Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne
wczoraj
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
5 rzeczy, które są źle nazywane w Kościele katolickim
Czym się różni dziewicze poczęcie od niepokalanego poczęcia? Dlaczego „grzech pierworodny” to niefortunne tłumaczenie „peccatum originale”? Czy Ofiara mszy świętej się powtarza na każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2014-11-06

Mój patent na Produktywność

Nadający:

Długo wyczekiwana audycja o produktywności, którą wyjątkowo dopełnia artykuł na moim blogu, uzbrojony w videoprezentacje, po to żebyście mogli w pełni, jeszcze lepiej wykorzystać potencjał narzędzi, które usprawniają moją pracę każdego dnia.

KOMENTARZE

Ernest 2014-11-06

Dzisiejsza audycja wyjątkowo podzielona jest na 2 części 
 
Pierwsza część to informacje i mój punkt widzenia w zakresie produktywności i tego, dlaczego nie chce nam się chcieć i jak można na to wpłynąć 
 
Drugą częścią audycji jest artykuł na moim blogu pod linkiem ernestgurgol.pl który zawiera kilka klipów video prezentujących narzędzia z których korzystam na co dzień i które sprawiają, że naprawdę czuję moc produktywności i panowania nad zadaniami. 
 
Mam nadzieję, że wiele skorzystacie na tej formie :)

Edon 2014-11-07

Bardzo fajne pomysły na samoorganizcję. Dla mnie subiektywnie to najlepsza z Twoich audycji, pewnie dlatego, że potrzebuję porad w tej materii. A hasło do blokera można takie dać: czymuszeteraztoczytac? ;)

Ernest 2014-11-07

@2 Cieszę się, mam nadzieję że pomoże. Wyższa produktywność bardzo mocno przekłada na osiągnięcia, trzeba tylko zastosować kilka prostych rzeczy i być cierpiwym i systematycznym Jeśli złapiesz się na tym, że nie jesteś produktywny, zawsze możesz wrócić do audycji i odświeżyć sobie w głowie :) 
 
Pozdrawiam

Marius 2014-11-09

Przydatna treść.

rafal 2014-11-11

Gratuluję bloga. Świetna robota. Artykuł na temat produktywności bardzo praktyczny i przygotowany z dużą starannością. Sam korzystam już od jakiegoś czasu z Nozbe, Evernote i Dropbox w podobnej konfiguracji, ale te wskazówki jakie zamieściłeś na blogu pozwolą mi to jeszcze poprawić. Dziękuję Ernest.

Ernest 2014-11-11

@5 Na zdrowie Rafał :) Zapraszam częściej :)

Paweł 2015-02-18

Wiesz czemu Erneście bardzo lubię Twoje audycje: bo z jednej strony mówisz o mądrych rzeczach, odkryciach, które dla mnie też były odkryciem, a z drugiej strony odkrywasz nowe dla mnie rzeczy, które też wydają mi się mądre.  
Dzięki!  
 
Paweł S 
 
P.S. Ciekawy jest też wątek pracy w domu - czytaj zarabianie przez Internet.

Dodaj komentarz...


Ernest Gurgól - Kiedyś etatowy pracownik korporacji, dziś przedsiębiorca z dużym doświadczeniem handlowym i marketingowym. Pracował w takich branżach jak FMCG, budownictwo, energetyka, telekomunikacja, IT oraz nieruchomości. Absolwent Psychologii Zarządzania i Przedsiębiorczości oraz Szkoły Trenerów Umiejętności Psychospołecznych. Z zamiłowania pasjonat rozwoju osobistego i kompetencji przedsiębiorczych. Zwolennik wolnego rynku, łamiący schematy, wielki fan kreatywności, człowiek, który ma w głowie więcej pomysłów niż byłby w stanie zrealizować.

Prowadzi audycję Wokół Biznesu .

Inne audycje tego autora:

Bieda to przywilej? (12) - 6 lat temu
Perfekcjonizm w biznesie (8) - 6 lat temuWięcej audycji...
A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Magda - - 25.00
Internet mobilny - - 30.00
Atlas nieba - - 30.00
MARCIN BRZESKO - - 10.00
Jupiter - przeprowadzki międzynardowe - - 20.00
Wiecej filmików proszę - - 10.00
xtra numer - - 30.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt