Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
Wydanie Główne
Jutro
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Jan Fijor zaprasza (3)
3 dni temu
Przeliczanie wynagrodzeń to nie taka oczywista sprawa!
O zagranicznych wynagrodzeniach, o tym co utrzymuje niemieck· gospodark· oraz czytanie listu s·uchacza. O tym wszystkim Jan Fijor!
Wydanie Główne (7)
7 dni temu
Absolutnie wszystko, dla każdego, za darmo
Kontynuujemy analizę programów wyborczych. Dziś KO i Lewica. Równouprawnienie w sporcie. Inflacja. Inteligencja elektoratu. Darmowy Internet.
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2015-05-11

"Te wybory to przełom"

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Tak mówi Tomasz Agencki, który wraz Markiem Zemstą, Mirkiem Kaziorem i Marcinem Hugo Kosińskim prowadzą audycję powyborczą. Wybory prezydenckie 2015. Dwie partie które zawse wygrywały, wygrywają i tym razem. Jednak tym razem trzecim kandydatem jest Paweł Kukiz, a połowa kandydatów zauważa przedsiębiorców.

KOMENTARZE

Magic 2015-05-12

Przypomnijmy skąd się wzięła PO. 
W wyborach prezydenckich 20% dostał niezależny kandydat - będący poza dwiema partiami postkomuną i postsolidarnością. 
POtem dobrał sobie jeszcze dwu i zrobili koncert 3tenorów. 
Razem poszli do wyborów pod hasłami wolności, obniżenia podatków, oddaniu państwa obywatelom. 
Dostali się do sejmu jako maleńka opozycja, a po aferze Rywina na fali entuzjazmu jako 2ga siła. Ostatecznie 7 lat temu PO weszła na 1sze miejsce. 
Po pierwotnych liberalnych obietnicach nic nie zosatło. 
Myślę, że teraz mamy następną falę. 
Czy ta fala rozbije skały, czy trzeba czekać na następne? 
Pozdrawiam.

Pcimek 2015-05-12

Moje zdanie w sprawie drugiej tury. Jeżeli ci ci głosowali na Kukiza i Korwina nie poprą Dudy, to Kukiza zgrilują do jesieni. Wyciągną mu narkotyki, wódę, dziwki i balangi. Tak się skończy jego kariera. Jak wygra Duda, to ścierwojady z PO skupią się na atakowaniu PiS. A co do POPiS - zwróćcie uwagę, że Kaczor nie pogratulował ani nie zagrzewał do głosowania w drugiej turze na Dudę.

Paweł 2015-05-12

Na wymyślonego Kukiza głosowali durnie, może nawet ci sami, którzy wcześniej głosowali na podstawionego Palikota. Mam nadzieję, że Korwin nie będzie się z nim "układał", tylko postara się go jak najszybciej osłabić/zdemaskować/zniszczyć.

anty 2015-05-12

Fajny podcast, zgadzam się, że Kukiz to potencjalny zbawiciel i może ostatnia szansa na dekomunizację, ale co za wierutne bzdury i uprzedzenia na temat demokracji bezpośredniej. Ktoś tu przespał Szwajcarię i niektóre stany USA.

Mix 2015-05-12

Tak głosowała emigracja w Irlandii: 
 
W całej Irlandii w Wyborach na Prezydenta RP zarejestrowało się do głosowania w sumie 12.664 Polaków 
1. Grzegorz Michał Braun 344 
2. Andrzej Sebastian Duda 1229 
3. Adam Sebastian Jarubas 15 
4. Bronisław Maria Komorowski 1502 
5. Janusz Ryszard Korwin-Mikke 971 
6. Marian Janusz Kowalski 128 
7. Paweł Piotr Kukiz 6042 
8. Magdalena Agnieszka Ogórek 99 
9. Janusz Marian Palikot 148 
10. Paweł Jan Tanajno 42 
11. Jacek Wilk 44 
 
www.poloniairlandia.pl

Adrian z Warszawa 2015-05-12

Wypowiedz Mariusa - Porażka.

Tomasz Primke 2015-05-12

Szlag mnie trafiał, jak czytałem na "Korespondencie" (dla młoszych wyjaśnienie: to był taki serwis, który był przed Kontestacją) wypowiedzi niektórych "wolnorynkowców", że głosują na PO, bo są za wolnym rynkiem. 
 
Obym był złym prorokiem - ale myślę, że na bazie Kukiza powstanie kolejna inkarnacja PO. Oczywiście z liberalizacji gospodarki nici będą.

RAdesign 2015-05-12

@1 Magic 
Czyli Olechowski już jest, a kto będzie jego agentem prowadzącym Tuskiem ? 
 
Serio, tak samo można powiedzieć o Korwinie - bo ośmiesza i rozbija wolnorynkowców od lat. 
np.: x3.cdn03.imgwykop.pl

Vombato 2015-05-12

W filmach zawsze było, że na terenie danej placówki dyplomatycznej obowiązuje prawo państwa reprezentowanego przez tę placówkę. Dlatego każdy za granicą uciekał do takiej właśnie placówki. Więc jeśli głosowanie odbyłoby się na terenie polskiej placówki to powinna obowiązywać tam cisza wyborcza ze wszelkimi konsekwencjami.

Vombato 2015-05-12

@5 A myślałem, że jak ktoś jest za granicą to widzi problemy lepiej i wyraźniej. Jednak po wynikach głosowania, zmieniam zdanie i tracę nadzieję, witki opadają.

SOCZ 2015-05-12

Dzięki Panowie, co prawda czas na audycję wygospadorowałem i uważam, że wiele zyskałem natomiast polecam przygotowywać jakieś mini agendy bo straszny chaos a i Mirka cos nie słyszałem za bardzo;p

Vombato 2015-05-12

Nawet fajny ten film, o którym wspominaliście na antenie Pump Up the Volume (Więcej Czadu) - Harry Twarda Pała (dziewczyny określiły go maniakiem seksualnym) nadawał co wieczór w swojej pirackiej stacji radiowej, prawie jak Kontestacja. 
Swoją drogą gdy wiele lat temu zaczynałem słuchać Kontestacji też myślałem, że to piraci, lol.

Emper 2015-05-12

Ponieważ internet zalewają własnie mapki, które wrzucają ludzie nei mający pojęcia o JOW, wygrzebałem taką infografikę i radzę się z nią zapoznać, zanim będziecie dalej to rozsyłać. 
www.wykop.pl

Piter 2015-05-12

@Emper wiara w to że ludzie w JOWach wybiorą swojego "znanego, zaufanego" kandydata to UTOPIA. Bo kogo zna przeciętny człowiek ? Panią Hanie z warzywniaka , Pana Edka co kran naprawia no i oczywiście swoją rodzinkę. Dla niego to są znani i zaufani ludzie , pytanie tylko jak u nich jest z polityką ) Ale na poważnie to dla ludzi znane są gęby z telewizji i różnych mediów często brukowych i na ich podstawie wyrabiają sobie opinie o nich . A kto ma dostęp do mediów żeby tam swoją gębusie wyeksponować ? Na pewno nie zwykły Kowalski tylko ktoś z kasą na przykład partie polityczne. Już widzę przeciętnego Polaka który studiuje życiorysy i poglądy "niezależnych i dziewiczych" co nigdy polityką się nie splamili ) Reasumując JOWy zmieniają system na taki w którym nie ma miejsce na małe partyjki i wzmacniają te już "wypasione" czyli PO i PiS.

dudi 2015-05-12

Zupełnie niespodziewanie to Kukiz, a nie Korwin, przejął głosy rozczarowanego POPIS-em elektoratu. Po chwili zastanowienia, nie uważam jednak, aby była to aż tak wielka niespodzianka. Po prostu Kukiz przyciągnął do siebie ludzi, którzy z jednej strony są rozczarowani rządami POPIS-u, a z drugiej nie są skłonni zagłosować na Korwina, bo uważają go za "oszołoma". Dlatego, gdy tylko pojawił się kandydat mający zalety Korwina, ale co najważniejsze, nie posiadający jego odstraszających wyborców wad, to natychmiast skupił wokół siebie niezadowolony elektorat. To pokazuje jaka ukryta siła drzemie w ludziach, gdyby tylko ktoś z charyzmą godną Korwina pociągnął ich za sobą. 
 
JKM ma swój żelazny elektorat w okolicach pół miliona głosów, ale to zbyt mało, żeby coś osiągnąć na scenie politycznej (w eurowyborach się udało dzięki bardzo niskiej frekwencji i praktycznie braku konkurencji na prawicy). W powszechnym mniemaniu Korwin jest zbyt kontrowersyjny, żeby trafił do przeciętnego wyborcy. Nawet wśród młodych ludzi wygrał Kukiz, a to o czymś świadczy.  
 
Wg mnie Korwin jest już skończony, osiągnął swój max jeżeli chodzi o poparcie i jeżeli nie zgodzi się na wystawienie w jesiennych wyborach listy zjednoczonej prawicy, to samotnie absolutnie nie przekroczy on nawet progu wyborczego (żeby przekroczyć 5% potrzeba będzie ok. miliona głosów, czyli ponad dwa razy tyle, ile dostał teraz Korwin). Niestety samo zjednoczenie prawicy to może być też za mało, bo wszystko teraz zależy od tego, co zrobi Kukiz. Jeżeli pójdzie własną drogą i wystawi swoją partię to jest już pozamiatane. Gość zdobył 3 mln głosów, więc to teraz on rozdaje karty i wcale nie musi iść w żadne sojusze.

dudi 2015-05-12

@13 
Martwi mnie to, że sztandarowym hasłem Kukiza są te nieszczęsne JOW-y, bo to wbrew pozorom nic fajnego. Ordynacja, w której partia z trzecim wynikiem w kraju (UKIP w UK 13%), wprowadza do parlamentu tylko 1 przedstawiciela jest chora. W skrajnych przypadkach partia mająca kilka milionów głosów może nie mieć swojego przedstawiciela! Dla porównania w ordynacji proporcjonalnej w 2011 roku Ruch Palikota z wynikiem 10% wprowadził aż 40 posłów.  
 
Popieranie JOW z naszego wolnościowego punktu widzenia, gdy modlimy się, aby przekroczyć chociaż próg wyborczy, jest samobójstwem. Oczywiście nie chcę też bronić obecnej ordynacji, która faktycznie sprawia, że mamy do czynienia z partiokracją, jak to nazwał Kukiz, ale nie uważam, aby JOW-y były rozwiązaniem. Należy szukać trzeciej drogi, może ordynacja preferencyjna? https://www.youtube.com

Magic 2015-05-12

@8 RAdesign 
Nie o to mi chodziło.  
Chałem pokazać co z fajnego pomysłu zjednoczenia zwykłych ludzi wokół idei wolności gospodarczej ( takie miała PO na początku) wyszło. 
I co z kolejnego pomysłu najprawdopodobniej wyjdzie. Nie zwalczy się partiokracji zakładając partię. 
Co wcale nie znaczy, żeby nie próbować. Za każdą próbą - nawet nieudaną przesuwamy się w dobrą stronę.

Nocny Penis Łowca 2015-05-12

Zastanawia mnie to co chciał przekazać Hugo, że niby niezależni finansowo to będą leppiej rządzić np. taki Palikot król wina musującego, a że niby Kowalski to już nie bardzo, bo pracował na etacie. Jednak moim zdaniem to nie ważne czy ktoś ma mnóstwo hajsu czy te z ma go bardzo mało, jak ma ukraść to i tak ukradnie. Stawiam, że bogaty ukradnie nawet więcej, bo obraca większymi kwotami, więc kradnie też większymi kwotami.  
No chyba, że czegoś nie wiem, więc proszę niech mnie ktoś oświeci.

wierny słuchacz 2015-05-13

Dla mnie bardzo ważnym w tych wyborach było to o czym mówiliście głównie pod koniec - udało się przesunąć debatę w wolnościową stronę. Bez stricte lewicowych kandydatów(Nowickiej, Grodzkiej, Partii Pracy itp. - najbardziej lewicowy Palikot - kiedyś mógłby uchodzić za liberała kapitalistę) 4-5 ewidentnie wolnorynkowych, dużo doceniania przedsiębiorczości, stosunkowo mało frazesów polit-poprawnościowych, socjalistycznych postulatów. Pewnie cieszylibyśmy sie gdyby udało się utrzymać taką tendencje i wyrzucić z Sejmu SLD, PSL i TR, a zamienić ich ludźmi od Kukiza, Korwina itd.

RAdesign 2015-05-13

Vagla nieźle się wstrzelił ze swoim apelem. 
 
Teraz tylko Kukiz musi pokazać jaja i ogłosić apel o ujawnienie umów kancelarii dużego pałacu i sztabu pisu. 
 
Jakiekolwiek wykręty Komora przy takim apelu to jak seria prosto w brzuch. 
Jako że umowy do 30 tys EUR nie muszą być ujawniane, to kancelaria to niezły paśnik dla tysięcy "konsultantów".

Andrzej 2015-05-13

Przełom to będzie od 2016 r. - rząd PO a prezydent Komorowski robią co mogą aby limit zwolnienia z VAT - obecnie 150 000 zł zmniejszyć do 50 000 zł obrotu.

Piter 2015-05-13

Według mnie te wybory pokazały jak słabe są partie antysystemowe. Wilk, Kowalski w granicach 0.5 %...Tak więc kandydaci partii z dużym dorobkiem w zasadzie się nie liczą. Wynik Brauna 0.8% można w tym kontekście uznać za dobry chyba dodatkowe punkty za "szczęść boże". Korwin z 3.3 % po raz któryś udowodnił że bez niego w zasadzie prawica nie istnieje. Oczywiście musimy tutaj brać pod uwagę tak niekorzystne dla niego czynniki jak "nóż w plecy" ze strony KNP no i fenomen Kukiza.  
No i właśnie Kukiz - czarny koń tych wyborów. Udowodnił ze można zyskać spore poparcie pod warunkiem totalnej krytyki obecnego status quo i...nie mówieniu za dużo (albo wcale) o wolnorynkowych czy wolnościowych receptach na ten burdel. Kukiz zgarnął spory elektorat pod sztandarowym hasłem JOWów i będąc dobrym "wujkiem" dla wszystkich . Zgarnął elektorat narastającego "gniewu" o którym mówili od dawna Korwin i inni antysystemowcy. Pytanie co z tym zrobi ? Według mnie pójdzie to w stronę jakiejś partii czy ruchu dobrych chęci i nadziei a na koniec rozpuści się w ogólnym szambie.  
W każdym razie jest o co walczyć na jesień - dla prawdziwych antysystemowców to już będzie być albo nie być.

Pan Dzikus 2015-05-16

To, czy te wybory to przełom się dopiero okaże. Na razie nie ma przesłanek by tak twierdzić. Wolnorynkowi kandydaci nie przekroczyli nawet progu wyborczego i w sumie otrzymali 4,96% głosów pomimo tego, że było ich aż czterech i jak komuś nie pasował JKM to mógł głosować na kogoś innego, nie miał wymówki do niegłosowania. Kukiz dostał 20,77% głosów i co z tego? Czy dostał je bo jest wolnorynkowcem? Nie. Cały czas nawijał o JOW a nie o wolnym rynku a dostał te głosy bo jest znanym piosenkarzem i napierniczał we władzę jak Lepper. Lud jest nadal głupi i głosuje na lewaków. Nie ma znaczenia, czy wybory są większościowe czy proporcjonalne bo głupi ludzie i tak przegłosują te 4,96% ludzi mądrych. Wszyscy prezydenci III RP zostali wybrani w JOW i wszyscy oni to byli głupi socjaliści, zdrajcy i niedojdy. Jedyny porządny poseł od czasu zakończenia pierwszej kadencji Sejmu, Przemysław Wipler, nie został wybrany w JOW.  
 
Jeśli ktoś chce rozwalić system to powinien skupić się nie na tym, jak są wybieranie przedstawiciele narodu, tylko na tym, kto ich wybiera. Bez wprowadzenie opłaty 100 zł za oddanie głosu, odebrania czynnego prawa wyborczego ludziom opłacanym przez państwo i zatrudnionym w państwowych firmach oraz bez wprowadzanie egzaminu ze znajomości konstytucji, doktryn politycznych i podstaw ekonomi, którego zdanie uprawniałoby do głosowania nie ma co liczyć, że lud wybierze kogoś mądrego i uczciwego a jeśli kiedyś się to zdarzy to przypadkiem.

Sofronoff 2015-05-17

Przypominam, iż ludzi mądrych zwykliśmy definiować tych, z którymi się zgadzamy. A to nie musi być prawda. Tak więc "mądrość", to pojęcie wybitnie względne. 
 
Myślę, że znakomita większość głosujących na muzyka a nie polityka-zawodowca, to efekt narastającego buntu ludzi totalnie zdesperowanych. Wątpię, aby głosujący w większości w ogóle wiedzieli czym są, a jeśli już, to faktycznie czym "pachną" JOWy. Sukces Kukiza, to sukces Andrzeja Leppera, który czasami mówił nawet sensownie, ponosić ODPOWIEDZIALNOŚCI, to faktycznie już nie chciał. 
 
Nic tu, nad Wisłą, nie dadzą opłaty za głos i inne wynalazki. 
Tu zadziała tylko fachowy zdecydowany chwyt za ryj. 
Jesteśmy wydaje się narodem pozbawionym jakiegokolwiek pomysłu na siebie, na długofalowe działanie w interesie wspólnym. Co NAJgorsze - o narodowym profilu psychologicznym wykluczającym odwiecznie jakąkolwiek współpracę ponad podziałami. 
Tak więc, albo znajdziemy kogoś, kto nas weźmie za twarz, albo znajdzie się ktoś po sąsiedzku (chętni, którzy to zrobią już się zapewne nawet urodzili). Nazwijmy rzecz po imieniu.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - 3 tygodnie temu

10 groszy za indyka (1) - 4 tygodnie temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - 6 tygodni temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - 7 tygodni temu

Oddaje500plus chellange! (13) - 8 tygodni temu

Więcej audycji...

Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - 2 miesiące temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - 2 miesiące temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - 3 miesiące temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - 3 miesiące temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - 4 miesiące temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - 4 miesiące temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - 5 miesiące temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - 5 miesiące temu

Czy będą matury? (1) - 5 miesięcy temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - 6 miesięcy temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - 6 miesięcy temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - 6 miesięcy temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - 7 miesięcy temu

ROI z obywatela (9) - 7 miesięcy temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - 8 miesięcy temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - 8 miesięcy temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - 8 miesięcy temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - 9 miesięcy temu

Kiedy można zabić intruza? - 9 miesięcy temu

Magiczne szable i tarcze (1) - 10 miesięcy temu


Kto zaorał Hugo? - 10 miesięcy temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 10 miesięcy temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 11 miesięcy temu

Studia nie mogą być dla wszystkich (1) - 11 miesięcy temu

Dlaczego nie rządzą nami strażacy? (2) - 11 miesięcy temu

Polskie produkty mogą być gorsze (4) - 11 miesięcy temu

Matka Boska Dotacyjna (9) - ponad rok temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - ponad rok temu

Rozwody przez internet - ponad rok temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - ponad rok temu

Podatki, które się opłacają? (3) - ponad rok temu

RODO nie jest potrzebne! (2) - ponad rok temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - ponad rok temu

Autostopem na Kitaj (2) - ponad rok temu


Zdrajcy sprawy (4) - ponad rok temu


Czy istnieją niezależne media? (3) - ponad rok temu


Taxi zamiast PKS (4) - ponad rok temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - ponad rok temu

A może by się tak nie wcinać? (3) - ponad rok temu

Nie daj sie golić za muzykę (3) - ponad rok temu


Każdy w końcu umrze (2) - ponad rok temuZnajdź swojego alfonsa (11) - ponad rok temu

Zabić czy usunąć? (7) - ponad rok temu

Jak zostać Dworcem? (1) - ponad rok temu

Życie rodzinne kwitnie w kolejce. (5) - ponad rok temu


Jak pędzić bimber (10) - ponad rok temu

Czy bańka już pękła? (8) - ponad rok temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - ponad rok temu


Nie kupujcie polskich produktów (15) - ponad rok temu

Pracodawcy dziękują Morawieckiemu (22) - ponad rok temu

Darmowa edukacja jest za droga! (2) - ponad rok temu

Nowy, legalny hazard (2) - ponad rok temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - ponad rok temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - ponad rok temu

Black Friday po polsku (4) - ponad rok temu

Nowy próg podatkowy (11) - ponad rok temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - ponad rok temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - ponad rok temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 2 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 2 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 2 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 2 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 2 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 2 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 2 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 2 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 2 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 2 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 3 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 3 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 3 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 3 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 3 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 3 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 3 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (38) - 3 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 3 lata temu

Warto być biednym (8) - 3 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 3 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 3 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 3 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 3 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 4 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 4 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 4 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 4 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 4 lata temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 4 lata temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 4 lata temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 4 lata temu


"Te wybory to przełom" (24) - 4 lata temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 5 lata temu

Hugo w Business Misji (6) - 5 lata temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 5 lata temuObalamy mity nt. energetyki (42) - 5 lata temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 5 lata temu

Idziemy palić opony pod sejm (9) - 5 lata temuMożesz jeździć na gapę (10) - 5 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 5 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 5 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 6 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 6 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 6 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 6 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 6 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 6 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 6 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 6 lat temu


Jak kraść? (49) - 6 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 6 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 6 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 6 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 6 lat temu

MLM to ściema (67) - 7 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 7 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 7 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 7 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 7 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 7 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 7 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 7 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 7 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 8 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 8 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 8 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 8 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 8 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 8 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 8 lat temu

ACTA samo zło (87) - 8 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 8 lat temu

Naloty na graczy (17) - 8 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 8 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 8 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 8 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 8 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 8 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 8 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 8 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (22) - 9 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 9 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 9 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 9 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 9 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 9 lat temu
Świat wg PARP godzina druga (7) - 9 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 9 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 9 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 9 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 9 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 9 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 9 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 9 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 9 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 9 lat temu

Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 10 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 10 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 10 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 10 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 10 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 10 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 10 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 10 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 10 lat temu


O buncie informatyków (8) - 10 lat temuUE powstała! (2) - 10 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 10 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Blog o zarabianiu w internecie - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
Sklep bhp nowy sącz, tarnów - Volpex.pl - - 20.00
Grzegorz z Zielonej Góry - - 100.00
okna dako complex - - 20.00
Wypożyczalnia samochodów Nowy Sącz... - - 20.00
Rafał - - 100.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt