzialności - jeśli jeden z milionów plemników za Twoimi (być może) plecami załatwi Ci problemy na lata. 
 
Oczywiście można żyć beztrosko jak to przedstawiasz, ale szkoda mi na to plemników.

Gej 2014-04-15

Tomaszu o moje plemniki się nie martw.Polecam film dokumentalny "dziecko z googla"

Tomasz 2014-04-15

po co polecasz? może to dobry film dla geja, ja sobie sam jestem w stanie dziecko zorganizować, ale nie z byle kim. 
Nie martwię się o Twoje plemniki, które za pewne kończą w odbycie - z tego dzieci nie będzie.

Gej 2014-04-16

haha moje kończą w ustach,tak dla ścisłości:p białko jest bardzo pożywne - polecam:-)

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!

Program miesiąca
brązowy
Inne audycje tego autora:

Obligacje dla debili (3) - 7 dni temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - 5 tygodni temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - 7 tygodni temu

40 lat i fajrant! (27) - 8 tygodni temu

Więcej audycji...
Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - 2 miesiące temu

Życie w Hiszpanii dla początkujących (13) - 2 miesiące temu

Rekordowo krótki odcinek (3) - 3 miesiące temu

Mocz to moc (11) - 3 miesiące temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - 3 miesiące temu

Hiszpania pod dokładniejszą lupą (1) - 4 miesiące temu

Wystarczy języczek u wagi (8) - 4 miesiące temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - 4 miesiące temu

O strajku nauczycieli (20) - 5 miesięcy temu

Wady i zalety UK (13) - 6 miesięcy temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - 6 miesięcy temu


Szkolenia z nieruchomości to ściema (25) - 7 miesięcy temu

Żydzi, nieruchomości i dolary (15) - 7 miesięcy temu

Rynek złota w Polsce wciąż raczkuje (20) - 7 miesięcy temu

Pełzająca detronizacja dolara (2) - 7 miesięcy temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - 8 miesięcy temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - 8 miesięcy temu

Janka porady na nadwagę (13) - 8 miesięcy temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 8 miesięcy temuJan Fijor - Delfin z torebką foliową (16) - 10 miesięcy temu


Jan Fijor - Wybory w USA i w Polsce (9) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Listy (1) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Norweski Klub Inwestycyjny. (5) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - To wszysto leci w dół (8) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 11 miesięcy temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - ponad rok temu

O wyższości gór nad morzem (11) - ponad rok temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - ponad rok temu


Co zacząć, jak nie skończyć (7) - ponad rok temu

Jan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - ponad rok temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - ponad rok temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - ponad rok temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - ponad rok temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - ponad rok temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - ponad rok temu


Jan Fijor - Na policji mnie trzymali (10) - ponad rok temu


Jan Fijor - Co chwila leci w dół (28) - ponad rok temu

Jan Fijor mówi, że się zaczyna (42) - ponad rok temu


Jan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - ponad rok temuJan Fijor - deformy podatkowe Trumpa (14) - ponad rok temu

Amerykański fiskus a Polacy (11) - ponad rok temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - ponad rok temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - ponad rok temu

Jan Fijor - Zarobki i molestowanie (63) - ponad rok temu

Jan Fijor - Wolność (104) - ponad rok temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 2 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 2 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 3 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 3 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 3 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 3 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 3 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 3 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 3 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 3 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 3 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 4 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 4 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 4 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 4 lata temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 4 lata temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 4 lata temuBierzcie zasiłki (31) - 4 lata temuJan Fijor - Pomysły na biznes (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - o tematach z debaty (18) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wybory (19) - 4 lata temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 5 lata temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 5 lata temu


Jan Fijor - O pisaniu książek (31) - 5 lata temu


Jan Fijor - Franek (14) - 5 lata temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 5 lata temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 5 lata temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 5 lata temu


Jan Fijor - O wizycie Stockmana (16) - 5 lata temu

Jan Fijor - Złoto (9) - 5 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 5 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 5 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 5 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 6 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 6 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 6 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 6 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 6 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (87) - 6 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 6 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 6 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 6 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 6 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 6 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 6 lat temu

Ostro (64) - 6 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 6 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 6 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 6 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 6 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 6 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 6 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 6 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 7 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 7 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 7 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 7 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 7 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 7 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 7 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 7 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 7 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 7 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 7 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 7 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 7 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 7 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 7 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 8 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 8 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 8 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 8 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 8 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 8 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 8 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 8 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 8 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 8 lat temu


Oburzeni (11) - 8 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 8 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 8 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 8 lat temu

Portugalia (17) - 8 lat temu

Wy ćwoki (15) - 8 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 8 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 8 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 8 lat temuJan Fijor o gejowych (50) - 8 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 8 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 8 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 8 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 9 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 9 lat temu


Żona milionera (10) - 9 lat temu

Afryka Afryka (27) - 9 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 9 lat temu


Janek o szpitalach (7) - 9 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 9 lat temu

Fijor w Californi (17) - 9 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 9 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 9 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 9 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 9 lat temu
O "wygranych" na loterii (15) - 9 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 9 lat temuPaństwowe akcje (20) - 10 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 10 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 10 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 10 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

BASMAR PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE - - 50.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Tomasz Rawski - - 50.00
Konrad - - 50.00
Tomasz Rawski - - 50.00
Szkoła rysunku format studio kraków - - 20.00
Tomasz Rawski - - 50.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt