Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
3 dni temu
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
wczoraj
Sprzedaż online - Basia Piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2014-06-17

O co naprawdę chodzi w aferze taśmowej

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Marek Zemsta ujawnia, a Marcin Hugo Kosiński komentuje, co naprawdę pokazuje afera taśmowa WPROST. I, że nie chodzi o Sławomira Nowaka, ani BOR, ani zamach stanu, tylko o drukowanie pieniędzy.

KOMENTARZE

sprae 2014-06-17

Bardzo dobrze przygotowana i poprowadzona audycja. Wnioskuję o podwyżkę dla Marka. To jest niezły poziom. "Widać napracowanie" - jak mówił wieszcz.

BARTOSZ 2014-06-17

Bartłomiej Sienkiewicz nie Bartosz... :/

Fryderyk Niecki 2014-06-17

Ciekawostka. 
 
Chwilę temu zablokowano mi konto (Fryderyk Niecki) na FB, a konkretniej zażądano potwierdzenia tożsamości poprzez podanie nr telefonu, za rozpowszechnianie takiej oto wiadomości na serwisach informacyjnych: 
 
Cała prawda o "aferze taśmowej". 
 
Nagrania nie pochodzą z nielegalnego podsłuchu. Restauracja jest na podsłuchu służb specjalnych zupełnie legalnie. Wpadka polegała na tym, że nagrania rozmów Sienkiewicza z Belką wpadły w ręce "nieswojaka". W wyniku zaniedbań odsłuchał je jakiś agent-patriota, który postanowił nagrania upublicznić. Rzad wpadł w panikę. Postanowili przeprowadzić akcję kontrolowanego wycieku, który miał za zadanie przykryć istotę nagrań. Sądząc po wczorajszym dniu, udało im się to perfekcyjnie. Agenci Summer, Kwiecień, Sokół i Kucharz wykonali kawał dobrej roboty. Do tego doszli agenci poustawiani w redakcjach serwisów informacyjnych, którzy nakreślili odpowiedni odbiór nagrań. Nowak już i tak był spisany na straty. Liczono się również ze ścięciem Sienkieiwcza i Belki, ale wczorajsza akcja udała się znakomicie. Niemalże nikt nie zauważył, że stenogramy z nagrań zostały zmanipulowane. W stenogramie nie uwzględniono trzech słów wypowiadanych przez Sienkiewicza dwukrotnie podczas rozmowy. Stacja TVN poszła nawet dalej. Skróciła nagranie wycinając początek. Sienkiewicz dwukrotnie mówi o WORLD TRADE SCENARIO. 
 
O czym tak naprawdę rozmawiają Bartłomiej Sienkiewicz i Marek Belka? O planowaniu zamachów w Polsce, które będą potrzebne aby utrzymać PO u włądzy, jeżeli nie pójdą w "wariant finansowy". Finanse państwa są w tak opłakanym stanie, że o zwycięstwie w wyborach może decydować tylko "ekonomika". Jeżeli ustawka z NBP, który może podtratować rząd skupując obligacje, nie dojdzie do skutku, to Sienkiewicz stwierdza, że World Trade Scenario jest OK. Teraz następuje czyszczenie z agentów, którzy chcieli ujawnić prawdę o zbrodniczych planach rządu Donalda Tuska i utwierdzanie opinii publicznej w językowo-obyczajowym charakterze skandalu. Oto jak powinien wyglądać stenogram: 
 
"BS: Dobra. Warunki wyjściowe do World Trade Scenario. 
 
MB: Mhm 
 
BS: ... Mamy dupę pogłębiającą się na poziomie budżetu państwa. OK, od karuzeli z kryzysu dzieje się to na tyle wolno, wszystko, wszystko działa, tylko problem polega na tym, że wpływy są opóźnione, wiemy, że jest buch, mniej pieniędzy niż tam nie wiem w 2015 pod koniec, ale na razie nie bucha, są sygnały, że idzie ku lepszemu, brakuje pieniędzy w budżecie, cięcia są niewystarczające. I mamy osiem miesięcy do wyborów, jak zmniejszymy ten okres to ten warunek jest bez znaczenia wtedy, i PiS ma 43 proc. w sondażu CBOS. Czyli idziemy w taki wariant, nie czarujmy się, że idziemy w taki wariant, że tylko i wyłączne ekonomika decyduje o ocenie stabilności kraju... 
 
MB: ...czyli wszystko jest, niby, jest jeszcze do utrzymania tylko, że ... 
 
BS: Tylko wiemy, że to się skończy katastrofą, ponieważ zwycięstwo PiS-u oznacza ucieczkę inwestorów, pogorszenie się warunków finansowych... 
 
MB: ... no i... 
 
BS: ... i parę innych kłopocików, ale to już takich wewnątrz polskich. I to jest dokładnie taka sytuacja, w której trzeba podjąć decyzję co my robimy z tym? Czy jest to moment na uruchomienie tego rodzaju rozwiązania, czy nie? Bo ja mam takie poczucie, że to jest wariant OK – World Trade Scenario – ale on nie jest kompletnie hipotetyczny. W związku z tym albo idziemy wariantem czysto finansowym i wtedy nie ma żadnego powodu, żeby uruchamiać tego typu rodzaju mechanizmy, albo jednak rozumiemy, że między polityką, a stabilnością finansową państwa jest pewien związek, który w ostatnich latach w szczególnie mocno ujawnił w Europie." 
 
Myślicie, że worst-case scenario? Warunki wyjściowe do worst-case scenario? Albo wariant czysto finansowy, albo uruchamiamy tego typu rodzaju mechanizmy jak worst-case scenario? Przecież ta wypowiedź Sienkiewicza ze zwrotem worst-case scenario nie ma żadnego sensu. Sensu nabiera dopiero po wstawieniu world trade scenario. Zauważcie, że w stenogramach znalazło się francuskie przepraszam wypowiadane przez Belkę, a zabrakło tych słów po angielsku. 
 
Tutaj jest odnośnik do "chwilowo niedostępnego" konta: https://www.facebook.com 
Wczoraj podawałem tylko wiadomość o World Trade Scenario. Bez całego naświetlania możliwego scenariusza. Pozostał ślad. Trzeba wrzucić do wyszukiwarki Google frazę: Fryderyk Niecki facebook. Druga wiadomość od góry pokazuje niedostępność treści ze strony Trójki.

Emper 2014-06-17

@2 Przepraszam serdecznie wszystkich o imieniu Bartosz. Mam czasem takie coś, że źle mi się zakoduje imię lub nazwisko. 
 
@3 
Moim zdaniem tam jest racześ "worst case scenario" (czyli scenariusz na najgorszy wypadek), ale niech każdy oceni sam: 
https://www.youtube.com

Dobrze Urodzony 2014-06-17

Nie ma znaczenia, czy drukuje się dużo małych papierków, które rozdaje się ludziom ("dodrukowywanie"), czy trochę mniej większych, które wymienia się na inne podobne i składa sobie do sejfu (upłynnianie obligacji na rynku). W tym drugim przypadku transakcja może być nieopłacalna, jeśli własne papiery są oprocentowane wyżej. I tak w tym przypadku jest. Ograniczeniem jest to, czy ktoś chce te twoje papiery kupić w drugim przypadku. Znaczenie ma to, ile pieniędzy się wypuszcza, a nie to, w jaki sposób. Co więcej, można też narzucić tu taką interpretację, że Belka chciał po prostu przeobrazić system w bardziej opłacalny dla Polski. Polecam: www.urbas.mpolska24.pl

Witek 2014-06-17

88min - jednak wszystko wina Tuska

Hugo 2014-06-17

Grafika promująca odcinek, jakby ktoś był zainteresowany, jest tutaj - bit.ly

minarchista 2014-06-17

wgospodarce.pl - co Wy na to???

Putin brzydki 2014-06-18

Kanał Wprostu, czyli ABW w akcji: https://www.youtube.com + same taśmy 
 
Kontestacja miejmy nadzieję fizycznie za granicą?

Libertarium.pl 2014-06-18

@3 
 
www.tvn24.pl 
ok 9:20 
 
Sienkiewicz potwierdza, ze chodzi o worst case scenario.

kontestatornia 2014-06-19

Zabrakło wyjaśniania podstawowych kwestii. Czym jest rząd, rada polityki pieniężnej, NBP i jakie kompetencje posiada każda z tych instytucji. Trochę było na początku, ale za mało żeby zrozumieć o co chodzi z wykupem obligacji przez NBP.

darek 2014-06-19

Ten wykup obligacji przez bank centralny jest pewno trochę oparty na przykładzie rządu amerykańskiego i FEDu. Amerykanie własnie to robią całkiem oficjalnie. Inne rządy pewno też ? Nie wiem jak to wyglada w Europie ? 
 
Wychodzi na to, że rząd chciałby po prostu nieoficjalnie wycofać się z limitu zadłużania kraju i po cichu drukować. 
 
Z dwojga złego chyba lepiej ażeby rząd dodrukowywał pieniądze jawnie niż po kryjomu. 
 
Ciekawe, że rząd jakby już doszedł do wniosku, że kolejne podwyżki podatków byłyby nieskuteczne więc trzeba sięgnąć po podatek inflacyjny. Na inflacji cierpią najbardziej osoby biedne, więc widać tu perfidię polityków, którzy oficjalnie deklarują, że przychylą biednym nieba, a po cichu majstrują inflację, która doprowadzi ich do nędzy.

Sarmata 2014-06-19

Rozwiazanie tej zagadki jest proste. Rostowski to czlowiek londynskiego City tj. bankow ktore pozyczaj rzadaowi polskiemu kase na procent, stad Rostowski mialbyc ich straznikiem wyplacalnosci tuskolandu. Skoro Tusk wyslal Sienkiewicza do Belki i sie dogadali i maszyna poszla w ruch (wywalenie Rostowskiego ustawa o NBP) to banki bojac sie o wyplacalnosc zrobily Tuskowi kuku chcac zablokowac drukowanie na boku. Jedyne drukowanie moze byc prowadzone w interesie Londynu a nie bokow dla Tuska

darek 2014-06-19

A propos tajne drukowanie pieniędzy przypomina Grecję - gdyby UE zobaczyła, że rząd polski sobie dodrukowuje pieniądza i jednocześnie deklaruje, że chce przyjąć kiedyś euro to byłaby oburzona. Bo za jakiś czas te dodrukowane złotówki miałby zamienić się w euro.

darek 2014-06-19

@Sarmata 
Twoja teoria chyba jest nieprawdziwa, bo wydaje mi się że większośc polskiego zadłużenia jest w walutach obcych, więc dodrukowanie złotówek nie grozi stratami dla banków. Złotówka tylko straci do euro. 
Niby dla banków nie jest korzystne aby polski rząd drukował pieniądze sam zamiast od nich pożyczać na wysoki procent, ale skoro te pożyczone na wysoki procent pieniądze miałyby być i tak niespłacone z powodu bankructwa to moim zdaniem lepiej w ogóle bankrutowi nie pożyczać. Więc nie widzę straty banków w tym, że nie pożyczą polskiemu rządowi na wysoki procent.

Sarmata 2014-06-19

darek, rzad pozycza w obligacjach zlotowkowych, wiec banki aby pozyczyc rzadowi musza waluty wczesniej wymienic lub zalozyc kontrakty, swapy itp.Jak to zrobia i pozycza to sa umoczeli w PLN na dzien dzisiejszy prawie bilion, kolejne dlugi na podobnych zasadach to dlugi samorzadowe, az sie boje policzyc ile one wynosza, oczywiscie jest jkeszcze masa dlugow zdenominowanych w PLN w obligacjach korporacyjnych. W walutach obcych pozyczali glownie hipoteciarze i czesc firm, wiec tutaj dla bankow teoretycznie nie byloby ryzyka, ale taki wstrzas spowodowalby niewydolnosc zarabiaajcych w oslabionym PLN kredyciarzy hipotecznych i banki na tym polu tez znalazlyby sie w czarnej dupie

moromen 2014-06-20

Państwo polskie na mocy swej własnej Konstytucji, nie może na swoim terytorium tworzyć pieniędzy! Mogą to robić tylko prywatne banki. Na dodatek te banki są prawie wszystkie bankami zagranicznymi. Czyli, że państwo polskie nie może tworzyć u siebie własnych pieniędzy, po to aby mogły to robić dla swego zysku banki zagraniczne w Polsce ulokowane! I państwo polskie musi od nich pożyczać pieniądze, bo samo sobie zakazał o pożyczać złotówki od własnego banku centralnego! I musi się w nich zadłużać, pod groźbą niewypłacalności. 
 
Traktat lizboński, pozbawił suwerenności walutowej nie tylko kraje strefy euro, które zrzekły się swych walut. Pozbawił również suwerenności walutowej wszystkie pozostałe kraj e spoza strefy euro. Jest to zawarte w artykuł e 123 Traktatu. Zakazuje on Europejskiemu Bankowi Centralnemu i wszystkim bankom centralnym krajów członkowskich UE finansowania deficytów i udzielania kredytów rządom państw oraz wszystkim innym jednostkom sektora publicznego. Tak więc na mocy Traktatu lizbońskiego, państwo będące jedynym gwarantem na swoim terytorium płatności pieniądzem narodowym, ale i ponadnarodowym pieniądzem euro, samo nie może takiego pieniądza w swoi m własnym banku centralnym pożyczać. Rząd nie może sfinansować wydatków publicznych, pożyczając pieniądze w swoim banku centralnym. Musi pożyczać pieniądze w bankach prywatnych. A szerzej na rynkach finansowych, emitując rządowe obligacje i bony skarbowe. I musi się w nich zadłużać na ich warunkach finansowych. 
 
Suwerenność walutowa musi zostać polskiemu państwu przywrócona. Narodowy Bank Polski musi służyć polskiemu narodowi, polskiej gospodarce i polskiemu państwu. Dlatego należy usunąć z polskiej Konstytucji artykuł 220 i zawiesić wykonywanie artykuł u 123 Traktatu lizbońskiego. 
 
Suwerenność walutowa to posiadanie własnej narodowej waluty przez państwo narodowe. A brak suwerenności walutowej, to brak podstawowego warunku do istnienia ekonomicznego w świecie. A dla Polski jest to w warunkach światowej wojny ekonomicznej wyrok śmierci z mniej lub bardziej opóźnionym jego wykonaniem.

darek 2014-06-20

"brak suwerenności walutowej, to brak podstawowego warunku do istnienia ekonomicznego w świecie" - bzdura 
 
Ja przypomnę, że 5 postulat z manifestu Komunistycznego Karola Marksa brzmiał nastepująco: 
 
"Centralizacja kredytów w rękach państwa za pomocą banku narodowego o kapitale państwowym i o wyłącznym monopolu." 
 
 
 
"Suwerenność walutowa" to prawo rządu do nieograniczonej nacjonalizacji wszelakiej własności w kraju - po prostu rząd drukuje pieniądze i kupuje za to wszystko - wszystko staje się państwowe i mamy pełny komunizm. 
 
Pojęcie "suwerenności walutowej" jest dęte - 
są kraje które zrezygnowały z własnej waluty i jest ich niemało. 
 
 
 
Przykłady : bodajże Ekwador, Salwador, Lichtenstein, Nepal i sporo innych. 
 
"Pożyczanie od Narodowego Banku Polskiego" to po prostu drukowanie - identycznie takiego sformułowania używano za czasów PRLu. Wiemy jak to się skończyło.

ObywatelGC 2014-06-20

Witam, 
Po odsłuchaniu poszedłem zaprotestować (w moim przypadku był to Toruń) 
Przed urzędem Marszałkowskim zebrało się kilkudziesięciu obywateli. Nikt tego nie zgłosił - więc protest był nielegalny. Policja (w proporcjach 4/1) spisała wszystkich zebranych. Zrobiłem zdjęcie - dopiero później zdałem sobie sprawę z tego co było na plakacie wiszącym na budynku urzędu marszałkowskiego... 
https://www.facebook.com

darek 2014-06-20

A props przypomnę, że przed wojną Bank Polski, który emitował złotego nie był państwowy tylko był prywatną spółką akcyjną, w której skarb państwa miał mniejszościowe udziały.

DanielPiesto 2014-06-20

Taśmy VHS to były?

Nehemiasz 2014-06-21

A może za tym wszystkim stoi Kwaśniewski, albo jego zwolennicy w służbach? Przecież bezpośrednio przed tymi nagraniami właśnie afera prezydenta była na topie, a teraz cicho sza...

Tomasz 2014-06-22

wgospodarce.pl 
- to ma sens. polska srolska

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 tygodnie temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 4 tygodnie temu

Unikaj szpitali (7) - 5 tygodni temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 6 tygodni temu

Więcej audycji...
25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 7 tygodni temu

Nauczyciele uciekają (6) - 8 tygodni temuNiskie podatki już były (15) - 3 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 3 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 4 miesiące temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 4 miesiące temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 4 miesiące temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 5 miesiące temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 5 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 5 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 5 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 6 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 6 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 6 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 6 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 7 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 7 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 7 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 7 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 8 miesięcy temu


Jestem na kwarantannie! (1) - 8 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 9 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 9 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 9 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 9 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 10 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 10 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 10 miesięcy temu


Bezpłatna komunikacja może być droga (4) - 11 miesięcy temu


Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - 11 miesięcy temu

Idzie drożyzna (2) - 11 miesięcy temu

Polacy nie zasługują na prywatność? (1) - 11 miesięcy temu

Muzeum z najwyższej półki (1) - 11 miesięcy temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - ponad rok temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - ponad rok temu

Kiedy można zabić intruza? - ponad rok temu

Magiczne szable i tarcze (1) - ponad rok temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 2 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 2 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 2 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 2 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 3 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 3 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 4 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 5 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 5 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 5 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 6 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 6 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 7 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 7 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 8 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 9 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 9 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 9 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 10 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00
Przemyslaw Teterycz - - 20.00
Blog technologiczny Wirtualny wojownik - - 20.00
wypełnianie płatnych ankiet na eankiety.pl - - 20.00
Agencja pracy Gorzów - Praca jako opiekun... - - 20.00
wypożyczalnia samochodów victoria nowy sącz - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt