Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
4 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
4 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2014-05-06

Górnicy mordują ludzi

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Dziś audycja z Markiem Zemstą o dziwkach, transseksualistach, gejach i ekologach. Czyli o tych, których odruchowo obrażamy.

KOMENTARZE

Paweł 2014-05-06

Najlepsze Wydanie Główne jakie słyszałem. Świetnie, że poruszyliście tematykę libertarianizmu i różnic z konserwatywnym-liberalizmem. Też tak myślę, że podejście typu "homosie" jest jednak wynikiem braku szacunku, a to jest przykre. 
 
Oby więcej audycji w tych tematach i na takim poziomie :) 
 
PS. Tak w ogóle to bardzo mi odpowiada ideowe zabarwienie od czasu audycji w duecie i tutaj wielki plus bo naprawdę dają do myślenia, szczególnie kwestia nie identyfikowania się z żadnym rządem i odkłamywania języka.

Morfik 2014-05-06

doskonaleszare.blox.pl 
 
Czytać...

ostatninormalnymohikanin 2014-05-06

Komentarze o tym, że "zboczenia" i "nienormalność" nie zasługują na żaden szacunek za 3... 2... 1... 
 
A tak serio, to fajna audycja. Bardzo mi brakowało łagodniejszego i "ludzkiego" głosu w Kontestacji odkąd odszedł Martin, a Marek wprowadza go spowrotem, nawet jeśli w inny sposób. A przy okazji stanowi dobrą kontrę i dla Hugo i dla słuchaczy, będę czekać na więcej dyskusji. 
 
I dobrze, że pojawił się wątek różnic między libertarianizmem a konserwatywnym liberalizmem. Dla mnie to zawsze była hipokryzja, jeśli nawet nie schizofrenia, kiedy różni "wolnościowcy" mówili, że państwo won i ma się odczepić ode mnie, moich pieniędzy i mojego życia... no chyba, że ktoś robi coś, co się nie zgadza z moim światopoglądem. Tym trzeba tego zakazać, a tamtego nie pozwolić.

Grzesiek 2014-05-06

To, że "prawica" szerokopojęta nie lub (gejów, ekologów, wegan, itp.) - i zarzucanie, że to kłóci się z ideami wolnościowymi - to grube nadużycie. 
 
Prywatnie nie lubię np. gejów (tych "zza szkła"), którzy obnoszą się tymi swoimi preferencjami - co nie oznacza, że jestem za prawnym zakazywaniem im czegokolwiek ze względu na ich preferencje. Choć zakazać im wstępu do mojego własnego domu bym chciał. 
 
To, że ktoś podziela idee wolnościowe nie implikuje, że musi być jakimś pieprzonym hippisem i kochać wszystko i wszystkich.  
 
Jestem za tym, żeby państwo było liberalne - ale chcę różnorodne społeczeństwo - w byłyby tym również jakieś enklawy amiszowskie czy katolowe, które z gejami nie będą chcieli mieć nic wspólnego, żeby się przypadkiem "nie zarazić" - i nie będą im podawać ręki, czy wchodzić w inne interakcje. 
 
Oraz takich, gdzie jest zupełnie na odwrót, jak również i takich gdzie ludzie ogólnie mają wszystko gdzieś (i to głęboko). 
 
Druga sprawa to kwestia języka - w której też jestem za wolnościowym rozwiązaniem. Jeśli homosie chcą aby nazywać ich gejami - to niech się sami tak nazywają - ale dlaczego mają zmuszać MNIE do przyjęcia ich nazewnictwa? 
 
Ludzie mają różne systemy wartości, doświadczenia życiowe - i jeśli komuś np. gej się kojarzy z gównem - to czemu ktokolwiek zmuszać go do przyjmowania takiej nomenklatury? 
 
W celu zamanifestowania swoich idei - niech ludzie korzystają z różnych metod ekspresji - jedni niech noszą glany, inni spodnie z dziurą na tyłku - a jeszcze inni niech stosują w tym celu stosują odrębne słownictwo.

Nikosis 2014-05-06

Chyba lepiej 'homosie' niż 'faszyści' jak to niektóre grupy zwykły mówić, prawda? Fakt, brakuje szacunku z obu stron.

robsonic 2014-05-06

Prosze podajcie dalej: https://www.youtube.com

Herr Inkwizytor 2014-05-07

Uważam, że tolerancja i libertarianizm NIE są komplementarne. Jako libertarianizm najprościej rozumiem zakaz działania w obrębie cudzej wolności. Więc ja - będąc zaściankowym, uprzedzonym konserwatystą - mam pełne prawo otwarcie obnosić się z moimi negatywnymi opiniami na temat Żydów, być rasistą, homofobem i czuć odrazę do transów, a dopóki nie zamierzam forsować moich poglądów w postaci praw czy innych śmiesznych ustaw to w moim odczuciu pozostaję libertarianinem. Uprzedzonym gburem, ale libertarianinem. 
 
W normalnym społeczeństwie (czyli leseferystycznym - jedynym w którym w pełni działa wolny rynek) jeśli czułbym odrazę dla gejów, która byłaby dla mnie bardzo ważna w moim życiu to miałbym pełne prawo wykluczyć albo starać się ich wykluczyć z mojej społeczności przez ostracyzm, czy to przez odmowę handlu z konkretnymi ludźmi, propagowanie sceptycyzmu wobec nich czy Bóg jeden wie co jeszcze.  
 
Czekam na guru, który odpowie mi, czy będąc ortodoksem nadal mogę dumnie eksponować czarną żmiję ze złotym tłem na piersi.

Emper 2014-05-07

@4 @7 
 
Zgadzam się kiedy mówicie o prawach i ideologii, ale nie o tym była ta audycja. 
 
My raczej dyskutowaliśmy o pewnych zjawiskach i ich postrzeganiu przez społeczeństwo. Oczywiście możemy hejtować kogo tylko chcemy. Pytanie tylko w jakim stopniu to wpłynie na popularność libertarian. 
 
Inna sprawa, że wartościowanie ludzi ze względu na płeć, religię, orientację itp. nie jest zgodne z duchem libertarianizmu, który zakłada patrzenie na ludzi przez pryzmat ich samych, a nie przynależności do konkretnej grupy!

Gall 2014-05-07

@Emper 
 
Odnośnie wartościowania ludzi to po części się mogę zgodzić - że przynależność jakiejś sztucznie określonej grupy nie powinna wpływać na ocenę konkretnego człowieka. Często jednak przynależność do określonej grupy - w szczególności religijnej, ideologicznej, politycznej/partyjnej - ma znaczący wpływ na system aksjonormatywny przyjmowany przez danego człowieka. A wartościowanie człowieka na podstawie jego systemu wartości jest - moim zdaniem - naturalne.

Bonobotak 2014-05-07

@8 
 
Co to znaczy według Ciebie "patrzenie na ludzi przez pryzmat ich samych, a nie przynależności do konkretnej grupy". Przecież to jest czysty absurd. Każdy przynależy do jakichś grup poprzez to jaki się urodził i jakie podjął decyzje. I to do jakich grup należy determinuje mniej lub więcej jego zachowanie i charakter. I nie wmówisz mi, że to, że ktoś należy na przykład do grupy złodziei nie ma nic wspólnego z tym jaki jest "naprawdę" i mam nie patrzeć na taką osobę przez pryzmat tego, że kradnie...  
Bycie wolnościowcem to nie wpieprzanie się w życie innych. Jeżeli natomiast ktoś ingeruje w to co robię, mówię, piszę, myślę (czysty Orwell) w imię demokracji, tolerancji czy innych marksistowskich wymysłów to mam prawo się bronić. Po drugie jako człowiek wolny powinienem mieć prawo do odmówienia obsługi np. homoseksualisty w moim lokalu, ponieważ to mój lokal. Moi klienci być może sobie nie życzą picia piwa z taką osobą w jednym lokalu to ja powinienem uszanować jako przedsiębiorca. 
Po prostu nie powinno być absolutnie żadnej ustawy, która by się wtrącała w takie rzeczy. Czy to jako nakaz czy jako zakaz. Resztę rozwiąże "wolny rynek" ;) I każdy wtedy pójdzie tam gdzie go tolerują a nie będzie się wpieprzał z butami wszędzie bo on "ma takie prawo" bo nie można ludzi dyskryminować.  
Ja będąc konserwatywnym liberałem, popieram niektóre (zaznaczam NIEKTÓRE) działa ekologów (atom to NIE JEST najzdrowsza energia Hugo, doczytaj) i nie mogę znieść propagandy serwowanej nam na codzień na temat tego jak mamy żyć. Czy to krzyczą katole, pedały, komuniści, skrajni narodowcy czy inne grupy. Po prostu wara i tyle. Dlatego się wyprowadzę z miasta najszybciej jak to będzie możliwe bo w dzisiejszych czasach w wielkich skupiskach ludzie są jak mrówki, które muszą wykonywać rozkazy królowej. Kawałek ziemi, las i wolność od tępych idiotów, którzy chcą kierować Twoim życiem :) 
Audycja naprawdę ciekawa.

darek 2014-05-08

Co do pogardliwego stosunku do Zielonych, to przyczyna jest taka, że tzw. "ekologowie" zwykle są w sposób świadomy lub nie bardzo lewicowi. 
Czy słyszeliscie o ekologu, który protestowałby przeciw stworzeniu kolejnego urzędu i zatrudnieniu dodatkowych tysięcy urzędników. Ja nie słyszałem. Oni protestują tylko przeciw budowie fabryk - zwłaszcza prywatnych. 
Fabryka jakkolwiek byłąby szkodliwa przynajmniej zwykle coś produkuje i dostarcza klientom. Czyli ma swoje plusy. 
 
Natomiast dodatkowy urząd nic nie produkuje, a obciąża bardzo środowisko - więc jest podwójnie szkodliwy ekologicznie. Nie spotkałem "ekologa", który byłby w stanie pojąć tak prostą sprawę.

Piter 2014-05-08

Ta cała afera odnośnie praw homosiów , gejów czy trans jest guzik warta. Tak naprawdę to nikogo nie interesuje. Nikt nikomu nie zabrania i nie może zabronić bycia tym kim jest. Natomiast trzeba jasno powiedzieć że chwalenie się swoimi preferencjami seksualnymi wszem i wobec jest po prostu głupie. Taki czlowiek od razu z automatu i na własne życzenie przypina sobie etykietę typu "gej" albo "lesbijka" itp. A na własne życzenie to dlatego że nie ma nic ciekawego do powiedzenia oprócz tego jakie ma takie a nie inne preferencje - więc ludzie potem kojarzą go tylko z tym jednym. A to jest naprawdę sfera życia osobistego która nikogo nie powinna interesować - oprócz naszego kręgu znajomych oczywiście. 
 
Skandalem jest natomiast robienie z tego politycznego kabaretu na zasadzie że "jestem w sejmie bo jestem inny". A co to kogo obchodzi ? A ktoś lubi chodzić na ryby albo na dziwki i też ma to ogłaszać publiczności ? I jeszcze jedno człowiek który mówi o sobie wszystko staje się po prostu nieciekawy, zachowajmy coś tylko dla siebie jeśli to jest naprawdę tego warte.

Jarosław Zięba 2014-05-09

Niechęć do prostytutek bierze się z troski o nasze dzieci i z niczego więcej. Nie chcemy, aby nasze córki uważały, że sprzedawanie się jest normalne i w ogóle "okey", nie tylko dlatego, że to wstyd czy coś w tym stylu, ale głównie dla dobry tychże córek. Praca prostytutki może się kończyć chorobami wenerycznymi, czy niechcianymi ciążami, a już na pewno utrudnia prowadzenie satysfakcjonującego życia seksualnego z kimś kogo się kocha. Dlatego trzeba "tresować" córki w taki sposób, aby pomysł, że mogą zostać prostytutkami był dla nich czymś na co się wpada, gdy już naprawdę inne wyjścia nie istnieją. Po to są różnorakie, pozornie irracjonalne, tabu. Podobnie jest z homoseksualizmem, ale z trochę innej strony: nie chcemy, aby nasz dzieci uważały, że jeśli "ktoś mnie podnieca i chcę z nim uprawiać seks" to jestem w tym kimś zakochanym. Homoseksualiści strasznie się skupiają na seksie i promują wolną "miłość" itp, a wiadomo, że to nie jest najzdrowsze. Ciężko jest być szczęśliwym, gdy się niema kogoś kogo się kocha w normalny nie stricte seksualny sposób. Seks to tylko drobny ułamek naszego życia, trzeba być kretynem, aby resztę swojego życia pod niej podporządkowywać 
 
Główna różnica pomiędzy libertarianinem a kolibrem wygląda, moim zdaniem, jak następuje: 
 
Libertarianie skupiają się na własnym dobrze (to ta część, która mnie osobiście brzydzi), lub też stawiają abstrakcyjną ideę wolności na piedestale i gotowi są dla niej zrobić wszystko (z tymi się po prostu nie zgadzam). Kolibry są bardziej przyziemne. Cenią sobie dobro narodu, społeczeństwa, czy też własnych dzieci. Ja osobiście, gdy zastanawiam się czy jakieś rozwiązanie jest dobre zastanawiam się czy jest ono dobre dla przyszłych pokoleń. Libertarianin prawdopodobniej po prostu zastanawia się czy jest wolnościowe. Jeśli nie, to jest złe, jeśli tak, to jest dobre. To zbyt duże uproszczenie jak dla mnie. 
 
W ogóle porównanie w stylu, że prostytutka jest tańsza od żony jest nietrafione i obrzydliwe. Z żoną się kochasz, a prostytutkę po prostu pierdolisz. Jeśli ktoś nie odczuwa różnicy, to bardzo mu współczuję.

LordBlick 2014-05-09

Parafrazując pytanie, które padło w audycji: - Dlaczego wolność nie jest dla onanistów ? 
A co ma wolność do chamskiego epatowania innych swoimi preferencjami i narzucania ich słuszności ?

Piter 2014-05-09

Zasady wolności są proste czyli "chcącemu nie dzieje się krzywda" i "wolność jednostki kończy się tam gdzie zaczyna się wolność innej jednostki". Trzymanie się tej zasady to jedyna możliwość żeby radykalnie uciąć wszystkie dywagacje na temat co komu wolno a co nie. Oczywiście wszelkie interpretacje typu "nie możesz robić tego bo w jakimś tam bliżej nieokreślony sposób odbije się to na innych " są niedopuszczalne. 
 
Ale lewakom trzeba jeszcze tłumaczyć że istnieje coś takiego jak zasady dobrego wychowania. Czyli np. nie możesz albo nie powinieneś puszczać "bąków" w knajpie pomimo że ogranicza to twoją wolność ) Są pewne zasady które są oczywiste i złamanie ich naraża nas na opinie chama i buraka. Tak więc organizatorzy rozmaitych parad i amatorzy wolnej miłości na ławce w parku powinni się zastanowić czy wypada tak się zachowywać. Natomiast łączenie tego z jakąś partią libertariańską, konserwatywną czy pisowską to pomyłka.

Rysiek 2014-05-09

LOLOLOL dla chłopaka głowę wyprało w stanach :) na niektóre grupy powinniśmy mówić tak jak chcą, na szacunek trzeba zasłużyć a nie że ktoś lubi w kakao i mamy mu współczuć :)

darek 2014-05-10

Co do homosiów - tematem pomijanym w mediach mainstreamowych są przypadki coraz liczniejszych represji wobec domniemanych lub rzeczywistych "homofobów". 
 
Przykłady : ostatnio na skutek kampanii lobby homoseksualnego zwolniono szefa firmy Mozilla - homosie doszukali się, że facet złożył donację na kampanię wyborczą w wyborach prezydenckich dla kandydata potępianego przez lobby homosiowe. (Jaki to kandydat nawet nie wiem - bo media nie wymieniają nazwiska - pewno srają w gacie, że jak wymówią nazwisko to homosie też ich pozwą. ) Niby można głosować, jak się chce, ale nie do końca. Rzecz ta nie ma związku z jego pracą, ale lobby homosiowe zagrzmiało i faceta odstrzelono.

Grzesiek W 2014-05-10

jestem libertarianinem i wegetarianinem... chyba na tym polega między innymi wolność że decyduje co jem...

Grzesiek W 2014-05-10

Korwin to jajcarz i tak na prawde nie jest homofobem.. jedynie zwraca uwage na pewne sprawy w swoj sposób

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:Premier znowu bredzi (2) - 3 tygodnie temu


Czy pomaganie ma sens? - 5 tygodnie temu

Czy to już komunizm? (2) - 6 tygodni temu

Czy Wiedźmin jest polski? (1) - 7 tygodni temu

Więcej audycji...
90% Kontestacji będzie zaorane (2) - 8 tygodni temu


Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 miesiące temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 3 miesiące temu

Unikaj szpitali (7) - 3 miesiące temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 3 miesiące temu

25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 3 miesiące temu

Nauczyciele uciekają (6) - 4 miesiące temuNiskie podatki już były (15) - 5 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 5 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 5 miesięcy temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 6 miesięcy temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 6 miesięcy temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 6 miesięcy temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 7 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 7 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 7 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 8 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 8 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 8 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 8 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 8 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 9 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 9 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 9 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 9 miesięcy temu

Pomagał bez zgody stosownych organów! (6) - 10 miesięcy temu

Jestem na kwarantannie! (1) - 10 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 10 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 10 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 11 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 11 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 11 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 11 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 11 miesięcy temu
Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - ponad rok temu

Idzie drożyzna (2) - ponad rok temu


Muzeum z najwyższej półki (1) - ponad rok temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu


Emigranci psują nasze dzieci! (7) - 2 lata temu


Magiczne szable i tarcze (1) - 2 lata temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 3 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 3 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 3 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 4 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 4 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 5 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lat temu


Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 6 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 6 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 7 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 7 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 8 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 8 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 9 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temuIle zarabia młody dziennikarz? (17) - 10 lat temu

Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 10 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 10 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 10 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 11 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 12 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

nowy sącz rozwody sprawy - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
giełdy pracawsieci.net - - 20.00
Rozyc - - 20.00
biuro rachunkowe lider sc nowy sącz - - 20.00
rzeczoznawca majątkowy i wycena... - - 20.00
Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt