Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
audycja odwołana
Jutro
21:00
Jan Fijor zaprasza
Słuchaj radia
Wydanie Główne
wczoraj
Absolutnie wszystko, dla każdego, za darmo
Kontynuujemy analizę programów wyborczych. Dziś KO i Lewica. Równouprawnienie w sporcie. Inflacja. Inteligencja elektoratu. Darmowy Internet.
Jan Fijor zaprasza (1)
6 dni temu
Obligacje dla debili
(Janek już do Kraju Dziadów powrócon.) Absurdy polityki monetarnej. Przechowywanie wartości w złocie a inne aktywa. Za usterki techniczne przepraszamy – pogorszony dźwięk i urwana końcówka.
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2015-01-13

Co należy zrobić z islamskimi terrorystami?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Dziś rozmawiamy o tym, czy bardziej prawdopodobne jest, że sam się zabijesz, czy że zrobi to muzułmański terrorysta?

KOMENTARZE

Danzig 2015-01-13

Trumna, tak czy owak to 100% inwestycja ;-)

Kwiat126p 2015-01-13

Wnioski z audycji: "ofiar jest mało więc nie ma czym się przejmować, problemu nie ma, wszystkiemu winne jest państwo bo jakby go nie było to nie byłoby problemu" to tak jak mowic "gdybyś nie miał pieniedzy przy sobie to by cie nie okradli więc twoja wina :) Poza tym okradli cię tylko 6 razy a to w skali makro za mało żeby panikować." A jak walczyć? "No wolnym rynkiem". Kupimy od nich kilka ton terroryzmu, trochę piasku i odejdą w pokoju :)

mgr inż. BlackEmperor 2015-01-13

@2 
"...wszystkiemu winne jest państwo bo jakby go nie było to nie byłoby problemu..." 
Przeinaczasz. Mówiliśmy o tym, ze państwo zobowiązało się bronic swoich obywateli i w związku z tym zabrało im bron. Jak widać to nie działa, ludzie byli bezbronni, a policja jak zwykle przybyła za późno. Jesteśmy za pozbawieniem państwa monopolu na ochronę. Każdy powinien mieć możliwość bronic się tak jak chce.  
"...Poza tym okradli cię tylko 6 razy a to w skali makro za mało żeby panikować...." 
No własnie dlatego była mowa o malej skali. Bardziej odpowiednie porównanie było by takie, ze okradli cie raz w życiu i z tego faktu wyciągasz wnioski, ze zalewa nas fala złodziejstwa i trzeba wszystkie pieniądze trzymać w banku.

Kamyk 2015-01-13

Kolejny raz plączesz Hugo- mówisz- jestem za nieprzestrzeganiem głupiego prawa. tyle że to działa w 2 strony, wtedy imigranci mogą stwierdzić że prawa tutejsze są głupie (choćby nienaruszalność cielesna, żeby przytoczyć przykład) i wbrew naszym obyczajom, wiec go nie przestrzegamy. Wiec jak zwykle- fantastyczne pomysły z kontestacji z zerowym zastosowaniem w realnym świecie.

Kwiat126p 2015-01-13

@3 dla czego jesteście tak krótkowzroczni jeśli można wiedzieć? Myślicie że to pojedyncze przypadki które nie mają nic wspólnego z muzułmanami zamieszkującymi Europę ani nie ma nic wspólnego z ogromnym starciem cywilizacji zachodniej i tej islamu? Na serio nie widzicie tego? :) Obejrzyjcie sobie reakcję cieszących się muzułmanow we Francji po dokonaniu tych 2 zamachów jak się cieszą i wykonują jednoznaczne gesty do kamery. Po prostu oni są tak różni i wrogo nastawieni do naszych zasad że nie potrafią żyć wśród nas. Polak czy Niemiec nie zabija w innym kraju jakiś redaktorow 4 rzędnej gazetki za ich rysunki. Bo nalezymy do jednego kręgu kulturowego i cywilizacji. Tak już jest że jeżeli jakaś mniejszość chce istnieć w danym kraju musi zachowywać się niezwykle taktownie i nie drażnić większości, natomiast większość musi być wyrozumiała(o ile chce ich tam u siebie). Tutaj jest od tego baaardzo daleko. Ale mysle że wasze podejście bierze się stąd że nie odczowacie z nikim więzi narodowej, kulturowej, cywilizacyjnej. Mi np bliższy jest Izraelczyk w konflikcie Izrael Palestyna (granica między naszym a ich światem, linia frontu). Wam to chyba obojętne i stąd takie podejście i machanie ręką na to wszystko. 
 
Prawo do broni jak najbardziej jestem za oczywiście.

Oburzony 2015-01-13

Kochani, nie dajcie się manipulować. Muzułmanie czy chrześcijanie, czarni czy biali -jesteśmy tylko ludźmi, pragnącymi spokoju i odrobiny miłości od drugiego człowieka. Ten cały terroryzm to cyrk, przedstawienie na scenie, gdzie akcje wykonują opłaceni aktorzy. Rząd Światowy potrzebuje dla swojego bytu światowego terroryzmu, by dla rzekomej ochrony Ciebie Przyjacielu - mógł walczyć, zbroić się, wydawać Twoje podatki, podsycać nienawiść do brata swego. To wielka ściema, manipulacja, obłuda tylko po to, byś stał się ich zakładnikiem. By Ci ograniczono prawa obywatelskie, byś sobie dał założyć obrożę. Kiedy w Polsce zacznie się zapowiadana Rewolucja, poprowadzą ja tak, by o wszystko obwinić prawdziwych patriotów, określając ich mianem szowinistów, nacjonalistów i faszystów. Przyjacielu, przejrzyj na oczy. Dzisiaj cała wiedza o naszym świecie jest dostępna, dotrze do Ciebie pod warunkiem, że odrzucisz schematy i otworzysz umysł.

mgr inż. BlackEmperor 2015-01-13

@5 
Czy Ci ludzie to również podstawieni aktorzy mający na celu uśpić nasza czujność? 
swiat.newsweek.pl 
 
Fundamentaliści są w każdej religij i nie można na ich podstawie mówić o wszystkich wyznawcach.  
 
Ja, jako chrześcijanin nie chciałbym być na przykład postrzegany przez pryzmat takich ludzi: 
www.sfora.pl 
 
A co powiecie na to?  
www.muslims4liberty.org 
 
a ty?

Szymon 2015-01-13

Problem polega nie na bezsilnym państwie - to jest fakt, ale tylko rezultat tego , że ludzie przestali czcić i wierzyć w Prawdziwego Boga ( większość zachodniego świata ). Co za tym idzie ważniejsze dla nich jest życie teraźniejsze niż przyszłe. Do tego jeszcze nie mają względu na nic ( przykładem jest np. to bluźniercze lewicowe pisemko ) , na świętości, na wartości , na prawość. Taki niewierny MUSI przegrać z wierzącym, nawet jak wierzy w fałszywego proroka. Dla niewierzącego życie i majątek to wszystko co ma, do tego kruche jak porcelana. Dla drugiego to przeszkoda w drodze do raju.

Kwiat126p 2015-01-13

@7 jak to również podstawieni aktorzy? Czy ja cos mowilem o aktorach? 
Fundamentaliści są w każdej religii ale tak się jakoś dziwnie składa że problem mamy tylko z fundamentalistami muzułmańskimi, tylko oni wysadzają się w centrum, odcinają głowy tempym nożem, zakopują w piasku po szyję i dokonują masowych egzekucji z cyklu "bum w glowę i do rzeki, nastepny proszę!". No na prawde w necie masz od cholery filmow pokazujących "religię pokoju" :) Bardzo dziwny zbieg okoliczności, no kurde akurat to muzulmanie w 99% są a nie katolicy czy buddyści...Hmmm to jak filmik "JKM jest illuminati" :) Oczywista oczywistość. A co do tych policjantów muzułmańskich to wiadomo że oni między soba też się tłuką, wahabici, szyici, sunnici. No i mogę też użyć w tym wypadku waszego argumentu że jedna jaskołka nie czyni wiosny i nie ma co sie podniecać policjantem muzułmanem. Zbyt wielu muzułmanów jest wrogo nastawionych i co ważniejsze pokazują to czynami żeby mówić "nie oceniajmy ich przez pryzmat marginesu". przykłady? 
 
www.wykop.pl 
 
www.wykop.pl 
 
mam ci wysłać może przemówienie murzyna z bodaj Liverpoolu ktory ledwo co odrąbał glowe angielskiemu żołnierzowi i już udziela wywiadu mowiac ze wszyscy podziela jego los jesli nie zmieni sie polityka Camerona? W necie aż serwery pękają od podobnych nagranych i udokumentowanych akcji. Swoją drogą czytając Lisweek...no sorry....źródło o zerowej wiarygodności Pana Tomasza "Co z Tę Polskę" :)

Edon 2015-01-13

Jeśli chodzi o manifestacje we Francji to mają one jak najbardziej sens, ponieważ ludzie uczestniczący w nich, zwłaszcza Ci, którzy trzymają kartki z napisem "Je suis Charlie" pokazują, że nie się boją, solidaryzują się z tymi dziennikarzami czyli z obiektem ataku. Jest to zachowanie odwrotne od tego, jakie chcieli uzyskać terroryści, a chcieli wzbudzić strach. 
 
Co do dziennikarzy mordowanych w Rosji to oczywiście, powinno się o tym mówić dużo więcej ale napewno jest tam trudno dotrzeć do odpowiednich materiałów śledczych itp. no bo to w Rosji się dzieje. Poza tym zaginięcie kolejnego dziennikarza w Rosji może być dla mediów faktem za mało atrakcyjnym medialnie, taka smutna prawda. 
 
Jeszcze odnośnie samego Islamu w Europie to już Kwiat126p sporo napisał. We Francji i Szwecji co roku płoną setki samochodów podpalanych przez muzułmanów, chcą wprowadzać na coraz szerszą skalę prawo szariatu, którego będą musieli przestrzegać również niemuzułmanie. Tworzą jakieś islamskie strefy i patrole, słowem Islam coraz bardziej ekspanduje w Europie. I nie wiem co da takie gdybanie, że prawo religijne tak ale bez przemocy. Fakty są inne a chęci zmian u muzułmanów nie widać.

RAdesign 2015-01-14

@7 Kwiat 
Taki to już los religii monoteistycznych bazujących na historyjce o pustynnym mściwym bożku jahwe. 
Oryginalnie był to dość mściwy i nienawistny kult, a jak takie ziarna trafią na grunt neofickiej nadgorliwości to zawsze jest klops. 
Judeochrześcijaństwo ma o tyle plus, że tradycyjne żydowskie kompleksy i skrupuły wprowadzone przez Szawła oblekło w formę Rzymskiej Religii Państwowej - już z założenia politeistycznej i wewnętrznie tolerancyjnej ale i silnie zintegrowanej wokół idei państwa i jego boskiego przywódcy króla/papieża/słońca/cesarza/etc... 
Zawdzięcza to cwanemu spryciarzowi Konstantynowi, który na plecach judeochrześcijańskiego plebsu dochrapał się władzy, no i siłą rzeczy zintegrował plebejskie wierzenia z religią państwową. 
Ten pro-państwowy rdzeń judeochrześcijaństwa zawsze przeważał, nawet jak sekta katolicka wyżynała się z innymi sektami, to ostatecznie i tak wygrywała integracja z państwem i każda bardziej wolnościowa odmiana chrześcijaństwa kończyła na stosach. 
Ideał religii państwowej Imperium Rzymskiego ułatwił też pełną integrację rodzimych wierzeń, czcimy więc sobie spokojnie Wielką Matkę, świętujemy śmierć i zmartwychwstanie Słońca w zimowe przesilenie i inne dawne święta przyrody, oczywiście w pełni zintegrowane w tzw."chrześcijaństwo". 
 
Z islamem jest inna sprawa, bo praktycznie jedynym stykiem z dawnym Imperium i integracją islamu z religią państwową był teren Hiszpanii, czyli tolerancyjna Andaluzja, gdzie faktycznie objawił się pokojowy islam wpleciony w państwo. Niestety Andaluzja upadła - podbita przez islamskich barbarzyńców z Afryki, a potem przez Kastylię. 
Zaś wpływ Bizancjum był bardziej opozycyjny, niemniej też odznaczył się pozytywnie (ale i negatywnie) na islamie. 
 
Niemniej - ten brak integracji islamu w mechanizmy państwa imperialnego opartego na koegzystencji różnych nacji - jest widoczny u większości islamistów, dlatego też nie należy się spodziewać po nich niczego dobrego. 
Jedyne wyjście to było trzymanie islamistów pod dyktatorskim butem - jak w Iraku, Libii, Syrii...niestety, nie wiedzieć czemu, komuś bardzo przeszkadzają dyktatury.  
Wiadomo, że fiołkami nie pachną, ale to państwa na ogół stabilne i przewidywalne. 
Niestety - ktoś usilnie od kilku dekad próbuje mieszać, wtrąca się w te dyktatury, obala je, i wyzwala chaos i terrorystyczny bardak.

dudi 2015-01-14

To, że prawdopodobieństwo zostania ofiarą zamachu terrorystycznego jest niewielkie, nie oznacza, że mamy terrorystów lekceważyć i bagatelizować!

Jabollissimus 2015-01-16
Paweł 2015-01-18

Witam ponownie wszystkich po kilkunastu miesiącach, kiedy to moja historia wywołała w miarę burzliwą jak na to miejsce, dyskusję. Dzisiaj zapraszam na ciąg dalszy, jeśli są zainteresowani, więcej na: wniewolizadluzenia.pl

Adolf 2015-01-18

Terrorystów należy wysadzić.

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2015-01-20

Edon, masz rację, zgadzam się. A co do tego prawa, ale bez przemocy, to też jestem za. Tak się asymiluje, a nie polityczną poprawnością. U nas żyją od setek lat muzułmanie (Tatarzy) ze swoją religią, strojami, obyczajami, i każdy może mówić o nich, co chce, więc przeważnie (o ile ktoś w ogóle o nich wie) mówi się dobrze, bo i powodów szczególnych do mówienia źle nie dają, jak to ludzie (każda duża grupa, której się nie określiło wybiórczo, żeby wypadła źle, tylko np. po narodowości). Ale gdyby państwo (przepisami prawa lub praktyką ich stosowania) czyniło jakieś różnice (jak np. między białymi, Indianami i murzynami w USA), to pojawiłyby się problemy.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - 2 tygodnie temu

10 groszy za indyka (1) - 3 tygodnie temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - 5 tygodni temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - 6 tygodni temu

Oddaje500plus chellange! (13) - 7 tygodni temu

Więcej audycji...

Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - 2 miesiące temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - 2 miesiące temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - 3 miesiące temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - 3 miesiące temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - 4 miesiące temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - 4 miesiące temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - 4 miesiące temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - 5 miesiące temu

Czy będą matury? (1) - 5 miesięcy temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - 6 miesięcy temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - 6 miesięcy temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - 6 miesięcy temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - 7 miesięcy temu

ROI z obywatela (9) - 7 miesięcy temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - 7 miesięcy temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - 8 miesięcy temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - 8 miesięcy temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - 8 miesięcy temu

Kiedy można zabić intruza? - 9 miesięcy temu

Magiczne szable i tarcze (1) - 9 miesięcy temu


Kto zaorał Hugo? - 10 miesięcy temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 10 miesięcy temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 11 miesięcy temu

Studia nie mogą być dla wszystkich (1) - 11 miesięcy temu

Dlaczego nie rządzą nami strażacy? (2) - 11 miesięcy temu

Polskie produkty mogą być gorsze (4) - 11 miesięcy temu

Matka Boska Dotacyjna (9) - 11 miesięcy temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - ponad rok temu

Rozwody przez internet - ponad rok temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - ponad rok temu

Podatki, które się opłacają? (3) - ponad rok temu

RODO nie jest potrzebne! (2) - ponad rok temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - ponad rok temu

Autostopem na Kitaj (2) - ponad rok temu


Zdrajcy sprawy (4) - ponad rok temu


Czy istnieją niezależne media? (3) - ponad rok temu


Taxi zamiast PKS (4) - ponad rok temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - ponad rok temu

A może by się tak nie wcinać? (3) - ponad rok temu

Nie daj sie golić za muzykę (3) - ponad rok temu


Każdy w końcu umrze (2) - ponad rok temuZnajdź swojego alfonsa (11) - ponad rok temu

Zabić czy usunąć? (7) - ponad rok temu

Jak zostać Dworcem? (1) - ponad rok temu

Życie rodzinne kwitnie w kolejce. (5) - ponad rok temu


Jak pędzić bimber (10) - ponad rok temu

Czy bańka już pękła? (8) - ponad rok temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - ponad rok temu


Nie kupujcie polskich produktów (15) - ponad rok temu

Pracodawcy dziękują Morawieckiemu (22) - ponad rok temu

Darmowa edukacja jest za droga! (2) - ponad rok temu

Nowy, legalny hazard (2) - ponad rok temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - ponad rok temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - ponad rok temu

Black Friday po polsku (4) - ponad rok temu

Nowy próg podatkowy (11) - ponad rok temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - ponad rok temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - ponad rok temu

Za tanie linie lotnicze (8) - ponad rok temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 2 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 2 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 2 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 2 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 2 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 2 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 2 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 2 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 2 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 2 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 3 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 3 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 3 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 3 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 3 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 3 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (38) - 3 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 3 lata temu

Warto być biednym (8) - 3 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 3 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 3 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 3 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 3 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 4 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 4 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 4 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 4 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 4 lata temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 4 lata temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 4 lata temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 4 lata temu


"Te wybory to przełom" (24) - 4 lata temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 5 lata temu

Hugo w Business Misji (6) - 5 lata temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 5 lata temuObalamy mity nt. energetyki (40) - 5 lata temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 5 lata temu

Idziemy palić opony pod sejm (9) - 5 lata temuMożesz jeździć na gapę (10) - 5 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 5 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 5 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 5 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 6 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 6 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 6 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 6 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 6 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 6 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 6 lat temu


Jak kraść? (49) - 6 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 6 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 6 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 6 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 6 lat temu

MLM to ściema (67) - 7 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 7 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 7 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 7 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 7 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 7 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 7 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 7 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 7 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 8 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 8 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 8 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 8 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 8 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 8 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 8 lat temu

ACTA samo zło (87) - 8 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 8 lat temu

Naloty na graczy (17) - 8 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 8 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 8 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 8 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 8 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 8 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 8 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 8 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (22) - 8 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 9 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 9 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 9 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 9 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 9 lat temu
Świat wg PARP godzina druga (7) - 9 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 9 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 9 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 9 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 9 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 9 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 9 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 9 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 9 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 9 lat temu

Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 9 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 10 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 10 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 10 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 10 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 10 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 10 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 10 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 10 lat temu


O buncie informatyków (8) - 10 lat temuUE powstała! (2) - 10 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Blog o zarabianiu w internecie - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
Sklep bhp nowy sącz, tarnów - Volpex.pl - - 20.00
Grzegorz z Zielonej Góry - - 100.00
okna dako complex - - 20.00
Wypożyczalnia samochodów Nowy Sącz... - - 20.00
Rafał - - 100.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt