Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne
wczoraj
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
5 rzeczy, które są źle nazywane w Kościele katolickim
Czym się różni dziewicze poczęcie od niepokalanego poczęcia? Dlaczego „grzech pierworodny” to niefortunne tłumaczenie „peccatum originale”? Czy Ofiara mszy świętej się powtarza na każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2014-09-12

Sprzedaż - Część 1/2

Nadający:

Jakie są rodzaje sprzedaży? Do jakiego Klienta zwykle sprzedajesz? Jakie techniki sprzedaży prawie zawsze działają?

KOMENTARZE

Feher 2014-09-12

Ernest, jaka szkoda że nie zajmiesz się najpierw sprzedażą internetową. Koniecznie weź pod uwagę audycję o sprzedaży internetowej lub nawet serię audycji zaraz po zaplanowanej serii.  
Dobra audycja, a książka Cialdiniego to absolutnie obowiązkowa pozycja, jest tam wiele ciekawych przykładów technik wywierania wpływu. Są także opisane sytuacje, gdzie techniki są wymieszane.

Davvid 2014-09-16

Witam Panie Ernest,  
zdecydowanie najlepszy odcinek serii, konkretne techniki, które zapiszę i będę testował w firmie :-)  
 
Również zainteresował mnie temat "sprzedaży przez maila" i generalnie za pomocą internetu. Nie wiem czy zgodzą się ze mną pozostali słuchacze, ale może warto po audycji "SPRZEDAŻ cz.2" zrobić właśnie odcinek o handlu elektronicznym i po tych 3 nagraniach odcinek z pytaniami?  
 
PS: Szkoda, że Pana baner znika tak szybko z góry strony głównej, z pewnością wynegocjowanie dłuższego czasu emisji wygeneruje więcej odbiorców, czyli dyskusji :-)  
 
Pozdrawiam serdecznie!

Ernest 2014-09-18

@2 Dziękuję za opinię.  
 
Pomyślę o audycji na temat sprzedaży w Internecie.

Ernest 2014-09-18

@2 Dziękuję za opinię.  
 
Sprzedaż przez e-mail będzie w części drugiej audycji - krótko i pod jednym kątem, ale warto się zapoznać. 
 
Drugą część audycji nagrywałem tydzień temu i już poszła do emisji dlatego nie będę w stanie jej zmodyfikować, natomiast zastanowię się nad sprzedażą w sieci i całkiem możliwe, że w najbliższym czasie będzie taka audycja. 
 
Sądzę, że obecność audycji na górze strony Kontestacji jest zdeterminowana ilością słuchaczy konkretnej audycji oraz potrzebą dania przestrzeni również innym, znakomitym autorom audycji, którzy mają mnóstwo wartościowych treści do przekazania. 
 
Zatem: zachęcam do częstego słuchania, komentowania i rozpowszechniania mojej audycji wśród znajomych, oraz promowania radia Kontestacja jako miejsca w którym ludzie ambitni i samodzielni będą mogli dowiedzieć się ciekawych rzeczy i skonfrontować swoje poglądy z innymi słuchaczami i nadawcami. 
 
Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz...


Ernest Gurgól - Kiedyś etatowy pracownik korporacji, dziś przedsiębiorca z dużym doświadczeniem handlowym i marketingowym. Pracował w takich branżach jak FMCG, budownictwo, energetyka, telekomunikacja, IT oraz nieruchomości. Absolwent Psychologii Zarządzania i Przedsiębiorczości oraz Szkoły Trenerów Umiejętności Psychospołecznych. Z zamiłowania pasjonat rozwoju osobistego i kompetencji przedsiębiorczych. Zwolennik wolnego rynku, łamiący schematy, wielki fan kreatywności, człowiek, który ma w głowie więcej pomysłów niż byłby w stanie zrealizować.

Prowadzi audycję Wokół Biznesu .

Inne audycje tego autora:

Bieda to przywilej? (12) - 6 lat temu
Perfekcjonizm w biznesie (8) - 6 lat temuWięcej audycji...
A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Magda - - 25.00
Internet mobilny - - 30.00
Atlas nieba - - 30.00
MARCIN BRZESKO - - 10.00
Jupiter - przeprowadzki międzynardowe - - 20.00
Wiecej filmików proszę - - 10.00
xtra numer - - 30.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt