Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne
wczoraj
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
5 rzeczy, które są źle nazywane w Kościele katolickim
Czym się różni dziewicze poczęcie od niepokalanego poczęcia? Dlaczego „grzech pierworodny” to niefortunne tłumaczenie „peccatum originale”? Czy Ofiara mszy świętej się powtarza na każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2014-05-29

Janek Fijor - Wielkie zwycięstwo

Nadający: Jan Fijor

O wielkim sukcesie wolnej myśli!

KOMENTARZE

Michał 2014-05-29

Czekam teraz tylko na spelnienie obietnicy JKM, że niezle narozrabia w europarlamencie:P. Juz widze te gotujace sie glowy dziennikarzy relacjonujacych jego przemowienia :D:D

Maciek 2014-05-29

ja otworzyłem po ogłoszeniu wyników piwo Golden Monk, które ma 7,2 proc.:)))... i oczywiście wypiłem: zdrowie Korwina!

kobza 2014-05-29

no ja też mam nadzieje że zatrzęsie w parlamencie - niech mówi jak najwięcej o homosiach, genderystkach itd.

Martin 2014-05-29

Zwycięstwo jak zwycięstwo. 
 
Zwróćcie łaskawie uwagę, że te wybory nasz Krul Much wygrał nie pod hasłem wolnej myśli ani wolnego rynku! Tylko niszczenia, rozwalania, rozpierduchy i zemsty. 
 
Janek, no ty akurat jesteś czuły na różnicę między niszczeniem a budowaniem, zemstą a sprawiedliwością. Między wolnością rozumianą jako możliwość decydowania i odpowiadania za siebie, a możliwością robienia wszystko bez odpowiadania za własne czyny. 
 
To te niskie pobudki pociągnęły ludzi tym razem, nie wolna myśl. Głosowali ci co nie znoszą Unii, a nie ci co chcą wolności. 
 
A najgorsze jest to, że żeby utrzymać ten trend, trzeba coraz więcej krzyczeć o niszczeniu, rozliczaniu itd, a coraz mniej o ciężkiej pracy, odpowiedzialności i budowaniu. 
 
Nie niepokoi cię to, Janek, trochę? 
 
My zwracamy największą uwagę na jego wypowiedzi o wolności i rynku, bo nam na tym zależy, ale "normalni ludzie" co innego chcą słyszeć. I wcale nie ten wolny rynek teraz ich pociągnął, to nie rynkowymi wypowiedziami bombardowano umysły ludzi. 
 
Krótko mówiąc: Korwin wygrał (o ile wygraną jest ocena mierna zamiast niedostatecznej), ale nie jako uosobienie wolności. Wygrał Korwin jako uosobienie rozpierduchy. 
 
Korwin-Niszczyciel... 
 
No ma to swój urok, ale mieszane mam uczucia. Czy to chciała promować Kontestacja, Asbiro, ks. Gniadek? Budowanie przez niszczenie? 
 
Kiedy ja tworzyłem Kontestację to moją wizją była wolność przez rozmawianie, pokazywanie, uczenie. A nie wolność jako wrzask że trzeba wszystkich do pierdla, zburzyć, rozwalić a potem wszystkich za mordę i zmusić do wolności. 
 
No co to ma być, kolejna ideologia pod tytułem "zrobimy raj na ziemi, jak trzeba to siłą"? 
 
Kurde, tak się czytam, i widzę, że zaczynam gadać jak Master Yoda... 
 
The Dark Side clouds everything.

Tomasz 2014-05-29

wniosek: te 7.2% to nie jest ze 100% populacji uprawnionej, więc to tylko zasługa niegłosujących lub głosujących niegłosujących :)

Tomasz 2014-05-29

masz rację Martin, trochę to smutne, zważywszy nawet na powyższe komentarze, jednak pocieszeniem jest fakt, że budować a nie dzielić chce POPIS, więc ktoś na rynku politycznym musi sie znaleźć od burzenia.

Pan Dzikus 2014-05-29

Lepiej, że wygrał Korwin-Niszczyciel o wolnorynkowych poglądach niżby jego głosy miał zgarnąć jakiś komunista-niszczyciel, dla którego UE jest za mało socjalistyczna. 
 
Zresztą, jak ktoś kocha wolność to chce by się od niego odpieprzyli biurokraci a to wymaga zniszczenia UE i wysłania biurokratów do prawdziwej roboty a sporej ich części do więzień.

Paweł 2014-05-29

Obok mnie budują tory tramwajowe, może się koledzy budowlańcy zatrudnią? 
https://www.youtube.com

Kwiat126p 2014-05-29

No własnie Martinku ci co nie chcę Unii tym samym są tmyi co CHCĄ wolności to chyba logiczne i proste bo jaki moze byc inny powod nielubienia Łunii? Flage mają brzydką? Wygral pod halsem rozdupcenia Unii a nie mysli wolnego rynku bo wolny rynek toc wprowadzać należy przede wszystkim u nas, ON Unii naprawiac nie chce i nawracac na wolny rynek(ja też nie bo socjalizm juz poprawiano i zawsze z ciulowym efektem). No bo maoistów do tego namawiac to jak odprawianie egzorcyzmow i wypedzanie z nich szatana :) A Ty Maciek jak takie drogie piwo kupiles to jesteś utracjuszem i trzeba sie pomodlic za ciebie :D jakby powiedział Kamil Cebulski.

OscarR 2014-05-29

Martin: miałem napisać, że nie rozumiesz, nie widziałeś itd. 
 
No ale jesteś przecież inteligentnym człowiekiem, a jako inteligentny człowiek doskonale wiesz, że Korwin wykrzykuje hasła agresywne tylko po to, żeby ludzi zachęcić do wysłuchania całości jego przekazu, a ten przekaz jest już merytoryczny. 
Wiesz również, że wyborcami KNP są ludzie inteligentni (pokazały to statystyki wyborcze). 
 
W takim razie, dlaczego twoje słowa są tak podobne do słów dziennikarzy TVP i TVN ? Dlaczego wbrew dowodom, faktom i logice twierdzisz, że wyborcy KNP to idioci którzy swój wybór oparli na haśle "wytłuc czerwoną hołotę", a nie na programie KNP i merytorycznych wykładach i dyskusjach które Korwin organizował od lat? 
 
Tomasz: Mylisz się. Sondaże przeprowadzane przed wyborami również pokazywały średnio 7% poparcie, a przecież sondaże są obrazem poparcia niezależnym od frekwencji wyborczej.

OscarR 2014-05-29

Dobrze, że w Krakowie było referendum, bo świetnie może to nam dać obraz co by było z KNP przy wyborach do Sejmu gdzie frekwencja sięga ponad 40% 
 
Akurat w Krakowie frekwencja wyniosła 40,18% i KNP uzyskała tam 9,12% - czyli prawie równo o 2% więcej niż w skali całego kraju. 
 
Gadanie więc, że przy wysokiej frekwencji KNP nie ma szans jest bajką dla lewackich dziennikarzy, a nie dla kogoś kto myśli i sprawdza.

Paweł 2014-05-29

Oskar, też byś się zesmucił, jakbyś miał już gotową balladę o dwuprocentowym euroKorwinie i hitlerowcach, a tu klops taki;) 
Jak ten sp(i)siały Ziemkiewicz, co to był zdezorientowany i nie wiedział, z jakiego klucza ma teraz śpiewać.

Marriusz 2014-05-29

A ja się zapytam czy ktoś ma może dostęp do wypowiedzi Korwina dla Ria novosti ?Chciałbym przeczytać co powiedział.

Paweł 2014-05-29
Pan Dzikus 2014-05-29

Korzystając z okazji, że ta audycja Jana Fijora traktuje głównie o ostatnich wyborach, chciałbym wyrazić swoją opinię, że Jan Fijor powinien zapisać się do KNP. W partii bardzo przydadzą się ludzie obyci w świecie, znający języki, niezwykle oczytani i wygadani i na tyle zamożni by móc sobie pozwolić na działalność polityczną. Miło byłoby obejrzeć na YouTube jak Jan Fijor "masakruje" lewaka w jakimś programie telewizyjnym. Jan Fijor byłby takim bardziej strawnym dla przeciętnego wyborcy Korwinem. W wyborach mógłby być wystawiony jako jedynka w okręgu obejmującym Zakopane i pewnie dostałby się do Sejmu.

Grzesiek W 2014-05-29

Nie, ja się z Martinem nie zgodzę. To o czym mówisz byłoby prawdą gdyby sugerować się mediami. Ja rozmawiam ze znajomymi, którzy głosowali na Korwina, a jest ich sporo nawet tacy po których bym się nie spodziewał. Żaden z nich nie podał jako powód głosowania tego, że Korwin chce coś rozpiepszać.  
 
To, że Korwin zamiast mówić o wolnym rynku mówił o niszczeniu itp to fakt, ale dzięki temu media zaczęły o nim mówić i ludzie zaczęli czytać jego program i poglądy również te gospodarcze. 
 
Myślę, że Korwin dostał się nie dlatego, że mówił o niszczeniu, ale pomimo tego, że tak mówił. Więcej osób tym zniechęcił niż zachęcił. 
 
Sądzę, że poparcie dla Korwina to właśnie efekt tego, że ludzie chcą wolnośći tej gospodarczej i tego, aby nikt im nie narzucał światopoglądu w stylu Gender.

Grzesiek W 2014-05-29

Zgadzam się z Panem Dzikusem, że Janek przydałby się w polityce.

Magic 2014-05-29

Robert Gwiazdowski też by się przydał w polityce. Tyle że ni chce, a dla zabezpieczenia - jakby się zachciało - podpisał weksel in blanco. U Janka może być podobnie. Polityka brudzi.  
A Korwin powinien wychować i wypromować sobie następców. I to młodych, a nie leśnych dziadków.

kobza 2014-05-29

Martin jakbyś rozumiał czym naprawdę unia jest, nie krzywiłbyś się tak na moją nadzieję iż Korwin zacznie głośno tupać w parlamencie. Wszak, skoro nie ma z tego żadnego pożytku (chodzi o parlament europejski) to niech przynajmniej będzie fun!

Piter 2014-05-29

Na coś trzeba się zdecydować. Nie ma takiej możliwości że wybierzemy sobie polityka którego poglądy będą w 100% zgodne z naszymi. Nie ma nawet takiej partii politycznej (chyba że jednoosobowe) . Poza tym JKM ma bardzo wielką zaletę - jest w 100% przewidywalny . Czyli wybierając go można mieć pewność że nie zmieni swoich poglądów. 
Wiadomo że zawsze mówi to co myśli , a nie znamy prawdziwych poglądów (tych bardziej osobistych) innych polityków . Może taki Tusk np. nie lubi "homosiów" - kto to może wiedzieć jak jest naprawdę ? Zresztą jakie to ma znaczenie co kto czy kogo lubi , ważne jest to co będzie miało jakiś wpływ na nasze życie .

Bezimienny 2014-05-29

Od kiedy zamordyzm i autorytaryzm to wolna myśl??

jan M Fijor 2014-05-30

Potrzebuje pomocy. wlaczylem sie do wi-fi w hotelu w Londynie i nagle moj outlook zaczal sciagac emaile sprzed kilku dni. pokazuje mi, ze ma do sciagniecia 46000 wiadomosci. 
sparalizuje mi poczte. czy jest jakies lekarstwo na to, zeby przestal sciagac? 
pozdr 
jmf

Robi 2014-05-30

@ Martin 
Czymś trzeba wyborców karmić. PiSowcy i Pełowcy karmią się wzajemną rywalizacją. Myślisz, że szliby tak chętnie do wyborów, gdyby tej rywalizacji nie było? A co te partie mają do zaoferowania poza wzajemną wojną? Spytaj się wyborcy PO dlaczego idzie głosować, odpowie ci, że nie chce, aby Kaczor wrócił. I odwrotnie. 
A gdzie jest UPR. Ile partia zdobyła głosów? hę? 0,001%? No przecież Korwina nie ma i gadają spokojnie tylko o podatkach? 
Słuchajcie, to jest mit, że można gadac tylko o podatkach i notować dobre wyniki. Ludziom trzeba dać coś, co im zmąci krew w żyłach i obudzi z tej gnuśności i nieruchawości, które czesto w niedziele , gdy są wybory, ludzi dopada. To samo z audycją Pana Janka. Są ciekawe, bo mówi o ludziach, a to zawsze wzbudza emocje. Ile można o podatkach, stawkach i odliczeniach słuchać? Co wy, jakimiś cyborgami jesteście, czy co

LordBlick 2014-05-30

@Martin: widzę, ze jesteś niezorientowany, to łap: https://www.youtube.com

LordBlick 2014-05-30

@J.Fior: Ciężko coś stwierdzić na odległość. Osobiście preferuję Thunderbirda, który ma sortowanie wiadomości i filtrowanie spamu w standardzie. Z tego, co pamiętam, można próbować przejść do ofline, albo zwyczajnie ubić program z taskmanagera. www.7tutorials.com

MusicMan 2014-05-30

Martin, ale pierdolisz, w lewaka się zamieniłeś i tyle. Rozpierdolenie UE, naszego polskiego koryta oraz niepotrzebnych urządów jak Urząd Skarbowy, czy ZUS przyczyni się do drastycznego zwiększenia wolności gospodarczej.

Pcimek 2014-05-30

@Fijor - przełącz Outlooka w tryb offline (najlepiej po odłączeniu internetu). W opcjach konta e-mail ustaw wyłącznie ściąganie nagłówków i wyłącz automatyczne pobieranie i wysyłanie poczty. Włącz online. Po za tym sprawdź datę na notebook-u, możliwe że zmienił ci się rok albo bios całkowicie zresetował datę do ustawień fabrycznych. Możliwe że padła bateria i akumulator. Inne możliwość złe ustawienie serwera czasu albo jakiś śmieć w systemie.

jan M Fijor 2014-05-30

@27 Bardzo ci dziekuje. Kamil mi pomogl i narazie dziala. prawdopodobnie jakis blad w zegarze. hotelowy system byl w kazdym razie rozkalibrowany. pozdr

Ninja 2014-05-30

@Fijor każde piwo jest słodowe. Piwo robi się ze słodu a chmiel to przyprawa. 
 
Double IPA to niezły hardcore będzie.

Adam 2014-05-31

@ Martin 
 
Wiesz jak to czasami jest - trzeba zaorać żeby można było posiać. Ja tam nie mam nic przeciwko temu, żeby masakrator-dewastator Korwin zjebał werbalnie te gniazdo korupcji, jakim jest UE. 
 
Ja bym wyluzował z Korwinem. Kierunek jest dobry, tylko droga inna. To, że wkurwia ludzi i nimi potrząsa to, myślę, dobrze. Na niektórych to działa. Grunt że krzewi wolnorynkowe myślenie i krytykuje etatyzm, a to, że jest uber-konserwatywny w pewnych sprawach i jest starym, zgredliwym dziadziem - jego święte prawo.

Jaro 2014-05-31

JKM to moze byc dobry publicysta, kreacja artystyczna, niekoniecznie dobry polityk. Ten czlowiek nie szuka wolnosci dla Polski i swiata. Polityka to sluzba, praca w ktorej JKM sie nie moim zdaniem nie odnajdzie. Na pewno nie w parlamencie europejskim. Bedzie bronil systemu post-komunistycznego porzadku i nie stworzy nic nowego.

Tomasz 2014-05-31

31 komentarzy w 2 dni.... na polityce to się każdy zna :)

Paweł 2014-05-31

No może nareszcie Polska wykona ostry skręt w prawo i wywlecze się po tylu latach z socjalizmu :-)

JSz. 2014-05-31

Martin: Korwin wygrał, ale nie jako uosobienie wolności. Wygrał jako uosobienie rozpierduchy. 
 
Niekoniecznie. Aby odzyskać wolność, należy zburzyć mury! A mury są wszędzie: na poziomie unijnym, na poziomie krajowym, na poziomie samorządowym. Wszystkie trzeba zburzyć! Teraz można zacząć te unijne. Za pół roku -- samorządowe. Za półtora -- krajowe. 
A budować nie trzeba -- ludzie sami zbudują, gdy nie będzie biurokratycznych przeszkód.

Daniel Piesto 2014-06-01

Żeby zbudować zdrowy ustrój trzeba najpierw rozpieprzyć chorą tkankę.

kobza 2014-06-01

Jaro - od kiedy polityka to służba? Chyba w jakimś idealnym świecie - bo obecnie to jest zwykła sposób na rozwiązanie własnych problemów socjalnych. Zeby coś zbudować, trzeba niestety zburzyć stare - pytanie jak burzyć? przemocą czy ugodowo? kolejna rzecz, to i tak uważam, że oni tam w europarlamencie za dużo nie mogą - ale przynajmniej będzie kontrowersyjnie, będzie ciekawie, świeże idee zostaną rzucone w eter w tym postmarksistowim eruo kołchozie!

hamulec socjalizmu 2014-06-02

Tylko żeby nie zaczęli przyjmować do KaNaPy żadnych kretów z układu w rodzaju Schetyny i tym podobnych przegrywów.

dudi 2014-06-03

"Zwycięstwo" Korwina cieszy, ale obawiam się, że przy większej frekwencji podczas przyszłorocznych wyborów parlamentarnych, te pół miliona głosów na KNP mogą nie wystarczyć, żeby przekroczyć próg (dla porównania w wyborach 2011 SLD będące tuż nad progiem zdobył ok. 1,2 mln głosów, czyli ponad dwa razy więcej niż teraz KNP!). Dlatego ten rok trzeba wykorzystać na powiększenie elektoratu, nie wolno spocząć na laurach. Jest potężna grupa niezdecydowanych wyborców, którą Korwin musi przejąć przynajmniej w jakiejś części, bo nie ukrywajmy, ale sukces to dopiero będzie przy wyborach do polskiego Sejmu, a nie do tego żałosnego unijnego parlamentu. Oczywiście ten dobry wynik wyborczy sprawił, że o Korwinie jest teraz głośno, więc tym bardziej nie wolno tego zaprzepaścić! Niech JKM przestanie tylko wygadywać głupoty o tych nieszczęsnych kobietach i Hitlerze, a skupi się na gospodarce i jestem przekonany, że uda się powtórzyć sukces za rok. Nie spieprzmy tego!

kobza 2014-06-04

@dudi - zgadzam się, niech Korwin nie przegina w drugą strone.

Andzej 2014-06-04

Świetny przykład o hutniku i serowarze w 42 - 43 minucie. W socjalizmie jak jednemu dasz to drugiemu zabierzesz, a w warunkach kapitalizmu dokonują wyboru o wymianie swoich towarów każdy po to aby polepszyć swoją sytuację.

Marcin 2014-06-08

Janku, 
Mam prośbę byś zrobił audycję o tym, czy realna jest groźba wprowadzenia podatku katastralnego. W jaki sposób może się zabezpieczyć osoba, która oprócz własnego domu posiada 2-3 działki i kawalerki?

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...Nie kupuj baryłek ropy (tylko alkoholu) (28) - 10 miesięcy temu


Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 11 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 11 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 11 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - ponad rok temu

Jak się bogacić? (18) - ponad rok temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - ponad rok temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - 2 lata temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 2 lata temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 3 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 4 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 5 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 5 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lat temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lat temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 7 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 8 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 8 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 8 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 9 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 9 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 10 lat temu

Portugalia (17) - 10 lat temu

Wy ćwoki (15) - 10 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 10 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 11 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 11 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 11 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 11 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00
Konrad - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt