Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
5 dni temu
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
3 dni temu
Sprzedaż online - Basia Piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2014-08-04

Dlaczego nauczyciele w Polsce nie będą nigdy uczyć potrzebnych rzeczy?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Dziś o klauzuli sumienia polskich nauczycieli, lekarzy i aptekarzy.

KOMENTARZE

Pcimek 2014-08-05

Żałosne. Panie Zemsta Pan jesteś lewak? Nie ma czegoś takiego jak neutralność światopoglądowa. W przeciwnym wypadku na ten przykład w szkole powinni uczyć pedofilii, zabijania, homoseksualizmu i hetero zarazem, na jednym korytarzu powinien stać kaznodzieja chrześcijański, mułła i rabin. Można by tak mnożyć. Chyba że rozumieć neutralność światopoglądową jako wyrugowanie chrześcijaństwa z kultury i obyczajów.

Slawson 2014-08-05

Strasznie lewackością zalatuje ten odcinek. Jak mówicie o wolności biznesowej to gadacie jak libertarianie, jak poruszacie sprawy społeczne to zbliżacie się do Wandzi Nowickiej. Pozdrawiam

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2014-08-06

No, BlackEmperora chyba zlewaczyli w tej Hameryce, „nawrócili” na poprawność polityczną. Też jestem libertarianinem humanitarystycznym, a nie brutalistycznym, no ale w tym odcinku już któryś raz przegina w stronę modalną. Jeszcze się z nim od tego czasu nie spotkałem jednak, więc z ferowaniem jakichś mocnych tez i rekonstrukcji procesu się wstrzymam.

Alcar 2014-08-06

Neutralność światopoglądowa... 
To wierzycie i w społeczną gospodarkę rynkową i socjalistyczną równość?

Emper 2014-08-06

Jackpot! Nareszcie jest hejterstwo z prawdziwego zdarzenia! Oprawię sobie ten komentarz.  
 
Tak, uważam że poprawność polityczna rozumiana jako szacunek do przekonań innych niż moje i nie używanie słów obraźliwych w stosunku do przeciwników jest OK.  
 
Proszę nie mieszać przedstawiania różnych filozofii z nawoływaniem do przemocy (pedofilia, zabijanie). 
 
Nie widzę problemu, żeby w jednej szkole odbywały się różne lekcje religii - np. dla żydów i katolików. Tak jak są lekcje języka angielskiego, niemieckiego i polskiego w różnych klasach i nikt nie mówi o "wyrugowaniu języka polskiego z kultury i obyczajów" 
 
Tak jak podkreślałem na końcu - problemem są szkoły finansowane z wspólnych pieniędzy, a nie nie to jaki jest program w której szkole.

Marcin 2014-08-06

Najpierw się dowiedźcie a później się wypowiadajcie ! Od roku czy dwóch pierwsze klasy szkoły średniej uczą się najpierw historii najnowszej ! Nie ma co słuchać audycji bo są przydługie i mało wartościowe !

Pcimek 2014-08-06

@5 Emper to powiem CI że Twoja poprawność polityczna, poprawnie nazywa się obłudą i zakłamaniem.  
 
Zresztą hejterstwo - lewackie pojmowanie krytyki. Nie zgadzasz się ze mną jesteś hejterm. Krytykujesz pederastę - homofobia. Krytykujesz Żyda - antysemityzm, krytykujesz murzyna - rasizm. Krytykowanie przez lewactwo - postępowe myślenie.  
 
Ja się na te lewe saneczki nie daję nabierać. Nie można mówić o wolności wypowiedzi jednocześnie zakładając kaganiec na mordę. A poprawność polityczna to inna wersja cenzury, taka utajniona. To ja już wolę reaktywację Mysiej.

Emper 2014-08-06

@7 Słownik Języka Polskiego SJP: 
hejter:  
osoba wyrażająca opinie pełne nienawiści, negatywności 
 
To co piszesz to nie jest krytyka, bo nie odnosisz się do moich argumentów tylko je ogromnie wyolbrzymiasz i doprowadzasz do absurdu. 
 
Streszczając Twój ciąg logiczny "Jeśli ludzie będą szanowali przekonania innych to cenzura, pedofilia i upadek cywilizacji białego człowieka".

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2014-08-06

To ja, będąc precyzyjnym, dodam, że nie szanuję błędnych przekonań. Kłamstwo nie zasługuje na szacunek. Drugi człowiek owszem. Nawet gdy się myli. Nie zmienia to jednak faktu, że trwa w błędzie, co czasem można tolerować (według lewaków, jak usłyszałem w TV, obecnie to słowo jest synonimem akceptacji, ale ja wolę oryginalne znaczenie, bez współczesnego mieszania pojęć na rzecz politycznej poprawności), a czasem się powinno jasno wskazywać. Oczywiście dobierając środki tak, żeby nie uchybić przy tym ludzkiej godności jednostek ani grup. Niestety lewactwo samo mówienie prawdy, przytaczanie faktów nawet bez sformułowania ich oceny, już uważa za atak, mowę nienawiści i brutalny prymitywizm przypisywany na siłę tradycjonalistom (sami, rzecz jasna, pozostając bez winy, gdy w „słusznej sprawie” „postępu” nawołują do przemocy i ją stosują, a przynajmniej słownie znieważają i używają państwa do blokowania oponentów).

Pcimek 2014-08-06

@8 he he - wow o mój bozie moje argumenty są wyolbrzymione oj oj oj !!! Chłopie weź się w garść. Ty nie proponujesz szacunku dla przekonań tylko kaganiec. Na szacunek to trzeba sobie zasłużyć. Szacunek nie jest cechą przyrodzoną a nabytą.  
 
Na marginesie ten Twój bełkot z audycji o klauzuli dla nauczycieli to trudno nazwać argumentami. I to nie jest hejt tylko ocena. A żeby było po amerykańsku :) 
 
A Twoje streszczenie super. Nic takiego oczywiście nie napisałem.

Kamyk 2014-08-06

Hugo, za przeproszeniem- chrzanisz z ta historią, ja wiem ze hiperbola to Twój ulubiony zabieg, ale wyciągasz sobie to co Ci pasuje a co nie. Po pierwsze- obojętnie jaki program zastosujesz i tak młodzież uzna historie za bzdety- w każdym kraju tak jest. odnośnie chronologii- to absolutna podstawa w tej dziedzinie nauki. tak samo nie możesz zacząć od alkoholi pomijając prostsze związki w nauce chemii. dopiero zrozumienie kolejnych ciągów w epoce i trendów pozwoli wysuwać dalsze- własne wnioski i tak naprawdę wyciągnąć z historii człowieka, bez tego jest się podatnym na manipulacje. np: nie da się ogarnąć baroku bez oświecenia itd.  
 
w każdej takiej audycji tematycznej (urbanistyka i komunikacja miast, lasy itd.) głosisz poglądy rodem z Afryki- na zasadzie wydaje mi się to się wypowiem, mimo tego ze jest to jakaś ściema bez pokrycia w rzeczywistym świecie. ufff.. no to byly moje 3 grosze- pozdrawiam:)

mgr inż. BlackEmperor 2014-08-06

Hej. Mamy jeszcze jedno/dwa miejsca z Krakowa na KontectCamp. Proszę pisać na [email protected]

Pcimek 2014-08-06

@11 Kamyk CH3OH to najprostszy alkohol - metanol, nie ma prostszych. Etanol ten popularniejszy C2H5OH.

Hugo 2014-08-07

Ad Marcin 
 
Jak tylko wrócimy z Kontestcampu i ogarniemy się, to wyszukam paru licealistów i spytam się o najnowszą historię ich.

Hugo 2014-08-07

Ad 11.  
 
Chronologia to podstawa? 
Czyli historia Zeusa automatycznie wpływa na zrozumienie lepsze bitwy pod Wiedniem, by z kolei wyciągnąć clue przyczyn pierwszej i drugie wojny światowej i wiedzieć, jak nie dopuścić do podobnych przypadków w przyszłości?

Bochma 2014-08-07

@Ad 15: 
Nie, Hugo, historia Zeusa (jak to nazywasz) oraz w ogóle historia starożytności pozwala lepiej zrozumieć zasady politycznego rozwoju współczesnych państw (np. Korwin jako analogię do upadku dzisiejszej UE podaje historię państw-miast starożytnej Grecji, które póki funkcjonowały osobno, to były potęgami) oraz rolę tradycji w kulturze i rozwoju prawa chociażby. 
Nie gniewaj się Hugonie, ale Twoje audycje są zaprzeczeniem dziennikarstwa :( Mnie uczono (a pracuję w tym fachu już 16 lat), że nie należy tworzyć materiałów pod z góry sformułowaną tezę, a w rzetelnym materiale należy przedstawić argumenty obu stron. Niestety, tego typu dziennikarstwo odchodzi już do lamusa :( 
I ostatnia sprawa. Nie pierwszy raz poruszacie tematy związane z oświatą i za każdym razem owe kwestie spłycacie do frazesu, że nauczyciele uczą głupot i nie potrafią tego robić. Pełna zgoda, tylko że ani razu nie zagłębiliście się w sedno problemu, aby chociażby spróbować wyjaśnić, dlaczego tak się dzieje. Może byście zainteresowali się źródłem wszelkiej patologii w oświacie, a więc zasadami jej finansowania (kasa idzie za uczniem/studentem)? Znam szkołę, w której w klasie maturalnej (integracyjnej, a więc skupiającej uczniów zdrowych i niepełnosprawnych) jest niepełnosprawna uczennica, której choroba umożliwia jedynie podstawowe działania matematyczne - tak w zakresie do 20! I jest przepychana dalej, byle klasa się nie rozpadła! W jednej z bardzo znanych polskich uczelni emerytowani wykładowcy zapisują się na mało popularne kierunki (na które nie ma chętnych), aby tylko owe kierunki utrzymać! Może poruszycie też kwestie kwalifikacji nauczycieli - osoba bez magisterki nie może uczyć w szkole, a byle polonista po odbębnieniu odpowiednich studiów podyplomowych ma pełnoprawne kwalifikacje do nauczania matematyki, takie same jak magister studiów matematycznych!

Emper 2014-08-07

Kraków ->Sulejów  
www.blablacar.pl 
Sulejów -> Kraków 
www.blablacar.pl 
 
Tanio

zib 2014-08-08

1. Klauzula sumienia chroni prawnie lekarza w wypadku odmowy pewnych zabiegów.  
Idąc tym tokiem należało odpowiedzieć na pytanie dlaczego nauczyciele ( nie mający takich dylematów moralnych jak lekarze w przypadku np. aborcji) chcą mieć klauzulę sumienia? Czyżby jakieś programy szkolne budziły ich sprzeciw na gruncie chrześcijańskim do tego stopnia że w wyniku niepropagowania idei w nich zawartych obawiają się wyciągnięcia konsekwencji przez zwierzchników ? Zamiast tego słyszę o tym że nauczyciele chcą "prowadzić lekcje religii" na w-fie :).  
2. "Neutralność światopoglądowa" - to nowomowa.  
3. Przyznam że wymiękłem po tej lewicującej audycji. Życzę powodzenia.

Magic 2014-08-08

1. Klauzula sumienia nauczycieli to byt internetowy. W realnym świecie nie istnieje.  
2. Każdy może podpisywać sobie jakie chce deklaracje, o ile jest wolnym człowiekiem. Np może podpisać, że teoria darwina to stek bzdur. Tylko wtedy konsekwentnie nie powinien uczyć biologii w szkole. 
3. Uczenie histori chronologicznie ma sens. Kolejne wyrażenia są konsekwencją poprzednich. Ludzie postępują w określony sposób, bo wyciągnęli wnioski z poprzednich wydarzeń. Dodają kolejne warstwy. 
4. Szkoły nigdy nie były i nigdy nie będą neutralne światopoglądowo. Promują zawszę światopogląd tego, kto kontroluje kasę i proces rekrutacji nauczycieli. W demokracji to będzie światopogląd większości, w monarchii - króla. W anarchii - ... - nie będzie szkół (?)

zC 2014-08-10

Dziwne uczucie... Pierwszy raz audycja na kontestacji bardzo mnie zawiodla... "neutralność światopoglądowa"? Takie stwierdzenie to kompletny brak odpowiedzialnosci i wyobrazni. Myslalem, ze w samej tylko UE jest na tyle duzo zgubnych przykladow tej wlasnie neutralnosci, ze nigdy juz nikt nie odwazy sie czegos takiego promowac, a juz z pewnoscia nie Marek ktorego mialem za bardzo rozsadnego i zachowawczego goscia. Niestety, ale wlasnie taka postawa zaprowadzila europejczykow nad przepasc - plucie na wlasne korzenie i zle rozumiana tolerancja, która rozni dziwni przybysze i biali dewianci wykorzystuja na swoja korzysc.

BeataWD 2014-08-10

Neutralność światopoglądowa to dla mnie brak zdania lub/i obojętność, bo światopoglądy ma się różne i nic w tym złego. Myślę, że kluczem jest tolerancja, czyli szacunek do człowieka, który myśli inaczej. Tolerancja pod warunkiem, że odmienny światopogląd mi nie szkodzi;-). 
Wychowałam się w mieście i w rodzinie, gdzie obok siebie funkcjonowały różne religie. Dzieci bawiły się razem i czasem rozmowy wyglądały tak: "U mnie jest tak w kościele, a jak u ciebie? ...Tak? Aha...". Nie było zgrzytów między nimi dopóki ktoś nie włączał wartościowania i nie zaczynał przekonywać na siłę do swojej racji, krytykując inną.  
Dorosli też się dogadywali. Największy problem z tolerancją mial ksiądz katolicki. 
W przedszkolu mojego dziecka część dzieci nie chodzi na religię. Nikt nie robi z tego problemu. Problem miało jedno dziecko, które pewnie powtarzając zdanie rodziców, ciągle podkreślało, że wyznaje inna religię, lepszą, a inni żyją w ciemnocie. 
Problem ma osoba, która zaczyna nawracać innych. Dopóki funkcjonuje się nienachalnie i nie afiszuje na siłę ze swoim światopoglądem, ludzie nie oceniają naszego światopoglądu. Takie jest moje doświadczenie. 
Niestety, w Polsce jest dużo takich nawracaczy gratis. Np. w audycji Kuby Bączka. Opowiedział o swoim doświadczeniu z buddyzmem, a już pojawili się wolontariusze, żeby go nawracać i "wyjaśnić" mu buddyzm na nowo. Zamiast uważnie posłuchać i nauczyć się czegoś nowego albo po prostu wykazać się tolerancją i zaakceptować, że ktoś może myśleć inaczej i dobrze się z tym czuć. 
Klauzuli jakoś nie wyobrażam sobie w praktyce. Uczyłam w szkole, więc myslę, że zrobi się z tego cyrk. Uczniowie rzadko nie przypominaja łagodne owieczki spijajace prawde z ust nauczyciela;-)

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 3 tygodnie temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 5 tygodnie temu

Unikaj szpitali (7) - 6 tygodni temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 7 tygodni temu

Więcej audycji...
25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 8 tygodni temu

Nauczyciele uciekają (6) - 8 tygodni temuNiskie podatki już były (15) - 3 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 3 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 4 miesiące temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 4 miesiące temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 4 miesiące temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 5 miesiące temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 5 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 5 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 6 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 6 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 6 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 6 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 6 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 7 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 7 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 7 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 7 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 8 miesięcy temu


Jestem na kwarantannie! (1) - 8 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 9 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 9 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 9 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 9 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 10 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 10 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 10 miesięcy temu


Bezpłatna komunikacja może być droga (4) - 11 miesięcy temu


Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - 11 miesięcy temu

Idzie drożyzna (2) - 11 miesięcy temu

Polacy nie zasługują na prywatność? (1) - 11 miesięcy temu

Muzeum z najwyższej półki (1) - 11 miesięcy temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - ponad rok temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - ponad rok temu

Kiedy można zabić intruza? - ponad rok temu

Magiczne szable i tarcze (1) - ponad rok temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 2 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 2 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 2 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 2 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 3 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 3 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 4 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 5 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 5 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 5 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 6 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 6 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 7 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 7 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 8 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 9 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 9 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 9 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 10 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00
Przemyslaw Teterycz - - 20.00
Blog technologiczny Wirtualny wojownik - - 20.00
wypełnianie płatnych ankiet na eankiety.pl - - 20.00
Agencja pracy Gorzów - Praca jako opiekun... - - 20.00
wypożyczalnia samochodów victoria nowy sącz - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt