Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
audycja odwołana
Jutro
21:00
Janek Fijor dziś nie zaprasza przeprowadzając się do Hiszpanii.
Słuchaj radia
Wydanie Główne
wczoraj
Byle by przeżyć
Kwota wolna od podatku, a minimum egzystencji. Polacy nie chcą 600plus! Braki kadrowe i socjologowie. Wyrzucenie z mieszkania, zasiedzenie. Dino vs UOKIK. Znikające apteki. Zniesławienie...
Zrozumieć Nieruchomości (1)
7 dni temu
Wywiad z Pawłem Albrechtem o inwestowaniu w Polsce i poza nią
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2014-12-29

Do czego jest w stanie doprowadzić władza państwowa?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Podsumowujemy rok 2014. Z masą telefonów słuchaczy opisujemy najważniejsze wydarzenia tego roku, m in regulację UE nt bezpieczeńśtwa rękawic kuchennych.

KOMENTARZE

Piotr W. Orzelek 2014-12-30

"Narybek, co w sieci pobywał, już nie jest prawdziwym narybkiem 
I coś martwego się słyszy w jego pluśnięciu nieszybkim..." /Jesienin/ - tak w temacie 25 rocznicy upadku komunizmu. W mojej opinii trafna metafora. 
 
Z Markiem się oczywiście zgadzam prawdopodobnie w 95% tak jak i Hugo i z Hugo też w 95% - tak w roli wyjaśnienia - moje ironiczne słowa na antenie, ociekające sarkazmem miały na celu spełnienie "marzenia" :p If you know Marek what I mean ;) 
 
Dla niedowiarków polecam książkę, ebooka lub audiobooka w wykonaniu Agenta Tomasza: "Cofnięcie czasu" - Henry Hazlitt. Otwiera ślepia - w mojej opinii mało doceniana. Ciekawe czy choć jeden słuchacz przeczyta lub posłucha?  
 
Ludziska związani z KonteStacja.com prowadzący & słuchacze - kawał dobrej roboty. Gratuluję tego i 5 poprzednich lat ciężkiej, mrówczej pracy. Jestem przekonany razem ze znajomymi, że KonteStacja.com wpisała się na stałe w kartach historii.  
 
ślę pozdrowienia z życzeniami sukcesów, zdrowotności, witalności, porażek :p ciekawych wyzwań, szczypty wolnego czasu w ciszy oraz wolności, 
Piotrek

darek 2014-12-30

W necie piszą, że od 1 stycznia 2015 w Niemczech wprowadzają płacę minimalną - będzie 8,5 euro za godz.

darek 2014-12-30

Odnośnie tego pytania :Czy zamierzasz przeprowadzać ataki terrorystyczne w USA, to przypomniała mi się pewna historyjka ze szkoły - być może zmyślona, która opowiadano o jednej z nauczycielek. 
W klasie ktoś zrobił coś złego i nauczycielka nie mogła ustalić kto to zrobił.  
Więc wpadła na "genialny" pomysł - zaczęła pytać wszystkich uczniów po kolei : Czy to ty zrobiłeś ? Każdy odpowiadał, że to nie on, wreszcie został ostatni uczeń i nauczycielka oświadczyła z triumfem - o to teraz wiem, że to ty zrobiłeś, bo wszyscy inni powiedzieli, że to nie oni. To musiałeś być ty.

darek 2014-12-30

Podobno UE zakazała też odkurzaczy o mocy większej niż 1700 W.

Kris 2014-12-30

i pękł mi okrągły roczek z kontestacjom :) wielkie pozdrowienia oraz życzenia na ten nowy rok dla wszystkich słuchaczy i prowadzących :) happy new year Kontestacja ! 4

Kris 2014-12-30

i pękł mi okrągły roczek z kontestacjom :) wielkie pozdrowienia oraz życzenia na ten nowy rok dla wszystkich słuchaczy i prowadzących :) happy new year Kontestacja !

darek 2014-12-30

A propos dobroczynnego działania Internetu. 
 
Ludzie o poglądach wolnościowych stanowią nieliczną grupę ok 1% społeczeństwa, ale dzięki Internetowi mogą tworzyć całkiem liczną społeczność. 
Ponieważ te 1% Polski to 380 tysiecy ludzi - całkiem liczny tłum - który się może skupić online, ponad wszelkimi granicami państwowymi.

pudzian 2014-12-30

Ja i Henio, mój sąsiad, zakładamy agencję, której prawo (przez nas spisane i zatwierdzone) mówi, że każdy w okolicy bez agencji (bo nie mamy sił i chęci walczyć z innymi agencjami, póki co) winien nam jest miesięcznie 10% zarobków, a jak nie to go zabijamy. Z uzbieranych pieniędzy stać naszą agencję na zasiłek dla agencji wyższej, która miałaby decydować o ewentualnych konfliktach i roszczeniach. 
 
Kto decyduje o wyborze agencji wyższej? 
Kto może zostać taką agencją wyższą? 
Kto definiuje prawa ludzi niezrzeszonych (np. uchraniając przed wymuszeniami jak w sytuacji opisanej wyżej)? 
Kto stoi za prawem mówiącym, że spory między agencjami rozwiązuje agencja wyższa? 
Jakie środki ma ta agencja wyższa by egzekwować swoją rację bytu? (Kto te środki jej nadaje?) 
 
Zamienić agencje na plemiona i mamy dzisiejsza Afryke. Z tego co dzwoniacy powiedzial. Sam jestem za jak najwieksza autonomia miast.

Wiesiek 2014-12-30

Ruszyliście mój konik, czyli ochronę zdrowia, bo od ponad 20 lat nie istnieje służba zdrowia, która była wymysłem komunistów jak twierdzą niedouczeni wolnorynkowy. Otóż ubezpieczenia zdrowotne i emerytalne dla robotników wprowadził Otto Eduard Leopold von Bismarck-Schönhausen, którego do komunistów trudno zaliczyć, także w II Rzeczypospolitej istniały Ubezpieczalnie a duże zakłady jak na przykład Polskie Koleje Państwowe miały swoją służbę zdrowia ze szpitalami a nawet sanatoriami. Dzikie ludy też utrzymywały w wiosce Szamana, aby ten leczył chorych, bo po prostu człowiek chory nie jest pokryć kosztów leczenia. Mówicie o Panu Heniu, który pracuje na czarno i chce się ubezpieczyć w publicznej ubezpieczalni a niby, po co przecież ma pieniądze, którym innym zabiera NFZ to, dlaczego nie idzie do prywatnej placówki i nie leczy się za swoje pieniądze. Mówicie o temacie, o którym nie macie zielonego pojęcia, bo po 1 stycznia nie będą otwarte placówki Podstawowej Opieki Zdrowotnej, które są całkowicie placówkami prywatnymi i nie strajkuję tylko nie podpisują umowy na świadczenia zdrowotne wymuszając większe pieniądze, które i tak są bardzo wysokie jak na polskie standardy. Zapowiadane protesty pielęgniarek w publicznych zakładach nie wpłyną na leczenie chorych w tych szpitalach. Wiem, że jesteście wyznawcami bożka, który nazywa się WOLNY RYNEK i tak jak każdy wyznawca religii nie dopuszczacie negowania doktryn w niej zapisanych a wszystkich myślących inaczej najchętniej zlikwidowalibyście jak Islamiści. Otóż wolny rynek o ile nie manipulują nim wielkie kartele jak na przykład farmaceutyczny powoduje zwiększenie podaży i to najczęściej niższej, jakości co udowadnia przeniesienie produkcji z USraela do komunistycznych Chin. Do czego jest nam większa podaż w służbie zdrowia czy w nauce do tego, że by lekarz specjalista kierował nas do kolejki kolegi, aby on mógł zarobić czy po to, aby powstało ponad 400 uczelni rozdających papierki zwane dyplomami, których posiadacze patentują rocznie sto wynalazków. Argument wpajany przez elyty ( błąd celowy), że jak coś jest za darmo jest wykorzystywany w większym stopniu przez durne społeczeństwo można obalić na przykładzie właśnie ochrony zdrowia, bo to nie chory ciągnie więcej pieniędzy od NFZ, lecz lekarz, czyli, że wprowadzając system rozliczania nie poprawiliśmy, jakość usług, lecz zwiększyliśmy możliwość wyłudzania pieniędzy z publicznej kasy. PRL wydając mniej na służbę zdrowia nie miał kolejek refundował leki emerytom i rencistom a każdy pracujący płacił za leki 30 procent, dużo mniej Uczelni i wiele szkół uczących zawodu kształciły fachowych pracowników cenionych w świecie a nie magistrów na zmywak do GB.

pudzian 2014-12-30

Jesli ludzi nie stac na lekarzy - to niech ci lekarze wygina. I tak wiecej z nich szkody niz pozytku. Bardzo dobre porownanie do szamanow. 
 
Recze ci Wiesiu, ze lekarze nie wygina. Beda musieli obnizyc ceny, lub pojawia sie nowi, tansi.

RAdesign 2014-12-31

Skoro już tak o tych lekarzach - to niegdyś lekarzom płaciło się stale za utrzymaniu pacjenta w zdrowiu. 
Jeśli pacjent zachorował - lekarz miał obowiązek leczyć go za darmo, aż do skutku. 
Jeśli lekarz nie uleczył - miał obowiązek zwrócić wszystkie pieniądze, a gdyby pacjent zmarł - zwrócić je rodzinie. 
 
Takie rozwiązanie prawne było by chyba najlepsze, bo - uwaga - promuje fachowców, czyli lekarzy skutecznych. 
Pacjenta nie obchodzi zazwyczaj, czy lekarz leczy go dietą, akupunkturą, radioterapią, koncernowymi pastylkami czy okładem z młodej piersi - ważne, żeby był skuteczny efekt. 
 
Niestety, widzę tu potężny konflikt interesów z wielkimi producentami placebo z Big Pharmy, którzy jako twórcy potężnych karteli rządzących rynkiem ustalają już, za pomocą tzw fundacji naukowych i lobbingu państwowego - jakie terapie pacjent może, a jakie nie może stosować. 
Największą patologią tego rynku jest USA, gdzie przykładowo są tylko 3 możliwe terapie na raka, i jeśli ktokolwiek będzie próbował stosować inne - nawet na wyraźne żądanie pacjenta lub samemu będąc pacjentem (sic!) - wyląduje w pierdlu i nie wypłaci się z kar do końca życia. 
Rynek medyczny w USA jest doskonałym przykładem faszystowsko-korporacyjnej patologii, do której może doprowadzić pozorny wolny rynek, który tak naprawdę jest faszystowskim rynkiem dla wybranych. 
(faszyzm - ustrój policyjny, autorytarny, gdzie państwo ściśle współpracuje z wybranymi korporacjami i politycznie ustala dostęp do opłacalnych fragmentów rynku, natomiast zazwyczaj nie dręczy ustawowo sprzedawców pietruszki, chociaż mogą to robić niskie szczeble władzy np. dla wymuszenia haraczu)

Adolf 2014-12-31

Konik? raczej szkapa ,każdy mix z domieszką socjalizmu państwowego prowadzi do katastrofy i dlatego właśnie że to my osobiście finansujemy prywatnych stomatologów a nie NFZ za nasze pieniądze nie ma w dej prywatnej dziedzinie medycyny takiej patologii jaką opisujesz Wiesiu.Prywatne firmy w państwowych kopalniach to nie prywatyzacja a patologia-należy sprywatyzować całość.Mimo że już od dwóch dekad nie ma państwowych firm budowlanych to jednak ilość pojawiających się tam pieniędzy dzięki państwowemu "wsparciu" spowodowało na tym rynku patologię i marnotrawstwo nie mniejsze niż w" służbie zdrowia"-należy odciąć jakiekolwiek dofinansowanie z budżetu .Ale żeby ukrócić tą patologię socjalizmu potrzeba by było znieść instytucję BC. finasującego socjalizm w końcu końców nic innego nie finansuje.

darek 2014-12-31

Co do lekarzy to państwo stara się jak może, aby podrożyć koszt usług medycznych ; 
- ostatnio weszła jakaś ustawa, że dentyści nie mogą samodzielnie leczyć pacjentów tylko muszą koniecznie zatrudniać asystentki stomatologiczne. Oczywiście to kosztuje, dodatkowa pensja plus ZUS i koszty idą w górę jak rakieta 
Kolejna sprawa to przepisy zakazujące sprzedaży leków przez internet - nawet przez licencjonowane apteki i hurtownie. 
 
Kolejna kwestia to dyplomowane pielęgniarki - państwo usiłuje zmusić do zatrudniania na pielęgniarki osób po wyższych szkołach pielęgniarskich. 
 
Wszystko to, to dodatkowe koszty i wyższe ceny - a potem zdziwienie, że usługi medyczne więcej kosztują. Państwo jest głównym sprawcą wysokich kosztów i a politycy udają debili, że nie wiedza skąd biorą się wyższe ceny. 
To jak w tej anegdocie o uciekającym złodzieju, którzy krzyczy Łapać złodzieja, aby odwrócić od siebie uwagę.

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2015-01-05

Ostatnio m.in. to tłumaczyłem, momentami dogłębnie: www.kontestacja.com Hugo też nieraz tłumaczył. Ale niektóre reakcje (w tym na czacie i w powyższych komentarzach) uświadamiają mi, że systematyczny wykład na bardziej elementarnym poziomie trzeba czasem zrobić. I zamierzam. 
 
Tymczasem polecam linki w tym komentarzu, zwłaszcza filmiki: www.kontestacja.com A pudzianowi odpowiem tu. 
 
pudzian, rynek zdecyduje. Nie wiadomo, ile będzie instancji, i czy w ogóle jakaś wyższa. Może też się to zmieniać w zależności od miejsca i czasu. Żadne państwo nie będzie decydować, kto może powołać sąd, sąd apelacyjny lub PAO (prywatną agencję ochrony), tylko popyt – głosowanie portfelami przez mieszkańców danego terenu. PAO nie mają interesu rozwiązywać konfliktów zbrojnie, bo przemoc jest po pierwsze droga, po drugie pogarsza reputację. Państwowa policja natomiast może sobie poczynać (i np. w USA jest często bardzo brutalna). PAO zwiążą się umowami, jak rozwiązywać kwestie sporne, a klienci będą to z góry wiedzieć. Kto będzie mieszkał w zamku z armatami, jeździł samochodem z kuloodpornymi szybami, a w co niebezpieczniejsze miejsca chodził z własną ochroną, lub umiał karate, będzie mógł się obejść bez płacenia za usługę bezpieczeństwa (podobnie jak małżeństwo lekarzy za ubezpieczenie zdrowotne, z wyjątkiem szybkiej pomocy przy wypadkach). A jeśli ktoś (i to nie ważne, czy się mieni PAO, czy mafią) chce od jakichś ludzi wymuszać haracz 10% za nic (zauważ, że państwo obecnie bierze znacznie więcej, a 10% to typowa stawka mafii, które jednak ochronę zapewniają, i choć opłaty są przymusowe, to jakość usług znacznie wyższa od państwowych), to bardziej im się będzie opłacać (więc niektórzy na to wpadną, a reszta zauważy i pójdzie w ich ślady) zrzucić po np. 3% (choć raczej nie zależałoby to od zarobków, tylko innych czynników, ale średnio przeliczałoby się na mniej niż 10%) na założenie własnej PAO lub usługi jakiejś istniejącej w celu ochrony przed tymi agresorami (a przy okazji dodatkowo przed innymi). 
 
Btw, trafiłem niedawno na peacekeeper.org Zdecydowanie coś, o czym chcę powiedzieć w swojej audycji!

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
brązowy
Inne audycje tego autora:

Byle by przeżyć - wczoraj
Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - 4 tygodnie temu

Idzie drożyzna (1) - 6 tygodni temu


Więcej audycji...
Muzeum z najwyższej półki - 8 tygodni temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - 2 miesiące temu

Zabił świnię, a odpowie... - 3 miesiące temu

Hugo zostaje kurem domowym (3) - 3 miesiące temu

Kto nas będzie leczył? (4) - 3 miesiące temu

Upadli politycy, imperia i konsumenci (7) - 3 miesiące temu

Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - 4 miesiące temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - 4 miesiące temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - 4 miesiące temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - 5 miesiące temu

10 groszy za indyka (1) - 5 miesięcy temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - 6 miesięcy temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - 6 miesięcy temu

Oddaje500plus chellange! (13) - 6 miesięcy temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - 7 miesięcy temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - 7 miesięcy temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - 7 miesięcy temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - 8 miesięcy temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - 8 miesięcy temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - 9 miesięcy temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - 9 miesięcy temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - 9 miesięcy temu

Czy będą matury? (1) - 9 miesięcy temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - 10 miesięcy temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - 10 miesięcy temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - 11 miesięcy temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - 11 miesięcy temu

ROI z obywatela (9) - 11 miesięcy temu


Dajcie spokój "nietrzeźwym" kierowcom (3) - 11 miesięcy temu

Czy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - 11 miesięcy temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - ponad rok temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - ponad rok temu

Kiedy można zabić intruza? - ponad rok temu

Magiczne szable i tarcze (1) - ponad rok temu


Kto zaorał Hugo? - ponad rok temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - ponad rok temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - ponad rok temuPolskie produkty mogą być gorsze (4) - ponad rok temu

Matka Boska Dotacyjna (9) - ponad rok temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - ponad rok temu

Rozwody przez internet - ponad rok temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - ponad rok temu

Podatki, które się opłacają? (3) - ponad rok temu

RODO nie jest potrzebne! (2) - ponad rok temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - ponad rok temu

Autostopem na Kitaj (2) - ponad rok temu


Zdrajcy sprawy (4) - ponad rok temu


Czy istnieją niezależne media? (3) - ponad rok temu


Taxi zamiast PKS (4) - ponad rok temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - ponad rok temu

A może by się tak nie wcinać? (3) - ponad rok temu

Nie daj sie golić za muzykę (3) - ponad rok temu


Każdy w końcu umrze (2) - ponad rok temuZnajdź swojego alfonsa (11) - ponad rok temu

Zabić czy usunąć? (7) - ponad rok temu

Jak zostać Dworcem? (1) - ponad rok temu

Życie rodzinne kwitnie w kolejce. (5) - ponad rok temu


Jak pędzić bimber (10) - ponad rok temu

Czy bańka już pękła? (8) - ponad rok temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - ponad rok temu

Nowy, legalny hazard (2) - 2 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 2 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 2 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 2 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 2 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 2 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 2 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 2 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 2 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 2 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 2 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 3 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 3 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 3 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 3 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 3 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 3 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 3 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 3 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 3 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 3 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 3 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 3 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 3 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (42) - 3 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 3 lata temu

Warto być biednym (8) - 3 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 3 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 3 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 4 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 4 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 4 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 4 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 4 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 4 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 4 lata temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lata temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 5 lata temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 5 lata temu


"Te wybory to przełom" (24) - 5 lata temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 5 lata temu

Hugo w Business Misji (6) - 5 lata temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 5 lata temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 5 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 5 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 6 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 6 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 6 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 6 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 6 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 6 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 6 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 6 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 6 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 6 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 6 lat temu


Jak kraść? (49) - 6 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 7 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 7 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 7 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 7 lat temu

MLM to ściema (67) - 7 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 7 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 7 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 7 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 7 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 8 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 8 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 8 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 8 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 8 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 8 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 8 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 8 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 8 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 8 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 8 lat temu

ACTA samo zło (87) - 8 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 8 lat temu

Naloty na graczy (17) - 8 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 8 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 8 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 9 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 9 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 9 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 9 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 9 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 9 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 9 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 9 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 9 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 9 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 9 lat temu
Świat wg PARP godzina druga (7) - 9 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 9 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 9 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 9 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 9 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 9 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 9 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 10 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 10 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 10 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 10 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 10 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 10 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 10 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 10 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 10 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 10 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 10 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 10 lat temu


O buncie informatyków (8) - 10 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Zarabianie przez internet opinie - - 20.00
Klimatyzacja biklim nowy sącz serwis montaż - - 20.00
Grzegorz z Zielonej Gory - - 100.00
Szkoła rysunku kraków format studio - - 20.00
Zarabianie na ankietach - - 20.00
Blog o zarabianiu w internecie - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt