Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
20:00
Firma na emigracji
Jutro
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Jan Fijor zaprasza (1)
4 dni temu
Obligacje dla debili
(Janek już do Kraju Dziadów powrócon.) Absurdy polityki monetarnej. Przechowywanie wartości w złocie a inne aktywa. Za usterki techniczne przepraszamy – pogorszony dźwięk i urwana końcówka.
Wydanie Główne
6 dni temu
Nareszczie będziemy godnie zarabiać
Analiza propozycji wyborczych PiS. Ordynacja wyborcza. Płaca minimalna. Czy to moralne robić na dwa etaty? Cejrowski wyrzucony z hotelu. Donos = dobro?
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2010-11-17

Wynająć lepsze, mieszkać w gorszym

Nadający: Jan Fijor

Kontynuujemy temat nieruchomość, a tematem przewodnim jest to, że jak się ma dwa mieszkania, to aby innym wynająć to lepsze, a samemu mieszkać w tym gorszym.

KOMENTARZE

Radek 2010-11-18

Ekpresowo wrzucona audycja. BRAWO !. 
Świetna audycja. Super się słuchało. Pan Jan w wyśmienitej formie, rzucał żartami. Sam wiele razy się uśmiałem :). Kamil jednak powiedziałeś 17 lipca dobre :). Może jednak zarzucicie podawanie daty hihi 
Niezły był ten koleś od notesów elektronicznych. Trochę kłamał bo akurat historia komputerów kalkulatorów i różnych gadżetów jest bardzo dobrze opisana w internecie. Wystarczy nauczyć się angielskiego i poszukać w angielskojęzcznym google :)  
Fajną znalazłem sentecję u Marka Aurelisza w "Rozmyślaniach". Nawiasem każdemu polecam do przeczytania. Jest tam napisane takie zdanie 
"-Masz rozum? 
- Mam. 
- Czemuż więc z niego nie korzystasz? Gdy on czyni, co do niego należy, czegóż jeszcze chcesz?" 
Chyba dużo osób zamiast samemu pomyśleć ,podziałać, sprawdzić, sparzyć się , nauczyć się itp, zwraca się z każdą pierdułą do naszych drogich ekspertów(prowadzących). Rozumiem ,że to może być irytujące jak Kamil odpisuje po raz n-ty jak otworzyć sklep internetowy, a Jan dostaje kolejne banalne pytanie. Autor maila zamiast użyć swojego mózgu i samemu przeskoczyć te najprostrze płotki a dla Janka czy Kamila zostawić ten najwyższy płotek którego sam nie potrafi już przeskoczyć, każe im myśleć i brykać przez płotki za niego.  
Chyba mniej więcej o to chodziło Janow na początku audycji, jednak kamil skutecznie rozpraszał go telefonami więc może zrozumiałem coś opatrznie. Jak tak to przepraszam. Może jednak jest odwrotnie i każdy mail jest mile widziany.  
Jeszcze dopowiem o tym darmowym internecie i laptopach i komentarzu który zamieściłem na fijor.com 
A więc Jest gmina Pisz. W gminie od X-lat najwyższe bezrobocie w polsce 20-30-40% nie wiem ile teraz jest ale pewnie oscykuluje koło 30stu jak nie lepiej. 
Jednak będzie lepiej . Gmina za 45 milionów unijnych pieniędzy i 10 milionów własnych zamontuje szybki darmowy swiatlowodowy internet dla 1000 rodzin i da tym 1000 rodzinom darmowe laptopy.(unijne przecidziałanie wykluczeniu elektronicznemu czy społecznemu) 
To ,że gmina jest największą w polsce i 80% terenu stanowią lasy to jest szczegól. Za 55 milionów przekopiemy lasy i podłączymy wioski do internetu. 
I jeszcze damy darmowego laptopa ,który tak będzie sprytnie zabezpieczony ,że nie będzie go można sprzedać. To ,że ludzie nie mają pracy i bardzo dużo osób korzysta z opieki społecznej na która to opiekę społeczną miasto wydaje 15 milionów rocznie to jest szczegół. Nie ma innych potrzeb. Damy ludziom internet. Może przez internet znajdą sobie pracą wyjadą i gmina będzie miała problem z głowy :)

SEKAi 2010-11-18

A ja nie zgadzam się w kwestii że nie ma przepisu na biznes, otóż są przepisy na biznes tylko że wyglądają dokładnie jak przepisy na zrobienie zupy - każda zupa opiera się na prawie identycznym schemacie (zależy czy to rosół czy warzywna) ty znając przepis (schemat działania) - sam dobierasz składniki do swojej zupy. te składniki to jest właśnie nisza, potencjalny rynek, twoja unikalna wiedza o danej branży, ulepszenie narzędzia które sprzedasz. 
 
Ale bez znajomości podstaw kuchni, w tym przypadku czytaj zorganizowania działań - jesteś przegrany na starcie (pisząc obrazowo, jeśli chcesz być dobrym biznesmenem rolnikiem twój ojciec musi ci pokazać że aby zorganizować biznes potrzeba - ziemi, ziemniaka, szpadla, dołka na ziemniaka i na koniec przysypania go ziemią). Jeśli najpierw porozrzucasz ziemniaki a później będziesz chciał wdeptać je butem w ziemie. To sama wiedza o rynku, że jest zapotrzebowanie na odmianę twojego ziemniaka to za mało... myślę że to o tym powinny być audycje zamiast o chęci bycia - lub uważania że audycja w stylu czy jako katolik mogę prowadzić firmę. 
 
Dla kogoś takiego mam dobrą rade, jeśli zadajesz tak irracjonalne pytanie to zostań ateistą. Ludzie chyba za bardzo nie wiedzą co czytają oraz co słyszą. Jeśli mowa o wolnym rynku (CZYTAJ: WOLNYM) to samo powinno przychodzić na myśl że wolność oznacza tu - dowolność zrzeszania się w celach zaspokajania swoich potrzeb. Jeśli powstanie zanieczyszczenie środowiska, to w wolnym rynku pojawią się ludzie zrzeszeni by móc wyrazić swe niezadowolenie i dać znać tym co sikają do studni że dostaną za to po jajach, jednocześnie wolny rynek tworząc potrzebę czystego środowiska. Stworzy niszę - na recykling, całkowite spalarnie śmieci (gdzie nawet smród po nich się spala), wiatraki i panele słoneczne.  
Dalej wolny rynek pozwoli mi na to aby cały tydzień chlać - pędząc własny samogon (ponieważ ktoś uważa to za hobby) - jak również wolny rynek pozwoli mi zebrać podobnie spragnionych wiedzą osób i zorganizować wspólną bibliotekę w której będę mógł się uczyć (ponieważ wolę takie hobby niż picie). 
 
Jednak według mnie wolny rynek będzie możliwy jedynie, jeśli od najmłodszych lat będzie się do tego przysposabiać dzieci.  
 
A teraz kilka uwag co do audycji (ale najpierw małe sprostowanie, te uwagi kieruje do słuchaczy - pokrótce cały czas są okazje do zarabiania pieniędzy, ale najłatwiej zobaczyć te które już mineły zamiast tracić na to czas, że ktoś się na czymś tam dorobił lub coś wynalazł - czas sobie coś uświadomić, facet który sprzedaje 100 tysięcy tarcz do cięcia drzewa - osiągnął to ponieważ te tarcze które kupował były kiepskie więc sam zrobił lub poprawił kupione tak by go zadowalały jego koledzy robili to samo wiec brali od niego tarcze i tak zaskoczył że to jest nisza. Więc najpierw trzeba cos robić, czymś się interesować biznes nie jest dla tych którzy chcą mieć kasę by ją wydawać, biznes jest dla tego kto lubi żeglarstwo, sam projektuje jachty dzięki czemu jest "milionerem" i żeglarzem, jeśli nie będzie sprzedawał jachtów to przejdzie na GPS dla kutrów rybackich - a znajdzie tę okazję - nie dlatego że gra w totka tylko dlatego że to robi. Jeszcze na temat okazji, w moim miasteczku, wartość ziemi jest grubo przewartościowana i mój kolega - prowadzący biuro zarządzania nieruchomościami, sprzeczał się ze mną że okazje już nie istnieją (ale prawda jest z goła odmienna, okazje zawsze istnieją, zależy co dla ciebie jest okazją) w centrum miasta w samym środku, było dużo gruntów gdzie kiedyś były działki, nikt nie chciał tego kupowac, albo raczej komus zależało na wyciszeniu tego przetargu przez miasto - ziemie kupiło parę osób za śmieszne kwoty (rzędu używanego opla) dokładając na prąd i gaz i zezwolenia na budowe, działki poszły w górę o kilkadziesiąt tysięcy w ciągu 1 roku, najtańsza tylko gotowa pod zabudowę 80 tys. 
 
2. i tu jest punkt drugi, organizacja twojego przedsięwzięcia - tu jest właśnie miejsce na studia. Jeśli to olejesz możesz sobie równie dobrze strzelić między oczy. np. mój kolega prowadzący sklep komputerowy (wie ja przeprowadzić badanie rynku korzystając z minimalnych nakładów finansowych, czyli kto jest twoim konkurentem, jak zdobywa klientów, ile sprzedaje, skąd bierze towar i po ile, i najważniejsze dlaczego ma przewagę na rynku, jak duży jest rynek). Inny przykład Roman Kluska, poszukajcie jego wykładu na SFI, pracując w dużej państwowej firmie, tak ją zrestrukturyzował że zaczęła przynosić zysk zamiast strat, myślicie że wiedziałby jak to zrobić bez studiów ekonomicznych. Mój przykład jak miałem 15 lat dużo biegałem, dużo czasu sam do wszystkiego dochodziłem, zbyt późno wpadłem na pomysł by skorzystać i pobiegać z moim kolegą po AWF starszym o 2 dekady, pół godziny biegania z nim dało mi tyle co dwa lata bieganie samemu, w pół godziny wiedziałem o rytmie, mierzeniu tętna, cyklom treningowym, oddychaniu, technice biegu - to znaczy że 2 lata poszły na darmo, ponieważ gdybym od razu poszedł do niego po tych dwóch latach - wiedząc już jak organizuje się trening - osiągnąl bym co najmniej 4 razy więcej, zaoszczędził bym masę czasu i zapobiegł kontuzjom. 
Inny przykład moja koleżanka zapytała mnie czy mam pomysł jak sprzedać ksiązkę z UK do nauki ang. dla dzieci która po sprowadzeniu byłaby zbyt droga, podałem jej dwa przykładowe rozwiązania, proste dokładne i wypróbowane również przeze mnie - co napisać, do kogo, jak przekonać do współpracy i najważniejsza sprawa (JAK ZABEZPIECZYĆ TRANSAKCJE) wybrała 2 rozwiązanie i udało jej się, zarobiła nie wiele - ale najważniejsze że to zrobiła, myślę że nie było by łatwo tak to zrobić bez przykładowego przepisu. 
 
A pisząc przepis mam na myśli konkretny zorganizowany, wypunktowany sposób działania przeprowadzany przez innych. Tak samo budowa domu ma swoją kolejność jak również organizowanie jakiegokolwiek przedsięwzięcia. Nie chodzi o to by trzymać się ostro metody, ale sama znajomość przepisu uświadomi ci co sprawi byś był wiarygodny w oczach klienta i np. hurtownika, jak zabezpieczyć się aby w przypadku porażki wycofać się z transakcji nie naruszając zaufania klienta ani hurtownika itp. itd. - tak samo okazja, mój kolega ma firmę w berlinie z czego jego pieniądze idą głownie na zakup nieruchomości (sorry pieniądze firmy) jego cała rodzina szuka w polsce takich okazji - dla nich okazje to przede wszystkim coś co będzie można zostawić wnukom, jego matka kiedyś opowiadała mi jaki mają na to przepis - jak znaleźć najlepsze grunty w polsce (do kogo pójść) jak tanio je kupić no i jak czerpać z nich zysk od miasta - cała opowieść trwało ok 1,5 h więc piszę naprawdę skrótowo. Dla nich jest to okazja ponieważ potrafią się zorganizować, własne działania, pieniądze, kontakty itd.  
 
Inni moi koledzy, potrafią zorganizować sobie rozrywkę, po to by zapomnieć że się wstydzą, a czego się wstydzą - a no wstydzą się ze marnują czas na rozrywkę. 
 
I na zakończenie - polecam Uniwersytet Donalda Trumpa 
 
Nr. 1 - Benjamin Graham 
- 2 - J.D. Rockefeller 
--------------------------- 
3 - Warren Buffet / Donald Trump / Krzysztof Habich / Roman Kluska / John Burley ( a dzięki Kamilowi i Januszowi - Tad Witkowicz) 
-------------------------- 
4 - Bodo Schafer, Joe Dhinsa / no i paru innych ale z tego co naprawdę ma pożytek to wystraczy przestudiować wszystko do bodo schafera - Dhinsa jeszcze nie napisał nic... 
 
 
No i pamiętajcie gdyby nie przepisy i podatki biznes byłby zabawą... a nie bagnem w którym mogą cię utopić

Piotr 2010-11-18

A ja mam taki wniosek do rozpatrzenia przez prowadzących: aby audycje były bardziej czytelne (tzn. gdy Pan Janek zaczyna jakiś wątek np. o tym jak szukać dobrych lokalizacji nieruchomości, to żeby miał czas o tym powiedzieć co wcześniej sobie założył) nie przerywane telefonami bo wychodzi na to, że skacze się z tematu na temat i robi się bigos. Ja proponuję założyć, że pierwsze pół godziny jest bez telefonu i wtedy Kamil i Pan Janek mówią co chcieli powiedzieć a potem niech słuchacze zawalają pytaniami o laptopy i inne drobne nieruchomości ;)

Janusz 2010-11-18

Audycje tematyczne powinny być nagrywane offline. Bo tak połowa audycji jest o jakimś kandydacie na prezydenta, który jest podobno taki sam jak inny. I tak jest zawsze, jest 5 audycji tematycznych, a wiedzę z nich można by zawrzeć w jednej audycji. A jak na razie audycje mają tylko szumne tytuły.

Tarcamion 2010-11-18

Lepszy był by system przemienny, jednego tygodnia tematyczny, a innego rozmowy ze słuchaczami, gdzie Janek mógł by się wygadać co sądzi o jakiś kandydatach na prezydenta i innych pobocznych tematach...

Radek 2010-11-18

Faktycznie Kamil niepowinien łapać każdego telefonu, ale wsłuchiwać się co akurat mówi Pan Jan i jak mówi ciekawie i jest w połowie wątku to dać mu dokończyć a telefon odebrać później. Druga sprawa . Słuchacze też powinni mieć ograniczony czas jak już się dodzwonią. Raz zadzwonił Kreator w połowie audycji i już został na antenie do końca. Czyli był na antenie ponad pół godziny i mówił raczej bzdety i nieciekawie i niepotrzebnie zabrał czas.

Tarcamion 2010-11-18

"Czyli był na antenie ponad pół godziny i mówił raczej bzdety i nieciekawie i niepotrzebnie zabrał czas." 
 
Dlatego najlepiej zamiast kompromisów, było by robić naprzemiennie audycje tematyczne bez słuchaczy(lepszej jakości pytania są w mailach), a innym razem bez tematu tak jak jest aktualnie, gdzie Kamil odbiera telefony.

jan M Fijor 2010-11-18

To nie Kamil ma się wsłuchiwać, tylko słuchacze - jeśli chcą. Radio jest dla słuchaczy. Przestańcie cenzurowć program. Jeśli ktoś chce wiedzieć, co ja myślę na temat wątku, który akurat przerwałem, to może przecież słuchać dalej. To jest audycja dla ludzi przedsiebiorczych, wiec o tyle samodzielnosći każdy może zadbać. Program to jest show, a show to jest żywa struktura. Ustawianie, organizowanie, przycinanie prowadzi do nudy i sztampy. My tego nie lubimy, i nie chcemy. 
 
pozdrowko

valdie68 2010-11-18

Świetne. Odchodźcie od pieniądzorów jednak, bo to jest potem chyba :)

Piotr 2010-11-19

Panie Janku nie pomyślałem w taki sposób. Rzeczywiście takie organizowanie mogłoby zniszczyć ducha audycji. Odwołuję swoją uwagę. Pozdrawiam serdecznie.

Syn Kastrata 2010-11-19

Audycje są super. Nic nie zmieniać. Nie godzi się to.  
 
Natomiast kiedyś pisałem do pana Fijor i prosiłem o audycję o sanepidzie, szczególnie w kontekście osobistych doświadczeń z podróży. To nie jest taka wiedza książkowa, którą można sobie, gdzieś poszukać, gdyż przewodniki są w tym względzie denne. Nie jeden przeglądałem przewodnik i wszędzie, aż kipi od stereotypów, a chciałbym na ten temat posłuchać choćby z tego powodu, że niezwykle istotne jest to co jemy, a tak naprawdę nie wiemy tylko wierzymy instytucją państwa. Chcąc społeczeństwa minarchistycznego powinniśmy się nad tym zagadnieniem pochylić. 
 
Pozdrawiam Bardzo Serdecznie.

Marek 2012-08-02

Rogers się chyba tak nie upiera, wyjechał do Singapuru. :P

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!

Program miesiąca
brązowy
Inne audycje tego autora:

Obligacje dla debili (1) - 4 dni temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - 5 tygodnie temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - 7 tygodni temu

40 lat i fajrant! (27) - 8 tygodni temu

Więcej audycji...
Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - 8 tygodni temu

Życie w Hiszpanii dla początkujących (13) - 2 miesiące temu

Rekordowo krótki odcinek (3) - 2 miesiące temu

Mocz to moc (11) - 3 miesiące temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - 3 miesiące temu

Hiszpania pod dokładniejszą lupą (1) - 3 miesiące temu

Wystarczy języczek u wagi (8) - 4 miesiące temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - 4 miesiące temu

O strajku nauczycieli (20) - 5 miesięcy temu

Wady i zalety UK (13) - 5 miesięcy temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - 6 miesięcy temu


Szkolenia z nieruchomości to ściema (25) - 7 miesięcy temu

Żydzi, nieruchomości i dolary (15) - 7 miesięcy temu

Rynek złota w Polsce wciąż raczkuje (20) - 7 miesięcy temu

Pełzająca detronizacja dolara (2) - 7 miesięcy temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - 8 miesięcy temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - 8 miesięcy temu

Janka porady na nadwagę (13) - 8 miesięcy temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 8 miesięcy temuJan Fijor - Delfin z torebką foliową (16) - 10 miesięcy temu


Jan Fijor - Wybory w USA i w Polsce (9) - 10 miesięcy temu

Jan Fijor - Listy (1) - 10 miesięcy temu

Jan Fijor - Norweski Klub Inwestycyjny. (5) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - To wszysto leci w dół (8) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 11 miesięcy temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - ponad rok temu

O wyższości gór nad morzem (11) - ponad rok temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - ponad rok temu


Co zacząć, jak nie skończyć (7) - ponad rok temu

Jan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - ponad rok temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - ponad rok temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - ponad rok temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - ponad rok temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - ponad rok temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - ponad rok temu


Jan Fijor - Na policji mnie trzymali (10) - ponad rok temu


Jan Fijor - Co chwila leci w dół (28) - ponad rok temu

Jan Fijor mówi, że się zaczyna (42) - ponad rok temu


Jan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - ponad rok temuJan Fijor - deformy podatkowe Trumpa (14) - ponad rok temu

Amerykański fiskus a Polacy (11) - ponad rok temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - ponad rok temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - ponad rok temu

Jan Fijor - Zarobki i molestowanie (63) - ponad rok temu

Jan Fijor - Wolność (104) - ponad rok temu


Jan Fijor - Maile o start-upach (3) - ponad rok temuRyanair i LOT to naciągacze (21) - 2 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 2 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 2 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 3 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 3 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 3 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 3 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 3 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 3 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 3 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 3 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 4 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 4 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 4 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 4 lata temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 4 lata temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 4 lata temuBierzcie zasiłki (31) - 4 lata temuJan Fijor - Pomysły na biznes (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - o tematach z debaty (18) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wybory (19) - 4 lata temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 5 lata temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 5 lata temu


Jan Fijor - O pisaniu książek (31) - 5 lata temu


Jan Fijor - Franek (14) - 5 lata temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 5 lata temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 5 lata temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 5 lata temu


Jan Fijor - O wizycie Stockmana (16) - 5 lata temu

Jan Fijor - Złoto (9) - 5 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 5 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 5 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 5 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 6 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 6 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 6 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 6 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 6 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (87) - 6 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 6 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 6 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 6 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 6 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 6 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 6 lat temu

Ostro (64) - 6 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 6 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 6 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 6 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 6 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 6 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 6 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 6 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 7 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 7 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 7 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 7 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 7 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 7 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 7 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 7 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 7 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 7 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 7 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 7 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 7 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 7 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 7 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 8 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 8 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 8 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 8 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 8 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 8 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 8 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 8 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 8 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 8 lat temu


Oburzeni (11) - 8 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 8 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 8 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 8 lat temu

Portugalia (17) - 8 lat temu

Wy ćwoki (15) - 8 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 8 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 8 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 8 lat temuJan Fijor o gejowych (50) - 8 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 8 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 8 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 8 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 9 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 9 lat temu


Żona milionera (10) - 9 lat temu

Afryka Afryka (27) - 9 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 9 lat temu


Janek o szpitalach (7) - 9 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 9 lat temu

Fijor w Californi (17) - 9 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 9 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 9 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 9 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 9 lat temu
O "wygranych" na loterii (15) - 9 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 9 lat temuPaństwowe akcje (20) - 10 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 10 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 10 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 10 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

BASMAR PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE - - 50.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Tomasz Rawski - - 50.00
Konrad - - 50.00
Tomasz Rawski - - 50.00
Szkoła rysunku format studio kraków - - 20.00
Tomasz Rawski - - 50.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt