Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Jutro
21:00
Jan Fijor zaprasza
Nie
20:00
Firma na emigracji
Słuchaj radia
Wydanie Główne (3)
wczoraj
Absolutnie wszystko, dla każdego, za darmo
Kontynuujemy analizę programów wyborczych. Dziś KO i Lewica. Równouprawnienie w sporcie. Inflacja. Inteligencja elektoratu. Darmowy Internet.
Jan Fijor zaprasza (2)
6 dni temu
Obligacje dla debili
(Janek już do Kraju Dziadów powrócon.) Absurdy polityki monetarnej. Przechowywanie wartości w złocie a inne aktywa. Za usterki techniczne przepraszamy – pogorszony dźwięk i urwana końcówka.
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady 2014-05-29

Agnieszka Stasicka - Nauka języków obcych przez Skypa

Nadający: Kamil Cebulski

Agnieszka w 6 klasie podstawówki bez żadnego przymusu zaczęłą uczyć się języka francyuskiego. Na tym oparła później swoją firmę, którą jest szkoła językowa in-line.

KOMENTARZE

Jaro 2014-05-30

Moje pytanie dotyczylo by raczej poprzednicj odcinkow. Mianowicie czy spotkaliscie sie z czyms takim zeby placic komus za narajanie klienow. Czy jest to legalne. Place komus za kazdego przyprowadzonego klienta w nieruchomosciach np. za przyg marketingu.. zdjecia etc

PgBolo 2014-05-30

Do Jaro Jest to jak najbardziej legalne i firmy chętnie płacą za klienta. Sam sprzedaje swoich klientów innej firmie w momencie kiedy nie mogę go obsłużyć - przynajmniej mam jakiś mały zysk z niego.

sprae 2014-06-02

Bardzo fajny odcinek! 
Polecam. 
Chyba zacznę jeździć pociągami ;-)

D.S. 2014-06-02

Marketing prawdy - dobre hehe! :)

qwerty 2014-06-02

Przedsiębiorczość przede wszystkim :D:D

Seku 2014-06-05

Przepiękny głos. Nadaje się na nauczycielkę :-). Bardzo sympatyczna

zbibul 2014-06-06

Co drugie slowo to "KREATYWNOŚĆ" a co trzecie "INNOWACJA" 
Poczułem sie jak na szkoleniu UNIJNYM. 
Ale nie usnąłem w połowie.

Pro 2014-06-09

Dzięki, podobała mi się audycja. Podoba mi się sposób na życie Pani Agnieszki, choć wydaje mi się, że dotyczy osób, które już pewne kluczowe cechy charakteru posiadają i nie muszą je zdobywać czy nadrabiać, no i im się dlatego udaje. Mam np. koleżankę, która zajmuje się projektowaniem wnętrz i też od początku idzie jak burza i właściwie nigdy nie musiała specjalnie zabiegać o klientów.  
 
W całej rozmowie zaciekawiła mnie inna kwestia. Która zresztą dotyczy też innych wywiadów nt. wszelkiego rodzaju szkoleń i edukacji. Mam na myśli dwie sprawy.  
 
Jedna to taka, czy osoba z którą Pan Kamil prowadzi wywiad wprowadza coś naprawdę rewolucyjnego do tematu, a jeśli tak to co to jest? Lub czy jej/jego sposób nauczania charakteryzuje się jakąś specjalną jakością, jeśli tak, to jaką?  
 
Drugą sprawą jest to, czy to nauczanie daje jakiś wymierny skutek? Czy są konkretne efekty takiego nauczania? Np. czy udało się np. wykształcić choćby 2 osoby które perfecto mówiłyby po angielsku czy francusku. Lub czy jest na odwrót tzn sprzedawanie jakiegoś produktu pakietu wiedzy - jak przyswoi to to ok, jak nie to trudno.  
 
Ja np. chcę się nauczyć angielskiego tak by był dla mnie użytecznym prawdziwym drugim językiem. Nigdy nie miałem jakiego takie problemu z powierzchownym rozumieniem go, nawet chodziłem na dodatkowe zajęcia. Wiem, że za mało ćwiczyłem, ale jakoś taka podręcznikowa i standardowa nauka mnie zawsze dołowała i nie czułem postępów. Dlatego się chyba zniechęcałem.  
 
Chciałbym poznać jakiegoś nauczyciela z prawdziwego zdarzenia z prawdziwymi sukcesami, nie tylko w kategorii języka, ale w ogóle, po prostu posłuchać kogoś skutecznego. Choć może taka osoba nie istnieje, a ja mam po prostu jakieś mylne wyobrażeni.... nie wiem, ale chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat. :) 
 
Pozdrawiam

Paweł G 2014-06-10

@Pro  
Z Agnieszką współpracuje od 2008 roku i mogę wypowiadać się tylko w superlatywach. Dlatego jeśli szukasz solidnego, interesującego i wymagającego (!) nauczyciela to będziesz zadowolony. Zwrócić natomiast należy uwagę na to iż szkoła Agnieszki rozstrasta się dynamicznie a ostatni rok-dwa patrząc z boku wręcz rewelacyjnie. Oznacza to, że spotkać tam możesz innych nauczycieli. 
 
Natomiast z mojej perspektywy nauki języków to mam wrażenie, że przenosisz na nauczyciela to co do niego nie należy. Nauczyciel ma wskazać Ci drogę, wspomagać rozwój i podnosić poprzeczkę. Do Ciebie natomiast powinna należeć cała ciężka praca, zanurzenie w języku. Imersja według mnie to podstawa na równi ważna z tym aby wyznaczyć sobie konkretny cel - np. rozwinąć słownictwo dziedzinowe z Twojej branży. Czytać, pisać, mówić, słuchać w danym języku jak najwięcej. Chłonąć go od osób posługujących się danym językiem od urodzenia. Ponadto w myśl Kaizen, być systematycznym.  
 
Pozdrawiam

soshooo 2015-02-27

Preply - strona internetowa, gdzie każdy może znaleźć nauczyciela do nauki języków obcych, proponuje pracę dla korepetytora języka chinskiego przez skype. 
preply.com

Dodaj komentarz...

Kamil Cebulski

Człowiek, który swoją przygodę z biznesem rozpoczął w wieku 17 lat, kiedy to założył swoją pierwszą firmę. W wieku 18 lat zatrudnił pierwszego pracownika, a rok później miał ich dziesięciu. W wieku 21 lat wydał książki w których opisał swoją drogę do sukcesu, które stały się bestsellerami. Prasa zaczęła nazywać go najmłodszym milionerem w Polsce.

W wieku 23 lat założył fundację promującą przedsiębiorczość, a kilka lat później szkołę biznesu ASBIRO, w której wykładają wyłącznie przedsiębiorcy.

Prowadzi audycję na żywo Świat Kamila C., w którym przeprowadza wywiady z biznesmenami.

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...
Byłem na Gender Fluid Poly Party (2) - 6 miesięcy temu

O świętach #5 Jan Kubań - 9 miesięcy temu

O świętach #4 Jan Fijor - 9 miesięcy temu

O świętach #3 Piotr Motyl - 9 miesięcy temu

O świętach #2 Tad Witkowicz (1) - 9 miesięcy temu

O świętach z Jackiem Gniadkiem (2) - 9 miesięcy temu

Otwarcie Roku 2018/2019 (1) - 11 miesięcy temuWojciech Siryk - Namzalezy.pl (4) - ponad rok temuMarta Marzec - Mój Dietetyk (1) - 3 lata temuGrzegorz Myszor- JakZagrac.pl (3) - 3 lata temuAdam Sulimski - Ekolog relacji (2) - 3 lata temuTomasz Grzelak - People Helper (1) - 3 lata temu


Dawid Szeląg - Szkoła tańca (1) - 4 lata temu


Religia vs Bezpieczeństwo (8) - 4 lata temuPrawda z Dziadów - Q&A | # 06 (4) - 4 lata temu
Patryk Borowski - Edengrad (3) - 4 lata temu
Michał Dymarczyk - Moc Konopi (1) - 4 lata temu


Biznes z PASJĄ - Q&A | # 02 (5) - 4 lata temu

Fundacja - Q&A | # 01 (3) - 5 lata temuJózef Kajta - Mistrz Wynajmu (3) - 5 lata temuDamian Redmer - Rozwojowiec (6) - 5 lat temu
Maciek Gudan (3) - 6 lat temu

Kamil Kosior (14) - 6 lat temu
Sprawdzanie pomysłu na handel (11) - 6 lat temu

Z kasą fiskalną na wakacje (1) - 6 lat temu
Rusza ASBIRO w UK (5) - 7 lat temuJak schować majątek? (31) - 7 lat temu
Adam i firma turystyczna (13) - 7 lat temu


Łukasz Harazim - Klaun Hary (9) - 7 lat temu


Irena Borucka - Survival (15) - 7 lat temu


Tomasz Dąbrowski - Poligrafia (10) - 7 lat temu


Błażej Kozioł (6) - 8 lat temu
Krawiec, co szył reklamy (9) - 8 lat temu
Kamil, kobiety i sukces (8) - 9 lat temu

SKC#7 - Piotr Mazurowski (8) - 10 lat temu
A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Express Taxi Nowy Sącz - - 20.00
Album drewniany na zdjęcia - - 20.00
klatki weterynaryjne - - 20.00
zarabianie przez internet - - 20.00
elektronarzędzia sklep, narzędzia, pasy... - - 20.00
Mieszkania i apartamenty Torrevieja, Costa... - - 20.00
Praca przez internet - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt