Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Nie
20:00
Firma na emigracji
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne (7)
3 dni temu
Unikaj szpitali
Zaczyna brakować miejsc dla chorych. Nielogiczne zakazy. Czerwona vs żółta strefa. Zamknięte szkoły. Nadawanie nielegalne? Jawne zarobki w TVP? Nowy pomysł na ławki. Bieszczady bez 5G....
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
przedwczoraj
Analiza rynku nieruchomości - Maciej bis |#560
Maciej Bis Analityk rynku nieruchomości. Posiada doświadczenie psychologiczne. Przez 6 lat pracował jako trener umiejętności psychospołecznych. Obecnie pomaga klientom zarobić i...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2015-01-13

Co należy zrobić z islamskimi terrorystami?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Dziś rozmawiamy o tym, czy bardziej prawdopodobne jest, że sam się zabijesz, czy że zrobi to muzułmański terrorysta?

KOMENTARZE

Danzig 2015-01-13

Trumna, tak czy owak to 100% inwestycja ;-)

Kwiat126p 2015-01-13

Wnioski z audycji: "ofiar jest mało więc nie ma czym się przejmować, problemu nie ma, wszystkiemu winne jest państwo bo jakby go nie było to nie byłoby problemu" to tak jak mowic "gdybyś nie miał pieniedzy przy sobie to by cie nie okradli więc twoja wina :) Poza tym okradli cię tylko 6 razy a to w skali makro za mało żeby panikować." A jak walczyć? "No wolnym rynkiem". Kupimy od nich kilka ton terroryzmu, trochę piasku i odejdą w pokoju :)

mgr inż. BlackEmperor 2015-01-13

@2 
"...wszystkiemu winne jest państwo bo jakby go nie było to nie byłoby problemu..." 
Przeinaczasz. Mówiliśmy o tym, ze państwo zobowiązało się bronic swoich obywateli i w związku z tym zabrało im bron. Jak widać to nie działa, ludzie byli bezbronni, a policja jak zwykle przybyła za późno. Jesteśmy za pozbawieniem państwa monopolu na ochronę. Każdy powinien mieć możliwość bronic się tak jak chce.  
"...Poza tym okradli cię tylko 6 razy a to w skali makro za mało żeby panikować...." 
No własnie dlatego była mowa o malej skali. Bardziej odpowiednie porównanie było by takie, ze okradli cie raz w życiu i z tego faktu wyciągasz wnioski, ze zalewa nas fala złodziejstwa i trzeba wszystkie pieniądze trzymać w banku.

Kamyk 2015-01-13

Kolejny raz plączesz Hugo- mówisz- jestem za nieprzestrzeganiem głupiego prawa. tyle że to działa w 2 strony, wtedy imigranci mogą stwierdzić że prawa tutejsze są głupie (choćby nienaruszalność cielesna, żeby przytoczyć przykład) i wbrew naszym obyczajom, wiec go nie przestrzegamy. Wiec jak zwykle- fantastyczne pomysły z kontestacji z zerowym zastosowaniem w realnym świecie.

Kwiat126p 2015-01-13

@3 dla czego jesteście tak krótkowzroczni jeśli można wiedzieć? Myślicie że to pojedyncze przypadki które nie mają nic wspólnego z muzułmanami zamieszkującymi Europę ani nie ma nic wspólnego z ogromnym starciem cywilizacji zachodniej i tej islamu? Na serio nie widzicie tego? :) Obejrzyjcie sobie reakcję cieszących się muzułmanow we Francji po dokonaniu tych 2 zamachów jak się cieszą i wykonują jednoznaczne gesty do kamery. Po prostu oni są tak różni i wrogo nastawieni do naszych zasad że nie potrafią żyć wśród nas. Polak czy Niemiec nie zabija w innym kraju jakiś redaktorow 4 rzędnej gazetki za ich rysunki. Bo nalezymy do jednego kręgu kulturowego i cywilizacji. Tak już jest że jeżeli jakaś mniejszość chce istnieć w danym kraju musi zachowywać się niezwykle taktownie i nie drażnić większości, natomiast większość musi być wyrozumiała(o ile chce ich tam u siebie). Tutaj jest od tego baaardzo daleko. Ale mysle że wasze podejście bierze się stąd że nie odczowacie z nikim więzi narodowej, kulturowej, cywilizacyjnej. Mi np bliższy jest Izraelczyk w konflikcie Izrael Palestyna (granica między naszym a ich światem, linia frontu). Wam to chyba obojętne i stąd takie podejście i machanie ręką na to wszystko. 
 
Prawo do broni jak najbardziej jestem za oczywiście.

Oburzony 2015-01-13

Kochani, nie dajcie się manipulować. Muzułmanie czy chrześcijanie, czarni czy biali -jesteśmy tylko ludźmi, pragnącymi spokoju i odrobiny miłości od drugiego człowieka. Ten cały terroryzm to cyrk, przedstawienie na scenie, gdzie akcje wykonują opłaceni aktorzy. Rząd Światowy potrzebuje dla swojego bytu światowego terroryzmu, by dla rzekomej ochrony Ciebie Przyjacielu - mógł walczyć, zbroić się, wydawać Twoje podatki, podsycać nienawiść do brata swego. To wielka ściema, manipulacja, obłuda tylko po to, byś stał się ich zakładnikiem. By Ci ograniczono prawa obywatelskie, byś sobie dał założyć obrożę. Kiedy w Polsce zacznie się zapowiadana Rewolucja, poprowadzą ja tak, by o wszystko obwinić prawdziwych patriotów, określając ich mianem szowinistów, nacjonalistów i faszystów. Przyjacielu, przejrzyj na oczy. Dzisiaj cała wiedza o naszym świecie jest dostępna, dotrze do Ciebie pod warunkiem, że odrzucisz schematy i otworzysz umysł.

mgr inż. BlackEmperor 2015-01-13

@5 
Czy Ci ludzie to również podstawieni aktorzy mający na celu uśpić nasza czujność? 
swiat.newsweek.pl 
 
Fundamentaliści są w każdej religij i nie można na ich podstawie mówić o wszystkich wyznawcach.  
 
Ja, jako chrześcijanin nie chciałbym być na przykład postrzegany przez pryzmat takich ludzi: 
www.sfora.pl 
 
A co powiecie na to?  
www.muslims4liberty.org 
 
a ty?

Szymon 2015-01-13

Problem polega nie na bezsilnym państwie - to jest fakt, ale tylko rezultat tego , że ludzie przestali czcić i wierzyć w Prawdziwego Boga ( większość zachodniego świata ). Co za tym idzie ważniejsze dla nich jest życie teraźniejsze niż przyszłe. Do tego jeszcze nie mają względu na nic ( przykładem jest np. to bluźniercze lewicowe pisemko ) , na świętości, na wartości , na prawość. Taki niewierny MUSI przegrać z wierzącym, nawet jak wierzy w fałszywego proroka. Dla niewierzącego życie i majątek to wszystko co ma, do tego kruche jak porcelana. Dla drugiego to przeszkoda w drodze do raju.

Kwiat126p 2015-01-13

@7 jak to również podstawieni aktorzy? Czy ja cos mowilem o aktorach? 
Fundamentaliści są w każdej religii ale tak się jakoś dziwnie składa że problem mamy tylko z fundamentalistami muzułmańskimi, tylko oni wysadzają się w centrum, odcinają głowy tempym nożem, zakopują w piasku po szyję i dokonują masowych egzekucji z cyklu "bum w glowę i do rzeki, nastepny proszę!". No na prawde w necie masz od cholery filmow pokazujących "religię pokoju" :) Bardzo dziwny zbieg okoliczności, no kurde akurat to muzulmanie w 99% są a nie katolicy czy buddyści...Hmmm to jak filmik "JKM jest illuminati" :) Oczywista oczywistość. A co do tych policjantów muzułmańskich to wiadomo że oni między soba też się tłuką, wahabici, szyici, sunnici. No i mogę też użyć w tym wypadku waszego argumentu że jedna jaskołka nie czyni wiosny i nie ma co sie podniecać policjantem muzułmanem. Zbyt wielu muzułmanów jest wrogo nastawionych i co ważniejsze pokazują to czynami żeby mówić "nie oceniajmy ich przez pryzmat marginesu". przykłady? 
 
www.wykop.pl 
 
www.wykop.pl 
 
mam ci wysłać może przemówienie murzyna z bodaj Liverpoolu ktory ledwo co odrąbał glowe angielskiemu żołnierzowi i już udziela wywiadu mowiac ze wszyscy podziela jego los jesli nie zmieni sie polityka Camerona? W necie aż serwery pękają od podobnych nagranych i udokumentowanych akcji. Swoją drogą czytając Lisweek...no sorry....źródło o zerowej wiarygodności Pana Tomasza "Co z Tę Polskę" :)

Edon 2015-01-13

Jeśli chodzi o manifestacje we Francji to mają one jak najbardziej sens, ponieważ ludzie uczestniczący w nich, zwłaszcza Ci, którzy trzymają kartki z napisem "Je suis Charlie" pokazują, że nie się boją, solidaryzują się z tymi dziennikarzami czyli z obiektem ataku. Jest to zachowanie odwrotne od tego, jakie chcieli uzyskać terroryści, a chcieli wzbudzić strach. 
 
Co do dziennikarzy mordowanych w Rosji to oczywiście, powinno się o tym mówić dużo więcej ale napewno jest tam trudno dotrzeć do odpowiednich materiałów śledczych itp. no bo to w Rosji się dzieje. Poza tym zaginięcie kolejnego dziennikarza w Rosji może być dla mediów faktem za mało atrakcyjnym medialnie, taka smutna prawda. 
 
Jeszcze odnośnie samego Islamu w Europie to już Kwiat126p sporo napisał. We Francji i Szwecji co roku płoną setki samochodów podpalanych przez muzułmanów, chcą wprowadzać na coraz szerszą skalę prawo szariatu, którego będą musieli przestrzegać również niemuzułmanie. Tworzą jakieś islamskie strefy i patrole, słowem Islam coraz bardziej ekspanduje w Europie. I nie wiem co da takie gdybanie, że prawo religijne tak ale bez przemocy. Fakty są inne a chęci zmian u muzułmanów nie widać.

RAdesign 2015-01-14

@7 Kwiat 
Taki to już los religii monoteistycznych bazujących na historyjce o pustynnym mściwym bożku jahwe. 
Oryginalnie był to dość mściwy i nienawistny kult, a jak takie ziarna trafią na grunt neofickiej nadgorliwości to zawsze jest klops. 
Judeochrześcijaństwo ma o tyle plus, że tradycyjne żydowskie kompleksy i skrupuły wprowadzone przez Szawła oblekło w formę Rzymskiej Religii Państwowej - już z założenia politeistycznej i wewnętrznie tolerancyjnej ale i silnie zintegrowanej wokół idei państwa i jego boskiego przywódcy króla/papieża/słońca/cesarza/etc... 
Zawdzięcza to cwanemu spryciarzowi Konstantynowi, który na plecach judeochrześcijańskiego plebsu dochrapał się władzy, no i siłą rzeczy zintegrował plebejskie wierzenia z religią państwową. 
Ten pro-państwowy rdzeń judeochrześcijaństwa zawsze przeważał, nawet jak sekta katolicka wyżynała się z innymi sektami, to ostatecznie i tak wygrywała integracja z państwem i każda bardziej wolnościowa odmiana chrześcijaństwa kończyła na stosach. 
Ideał religii państwowej Imperium Rzymskiego ułatwił też pełną integrację rodzimych wierzeń, czcimy więc sobie spokojnie Wielką Matkę, świętujemy śmierć i zmartwychwstanie Słońca w zimowe przesilenie i inne dawne święta przyrody, oczywiście w pełni zintegrowane w tzw."chrześcijaństwo". 
 
Z islamem jest inna sprawa, bo praktycznie jedynym stykiem z dawnym Imperium i integracją islamu z religią państwową był teren Hiszpanii, czyli tolerancyjna Andaluzja, gdzie faktycznie objawił się pokojowy islam wpleciony w państwo. Niestety Andaluzja upadła - podbita przez islamskich barbarzyńców z Afryki, a potem przez Kastylię. 
Zaś wpływ Bizancjum był bardziej opozycyjny, niemniej też odznaczył się pozytywnie (ale i negatywnie) na islamie. 
 
Niemniej - ten brak integracji islamu w mechanizmy państwa imperialnego opartego na koegzystencji różnych nacji - jest widoczny u większości islamistów, dlatego też nie należy się spodziewać po nich niczego dobrego. 
Jedyne wyjście to było trzymanie islamistów pod dyktatorskim butem - jak w Iraku, Libii, Syrii...niestety, nie wiedzieć czemu, komuś bardzo przeszkadzają dyktatury.  
Wiadomo, że fiołkami nie pachną, ale to państwa na ogół stabilne i przewidywalne. 
Niestety - ktoś usilnie od kilku dekad próbuje mieszać, wtrąca się w te dyktatury, obala je, i wyzwala chaos i terrorystyczny bardak.

dudi 2015-01-14

To, że prawdopodobieństwo zostania ofiarą zamachu terrorystycznego jest niewielkie, nie oznacza, że mamy terrorystów lekceważyć i bagatelizować!

Jabollissimus 2015-01-16
Paweł 2015-01-18

Witam ponownie wszystkich po kilkunastu miesiącach, kiedy to moja historia wywołała w miarę burzliwą jak na to miejsce, dyskusję. Dzisiaj zapraszam na ciąg dalszy, jeśli są zainteresowani, więcej na: wniewolizadluzenia.pl

Adolf 2015-01-18

Terrorystów należy wysadzić.

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2015-01-20

Edon, masz rację, zgadzam się. A co do tego prawa, ale bez przemocy, to też jestem za. Tak się asymiluje, a nie polityczną poprawnością. U nas żyją od setek lat muzułmanie (Tatarzy) ze swoją religią, strojami, obyczajami, i każdy może mówić o nich, co chce, więc przeważnie (o ile ktoś w ogóle o nich wie) mówi się dobrze, bo i powodów szczególnych do mówienia źle nie dają, jak to ludzie (każda duża grupa, której się nie określiło wybiórczo, żeby wypadła źle, tylko np. po narodowości). Ale gdyby państwo (przepisami prawa lub praktyką ich stosowania) czyniło jakieś różnice (jak np. między białymi, Indianami i murzynami w USA), to pojawiłyby się problemy.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:

Unikaj szpitali (7) - 3 dni temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 11 dni temu

25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 2 tygodnie temu

Nauczyciele uciekają (6) - 3 tygodnie temuNiskie podatki już były (15) - 7 tygodni temu

Więcej audycji...
Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 8 tygodni temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 2 miesiące temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 3 miesiące temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 3 miesiące temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 4 miesiące temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 4 miesiące temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 4 miesiące temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 4 miesiące temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 5 miesiące temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 5 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 5 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 5 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 6 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 6 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 6 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 6 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 7 miesięcy temu


Jestem na kwarantannie! (1) - 7 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 7 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 8 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 8 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 8 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 9 miesięcy temu


Byle by przeżyć (2) - 9 miesięcy temu
Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - 10 miesięcy temu

Idzie drożyzna (2) - 10 miesięcy temu

Polacy nie zasługują na prywatność? (1) - 11 miesięcy temu

Muzeum z najwyższej półki (1) - 11 miesięcy temu

WK nareszcie wchodzi na giełdę! - 11 miesięcy temu

Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - 11 miesięcy temu

Zabił świnię, a odpowie... - 11 miesięcy temu

Hugo zostaje kurem domowym (3) - 11 miesięcy temu

Kto nas będzie leczył? (4) - 11 miesięcy temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - ponad rok temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - ponad rok temu

Kiedy można zabić intruza? - ponad rok temu

Magiczne szable i tarcze (1) - ponad rok temu


Kto zaorał Hugo? - ponad rok temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - ponad rok temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 2 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 2 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 2 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 2 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 2 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 2 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 3 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 3 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 3 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 3 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (44) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 4 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 5 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 5 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 5 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 5 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 6 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 6 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 7 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 7 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 7 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 8 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 8 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 8 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 9 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 9 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 9 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 10 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 10 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 10 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00
Przemyslaw Teterycz - - 20.00
Blog technologiczny Wirtualny wojownik - - 20.00
wypełnianie płatnych ankiet na eankiety.pl - - 20.00
Agencja pracy Gorzów - Praca jako opiekun... - - 20.00
wypożyczalnia samochodów victoria nowy sącz - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt