Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
4 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
4 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2015-04-20

Po co mieszkać w Polsce?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Dziś o tym, jak państwo Polskie traktuje obywatela.

KOMENTARZE

Judgement 2015-04-21

Mimo wszystko tzw. przeciętna osoba u nas ma w miarę równe szanse startu przez to, że istnieją te wszystkie państwowe szkoły, szpitale itp. W krajach gdzie istnieje większa własność prywatna rynek dla przeciętnej jest z góry ustawiony i tam występuje tzw. efekt świętego mateusza pl.wikipedia.org

darek 2015-04-21

Istnieje też teoria dokładnie odwrotna: nazywa się ją Rugs to riches, riches to rugs. Czyli od nędzy do pieniędzy i od fortuny do nędzy.

endriu84 2015-04-21

Marku, gdzie we włoszech taki tani alkohol jest? może mi się opłaci przywieść coś na wesele ;)

zdrajcansdap 2015-04-21

Cóżeś uczynił Bajter. Powinieneś wypić to piwo. 
 
@1 Czy wg ciebie Grecy powinni oczywiście przytaknąć rządowi, który obecnie chce zarekwirować część ich prywatnych oszczędności z kont bankowych? 
 
W Polsce najbardziej obciążeni daninowo są najmniej zarabiający. To właśnie przymus podatkowo/ubezpieczeniowy podcina ludziom skrzydła na starcie. Edukacja ma coraz mniejsze znaczenie (poza zawodami licencjonowanymi wręcz nikłe). 
 
Było by miło gdybyś podał choć jeden przykład kraju o "większej własności prywatnej", gdzie więcej jak 5% ludzi nie stać na wizytę u lekarza, czy edukację swoich dzieci. 
 
Ciekawe, że to właśnie obecnie obserwuje się ten "efekt sw mt" w usa, czy europei na zachod od bylego bloku wschodniego, kiedy wlasnosc prywatna coraz bardziej traci na znaczeniu. Zreszta, co to za kraj z "wlasnoscia prywatna", gdzie 40-60%PKB idzie w budzet (jest ludziom, w wiekszosci przecietnym, zabierana). Z "polowiczna wlasnoscia prywatna" - brzmi lepiej, albo "kraj na poły komunistyczny". 
 
W polszy zarabiajac minimum panstwo zabiera spokojnie 60%: zus, dochodowy to juz 40%, vat we wszystkim, podatki w energii - prad, benzyna - we wszystkim.

zajadacz 2015-04-21

Co do mandatu. Miałem taką samą sytuację, ale z ITD, 61 km/h na ograniczeniu do 50 i dalej w toku jest. Zobacz jaki fotoradar i jaki ma błąd pomiaru. Rozporządzenie w tej sprawie wyraźnie mówi, że wolno zarejestrować prędkość pojazdu, który poruszał się o 10 km/h szybciej niż ograniczenie. W rozporządzeniu wyraźnie jest mowa o prędkości poruszania się pojazdu, a nie o prędkości zarejestrowanej przez urządzenie rejestrujące, które ma jakiś błąd pomiaru. Najczęściej ten błąd to +/- 2-3 km/h więc jak prędkość na urządzeniu jest 61 km/h to pojazd równie dobrze mógł się poruszać z prędkością 58 km/h, więc de facto nie mieli prawa wykonać zdjęcia. Powinieneś to napisać od razu w odpowiedzi na pierwsze pismo od straży. Do tego dokładasz że wezwanie alternatywne jest niezgodne z prawem (powołanie się na określony wyrok trybunału konstytucyjnego) i mają duży problem żeby w sądzie wygrać. Wtedy najczęściej sami odpuszczają, bo widzą że nie mają szans. Ja od października 2014 czekam na odpowiedź z ITD. Jak jest zapotrzebowanie to mogę tu wrzucić całą teść swojego pisma.

Emper 2015-04-22

Dzięki zajadacz. Tak pisałem to pismo nawiązujące do wyroku trybunału konstytucyjnego, ale chyba je zignorowali (lub zdążyli wcześniej wysłać wezwanie na świadka).  
Postanowiłem, że będzie ciekawiej jak się tam przejadę jako świadek, zeznam (zgodnie z prawdą), że nie mam 100% pewności, kto wtedy prowadził pojazd, a nie chcę nikogo fałszywie wskazywać, bo za to grozi 2 LATA! (234kk)  
 
Z drugiej strony jeśli oni będą mnie naciskać i grozić karą - wtedy ja odpowiadam, że proszę mnie nie nakłaniać do popełnienia przestępstwa, bo to jest z kolei opisane w art. 235 kk i za to grozi 3 LATA! 
 
Może uda się coś nagrać. 
 
Tutaj więcej: 
anuluj

Adam 2015-04-23

Czy z Kontestacji schodzi powietrze? Takie odnoszę wrażenie.

Judgement 2015-04-23

@4  
"Czy wg ciebie Grecy powinni oczywiście przytaknąć rządowi, który obecnie chce zarekwirować część ich prywatnych oszczędności z kont bankowych?" - Jak najbardziej. Idealną sytuacją było by emitowanie pieniędzy z datą ważności, tak jak datę ważności ma żywność (było nawet tak, że celowo wybierano na pieniądz materiał, który musiał się zużyć). W każdym starożytnym społeczeństwie istniała instytucja publicznej likwidacji długów, a co za tym idzie oszczędności. W jednych był to rok w innych 7 a w innych 49 lat tzw. wielki jubileusz. Zapobiegało to wielopokoleniowemu niewolnictwu. Sprawa pieniędzy jest oczywiście korzeniem wszelkiego zła, bo nastepnie należałoby by znieść instytucję własności intelektualnej powyżej np. kilku lat tak żeby ludzie nie robili przymusowej zrzutki na wnuka osoby która żyła 100 lat temu, ale system pieniężny jest kluczem do wszystkiego. 
 
"W Polsce najbardziej obciążeni daninowo są najmniej zarabiający. To właśnie przymus podatkowo/ubezpieczeniowy podcina ludziom skrzydła na starcie. Edukacja ma coraz mniejsze znaczenie (poza zawodami licencjonowanymi wręcz nikłe)" - gdyby systemowo pokazać ludziom, że czysto biologicznie nie są w stanie żyć np. powyżej 100 lat to za tym poszłyby ich codzienne życie. Wszystkie te drobne daniny idą na sfinansowanie czyjegoś przywileju, który dla osoby uprzywilejowanej jest defacto przekleństwem - dobrym przykładem jest paradoks osoby niepełnosprawnej. Takiej osobie nie opłaca się wyzdrowieć, bo utraciła by zasiłek - więc zamiast dążyć do szczęścia i zdrowia, coraz bardziej się pogrąża. 
 
"Było by miło gdybyś podał choć jeden przykład kraju o "większej własności prywatnej", gdzie więcej jak 5% ludzi nie stać na wizytę u lekarza, czy edukację swoich dzieci" - oczywiście w każdym do zarówno w jednym jak i w drugim przypadku sky is the limit. Gdybyś poszedł np. do 20 różnych lekarzy to byś się dowiedział, że masz ileś tam chorób (nieprzypadkowo słowo pharmakeia znaczy - manipulacja organizmem przez tzw. niższy umysł), więc nigdy nikogo nie będzie stać na lekarza. Organizm sam z siebie dąży do homeostazy. Z tego co się orientuje najwięcej osób umiera na zawał serca w krajach gdzie "dobrodziejstwo" lekarzy istnieje. Identycznie było z masowymi pomorami przy porodach, czysto fizjologicznie sposób w jaki kobiety rodzą jest najgłupszym z możliwych, a wszystko przez to, że w innym przypadku zniknęła by instytucja akuszerek - można to porównać za przeproszeniem do próby załatwienia się wisząc do góry nogami.

zdrajcansdap 2015-04-23

@8 co do lekarzy - to byla odpowiedz na twoje rowne szanse w postaci szpitali, ja mam swoje zdanie, nie miejsce na nie. Na wizyte u lekarza kazdego (kto pracuje w jego rodzinie) bylo by stac bez centralnej redystrybucji. Obecnie rowniez nie wszystko mozna wyleczyc ze "wspolnej kasy" (ciagle akcje pomocowe polshitu, tvnu i w gazetach). 
 
Nie odniosles sie do moich argumentow. 
 
Drobne daniny w postaci 60% zarobkow? Czy 90% jakie musial oddawac niewolnik za zarobione pieniadze poza domem nazwiesz wtedy "niewielkie daniny"? 
 
Pieniadz jest jedynie srodkiem wymiany. To ilosc produkowanych dobr i uslug, wykonana praca (calkowita np. wyprodukowania jakiegos dobra) nadaje wartosc, taka, a nie inna pieniadzu. Dlatego pieniadz jest jedynym sensownym rozwiazaniem. Termin waznosci na pieniadz to jest jakies nieporozumienie. 
 
"Sprawa pieniędzy jest oczywiście korzeniem wszelkiego zła, bo nastepnie należałoby by znieść instytucję własności intelektualnej" - panie o co tu chodzi? 
 
To sa dwie calkiem inne sprawy. Prawo patentowe w ogole - moglo by byc duzo lepsze, tu sie zgadzam. Rowniez jedynym sensownym (no, moze poza "obywatelskim") podatkiem jest od nieruchomosci (czyli fizycznego posiadania - ale wylacznie ograniczony do nieruchomosci). 
 
Nie moze majatek jednej osoby odpowiadac za dlugi drugiego. Koncepcja wspolnego (niczyjego) budzetu (obowiazkowego) - to jest zrodlo obecnego zla. Najwieksze obecnie zlo. Byl krol - byl majatek krola i tyle. Oczywiscie byly inne problemy, inne zła. Pisze zeby skontekstowac obecne czasy, nie zebym koniecznie chcial powrotu krola...

zdrajcansdap 2015-04-23

Nienawisc (zawisc?) do kilku bogatych zdaje sie niektorym przeslaniac rzeczywistosc. Najbogatszy (oficjalnie) niech ma te 100mld dolcow - robil na nie cale zycie. Jest to rownowartosc wypracowanych pieniedzy przez ilu 100tys niewykwalifikowanych robotnikow? Ilu jest takich bogaczy? Stu by sie uzbieralo z pierwszego tysiaca najbogatszych? Budzet polski to 100mld dol - roczny. Pewnie 99% tych pieniedzy mozna by wydac lepiej - gdyby je wydawac jako swoje, a nie - "do wydania". Kto tu jest panem niewolnika? 
 
Zeby sie dorobic domu, mercedesa i drugiego samochodu wcale tak duzo nie trzeba i jest to dostepne dla kazdego, w normalniejszym panstwie (kosztem roku, moze dwoch jakichs tam wyrzeczen - glownie czasu - by sie wykwalifikowac, nie licze tutaj czasu dorobienia sie - bo i tak kazdy pracuje, no chyba, ze nie pracuje). Potem co roku miesiac wakacji (pomijajac weekendy i swieta) za 8h/d roboty. 
 
Na pewnym spotkaniu w Chinach 5 lat temu - biznesmenow, kilku ludzi z rzadu i kilku tamtejszych profesorow - jeden z biznesmenow (mowiac o rynku motoryzacyjnym) powiedzial o jednym samochodzie na rodzine. Tylko jeden z przedstawicieli z rzadu bardzo sie rozgniewal - ze to niemozliwe (otwarty komunista oczywiscie) - nie w chinach. No i temat zdechl. 
 
W chinach oczywiscie dysproporcja miedzy bogatymi i biednymi moze jeszcze w najblizszych latach nasilic sie - migracja do miast to w chinach wciaz nowosc, nie zaszlosc jak nawet w polsce. Ale - w USA (300mln ludzi) rodzina ma srednio 3 samochody. Nie stoi wiec zadna ekonomiczna przeslanka dla miliarda chinoli, by tych samochodow nie mieli. Jedynie w glowie jakiegos komunisty. To w chinach po 4 klasach podstawowki wielu dorobilo sie fabryk. W rownej polszy jest to nieosiagalne. 
 
sory ludu za offtop

Fromasz! 2015-04-29

Hugo, chciałem zauważyć, że trochę marudzisz w tej audycji jeśli chodzi o wolność. sam ją sobie ograniczasz kiedy chcesz korzystać z różnych usług lub możliwości podróżowania bo takie są zasady innych (firm i państw). 
PayPal jest firmą prywatną i to Ty jak chcesz z nimi robić interesy musisz spełnić ich warunki. Nikt Cie przecież do tego nie zmusza. 
Tak samo z paszportem. Jeśli chcesz jechać do innego kraju to musisz spełnić ich warunki. samochodem możesz pojechać bez paszportu (w unii), ale np do USA to już musisz mieć wizę (postać przed ambasadą, zapłacić $170, itp.) i wystać na lotnisku po przylocie 2 godziny w kolejce zanim łaskawie Cie wpuszczą na teren USA (pobierając przy tym odciski palców i robiąc zdjęcie). 
Jest pełno chorych przepisów, ale kilka też jest bardzo potrzebnych bo nie wyobrażam sobie, że w przypadku braku dowodów osobistych i np rejestracyjnych musiałbym sprawdzać sprzedającego chodząc po jego osiedlu i wypytując sąsiadów czy on to on i czy jego samochód to jego samochód. 
pozdro!

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:Premier znowu bredzi (2) - 3 tygodnie temu


Czy pomaganie ma sens? - 5 tygodnie temu

Czy to już komunizm? (2) - 6 tygodni temu

Czy Wiedźmin jest polski? (1) - 7 tygodni temu

Więcej audycji...
90% Kontestacji będzie zaorane (2) - 8 tygodni temu


Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 miesiące temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 3 miesiące temu

Unikaj szpitali (7) - 3 miesiące temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 3 miesiące temu

25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 3 miesiące temu

Nauczyciele uciekają (6) - 4 miesiące temuNiskie podatki już były (15) - 5 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 5 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 5 miesięcy temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 6 miesięcy temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 6 miesięcy temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 6 miesięcy temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 7 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 7 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 7 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 8 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 8 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 8 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 8 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 8 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 9 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 9 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 9 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 9 miesięcy temu

Pomagał bez zgody stosownych organów! (6) - 10 miesięcy temu

Jestem na kwarantannie! (1) - 10 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 10 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 10 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 11 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 11 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 11 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 11 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 11 miesięcy temu
Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - ponad rok temu

Idzie drożyzna (2) - ponad rok temu


Muzeum z najwyższej półki (1) - ponad rok temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu


Emigranci psują nasze dzieci! (7) - 2 lata temu


Magiczne szable i tarcze (1) - 2 lata temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 3 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 3 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 3 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 4 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 4 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 5 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lat temu


Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 6 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 6 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 7 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 7 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 8 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 8 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 9 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temuIle zarabia młody dziennikarz? (17) - 10 lat temu

Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 10 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 10 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 10 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 11 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 12 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

nowy sącz rozwody sprawy - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
giełdy pracawsieci.net - - 20.00
Rozyc - - 20.00
biuro rachunkowe lider sc nowy sącz - - 20.00
rzeczoznawca majątkowy i wycena... - - 20.00
Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt