Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
audycja odwołana
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne
wczoraj
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Myśleć jak przedsiębiorca
przedwczoraj
HISTORIA PEWNEGO SUKCESU.
„Zamiast gadać o faktach, opowiadaj ludziom historie! Fakty nikogo nie interesują, to historie sprzedają.” Tak uczył mnie dawno temu jeden z moich mentorów. W związku z tym chciałbym...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2014-08-29

Powitanie dla Radia Kontestacja

Nadający:

Z Australii teraz dla radia KonteStacja.

KOMENTARZE

fuks 2014-08-29

witaj na pokładzie :) 
 
4:46 rzeczy wynikające z powszechnej wolności: demoralizacja, degeneracja, deprawacja - halucynacja? :) nie jestem przekonany, że wynika to z wolności - raczej z braku odpowiedzialności za swoje czyny. 
 
czemu wybrałeś akurat Australię? 
 
powodzenia!

Paweł S 2014-08-29

Witam i życzę powodzenia i sukcesów, zapowiada się ciekawa seria. Nagrywaj w Azji.

SwiadomyEmigrant 2014-08-30

@fuks 
Niektóre rzeczy można interpretować w dwojaki sposób, pewnie będę miał okazję jeszcze wytłumaczyć dlaczego te przymioty przypisałem "wolności" angielskiej 
 
Mógłbym powiedzieć, że o Australii marzyłem już w wieku 12 lat, ale nie jesteście ludźmi na takim poziomie, aby była to odpowiedź godna. Będzie więc osobny odcinek na ten temat.  
 
@Paweł S 
Dzięki za komentarz i braterskie wsparcie. Tak- będę nagrywał w Azji, czasami Vloga, czasami samo audio na potrzeby także innego radio dla którego działam.

bobst 2014-08-30

Hej - jak dlugo zyjesz w UK?

Faraday007 2014-08-30

Ja też od dzieciństwa marzę o emigracji do Australii , ale jeszcze nie czuję się na tyle dojrzały żeby wszystko rzucić i emigrować. Z pewnością będę oglądał wszystkie Twoje filmiki i to z wielkim zainteresowaniem. 
 
Zdradzisz nam co studiujesz?

Pinkmann 2014-08-31

@bobst 
Wyemigrowałem w kwietniu 2012- pierwotnie do Bournemouth. Mieszkałem także 4 miesiące w Londynie, lecz najdłużej w Liverpool- ok. 15 miesięcy. Miałem przerwę w emigracji na obronienie dyplomu na uczelni oraz podróż po krainie Majów (Meksyk, Gwatemala, Belize). 
 
@Faraday007 
To dobrze, że marzysz. A że nie czujesz się dojrzały? To przyjdzie z czasem- niewątpliwie. Ja potrzebowałem na to niemal pół swojego życia- 12 lat, aby realizować potrzeby serca, a nie ustroju.  
Trzymam za słowo, jeśli chodzi o Twoją frekwencje w oglądaniu : ) 
 
W Polsce skończyłem Human Resources, a w Australii wracam do korzeni, czyli Software Development na Sydney College of Business and Information Technology.

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2014-09-05

@fuks, też podczas oglądania powziąłem zamiar, żeby tę właśnie wypowiedź skomentować :-D. A oczywiście nie wolność jest winna (chyba że rozumiesz, Adrian, co innego pod tym pojęciem, jednak myślę, że precyzji aparatu pojęciowego wśród słuchaczy KS, specjalizujących się w tematyce wolności, nie przebijesz), tylko nierówność wobec prawa, przywileje w imię poprawności politycznej, no i socjal, zwłaszcza dla imigrantów.

SwiadomyEmigrant 2014-09-06

Po wielokrotnym odtworzeniu swojej audycji, juz po wysluchaniu "zarzutow" i wielokrotnej ich analizie doszedlem do wniosku, ze faktycznie zabrzmialo to w zla stronie. To nie wolnosc jest winna, a jej deregulacja, czyli co slusznie nazwales [...] przywieleje w imie poprawnosci politycznej[...].  
 
Powinienem byl inaczej zdanie sformulowac,a raczej uzyc innego slowa zamiast "wolnosc", jednakze- ciagle sie ucze, co tez podkreslilem,wytluscilem i jeszcze dodalem kursywa, piszac do Hugo, ubiegajac sie o mozliwosc nagrywania dla Was. 
 
Dzieki za feedback, bede sie mial "przed czym bronic" nagrywajac Wam audycje o moich doswiadczeniach w Anglii.

Dodaj komentarz...


Adrian Palczewski - Dążący do niezależności od czasu, miejsca i pieniędzy nowoczesny kosmopolak, uzależniony od ciągłych zmian i życiowych wrażeń hedonista. Czasami student zatrudniający sam siebie, czasami pracownik fizyczny w korporacji. Ale co niezmienne- globtrotter (nie turysta). Tak, tak... mam słabość do obcych zakątków tego świata.

Prowadzi audycję Świadomy Emigrant .

Inne audycje tego autora:

Kobiety azjatyckie (9) - 6 lat temu


Australia stoi przepisami (5) - 6 lat temu

Więcej audycji...
A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt