Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne
wczoraj
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
5 rzeczy, które są źle nazywane w Kościele katolickim
Czym się różni dziewicze poczęcie od niepokalanego poczęcia? Dlaczego „grzech pierworodny” to niefortunne tłumaczenie „peccatum originale”? Czy Ofiara mszy świętej się powtarza na każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2014-09-11

Możliwości noclegu w Sydney

Nadający:

Dzisiaj, po krótkim wstępie udowadniającym jak trudnym językiem jest język polski, opowiadam o tym, jakie są możliwości na nocleg w Sydney. Przedstawiam to z perspektywy brytyjskiej, a więc będąc poza Australią. Na miejscu dopiero okaże się, czy miałem rację...

KOMENTARZE

Darck 2014-09-12

A o https://www.airbnb.pl to nie słyszałeś? To jest dobra alternatywa dla hosteli.

SwiadomyEmigrant 2014-09-12

@Darck 
 
Dzięki za zabranie głosu w dyskusji. 
 
o Air'rze słyszałem stosunkowo niedawno, rozważałbym opcje gdyby były to noclegu wartościowe w jakimkolwiek stopniu. Jednak przeliczając cene/ standard/ możliwościi/ korzyści jakie to daje, takie nie są.  
 
Gdybym miał wspomnieć o wszystkich możliwościach, pewnie dodałbym jeszcze opcje mieszkania z rodziną i płacenie za to, ale podobnie jak w przypadku AirBnb- wyjątkowych korzyści nie dostrzegam. 
 
AirBnB alteratywą dla hosteli jest- to fakt. Jednak nie dla hosteli backpackerskich, dlatego podkreśliłem kilkukrotnie to wyrażenie. 
 
O wszystkich możliwościach, gdyby ktoś mimo wszystko miał inny punkt widzenia na wartości konkretnej opcji-wkrótce na moim blogu- www.swiadomyemigrant.pl

Michał z Canterbury 2014-09-19

moze to tylko na moim komputerze tak jest, lecz nie ma tej audycji do odsluchania.....?

SwiadomyEmigrant 2014-09-19

Michale- zgłaszam problem, powinno być na czasie z powrotem. Jeśli chcesz już i teraz to odsłuchasz kanału na YT wpisująć SwiadomyEmigrant. odcine #3 o tym samym tytule co tutaj.

SwiadomyEmigrant 2014-09-19

Michale, już powinno być wszystko ok :)

Gregory 2014-09-21

Podczas mojego 3miesięcznego pobytu mieszkałem w camperze i zwiedzałem wschodnią Australie.Spotkałem ludzi którzy mieszkali w samochodach kombi kupionych za kilka stów ,to jest dopiero low budget.

SwiadomyEmigrant 2014-09-23

@Gregory 
Powiem Ci, ze zlapalem zajawke : ). Pewnie nie na pierwsze zakwaterowanie, ale wlasny kamper i wyprawy nim to jedno z moich celow na The Bucket List. 
 
Mozna gdzies poczytac Twojej relacji/ ogladnac zdjecia? 
 
Odezwij sie do mnie prywatnie prosze, z checia dowiem sie wiecej w tym temacie. Facebook moj to Aldczak Pinkmann Palczewski.  
 
Z gory dzieki!

Dodaj komentarz...


Adrian Palczewski - Dążący do niezależności od czasu, miejsca i pieniędzy nowoczesny kosmopolak, uzależniony od ciągłych zmian i życiowych wrażeń hedonista. Czasami student zatrudniający sam siebie, czasami pracownik fizyczny w korporacji. Ale co niezmienne- globtrotter (nie turysta). Tak, tak... mam słabość do obcych zakątków tego świata.

Prowadzi audycję Świadomy Emigrant .

Inne audycje tego autora:

Kobiety azjatyckie (9) - 6 lat temu


Australia stoi przepisami (5) - 6 lat temu

Więcej audycji...
A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt