Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne
wczoraj
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
5 rzeczy, które są źle nazywane w Kościele katolickim
Czym się różni dziewicze poczęcie od niepokalanego poczęcia? Dlaczego „grzech pierworodny” to niefortunne tłumaczenie „peccatum originale”? Czy Ofiara mszy świętej się powtarza na każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2015-04-01

Państwo Piesto 15 - Małżeństwo to Klucz do Finansowego Sukcesu

Nadający:

Wiecie, że za każdym wielkim mężczyzną stoi jakaś fizycznie mniejsza kobieta.

KOMENTARZE

Michał z Canterbury 2015-04-01

Swietne :D 
 
super odcinek, zabawny a jakze prawdziwy !

Myktał 2015-04-01

Małżeństwo jest współczesną formą zniewolenia mężczyzn. Instytucje i wyłącznie kobiety zyskują na małżeństwie, namawianie do niego odbieram jako obrazę, ponieważ statystyki mówią same za siebie. Rozwód, alimenty i inne benefity dla kobiet i to wszystko w majestacie prawa. Mężczyźni są niszczeni przez ten chory system. W Polsce tak tego jeszcze nie widać, ale w USA (wyznacznik zachodniego świata), już ponad 70% mężczyzn w wieku 20 - 35 lat nie chcą się żenić! Są to bardzo dobre wieści dla nas panowie! Musimy kroczyć własną ścieżką. Self-made man - that's it, a nie tam jakieś małżeństwa.  
 
Taki suchar mnie się jeszcze przypomniał: "Kobieta zrobi z mężczyzny milionera, ale tylko wtedy, kiedy wcześniej był miliarderem".

RAdesign 2015-04-01

Często bywa, że za kobiecą twarzą sukcesu stoi facet i jego majątek lub zdolności.. 
Przypadkiem pozytywnym jest Irena Eris - partnerzy uznali, że dla marki lepiej będzie, jeśli Irena będzie twarzą medialną, a mąż zapewni kasę i zajmie się zarządzaniem poza przekazem PR. 
 
Przypadki negatywne to np. pani Przetakiewicz, albo pani Łukomska-Pyżalska, startujące z poziomu utrzymanek, jedna pieniędzy esbeckich agentów (pan Krok), druga pieniędzy chłopaków-mafiozów (dziewczyna gangstera "Pyzy"). 
 
 
@ Myktał 
To, o czym mówisz, to efekt upowszechnienia zasad marksizmu kulturowego w USA. 
Skrótowo można powiedzieć, że chodzi o to, żeby wszystkiemu zawsze i wszędzie był winny biały heteroseksualny mężczyzna. 
Tam standardem jest pomawianie o molestowanie czy przemoc (w przypadku rozwodów), czy nawet pomówienia o gwałty (w przypadku kiedy koleżanki nie akceptują faceta, bo np. za mało zarabia, i trzeba jakoś wybrnąć ze znajomości). 
Niektóre uniwersytety wprowadziły takie zasady relacji między studentami, że w zasadzie facet powinien złożyć podanie przed zagadaniem do kobiety, żeby uniknąć pomówień o molestowanie. 
 
Takie genderowe zasady wprowadziła właśnie oprotestowywana ustawa "przeciw przemocy", która z przemocą nie ma nic wspólnego. 
Chodzi o analogiczne wprowadzenie terroru niedojrzałych, nieodpowiedzialnych "feministek", które zachowują się jak 12-latki w ataku histerii. 
 
Faktycznie jedyną słuszną odpowiedzią na przejęcie instytucji małżeństwa przez marksizm, jest likwidacja małżeństwa jako bytu prawnego w ogóle. 
Jeśli ludzie są odpowiedzialni i się kochają, to i tak będą razem, a jak będą odczuwać potrzebę, to sobie wezmą religijny ślub, gdzie tam zechcą.

Mąż i Ojciec 2015-04-01

Tak.. znajdź sobie szybko żonę, a skończy się twoja wolność, ona zaraz namówi cię na dzieci i zostaniesz więźniem we własnym domu zamiast realizować swoje życiowe pasje, plany.  
Jeśli kochasz wolność (chyba wszyscy tutaj) to lepiej się 10 razy zastanów, zanim się ożenisz, a przede wszystkim zanim się zdecydujesz na dzieci. One najbardziej ograniczają wolność. 
 
Póki jesteś wolny możesz wszystko, a dzisiejszy świat daje tyle możliwości... Możesz z łatwością poznawać kolejne dziewczyny dzięki Sieci, mieć przygody seksualne dzięki rewolucji obyczajowej, za grosze latać po świecie (tanie linie lotnicze)... Kiedyś ludzie nie mieli takich perspektyw, więc jedyne co im przychodziło do głowy to pobrać się (stały dostęp do seksu) i napłodzić dzieci, które do cna wypełnią im czas obowiązkami.

Judgement 2015-04-01

Patrząc na ubiór ludzi na ulicy to niewiele tych kobiet. Kobieca kobieta łagodzi mężczyznę więc z natury nie jest żadnym wsparciem. Mężczyzna albo ma siłę w sobie albo jej nie ma wcale.

Dawid 2015-04-02

Mam wrażenie, że małżeństwo reklamowane jest jako szybkie stałe łącze, a tymczasem dostajemy internet mobilny, który nie zawsze odbiera i z limitem transferu ;)

Emper 2015-04-02

Przykro mi, że macie takie złe doświadczenia z kobietami. 
 
Gdybyście trafili na właściwą kobietę to na pewno tak byście nie pisali. Małżeństwo w dzisiejszych czasach wcale nie oznacza szybkiego posiadania dzieci. 
 
Do rozmnażania prą zwykle kobiety, które nie mają się czym pochwalić w zawodzie i to dla nich miła odmiana.

bosak 2015-04-02

"... a mężczyzna częściej się myje." hahahahahaha trafiłeś w sedno Danielu, potwierdzam ;)

DanielPiesto 2015-04-02

Dzięki wszystkim za komentarze. Myktał, nie obrażaj się proszę.

Szczęśliwy Mąż i Ojciec 2015-04-03

Chłopak jest gotowy poślubić kobietę, kiedy stanie się mężczyzną. Bierze wtedy odpowiedzialność (tego słowa nie uczą w szkołach, ani w serialach TV, ani w kronikach życia celebrytów) za drugą osobę i zakłada rodzinę, jest nawet gotowy podzielić się swoją miłością i dać życie nowemu człowiekowi (tzw. dziecko), nawet w większej liczbie niż 1, bo to jest dobre z różnych względów (większość wykłada na Asbiro za darmo - taka średnia, ale zawsze, analogia). Jeżeli mężczyzna na prawdę kocha (tego też nie uczą i nigdzie nie nauczą) kobietę, to jest gotowy ograniczyć swoją wolność i oddać siebie jej, oraz dać siebie dzieciom (to zupełna abstrakcja, bo przez pierwsze 25 lata są z nimi same kłopoty). Katolicy (nie ci, co biorą ślub kościelny, bo są ładniejsze zdjęcia niż z cywila) jeszcze mają taki bonus, że Bóg wkracza w ich małżeństwo i tam działa (tego nie dość, że nie uczą, to mało kto rozumie, a duża część nie wierzy). Mężczyzna i kobieta pracują (nie chodzi o pracę 8h w korporacji, ani rozkręcanie biznesu) każdego dnia nad swoim związkiem, nad rodziną i to jest clue udanego związku (abstrachując od wiary). Ludzie się pobierają i często myślą, że będzie tak, jak przed ślubem, a prawie zawsze jest gorzej, natomiast małżonkowie, którzy pracują nad związkiem mają o dziwo coraz lepiej (nie znaczy, że łatwiej). 
Dla porównania, posunięty w latach chłopiec jak już przejdzie mu okres chęci/aktywnego dymania lasek, jest gotowy na stałą partnerkę. Jest gotowy nawet podjąć "odpowiedzialność" i zaprosić ją do swojego mieszkania / wprowadzić się do jej, bo fajnie jest mieć z kim pogadać po pracy i podymać. Nie ma skrupułów przed naszpikowaniem swojej laski chemią, bo przecież ginekolodzy zalecają... i tak dziewczyna się szprycuje do 30stki. Wtedy, jak chłopiec dalej posunie się w latach i laska marudzi, zdecyduje się na żywą zabawkę (tzw. dziecko), tylko czasami jest problem, bo ta chemia brana przez 10 lat okazuje sie nie taka zdrowa, albo gospodarka hormonalna jest tak ostro zaburzona, albo dzieczyna jest tak zblokowana psychicznie, że za Chiny nie da się zajść i mieć małej małpki, która robi śmieszne miny. Wtedy chłopiec, który ma głowę na karku pójdzie po próbówkę, zapłodni 5 komórek (tu się kłania odpowiedzialność za życie) wsczepiając w przypadkowe jajeczko przpadkowego plemnika (w warunkach naturalnych konkurencja jest "nieco" większa) - można z dotacji, lub nie - w zależności od zasobności portfela. To nie jest jedyny wariant związku chłopca z dziewczyną - jest np. ślub/związek po wpadce, jest wtedy na maksa ciężko, bo dziecko się pojawiło szybko i wywróciło wszystko do góry nogami, a żadne z niedojrzałych partnerów/małżonków nie było gotowe ani ślub/trwały związek, ani na dziecko. 
Życzę wszystkim panom fajniej żony, bo to skarb - większy niż wolność finansowa!

Judgement 2015-04-03

@7 Emper  
 
Słownikowo słowo "małżeństwo" to związek kobiety i mężczyzny mający na celu posiadanie dzieci. 
To o czym piszesz nie jest małżeństwem w sensie faktycznym. Dlatego pary nie mające dzieci z urzędu mają mogą wnieść wniosek o unieważnienie ślubu w kościele.

Emper 2015-04-07

@11  
No cóż, nie każdemu musi odpowiadać definicja "słownikowa", a może raczej promowana przez kościół rzymsko-katolicki. 
 
Dla mnie zawarcie małżeństwa nie oznacza, że głownym celem staje się nagle rozmnażanie. Z drugiej strony wcale tego nie wykluczam. 
 
Dla mnie to raczej oznacza, że chcesz być z kimś do końca życia, bez względu na przeciwności.

Dodaj komentarz...


Daniel Piesto – Wspólnie z żoną zajmuje się poszukiwaniem inwestorów, absolwent prawa na KUL'u, współrealizuje projekt stworzenia instytucji finansowej, pasjonuje się nieruchomościami i wiecznie poszukuje sparing-partnerów do tenisa.

Prowadzi audycję Państwo Piesto

Inne audycje tego autora:


Internetowi Hejterzy Ofert (2) - 2 lata temu


Więcej audycji...


Żelazne Zasady Najmu (2) - 3 lata temu


Nie Inwestujcie w Hiszpanii (3) - 3 lata temuNie Regulujcie Czynszów (1) - 3 lata temu

Idzie Drożyzna! (7) - 4 lata temu

Agnieszka i Remont Kamienicy (2) - 4 lata temuZwiastun Patronite - 4 lata temu

Czy home staging ma sens? (1) - 4 lata temu
Kobieta Ogarnieta Finansowo (4) - 5 lata temu19 - Budowanie Relacji (5) - 6 lat temu

Czy to jest kwantyfikowalne? (6) - 6 lat temuZacznij od NIE (2) - 6 lat temuZostan monarchista - 6 lat temu

10 metod w 3 minuty (2) - 6 lat temu

Najlepsze ubezpieczenie to... (11) - 6 lat temu

Oszczędzać czy zarabiać? (5) - 6 lat temu


Czas to pieniądz (4) - 6 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt