Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
4 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
4 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2014-08-18

Słuchacz zostaje zawodowym psychopatą

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Dziś o mobilizacji rezerwy do wojska. Ludzie w całej Polsce dostaja wezwania na obowiązkowe szkolenia. Żolnierz opowiada o stanie polskiej armii, a Jacek zostaje przy okazji chorym psychicznie.

KOMENTARZE

DanielPiesto 2014-08-19

Pan prezydent jest zwierzchnikiem tylko w czasach pokoju. W czasie wojny to Naczelny Dowódca Sił Zbrojnych jest zwierzchnikiem a Bul Komorowski spierdzela do Anglii.

Grzegorz 2014-08-19

Konduktor w intecity jest po to żeby budzić co 2 godziny i sprawdzać bilet. Bo jakoś w pociągu nie da się tego zrobić przy wejściu.

Ninja 2014-08-19

W kółko to samo. Za jakich urzędników walczyć za jakie ustawy?  
Walczy się za swój kraj (pojemne pojęcie) a nie za polityków. Strasznie to trudne do zrozumienia dla Hugo.

darek 2014-08-19

Blacha był tym razem przebojowy. Tak trzymać. 
 
Mam pytanie ? Jak kogoś powołują i ma mieszkanie to jak on ma zapłacić czynsz za mieszkanie, czy tego żołdu wystarczy ? Jak ktoś ma firmę to, co niby ma zrobić z firmą ?

LordBlick 2014-08-19

Ciekawe, czy jest na sali lekarz z komisji…

darek 2014-08-19

A propos, ja pamiętam jeszcze czasy, gdy w Polsce stacjonowały wojska obce - czyli sowieckie ( czyli w większości rosyjskie  
 
Wielu Polaków wspomina nawet ze łzami w oczach czasy Gierka - przecież wtedy Sowieci w Polsce stacjonowali i to całkiem licznie. I jakoś Polska istniała.

emigrant 2014-08-20

Jestem dumny z tego, iż nie byłem w wojsku. Odbyłem służbę zastępczą jednocześnie pracując. Udało mi się to pogodzić. Jedno dobre, wojsko w tym czasie płaciło zus.

Marcin 2014-08-20

Racja Ninja , Hugo namieszał ludziom w baniach głupot na temat poatriotyzmu. I choć patriotyzm rzeczywiście nie ma głebszego sensu ale tylko w swiecie Hugo w jakimś laboratorium w świecie gdzie każda inna jednostka ma dokładnie taki sam stosunek. W takim swiecie z bajki w ogóle nie ma większego sensu formować państw. W świecie jakim żyjemy patriotyzm jest korzystny dla wszystkich. Gdyby głęboki patriotyzm nie istniał w naszym narodzie przez wieki to nie podejmowalibyśmy dyskusji tu i teraz to jest fakt chyba najdobitniejszy.

Paweł 2014-08-20

Trochę żałosne jest to piszczenie, jak by tu już uniknąć kilkudniowego szkolenia - sami widać ojcowie rodzin wielodzietnych i poważni byznesmeni.... Śmieszna była ta opowiastka o panu bardzie, jak to uciekał przed wojskiem - może jakby tak nie uciekał, to teraz by bardziej męsko śpiewał;) Z audycji w temacie niczego się nie dowiedziałem - panowie coś tam wspomnieli, ale nic nie wiedzieli... jak, co, gdzie, kiedy, na jak długo itd... W googlu sobie te informacje znalazłem w 5 minut, a audycję wyłączyłem po kilkunastu minutach. Pozdrawiam!

Ninja 2014-08-21

@Marcin Dokładnie. Puki są Państwa nie ma gadania nie może nam być wszystko jedno lub bez różnicy.  
Też się zgadzam że Hugo miesza w głowach w tym temacie.

Faraday007 2014-08-21

Blacha rozbija system. Na prawdę podziwiam pomysł, ale ja bym się chyba nie zdecydował. Obawiałbym się jakiejś stygmatyzacji z powodu bycia "wariatem". 
 
Myśl że od wysłuchania audycji na kontestacji można zostać chorym psychicznie bawi mnie do łez!

darek 2014-08-21

Słyszeliście o słynnym eksperymencie - The Rosenhan experiment  
en.wikipedia.org 
 
Pewien lekarz wysłał 12 studentów do 12 różnych klinik psychiatrycznych. Kazał im zachowywac się normalnie.  
 
Rezultat był taki że wszyscy zostali zakwalifikowani jako chorzy psychicznie. W żadnym przypadku nie odesłano kogoś jako symulanta. Każdemu kazano przyjmować leki psychotropowe.

darek 2014-08-21

Moim zdaniem Blacha może stać się sławny jako swego rodzaju polski Rosenhan.

Hugo 2014-08-21

"Walczy się za swój kraj (pojemne pojęcie) a nie za polityków. Strasznie to trudne do zrozumienia dla Hugo". 
 
No właśnie trudne, bo jak widać nikt nie potrafi tego wytłumaczyć.  
 
"Trochę żałosne jest to piszczenie, jak by tu już uniknąć kilkudniowego szkolenia". 
 
Za moich czasów było 2-letnie. Skoro może być kilkudniowe, to i może być kilkuletnie. Co za problem. No, żaden.

zib 2014-08-22

...niektórym jaja zanikły :(

Emper 2014-08-22

@ 9 
"Z audycji w temacie niczego się nie dowiedziałem - panowie coś tam wspomnieli, ale nic nie wiedzieli... jak, co, gdzie, kiedy, na jak długo ... audycję wyłączyłem po kilkunastu minutach. " 
 
Czy Ty naprawdę nie widzisz sprzeczności w tym, że nie przesłuchałeś całości i nie twierdzisz, że czegoś nie było w audycji? 
FYI po tym jak wyłączyłeś zadzwonił Sławosz, który wiele wyjaśnił. 
 
Jeżeli uważacie, że męstwem jest uginanie się pod dyktatem państwa i grzeczne maszerowanie tam gdzie ono wskaże palcem, a ktoś kto się sprzeciwi - ten "nie ma jaj" to może warto się zastanowić, czy ktoś Wami nie manipuluje?

Polak nie katolik 2014-08-22

Putin w 2012 ze względu na kryzys obniżył składki na rosyjski ZUS o 4%. Debil Tusk ze względdu na kryzys podwyższył VAT o 1% i ZUS o 2%. W Rosji jest podatek liniowy 13% w Polsce skala 18-32%, albo liniowy 19%. W rosji VAT wynosi 18% a w Polsce 23%. Ja chce rosyjskiej okupacji !!!! Putin w porównaniu z ryżym wujem to liberał gospodarczy !!!!

Polak nie katolik 2014-08-22

Putin w 2012 ze względu na kryzys obniżył składki na rosyjski ZUS o 4%. Debil Tusk ze względdu na kryzys podwyższył VAT o 1% i ZUS o 2%. W Rosji jest podatek liniowy 13% w Polsce skala 18-32%, albo liniowy 19%. W rosji VAT wynosi 18% a w Polsce 23%. Ja chce rosyjskiej okupacji !!!! Putin w porównaniu z ryżym wujem to liberał gospodarczy !!!! Nikt nie bedzie walczył za Tuska. Jeżeli rezerwiści dostaną broń to pojdą rozstrzelać rząd ! Reżim Tuska nie ma żadnego op arcia w społeczeństwie oprócz urzędników. Niech nakręceni propagandą debile z budżetówki idą walczyć za Tuska i Kaczyńskiego i za Dolara i za Obamę i za przesterzeń życiową dla Niemców w Europie i za żydowskie władze Ukrainy . I niech zginą. Wszystkim zbiorowo trzeba dać potem nagrodę Darwina. Te 20% społeczeństwa żerujące na reszcie narodowego organizmu, jeżeli zginie to tylko na korzyść dla społeczeństwa. LEMINGI z POPIS na FRONT !

Paweł 2014-08-22

Nie panie Emper - nie widzę sprzeczności - jeżeli 2 "autorów" audycji porusza dany temat, nic tak naprawdę o nim nie wiedząc, to sorry... nie będę czekał, aż może ktoś zadzwoni i powie co i jak.... Jak wyczytałem później zadzwonił Blacha - także tym bardziej skorzystałem, że wcześniej wyłączyłem;) 
"Jeżeli uważacie, że męstwem jest uginanie się pod dyktatem państwa i grzeczne maszerowanie tam gdzie ono wskaże palcem, a ktoś kto się sprzeciwi - ten "nie ma jaj" to może warto się zastanowić, czy ktoś Wami nie manipuluje?" - gadanie... Korona żadnemu biznesmenowi z głowy nie spadnie, na szkoleniu może się naumie jakichś podstaw... np z której strony wylatuje kulka, albo jak przeładować kałacha;) (to półżartem piszę, nie musisz zaraz mi mędrkować w odpowiedzi). Można oczywiście się wyprowadzić na jakąś bezludną wysepkę na Pacyfiku - tam nikt nie będzie manipulował i zarządzał szkolenia wojskowego. Ps. co do patriotyzmu - nie wiem, z czym macie problem - dla mnie Hugo nie jest żadnym autorytetem w tej dziedzinie i nie mam z tym problemu.

pawelw 2014-08-22

Tak naprawdę, to zauważyłem, że wyrażenie zawierające wyraz "jaja" ma genialne działanie.  
Jego użycie można by było opisać nawet w postaci instrukcji np.: 
Jeśli chcesz aby ktoś wykonał za Ciebie (lub w mniejszym stopniu z Tobą) pewną czynność (przysługę), która jest jednak niekorzystna dla danej osoby, ale jest korzystna dla Ciebie, jednocześnie wytłumaczenie (nawet nieprawdziwe) sensu wykonania danej czynności jest niemożliwe, użyj zdania, którego szablon jest następujący: „Jeśli nie (opis wykonania czynności) to (czasownik określający brak) jaj”.

zib 2014-08-24

@18 Rosyjski propagandzista tutaj ? Ale jaja :). 
@20 Powyżwj jeszcze jedna konstrukcja ze słowem "jaja" - rozwiniesz to jakoś ?

Darek 2014-08-25

Chciałbym posłuchać przedsiębiorcy który produkuje coś konkretnego i w Polsce, nie robi w funduszach, czy żyje z gadania.

Hugo 2014-08-25

ad 22. 
To przeglądnij audycje Kamila. Przez te 6 lat juz pewnie przerobil kilkuset przedsiebiorców.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:Premier znowu bredzi (2) - 3 tygodnie temu


Czy pomaganie ma sens? - 5 tygodnie temu

Czy to już komunizm? (2) - 6 tygodni temu

Czy Wiedźmin jest polski? (1) - 7 tygodni temu

Więcej audycji...
90% Kontestacji będzie zaorane (2) - 8 tygodni temu


Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 miesiące temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 3 miesiące temu

Unikaj szpitali (7) - 3 miesiące temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 3 miesiące temu

25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 3 miesiące temu

Nauczyciele uciekają (6) - 4 miesiące temuNiskie podatki już były (15) - 5 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 5 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 5 miesięcy temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 6 miesięcy temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 6 miesięcy temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 6 miesięcy temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 7 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 7 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 7 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 8 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 8 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 8 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 8 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 8 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 9 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 9 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 9 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 9 miesięcy temu

Pomagał bez zgody stosownych organów! (6) - 10 miesięcy temu

Jestem na kwarantannie! (1) - 10 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 10 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 10 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 11 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 11 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 11 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 11 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 11 miesięcy temu
Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - ponad rok temu

Idzie drożyzna (2) - ponad rok temu


Muzeum z najwyższej półki (1) - ponad rok temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu


Emigranci psują nasze dzieci! (7) - 2 lata temu


Magiczne szable i tarcze (1) - 2 lata temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 3 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 3 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 3 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 4 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 4 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 5 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lat temu


Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 6 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 6 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 7 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 7 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 8 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 8 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 9 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temuIle zarabia młody dziennikarz? (17) - 10 lat temu

Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 10 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 10 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 10 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 11 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 12 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

nowy sącz rozwody sprawy - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
giełdy pracawsieci.net - - 20.00
Rozyc - - 20.00
biuro rachunkowe lider sc nowy sącz - - 20.00
rzeczoznawca majątkowy i wycena... - - 20.00
Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt