Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Nie
20:00
Firma na emigracji
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne (4)
4 dni temu
Bitwa o wozy rozstrzygnięta!
Czyli komentarz po I turze wyborów. Czy iść głosować? CHAZ umiera? Czy Trzaskowski będzie hamulcowym? Biurokracja. Spadek ruchu w Galeriach. Słuchacz opowiada o mandacie za brak maski....
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
wczoraj
Finanse i nieruchomości - Daniel Makowski |#541
Daniel Makowski Przez kilka lat działał w branży finansowo- kredytowej. Obecnie prowadzi firmę zajmującą się przygotowaniem gotowców inwestycyjnych mieszkaniowych dla inwestorów ,...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2014-07-21

Korwinowsko i emigracyjnie

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Dziś mniej ciekawy odcinek nt. ostatnich akcji z Krowinem, ograniczenia prędkości i wolności słowa... czyli sezon ogórkowy.

KOMENTARZE

Lukas 2014-07-22

Komentarz do pasozytowania - 70% wplywow do budzetu pochodzi z VAT i akcyz, takze jak nie kombinowac to ciezko pasozytowac.

Paweł 2014-07-22

Hugo, to jesteś lepszy. Ja mam ok 1zł na koncie i także nie zamierzam wypisywać długopisu na tę deklarację.

Pawel 2014-07-22

hugo ogarnij ten mikrofon. echo, slychac jakbys plul w mikrofon. masakra.

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2014-07-22

Ja nie wiem dokładnie, ile tam na tym moim koncie jest, ale jakieś grosze, więc też mi się nie chce tym zajmować. 
 
BlackEmperor, wydaje mi się, że uleciały Ci z pola uwagi 2 fakty. 
 
Po pierwsze, JKM nie powiedział, że da Boniemu w pysk, gdy byli razem w Sejmie i tamten go zwyzywał, zaprzeczając swojej współpracy z SB, tylko dopiero lata później, gdy Boni się przyznał, że wtedy kłamał, ale Korwina za oparty o to kłamstwo stek oszczerstw nie przeprosił. Zatem chybiony jest argument, że mógł go za to spoliczkować, gdy się spotykali, obaj będąc posłami. 
 
Po drugie, powiedziałeś na czacie, że gdyby Izę ktoś znieważył, całkiem możliwe, że dostałby od Ciebie w mordę, ale nie chwaliłbyś się tym otwarcie. Wątpliwość się nasuwa, czy złamanie aksjomatu nieagresji, na który się powoływałeś, jest jakkolwiek łagodzone przez brak rozgłosu. Ale ja nie o tym, tylko o faktach. Otóż JKM też się nie zamierzał chwalić, tylko specjalnie zrobił to dyskretnie, jedynie przy kilkunastu ludziach, o których mniemał, że nie rozpowiedzą. Uczynił to jednak sam Boni. A skoro stało się to publicznie wiadome, to już Korwin też o tym mówi.

zib 2014-07-22

Hugo, 
Ponieważ cyklicznie wypowiadasz się o patriotyzmie ( Lechowicz zresztą też, tyle że on gdzieś na banicji i chyba jakby "uwiądł" ), musze powiedzieć, że jeśli Wy nie poczuwacie się do patriotyzmu....to nikt was o to błagać na kolanach nie będzie. Nie jest to jakaś nowa postawa ( opisał ją np. Anders w przechodzeniu żołnierzy wermachtu do jego armii gdy klęska Niemców była nieuchronna). Może i można z przekonaniem mówić o porażkach matematyki na polu "kwadratury koła" koguś, kto nie zna rachunku różniczkowego, ale już nie komus wykształconemu... Dla mnie taką korona pracą jest Dmowskiego "Mysli Nowoczesnego Polaka". Jeśli ktos nie zna przynajmniej tej pozycji ( już nawet nie wymieniam autorów typu Józef Mackiewicz") to po prostu bajdurzy na temat patriotyzmu jak wiejski gimnazjalista upity oranżadą. Ale jesteś Hugo inteligentnym człowiekiem i znasz istotne prace XX wieku, dlatego w pełni szanuję Ten Twój "Sztandar" wychawtowany niechecią do ....patriotyzmu.  
ps. na YT jest audiobook Dmowskiego, jesli ktoś nie przeczytał w "lekturze obowiązkowej"....

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2014-07-23

zib, powiadasz, że Dmowski wybitnym patriotą był? Czyż to nie on czynił gorzkie wyrzuty patriotom starej daty za pogląd, że pod zaborem niemieckim (o dziwo, jakoś rosyjskiego się tak nie czepiał, bo miał jakąś słabość do niedźwiedziej knagi, podobnie jak obecnie JKM) było według nich źle po prostu dlatego, że państwo niemieckie ograniczało Polakom wolność, w tym prawo do samostanowienia jako naród? Dmowski tymczasem głosił potrzebę patriotyzmu nowego typu, w którym to sam naród niemiecki staje się wrogiem polskiego, i te 2 narody nieodwołalnie toczą ze sobą walkę na śmierć i życie na arenie dziejów, z której za odpowiednio długi czas tylko jeden może się ostać, a kto tego nie dostrzega i próbuje budować trwałą wizję opartą na pokojowym współistnieniu wolnej Polski i Niemiec, ten jest bądź naiwniakiem, bądź zdrajcą, a nie prawdziwym patriotą. Nie uszanowanko dla towarzysza Dmowskiego.

Emil 2014-07-23

Hmmm, od dawna nie słuchałem Kontestacji, chciałem sobie wrócić, milo spędzić czas, a tu rozczarowanie. Pod koniec dyskusji o tym jak można a jak nie można nazywać murzynów spasowałem. Nie wiem zatem jak skończyła się dyskusja, ale ja to widzę tak: 
Kompletnie nie rozumiem argumentu Marka o tym, że obrażanie całej grupy jest czymś innym od obrażania pojedynczej osoby. Dlaczego Farage mógł stwierdzić, że von Rompuy ma "charyzmę wilgotnej szmaty". W oryginale "the charisma of a damp rag and the appearance of a low grade bank clerk" czy w takim razie w tym kontekście prawo do obrażenia się mają pracownicy banku za porównanie ich do Rompuya, ale on sam już nie? Poza tym twierdzenie, że przyrównywanie czyjejś twarzy (choćby to była twarz von Rompuya) odnosi się tak naprawdę do poglądów i dokonań tej osoby jest absurdalne.  
Nie jestem wielkim teoretykiem myśli wolnościowej, ale wydaje mi się, że gdzieś tam u podstawy tego wszystkiego jest założenie, że to jednostka jest ważna, a zatem czy obrażanie grupy nie jest przypadkiem obrażaniem zbioru jednostek? 
Marius za to zgodnie ze swoim zwyczajem traktuje słowo homoś jako określenie homoseksualisty równorzędne z nazwaniem kobiety panią. Bądźmy poważni tutaj(jak i w wielu innych miejscach) Korwin nie ma racji, to słowo jest chamskie i pogardliwe, to samo dotyczy czarnucha (podobnie z resztą jak nazywania idiotami/debilami osób upośledzonych). Ja kompletnie nie mam nic do używania tych słów, wolna wola, ale udawanie, że nie ma w tym niczego za co te osoby mogłyby się obrazić to po prostu udawanie (albo co gorsza nieudawanie) idioty. Z tą retoryką można spokojnie nazywać mieszkańców naszego kraju polaczkami, nie wiem jak wy, ale ja raczej bym potraktował nazwanie mnie w ten sposób jako obrazę. 
Przykład murzyn do murzyna "hej czarnuchu" to ponownie udawanie idioty. Tak jakby w Polsce było czymś dziwnym używanie przekleństw i takie "obrażanie się na niby" ze znajomymi. 
Dalej jest ciekawiej, dochodzimy do bronienia obrażanych. Tutaj faktycznie można mieć pewne wątpliwości... przez 10 sekund. Oczywistym jest kiedy ktoś występuje w obronie dlatego, że faktycznie go to dotyka, a kiedy jest to liczenie na profity. 
Rozpatrzmy sobie taką sytuację: grupka znajomych obojga płci i nagle Tomek(którego właśnie rzuciła dziewczyna) krzyczy, "one wszystkie to k....", raczej łatwo się domyślić kto z protestujących panów jest uczciwy, a kto liczy na jakieś podziękowanie od koleżanek, przykład głupi, ale zasada taka sama. 
Wiem o co chodzi Mariusowi, dostrzegam ten problem, być może objawem czegoś podobnego było wyłączenie mikrofonu Korwinowi, ale nie wydaje mi się by używanie słów, które jak napisałem wcześniej są po prostu chamskie, było dobrą strategią walki z tym problemem (lepszą chyba byłoby walczenie z KRRiT która to ma w zwyczaju nakładać gigantyczne kary za korzystanie z takich słów w mediach). 
Kończąc już ten i tak za długi post, rozróżnijmy walkę z cenzurą od bycia prostakiem, a jeżeli któryś Korwin którego lubimy po raz kolejny wychodzi na tego ostatniego to nie udawajmy idiotów wmawiając sobie, że nie ma w tym niczego złego. Korwin pewnie nie zniechęci swoich wiernych kuców(mogę mówić kuce, bo sam jestem kucem! tak a propos czarnuchów :) ), może nawet zachęci kogoś do KNP, ale dla mnie to po prostu kolejna rzecz z której muszę się tłumaczyć, kiedy mówię, że głosowałem na KNP.

Animus 2014-07-23

Ja z kolei kompletnie nie rozumiem tego szumu wokół tej wypowiedzi. Ja to odebrałem tak, że on miał na myśli czarnych niewolników oraz ich sytuację. Tak ich też wtedy nazywano, ludzi sprzed 150 lat. I tak pewnie zrobił to specjalnie - żeby o tym wszyscy mówili. Obrażać się na to jest dla mnie wielką przesadą, nie kierował tego w stronę żadnych konkretnych osób.

fortis 2014-07-23

Ja bym jednak sugerował podawać konkretne argumenty, a nie wymieniać książki, filmy, strony internetowe i inne źródła. Jakiś sens prowadzenia dyskusji osób nie będących ekspertami jakiś jest, mianowicie można przedstawić znane skądinąd stanowisko i skonfrontować je. W takiej dyskusji możesz zachęcić do przeczytania danej książki, ale tylko jeśli udowodnisz, że po jej przeczytaniu da się obronić przedstawione w niej stanowisko. 
 
Możesz więc streścić o które konkretnie idee Dmowskiego chodzi?

zib 2014-07-24

Chodzi o jeden argument. Hugo (jeśli dobrze rozumiem) stoi za tezą że patriotyzm jest niepraktyczny. Otóż ja uważam że jest to błędny pogląd. Chyba że nie zależy nam na naszym kraju w przyszłości. Świat istniał bez Polski na mapie i nic się przecież nie działo. Odnoszę wrażenie, że częśc młodych osób uważa patriotyzm za jakaś przywarę moherowych staruszków. Podczas gdy nie bycie patriotą ma szeroką literaturę i jest postawą tak samo starą jak przywiązanie do swojego kraju. To nie tylko Dmowski demaskuje takie postawy (uważane przez wielu za racjonalne), ale ze współczesnych np. Ziemkiewicz. Ale proszę zwrócić uwagę że napisałem, że szanuję również poglądy Huga, co znaczy że nie mam wady mózgu objawiającej się histerią gdyby wszyscy ludzie na ziemi nie byli patriotami jakiejś tam ojczyzny.

MarcinB 2014-07-24

@6 Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 
 
https://www.youtube.com 
 
Co do JKM czekam na występy jeszcze 3 KNP-owców, chyba że to partia totalitarna i głos ma tylko naczelny wódz.

Rysiek 2014-07-26

@zib odnośnie podejścia do tematu patriotyzmu u niektórych osób https://www.youtube.com

Emper 2014-07-28

No i KNP w ostatnim sondażu 6% co potwierdza moją tezę, że walenie w pysk i nazywanie ludzie czarnuchami nie jest dobrą strategią polityczną. Jarkacz się dogadał z Gowinem i nie będzie Korwina w rządzie. Pozdrawiam. 
wiadomosci.onet.pl

Kontestatornia 2014-08-08

Marek jest tak poprawny politycznie aż się rzygać chce. Jego lewacka poprawność polityczna mnie obraża!

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:Czy LGBT to ludzie? (5) - 3 tygodnie temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 5 tygodnie temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 6 tygodni temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 6 tygodni temu

Gazem w przedsiębiorców - 6 tygodni temu

Więcej audycji...
Węgiel jest święty (1) - 8 tygodni temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 2 miesiące temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 2 miesiące temu

Zagrajmy w grę (2) - 2 miesiące temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 3 miesiące temu


Jestem na kwarantannie! (1) - 3 miesiące temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 4 miesiące temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 4 miesiące temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 4 miesiące temu


W Niemczech bieda! - 5 miesiące temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 5 miesiące temu


Byle by przeżyć (2) - 5 miesięcy temu
Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - 6 miesięcy temu

Idzie drożyzna (2) - 7 miesięcy temu


Muzeum z najwyższej półki (1) - 7 miesięcy temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - 8 miesięcy temu

Zabił świnię, a odpowie... - 8 miesięcy temu

Hugo zostaje kurem domowym (3) - 8 miesięcy temu

Kto nas będzie leczył? (4) - 8 miesięcy temu

Upadli politycy, imperia i konsumenci (7) - 8 miesięcy temu

Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - 9 miesięcy temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - 9 miesięcy temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - 9 miesięcy temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - 10 miesięcy temu

10 groszy za indyka (1) - 10 miesięcy temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - 11 miesięcy temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - 11 miesięcy temu

Oddaje500plus chellange! (13) - 11 miesięcy temu

Czy na Ukrainie wygrali libertarianie? (6) - 11 miesięcy temu

Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - 11 miesięcy temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - 11 miesięcy temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - ponad rok temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - ponad rok temu

Kiedy można zabić intruza? - ponad rok temu

Magiczne szable i tarcze (1) - ponad rok temu


Kto zaorał Hugo? - ponad rok temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - ponad rok temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - ponad rok temuPolskie produkty mogą być gorsze (4) - ponad rok temu

Matka Boska Dotacyjna (9) - ponad rok temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - ponad rok temu

Rozwody przez internet - ponad rok temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - ponad rok temu

Podatki, które się opłacają? (3) - ponad rok temu

RODO nie jest potrzebne! (2) - ponad rok temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - ponad rok temu

Autostopem na Kitaj (2) - ponad rok temu


Zdrajcy sprawy (4) - 2 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 2 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 2 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 2 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 2 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 2 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 2 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 2 lata temuJak pędzić bimber (10) - 2 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 2 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 2 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 3 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 3 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 3 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 3 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 3 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 3 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 3 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 3 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 3 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 3 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 3 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 3 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (43) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 4 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 4 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 5 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 5 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lata temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lata temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 5 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 5 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 5 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 5 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 5 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 5 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 5 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 6 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 6 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 6 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 6 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 6 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 7 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 7 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 7 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 7 lat temu

MLM to ściema (67) - 7 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 7 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 8 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 8 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 8 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 8 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 8 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 8 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 8 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 8 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 8 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 8 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 9 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 9 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 9 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 9 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 9 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 9 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 9 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 10 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 10 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 10 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 10 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 10 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 10 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Szkoła rysunku Format Studio Kraków - - 20.00
najlepsze programy partnerskie - - 20.00
drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe od producenta - - 20.00
Poradnik jak założyć stronę internetową - - 20.00
wypełnianie ankiet - - 20.00
Sklep tiande - - 20.00
Nieruchomości Hiszpania Torrevieja... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt