Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
3 dni temu
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
wczoraj
Sprzedaż online - Basia Piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2014-11-09

Co się dzieje, gdy przedsiębiorcy protestują?

Nadający:

Byliśmy (czyli Marcin Hugo Kosiński we własnej i jedynej osobie) na pierwszej polskiej manifestacji przedsiębiorców. Bez większych cięć, przekonajcie się, jak było tam naprawdę.

KOMENTARZE

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2014-11-09

Nie no, jacy trampkarze. Z tymi oponami to było olać i iść, albo je zabrać, albo, jak policjanci nie pozwalają, to ich z nimi zostawić i niech se robią ekspertyzy. A jeśliby się o jakieś pierdoły w rodzaju przepisów o stopniu nadpalenia opony czepiali, to tym lepiej. Sprawa w sądzie o coś takiego dopiero byłaby podstawą do rozgłosu i pociągnięcia tematu, śledzenia go przez media, z większym pożytkiem niż ten 1 protest! I cóż za hipokryzja wyszłaby na jaw: przecież górnikom nikt o opony nigdy sprawy nie robił, chociaż gorsze rzeczy się działy. Mam nadzieję, że się chłopaki nauczą, może to był dla większości pierwszy raz, i jeśli są pojętni do takich rzeczy, to następny protest będzie liczniejszy, efektowniejszy i efektywniejszy.

Marius 2014-11-09

Jak słyszę te wszystkie wzniosłe hasła "Jesteśmy solą tej ziemi..." czy "Rząd musi się z nami liczyć..." to normalnie jakbym słyszał strajkujących; górników, hutników, stoczniowców, lekarzy, nauczycieli, taksówkarzy, piekarzy, dekarzy i chuj go wie kogo jeszcze. 
 
Pamiętacie jak w Wydaniu Głównym był gość pokrzywdzony przy budowie autostrad? Też miał takie myślenie. Opowiadał nawet o tym, że pokrzywdzeni w tej sprawie przedsiębiorcy zrobili demonstrację, przeszli ulicami Warszawy i wręczyli pismo (raport?) ministrowi. A ja wtedy zadzwoniłem i się go spytałem czym oni się różnią od każdej innej grupy społecznej, która robi demonstracje, domaga się czegoś i następnie jest obsikiwana przez rząd. 
Odpowiedź brzmi: Niczym.

Krzysztof S. Matejak 2014-11-09

Hugo! Tyle już poradników wydałeś! Teraz czekamy na poradnik przedsiębiorcy-manifestanta. Spodziewam się, że flaszka dobrego, polskiego destylatu lub ekwiwalent w postaci kilku złocistych trunków od najmniej poprawnego politycznie browarnika w Polsce, będzie co najmniej na pierwszym miejscu listy rzeczy niezbędnych w przyborniku każdego przez ów poradnik szkolonego.

Sofronoff 2015-02-11

Przedsiębiorców rozbija ich natura - ponadprzeciętny indywidualizm, który okazuje się przegrywa ze zdolnościami organizacyjnymi. 
 
I jeszcze te "Nie robimy burdy...chcemy się pokazać". Hmmm... jacy piękni protestujący! Tak trzymać, a na pewno spotkacie się z "uznaniem" ustawodawcy ;-)

Dodaj komentarz...


Od czasu do czasu KonteStacja wychodzi z mikrofonem, a czasem z kamerą w teren. I pojawiają się takie formy, jak reportaże, relacje lub wywiady. Szczególnie reportaże i relacje wymagają cholernie dużo pracy, wobec czego warto je uhonorować osobnym miejscem.

Inne audycje tego autora:

Polski"WallStreet" (4) - 5 lata temu

Polski "Wall Street" (1) - 5 lata temu


Więcej audycji...
A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

50% dla dziennikarzy terenowych - - 215.00
Łukasz Adamus - - 20.00
Marcin z Wawy - - 100.00
Michał Banasinski - - 20.00
Warszawa - - 30.00
ZdroweNogi24.pl - - 30.00
Multinumer - - 30.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt