Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne
wczoraj
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
5 rzeczy, które są źle nazywane w Kościele katolickim
Czym się różni dziewicze poczęcie od niepokalanego poczęcia? Dlaczego „grzech pierworodny” to niefortunne tłumaczenie „peccatum originale”? Czy Ofiara mszy świętej się powtarza na każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2015-06-08

Za co państwo powinno Ci strzelić w łeb?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

O nowej partii Ryszarda Petru. O Silk Road, WikiLeaks i BitCoinach, czyli sposobach na uniezależnienie się od państwa. Oraz powracającym Grzegorzu Braunie, rozmawiamy dziś Hugo z Markiem.

KOMENTARZE

afiniusz 2015-06-09

Jakie było to pytanie sugerujące w sondażu, w którym wschodzące słońce Petru uzyskało 10%?

lila 2015-06-09

podajcie proszę konkretne zapisy przepisów ( art ) na które powołałeś się w sprawie mandatu oraz zwrotu kosztów dojazdu do urzędu 
dzięki

Emper 2015-06-09

@1  
A) Pierwszy sondaż 11%: 
"Zbadaliśmy dwa warianty. W jednym pytaliśmy o obecnie istniejący układ polityczny. W drugim sprawdziliśmy sytuację, w której na scenie pojawiają się dwa nowe, zapowiedziane już byty: ruch oparty na świetnym wyniku Partia Kukiza i liberalna gospodarczo inicjatywa, tworzona przez środowiska dawnej Unii Wolności, nazywana Partią Balcerowicza (choć sam Balcerowicz do niej nie wstąpi, ma być jej politycznym mentorem)." 
 
www.rp.pl 
 
B) Drugi sondaż 5% 
"Pytanie w sondażu Millward Brown dla "Faktów" brzmiało tak: "Na kogo zagłosowałbyś, gdyby startowały następujące ugrupowania?" 
 
Czyli wycinamy sobie mniejsze partie i podtykamy naszych faworytów w kontrze do "starych partii" 
 
www.tokfm.pl 
 
@2 
 
odpowiedzialnosc za falszywe zeznania art. 234 kk 
prawo świadka do odmowy w związku z powyższym art. 183 par. 1 
podżeganie do popełnienia powyższego przestepstwa 231 kk oraz art. 235 kk, 
 
anuluj

wierny słuchacz 2015-06-09

Bardzo fajna audycja(chociaż przesłuchałem dopiero cześć). Klimat jaki mi się kojarzy z Kontestacją. Fajnie gdy poruszacie tematy z cyklu "w jakim kraju żyjemy".

camp0s 2015-06-09

Marek Zemsta dostarcza!

Kamil 2015-06-10

Wystąpienie Marcina Chmielowskiego o którym wspominał Marek - https://www.youtube.com 
 
Bardzo ciekawe, polecam

Marcin Banach 2015-06-11

Tak po chłopsku zdrada stanu to są takie działania które przyczyniają się do przejęcia państwa przez inne państwo. 
Jeszcze inaczej, wolę mówić po polsku i sk..ów z PO czy PiSu niż mieć pana prezydenta Putina albo panią premier Merkel. Choć nie miałbym nic przeciwko temu żeby Polska została 51 stanem. 
Ja bym karał śmiercią za handel ludźmi ale to już tak przy okazji zdrady stanu. 
 
Z gadających głów o wolnym rynku wszystkich bije na głowę Adam Sadowski ma niezwykle wyważone i realistyczne wypowiedzi, widziałbym go kiedyś na stanowisku ministra finansów.

KREDOX 2015-06-11

Hugo,mowisz o żenującej postawie większości inwalidów,a ja uważam że Twoje komentarze odnośnie programu p.Brauna są żenujące.Postwisz się nad jego programem po przesluchaniu 3 minut spotu.Kuźwa, spoty,są jak taka mała wizytowka(oczywoscie ma prawo Ci sie nie podobać) ale co mozna powiedzieć w 3minuty?jestes zabiegany chlopak i pewnie nie masz czasu zeby posluchac dluzszego wywiadu,ale POKAŻ ZE MASZ JAJA i zaproś go do audycji i udowodnij wszystkim że to Ty masz rację! Jestem pewien ze słuchacze chętnie posluchaja takiego starcia. Pozdrawiam

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2015-06-11

KREDOX, Grzegorza Brauna miałem ja jako gościa w mojej audycji „Proste zwierciadło”: www.kontestacja.com 
 
A, jak zresztą pisałem na czacie, Hugo i Martin (zwłaszcza Martin) stawiają często, w porównaniu np. ze mną, w większym stopniu na rozrywkę (infotainment) i wzbudzanie kontrowersji (co ma wartość marketingową, bo przyciąga ludzi, nawet jeśli nie takich, jak Ty, to więcej innych, których można woleć – pewne granice Hugo i Martin mają, ale nie aż takie), a w mniejszym na merytorykę. Po prostu audycja, w której program Brauna byłby potraktowany poważnie, z wysiłkiem (doprawdy nie trzeba wielkiego) poświęconym na zrozumienie, o co mu chodzi (co nie pociąga oczywiście konieczności zgodzenia się), byłaby, zdaniem Hugona i Martina, mniej ciekawa dla grupy docelowej, którą przynajmniej w tych odcinkach sobie obrali. I mają rację, a to my jesteśmy wyjątkami (dlatego tym bardziej zapraszam do słuchania Pz i do mojej grupy docelowej, która w dużym stopniu się pokrywa, ale jednak z odchyleniem od nich dwóch w stronę, po której Ty się sytuujesz). 
 
Hugo, powiem w Twoim, marketingowym języku: widzisz wizytówkę fryzjera, którą oceniasz jako kiepską, więc mówisz, że pewnie też źle strzyże. Możesz na tym poprzestać (przy braku czasu, który jest cenny, często taka pobieżna ocena bywa tym, co należy zrobić), i możesz mówić, że przeciętny klient (a w przypadku Brauna wyborca, bo taką analogię tu buduję) też poprzestanie. Ale od Ciebie można oczekiwać, że nie poprzestaniesz, bo nie jesteś przeciętnym wyborcą, co więcej, aspirujesz do przypisywania Ci dziennikarstwa na poziomie jako wyróżnika w stosunku do mainstreamu (który robi dokładnie to samo z Braunem). I ludzie oczekują, i niektórzy Ci to mówią. Najbardziej kuriozalne byłoby, gdybyś klientom, którzy twierdzą, że wstąpili do zakładu fryzjerskiego i porównali usługi oferowane przez tego fryzjera (a nie tylko jego wizytówkę) z resztą rynku (dzięki czemu rozumieją też lepiej treść wizytówki), nadal wmawiał, że masz lepsze podstawy faktyczne do wypowiadania się. A to dokładnie robisz w przypadku Brauna (a także patriotów, katolików i niektórych innych). Oczywiście Martin w jeszcze większym stopniu.

Tailor 2015-06-12

Martin to śmieszek, który nie ma pojęcia o połowie tematów na które się wypowiada i sadzi takie buły, że jedynie gimbusy są w stanie tego słuchać.To na czym się w miarę zna zawsze tłumaczy "na chłopski rozum" aby zamaskować swoje braki i ignorancję. Przybiera przy tym pozę mentora tłumaczącego plebsowi zawiłości świata prosto, aby ten był w stanie zrozumieć. Hugo jest o wiele bardziej profesjonalny, ale widać przechodzi na niego trochę ta śmieszkowata aura bijąca od naszego intelektualisty w czapce uszatce.

Dariusz 2015-06-13

Wiadomość o wyroku na Rossa Ulbrichta wstrząsnęła mną dużo mocniej niż 10 katastrof smoleńskich moherową babcią. To co pokazał amerykański wymiar mściwości, to czego dokonał nie mieści się normalnemu człowiekowi w głowie. Straszliwa zbrodnia, cały świat powinien krzyczeć, nie słyszę tego. Mam nadzieję, że kiedyś sprawiedliwości stanie się zadość, i wszyscy ludzie którzy wykonują takie "prawo" a także ci którzy udzielają temu poparcia społecznego, zawisną sznurze, bo taki jest właściwy los dla zbrodniarzy.

RAdesign 2015-06-14

@11 Dariusz. 
a mnie ten wyrok nie zdziwił. 
ciekawsze sprawy z ostatniego tygodnia z USA: 
-sąd z Florydy po miesiącu łaskawie zezwolił 2 dzieciom na ponowne zamieszkanie z rodzicami i wypuścił rodziców z więzienia. 
Dzieci i rodzice zostali skazani na tygodnie odosobnienia, ale rozpaczliwe apele dzieci zmiękczyły w końcu sędziego. 
Powód ? 
Rodzice utknęli w korku, a dzieci zgubiły klucze do domu i bawiły się przed domem, czekając na rodziców. Prawie 2 godziny. 
Sąsiad wezwał policję. 
Policja zatrzymała - dzieci i rodziców. 
 
-policja w Texasie zatrzymała 2 dziewczynki (7 i 8 lat) i nałożyła na nie grzywnę 150$. Dzieci sprzedawały przed domem lemoniadę, aby zebrać pieniądze na prezent urodzinowy dla taty.

zdrajcansdap 2015-06-14

Kara śmierci za zdradę stanu dla urzędników państwowych nie była by taka zła. Tym bardziej kiedy urzędnik ma wpływ na działania wojenne.

RAdesign 2015-06-14

a jeśli urzędnik (prezydent) dokonuje zakupu wybrakowanego sprzętu wojskowego (vide - przestarzałe rakiety Patriot bez kodów startowych) - to czy to jest zdrada stanu, i czy jeśli Duda utrzyma decyzję to miłośnicy Brauna proponują wspólne rozstrzelanie Komorowskiego i Dudy ?

zdrajcansdap 2015-06-14

Nie pisz głupot RAdesign. O wymiarze kary decyduje sąd. Swoją droga mnie tam by to w ogóle nie przeszkadzało. Komorowski jakąś karę powinien dostać tak czy siak, pomijając patryjoty czy efy 16te (patrz Sumlewicz). Większość polityków nie powinno nigdy zostać politykami - gdyby poleciało kilka głów dwa razy by się zastanowili nad karierą w polityce. Rzecz jasna ważniejsza jest reforma sądownictwa (na którą ani pis ani po się nie zdecydują). 
 
Słynące z korupcji jednopartyjne Chiny potrafią dopiąć budżet bez deficytu przy potwornych inwestycjach infrastrukturalnych. Nasi nawet stadionu przepłaconego kilkaktornie nie potrafią zbudować bez "usterek", nie mówiąc o trywialnych problemach typu nitka autostrady wschód zachód, północ południe majac 10-15 lat czasu. Tylko, że w Chinach skazuje się tysiące urzędników - na karę śmierci lub dziesiątek lat więzienia. 
 
Nie jestem miłośnikiem Brauna, wolałbym jego od Dudy, czy Komora. Zreszta PO, Komor, czy PiS nigdy nie byli za zbytnią wolnością słowa, czy internetu o czym nie można zapominać. (choćby wsadzenie do psychuszki demonstranta z krzesłem na wiecu szoguna, odsiadka antykomora, afera taśmowa, czyli całkowite olanie treści taśm itd.). Tylko, że po tych ludziach wiadomo juz mniej więcej czego się spodziewać, po Braunie nie ma jak.

RAdesign 2015-06-15

@ zdrajcansdap 
 
"O wymiarze kary decyduje sąd." 
np. sąd boży, lub inny o równie niepodważalnej opinii. 
przekonasz mnie do swoich racji, jak przez 5 minut posiedzisz gołą dupą na rozgrzanej płycie metalu. cichutko. i bez oparzeń. 
uznam wtedy, że Twój kandydat ma takie plecy, że może nawet zaproponować codzienne narodowe biczowania i pokutne klęczenia na grochu dla niemowlaków, karę śmierci za walenie konia i obowiązkową lobotomię dla ludzi innych wyznań. 
 
p.s.kara śmierci jest najgorszym rozwiązaniem bo jeszcze tworzy fałszywą martyrologię. 
 
zamiast do Chin można się porównywać także do Arktycznej Republiki Marsjańskiej albo Królestwa Gondolinu. to będzie równie sensowne. 
 
decentralizacja zawsze była strategią zwycięską dla Polski, zwłaszcza w czasach jak teraz. system rządów lokalnych mamy we krwi, i dokonujemy wtedy także najlepszego podboju kulturowego. 
cała pokojowa kolonizacja wschodu, poprzez przyjęcie polskiej kultury, odbywała się w duchu liberalnej decentralizacji rządów.

zdrajcansdap 2015-06-15

Podejrzewam, że więcej ofiar śmiertelnych mają na sumieniu rządy pisu i po (głównie po z racji czasu trwania) od ofiar inkwizycji przez cały okres jej trwania (kilkaset lat). Fiskalizm, biurokracja, urzędniczy beton, postbolszewickie sądownictwo, służba (albo jej brak) zdrowia, albo śmierci. Ale głosuj sobie dalej na Dude (to dopiero decentralista, eurosceptyk).

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:
Premier znowu bredzi (2) - 3 tygodnie temu


Czy pomaganie ma sens? - 5 tygodni temu

Czy to już komunizm? (2) - 6 tygodni temu

Więcej audycji...
Czy Wiedźmin jest polski? (1) - 7 tygodni temu

90% Kontestacji będzie zaorane (2) - 8 tygodni temu

Państwo przepłaca za celebrytów? (1) - 2 miesiące temu

Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 miesiące temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 3 miesiące temu

Unikaj szpitali (7) - 3 miesiące temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 3 miesiące temu

25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 3 miesiące temu

Nauczyciele uciekają (6) - 4 miesiące temuNiskie podatki już były (15) - 5 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 5 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 5 miesięcy temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 6 miesięcy temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 6 miesięcy temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 7 miesięcy temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 7 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 7 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 7 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 8 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 8 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 8 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 8 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 8 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 9 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 9 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 9 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 10 miesięcy temu

Pomagał bez zgody stosownych organów! (6) - 10 miesięcy temu

Jestem na kwarantannie! (1) - 10 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 10 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 10 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 11 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 11 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 11 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 11 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 11 miesięcy temu
Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - ponad rok temu

Idzie drożyzna (2) - ponad rok temu


Muzeum z najwyższej półki (1) - ponad rok temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu


Emigranci psują nasze dzieci! (7) - 2 lata temu


Magiczne szable i tarcze (1) - 2 lata temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 3 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 3 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 3 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 4 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 4 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 5 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lat temu


Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 6 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 6 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 6 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 7 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 7 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 8 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 8 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 9 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu


AgenTomasz mówi całą prawdę (49) - 10 lat temu

Ile zarabia młody dziennikarz? (17) - 10 lat temu

Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 10 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 10 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 10 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 11 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 12 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Nikitoys sklep z zabawkami dla dzieci - - 20.00
nowy sącz rozwody sprawy - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
giełdy pracawsieci.net - - 20.00
Rozyc - - 20.00
biuro rachunkowe lider sc nowy sącz - - 20.00
rzeczoznawca majątkowy i wycena... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt